Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54502
De a hajóvendort külön meg kell vennie akkor, az 1 millió kredit. És csak az operation dummyhoz vehet kiegészítőket, a warzone dummyhoz nem.

Tomb of Freedon Nadd

#54501
55-ig tudsz szintezni, Makeb végéig.

Tomb of Freedon Nadd

#54500
Volt egy ilyen bug a múlt héten, de állítólag javították. Van screenshotod erről?

Tomb of Freedon Nadd

#54499
Igen a fleeten megfelelő szintű zöld hiltnél artifact eq.-t kér. Csak hiltnél és barrelnél kéri, modnál és enchantmentnél nem.
#54498
Attól függ, milyen címet használsz. Általában az általános nagy szolgáltatókhoz (hotmail, gmail) azonnal megjön a levél, a kisebb magyar szolgáltatóknál szokott probléma lenni (citromail, freemail, ilyenek). Ilyesmire inkább a nagyokat jó használni.

#54497
A hilteknek, modoknak van egy minimum szint követelményük. Csak pontosítás kedvéért: a vendornál vett, megfelelő szintű, zöld hiltet nem tudod berakni egy modolható (narancs) kardba?

#54496
Igen.Megengedik hogy előfizetèst vegyèl.

#54495
Azt tudom. De én a fleet-en mondom, a modifications wendor-tól nem tudok semmilyen hilt-et se.
#54494
köszönöm. az e-mailre még mindig várni kell jócskán? a legutóbbi ilyen akcióm során, amikor e-mailt kellett használni, elég sokat kellett rá várnom...
#54493
Ha csak preferred sátuszú vagyok (megvan a Hutt cartel), és belogolok 29-e után, kapok valami extrát? lvl 60-ig tudok szintezni, vagy lvl65-ig?
#54492
Ha jól emlékszem fél misibe kerül vagy 175 cc-be a training dummy.

#54491
Lila modokat csak előfizuval / artifact equipment authentication-nel tudsz használni (55 alatt)
#54490
Hali! Miért nem tudok hilt-et rakni a kardba? Valami artifact equipment kell hozzá, illetve küldiből kapott fegyverekhez is kell a Huttos kiegészítő. Vagy most mi van??
MrPredator
#54489
OMG mekkora ötlet köszi 😊
PiszkosFred
#54488
Igen. De, hogy ez most exploit e vagy sem, az eyg eldontendo kerdes, amelyre nem tudok valaszt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54487
Ez tényleg így van? Ha csinálok egy instant 60-as karaktert a szabad lehetőséggel, leszedem róla az összes cuccot, majd törlöm, akkor létrehozhatok egy új 60-ast? És ezt megcsinálhatom tetszőleges számban (minden classra)?

PiszkosFred
#54486
Nem, a szetteket az instant 60-as karakter kapja, a classnak megfelelot, es mivel az "legacy bound", ezert tudod tarolni a bankban, es masik karakterrel felvenni.
Ahany instant 60-as karaktert gyartasz, mindenki kap egy egyedi szettet. Van, aki ezt kihasznalva gyartott minden classbol egy-egy karaktert, elment a hazaba, levetkozott, a cuccot berakta a bankba, torolte a karaktert es gyartott ujat, majd kezdte elolrol egeszen addig, amig minden class minden szettje meg nem lett.

Ha egy instant-60 karakterrel nem lepsz 61-es szintre, ha torlod, visszakapod a lehetoseget, csinalhatsz egy ujabb 60-ast. Ez azert kellett, hogy ha valaki - uj jatekos, aki most csoppen bele - menet kozben ebred ra, nem tetszik az adott class, legyen lehetosege valtoztatni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54485
Némi creditbe vagy cartel coinba fog kerülni. A legacy fülön vannak a global rész (nem emlékszem a pontos nevekre), ott tudod kilokkolni a training dummykat (ops és pvp külön), meg egyéb dolgokat. Mivel a globalban vannak, minden karaktered hajóján meg fog jelenni, csak egyszer kell megcsinálni. Guild hajóra sajnos nem megy a dolog.
A hajódon lévő vendortól tudsz kiegészítőket venni a training dummyhoz.

#54484
Amikor hozzákapcsoltad a security key-t az accounthoz, akkor kaptál egy sorozat számot. Ha az megvan, használd azt, ha nincs, akkor el kell távolítani az accountról a security key-t. Ezt a honlapon keresztül (www.swtor.com) tudod megtenni, már nincs szükség közvetlen kontaktra. Kezdj el belogolni oda, hagyd üresen a security key mezőt, aztán "Lost Your Security Key" opciót választva kövesd a leírtakat.

MrPredator
#54483
A hajómra akarok training dummy-t. Még nem tudom hogy lehet megszerezni de kell 😊
MrPredator
#54482
Ja megvan csak le kellett rakni. De nincs benne semmilyen másik szett.
#54481
Köszönöm a gyors válaszokat! Bocsi azt még elfelejtettem kérdezni, hogy free to play játékosként is el tudom dönteni, hogy megvegyem-e vagy nem? Tehát pl. eljutok 20-as szintig és akkor az alapján döntök és ne úgy, hogy egyből megveszem aztán ha mégse tetszene akkor meg "felesleges pénzt dobtam ki".
Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.10.29. 12:10:42

https://www.twitch.tv/sp1gu

PiszkosFred
#54480
Majd megkapod emailben, folyamatosan érkezik majd rakás standard/kezdő felszerelés/bútor/cucc. A többi berendezést/dekort neked kell összeszedned majd instákból, bossokból, szakmákból, tokenekért cserébe, stb.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.29. 12:03:11

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MrPredator
#54479
Most vettem stronghold-ot Dromund Kaas-ban de full üres, nincs benne bank. Meg alapból kaptam Corusant-on (sith létemre).
#54478
Az betöréses rablás.<#zavart1>

PiszkosFred
#54477
Vagy más házában 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54476
Házadban.

MrPredator
#54475
Állítólag az instant karihoz jár több szett ami a legacy bakba kerül. Hol van legacy bank?
#54474
Köszi a linket. Általad vissza térek egy hétre a játékhoz <#nevetes1>
#54473
@ undY1ng

ingyemesként, azaz free to play (f2p) játékosként, a class történetek végigjátszhatóak 50-es szintig, de van pár korlátozás:

- limitálva vam ,hogy flashpointokból a föellenség leverése után hányszor kaphatsz jutalmat, ez 3 alkalom egy héten,
- limitálva van, hogy egy héten mennyit pvp-zhetsz, 5 alkalom egy héten,
- a karaktereidnek csak 200 ezer creditje lehet fejenként,
- ingyenesként nem használhatsz artifact azaz lila szintű cuccokat.

Ha engem kérdezel jobban jársz ha veszel egy egyszeri két hónapos előfizetést, és akkor 2 hónapig nem lesz semmi gondod, kapsz a 2 hónap alatt 1000 cartel coint, amit el költhetsz amire akarsz, de ami a legfőbb, megkapsz minden kiegészítőt, fejlődhetsz 65-ös szintig, és ha lejár akkor preferred státuszba rak vissza a játék.

Preferred játékosnál

- a heti pvp és flashpoint limit megeggysezik a f2p játékoséval,
- de lehet 350 ezer credited,
- illetve kapsz még pár feloldást amit f2p nem kap meg.

Akit érdekel az én Ref linkem:
http://www.swtor.com/r/9cjrqV

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54472
Javaslom vedd meg legalább az alapjátékot,nem drága,akkor kapsz hozzá 1 hónap előfizetést,és meglátod hogy milyen jó a játék,ha le is jár nem leszel többé F2P hanem prefered,ami nem sokkal több mint a F2P,de nem is olyan nagyon szar.
Preferedként játszom most,szinte mindent unlockoltam CC-ből,így egész jó.De azért még így sincs sehol ahhoz amikor előfizető vagy.
Ha játszottál a wow-al akkor szerintem erre is elő tudsz fizetni,F2P és előfizető közt a különbség hatalmas.

#54471
hello. Csatoltam anno az accountomhoz egy security key appot, ami azót a telefonomon volt. most azonban megadta magát, így az app is eltűnt róla. Leszedtem egy másik telefonra, viszont a serialt kéri, amit az accounton belül tudnék megnézni. Na de most, oda sem tudok belépni a security key miatt... 😄 ilyenkor mi a teendő?
#54470
Üdv!
Kb. bétában próbáltam a játékot, de akkor még wow "láz" volt, viszont a játék tetszett! F2Pként mennyire lehet haladni? Mindig is imádtam a Star Wars világát, csak hát ugye az előbb írt dolog miatt abbamaradt a lelkesedés.

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54469
#54461: A 2.x-3.x-ben én is onnan szoktam volt a kis szintező karaktereket felruházni, anno a basic commendationt meg az 55/60-as karakter kifarmolta. Ez volt a legjobb/leggyorsabb módszer. Jut eszembe: még a Dark/Light side vendornál is láttam pár cuccot.

#54466: Tudtommal nem lehet átváltani. Vagy elköltöd az adott karakterre (gear, spec tervrajz, szobabútor, stb), vagy át is lehet adni másik karakternek, legalábbis eddig élt e módszer: veszel valamilyen modot, s a legacy bankon keresztül átveszi egy másik karakter, ő meg visszaváltja egy vendornál 2 órán belül. Érdemes kipróbálni, hogy továbbra is működik-e.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

MrPredator
#54468
Lana Beniko mindenképp a companionom lesz? Úgy értem ha sok olyat mondok vagy teszek ami neki nem tetszik akkor is megkapom?
Nem lenne jó ha nem csatlakozna a követőim közé, baba a csaj nagyon 😊

Amúgy juggernaut mellett döntöttem és nem bántam meg 😊
#54466
Mindjárt elérem az 1000 Common Data Crystals-t, át tudom váltani valahol?
#54465
Köszönöm a választ, azt hiszem azt fogok csinálni 😊
#54464
Ha "erősítő" alatt a jobb modokat, érted, akkor flottán látogasd meg a modification vendorokat(árúsokat), adnak hilt-et(markolat), modification(modifikációt), illetve enchantment-et(erre találjon ki valaki valamit mert nekem nincs olyan ötletem ami ne hangozna hülyén), árások most már elvileg 8 - 14 - 20 - 26 - 32 - 38 - 44 - 50 - 58-as szinteken vannak.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.28. 18:13:26

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54463
hol lehet veni fénykardhoz erösitöket?12lvl
PiszkosFred
#54462
Mondom, cdre nyomva minden burst (az elejen is, es kozben), kozben passziv a healer ilyenkor, hiszen van self heal ez ido alatt, es meg igy is visszaveszi utana, mert miert ne. Csak ez a boss csinalja, csak ott az utolso teremben, senki mas. Megoldom, mert eddig is sikerult, csak mar "unom" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54461
Azokat én is megtaláltam 😊 Csak mivel én nemfizetős vagyok eddig onnan vásároltam be a ruhákat, azért kerestem, de köszönöm.
#54460
A flottán a Level 8 Equipment Vendortól: Supplies negyedben balról a legelső boltos (nagy mutató fél négy irányban 😉, ott láttam barna modolható ruhadarabot és fegyvert.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54459
Heroic moment? Plusz gránát, companionra is ható medpack? ezeknek együtt elégnek kell lennie. Vagy néha állítsd át passzívra, azzal veszít aggrót is (gondolom)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54458
Persze. Mondom, ha a társ tank, én healer, akkor sima ügy. Ha én tankolok, és ő healer, szintén. De dps speccben arsenalkent nem tudom életben tartani őt (respeccelni meg nem akarok újra és újra - a standard mercenary 2 darab heal dpsben speccben meg szart sem érnek, max vészmegoldás). Ha viszont engem üt a boss, közben akár a kutyát is levihetem sétálni 10 percre, simán életben tart addig a társ, annyira el lett cseszve jelenleg a balansz. De ez azzal jár, hogy az aggrója is sokkal nagyobb, és nagyon nehéz kezelnem (de lehet, hogy csak én nézek el valamit 😊, ezért kérek tippet - a dekor cuccok miatt mennék még pár kört, de nem akarnék kínlódni)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54457
Értem köszönöm 😊
#54456
Próbáltad tank módban a companiont? Bár, gondolom akkor elég hamar elhal....
#54455
Nem hülye kérdés, mert előzetesen nem volt róla szó, hogy kiveszik ezeket.

Amúgy pl. a synthweaving-el (ha van) tudsz adaptive kék armorokat gyártani.

Tomb of Freedon Nadd

#54454
Fícsör.

Tomb of Freedon Nadd

#54453
A Niko Okarros kabátnak meg a többi olyan cuccnak, amin nincs semmi stat, annak mi az értelme?