Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ahany instant 60-as karaktert gyartasz, mindenki kap egy egyedi szettet. Van, aki ezt kihasznalva gyartott minden classbol egy-egy karaktert, elment a hazaba, levetkozott, a cuccot berakta a bankba, torolte a karaktert es gyartott ujat, majd kezdte elolrol egeszen addig, amig minden class minden szettje meg nem lett.
Ha egy instant-60 karakterrel nem lepsz 61-es szintre, ha torlod, visszakapod a lehetoseget, csinalhatsz egy ujabb 60-ast. Ez azert kellett, hogy ha valaki - uj jatekos, aki most csoppen bele - menet kozben ebred ra, nem tetszik az adott class, legyen lehetosege valtoztatni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A hajódon lévő vendortól tudsz kiegészítőket venni a training dummyhoz.
Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.10.29. 12:10:42
https://www.twitch.tv/sp1gu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.29. 12:03:11
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ingyemesként, azaz free to play (f2p) játékosként, a class történetek végigjátszhatóak 50-es szintig, de van pár korlátozás:
- limitálva vam ,hogy flashpointokból a föellenség leverése után hányszor kaphatsz jutalmat, ez 3 alkalom egy héten,
- limitálva van, hogy egy héten mennyit pvp-zhetsz, 5 alkalom egy héten,
- a karaktereidnek csak 200 ezer creditje lehet fejenként,
- ingyenesként nem használhatsz artifact azaz lila szintű cuccokat.
Ha engem kérdezel jobban jársz ha veszel egy egyszeri két hónapos előfizetést, és akkor 2 hónapig nem lesz semmi gondod, kapsz a 2 hónap alatt 1000 cartel coint, amit el költhetsz amire akarsz, de ami a legfőbb, megkapsz minden kiegészítőt, fejlődhetsz 65-ös szintig, és ha lejár akkor preferred státuszba rak vissza a játék.
Preferred játékosnál
- a heti pvp és flashpoint limit megeggysezik a f2p játékoséval,
- de lehet 350 ezer credited,
- illetve kapsz még pár feloldást amit f2p nem kap meg.
Akit érdekel az én Ref linkem:
http://www.swtor.com/r/9cjrqV
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Preferedként játszom most,szinte mindent unlockoltam CC-ből,így egész jó.De azért még így sincs sehol ahhoz amikor előfizető vagy.
Ha játszottál a wow-al akkor szerintem erre is elő tudsz fizetni,F2P és előfizető közt a különbség hatalmas.
Kb. bétában próbáltam a játékot, de akkor még wow "láz" volt, viszont a játék tetszett! F2Pként mennyire lehet haladni? Mindig is imádtam a Star Wars világát, csak hát ugye az előbb írt dolog miatt abbamaradt a lelkesedés.
https://www.twitch.tv/sp1gu
#54466: Tudtommal nem lehet átváltani. Vagy elköltöd az adott karakterre (gear, spec tervrajz, szobabútor, stb), vagy át is lehet adni másik karakternek, legalábbis eddig élt e módszer: veszel valamilyen modot, s a legacy bankon keresztül átveszi egy másik karakter, ő meg visszaváltja egy vendornál 2 órán belül. Érdemes kipróbálni, hogy továbbra is működik-e.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem lenne jó ha nem csatlakozna a követőim közé, baba a csaj nagyon 😊
Amúgy juggernaut mellett döntöttem és nem bántam meg 😊
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.28. 18:13:26
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy pl. a synthweaving-el (ha van) tudsz adaptive kék armorokat gyártani.
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd