60031
  • Shion
    #54819
    Blood Hunt sose volt könnyű zóna, ráadásul a mostani Tactical Flashpoint-ok sem azok. Így ha kis szintű emberek kerülnek be egy csapatban olyanokkal, akiknek fogalmuk sincs a taktikáról, akkor szívás és wipe fest az egész. Sokat szívok én is Tactical Fp-ken, így ma már inkább csak guildes csapattal megyek és én viszem a healer-t. Akkor van esélyünk megcsinálni :(

    Blood Hunt-ra visszatérve, az utolsó boss-nak van pár kemény támadása, de kivédhetőek valamennyire.
    - Flamethrower égési DOT-ot ad a tankra, leszedhető (healer Cleanse jellegű skillje)
    - Death from Above nagyon erős aoe, kiállni belőle gyorsan
    - Maelstrom támadás megúszható, ha a középen megjelenő (minimális hp-val rendelkező) grappling droid-ot leveritek, akkor simán ki lehet szaladni a pálya szélére.
    - időnként megjelenő lávából ki kell állni, mint minden aoe-ból értelemszerűen.
  • Terawatt
    #54818
    Van valami tanácsotok low lvl flashpointokhoz? Tegnap blood hunt volt (vagy mi) amire bementem haverral és a főboss lehetetlen volt.

    Amikor nagy attackot eltolta nem tudtam szakítani és három másodperc alatt elhullottam (mint egy száraz füge - Tangó) egyszer sikerült rajta túlmenni, de azért mert csodával határos módon túléltem (kút és két ember healje) de utána lévő boss (párban vannak) wipeolta a teamet pedig már nem volt sok hátra.

    Haver tapasztalt healer más játékokból én meg tank voltam szintén tapasztalttal a hátam mögött szóval úgy érzem amit lehetett megtettünk.

    Gear hiánya a Tankon? (kék cuccokban feszítek) több kúton álló ember és instant heal mielőtt eldőlök? Menjünk dpsnek legközelebb és reménykedjünk nagy szintű csapattársakban? alapbol
  • Gudott
    #54817
    Egy pár gyors kérdés
    Ilum , Belsavis és Makeb sima (nem heroic) napi küldetései tényleg eltűntek vagy én nem látom őket ?
    A régi (lvl 50/55/60) settek is feledésbe merültek, vagy van eldugva valami legacy vendor valahol, akitől be lehetne szerezni?
    Relicek: ezeket tegnap néztem, gíy lehet csak nagyon késő volt: Tank relic masteryt és defense-t ad a dps/helaer pedig endurance és powert? Ez bug lenne, vagy direkt.

    Companion buff: A kingpinek és pá keményebb tartalom ( Oricon napi heroic) gond nélkül szolózható, bár Treek néha leszedi rólam az aggrót ( tank vagyok bár nem a legjobb gearban), szóval ha egy strong mob elkóricál, az tud kellemetlen meglepetést okozni kedvenc Ewokunknak....

    És egy plusz kérdés: Szerezte be valaki HK-51 a 4.0 után, de még a normál (Fallen empire előtti) tartalomban? Változott valami? ( itt a HM flashpointra gondolok, hogy szükséges e)
  • SoulMonkey
    #54816
    Vajon Lana Beniko mikor lesz customizálható, vagy legalább valami geart lehetne rá adni... nem értem miért nem lehet, a régi companionokat lehet öltöztetni.
  • PiszkosFred
    #54815
    Illetve annyit meg hozza, hogy a "visszakeres" lehet csak a chapter 9 vegen valik elerhetove, vagyis sok valasztasod nincs :) Elvileg van ilyen "terminal" a flottakon is, mintha mondta/irta volna vki, de en azokkal sosem talalkoztam, csak azt "talaltam meg" (nagyon keresni sem kellett), ami a chapter 9 utan valt elerhetove.
  • Jimbo
    #54814
    Köszi!
  • PiszkosFred
    #54813
    Nemi spoiler:
    A regiek is csak max 10-es szinten allnak, meg akkor is, ha preKOTFE maxoltad oket, vagyis ez nem szempont. A tortenet miatt szerintem maradj az uj tarsaknal - nemelyik egesz jo -, a sztori nagy resze ugyis megkoveteli, hogy XY legyen az aktiv companion. A koztes rohangalos idoben tudnad hasznalni a regieket, de szerintem felesleges. Majd ha letudtal a chapter 9-ig bezarolag a sztorit, akkor mar a heroic farmra erdemes visszahozni oket, annyi reput kapsz, hogy boven sok.
  • Jimbo
    #54812
    Érdemes KOTFE elején "visszakérni" a companionokat vagy az újak is felvihetők 50-s influence-re elég gyorsan?
  • Gudott
    #54811
    Elvileg 500 a max crew skil érték, szóval elég erősen bug gyanús....
    Én ha be vagyok jelentkezve, akkor működik a "style off"
  • Plata
    #54810
    Én is láttam 550-es skillt kérő vackot FP-n.
    Azt hittem emelték a skillt.
    Mellesleg ha nem vagyok bejelentkezve működik a style off,ha bejelentkezem nem.
  • Gudott
    #54809
    Companion változások (link)
    röviden:
    heal kb 50%-kal nő
    a sebzés dps és tank módban 15%-kal
    A heroc Star fortesseken dolgoznak, a "normál" heroicoktól eltérő élményt/játékmenetet szeretnének

    valamikor ma/holnap lesz egy server restart
    ez talán megoldja az egyes helyeken jelentkező borzalmas lagot illetve az el nem tűnő testeket.
  • Gudott
    #54808
    elvileg a crew skilleknél 500 a max, lehet valami bug volt ( nem lepne meg...)
  • undY1ng #54807
    És ezt hol tudom kitanulni? Trainernél nem engedi... (Subscriber vagyok).
  • Plata
    #54806
    Gondolom az új kieggel azt is emelték.
  • undY1ng #54805
    Köszi! Taral Five nevű FP-ben vannak dögök amikhez 550 Biochem szükséges. Akkor most nem 500 a max crew skill? :O
  • Vincentcloud
    #54804
    Passzolom, szerintem most teljesen jó a companion heal, de valakiknek nyílván túl nagy a kihívás
  • Gudott
    #54803
    Biochem-mel tudsz spéci stimeket/medpackokat/adrenalokat gyártani és mivel már egyik sem újratöltődő, így igény elvileg mindig lesz rá, plusz talán implantot is ez a skill tud gyártani.
  • undY1ng #54802
    Erre valaki?
  • mate23
    #54801
    mást is kidob néha szerver?
  • Terawatt
    #54800
    Fred:

    "Subscription Plans
    You have 29 days of subscription play time remaining."
  • mate23
    #54799
    nekem nem az első karim
  • El Protector
    #54798
    nem értem, hogy miért sírnak az emberek... szerencsére pvp-re és a fontosabb pve-tartalmakra nem kell companion.
  • Vincentcloud
    #54797
    Na akkor megint nem kell skill a játékba
  • zsan666
    #54796
    Hajó van, ruha van, pénz nincs. De mire 65 lesz a kari, akad ott pénz is elég szépen.
    Amúgy ahogy azt már páran leírták, új játékosoknak nem ajánlott egyből a 60as karival kezdeni. Sok minden kimarad, sztorik, bolygók megismerése, de talán fontosabb, hogy az ilyen játékos a saját skilljeit sem fogja ismerni. Jómagam csináltam 60as karit, de csak azért, mert volt már 6 60as karim és a maradék 6 karim 59-57 között. Mivel volt ez a lehetőség, elöször egy friss karival néztem meg az új tartalmat s csak ezután indítottam el a régebbi karaktereim az új sztoriba. Biztosan csábító egy új játékosnak, hogy elkezd egy játékot és egy nap alatt max szinten lehet, de csoportos dolgokból valószínűleg ki fogják dobálni, hisz semmit nem fog tudni a saját karakteréről sem szinte, s az ilyen még nem a taktikát tanulj,a hanem kattingat a skilljein bőszen, azt sem tudva, mit csinál, mit kellene csinálnia... Ne vedd magadra, de ez a jellemző.
  • Gudott
    #54795
    A sok elégedetlenkedő hang miatt valószínűleg kedden visszabuffolják a normál (értsd nem Treek) companionok healjét ( 70% körüli buffról írnak a dataminerek)
  • undY1ng #54794
    Lvl 59-re kimaxolodott mind a 3 crew skill (Diplomacy, Bioanalysis, Biochem). Remélem jól választottam ezeket a Jedi Knight / Sentinelemhez! Kérdés, hogy ezek után itt miből lehet nagyon profitálni? Esetleg max szinten vannak valami "speciális" crew missziók?
  • mate23
    #54793
    és pénz és felszerelések(hajó,ruha)?
    Te csináltál ilyen karaktert?
    Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.11.21. 08:04:54
  • PiszkosFred
    #54792
    Red Eclipsen jatszok. Nem vagyok guildben egy mar ideje (volt egy hosszabb szunetem, jeleztem, de aztan csak kibasztak, en meg nem kerezkedtem vissza), igy most csak magam szorakoztatasara jatszogatok vele, esetenkent puggal vagy regi cimborakkal (ha onlineok).
  • Terawatt
    #54791
    zsír. szerintem benevezek egy ilyenre valamelyik nap. Köszi a választ. Hol van karaktered Fred? Nephinékkel tolod?
  • PiszkosFred
    #54790
    Igen, nyaron meg mukodott, mert a csaladban igy gyartottam le plusz egy accountot, es meg a referal is mukodott, igy 37 nap lett belole :)
  • Terawatt
    #54789
    Srácok ezt megveszem, akkor él még ez a 30 nap? Régi dobozos kódja. Nem mostanában volt és model váltás után szeretnek ezzel genyózni. (pl csak akkor redeemelheted ha elő is fizetsz lásd Age of Conan ,meg nem is tudom már miben volt még )
  • El Protector
    #54788
    Star Fortress heroic simán lehozható szólóban továbbra is
  • Jimbo
    #54787
    Tegnap kipróbáltam magasabb szinten is, ott azért már ne nagyon húzzunk össze 2-3 csoportot
    Makeben toltam, behúztam 2 csapatot, olyan 20% HP-n megálltam, amikor a 3. csoport meg rámpopolt, úgyhogy csúnya wipe lett a vége. Ha 1 csoportot húzunk be, és szépen szisztematikusan, ésszel haladunk akkor továbbra sincs semmi baj a H2 küldikkel.
  • Pacho
    #54786
    Érdekes videó:

  • Gepo
    #54785
    Tegnap megcsináltam két HC Star Fortresst a sentinelemmel + 40es influences heal comppal, és simán leöltem a bosst, egyedül akkor izzadtam kicsit mikor két nagyhp-s elittel kellett küzdeni (plusz néhány sima mob).
    A companion healje észrevehtően kevesebb, és ezért nehezebb is volt, de nekem ez a reális, így van benne egy kis kihívás, nerf előtt csukott szemmel mentem rajta végig.
  • oz
    #54784
    Lv60-as kezdésnél nincs se class story, se sompanion küldetés, és nem is tudod őket megcsinálni. Csak az új küldetéseket tudod vele tolni (meg a régi bolygós küldetéseket, ha visszamész). Alapvetően csak arra jó, hogy minél gyorsabban elérd a max szintet és játszhasd az end contentet, azoknak, akik opsolnának, de utálnak questelni, vagy annak, aki már gyakorlott, új karaktert próbálna ki, de nincs kedve újra megcsinálni ugyanazt.
  • Pacho
    #54783
    Lvl 60 vengeance juggernauth (190-es gear):
    Alderaan összes heroic mission (soloban) együttesen: kb. 45 perc, lvl 34-re visszanerfelve a compi healje 100-500 között váltakozik (lvl 10-es influence), ennek ellenére 95%-ban simán lement mindegyik, egyedül a régi 4-es heroic - ami a duzzasztógátnál játszódik - bonus boss volt az, ahol heroic moment+unity+összes defense skill kellett, mert amikor 50%-ra ért a boss, akkor visszapoppolt mellette 2 strong + 3 sima mob.
    Lvl 55 marksman sniper (156-os gear):
    Belsavis összes heroic mission (soloban) együtt: kb. 1 óra, a compi healje (lvl 10-es influence) ismét csak kevéske, itt is egyedül egy régi 4-es heroicnál voltak izgalmas pillanatok, de wipe nélkül lement.
    Lvl 51 serenity shadow (146-os gear):
    Hoth összes Hoth heroic mission kb. másfél óra (companion influence lvl 8), itt már kellett trükközni sokszor, de wipe nélkül lement mindegyik.

    Szerintem a low lvl heroic missionok azért teljesíthetőek, valószínűleg az új KOTFE content a nagy sírások oka, dea Star Fortresst nem próbáltam, mert egy 65-ösöm van, és amcsi szerveren, de ott úgy lagoltam tegnap, hogy minden játszhatatlan volt. (Mondjuk azt sem, hogy mondjuk lvl 25+ influencenél mennyivel jobb a companion.)

    Tehát összességében látványos és komoly nerf, de azt azért nem mondanám egyelőre, hogy teljesen szétvágja a napi contentet.

    Majd ma megpróbálok egy két GSI heroicot, meg Black Hole-t stb.
  • SoulMonkey
    #54782
    Ó köszi
  • mate23
    #54781
    mért jó 60lvl karakter kezdés mi lesz a story es company küldetésekel és stb?
  • Gudott
    #54780
    Companion terminal (link)