Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54551
Én is igy jártam 1 éve. Nekem ellopták az accountomat, persze amikor jöttek a mailek, hogy épp valaki be akar lépni az accountomra, majd megváltoztatja az email cimemet stb, akkor épp nem volt nálam a teló, nem láttam az emaileket, csak 1-2 órával később, amikor már késő volt, már nem tudtam belépni. Telefonos authentikátort használtam, ezek szerint szart sem ért.

Szóval, mondom irok a supportra a játékból. Persze arról nem tudtam amit elloptak, ezért csináltam egy free accountot. Ja, hogy free accountról belépve nem lehet ticketet irni? Kössz EA, rohadj meg.
Emailt sem lehet irni, hogy dögölnének meg.
Szóval maradt a telefonálás.

Ezen az oldalon irnak a telefonos segitségről.
http://www.swtor.com/support/helpcenter/5200#contact-form
Itt a telefonszám amit hivnod kell: 00442030141826

Szóval. Én sem vagyok egy nagy angolos, igy én is segitséget kértem.
Többször telefonáltunk, csomó adatot bekértek.
A telefonálások között napok teltek el, vártuk mi történik. Nem történt semmi.
Hiába hivatkoztunk az előző telefonálásnál megadott ticket számra, újra és újra bekértek minden adatot amit anno az accountod regisztrációjánál megadtál. A szivás továbbá az volt, hogy hiába mondta az ismerősöm a supportnak, hogy nem beszélem jól az angolt, ragaszkodtak hozzá, hogy adják át a telefont, és tőlem akarták hallani az adatokat, hehe.
A tanácsom az, hogy ha megkérsz valakit a telefonálásra, akkor az illető úgy adja elő a storyt, mintha övé lenne az account.

Annyit értünk el, hogy az accountot a bejelentés miatt bannolták, vagyis a tolvaj sem fért hozzá tovább. Ez rohadtul nem vigasztalt, mert tudtam, hogy addigra totál lerabolták a 12 karakteremet.

Majd újabb telefon, ismét egy újabb hang a telefon másik oldalán, újra megadtunk minden adatot. Viszont úgy látszik ez a srác értett is ahhoz amit csinál, mert elkérte a személyi igazolványom fénymásolatát. Beszkenneltem, elküldtem, majd újabb telefon.

Megkapta, 5 perccel rá élt az accountom (persze előtte kért egy aktiv email cimet amire átirhatja az account regisztrációt). Be tudtam lépni, azonnal megváltoztattam a jelszót.

Na itt kezdődtek az érdekességek.

Először is, a bannolásnál kinullázták a még hátralévő játékidőmet. Volt vagy 80 nap játékidőm befizetve. Na kereshettem elő a régi 2 hónapos gamecard kódjaimat, majd ezeket már a játékon belül ticketben meg tudtam irni nekik. Újabb pár nap, mire nagy nehezen minden napnyi játékidőt visszairtak. Persze azért is ment az irogatás, hogy a kiesett játékidőmet is irják jóvá.

Természetesen a karakterek le voltak csupaszitva, se ruha, se pénz, semmi. Legacy bank, bank kiüritve stb. Csoda, hogy a karaktereket nem törölték, akkor még a karakterneveimet is bukom.

Lehetett irni az újabb ticketet, hogy jó lenne, ha egy lopás előtti backupból visszaállitanák a cuccaimat. Persze ez nem ment elsőre.
Többszöri levélváltás után, nagy nehezen részletekben visszakaptam szinte mindent.

A telefon kb 3000 Ft-omba fájt.

Ha szerencséd van, akkor már az első supportos csóka érdemben tud neked segiteni, és nem fogsz ki olyan balfaszokat mint én.

Sok sikert!
#54550
Korribanon és Dromund Kaason belefutottam az exploration mission-ök bugjába (vagy feature-ébe): több már korábban régen befejezett és elvileg nem ismételhető küldetést engedett újra felvenni és megcsinálni. Más bolygón más karakterrel is ez a helyzet :o
Azt még nem tudom, hogy ezek ismételhetők-e hetente. Kíváncsi vagyok, hogy így hagyják, vagy javítják-e, ha hiba. Mindenesetre nem jó, ha ennyire belepiszkálnak a lezárt küldetésekbe.
Redditen olvasom, hogy állítólag jó pár küldetést kivettek a játékból. Nincs valaki, aki 4.0-ban olyan classt kezdett, amilyenje már volt, s tudna erről valamit mondani? Nar Shadaa-n találkoztam olyan korábban felvett küldetéssel, amit nem tudok végrehajtani, mert a célszemély nem interaktív, de aztán lehet, hogy ez csak bug.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

MrPredator
#54549
Hogy lehet megszerezni a Recruit Force-Master's MK-2 Gear Boxot? Régen volt ilyen most nem találom. Kivették a játékból? A skinje kéne csak.
PiszkosFred
#54548
Repkent Taris vegere lvl30, csak fokuldetes+bolygo, az elerheto heroicok es egy darab tactical fp (hammer). Vicc... (bar igy mar ertem, miert kellett a skalazodas 😄, durvabb mint a pre 4.0-s 12x XP) Modokra sincs szukseg, mert a heroicok ladakbol siman minden slotba kap az ember cuccost (a tobbibe meg jonnek a kvesztek rewardjai - idejet nem tudom mikor kaptam lvl20 kornyeken trinket, ear vagy implant rewardot, most bezzeg...).

Aki altozni akar, mert hianyzik par class sztorija, annak ez maga a kanaan jelenleg.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.31. 14:28:02

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54547
Ha jól emléxem, akkor egyik guildtársam is skype-on hívta őket és működött. Asszem... 😊
#54546
Közben megpróbáltam az egyik másik accountomhoz tartozó e-mailről küldeni, mert az volt a gondjuk, hogy olyanról küldtem az elsőt, ami nem volt swtor acchoz csatolva. válasz:

"Greetings,

Thank you for contacting us regarding your Star Wars: The Old Republic Account.

In order to better protect your account, all Billing, Subscription and Account Security issues are dealt with via our Customer Service telephone support.

You can contact our Customer Service team over the phone for the price of a local call by calling the numbers listed below:"

A mailfiókot nem sikerült visszaszereznem, így biztos, hogy marad a telefonos dolog.

Van valakinek esetleg tapasztalata ilyen téren? melyik számot érdemes hívni? a VOIP rendszeres hívás megy? mert elviekben Skype, Viber, Google Callal megoldható. Örülnék neki, mert akkor ingyen megúsznám.
#54545
Az account visszaállítás mindig is sikamlós téma volt, szerintem emiatt a már már túlzó óvatosság részükről( vagy kifogtál egy kevésbé segítőkész alakot a supportnál) Gondolom nyoma maradt a bejelentésnek, telefonban talán elég erre hivatkozni és kérdezni fognak még pár kérdést.
De ha sikerülne az email címedet visszaszerezni, ahogy Fred is tanácsolta, az sokat lendítene a helyzeteden.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54544
Hja ertem. De ha tudod a biztonsagi kerdest, tudod, hogy swtor accountot oda regelted X ev Y honapjan (vagy mas levelet, amire emlekszel), es tudod, hogy azota nem lepett be senki, akkor ezeket ha leirod a hotmail supportnak, mint tampontok/bizonyitekok, lehet tudnak segiteni. Esetleg az ip cimedet - ha azota nem valtozott a szolgaltatod -, hogy lassak, te vagy az, csak epp szarban vagy es segitsenek. Ki tudja... egy probat meger.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.30. 18:05:46

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54543
Egy hotmailes címre volt regelve, és azóta voltak összevonások a livveal, olyan katyvasz van ott is, hogy azt sem tudom mi van...a jelszavam nem tudom, az ottani jelszó visszaszerzési módra 2 dolog van, az egyik a biztonsági kérdés, amire tudom a választ, be is írtam, és azt dobja ki, hogy túl sokszor próbáltam meg választ adni...a másik, hogy adjak meg e-mail címeket amikkel leveleztem, a levelek témáját írjam le meg ilyenek, viszont csak erre a célra volt ez a mail fiók, így az sem jön össze...
#54542
Nem kicsit, hanem teljes mértékben az én hibám, ezt aláírom. Viszont, ha én normálisan írok egy mailt az erre létrehozott címre, minden információval (a vásárlást igazoló fotókkal, az account teljes tartalmának leírásával, screenshotokkal stb.), amiből még egy nagyon kötekedni akaró valaki is leszűrné, hogy ez már pedig ehhez a szerencsétlen customerhez tartozik, akkor miért kell még telefonon is felkeresnem őket? a pénz is számít, de az a legkevesebb, viszont mit fogok én szenvedni mire ezt angolul elmakogom nekik? magyarul sem egy leányálom a történet...
PiszkosFred
#54541
Egyebkent miert nem tudsz hozzaferni a regi mailedhez? Nem tudod a jelszot vagy esetleg torlodott? Nem lehet, hogy inkabb azt kellene visszaszerezni elso lepesben valahogy, aztan ki tudja...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54540
Ez benne volt a pakliban, hogy az telefonos supporthoz irányítanak. Ekkor lett volna jó, ha hozzáférsz az originhez.
Azért esetedben kicsit user error is benne van a pakliban (nincs meg se a sec key által generál serial number, olyan emal cím van/volt beállítva, amihez nem férsz hozzá plusz a jelszóreset ) Szóval a support jól járt el, azt kell sajnos mondanom, te meg ellőtted a jelszóresettel a hátsó kapus megoldást

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54539
Ezt a választ kaptam a mailemre a support felé, amit 15 perc alatt írtam meg, fényképezgettem meg csatoltam hozzá mindent....

"Greetings,

I am Protocol Droid M0-T0, Human-Cyborg Relations.

In order for us to discuss your query, please contact us from the email address associated with a SWTOR.com account.

Alternatively, you can contact our Customer Service team over the phone for the price of a local call by calling the numbers listed below:"


szóval, fizessem a hívás díját azért, hogy visszakapjam azt, amiért fizettem...teljes mértékben korrekt hozzáállás.
PiszkosFred
#54538
Hat lehet, de a 12x xp is csak subnak volt eddig, vagyis en csak ahhoz tudom hasonlitani.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54537
Nem lehet hogy előfizetősöknek van csak a több xp?
Azt észrevettem hogy erősebb a karim,de hogy sokkal több xp jönne azt nem.Ügynökkel meg sith assasinnal játszottam egy keveset.
Ügynöknek vettem egy új ruhát.Majdnem komplett szettet sikerült neki venni,csak a fejes nem lett meg,az túl drága volt.

PiszkosFred
#54536
Kiprobaltam kivancsisagbol, es meg vagyok dobbenve, a szintezes nagyon durvan begyorsult, nem gondoltam volna, hogy ennyire... Jedi sentinel a nullarol eler coruscantra, mar lvl16-os, gyors letolod a 4 heroicot (kozben a bonust is megcsnialva) es mar lvl19. Es akkor meg a main sztoribol semmit sem csinaltal. Heroicbol kapott gearbol pedig ugy fel vagy oltozve, hogy regen a modokbol sem voltal 20-as szinten. A korabbi 12x XP bonusz meg az X darab token ehhez kepest lofaszjoska 😊 Hja, es mindaz kb 3 ora alatt. Vicc. (bar jot tesz az altozasnak is, ketsegtelen).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54535
Csakhogy eddig a hivatalos és működő rendszer az volt, hogy a referral system nem ad olyat amiért amúgy plusz pénzt kellene fizetni, mint pl. egy kiegészítő. Aki lvl 50-ig ment el, és nem vette még a Rothc-t sem az mehetett tovább a storyban hiába igényelte a referral-t. Ezért is lepne meg, hogy ha az olyan funckció mint pl. az instant lvl 60 az rögtön elérhető lenne neki (mert akkor el tudná indítani a Kotfe-t is.
Ha ennek ellenére viszont igen akkor az minden bizonnyal bug, és nem feature.

Tomb of Freedon Nadd

#54534
Ha veszel valamit a Cartel Marketből, lesz rajta egy időzár, amin belül hozzád lesz kötve (pörög egy számláló az item alján). Ha megpróbálod magadra venni az itemet, akkor szól, hogy az item végleg boundos lesz a karakterednek. Ha magadra veszed, eltűnik az időzítő, a cucc végleg a karakteredhez lesz kötve, többé nem lesz átküldhető. Ha lejár az időzítő, és még nem vetted magadra a cuccot, akkor bind on equip lesz, és továbbküldhető szabadon.

#54533
Mivel a referral link 7 nap subscriber státuszt ad, igen, működik. nincs különbség subscriber és subscriber között.
#54532
nekem még mindig boundos fegyver és nemtom elküldeni masik karakteremnek!coin lehet küldeni másnak ?
#54531
http://www.swtor.com/buy

Tomb of Freedon Nadd

#54530
Achievementekből kb. 1000 cartel coint lehet összehozni (bár ehhez nem keveset kell játszani, mire ez megvan, addigra kb. 30 000 achievement pontod lesz<#smile>

Amúgy a referral linkkel is működik az instant 60-as generálása? Ez nekem új....

Tomb of Freedon Nadd

#54529
Veszel pénzért a honlapon.
Bizonyos achievementek is adnak cartel coint, de alapvetően nem sokat (20 körül). Ezekhez viszont általában sokat kell játszani. Nincs a fejemben a lista, mely acsik adnak cc-t is, nézz utána a neten.

#54528
Szintezni kell, csak új karakter létrehozásánál ban lehetőség 60-as karakter indításához.

#54527
Szereztem 7 napos előfizetést, ha most van egy lvl55-ös karakterem, abból tudok valahogy instant 60-ast kreálni, vagy szinteznem kell 55-60-ig, és csak új karakter készíteskor van meg a lehetőség, hogy lvl60 legyen?
#54526
tehát akkor igen válasz kérdésre.cartel hez hogy lehet coin szerezni?
#54525
Ha lejár a timer akkor bind on equip lesz és akár a GTN-re is beteheted.

Tomb of Freedon Nadd

#54524
ha lejar bond akkor el lehet kuldeni barhanyszor?
#54523
Át (ha jól emlékszem van egy "bound" timer, amit meg kell várni, hogy lejárjon amíg küldhető nem lesz), de mivel a cartel coin accounthoz kötött, ezért a legegyszerűbb az, hogy azzal a karival vásárolsz, akinek az itemet szánod.

Tomb of Freedon Nadd

#54522
cartel marketen veszunk fegyvert stb at lehet küldeni saját karatereknek?
#54521
A másik kérdésedre pedig: Beniko kinézete egyelőre nem "moddolható"

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54520

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

MrPredator
#54519
Még egy kéréds és mára békén hagylak titeket... 😊
Azt írták minden flashpointnak van szólózható módja. Ebbe hogy kell bemenni? Fleet-en a quest termináloknál csak tactical és hard mód van.
#54518
Írj a megadott email címre, ha szerencséd van megoldják, ha nem, mehet a telefonos kör a supporttal. ( csatold a szükséges adatokat, stb)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54517
Akkor most adtam magamnak egy pofont ezzel a jelszó resettel amit az oldalon kértem.
összegzem, mert kicsit zavaros a helyzet:
- security key aktiválva volt az accon, viszont a telefonom megadta magát, így az appot buktam
- a security keyhez kapott serialt, amit az appba kéne beírni nem tudom megnézni, mert nem tudok hozzáférni az e-mailhez
- az oldalon leszedni nem tudom a leírt módon a security keyt, mert nem tudok hozzáférni az e-mailhez (anno valamiért hotmailest adtam meg, nem tudom hová tettem akkor az eszem...)
- az originre sem tudok belogolni a jelszó reset miatt, amit már végelkeseredésemben kértem az oldalon, és arra az e-mailre küldte, amihez nem férek hozzá.

agyérgörcs.
PiszkosFred
#54516
Anno nekem is igy sikerul, az EA kozponti weboldalan 😊
#50574

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54515
Elvileg minden swtor account egyben origin account is. Ez annak a következménye, hogy az EA próbálta összevonogatni a kismillió meglévő azonosítóját. Nekem még nem volt dolgom vele, esetleg a többiek tudnak segíteni, vagy az a srác, aki a gamepodos fórumba írt.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54514
köszi a címet.
Viszont ez az origines dolog nem tiszta, ki tudnád fejteni egy kicsit bővebben? az ottani supportra gondolsz?
#54513
[email protected] ide tudsz írni
Amúgy originen is meg tudod nézni ( a gamepod-os swtor fórumban volt valaki, aki így tudta visszaszerezni az accountját, displaynevet elfelejtette/nem jegyezte meg és a megadott email címe közben megszűnt, szóval ez olyan végső megoldásként itt is működhet)

Van egy másik érdekes bug: ha nincs magas szintű karakter tactical FP-ban, akkor a végén stat nélküli purple cuccot dob, ami nem is moddolható. Szóval remélem ráfeküdnek a bugfixre, nem úgy mint a SoR-nál, mikor is mint aki jól végezte dolgát szinte az egész brancs lelépet karácsonyozni....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54512
Komolyan, kezdek kiszaladni a világból...nem elég, hogy a telefonom megadta magát, még az swtor accom is baszakodik. nem tudom levenni a security keyt, mert nem kapok a regelt e-mailre semmit. bár már abban sem vagyok biztos, hogy ez az az e-mail cím, mert hiába kérek elfelejtett acc és jelszó mailt, az sem jön meg...melyik e-mail címen lehet elérni a customer supportot? lehet e-mail cím váltást kérvényezni? erről az ipről van rendelve minden, erről volt előfizetve, erről volt csak belogolva.
PiszkosFred
#54511
Odessen kornyeken nezz szet a vendorok kozott, ha van - de szerintem egyelore nincs -, akkor majd ott lehet.

#54510
+ eventek, lasd kaszino vagy rakghoul moka

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54510
Azt hiszem csak az első companionhoz jár.
Vagy Cartel marketből lehet majd venni hozzá vagy egyéb helyen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.29. 18:21:14

MrPredator
#54509
Valaki mondja már el, hogy lehet Lana Beniko-t customizálni. Ha megnyitom a companion panelt, csak a fénykardját lehet cserélni, kisebb kariknál van lehetőség armort adni a companionokra. Van hely nála egy olyan customization cuccnak, de nem kaptam ilyet. Régebbi kariknál ha megszereztem egy companiont, adtak egy customization tokent. Lana-nál semmi ilyet nem kaptam.
#54508
Elvileg már első nap jelezték, létezik róla reddit post (pl. Armor in 4.0 for preferred and f2p, 4.0 Bugs & Personal Feedback (lehet, hogy spoileres)) és fórumbejegyzés is (Artifact Gear Restriction Affecting Oranges and Green Mods).
Elég érdekes itt is a bugfixing 😄

#54506: Igen, elég az 1 hónapos is.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54507
Egy hónapos is elég természetesen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54506
"Ha engem kérdezel jobban jársz ha veszel egy egyszeri két hónapos előfizetést, és akkor 2 hónapig nem lesz semmi gondod, kapsz a 2 hónap alatt 1000 cartel coint, amit el költhetsz amire akarsz, de ami a legfőbb, megkapsz minden kiegészítőt, fejlődhetsz 65-ös szintig, és ha lejár akkor preferred státuszba rak vissza a játék."

Megkapok minden kieg.-et és fejlődhetek 65-ig ez csak a 2 hónapos előfizetéssel érvényesül vagy elég az 1 hónapos is?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54505
Hát ez király, szerintem tedd ki a Redditre is, akkor gyorsabban továbbterjed majd a hír. Amúgy mégegyszer elolvastam a patch notes-t, és nem javítottak ilyen hibát, egy ilyen mondat van ott helyette:

"Artifact items purchased from the Cartel Market no longer require Artifact Authorization."
<#nyes>

Tomb of Freedon Nadd

#54504
Ez bug és nem feature, elvileg már javították...., na majd a köv patch során.


Pacho:
A hajódroid-ot el tudod érni másik játékostól is, fel tudsz menni az ő hajójára (régin így volt) Csak van valaki a guildben, ismerősök között. Ha más nem , a fléeeten general chatben megkérsz valakit és ha segít neked, adsz neki valamit cserébe ( kredit, dekoráció, alapanyag, stb)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.29. 15:27:57

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54503
Van
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#54502
De a hajóvendort külön meg kell vennie akkor, az 1 millió kredit. És csak az operation dummyhoz vehet kiegészítőket, a warzone dummyhoz nem.

Tomb of Freedon Nadd