60031
  • Gudott
    #54899
    + 4. évfordulós jutalmak, life day event, dupla xp-s hét, chapter 10, stb.
    Illetve ez főleg azoknak szól, akik nem fórumozni, nem olvassák dulffy-t, stb
  • Jimbo
    #54898
    Ha január 11-én előfizető vagy, akkor február 11-én megkapod HK-55-t. Ugyanekkor jelenik meg a Chapter 10 is.
    Ha január 11-től augusztus 11-ig folyamatosan előfizető vagy, akkor pedig kapsz egy bónusz chaptert, amiben HK-55-t irányíthatod.
    Ennyi.
  • Gudott
    #54897
    valamikor du/este felé lesz magyarul is infó róla.
  • Terawatt
    #54896
  • Terawatt
    #54895
    Tegnapi livestream tartalma
  • oz
    #54894
    Makeb történetében az volt a jó, hogy teljesen eltért a köztársaság és a birodalom oldalán. Az újrajátszás szempontjából is jobb volt (a 8 eltérő karakter által biztosított lehetőség után már ez is erős szűkítés). Revan gyakorlatilag 1 sztori volnal, a KotFE szintén, ott legfeljebb a light/dark döntési különbségek okoznak eltéréseket, de azok sem hatnak ki (eddig) relevánsan a történetre.
  • Plata
    #54893
    Nekem kicsit lapos.Asszem a sage karim volt a második karim,csak a sztori nem nagyon kötött le.
  • Terawatt
    #54892
    Hype is real. Sage story-t nyomom és eddig nem rossz. :)
  • PiszkosFred
    #54891
    Nem kell mindenkinek pszichonak lennie a tanacsban, sot. A legtobb idiota elmeroggyant porul jar a sztori soran :)

    Ami a sztorikat illeti, sajnos de, sokat vesztesz. Makeb tortenete sem rossz (bar lehetne jobb is), de a Revan kieg viszont nagyon jo, a KotFE pedig a legjobb (szerintem legalabbis).
  • Plata
    #54890
    Hát akkor nem vesztek semmit.
    Én azt szeretném ha a karakter önálló sztorija folytatódna,mert az jó.
    Az azért meglepett a végén hogy a Sith Dark Council a tökéletesen jó sorcimat szó nélkül bevette,azt se mondták hogy legyek egy kicsit rosszabb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 13:44:32
  • PiszkosFred
    #54889
    Igen is, meg nem is. A chapter 3-mal lezarul az onallo sztori. Onnantol minden class ugyanazt a sztorit kapja sajnos, mind Makeben, mind a Revan tortenet soran, vagyis te vagy a rep/imp hos aki segit a sajatjainak rendbetenni a dolgokat. Egy aprosag maradt, ami classonkent egyedi lesz, az pedig a Revan kiegben egy nyulfarknyi kuldetes Rishiin, amely minden classnal egyedi, es amely kvazi egy zarszo/bucsu. A KOTFE-ben is nagyreszt azonos sztorit jatszik mindenki, igaz itt a vegen lesznek kulonbsegek, de nem a sztori miatt, hanem a tarsak szempontjabol.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.01. 13:44:36
  • Plata
    #54888
    Nekem nagyon bejött a jó kis lány is,bár azért nem olyan jó így sem,még a világos oldalt választva is azért elég gonosz dolgokat tesz a végén.
    De nem akarom ide írni,mert a végén valaki le tol hogy spoilerezek.Van gonosz sith sorci csajszim is,de ő még csak 20+.Most a Jedi Sage sztorit tolom,vagyis tolnám ha volna rá időm.
    Egy dolog izgat még,ha nem csak az alapjáték van meg,akkor a kari története is folytatódik?Vagy nem?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 13:34:44
  • PiszkosFred
    #54887
    Nalam is az egyik kedvenc a sorci sztorija, igaz en nagyon gonosz pszichopata csajszival nyomtam vegig, mert nagyon tetszett a szinkronszinesz hangja. Olyan amokfutast, mint amit rendeztem a sztori kozben, hat olyat ritkan latni jatekban :D Van (volt) egy "jofius" vegigjatszasom is folyamatban, de azt valahogy mindig megunom, igy nem haladok vele.

    Ami a bejelentest illeti, ma ejfel korul lesz a stream, fel oras lesz es kivancsi leszek mit mondanak, mert kisse tulzasnak erzem a "our most-anticipated Producer Livestream" kifejezest, ha csak tenyleg nem durrantak be valami nagy dolgot, igy 2 hettek a film premierje elott.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.01. 13:26:41
  • Plata
    #54886
    Hát a Sith sorci történet ki pipálva,ember jó kislány sorcival vittem végig,nekem iszonyúan tetszett a sztori,majd egy év alatt lettem vele kész,mert sok időm nem nagyon volt játszani,de ez eddig a legjobb befejezés meg sztori.Igaz nem tudok angolul de sok mindent megértettem,és nekem nagyon bejött a sztori.
  • Plata
    #54885
    Nem tudom,de valóban régen voltak több órás küldik,főleg ha talált küldi volt.De most 275-ös skillel csak pár percesek.Még csak 275 a sith sorcimnak a skillje,a sorci meg 50-es,most megyek megint koribbanra a dark councilhoz.Ha jól emlékszem.
    Így hogy a játék még mindig subnak hisz könnyű húzni,bár ha befejeztem a sztorit sajna nem nagyon fogok már vele játszani,pedig nagyon szerettem ezt a karit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 22:03:02
  • PiszkosFred
    #54884
    No meg volt craft, ami 1-2 oras volt, azokbol belottel 4-5ot reggel, mire hazaertel este meg is csinalta :) Most nem is neztem, mennyi a leghosszabb ideig tarto craft? Fel ora?
  • gunji
    #54883
    Sőt, ha gyártás közben meggondolod magad, akkor vissza is lehet vonni, egész addig, míg el nem készül, s a nyersiket is mind visszaadja.
    Anno mikor még volt értelme lvl50 alatti modokat craftolgatni, akkor nagyüzemben így gyártottunk zöld/kék itemet RE-hez: elindítottuk, aztán visszamentünk szintezni. Ami RE után maradt, az meg ment a piacra. ;)
  • Gudott
    #54882
    Kezdőbolygókon elég sokszor van tömegnyomor.

    Ezt a "gyártási sor" lehetőséget én sem tudtam, majd ránézek.

    Viszont a legtöbb heroic elég könnyű. Közepes gearben, 30-as körüli Treek-kel nem nagy kihívás
    Kivéve az Aurora Canon Section X-ben. Ott majd 30 percig szórakoztam az utolsó boss-szal.
    Egyszerűen mikor beesik a hp-ja kb 5% alá, kitesz egy stun és elkezdi gyógyítani magát. Egyszer sikerült kb 0.5%-ra leütni, de kétszer benyomta ezt a kis mutatványt, az elsőből kijöttem, másodikból nem. És ezt min 6-7x eljátszottuk, de meguntam


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.29. 20:46:16
  • Plata
    #54881
    Sith sorcival vissza kellett mennem koribbanra a fő küldiben,és meglepődve vettem észre hogy marha nagy tömeg van,szó szerint tele volt koribban kis karikkal,mindenhol tömeg volt.Mi a szösz történt hogy ilyen sok kis kari van?
  • Plata
    #54880
    Gyártásra bizony.
  • PiszkosFred
    #54879
    Marmint a gyartasnal? Mert ott mar a premeirtol kezdve be lehetett tarazni 5 itemig, hogy mit csinaljon. Vagy masra gondolsz? Mert akkor az engem is erdekel.
  • Plata
    #54878
    Na ma is rájöttem valami újdonságra,bár nektek biztos nem újdonság,nem tudtam hogy a companionoknak egyszerre akár 5 feladatot is lehet adni,most vettem észre.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.29. 18:31:22
  • Plata
    #54877
    Vagy egy hónapja,de az csak 1 hetes.
  • Gudott
    #54876
    Referal linket nem aktiváltál véletlenül?
  • Plata
    #54875
    Biztos valami bug van,prefered vagyok és egyszerre 5 companiont is eltudok küldeni crew skill küldire,pedig prefként max 3 lehetne.
    Vagy lemaradtam valamiről?Kapok rest xp-t,lehet több mint 350k pénzem.
  • Plata
    #54874
    Valaki elmondaná hogy lehet hogy preferedként van Rested xp-m és a karimnál már 530 ezer credit is van.pedig elvileg 350k lehetne.Másik karinál rinyál is miatta.
    Az egy hetes refearal sub már rég lejárt.Jól ki is használtam.
  • Plata
    #54873
    Hmm nekem egy Sith Ewok kell.
    Vagy egy Sith Gungan,ha már kiderült hogy Jar Jar Binks egy sith nagy úr volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.28. 10:24:48
  • Vincentcloud
    #54872
    Lehet vörös a szeme? Mert akkor kell :D
  • Terawatt
    #54871
    Dszavadzsedáj :D
  • Gudott
    #54870
    Az eddigi PR-t ismerve túl nagy dologra nem számítanék, talán reszelnek a referal rendszeren. Vagy esetleg jön a játékidő token

    De akár jöhet egy új faj a hűséges előfizetőknek....

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.28. 00:01:09
  • Vincentcloud
    #54869
    Nagyon jók ezek a könyvek, elég érdekes képet festettek a klónok életéről, ráadásul a republic commando szereplői is bennevannak az csak javít rajta, bár nem néztem utánna hogy a könyvek vagy a játék volt hamarabb
  • PiszkosFred
    #54868
    We're breaking all precedents with our new Subscriber Rewards. Remelem van annyi eszuk, hogy nem csak egy uj sub jutalmat akarnak bejelenteni, hanem lesz ott mas is.
  • S1M0N
    #54867
    OFF

    Ha a klónkatonák mindennapjairól akartok többet tudni, és szerettek olvasni, akkor én ajánlom a Star Wars: Republic + Imperial Commando pentalógiát Karen Travisstől.

    Pont a rajzfilmsorozatok miatt kellett abbahagynia Travissnek az írást, így bár nyitott maradt a történet, de erősen ajánlott olvasmány.

    De ez sok, főleg az új trilógia idejében/előtte játszódó könyvre igaz, elég jól kiszélesíti a látókört pl. a Sithekről, és persze a már említett klónkatonákról is.

    /OFF
  • Plata
    #54866
    Klónos akart lenni,csak mobilról írtam,és nem megy mobilról a szerkesztés.
  • Plata
    #54865
    Off:Nekem a klós az idióta ès logikátlan törtènetek miatt nem jött be.Na ès az agytatlan Ashoka miatt.Asszem ez a neve.
    On:Nekem agent scoundrel a kedvenc heal.
  • Big Boss Hu
    #54864
    SM opsokra és fp-kre az a jó heal amit szeretsz játszani. Ha HM opsokat akarsz menni akkor a válasz:
    Jelenleg Sage/Sorci a legjobb healer. /HM revan-t pl solo healelni lehet vele gond nélkül/
    Group healre scoundrel/op jobb, burstra commando/merc.
    Itt viszont már él az a szabály h két egyező class rosszul működik együtt. Jelenleg a tapasztalat alapján egy sage+scoundrel/sorci+op a legjobb kombó.

    Mivel a sorrend minden "balance" patch után változik így ne azalapján válasz kasztot h melyik a legjobb. Mindegyikkel le lehet tolni minden contentet, és mindegyiket más játszani. Próbáld ki melyik jön be jobban, és told azt :)
  • bekasybalazs
    #54863
    OFF:
    Teljesen megéri. Először én is úgy álltam neki, hogy fúj már ez gyerekeknek van...de mint ős Star Wars fan, csak-csak rá vettem magam, hogy egy részt megnézzek a Clone Warsból...és benne is ragadtam. A rajzolt témájú dolgok nem mindig jelentik azt, hogy gyerekes valami. Oké, hogy a droidok viccesen kommunikálnak, az első évadban pedig az animációtól sem dobsz hátat (ez egyre javult minden évaddal) viszont ez nem veszi el a szépségét annak, ahogy ábrázolják a közvetíteni kívánt érzelmeket vagy épp tanulságokat. Ráadásul nagyon sok érdekesség derül ki magáról a Klón hadseregről.

    A rebeles viszont komolyabb kategória, azt is ajánlani tudom.

    Reagálva a töltelék részekre: lévén, hogy ezek a művek első sorban TV-s vetítésre készültek, muszáj a töltelék rész. Ha 5 részben lepörgetik a fő szálat, mi értelme az egésznek? Hozzá teszem, hogy volt olyan "töltelék" mind a Clone Warsban, mind a Rebelsben, ami jobban lekötött, mint egy fő történeti szálas rész.

    ON:
    Tapasztalataim szerint nincs olyan nagyon nagy különbség a healek között. Effektekben és mechanikákban különböznek, de erősségben nem. Így tőled függ, mit szeretnél...ha spelleket akarsz látni, szereted a jediket akkor sage leszel, ha szereted a sufni megoldásokat és a kicsit nyersebb tech dolgokat, akkor scoundrel, ha favorizálod a troopereket akkor pedig commando. Ugyan ez Sith oldalon, persze tükör kasztokkal.
  • Shion
    #54862
    Ritkán játszom gyógyítóval, pedig van már pár végszükség esetére. Amit én is meg tudok erősíteni, Mercenary, Scoundrel és Operative healerrel simán életben tartom a csapatot Hard Fp-ken. Commando-val friss tapasztalatom nincs, lassan 3 éve dps "szegénykém". Tegnap Laci barátom Commandoval jött healelni és könnyűnek nevezte. Tavaly ilyenkor nagyot nerfeltek szegény Sorci healeren, azóta keveset látni, pedig csak a többiek szintjére butították vissza.

    A fentiek alapján a jó healer az, aki jó gear-ben van és jól is tudja használni a karakterét. :)
    Utoljára szerkesztette: Shion, 2015.11.27. 14:18:39
  • PiszkosFred
    #54861
    A "puskas pap" :D

    Ha nekem kell healelni, akkor en a mercenarymat favorizalom, aztan operative es vegul a hagyomanyos mmo klise sorci. De, ha arra vagy kivancis, hogy BiS gearbol kitolt heal alapjan melyik al egjobb, akkor passzolom. Azt sosem tudtam, bar sose nem is erdekelt :)
  • mate23
    #54860
    melyik a legjobb kari healben?