Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54601
akkor vagy ingame ticket a supportnak vagy email a [email protected] címre.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54600
@Gudott

A lvl 60 kreálós probléma, hogy lvl 1 lesz és flottára rak az rájöttem ,hogy bug, mert akartam csinálni egy 60-as operative-ot, és megesett velem is, töröltem a karit, akkor még megvolt a tokenem, de a délutáni patch után már nem volt meg, eltűnt az éterbe, pedig nem használtam fel, direkt patch után akartam felhasználni. A probléma nem egyedi másoknak is eltűnt a tokenje, illetve a lvl 1-es flottás bug még mindig megvan.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54599
Reggelt mindenkinek. Szeetnék kérdezni valamit, bár nem tudom hogy már megkérdeztem e, vagy csak akartam, szóval ha már megkérdeztem korábban akkor bocsi 😊 Észrevettem hogy a Gunnslingerem, körül megjelent ez a kis lebeó droid vagy micsoda, és az érdekelne hogy ez tulajdon képp most micsoda, mert nem emlékszem rá hogy mitől is van ez itt, akkor jelenik meg ha előveszem a fegyverek, harcmódban vagyok. Mrt látszólag semmi haszna nincs és a buffok között sincs


#54598
instant hatvan problémáról tudnak és dolgoznak rajta

"Hey folks,

We wanted to get some information out about the issue you are experiencing. First off, there is a bug that can occur when you make a level 60 character, it instead creates it as a level 1 and places you on the fleet. Without going too technical, basically the game is moving faster than your account is, which is creating the issue. Here are a few important notes to be aware of:

Go slow – When going through the character creation process take your time, watch the Sacrifice trailer that starts your level 60 character. This can give time for your account to recognize the start at 60 character and to potentially avoid the level 1 issue.
If you end up in the game as a level 1 when using a token, you can delete that character to have the token returned to you. After you have deleted the character, give it some time, you will see that token restored. At this point you can try to create a level 60, but once again please take your time.


With a lot of level 60s being made, there is an element of a bottleneck occurring. But do not worry, even if you experience the bug, the start at level 60 token is in no way lost. It may take some time to be restored but it will happen. Know that if you continue to make / delete characters without waiting for your account to catch up, you can exacerbate the issue.

We are working to correct this as soon as possible, but the information above can work to potentially avoid it, or work around it. Thanks everyone."


magyarul: ne tekerd át a sacrifice videót, várd ki végig.
Ha ez mégsem sikerült és ádám/éva-koszttümben landoltál a fleeten akkor töröld a karakter. A tokent visszakapod, de nem egyből "picit" leterheltek.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54597
Nekem megvan, ebben a percben is (direkt kilogoltam megnezni).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54596
Van más is akinek esetleg megvolt még a free 60-as tokenje subként és még nem használta fel? Mert nekem reggel még megvolt, és a délutáni karbantartás után már nincs meg, van még 4 napom a 2 hónapos subból, irtam 1 ticketet-et róla supportnak de meglepődnék ha még a héten kapnék értelmes választ...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54595
Köszönöm a válaszokat!

Az elme az önmaga saját helye és önmagában alkothat Mennyet Pokolból, Poklot Mennyből.

#54594
Faxa köszi.
#54593
ha tovább mész balmorrára, vagy Nar shadaa-ra, akkor már rendben leszel
#54592
Igen ott vagyok még, köszi a választ.
#54591
sztem még Dromund Kaas-on vagy, ami 10-16-os bolygó, téged 21-esként 18-as szintre húz le. Ez nem bug, így van felépítve most a level szinkron
#54590
Hali, 21-es szintű vagyok de a társam (Vette) vmiért leragadt 18-nál. Emiatt engem is lehúz 18-ra (ha jól értem ami kivan írva). Hogy tudom a társamat is szintet léptetni?
#54589
Elvileg ismert bug (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54588
Köszi a válaszokat, valóban login szeró gond lehetett, mert most reggel sikerült belépnem már, és a 60as tokenem is meglett.

Hanem van egy új bug, mégpedig, hogy 60-as karit nem lehet kreálni, végignyomom a karaktergenerálást, írja, hogy 60-as, stb, és aztán bejön prológus szövege, s ha nyom az ember egy escape-et akkor meg a flottán találja magát egy lvl 1-es karakterrel, és a kezdő küldetés van megadva... <#conf>

Lehet ma emiatt lesz délután 2 és 4 között karbantartás.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.11.04. 06:43:03

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54587
#54582: Köszönöm, akkor jó. Akkor viszont a bankba el kell tennem a geart, kész ruhásszekrényem van már ott 😄

#54584: Mindenkinek két swtor.exe fut játék közben, ez normális. Ha kilövöd őket vagy újraindítod a gépet, akkor el kell(ene) indulnia a játéknak.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54586
Ez most inkább login szerver probléma, többen küzdenek most vele. Várni kell a töltő képernyőn, fél órát, vagy amennyit szükséges, előbb utóbb bejön.

#54585

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54584
Nah nekem meg megjött az amiért annó abbahagytam swtor-t laza 3-4 hónapra, kezdenek előjönni azok a bugok amiktől kiakadok idegileg.
Eddig mióta visszajöttem tolni semmi baja nem volt, de most belecsapott a lecsóba a game rendesen...

Gondoltam, hogy mivel már csak pár napom van hátra a megrendelt 60 napos subbol kreálok egy lvl 60 karaktert, sikerült is egy lvl 60 sentinelt, de miután nem igazán bírtam rávenni magam, hogy toljam kiléptem vele a karakterválasztó képernyőre, és itt kezdődtek a bajaim..., töröltem simán lvl 60 volt még alig 2-3000 xp-vel lvl 60 felett, igen ám, csakhogy a suboknak járó ingyen lvl 60 tokent nem kaptam vissza... Gondoltam ok játszunk microsoft-osat = game restart, én mekkora barom voltam... Mert azóta nem tudok belépni se a gamebe ugyanis csak a karakterválasztó képernyő előtti töltőképernyőn pörög a végtelenségig, többedszeri újraindítás után is, feladatkezelőben fut 2 db swtor exe egyik semmit nem csinál másik meg 1-2% processzor használaton ingadozik...

Bitraider ki van iktatva, a tüzfalon, vírusirtón át van engedve, javítani nem engedi magát a kis köcsögje, szóval már a hajamat tépem miért csinálja ezt, holnap 1 újratelepítést még megpróbálok, de már kivagyok tőle idegileg, lehet ismét elmegyek pár hónapos szabadságra ami swtor-t illeti...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54583
Szerintem az semmi nagy dolog nem lehetett, egyébként se tetszett a kinézete (meg igazából ha csinálok egy új karit, akkor azonnal odaadja annak is és gondolom átküldhető).

https://www.twitch.tv/sp1gu

PiszkosFred
#54582
Nem, ez igy mukodik. Csak a tarsra rakva marad a tarson, az outfit designer csak "masolja a skint", utana rakhatod bankba a cuccost. Ha legacy bound, akkro az osszes karakteredet "feloltoztetheted" ugyanabba a gunyaba, csak egy ruhat felhasznalva 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54581
Ma megvolt a heti reset, így kiderült számomra, hogy a bolygók heroic küldetései valóban hetente ismételhetők (a korábbi napi helyett), a visszaállított exploration mission-ök maradtak egyszer végrehajthatók.
(Amúgy tényleg vicces/szomorú ez az autosync: Lord Tytonus legyőzéséhez eddig legalább 2 játékos kellett (meg a companionjaik), most meg egyedül is lehetséges, companion nélkül.)

Láma kérdés (bocs ha write-onlynak tűnik): az outfit designernél ha az egyes slotba beteszek egy gatyát (hogy az látszódjon, ne a statos gatya) és elcommitolom, akkor meg is jelenik az új kinézet, de a gatya az inventoryban marad, mintha csak lemásolódott volna. Így eltehetem máshova (pl bankba) is. Ennek így kell működnie vagy csak bugos?

Szerk:
Az instant 60-as karakter 60-as szinten kezd az új kieg elején. Nem csinálhatja meg a korábbi bolygók class storyját, s egyéb korlátok is vannak (pl crew skill nem választható), amiket nem ismerek pontosan, mert még nincs ilyen karakterem.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.11.03. 20:41:12

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54580
A sztorik az én izlésem szerint:

Republic:
Jedi Knight (epic!) > Trooper > Smuggler > Jedi Consular

Empire:
Sith Inqusitor > Sith Warrior > Bounty Hunter > Imperial agent
#54579
Lehet egyből a Fallen Empire kiegészítőt kezdeni, minden előfizetőnek jár egy ilyen instant hatvanas karakterkreálási lehetőség. Mondjuk aki most kezdi a játékot, annak hiba ezzel kezdeni. Érdemes végigtolni az alapjátékot és a két kiegészítőt előtte és nem fejest ugrani az új tartalomba


undY1ng:
Írj a supportnak, hátha visszaadják amit kitöröltél ( [email protected], írd meg melyik server, milyen karakter és konkrétan mit töröltél és nagyjából mikor.)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.03. 20:18:29

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54578
#54577
ez 60 szintü kezdes pontosan mit takar az gondolm 1 lvl kezdunk?
mi van story vagy copani feladatokal?
#54576
Anniversary gift-ben volt valami full set, de én azt már kitöröltem (véletlen), mert azt hittem csak kinézethez kell. Úgyhogy marad az a vételes megoldás amit említettél. Ez creditbe vagy Cartelbe fáj?
Ui.: Tomb of Freedon Nadd PVP szerveren aktív magyar guildhez csatlakoznék!

https://www.twitch.tv/sp1gu

PiszkosFred
#54575
Szemelyes velemeny. A sorrend:
- Smuggler (jo poenok, csavarok, haverok-buli-fanta + tarsak nagyon jok)
- Jedi Knight (tipikus Kotor feeling, lassan indul a sztori na de a vege... + Kira)
- Trooper (tipikus katona sztori, karrierrol, faszkalap felettesekrol es dontesekrol, hogy koveted e vagy sem a parancsokat, kesobb pedig... + Elara)
- Consular (erdekes, vannak benne jo csavarok es sztorik, de a diplomacia nem az en stilusom + unalmas tarsak az utolsot leszamitva, aki tul keson lesz a tarsunk, szerintem - nem akarok spoilert irni)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54574
A knight tekinthető kvázi a fő storyszállnak.
Nekem tetszett a consular története is (ezt sokan utálták), hogy semmi sem fehér vagy fekete, mondjuk itt az a gond, hogy az első ill a 2 és 3. fejezet között mintha el lenne vágva a történet.
A csempész móka és kacagás (majdnem ) végig
Troopert nem próbáltam még.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54573
Üdv
Republic oldalon melyik kasztnak van a legjobb sztorija(esetleg egy sorrend? 😛)? Eddig a Birodalommal voltam, de megnézném a másikat is.

Az elme az önmaga saját helye és önmagában alkothat Mennyet Pokolból, Poklot Mennyből.

#54572
Nem számítanak bele a legacy státuszba, nekem pl. hiányzik a consular meg smuggler hozzá, itt is ezt mondtátok, hogy beleszámít, imp oldali nemzetközi guildben is ezt mondták, de nem számít bele, mert hiába kreálltam le egy 60-as gunslingert, csak a smuggler's crew accsit kaptam meg a story accsit nem, és a karakterválasztón sem jelölte, hogy teljesítettem volna ezzel a story-t.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54571
Modokat a flleetnél tudsz venni,adapted ruházatot meg elvileg kapsz ingyen,legalább is a Galactic Starfighterrel jött 4 ingyenes ruha szett minden karinak,nem túl szípek,de ha van pénzed vehetsz szebbet a GTN-en,vagy CC-ért.

#54570
Ezt hol lehet megvenni? Egyáltalán nem vágom még a játékot.

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54569
Ha elkezded az új kieget, akkor minden karaktered kevés skillel kezd és a sztori alatt szépen unlockolódnak.

Címeket meg azért nem tudsz beállítani magadnak, mert az insta 60as karival nem csináltad meg azokat a küldiket amik ezeket a címeket adják.
#54568
Van mégegy haszna a 60-as instant karakternek. Beleszámit a Legendary státuszhoz szükséges 8 karakterbe. Vagyis jelen esetben, ha valakinek nagyon kell a neve mellé a kis legandary jelecske, és nincs kitolva egy karaktere sem, az megteheti akár azt is, hogy CC-ért megveszi a 60-as slotokat, és csinál 8db 60-as karaktert.😊
De szerintem érdemesebb kitolni mind a 8 karaktert, márcsak a sztori miatt is.
PiszkosFred
#54567
Visszakapod a skilljeidet termszetesen, a chapter 1 (tutorial) soran az osszeset.

#54563
Koszi az infot a link+kotfe kapcsolatban.
Ami Niko-t illeti, nagyon sokan felreertettek. NEM CSAK KIZAROLAG azok kapjak meg, akik elofizettek anno nyaron, hanem ok barmikor elerhetik, akar lvl1-en is, nem kell elerni a kotfe megfelelo pontjaig ehhez. Lenyegeben Treek es HK mellett egy olyan comp, aki mar lvl1kent is hasznalhato, csak ezuttal ingyen. (es aki ugyanugy eltunik a tobbi tarssal egyutt, ha belekezdesz a kiegbe)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54566
Hát azért szerintem az instant 60-as karakterek annyira érik meg, csak arra jók, hogy az ember leszedje róluk a gear-ből amit lehet, mert ha instant 60-assal akarod elkezdeni a KotFE-ot akkor a skillek 90-a le van zárolva, az alap támadás, és talán még 2-3 skill kivételével nem használhat az elején semmit a karakter, késöbb nem tudom ez a korlátozás feloldódik-e, de engem marhára zavart, és emellé még a titulusokat mint mester, sötét nagyúr, stb sem lehet beállítani magadnak, harmadik pedíg jelenleg a heroic-okból, és a taktikai illetve szoló fp-kből annyi xp jön, hogy aki végignyomja a hc-kat meg nyom 1-2 fp-t az chapter 1 végére lvl 50+ lesz, tegnap előtt kezdtem 1 vanguard-ot letoltam vele Nar Shadaa végéig minden hc-t meg 1 taktikai fp-t, és lvl 29, úgy, hogy még csak Coruscanton kéme mennem a Blac Sun Sectorba story szerint, el is kezdtem tegnap ehhez hasonló tempóval 1 sentinelt is mainnek.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54565
Már 10-es szinttől tudsz magadnak geart szerezni.
Leagalább is én így szoktam,azt hiszem 9-es szinten válik elérhetővé a ruha modolás,olyankor veszek a karimnak egy adapted armor szettet és utána már csak a modokat kell bele venni.

#54564
Preferedként is van 4.

#54563
Nem tudom, hogy az összeset megkapta-e, aki reff linkket useolt, mert én megvettem a SOR-t még régebben és elég sokáig subscriber is voltam/vagyok. Viszont, a KotFE-t megkaptam a reff linkkel, sőt még a hozzá járó 1 db instant lvl 60 karakter tokent is.

Még 1 dolog, guildtársaim tsen mondták, hogy ne csüggedjek Nico Okkar miatt, mert elvileg ha kész a 9 chapter, egy questtel meg lehet szerezni akkor is, ha nem kaptad meg a nyári subscriber akció keretein belül. Viszont többet nem mondtak el nekem a spoiler veszély miatt, így nem tudom, hogy is működik. Azt sem tudom, hogy bug-e vagy így van tervezve, csak gondoltam szólok. (Persze tudnám, ha nem az új kieg első napján adja meg magát a telefonom és maradok le, mint a borravaló...)

#54562
Előfizetőként azt hiszem alapból több quickbarod van, mint kettő. Nézz be az interface editorba és állítsd be őket.
23-as szinten még közel sincs meg minden skilled, viszont dulfy oldalára felkerülnek a rotációk minden class minden ágához szépen lassan.
Amúgy PvP-ben 3 csoportra bontja a népet, te az elsőben vagy, azt hiszem oda 35-ös szintig tesz be, szóval mindig lesz olyan akinek több aktív/passzív képessége lesz. Emiatt is lehet gondod. Nekem csak guardianom volt, de ha jól rémlik az extra leap-et tartalmazó ág a PvP-re ajánlott (most nem érem valamiért a fenti oldalakat, így bocs, hogy csak körülírom)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.02. 20:05:21

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54561
Végül csak megvettem a játékot, mert a F2P-ben kipróbáltam egy Human Jedi-t de mindenképp egy Twi'lek-el szerettem volna kalandozni, így ez a "gond" megoldódott! 😄 Eddig nagyon tetszik a játék csak természetesen még kínai 1-2 dolog (mint anno a wowban is ez volt). Bétából még emlékszek ezekre az instákban lévő "group" beszélgetésekhez és pontozáshoz, hogy ki válaszolt jól és milyen gyorsan (és akkor a saját karaktere beszél), az nagyon megfogott már akkor is. Jedi Sentinel-t csináltam, remélem jó választottam ha PVE / PVP-t egyaránt akarom játszani. Viszont még csak lvl 23 vagyok de már kb. nem férnek el 2 action bar-on a skillek (aminek a 3/4-e aktív skill). Egy ilyen route-t tudtok ajánlani? Tehát, hogy harc kezdetekor mit és hogyan érdemes elnyomni. Leginkább pvp-hez érdekelne, mert hiába értem, hogy melyik skill mit csinál, vagy soha nincs elég focus, vagy már legyaktak. Tudom itt az elején ahol még gear sincs, nincs miért csodálkozni. Disciplines-on belül a combat ágat választottam, ez tűnt olyan pvp-nek. Bocsi a sok és esetleges értetlen mondatokhoz. 😊

https://www.twitch.tv/sp1gu

PiszkosFred
#54560
Irta valaki, hogy megkapta, tobbet en sem tudok. Jo lenne pedig megerositeni vagy megcafolni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54559
Végre itt is Happy End. Tényleg sok múlik, hogy kit fogsz ki a supportnál (akár email, akár telefon)

Viszont WTF ez a referáló link. Aki aktiválta, megkapta az összes eddigi kieget is? és miután lejárt a 7 nap meg is maradt?
Mert akkor lesz egy összefoglaló féleség erről is. Holnap jön majd a hasznos oldalak/linkek ( Disciplin calculatorok, stb) gyűjteménye.


ui: az SG-s fórumon megint reszeltek valamit? Nagyon aprók lettek a betűk....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54558
Orulok, hogy sikerrel jartal, ilyenkor egy picit visszater az emberek supportokba vetett hite 😊

...egeszen a kovetkezo problemaig, de hat az majd a holnap problemaja, most orulni kell a ma sikerenek 😊

A het napot sose band, ha mazlid van, a kieget megkaptad es az megmarad mostantol vegig, az meg igy boven jo.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.02. 18:00:07

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54557
Na, végül is sikerrel jártam. Háromszor kellett telefonálnom, első alkalommal, amint lentebb leírtam ez fogadott egy disney hercegnő hanghatású hölgy formájában, másodszorra egy nem túl segítőkész depressziós 90%-al lassított ürge vette fel. Ez a hívás megszakadt, mondjuk nem is bántam. Természetesen újratárcsázás után már egy másik emberkét kapcsoltak, hála istennek vele sikerrel jártam. Jó kedélyű emberke volt, próbált viccelődni, beszélgetni a percekben amiket várakozással kellett tölteni.

Amikre szükség volt: Felhasználó név, E-mail cím ( az sem volt gond, hogy ezt nem tudtam, a többi adat elegendő volt), Security Questionok amiket megadtam, Kérdezett pár karakter nevet, hogy hány karakterem van, melyik szerveren, hányas szintű, mikor léptem be vele utoljára stb. Aztán simán lecserélte az e-mail címet.

Természetesen sokszor kérte, hogy betűzzem a dolgokat, így a Kazagor által linkelt oldal nagy segítség volt. Köszönöm a segítséget mindenkinek, Kazagornak pedig kiváltképp 😊

kis fekete folt a dologban, hogy lejárt közben a referral linkes 7 nap, így egy napot tudtam használni belőle, de ez már csak egy kis apróság 😊
#54556
Az első hívás eredménye: 5 perc alatt elmagyaráztam, hogy mi a gondom, erre a végén: okay, but our system is down, please call back later.

had ne írjam le, mit gondolok...
#54555
Vezetékesről hivtam, nekem az olcsóbb volt. Hogy neked mennyi, az attól függ milyen vezetékes és milyen mobil csomagod van. Nézz utána.
Olyanokat kérhetnek, hogy email cim, születési dátum, a beállitott titkos kérdés/válasz, nagyjából ezeket kérik.
Mivel ezeket nem árt betüzni, igy én előre lebetüztem és leirtam ezeket az adatokat betüzve.

Itt van ehhez a segitség: http://www.hu-uk.co.uk/content/bet%C5%B1z%C3%A9s-angolul

#54554
Köszi az infot. a hétvége miatt még nem hívtam őket, holnap terveztem. Tudnál pár infot adni esetleg, hogy mik azok az adatok, amiket bekérnek a hívás során? Mert akkor előkészíteném, így is nyerek egy kis időt. A másik kérdés, mobilról hívtad, vezetékesről vagy esetleg skypeon próbáltad? Ha mobilról, akkor milyen szolgáltató által, milyen percdíjakkal?
MrPredator
#54553
Van egy Recovered relic vendor. De hogy lehet ilyen relic-et szerezni? FP-ben dobják de nem láttam még. Solo módban is dobhatják?
#54552
Ahogy olvastam, nálad nem lopás történt, hanem csak rossz emailre mennek a visszaigazolás kérelmek.
Neked csak azt kell elérned telefonon, hogy megváltoztassák az email cimedet.

Viszont az ügyintézés ebben az esetben is hasonló az általam leirtakkal, szóval suxxx...

Azért majd ird le, hogy mi történt az ügyintézés során.