Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A lvl 60 kreálós probléma, hogy lvl 1 lesz és flottára rak az rájöttem ,hogy bug, mert akartam csinálni egy 60-as operative-ot, és megesett velem is, töröltem a karit, akkor még megvolt a tokenem, de a délutáni patch után már nem volt meg, eltűnt az éterbe, pedig nem használtam fel, direkt patch után akartam felhasználni. A probléma nem egyedi másoknak is eltűnt a tokenje, illetve a lvl 1-es flottás bug még mindig megvan.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
"Hey folks,
We wanted to get some information out about the issue you are experiencing. First off, there is a bug that can occur when you make a level 60 character, it instead creates it as a level 1 and places you on the fleet. Without going too technical, basically the game is moving faster than your account is, which is creating the issue. Here are a few important notes to be aware of:
Go slow – When going through the character creation process take your time, watch the Sacrifice trailer that starts your level 60 character. This can give time for your account to recognize the start at 60 character and to potentially avoid the level 1 issue.
If you end up in the game as a level 1 when using a token, you can delete that character to have the token returned to you. After you have deleted the character, give it some time, you will see that token restored. At this point you can try to create a level 60, but once again please take your time.
With a lot of level 60s being made, there is an element of a bottleneck occurring. But do not worry, even if you experience the bug, the start at level 60 token is in no way lost. It may take some time to be restored but it will happen. Know that if you continue to make / delete characters without waiting for your account to catch up, you can exacerbate the issue.
We are working to correct this as soon as possible, but the information above can work to potentially avoid it, or work around it. Thanks everyone."
magyarul: ne tekerd át a sacrifice videót, várd ki végig.
Ha ez mégsem sikerült és ádám/éva-koszttümben landoltál a fleeten akkor töröld a karakter. A tokent visszakapod, de nem egyből "picit" leterheltek.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Az elme az önmaga saját helye és önmagában alkothat Mennyet Pokolból, Poklot Mennyből.
Hanem van egy új bug, mégpedig, hogy 60-as karit nem lehet kreálni, végignyomom a karaktergenerálást, írja, hogy 60-as, stb, és aztán bejön prológus szövege, s ha nyom az ember egy escape-et akkor meg a flottán találja magát egy lvl 1-es karakterrel, és a kezdő küldetés van megadva... <#conf>#conf>
Lehet ma emiatt lesz délután 2 és 4 között karbantartás.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.11.04. 06:43:03
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
#54584: Mindenkinek két swtor.exe fut játék közben, ez normális. Ha kilövöd őket vagy újraindítod a gépet, akkor el kell(ene) indulnia a játéknak.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Eddig mióta visszajöttem tolni semmi baja nem volt, de most belecsapott a lecsóba a game rendesen...
Gondoltam, hogy mivel már csak pár napom van hátra a megrendelt 60 napos subbol kreálok egy lvl 60 karaktert, sikerült is egy lvl 60 sentinelt, de miután nem igazán bírtam rávenni magam, hogy toljam kiléptem vele a karakterválasztó képernyőre, és itt kezdődtek a bajaim..., töröltem simán lvl 60 volt még alig 2-3000 xp-vel lvl 60 felett, igen ám, csakhogy a suboknak járó ingyen lvl 60 tokent nem kaptam vissza... Gondoltam ok játszunk microsoft-osat = game restart, én mekkora barom voltam... Mert azóta nem tudok belépni se a gamebe ugyanis csak a karakterválasztó képernyő előtti töltőképernyőn pörög a végtelenségig, többedszeri újraindítás után is, feladatkezelőben fut 2 db swtor exe egyik semmit nem csinál másik meg 1-2% processzor használaton ingadozik...
Bitraider ki van iktatva, a tüzfalon, vírusirtón át van engedve, javítani nem engedi magát a kis köcsögje, szóval már a hajamat tépem miért csinálja ezt, holnap 1 újratelepítést még megpróbálok, de már kivagyok tőle idegileg, lehet ismét elmegyek pár hónapos szabadságra ami swtor-t illeti...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
https://www.twitch.tv/sp1gu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
(Amúgy tényleg vicces/szomorú ez az autosync: Lord Tytonus legyőzéséhez eddig legalább 2 játékos kellett (meg a companionjaik), most meg egyedül is lehetséges, companion nélkül.)
Láma kérdés (bocs ha write-onlynak tűnik): az outfit designernél ha az egyes slotba beteszek egy gatyát (hogy az látszódjon, ne a statos gatya) és elcommitolom, akkor meg is jelenik az új kinézet, de a gatya az inventoryban marad, mintha csak lemásolódott volna. Így eltehetem máshova (pl bankba) is. Ennek így kell működnie vagy csak bugos?
Szerk:
Az instant 60-as karakter 60-as szinten kezd az új kieg elején. Nem csinálhatja meg a korábbi bolygók class storyját, s egyéb korlátok is vannak (pl crew skill nem választható), amiket nem ismerek pontosan, mert még nincs ilyen karakterem.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.11.03. 20:41:12
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Republic:
Jedi Knight (epic!) > Trooper > Smuggler > Jedi Consular
Empire:
Sith Inqusitor > Sith Warrior > Bounty Hunter > Imperial agent
undY1ng:
Írj a supportnak, hátha visszaadják amit kitöröltél ( [email protected], írd meg melyik server, milyen karakter és konkrétan mit töröltél és nagyjából mikor.)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.03. 20:18:29
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
mi van story vagy copani feladatokal?
Ui.: Tomb of Freedon Nadd PVP szerveren aktív magyar guildhez csatlakoznék!
https://www.twitch.tv/sp1gu
- Smuggler (jo poenok, csavarok, haverok-buli-fanta + tarsak nagyon jok)
- Jedi Knight (tipikus Kotor feeling, lassan indul a sztori na de a vege... + Kira)
- Trooper (tipikus katona sztori, karrierrol, faszkalap felettesekrol es dontesekrol, hogy koveted e vagy sem a parancsokat, kesobb pedig... + Elara)
- Consular (erdekes, vannak benne jo csavarok es sztorik, de a diplomacia nem az en stilusom + unalmas tarsak az utolsot leszamitva, aki tul keson lesz a tarsunk, szerintem - nem akarok spoilert irni)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nekem tetszett a consular története is (ezt sokan utálták), hogy semmi sem fehér vagy fekete, mondjuk itt az a gond, hogy az első ill a 2 és 3. fejezet között mintha el lenne vágva a történet.
A csempész móka és kacagás (majdnem ) végig
Troopert nem próbáltam még.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Republic oldalon melyik kasztnak van a legjobb sztorija(esetleg egy sorrend? 😛)? Eddig a Birodalommal voltam, de megnézném a másikat is.
Az elme az önmaga saját helye és önmagában alkothat Mennyet Pokolból, Poklot Mennyből.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
https://www.twitch.tv/sp1gu
Címeket meg azért nem tudsz beállítani magadnak, mert az insta 60as karival nem csináltad meg azokat a küldiket amik ezeket a címeket adják.
De szerintem érdemesebb kitolni mind a 8 karaktert, márcsak a sztori miatt is.
#54563
Koszi az infot a link+kotfe kapcsolatban.
Ami Niko-t illeti, nagyon sokan felreertettek. NEM CSAK KIZAROLAG azok kapjak meg, akik elofizettek anno nyaron, hanem ok barmikor elerhetik, akar lvl1-en is, nem kell elerni a kotfe megfelelo pontjaig ehhez. Lenyegeben Treek es HK mellett egy olyan comp, aki mar lvl1kent is hasznalhato, csak ezuttal ingyen. (es aki ugyanugy eltunik a tobbi tarssal egyutt, ha belekezdesz a kiegbe)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Leagalább is én így szoktam,azt hiszem 9-es szinten válik elérhetővé a ruha modolás,olyankor veszek a karimnak egy adapted armor szettet és utána már csak a modokat kell bele venni.
Még 1 dolog, guildtársaim tsen mondták, hogy ne csüggedjek Nico Okkar miatt, mert elvileg ha kész a 9 chapter, egy questtel meg lehet szerezni akkor is, ha nem kaptad meg a nyári subscriber akció keretein belül. Viszont többet nem mondtak el nekem a spoiler veszély miatt, így nem tudom, hogy is működik. Azt sem tudom, hogy bug-e vagy így van tervezve, csak gondoltam szólok. (Persze tudnám, ha nem az új kieg első napján adja meg magát a telefonom és maradok le, mint a borravaló...)
23-as szinten még közel sincs meg minden skilled, viszont dulfy oldalára felkerülnek a rotációk minden class minden ágához szépen lassan.
Amúgy PvP-ben 3 csoportra bontja a népet, te az elsőben vagy, azt hiszem oda 35-ös szintig tesz be, szóval mindig lesz olyan akinek több aktív/passzív képessége lesz. Emiatt is lehet gondod. Nekem csak guardianom volt, de ha jól rémlik az extra leap-et tartalmazó ág a PvP-re ajánlott (most nem érem valamiért a fenti oldalakat, így bocs, hogy csak körülírom)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.02. 20:05:21
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
https://www.twitch.tv/sp1gu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont WTF ez a referáló link. Aki aktiválta, megkapta az összes eddigi kieget is? és miután lejárt a 7 nap meg is maradt?
Mert akkor lesz egy összefoglaló féleség erről is. Holnap jön majd a hasznos oldalak/linkek ( Disciplin calculatorok, stb) gyűjteménye.
ui: az SG-s fórumon megint reszeltek valamit? Nagyon aprók lettek a betűk....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
...egeszen a kovetkezo problemaig, de hat az majd a holnap problemaja, most orulni kell a ma sikerenek 😊
A het napot sose band, ha mazlid van, a kieget megkaptad es az megmarad mostantol vegig, az meg igy boven jo.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.02. 18:00:07
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amikre szükség volt: Felhasználó név, E-mail cím ( az sem volt gond, hogy ezt nem tudtam, a többi adat elegendő volt), Security Questionok amiket megadtam, Kérdezett pár karakter nevet, hogy hány karakterem van, melyik szerveren, hányas szintű, mikor léptem be vele utoljára stb. Aztán simán lecserélte az e-mail címet.
Természetesen sokszor kérte, hogy betűzzem a dolgokat, így a Kazagor által linkelt oldal nagy segítség volt. Köszönöm a segítséget mindenkinek, Kazagornak pedig kiváltképp 😊
kis fekete folt a dologban, hogy lejárt közben a referral linkes 7 nap, így egy napot tudtam használni belőle, de ez már csak egy kis apróság 😊
had ne írjam le, mit gondolok...
Olyanokat kérhetnek, hogy email cim, születési dátum, a beállitott titkos kérdés/válasz, nagyjából ezeket kérik.
Mivel ezeket nem árt betüzni, igy én előre lebetüztem és leirtam ezeket az adatokat betüzve.
Itt van ehhez a segitség: http://www.hu-uk.co.uk/content/bet%C5%B1z%C3%A9s-angolul
Neked csak azt kell elérned telefonon, hogy megváltoztassák az email cimedet.
Viszont az ügyintézés ebben az esetben is hasonló az általam leirtakkal, szóval suxxx...
Azért majd ird le, hogy mi történt az ügyintézés során.