Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Különböző Packokból eshet, itt írnak róla bővebben (nem craftolható)
dual talent :
klasszikus dual talen a 3.0-vál megszűnt, nyilván lehet játszani utility pontokkal, de pl dps/healer híbrid már egy ideje emiatt nincs.
Ami talán működik az a tank discipline, de dps felszereléssel (nem próbáltam, így nem tudok nyilatkozni róla)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ő pedig nem más, mint dobpergés
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Holnap este lesz egy eventes összefoglaló.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.08. 19:07:27
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Igaz nem nekem való cuccok jönnek belőlük,mindig grade 6-7-8 jön belőle.Pedig én még csak 37-es szintű vagyok.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.08. 18:10:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.08. 17:38:06
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.08. 17:32:06
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Az lenne a kérdésem most akkor menjek vissza a flottához és modoljam fel Elara cuccait is?Vagy fölösleges?
Scout trooper armor szett van rajta.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Totál semmi napi / heti küldi nincs ott, vagy csak a flottás terminálban nincs semmi róla? Ha az előbbi az gáz mert már majdnem fullos repum volt ott, és kéne az a walker 😄
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.07. 14:33:24
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Természetesen a Hűséges előfizetők kapjanak bonuszokat, soha senki nem vitatja ezt, csak legyen már ésszerü a dolog. Milyen dolog már az hogy egy Prefered vagy Free to play játékos, 50-55 szinten ragad, mig az előfizető 65-re megy fel például.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.07. 13:53:18
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Különbség még, hogy imp oldalon van 1 assám mainként nemrég álltam vele vissza tankra szerintem rerollozom majd operative-ra, igazából kell a healer a seggébe ha dps akarsz lenni mert elég durván le tudják csapni, operative-nál ugye ott van azért csak az, hogy tudod healelni magad, meg a compit.
Pont most kezdtem újra nemrég a régi sentinel mainemet rep oldalon progenitoron eleinte nem volt hozzá kedvem de aztán elkapott a gépszíj keményen 😄D
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
preferred leszek én is holnaptól igazából nem aggódok miatta mert az elmult 4 évben megvettem minden unlockot account szinten ami kelett, a pénz korlátozás meg igazából nem izgat.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Nem poénból vették le ideiglenes az instant 60-ast a Cartel Marketről sem,
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.06. 17:09:11
Lökdösődéshez csak annyit h néha valóban összejöhet tökéletes időzítés mikor a leap attack során még a levegőben vagy de máris kapod az arcodba, ráadásul mindezt egy rámpán minek során bekapsz egy insta kill-t, de ezen általában röhögni szokás 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szoval
- Felejtsd el a mod vendorokat 😊
- De meg craftingbol is total felesleges gyartani modokat a szintezes kozben. (oke, esetleg modolt fegyverbe lehet belefer egy-egy hilt/barrel, hogy a max sebzese meglegyen a fegyvernek - bar szerintem teljesen jo a kapott reward fegyver is)
- A heroic kvesztkbol nagyon fel lehet oltozni, de csak akkor, ha az ember nem bolond modszerrel egyszerre tolja le az osszeset szerdan, aztan egy hetig nincs mit csinalnia.
- En ugy csinalom, hogy felveszem az osszes elerheto heroicot, de csak nagyjabol 5 szintenkent csinalok meg beloluk 5-6 darabot. Az ezekert kapott dobozokban mindig van 2 darab szintre passzolo cucc a speccednek megfeleloen, amelyek boven elegek szintezesre.
- Ha kezded kinoni ezeket, megint csinalsz 5-6 herociot (lesznek uj elerhetoek, ha no a szinted, erdemes a flottan ezt mindig csekkolni), es megint feloltozol.
+1: Sokan elkovetik azt az apro hibat, hogy uj karakterrel a kezdo bolygon mar lvl9 kornyeken megcsinaljak a heroic kveszteket, pedig erdemes varni vele legalabb lvl10-ig, es valasztani egy speccet, majd utana csinalni meg. Mert ha specc nelkul csinalod, nincs lada/loot, csak token meg penz, amely bizonyos kezdo teruleteken akar 2-3 heroic "elpocsekolasat" is jelentheti.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.06. 16:01:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
És akkor most a Crafting is változott, szóval mostmár van értelme? Továbbá még egy apro kérdés hogy akkro most hogy is kell fejlődni, mert hogy azt olvastam hogy márcsak zöld itemeket adnak a Vendorok , gondolom ez vonatkozik a Mastery endurance stb dolgokra is
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
spec alatt mit értesz? Advanced class-t nem tudsz váltani, az végleges döntés ( pl smugglernél a "kétpisztolyos" gunslinger vagy a stealth képes scoundler ilyen) Ezeken belül tudsz resetelni, pl scoundlernél rájöttél, hogy dps helyett healer szeretnél lenni. Ekkor a flottán ill fővárosokban fel kell keresni egy trainert, aki elvégzi a resetet. Vagy meg kell venni a field respec képességet (200e kredit, szóval tiszta f2p is meg tudja venni) és akkor szinte bárhol tudsz resetelni( előfizetőknek ingyenes f2p/prefnek minimális kreditet kell fizetni resetenként)
60-as karakter: ekkor nem férsz hozzá a Fallen empire előtti class, companion és bolygó főszáll küldetésekhez. Ha még nem vitted végig az adott classt, érdemes az elejétől elkezdeni.
Smuggler: a kétpisztolyos "csak" dps lehet a scoundler lehet healer is, valamint a stealthnek köszönhetően a gyorsabb haladás érdekében el tud kerülni egy egy ellenséges csapatot ( pl el kell jutni egy főellenfélhez, odafelé kipucolod a terepet, lerendezed a bosst, majd visszafelé megint tele van ellenféllel a terep, na ezt ki lehet ezzel az AC-vel kerülni)
szerk:
Fred:
Igen, ahogy látom ez lépett most előre a fontossági sorrend listájukon. Mondjuk a servereken még reszelhetnének egy kicsit....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.05. 20:43:47
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Hey folks,
After posting the workaround information yesterday, we continued to investigate the issues that some of you are experiencing with your Start at 60 tokens not being restored. It does appear that in some cases, a player can end up in a state where their start at 60 character does not create properly, and then their token is also not being restored to them. We are going to be removing the Start at 60 token off of the Cartel Market immediately. Also, in the meantime, we recommend that you do not use any Start at 60 tokens as it is possible that you could end up in this state as well. Note that start at 60 tokens include those bought from the Cartel Market, the GTN, and the free level 60 granted to subscribers in KotFE.
It is our goal to get this fixed ASAP, and the moment I have more information on when we will be fixing it I will pass it on. If you already experienced this issue, hold tight, I will be getting more information on how to get your individual states resolved as well (contacting CS, waiting for maintenance, etc.)
Thank you for your understanding, I will pass on information as I have it.
-eric
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
és mi van class és copany kuldetetésekkel?
Smuggler melyik a jobb két pistolyos vagy az egy?