60031
  • mate23
    #54939
    60lvl tól hol lehet fejlödni?
    mert ahol jártam nem talaltam qvestett
    Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.12.04. 16:48:22
  • bekasybalazs
    #54938
    Tanúsítom, felraktam az új beta drivert még a Battlefront miatt, nem hogy javult volna, a belső tereket teljesen szét szedte, olyan fény van a sötét helyeken, mintha a nap lenne ott melletted egy sötét zug helyett...szóval nem ajánlom, én mondjuk hagytam, nem raktam vissza a másik drivert, mondom majd javítva lesz.
  • PiszkosFred
    #54937
    Mas jatekban is van gond vele. Sot, irtak, hogy a kartyat is tonkrevaghatja, bar ezt ketlem (igaz, megrogzott nvidia parti vagyok, nem ertek ehhez), de az ketsegtelen, hogy nagyon elcsesz par jatekot.
  • Forolto
    #54936
    köszi igen ez is amd kártya,már bánom,hogy frissítettem. :(
  • Gudott
    #54935
    AMD(radeon) kártya? Mert arra , pontosabban az új driverre panaszkodnak páran mostanában. Most hirtelen nem fogom tudni megkeresni, de redditen és az EA support oldalán is volt pár bejegyzés, ami ezzel foglalkozott.
  • Forolto
    #54934
    Srácok segitsetek,frissített ez az átok video kártya driver és full elállította a beállításaimat.Ugy ahogy visszatettem mindent kivéve a lootot nem látom,tehát hiába ölök meg egy mobot az a szép hosszú csik nem jelenik meg és a pihenő modban az effektek nem jelennek meg,csinálja a karakter de semmit nem látni.Szerintetek mi a szent szart állított még el ez a büdös driver?
  • Gudott
    #54933
    Ez már egy ideje ismert volt, talán augusztusi datamineolt infó volt a Battlefieldes bonuszról.
    Viszont tény, az EA ezt megint megbonyolította. Ahogy körbekérdeztem a gamepodos BF fórumban, ott is eléggé vegyesek voltak a visszajelzések, volt akinél volt SWTOR kód, de Jakku DLC nem, stb stb.
  • PiszkosFred
    #54932
    A kerdes nyitja szerintem ott lesz majd, hogy "mikortol" el ez az akcio, mikor szallitott/csomagolt peldanyokban lesz ez elerheto. Mert lehet, hogy a Bioware bejelentese utan kerulnek bele ezek a kodok a retail dobozokba,, vagyis amit te vettel, az meg boven abbol a szallitmanybol/raktaron levo mennyisegbol valo, amikor szo sem volt ilyen kodrol.

    Szerintem tulbonyolitottak ezt megint. Siman csak minden eredeti Battlefront fiokhoz kellett volna adni egy-egy kodot az Originen (gondolom origines a jatek), amit aztan lehet redeemelni az swtor.com-on. Akinek meg nem kell, az eladja, elajandekozza, kesz.
  • bekasybalazs
    #54931
    Akkor visszavonom az első mondatom. Olvasgattam a fórumokat, nem vagyok egyedül ezzel, nagyon sokan nem kaptak kódot, nem csak Magyarországon. Viszont azokban a topicokban túlságosan is nagy a csend...nincsenek sem lezárva és még csak nem is reagáltak rá az EA moderátorok, közben a többire meg érkeznek a válaszok folyamatosan. Kíváncsi leszek, mi sül ki ebből :)
  • Plata
    #54930
    Kicsit off de én többet nem merek tőlük vásárolni,volt hogy a játékhoz adott kód már használatban volt,szerencsére megvolt a számla és egyéb vackom így pár nap alatt kaptam új kódot,de volt hogy zárt csomagolású dobozban olyan cd kulcsot találtam ami le volt kaparva,és szintén használatban volt,de nem kaptam helyette másikat.Hiába vittem vissza és hiába írtam a supportnak.De az EA sem segített,ugyanis egy feltöltő kód volt EA multis játékhoz.
    Viszont a Cd Galaxisnál sosem volt gondom vagy bajom.De 576-nál gyerekeknek vettem konzolt azzal is gond volt,mert megpróbáltak át cseszni.
  • bekasybalazs
    #54929
    Nem is gondoltam, hogy kilopták, hiszen a csomagolás sértetlen volt. Csak nem értettem, meg nem is értem, hogy hol van...mert maga az EA osztotta meg a facebook oldalon, hogy ne felejtsük el beváltani a kódunkat az SWTOR-hoz, ha dobozos PC Battlefrontot vettünk. Ott semmiféle megkötés nem volt olvasható, sőt még az sem, hogy ez egy lehetőség, még csak nem is muszáj kódot tartalmaznia a doboznak.

    Az 576-os gumikarkötőt pedig maga az 576 adja mellé, nem a beszállító. Ezért is kéne a dobozban kódnak lennie...na mind1, teszek majd egy próbát a customer supportnál, nem vesztek vele semmit.

    Egyébként ez számomra csak egy újabb pofon az EAnak magától, elég sűrűn megy mostanság az önfenyítés náluk...


    Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.12.03. 03:28:31
  • BryceHUN
    #54928
    Nem akarom védeni az 576-ot, de nem loptak, és nem is találtak ki semmit ilyesmit. Mi is árusítjuk a játékot, és bizony az alapjáték (kód + 3 lemez), és a Battle of Jakku DLC kódján kívül mást nem tartalmaz a doboz. Lévén az EA termékeket beszállító cégnek se érdeke, hogy 0 Ft-ot érő tartalmakat lopjanak ki, így nagy valószínűséggel az EA Czech az, aki nem pakolt kódokat a tokokba.
  • bekasybalazs
    #54927
    Pedig mennyire bíztam ebben az 576-os előrendelésben...na sebaj. Az lesz a gond amúgy, ők gumikarkötőt adtak hozzá...csak nem értem, az swtoros +ért sem kell szerintem fizetniük...nem mondom, hogy csak ezért vettem meg a battlefrontot, mert hazudnék, mindenesetre vágja le a kezét egy sith, essen bele egy sarlacc -gödörbe és legyen más baja is annak, aki kitalálta ezt az 576nál.
  • Gudott
    #54926
    Ők valami gumikarkötőt adtak hozzám, ha jól tévedek.....
    De érdemes átforgatni a dobozt, néha beragasztják alulra ezeket.


    lol, ez a launcher....
    Na most sikerült egy bénát húzni , hogy anyázhat most az, aki a storyban ennél a résznél tart.....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 22:07:01
  • Plata
    #54925
    Hát ha 576-ból van a játék akkor bizony előfordulhat hogy nem lesz benne semmi.
  • Gudott
    #54924
    elvileg a dobozban lenni kellett egy papírdarabnak benne a kóddal, azt kell beírni valahova ( részleteket passzolom, ill terjengtek olyan pletykák, hogy tömegesen lopták ki ezeket a kódokat....)

    A companion kérdést is kétesélyes, de most van/lesz plusz tartalom is hozzá. Szóval ha lesz is, én október/november előtt nem várnám
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 21:45:01
  • bekasybalazs
    #54923
    Akad itt valaki esetleg, aki rendelkezik Battlefront dobozos PC verzióval? elviekben jár hozzá SWTOR ingame item...tauntaun mount és thermal set. Viszont én sehol nem találtam sehol kódot, sem ingame mail nem jött, pedig már egy ideje battlefrontozok, szóval az accomon aktiválva van a pc-s változat...

    a másik, a bizonyos valaki akit akkor kapunk meg compként, ha január 11-én subok vagyunk, azt a későbbiekben aktivált subért is megkapjuk? Kb olyasmire gondolok, mint Nico Okkar előfizetői jutalom, nekik instant meg lesz, másnak viszont questelni kell hozzá.

    Edit: Próbálok rébuszokban beszélni, hogy ne lőjek le semmi poént, erre belogolok és kiírják az arcomba...ülj le Bio, egyes! :D
    Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.12.02. 21:28:48
  • Plata
    #54922
    Hát sith inkvizítorból nekem a villámlós sorci jött be,nagyon hangulatos.
  • Terawatt
    #54921
    Vegyesen akarok melee és force user lenni. Kevésbé fog ácsorgósnak tűnni. Valszeg az lesz, hogy hatreddel közelre megyek pofozkodni.
  • Plata
    #54920
    Van a Sorci az sokkal jobb móka,én villám sorcit húztam,de irtó jó volt.Piszkosul jó sebzést tol.Van egy tank assa és egy hatred is.
    Jah nem is mert a másik egy sith sorci madness ágon.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.02. 20:33:59
  • Gudott
    #54919
    A Hatred az DoT pakolgatós, életerőlopós móka, plusz van proc amire ügyelni kell. Én nem ismerem, de elvileg mindegyik spec jó szintezni.
  • Terawatt
    #54918
    Hatred vonal mire erősít? Én is női karaktert kezdtem egyébként, most vertem agyon a Sith fószer tanítványait.

    Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem ezzel sokkal inkább merek majd jól beszólni az npc-nek mint egy mék láv nát vór-os karakterrel.
  • Gudott
    #54917
    az inkvizitor mindkét AC-je villámos, lévén nagyon sok az alapskillje ( shock, jolt, force lightning, stb)
    Amúgy én marha módra totál tükörklasszban nyomtam a consularal, mindkettő healer....

    Fred:
    Én az inkvizítornál ha nem cseréltem a férfi/nő között az elején min 4x, akkor egyszer sem.
    A többi klasznál nem volt nehéz (knight/smuggler/consular alapból férfi és az is marad, a fejvadásznál a férfit hamar eldobtam, de a női hang ott bejött)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 20:04:18
  • PiszkosFred
    #54916
    En is a sorci female "hangba" szerettem bele eloszor. Furcsa volt, es talan mesterkeltnek is hatott eleinte, de aztan megszoktam, sot, nagyon megtetszett a szinkron szineszno jateka. Aztan kiderult, a sztori is kurva jo, az ahonnan indul es ami lett belole vegpontok kozotti amokfutas :)

    Probaltam LS verziot is, de a vege mindig dark lett, vagy egy sotetebb neutral :) De lehet nekiesek meg egyszer utoljara egy pure LS assanak, miert ne...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.02. 20:02:43
  • Terawatt
    #54915
    Már esett volna le az állam. Nevem után nagyon vonzó a lightning-os advanced class, de a dupla lajzerkardot nagyon szerettem a sagenél. 30as szomt környéként viszont egy kezemen meg tudom számolni hányszor használtam a láthatatlanságot...ami egy kicsit kiábrándító. Elég későn is kapod meg a hátnaszúrós abilityt.
  • Gudott
    #54914
    nincs: mindegy, hogy sorcerer,vagy assassin (nyilván játékmechanikában van eltérés)
  • Terawatt
    #54913
    Van eltérés az advanced classok között is sztoriban?
  • Gudott
    #54912
    De lehetőleg LS-t, az kihagyhatatlan, mikor bambán néznek, hogy nem rendezel tömegmészárlást :D (különös a jedik, nagyon jó jelenetek, mikor lefagy náluk a softver.. )
    plusz a női szinkron egész jó, egy párbeszéden belül képes hozni az "anyuci pici lánya" és az " arrogáns ribanc" hanghordozást
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 19:46:09
  • Terawatt
    #54911
    Annyira ajánlod már egy pár hozzászólás óta a sorcit, csinálok is egyet.
  • Gudott
    #54910
    Fallen Empire: új fejezet, előfizetői jutalmak és pár apróság
    enyhén spoileres azoknak, akik még nem vitték végig a Fallen Empire első 9 fejezetét
  • bekasybalazs
    #54909
    Igen, pont arra gondoltam, amiről azt gondoltad, hogy én azt gondolom. :DDDD

    Spoiler nélkül lehetetlen kifejteni.
  • PiszkosFred
    #54908
    Nezd, a jatek megvar. Mind a 8 classt erdemes vegigjatszani, mert nagyon jok a sztorik. Ha ket ev alatt, akkor ket ev alatt, addig csak nem lovik tan le a szervereket :) Ha nem tetszik a sage, akkor parkoltasd le valahol, es kezdj egy uj classt. Nincs ertelme vegigszenvedni csak azert, mert azt kezdted el, mert kozben lehet elmegy a kedved az egesztol.

    Egyebkent jol belevalasztottal, mert a consular es a trooper sztori az, ami talan a tobbihez kepest kisse egyszerubb, monotonabb es urambocsa, unalmasabb, legalabbis szamomra, igaz, masok meg imadjak - embere valogatja. De persze nem csoda, hogy picit lassabb a dolog, hiszen egy katonatol es egy beket akaro diplomatatol nem varhatunk annyi szarkavarast es csavart (vannak azert itt is), mint egy jamesbond szeru ugynoktol, egy nagyvilago csempesztol, vagy egy ontorvenyu fejvadasztol. A sajat oldalt mindenek ele helyezo sith harcosrol es a jedi lovagrol nem is beszelve. A sith sorcit meg az orok kedvenc, ott a sztori es a valasztasi lehetosegek mellett meg az NPC-k is jok, foleg a chapter 2-3 kornyeken vannak nagyon jo pillanatok.

    Instant 60-ast szerintem felejtsd el, majd a legvegen ellovod, amikor lesz konkret elkepzelesed, hogy mit akarsz, de a sztorit mar nem akarod ujra vegigcsinalni 1-50 kozott. Az 1-50 kozotti class tortenetek (chapter 1-3) tobbet ernek, mint a jatek 50-65 kozotti resze osszesen, makebbel, revannal, fallen empirevel.

  • Terawatt
    #54907
    Mostmár jobban rá fogok hasalni a játékra, már amennyire az időm engedi és áprilisra talán meg fogom érteni. :D

    Nagyon gondolkodok egy imperialos karakteren, mert a sage sztori kicsit lapos kezd lenni ezzel a rakghoul fertőzéses vonallal. A lőfegyveres karaktereknél meg nem tudom miért zavar az, hogy követi az enemyt, amikor fantasy mmo-kban meg a nyílvessző teszi ugyanezt.

    Ez az instant lvl 60 karakter is csábító, de az, hogy kimaradok az előtte lévő történeteiből eltántorító.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.02. 15:02:32
  • PiszkosFred
    #54906
    Hat, ha arra gondol amire gondolom, hogy gondol (egy bizonyos szemellyel es annak sorsaval kapcsolatban), akkor spoiler nelkul nehez lesz :)
  • Terawatt
    #54905
    És lehetőleg spoiler nélkül pls, mert engem is érdekel :D
  • PiszkosFred
    #54904
    Mire gondolsz?
  • bekasybalazs
    #54903
    Szóval, előnyt és plusz pénzt kovácsoltak abból, hogy vétettek egy hatalmas hibát a történet során...ez annyira az EA-re vall. Kétlem, hogy ha nincs ez a sok negatív utóhang akkor is meglépték volna ezt...
  • Terawatt
    #54902
    Sokan szeretik gyűjtögetni az ilyesmit és elmúltak 13.

    Szerk.: sütit a ninjának. Új vagyok, de igazat adok neki
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.02. 09:38:22
  • Pacho
    #54901
    KeyboardNinja írt egy nagyon jó kommentet a streammel kapcsolatban.

    Komment
  • Jimbo
    #54900
    Jah, Én csak az értelmesebb eseményekre fókuszáltam.
    Az ilyen kis bisz-basz petek, meg hasonlók soha nem hoztak lázba, elmúltam már 13....