Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
4.000 Ft-ért előfizetsz egy hónapra, amivel minden eddigi kieget megkapsz (igen, a legújabbat is) és kapsz plusz 2 character slotot (és egy ingyen lvl 60as karit). Ezek után már hipp-hopp össze lehet gyűjteni ingame pénzt és megvenni a Togruta unlockot GTN-ről. És ennyi. Kérlek gondolkozzatok, mielőtt mennétek a Cartel Marketbe összevásárolni minden hülyeséget. Azt még megértem (bár azt is nehezen), hogy egy előfizető vásárol Cartel Marketből, de az aki előfizetésre sajnálja a pénzt, de Cartel Marketből vásárol azt már képtelen vagyok.
Tehát a lényeg, ha csak egyedül fogsz játszani és story mode operationokra mész, arra mindhárom class jó (story mode-nál nem nézek, hogy ki melee és ki ranged). Azonban, ha guildbe szeretnél játszani, hard és/vagy nightmare mode-ot akkor én inkább a shadow-t vagy a guardiant javasolnám, mert jobb túlélő skilljei vannak mindkettőnek, mint a sagenek. Dps-ben mindkét class jó, én személy szerint a guardiannal jobban szeretek játszani.
Viszont, ha csak dpselni akarsz, akkor a helyedben megfontolnám a gunslinger és sentinel classokat. Mindkettő class-szal csak dpselni lehet és mindkettővel nagyon komoly dps-t lehet csinálni és a védekező skilljeik is jók.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.11.11. 08:37:43
A Republic oldal mellett döntöttem, de (ahogy másnak is ahogy olvasom) egyszerűen képtelen vagyok 3 kaszt között dönteni. Szívvel-lélekkel játszom, és csak egy karaktert akarok. Jedi sage, jedi shadow vagy jedi guardian. Mindhárom kasztot kipróbáltam, mindhárom nagyon tetszik. Endgame PvE lenne a cél és kizárlólag DPS szerep (operation-ök), erre kell a karakterem. Mindháromnak van előnye, hátránya, tudom jól. De biztos tudtok tanácsot adni, melyik válik be jobban az általam játszani akart tartalomra.
Amit én látok eddig, illetve amit érzek velük kapcsolatban:
Jedi sage
Előnyök:
Egyszerűbb az élet és a harc vele, mert ranged, Elég jó DPS-t tol, van neki pajzs, self heal. Ranged lévén gondolom OP-ra szívesebben viszik mint egy melee kasztot.
Hátrányok:
Light armor, és nekem kissé unalmas hogy állok és castolom a spelleket. Persze van ahol mozogni kell, de valahogy nem elég dinamikus. Ettől eltekintve nagyon jó élményt nyújt mozgósabb, taktikusabb harcoknál.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jedi shadow:
Előnyök:
Nagyon jó DPS-t tol, jók az animációi és stealth. És ez itt a lényeg, megúszom a wipe-okat vele. Azt nem tudom, OP-on mennyire lehet vele eltűnni ha nagy a baj. Dinamikus játékélményt nyújt.
Hátrányok:
Melee létére light armor, gondolom nem kicsit sérülékeny. Szívesen viszik OP-ra? Emellett a rotációja nem olyan egyszerű.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jedi guardian:
Előnyök:
Jó DPS, heavy armor, szintén dinamikus mert melee. Az a skillje amikor felemeli az ellenfelét (Force Statis talán) pedig egyszerűen badass 😊
Hátrányok:
Melee, nem tudom mennyire szeretnek egy alapból tankolásra kitalált kasztot vinni OP-ra. Melee létére nincs olyan briliáns menekülő / túlélő skillje mint a shadownak az eltűnés.
Szóval a lényeg, egy olyan endgame PvE karaktert keresek (a három közül), ami viszonylag jó DPS (nem kell top-nak lennie), De ami a legfontosabb és minden felül áll, hogy nagyon jó legyen a túlélőképessége OP-on főleg.
Nem azt kérem hogy döntsetek helyettem, csak írjatok legyetek szívesek véleményt, melyik kaszt felene meg jobban az imént írt elvárásoknak OP környezetben, mert ott nem voltam még, és csak egy karaktert akarok.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.11. 02:02:43
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.10. 17:45:58
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egy Togruta Jedi Sage nem lenne rossz,viszont 665 cc-m van,ami elég a Togruta fajra de nincs több kari slotom,GTN-en a kari slot elérhetetlenül drága,de lehet karácsonyra meglepem magam pár ezer CC-vel.<#whatever>#whatever>
Tavaly is az volt a karácsonyi ajándékom.
Ami nagyon hiányzik, azok az új raidek/fpk.
Flashpointok: Eddig is sok volt a fogalmatlan, csak nem tűnt fel, mert ritkán hívott be. A kuaton pedig abszolút látszott, hogy kinek nincs fogalma az alapokról, csak ott nem igazán volt ezzel probléma, legfeljebb a végén volt 1-2 wipe. De normál instákhoz mindig ki kellett fogni egy jó tankot (vagy egy jó dps-t, ha tankkal mentél), és egy olyan healert, aki nem dpsnek képzelte magát. Egyébként szívás volt. Most a taktikai fp-k gyors behívás miatt feltűnőbb a kezdő játékos. Türelem a tanításukhoz pedig nincs, megy a noobozás meg az anyázás (külön mókás néha nézni, amikor az a játékos noobozza a többieket (és lép ki anyázva), aki miatt történt a wipe). A bugos itemloot az meg bug, majd javítják. Megoldás: guild, vagy nagy friend lista. Az elején érdemes ellenőrizni az achievementeket, és rákérdezni a hiányosságokra, és már az elején lépni, ha úgy szükséges.
Heroic questek: ha ilyen tápos vagy, hogy a comp egyedül letolja, akkor minek neked használható item? Nem mindegy? a CM-es cuccokhoz képest kinézetre szinte mindegyik rosszabb volt egyébként is.
Crafting: Eddig sem volt sok értelme a low level craftnak (barrel/hilt megkönnyíti az életet, de az sem létkérdés), a high level pedig drága volt mindig is. Bár nem értem, hogy egy alig játszó, nem raidelőnek minek kell top gear?
PVP: Ez valóban mókás, sokkal több a PVE cuccos mókus, de remélhetőleg ezek kikopnak egy idő után. Ugyanakkor az alap problémák eddig is megvoltak (premade kontra pug, rossz bracket felosztás, fogalmatlanok).
A Cartel Marketes nyavajgást meg nem nagyon értem. Senki nem kényszeríti rá a játékost, hogy vegyen CC-t. Ha meg a legmenőbb, legtáposabb cucc kell, akkor játsz, menj opsokra, vagy fizess. El kell fogadni, hogy egy havonta néhány órára benéző, nem raidelő, guildben nem lévő magányos farkas nem fog tudni olyan dolgokat megengedni magának, mint egy sokat játszó, guildben lévő másik. Ezért nem érdemes a Cartel Marketet, meg másokat hibáztatni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A sima tacticalon meg nem szabadna megfeküdnie senkinek. Minden Boss fight tele van kolto stationnel, simán letolható 4 dps-sel is. Direkt arra lett kitalálva. Nem kell sokat várni, hogy legyen elég healer vagy tank, hanem ha van 4 ember, már mehetnek is. Szerintem ezzel semmi gond nincs.
Amit még itt szeretnék hozzátenni az az, hogy érdemes elmagyarázni az embereknek, hogy mit is kellene itt csinálni? Én mindig megkérdezem, hogy ki csinálja először az adott fpt? Ha van ilyen, akkor elmondom, hogy fasza, csak a bossokra ne ugráljon rá rögtön és majd elmondom, hogy mit kell csinálni. Van ugyan pár hülye, akinek magyarázhatsz, de a többség hallgat a szép szóra és nem szokott gond lenni.
Szerintem meg izgalmasabb is így, mint anno amikor fél kézzel, oda sem figyelve pörgettünk végig minden hm fpt is vagy nim operationt.
PvP: olyan amilyen. Az nem a játékos hibája, hogy adott companion csak úgy szerezhető meg, ha x meccset játszol. Amúgy meg oda-vissza alapon megy a dolog és lehet szépeket nyerni és bukni is. Nem vagyok egy nagy pvp huszár, de azért megyek pár kört minden nap amikor játszom.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.10. 16:00:39
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Sith Sorcerer sztrit nyomom, érdekes és izgalmas.
Tegnap meg kipróbáltam az FP-t. Bementünk négyen, oszt ráugrottam a mobokra, ahogy az elmúlt 6 évben WoW-ban megszoktam. Aztán amikor harmadjára vertek agyon,kezdett gyanús lenni a dolog. Kérdeztem, hogy ez most hogyan, aztán a partiból egy srác elmagyarázta, hogy nincs healer meg tank, csak négy DPS. Innentől érthetővé vált a dolog, és kurva izgalmas is lett. Szóval pozitív.
Viszont lenne két kérdésem. Azt, hogy sorcerer vagy assasin, nem tudom már változtatni, de azon belül a specet hol lehet megváltoztatni?
WoW-hoz viszonyítva a tankolás mennyire más itt?
Mielött lejárt a subom 1 hétig szenvedtem össze-vissza többféle kaszttal is, hogy mit használjak, de sehol sem bírtam kikötni reroll jött reroll után.
A másik amit emlegettünk még egy párszor, hogy ez a Mastery behozása megint 1 ordasnagy belfékség volt, indok csak, hogy idézzem: "mert a játékosok 14%-a rossz felszerelésben mászkált" nabasszus székestül vágódok hanyatt a röhögéstől. Ok. Tényleg volt 1-2 elcsépelt szerencsétlen aki bejött tankolni shadow / assassin karival 1 kezes féynkarddal + fucussal, stb de ezeken csak jót röhögött az ember plusz a többségének elmagyaráztam / elmagyarázták, hogy mit s hogyan kéne, általában meg is fogadták. Kedvencem az volt múltkor Kuaton föbossnál elfeküdtünk 3x is erre megjegyzi a tank a maraudernek, hogy ott volt tőle 3 lépésnyire a med terminál használni kelet volna, erre a válasz: "But im just marauder" facepalm.... Szóval én sztem nyomok neki 1 végső delete from disket, a lemezeket meg elásom a második világháborús bunkerbe a pince alá, s megyek vissza inkább heroes of the stormozni pl...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Példák:
Flashpointok:
rengeteg a cry, hogy újonc, vagy még kezdő játékosok mehetnek olyan Tactical FP-kre, mint a False Emperor, vagy Battle of Ilum. Annak idején nem véletlenül volt úgy felépítve a rendszer, hogy előbb „egyszerűbb” fp-kbe mehettél, mint pl a Hammer Station és a komolyabbak a végén jöttek. Most teljes a káosz, rengeteg új játékos nem tudja a taktikát, össze vissza bóklászik, szenvedés az egész.
A Hard Mode fp-k még rosszabbak, én egy nap után feladtam, már csak tacticalt megyek. Az egy dolog, hogy sunyi módon változtattak néhány boss fight menetén, ami miatt egy gyakorlottabb csapat is lehalhat pillanatok alatt, de mi a büdös francért engedik, hogy lvl 50-es emberek jelentsenek, amikor a recommended gear itlvl 200???? Ráadásul mivel a tacticalban nincsenek szerepek, ezért gyakori, hogy a HM-re is úgy jön tank és healer, hogy azok valójában kezdő dps-ek.
Ja az itemlootok pedig bugosak.
Heroic questek
Ezekre nem is vesztegetem a szót, a compi egyedül letolja amíg én a vacsit csinálom, kivétel talán Makeben a könyvtáras heroic. Ja, de az eddigi használható itemek helyett csak doboz esik, de csak a suboknak, a preferred nyalja ki ugyebár. De a sub sem lehet boldog, az itemek durván szarul néznek ki, és rengeteg bugos itemdrop van.
A planetary itemvendorokat pedig kivették, mindenki vásároljon csak Cartel Marketen!!
Crafting:
Kíváncsi voltam mennyire hatékony, meg jópofa és úgy döntöttem, hogy az új karimnak legyártok egy teljes lvl 24-es felszerelést (páncél+fegyó+relicec+implantok+ear.). Két óra craftolgatás után nyugodtan kijelenthetem: kurvára nem éri meg. A low lvl craftingnak továbbra sincsen semmi értelme, csak nyeli az időt, és rengeteg alapanyagot (átlagosan 3szor annyi alapanyag kell egy itemhez mint a patch előtt. A legyártott ruha pedig ugyan adaptive armor, viszont minden karakteren ugyanúgy néz ki (imp/rep nem számít), azaz ugyanolyan hányadék módon. A high lvl crafting alapanyag igénye pedig nevetségesen sok.
Szóval mindenki vásároljon csak a Cartel Marketen!!
PVP
Egy mozaikszóerről a részről: LOL Az M14x questnek köszönhetően elöntötték a warzoneokat a pve hero-k, akik még billentyűzettel fordulnak, egérrel klikkelnek a skillekre, ja és full 208+-os pve gearben vannak fasza kis 896-os expertise ratinggel. Az egyiken a múltkor lőttem egy 30700-as aimed shotot a gunslingerrel.....<#falbav>#falbav>
Cartel Market
tele van a CM fórum a sírással, hogy az új pack átbaszás, és hogy gold item alig esik belőle. A redditen én is mások is többször leírták a megjelenés előtt, hogy nem lesz majd érdemes a CM packból venni, mert bizony átbaszás.
A 2 itemre leszűkített pack egy dolgot eredményez: vásárlást, még több vásárlást. Noha matematikailag majdnem ugyanannyi az esély egy gold dropra, mint az előzőben egy super rare itemre, a „valóság” mást mutat. (És a matematikai hasonlóságot is csak úgy sikerült elérni, hogy 18-at kevesebb fajta item van az új packban, mint az előzőben (HAHÓ, NINCSENEK BENNE FEGYVEREK!)
Az új „dedikált” packok már jobbak, de lényegesen drágábbak. 1200 CC egy gold armor pack, röhej (3770 forint átszámítva). Ráadásul több mint 100 gold armor set van a CM-en jelenleg, és vannak ugyan olyanok, amik 19 milliót érnek a GTN-n, de vettem a múlt héten 280.000-ért is gold armor setet.
Bronze packot semmiből sem érdemes venni, sőt egyedi packot sem (weapons, crystals stb) még akkor sem, ha csábít az „alacsony” CC ár, meg lehet nézni a GTN-en mennyi Antique Socorro weapon van pl. a GTN-en most. Van olyan szerver ahol 82 oldalnyi. SOHA nem fog pl. white crystal, vagy Tythonian force master fegyver esni, ezek drop rate-je elenyésző (pl. nem 1:400 hanem simán 0,1%.)
Összességében egy rakás változtatás csak egy dolgot segít elő: hogy nőjön a Cartel Market forgalma. (Mert még a sub, akinek minden megeshet, és mindent kifarmolhat sem lehet elégedett azzal amit kap). A Cartel Market pedig drágább lett mint volt.
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.10. 10:41:54
A tartalom számomra elég lenne, mivel van még 3 és egy negyed class amit ki kellene tolni (és ezek között van az agent, ami talán a legtöbbször újrajátszható)
Én remélem, hogy idővel valami hard mode féleség be fog jönni lvl1-től is (mondjuk egy külön instance) mert most már tényleg eléggé könnyű lett és ehhez a szinthez képest már a Tactical flashpointok is nagy ugrásnak számítanak, nemhogy a HM/Nm-ek
igen lejjebb esett az emberek ingerküszöbe, ez tény (lásd Battlefront...) hogy most a játékosok miatt vagy a kiadok alakították, az már így utólag mindegy
szerk:
megy a style off
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.10. 10:39:59
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ez az amiért kiszálltam az AOC-ból is és utána az SWTOR-ból is. Még a TSW van de az is réteg játék. Meg persze már a népség is olyan amiért szerintem nem érdemes már. Elég sokáig bírtad azt meg kell hagyni.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.10. 10:26:47
Írtam a style off miatt a helyi modkerbe, meglátjuk mit lépnek.
Nomad90Hun:
Én megértelek. Az évek során egyre könnyebb lett a játék, és mára már eléggé túllőttek a célon. Nyilván a problémák hátterében főleg az állhat, hogy a "nép" a KOTOR3 után sírt (mondjuk ezek nagy része nem volt TOR előfizető, de az más lapra tartozik) hát most megkapták. Viszont időközben az emberek nagy része azért valamennyire megszokta az MMO-featurok nagy részét is ( Heroic, Flashpoint, kereskedés, stb) ami most ha nem is hanyagolva lett teljesen, csak a régi tartalom lett felpumpolva endgame szintre.
És mivel a BW/EA páros mind a KOTOR3 után sírokat ki akarta elégíteni, mind az MMO-s vonalat kedvelőket is, így született ez a híbrid valami.
Én nem akarok senkit sem bántani, de már most is tele vannak a hivatalos fórumok, játéktesztek azzal, hogy sok játékos nem tud geart szerezni magának, nem tud hard küldetéseket szolózni <#confused>#confused>, nem tudja a GTN-t használni, stb. Egyrészt gáz, hogy nincs rendes tutorial a játékban (ami van azt is könnyű elnyomni...). És nem noobozni szeretnék, mert én is csinálok még most is elég sok marhaságot, de amikor már arról megy a sírás, hogy ne legyenek nehéz bonyolult boss harcok ill ne keljen gearelödni, akkor kicsit elgondolkodhatna az EA/BW páros, hogy nem lőtt e túl kicsit a célon...
Másrészt a craft: igen ismét jelmentőssége lett, igen aki belefektetett időt/energiát/alapanyagot az szeretne hasznot húzni belőle. És tudom, hogy sokan pofátlannak találják az árakat, de akkor el kell kezdeni craftolni vagy kipengetni a pénzt a jobb cucokért (amúgy szintezéshez a zöld cucc is elég, pláne, hogy companiont már nem kell upgradelni csak magadat)
Group tartalmak: ismeretlenekkel necces, ez tény, sok a kötschög, ez is az. Vagy barátokkal (pl akikkel már csináltál valami nehezebb küldetést és normális arcnak tünt, felveszed friend listbe, és ráírsz, ha online) vagy guild.
Nyilván nem minden PUG rossz, nekem Flashpointokkal nincsenek rossz tapasztalataim, event heroicoknál néha rezgett a lécc, de nem vészes. Persze ha négyből 2 játékos emberkedik (pl tank előt ráugráll a mobcsoporotkra), akkor az meg tudja izzasztani az embert, mondjuk ilyenkor első alkalommal nem tanácsos lehülyézni őket, hanem elmagyarázni mi a helyzet.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Eddig mindenki azon sírt, hogy miért kell n+1 szerre is megcsinálni adott küldiket? AKkor jött a subnak a 12x xp, ami miatt rengeteg alt született és a 4.0- val pedig nagyjából ez a szint maradt meg (bár talán az xp az olyan 6x -osa a 12x helyett).
Ebből adódik, hogy boldog-boldogtalan lvl60 as karival fut és van egy halom ember aki friss 60as karit csinál, de fogalma sincs a boss fightokról, fpkről, operationökről.
Én szeretek ilyenekkel is menni, mert egyrészt kihívás, másrészt meg ha értelmesebb a csapat, akkor el lehet nekik magyarázni, hogy mi-merre és nincs semmi gond. Persze megszokták sokan, hogy hentelnek mindent és szaőadnak előre, aztán meg néznek, ha fekszenek.
Engem ez inkább operationben zavar. Egyelőre nem vagyok guildben, így PUG ops groupokkal szoktam menni. Van pár operation ami lemegy simán, de pl. a terror from beyond még sosem ment le simán , a sztori mód is nehéz sok embernek. Nem értik, hogy mit kellene csinálni, stb, stb.
Nyílván ez guilddel egyszerűbb és van is tervben egy, majd meglátjuk.
Amúgy meg, ha nem akarod kitépni a hajad, akkor veszel egy társat meg 2 companiont és letoljátok a tactical flashppointokat. HM szerintem már nem menne velük, de nem próbáltam.
Amit ki akarok nyögni az annyi, hogy egy kis idő kell mindenkinek amíg megszokják az új rendszert.
Csak úgy tudom olvasni fórumot ha a szöveget egérrel kijelölöm hogy fekete legyen.
A szintezés alatti gearelődést szerintem tök felesleges komolyan venni, mert nagyon gyorsan lehet haladni, és a mobok amúgy is már attól is feldobják a pacskert, ha rájuk nézel. A jó kinézetű ruhákat meg ne szintezés közben várd, azokat tényleg csak a cartel marketból vagy a GTN-röl lehet berszerezni, de a GTN-röl ingame pénzért meg lehet őket venni. Én mindig úgy kezdek egy új karaktert, hogy veszek neki egy jól kinéző ruhát és már kb. lvl 1-től abban tolom végig.
Amit most leírok az egy elég nagy közhely, de szerintem így van: egy MMO igazán csak egy jó társasággal élvezetes. Én megjelenés óta előfizető vagyok és aktív játékos, de már rég abbahagytam volna, ha egyedül játszanék, és nekem is a sok hülyével (tisztelet a kivételnek) kellene ops-ra/fp-re járni.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.11.10. 08:51:28
Őszintén szolva olvasgatva a fórumokat nem vagyok egyedül azzal, hogy azt mondom nekem meghalt az swtor, volt benne 3 többnyire szép évem, egyszer már kiakasztott annyira, hogy kb 4 hónapig rá se néztem, de most itt a vége. Amikor reklámozták a 4.0-t meg KotFe story-t akkor még lelkesedtem is kicsit, hogy az elég jóra sikerült SoR utáni lagymatag Ziost után jön valami érdekes, de miután letoltam a KotFE story-t azt kell mondjam ennyire lagymatag taknyot rég láttam, és a másik fele, hogy end-game szintjén eddíg se volt toppon a game, pláne köszönhető a különböző account típustól függő korlátozásoknak, de ez számomra is már a legalja, elköltöttem KotFE kezdete óta subbal együtt kb. 15k huf-ot a gamere (amiért persze bw-ea páros röhög a markába), és azt mondom így utólag,hogy ha visszamehetnék az időben, akkor jó nagy taslit adnék az akkori önmagamnak mielött előfizuztam, hogy meg ne tegyem.
Annyira pénz sóvár lehúzás lett az egész játékból, és nem csak a cartel market részre gondolok, de ingame GTN is 1 hányadék lett.
Ha valaki szintezi a karakterét, és tolja normális szinten a napi / heti wz és flashpoint küldket, meg mellé letolja a bolygó és class story küldiket, 1-1 bolygón eljut odáig, hogy mire a bolygón végig ér addigra szintben már 2-vel előrébb jár, na és itt jön be amitől a legnagyobbat hánytam, ok toljad a hc küldiket mert ha gearelni akarsz akkor azok a ládák adnak most csak normális geart, mod vendorok amiket adnak az 1 vicc(ládát meg csak sub választhat...), itt idézném ismerősőmet aki vanilla óta nem tolta kb a gamet és most megnézte magának "rendesen felmoddoltam a cuccaimat, erre amit adnak a hc-k gear ahhoz képest a moddolt cuccom kuka", és ha már a hc küldik gearjét emlegetem azért ez már a nem akarás copy-paste-jának a legalja, hogy beraknak néhány bolygóra 7-8 vagy még több hc-t és a gyakorlatilag ha gearelni akar az ember a felét elég letolni mert a másik fele ugyanazt adja, ugyanolyan statokkal, a hc gearek skinjei meg egyenesen botrányosak... Komolyan letolok 1 belsavisi hc-t és kapok olyan kinézető félig szétrohadt gúnyát mint ami az összes hullajelölt korribani acolyte-on van? Jaa persze ha nem tetszik vehetek cartel marketen a családi aranykészletért, és a gyméántbánya éves termeléséért cuccot ami max skinnek jó, a másik megoldás GTN lenne mint említettem elöbbiekben, de 4.0 óta ott is pofátlan árak vannak, és akkor hogy kitérjek az end-game-re is, letoltam a story-t ok szerezzek reput, fasza mit lehet csinálni? takarodjá hc-t tolni a 666 ezer patkány közé, vagy menjél a no-skill noobokkal fp-zni ahol a kedves healer (már ha van) megöleti magát és a cspatot, a tank dolga meg újabban annyiból áll, hogy rohangál a med-station-ök között fel s alá, a boss meg jó esetben utána, és ha nagyon szerencsés a bolygók / csillagok állása, és az erő is úgy akarja sikerül leverni a boss-t ha nem akkor meg jön a fél órás szívás 5-6x elhalálozás, és többszöri wipe, ha valaki normális flash-t akar tolni azt javaslom menjen be másodmagával fp-re dps-ként mind a 2 emberke, és hívják le a companionjaikat, egyiket healerek, másikat tanknak, akkor mint kés a vajban megy a dolog különben vért pisálós szó szerint... Nekem ez nem kell...
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.11.10. 08:29:58
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Ha egy karakterrel az adott legacyban elérsz full ight side-ra, akor kapsz egy szép kis képessége (unity) amely 12 másodpercig 50%-os védelmet add neked és a companionnak (van egy dark side megfelelője is: sacrefice, az azt hiszem leszívja a comp. erejét és neked adja)
Míg a light side képesség elég jól használható volt annó , addig a dark képesség egy ilyen utolsó utáni SOS ability maradt.
Nomad90Hun:
Köcsögök mindenhol vannak, ha ilyet látsz és van rá képességed, húzd magadra őket (odaugrasz a bosshoz és a mobok követnek, taunt, vagy ha sage/sorc vagy akkor a pull is segíthet)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.10. 08:04:27
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ezt neked kell eldöntened, hogy milyen karaktert akarsz húzni, legyen elég annyi, hogy mint annó a Mass Effect-ekben itt is megvan a döntéseidnek a következménye, spoiler mentesen, ha pl. van valaki aki ellened áskálódik, ne adj isten meg akar ölni, és amikor konfrontációra kerül a sor te megkíméled ha van rá lehetőséged, később még az az npc visszatérhet, akár segítőként is, hálából, hogy életben hagytad.
Más:
Az fp-ken amilyen béna emberekkel találkoztam az csak az 1-ik volt ami kiakasztott, de ami a legfőképp kiverte nálam az elmúlt 2-3 napban a biztosítékot, az az, hogy ok csináljuk 25-en ugyanazt a napi / heti küldit, és vannak bizonyos célpontok, 4.0 óta ha többen ugyanazt a küldit csinálják, és összeállnak csapatba, akkor a célokat mindenki megkapja nincs már olyan hogy külön-külön számolgatja, és mindenkinek egyesével kell nyomogatni a bombákat, stb, erre vannak az ilyen kis patkányok, akik a küldetési célok közelében várakoznak mindig, megvárják amíg a cél melletti 3-4-5 ellenféllel én elkezdek harcolni, majd odarohannak, és behúzzák előlem a célpontot....
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
https://www.twitch.tv/sp1gu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Egyszerüen elindítom és már semmi kedvem új karaktert kezdeni, a régiekkel meg a tökömnek sincs kedve grindelni, mert ha lenne is jo 1 hc kb 5-10 perc lenne ha nem 5-6-8-12-20-an csinálnánk egyszerre, arról nem is beszélve, hogy bemegy az ember fp-re és az idő 50%-ában verem az asztalt, vagy a fejemet a falba, hogy milyen idióta emberekkel rak össze, komolyan egymás után 5x megesett az, hogy egy nyamvadt boss-t nem sikerül leverni mert valaki egyszerűen felsőbbrendűnek, vagy tudom is én minek képzeli magát..., és az az 5x az csak 1 fp-n belül ezt egymás után 6-7 fp-ben megélni, hogy azért fekszik ki a csapat mert ugyan 6x elmondtuk, hogy az aoe-be nem kell beleállni, de a healer aki a 3-ik wipe után betévedt szánt szándékkal csakazért is beleáll 4x is egymás után, stb..
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Pénteken lejárt az előfizum szombaton már a weboldal azt írta 0 napom van hátra, de még ma is sub-ként kezel a játék, s kaptam még 500 cc-t is.<#idiota>#idiota>
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Cartel coin:
Felteszel egy security key-t és az add havi 100-at illetve amit Fred is mondott, van pár achievment is ami ad CC-.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/sp1gu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A HK-51-nek elvették az Assassinate skilljét, ami a companion legfontosabb unique tulajdonsága volt, Doctor Lokin nem változik rakhgoullá, Temple nem használ force skilleket, szóval ez a része vérgáz. Remélem ezeket idővel kijavítják.
Más:
Miért nem lehet kikapcsolni itt az sg-n a topic stylet? Ha rányomok, hogy off, semmi sem történik.
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.11.09. 11:57:48
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
(Gondolom én, hogy ezt érti.(wowból jön ez és én is nagyon hiányoltam, field respecc nem ugyan az, mindig újra osztani az utility jobb balra klikkelni, eléggé fölösleges.))
Jah és hogy válaszoljak, rendes dual talent nincs, mindig el kell menni trainerhez vagy legacyban van field respecialization.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.11.09. 01:05:45