60031
  • Gudott
    #54979
    4.0.3 hivatalos patch note (link)
    pár érdekesség:
    -újra van Weekly Voss-on
    -jó pár FP beleszámít immár a [Weekly] Tactical Flashpoints küldetésbe
    -Treek chanelling heal képességén reszeltek egy kicsit

    Heti Cartel Market akciók (link)
    szerintem bug: eltűntek a gold/silver/bronze packok

    Strategy Alliance Pack Preview (link)

    Újra működik a referal link!

    Újab exploit, újabb banhammer (link)

    És mától elvileg újra van Gree Event !


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 19:31:23
  • Plata
    #54978
    Hát én nem closed béta óta,de még vanilla wowban kezdtem,imádtam a Wacraft 3-at,de WOW-hoz kellett pár hónap mire elkezdtem,mert féltem hogy beszippant majd,mivel a Warcraft 3 nekem hatalmas kedvenc volt.És a WoW be is szippantott,pont ahogy gondoltam.
    Nekem a Törpe hunti volt a mindenem.De druidával és warrival is szerettem játszani.Gyerekek imádták nézni hogy játszok vele,és még ma is szoktak piszkálni hogy miért nem játszom már.

  • PiszkosFred
    #54977
    Hat nekem ne mondd, 2004-es closed beta ota wowozok :D, igaz most mar csak casual szinten. Az ido megszepiti a dolgokat, de pl MC elott 40 fos raidet buffolni 5 perces buffal (pullra mar le is pergett a szamlalo, direkt volt 1-2 pala, aki rebuffolt egesz raid alatt), kulon support/dispell papok, kulon debuffolo dps, stb., nagyon jo szivvel gondolok erre es az ezt koveti 2-3 eves idoszakra. A progress verseny, a loot (mert akkor meg volt sulye/erteke), stb. mara mar a multte.
    Orulok, hogy reszese lehettem ennek az aranykornak, es sajnalom, hogy manapsag mar nem ilyen elmeny mmozni - viszont ketsegtelen, hogy nem is lenne mar ra idom, se wowban, se swtorban, se mas mmoban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.08. 11:25:21
  • Plata
    #54976
    Én még emlékszem amikor a WOW-ban voltak 40 fős raid-ek,és még TS sem volt.Mégis milyen jól megvoltunk.
    Bár azt hiszem ma már nem bírnák ki annyit mint régen 6-8 órás eszement grindeléseket.
  • PiszkosFred
    #54975
    "Azért remélem lesz új operation, azért mégis csak az a lényege egy MMO-nak, hogy legyen csoportosan végrehajtható tartalom."

    Igen, bar a trendek nem ezt mutatjak manapsag... MOBA-k teljesen atveszik ezt az mmoktol, amelyek inkabb az online single elmenyre mennek manapsag. Elcseszett egy vilag ez.
  • Gepo
    #54974
    Azért remélem lesz új operation, azért mégis csak az a lényege egy MMO-nak, hogy legyen csoportosan végrehajtható tartalom.
    Ezt a NIM dropot én sem értem. Az oké, hogy a HM prio opsok dobnak garantált 224-et (és 220-at is!), de a NIM opsokat úgy "javítják", hogy csak esély van arra, hogy az adott boss 224-et dobjon, ennek semmi értelme. Még, ha a NIM garantáltan dobna 224-et, akkor is egyszerűbb HM prioból öltözködni, de így tényleg semmi értelme NIM-et csinálni. Teljesen érthetetlen ez a döntés számomra.
  • Pacho
    #54973
    Mert a NiM kontentet a játékosbázis töredéke tudja csak megcsinálni, főleg a "rendes" guildek vagy alliance-ok (random pug szerintem sohasem csinált meg sikeresen egy NiM operationt sem).
    Ennek ellenére top gearben szeretne mindenki járkálni, azok is akik nincsenek guildben. Plusz egy NiM kontent lefejlesztése idő és pénz ugyebár. Ez azt jelenti, hogy először ahhoz a gondolathoz szoktatnak hozzá, hogy nem lesz több NiM kontent - mert majd a tavaszi metaadatok úgyis azt hozzák ki, hogy nem csinálja senki .
    Amit én elképzelhetőnek tartok az az, hogy
    1. A februári craft változások - amiket most belengettek - azt hozzák majd, hogy lehet majd top geart (224+) craftolni. (Csak RENGETEG grind kell majd hozzá flashpointokból meg story mode-ból).
    2. Ha folyamatosan lehet majd top geart craftolni, akkor nem lesz új operation se.
  • Pacho
    #54972
    Mivel nincsenek az új packokhoz reputation vendorok, ezért kétlem, hogy újra lenne certificate drop. (Ráadásul a certificate drop aaz aktuális pack repu itemével "volt egy rollon".)
  • Gudott
    #54971
    eddig egy packból 1 mount vagy armor eshetett, most már kettő ( a resztli marad: 1 companion gift és jawa junk kérdés, hgy cartel certification honnan lesz a jövőben...)
  • Terawatt
    #54970
    Primary slotot nem értem, nagyobb esély lesz jobb lootra?
  • El Protector
    #54969
    De eddig pont az volt a NiM lényege, hogy onnan esett a legjobb gear, a mountok, title stb egyszeri dropok egy karinak, ezek után nem lesz értelme NiM-re járni. Mountért minek menjen az ember, title is megvan már azokon a karikon, amik számítanak.
  • Gudott
    #54968
    A NiM jelenleg bugos, ha jól tudom 224 helyett sokszor csak 220-as itemet ad. Ellenben hetente van egy kiemelt HM-es raid, ami viszont (garantált?) 224-est.
    Nyilván a HiM ad olyan extrát ( mount,armor, title, akármi) amit a HM nem, de jelenleg a kiemelt, hetente változó HM raid a legbiztosabb módja az aktuális legjobb gear megszerzésének.
  • El Protector
    #54967
    Nem teljesen normálisak, ha NIM-ből kiveszik a fix loot-ot...
  • Gudott
    #54966
    ami kimarad, de friss infó
    az Alliance packokban immár 2 primary slot (armor, mount lesz) (link)

    Amikor az ember azt hinné, nem lehet jobban eltolni a progression raidat, a BW mindig rácáfol az emberre (link)

    Persze lehet csak a HM mód felé akarják terelni a népet, de eléggé f*ck logic az egész
  • Terawatt
    #54965
    Zsirály
  • Gudott
    #54964
    4th anniversary jutalmak, update 4.0.3, decemberi eventek és pár apróság.
  • Plata
    #54963
    Elszoktam őket adni kereskedőnek,mást úgy sem tudok,de volt egy nagyon szép fénykard,az jó lett volna a kicsi jedimnek.Most cartel marketes kardja van zöld modokkal.
  • PiszkosFred
    #54962
    Hat akkor meg inkabb nem ertem en sem :)
  • Plata
    #54961
    Nekem az artifact authorization megvan,unlockoltam CC-ért.Már ezer éve.Amikor lejárt az előfizum és nem volt többé gamecard,vettem egy rakás cc-t és unlockoltam sok mindent.Köztük ezt is,meg még sok sok mindent.
  • PiszkosFred
    #54960
    Tipp: Nem a cucchoz kell, hanem a cartel kieghez jaro automatikusan aktivalasra kerulo "Artifact Equipment Authorization"-hoz. Bar hozzateszem, sosem hallottam errol, csak tippelek az elozo 2 komment alapjan.
  • Plata
    #54959
    Én azt nem értem mi ez az új hülyeség hogy ha elmész FP-re kis karival 10-20 kb,akkor néha a cucc amit kapsz hiába neked való szintű tehát felvehetném,rá van írva hogy kell hozzá a hutt cartel kieg.Mi a bánatomnak 10-20 szintű cucchoz a hutt cartel kieg?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 06:52:57
  • silverchain
    #54958
    Ha kibírod a szintezést lila itamek nélkül, akkor a lvl51-es lila tárgyakat már tudod használni auth nélkül is. Az csak az alapjátékra korlátozódott, a Hutt Cartel tárgyaira már nem.
    Utoljára szerkesztette: silverchain, 2015.12.07. 00:54:01
  • Gudott
    #54957
    Igen, ahogy Fred is írta, mikor hogy nevezik őket.

    Viszont most láttam valahol, hogy van ilyen EA gamecard féleség és elvileg azzal is lehet fizetni.
    Szóval ha valaki nem szeretné a bankkártya adatokat megadni, az (elvileg) ilyennel is tud előfizetést venni
    Ha esetleg valaki próbálta már és tudna erről pontosabb infóval szolgálni, azt megköszönném.

    más:
    SWTOR Upcoming Items from Patch 4.0.3
    A hogolyó-bazooka és tank nagyon komoly



  • PiszkosFred
    #54956
    Mas nev, mas "korszak", de ugyanaz a ketto :) (nem osszekeverendo az amazonos bundlekkel, ami szinten ugyanez, de kiegeszitve sok josaggal, nagyon olcson)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.06. 14:34:41
  • Terawatt
    #54955
    Dehogy. Ez a régi dobozos/digitális copy a játékból.
  • Gudott
    #54954
    Amit linkeltél, azok un "starter-csomagok" Ezeket accountonként egyszer lehet felhasználni. (de tény, hogy piszkosul olcsón adnak 30 napnyi játékidőt)
  • Terawatt
    #54953
    Úgy érted 3.5 ojró. Én innen vettem két példányt és az egyik preorder kód volt amit 1 levélváltással elintézve le is cserélte (1 óra alatt már új kódom volt). Ezt úgy, hogy én a g2a shield-re nem fizetek. Azzal 10 perc lett volna.
  • Plata
    #54952
    Nagyon nem.Vedd meg a játékot és kapsz 1 hónap előfizetést,utána prefered maradsz.
    A játék nem drága 3-4 ezer kb.
  • Pongyi
    #54951
    Hát úgy tűnik itt a f2play nem ugyanazt jelenti mint a WoT-ban.
  • Gudott
    #54950
    vannak un. escrowok, amik segítségével a "takarék-számlán" lévő kreditek is felhasználhatóak, csak nyilván azokat is meg kell venni előtte, ami megint grindelést ( vagy kraftolást) igényel.
    Ha tud másik játékossal kereskedni, akkor a korábban említett lila craft alapanyag elcserélése lehet most a legegyszerűbb.
  • Terawatt
    #54949
    GTN ugrott is mert nagyon korlátozva van a max kredit ami nála lehet. Preferednek is max 350k lehet...
  • Gudott
    #54948
    esetleg ha van security key csatolva a fiókodhoz lehet a cartel cionokkal ügyeskedni, de szerintem az elég hosszú idő, mire összegyűlik.
    Viszont 2 v. max 3 heti conquest teljesítésért járó lila alapanyaggal meg lehet "boltolni" mivel azoknak darabja min. 6-900e kreditért szokott menni ( A Harbingerenen biztosan, a többi szerveren nem tudom mi az árfolyam)
  • Pongyi
    #54947
    Huha hát ez nem is olyan egyszerű mint hittem. Köszi a választ.
  • Gudott
    #54946
    GTN-ről tudod megvenni ( a kereskedőház itteni megfelelője)
    De annyi "csupán" a gond , hogy ritka és drága, sokat kell grindelni hozzá, főleg ha az account wide-osat szeretnéd beszerezni (tippre általában milliós nagyságrendű kredit kell hozzá 1-2, de ha szerencséd van, ki lehet fogni néha olcsóbban is)

    Ha esetleg prefered vagy és tudod használni a secure trade opciót , akkor pl a bounty contract week alatt szerezhető tokenekért ( ált mind 20-30) talán el tudod cserélni, vagy a heti conquest teljesítéséért járó lila alapanyag is jó cserealap lehet....

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.05. 20:30:58
  • Pongyi
    #54945
    Hali. f2player vagyok. Hogyan tudom az artifact equipment authorizationt unlockolni/megszerezni?
  • Terawatt
    #54944
    Cool. Köszi a választ :)
  • PiszkosFred
    #54943
    Igen, megmarad, es mivel most vagy sub, ezert minden eddigi kieget megkaptal es meg is tarthatod. Nev szerint most a tied az:
    - Alapjatek
    - RotC kieg (makeb)
    - Revan kieg
    - KotFE chapter 1-9 resze
  • Terawatt
    #54942
    Az eddigi kiegészítők hogy vannak srácok? Melyik az amiért fizetni kell? Úgy rémlik, hogy a Rise of the Hutt Cartel ingyenes lett valamikor, de már a Shadow of Revan-t meg kéne venni nem? KotFE meg subosoknak ingyenes. Most épp sub vagyok, megmarad?

    Kérdés özön vége.
  • Plata
    #54941
    Köszi.Nem rossz ez az idei ajándék.
  • Gudott
    #54940
    Ha megvan a fallen empire, akkor a hajóterminálon tudod kiválasztani.

    kijöttek a negyedik évfordulós ajándékok. (link)
    Olcsó Stronghold, HK szobor, Ebown Hawk dekó és regen item

    Amint kiteszik a life day-es részleteket is, lesz összefoglaló magyarul.