60028
  • Pongyi
    #55016
    Hali. Egy kicsit off de kíváncsi lennék hogy ti kit választanátok a fiatal Han Solo szerepére.Fiatal Han Solo Én a voksomat Nicholas Hoult-ra teszem
  • Zolkanoble
    #55015
    Sziasztok!

    Hamarosan lejár a subom. Itt egy nem használt referal link: http://www.swtor.com/r/mqZBqX
  • Plata
    #55014
    Az érdekes,nekem is volt már olyan female powertech karival hogy női NPC-vel feljött flirt.Pedig nekem Hutt kieg sincs.
    Szerencsére vészesebb bugba ma nem futottam,jó sokat játszottam ügynökkel,kivégeztem Quesh Hoth és Belsavis-on a sztorit.
    Viszont idegesítő hogy állandóan haza kell rohangálni Dromund Kaas-ra egy csevejre és mehetek vissza ahonnan jöttem.
    És az még nem is jó ha dromund kaas-i házamba teleportálom magam és úgy megyek,hajóval kell.

  • PiszkosFred
    #55013
    Nekem (female merc) Mako fele flortot adja be mindig, 65-os szinten a KOTFE jelenlegi tartalmanak vegen, amely szituacio tobb szempontbol sem lenne lehetseges (meg ugy sem, hogy lehivtam Makot a terminallal) :)

    Ha beszelek vele, akkor egy mondat utan megszakad az egesz es leall a parbeszed, de abandon utan ujra ott a kveszt (+ az ikon, hogy Mako beszelni akar velem)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.12. 15:31:31
  • Gudott
    #55012
    mondok jobbat.
    -Republic makeb weekly ( a régi fajta, staged) megmarad még 4.0 előttről.
    csinálom az új weekly-t közben halad a régi is, végére érek mindkettőnek, bead valami achievmentet a régire, de leadni nem tudom, mert az űrállomáson nincs ott a droid.
    -tegnap ránézek a hivatalos oldalra, írja hogy 0 cartel coin Szerencsére ingame megvolt mind
    -cartel market. Kollekcióból eltűnt pár kristály, illetve nem tudom ugyanazt a kristályt/itemet kivenni, amit régen kitudtam.

    Szóval van baj bőven.
  • Plata
    #55011
    Tuti bugos,reseteltem,de akkor is kész a küldi,csak adjam le és kész.
    Csak hogy nem lehet leadni.
  • Gudott
    #55010
    ez szerintem a bonus series része és azok eléggé bugosak lettek 4.0 után.
  • Plata
    #55009
    Lehet hogy bug,ma több fura dologba is bele futottam ügynökkel,először mikor el indultam Nar Shadda-ról és felszálltam a hajómra, a hajóm bejárata füstölt és fel robbant sokszor,ha közel mentem abba hagyta ha eltávolodtam újra jöttek a robbanások meg a füst.Utána quesh-re érve elkezdtem a küldiket csinálni,nem tudtam használnia térképet.Akár mit csináltam csak annak a helynek a térképét tudtam megnézni ahol épp voltam.Ki logoltam meg vissza és jó lett,de be kellett mennem egy barlangba és utána ahogy kijöttem belőle a térkép újra be halt.
  • Plata
    #55008
    Nem elmentem küldizni Quesh-re.Nar Shadda-ra csak Kaliyo miatt mentem,neki volt oda egy küldije,és ha már arra jártam ezt is megcsináltam.
  • PiszkosFred
    #55007
    Keress ra guglival, lehet, hogy egy olyan kveszt, amelyet azota kivettek! Egy regi karakterrel jartam en is mar igy, bar latva a rewardokat (nalam nem volt semmi sem), lehet, hogy inkabb bug lesz.
  • archetiz
    #55006
    Resetelni és újra megcsinálni próbáltad már?
  • Plata
    #55005
    Ez valami kémkedős küldetés volt,de tényleg régebbi,a köztársaságiakat kellett szabotálni meg szekálni.
  • Shion
    #55004
    A választ nem tudom pontosan, csak hangosan gondolkodom.

    Nem lehetséges, hogy azt a küldetést pár hete vetted fel a Bounty Event alkalmával, akkor megcsináltad, de elfelejtetted leadni? Ezen a héten már nincs Bounty Event, így valószínűleg ezért inaktív az npc-nél, akinél le kéne adni.
  • Shion
    #55003
    A 30 napos előfizetés automatikusan megújuló típus, tehát ezt a pénzt minden hónapban automatikusan levonják tőled, amíg le nem mondod.

    A 60 napos és ennél hosszabb típusú befizetések azok mind egyszeri alkalmak, így neked kell figyelni, hogy kezd elfogyni a befizetett napok száma és újra manuálisan befizetni a következő időszakot.
  • Plata
    #55002
    Nar Shaddán van egy 60-as szintű küldim,amit meg csináltam,de leadni nem tudom a küldetést,oda megyek ahol le kéne adni,ott is az NPC de nem tudom leadni,valami süket szöveget nyom és kész.Az a baj hogy a karim csak 48?Vagy bugos a küldi?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.12. 10:22:42
  • Pongyi
    #55001
    Köszi.
  • Gudott
    #55000
    mate23:
    igen automatikusan megújul havonta , amíg le nem mondod

    Pongyi:
    fővárosokban vannak vendorokok, amik classoknak árulnak üres páncélokat, ill van pér reputation vendor (Voss, Section X, cz-198, pilótaruhák, event vendorok amik lvl 50-nek valók)
  • Pongyi
    #54999
    Sziasztok. Lv50 f2p játékos vagyok. a GTN-en kívül tudnátok boltokat ajánlani (különböző bolygókon akár) ahol jó páncélokat tudnék venni common kristályért vagy creditért? Előre is köszi.
  • Pacho
    #54998
    Nem akarok "nyelvtannácinak" tűnni, de mi a kérdés?
    Befizetődik?
    Ki által?
    Mikor?
    Hogyan?
    Hova?
  • mate23
    #54997
    30 napos befizetés az atomatikusan befizetödik ugye ?
  • Gudott
    #54996
    kivették a 3. évfordulós jutalmakat a vendortól..... (bravó BW, bravó)

    Egykori előfizetőknek elvileg a Fallen Empire első fejezete január 4. egy promo keretében elérhető. (de talán csak frissen kreált lvl 60-as karakterrel, majd jobban utána olvasok)
  • El Protector
    #54995
    Öröm és boldogság :)
  • Plata
    #54994
    Jé,tényleg resetelték a referal linkeket.
    Egy hónapja használtam egyet és a tiedet is tudtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Congratulations, you've been successfully invited to play Star Wars: The Old Republic by Spigott!
    7 days of subscription level access with unlimited ability to play all game missions including Warzones, Flashpoints, and Operations up to Level 50 as well as full access to convenience features.
    Preferred Friends Bundle including a selection of valuable unlocks and customization options via in-game mail.
    One-time complimentary Character Transfer.
  • Plata
    #54993
    Még nem voltam a vendornál,el is felejtettem.
  • Gudott
    #54992
    Gondolom sokaknak feltűnt, de jobb leírni:
    a 3. évfordulós jutalmak is ott vannak az évfordulós vendornál,
    egyedül ez Ebown Hawk regen itam amit karakterenként kell beszerezni a többi legacy wide
  • Plata
    #54991
    Mellesleg az új Jedi-m amit még referal linkes sub alatt kezdtem a múlthónapban szintén defektes kicsit.Már 22-es szintű és most tartok a coruscanti sage küldi felénél.
  • Gudott
    #54990
    az az itemeknél még mndig bug, majd javítják.
  • Plata
    #54989
    Nincsenek meg.Max szint 50.És kiírja hogy vásároljam meg a hutt-ot.
  • Gudott
    #54988
    Plata:
    olyat már láttam, hogy rosszul írja ki a sub. adatokat, de hozzád hasonlót még nem (ill. volt valaki, aki referal link segítségével megkapta a KotFE-t)
    Azt nézd meg, hogy nem kaptad-e meg a legutóbbi kiegeket véletlenül ( SoR, Fallen EMpire)
  • Plata
    #54987
    Fene utolsó képet eltoltam és már nem lehet szerkeszteni.
  • Plata
    #54986
    Köszi ki fogom próbálni,ha valaki esetleg elmondaná vagy meg tudná nekem magyarázni egyik másik karim miért van subscriber státuszban másik karim meg prefered státuszban.
    Tudnék új karikat is csinálni és sub fajt is választhatok.Pedig nem vagyok sub.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://kepkezelo.com/images/rla92gyhgaut9zu1gd8w.jpg

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:35:18
  • Plata
    #54985
    Valkai most már mondja el hogy mi a bánatos fene van az accommal.
    Némelyik karim azt hiszi hogy sub,és kap rested xp-t,ingyen van neki a mount skill.És kari váltáskor néha az accountnál azt írja ki 17/23 character slot available és hogy you are subscriber,de nem vagyok az.és néha meg azt írja 17/17 character slot available.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:31:52
  • El Protector
    #54984
    Itt az enyém :)) ha nem illik ilyet linkelni, töröljétek, csak nagyon kellene már az 5. reward :D
  • Plata
    #54983
    Lehet mindjárt nézek a neten egy referal linket.
    Aztán vagy igen vagy nem.de biztos nem,bááár,egy hét sub most nem nagyon jönne jól mert itt a karácsony és még annyi dolgom,másrészt meg épp beteg vagyok.
  • Gudott
    #54982
    nem hiszem hogy resetelték volna, de egy próbát tehetsz, én sok mindent kinézek már a BW-ből (hogy ne csak gúnyolódás legyen, ahogy olvasom megint nagy számú hibát javítottak)

    szerk:
    az arany/ezüst/bronz pakkokat tényleg kivonták (ideiglenesen) a forgalomból (link)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 20:38:16
  • PiszkosFred
    #54981
    Par napig/hetig nem volt elerheto a ficsor, te elotte hasznaltad, utana volt inaktiv es most ujra aktiv a lehetoseg.
  • Plata
    #54980
    Hogy hogy újra működik a referal link?
    Eddig is működött múltkor egy hétig buliztam belőle.
    Vagy most resetelték és lehet újra kérni?Vagy mi?
  • Gudott
    #54979
    4.0.3 hivatalos patch note (link)
    pár érdekesség:
    -újra van Weekly Voss-on
    -jó pár FP beleszámít immár a [Weekly] Tactical Flashpoints küldetésbe
    -Treek chanelling heal képességén reszeltek egy kicsit

    Heti Cartel Market akciók (link)
    szerintem bug: eltűntek a gold/silver/bronze packok

    Strategy Alliance Pack Preview (link)

    Újra működik a referal link!

    Újab exploit, újabb banhammer (link)

    És mától elvileg újra van Gree Event !


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 19:31:23
  • Plata
    #54978
    Hát én nem closed béta óta,de még vanilla wowban kezdtem,imádtam a Wacraft 3-at,de WOW-hoz kellett pár hónap mire elkezdtem,mert féltem hogy beszippant majd,mivel a Warcraft 3 nekem hatalmas kedvenc volt.És a WoW be is szippantott,pont ahogy gondoltam.
    Nekem a Törpe hunti volt a mindenem.De druidával és warrival is szerettem játszani.Gyerekek imádták nézni hogy játszok vele,és még ma is szoktak piszkálni hogy miért nem játszom már.

  • PiszkosFred
    #54977
    Hat nekem ne mondd, 2004-es closed beta ota wowozok :D, igaz most mar csak casual szinten. Az ido megszepiti a dolgokat, de pl MC elott 40 fos raidet buffolni 5 perces buffal (pullra mar le is pergett a szamlalo, direkt volt 1-2 pala, aki rebuffolt egesz raid alatt), kulon support/dispell papok, kulon debuffolo dps, stb., nagyon jo szivvel gondolok erre es az ezt koveti 2-3 eves idoszakra. A progress verseny, a loot (mert akkor meg volt sulye/erteke), stb. mara mar a multte.
    Orulok, hogy reszese lehettem ennek az aranykornak, es sajnalom, hogy manapsag mar nem ilyen elmeny mmozni - viszont ketsegtelen, hogy nem is lenne mar ra idom, se wowban, se swtorban, se mas mmoban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.08. 11:25:21