Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54751
Elég szép gyorsan fejlődnek a crew skilljeim (diplomacy, Biochem, Bioanalysis) de Grade 6-os Medical Equipment-es misszióm sehol sincs...Olvastam, hogy sokaknak ez bug, szóval ezzel csak várni tudok amíg javítják?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54750
mért jó 60lvl karakter kezdés mi lesz a story es company küldetésekel és stb?
PiszkosFred
#54749
Lehet sok lesz az 50% (foleg heroic star fortressre leszek kivancsi szolozva 😊), de mindenkeppen ideje volt mar, hogy csokkenjen a heal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54748
Mondjuk kicsit túlzás is volt, de ha csak a healt csökkentik, nem tudom mennyit fog érni
#54747
megszűnik a companion "godmode"
4.0.2 mined infó:
-Healing output from all companions has been significantly reduced. Probably 50% reduction
-ellenben Treek kap egy kis buffott

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54746
Mivel kedvenc PT fejvadászom bebugozott és eléggé lehangoló lett vele játszani, így más tank class után nézek.
Kb 2-3 éve volt guardian tankom, így az valamennyire ismerős. shadow/assassin karakterem sosem volt, de a main storykat már nagyjából kivittem, így lehet egyelőre hanyagolnám ezeket.
Szóval a guardian/juggernaut életképes -e? illetve szintezésnél mennyire működik a Tank stance/DPS gear "hybrid"?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54744
Vannak sokan. Lehet találni, de én a tactical FP-ket nyomom, ahogy akér 4 DPS-t is összesorsolhat az LFG. Bossoknál vannak használható heal állomások, de nem mindenki tudja ezt 😊 Nekem nagyon bejönnek ezek.
#54743
Hello.

Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.

Köszönöm.
#54742
Hello.

Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.

Köszönöm.
BoneDragon
#54741
Köszönöm! <#worship>
Amúgy mennyi játékos van most? Gondolok én itt a pve részére. Lehet találni raid képes guildeket?

#54740
Egy havi előfizetéssel megkapod az összes kieget és 65-ig tudsz fejlődni, plusz kapsz egy lvl60 tokent, amiből tudsz egy 60-as karit csinálni. Mindaddig kitörölheted amíg nem lesz lvl61 és csinálhatsz másikat.
Wardrobe van, outfit designernek hívják. Ha van egy ruhadarabod pl, azt beteszed az egyik ilyen slotban, majd kiveszed és átadhatod a companionnak pl. A skinje mindaddig a slotban marad amíg mást nem teszel oda.
BoneDragon
#54739
Közbe elolvastam faq-t, meg hivatalos oldalt. Így már jobban átlátom, de ha valaki nem rest válaszolni, szívesen fogadom. 😊

BoneDragon
#54738
Üdv! Két év után gondoltam vissza nézek a játékba és lenne néhány kérdésem. Van esetleg itt wardrobe vagy ahhoz hasonló ahol tudom unlockolni a ruha vagy fegyver kinézetét és használni a többi karakterhez? Ha előfizetek pár hónapra, azzal a kiegeket is megkapom, vagy külön meg kell venni? Előbb belogoltam, 11 levél várt a postaládában és azok tele voltak itemekkel, több mint a fele epic. Ez mi? Ráadásul az utolsó levélnél vettem észre, hogy karakterhez kötettek lesznek... Pedig ahogy néztem warrihoz is voltak armorok/fegyverek. Köszi a válaszokat.

#54737
Togruta Jedi-t kezdtem,14 levél várta,köztük ott volt Nico Okarr is,és vicc de már 1-es szinten le tudom őt hívni.Asszem így könnyű lesz fejlődni.

#54736
Igen, a napi és heti küldiket folyamatosan csinálom! Ebbe a GSF nevezetűben már nem vagyok biztos.. lehet, hogy megcsináltam. Ezt hol láthatnám? Hol lehet / lehetett felvenni?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54735
Vedd fel az első GSF küldetést, az add 5000 fleet commot , abból tudsz 1 jó bombert vagy gunshipet is venni. És kezd el csinálni a napi/heti küldetéseket.
Egész sok időt lehet vele elbabrálni, viszont ha nincs csapatmunka akkor nehéz érvényesülni
illetve a strike fighter és a scout hajók is jók megfelelő kezekben.


Although:
Csak röviden: egyre inkább casual barát lett minden, az embereknek nincs kedve/ideje/stb komolyabban belemélyedni a dolgokba. Változik a világ.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54734
Tetszene ez a Starfighter Battle, régen is szerettem az efféle SW játékokat, de itt nem nagyon tudok érvényesülni... Mire nagy nehezen sikerülne egy ellenséges hajót leszednem, addig vagy valaki más öli le, vagy megölnek. Az irányítást mert elsajátítottam, azzal nincs gond. Vagy az alap gépek ennyire gyengék lennének? Mert sebzése is elég gyengus...

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54733
Hivatalos forumon láttam. utalást, valaki feltette Taki már nincs. Nagyon sok külföldi, volt aki írt. Ismerték tudták ki ő. Teljesítmény akár játék akár élet, mindig mérhető 😊 Volt köztük olyan is akit én is ismertem a legelittebb guildokból.
Most meg azt látom, amit írtok, itt minden megismétlődik. Mondjuk tudtam ezért is léptem le.

#54732
Kicsit OFF, Ja fura, gondolkodtam mit kellene tenni, de nem az én feladatom. Gondolkodásba eldől sajnos, az meg már az iskola szintje.
Hihetetlen visszanézve az éveket. RP szerver AOC nem voltunk rosszak sőt létszámhoz képest. De a fő szerver a Crom volt.
Voltak magyarok is. A fekete sereg. Néha néztem amit írnak. Volt viszonyítás. Nálunk is volt elit és ők magyaráztak is, nem lenéztek.
Ott talán nem így volt. De a sereg ismert volt. A legjobb 20 egyike. Most visszanézve mintha kísértetet látnék. Takakura volt a vezetőjük, nem sokat tudok de pár hónapja vagy egy éve meghalt, fiatal volt. Mindig néztem amit csinálnak, Kasuka, Mucsi, stb nem volt kérdés söpörtek HM-be is mikor én normálba is szenvedtem, de sose jutott eszembe nyavalyogni. Tudtam, azért jók mert időt ölnek bele és tanulnak, és a fejüket használják. Ezen múlik minden. Persze mi nevetgéltünk egymáson, jó mókának fogtuk fel. Sajna a tömeg nem ilyen.

#54731
Azt hiszem meg lesz a kari slot.Megvettek 20 darab vackomat GTN-en,.de a pénz még nem jött meg.

#54730
Ma megint folytattam a küldizgetést sorcival,és mentem egy jó kis direktívát is.Közben kipakoltam a legacy bankból pár régebbről megmaradt archeology küldit.
De nem engedi használni,magasabb az Archeology skillem mint ami kellene hozzá.Ha rá kattintok azt írja insufficient skill level.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.13. 19:17:49

#54729
Elmentem red reaperre 41-es sorcival 44 lett.<#wow2>
Állati jól jön xp,de sajna most meg hiába jelentkezek nem hív be semmi,se pvp se pve se gsf.<#szomoru1>

#54728
Úgy tűnik, behúztad, én is néztem a héten, kedden már nem adott semmit a 7 napos kódra.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#54727
Hú köszi szépen!
#54726
Ha lejárt az előfizetésem 2 napja, de ref linket egy éve használtam vajon lehet aktiválni a 7 napot? Mert akkor érdekelne valaki linkje
PiszkosFred
#54725
Akkor piszok nagy mazlid volt, mert akar igy, akar ugy, bug vagy nem bug, de szerencsere megtarthattad. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54724
Én voltam az a valaki és a lejárt +7 nap után nem is fizettem elő. Azóta már 4 karim 65ös...makkoltam volna egy kieget+9chaptert? 😄
#54723
Az előfizetőként kapott +30% xp boosttal 1 story ops alatt megvan a 60 -> 65. Hosszabb ops esetén xp boost nélkül is. Durva.

#54722
Hát kár,de Nico Okarr megvan még mindig,nem vették el.<#vigyor>
És az xp boost is jó,de úgy tudtam,hogy ha nekem van sub tuti kicsesznek velem és nem lesz időm.Mert valami közbejön.<#sir>
Este remélem pár órát fel tudok szabadulni,hátha elviszik addig GTN-ről a vackomat,legolcsóbbra tettem fel.

PiszkosFred
#54721
Pff.. Azt irta itt vki korabban, hogy a ref linkes 7 nappal is megkapta a kieget. Akkor vagy bug volt es azota visszavettek, vagy kamuzott. Akar ez, akar az, kar erte.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54720
Aravail - videót szoktam nézegetni, PVP és PVE videókat is tesz fel. Serenity Shadow, Infiltrator shadow, és Sage karakterei vannak, és ugy tünik ért is hozzá, mármint az adott kasztokhoz. Neked is ajánlom ha gondolod vethetsz rá egy egy pillantást itt pl egy Rotációt mutat.
😊


Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.11.12. 08:09:26
#54719
Na kipróbáltam a shadow serenity (DoT alapú) talentágát. Hát mit mondjak, jobban bejön mint az infiltration. Tudom hogy az infiltration-t ajánlják OP-ra, de nekem a másik jobban tetszik. Főleg sokat mozgó harc alatt jó, hogy amíg nem tudok a boss mellett lenni, addig is eszik a dotok. Az AoE spellje (nem a force in balance hanem amit fénykarddal csap) meg egyik mobról szétszórja a dotokat a többire. Remek, zseniális. Emellett megvan neki a 30% dmg reduction, van neki ütésből nem is rossz self heal, használja az erőt nem csak csapkod, de fénykardot is használ, plusz ott a stealth. Szóval nálam WIN mind közül eddig 😊

Kicsit olyan affliction warlock feelingje van, ami már alapból jó 😊
Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.12. 06:49:50
#54718
Nincs semmi.Csak az ami eddig.
Egyébkánt igazad van xp-vel,Előfizetősként rohadtul jön.Mentem egy taktikai vackot két szintet lépett a karim.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.12. 06:40:14

PiszkosFred
#54717
Ok, ha kell 90 nap mulva, csak szolj 😊 Viszont akkor most, hogy megvan a 7 nap, megvannak a kiegek is, hagyd a picsaba a karakter slotot es inkabb nezd meg az uj tartalmat egy karakterrel 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54716
Na én balfék voltam,múltkoriban néztem azt a linket amit ide berakott valaki.Akkor nem engedte használni,most hogy mondtad kíváncsiságból megnéztem hogy most tudnám-e,gondoltam úgysem.Hát tévedtem.
Szóval köszi de most 3 hónapig nem tudom kihasználni az ajánlatodat.Viszont kaptam 1 hét subot,felraktam piacra 28 bonty contractot,hátha megveszik és az árából vehetek +kari slotot.

#54715
használd a mobilos verziót (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54714
Rendben,de azt hiszem még nem járt le a 90 nap mert a múltkori linket sem engedte.
A Stlye off megint nem megy.Ezért is nem olvastam eddig vissza hsz-eket.

#54713
Az esetek 99%-ban azon fog múlni, hogy meghalsz-e operationon, hogy mennyire vagy Te- a tankok- és a healerek ügyes(ek), egyáltalán nem a választott classon.
Csak a sageről tudom (és az is csak néhány nagyon nehéz boss fighton), hogy könnyebben meghal, mert az a bizonyos néhány boss akkorákat üt, hogy a sage néha egy ütésbe meghal (ha full hp-n van akkor talán nem, de nem lehet mindenkit folyamatosan full hp-n tartani). Szóval ez az a bizonyos 1%, amikor a classtól is függ, hogy meghalsz-e.
#54712
Igazából nekem hozzájárulk a tetszési indexhez hogy mennyire túlélő OP-on pl. Ha van 2 kari ami mindkettő bejön, de az egyik pl túlélőbb, akkor azt választom. A sage azért volt a pakliban mert ranged, és eddig az ábra azt mutatja, minden MMO-ban a ranged van előnyben. De itt OP-ban nem voltam még ezért kérdezek itt.
#54711
Nekem a fő karakterem sentinel, és tényleg nehezebb vele játszani, mint a guardiannel, azonban, ha megtanulsz vele játszani, akkor több dps-t lehet vele csinálni. A másik, ami miatt inkább a sentinelt ajánlanám, hogy a guardiannél egy discipline van, ami használható operationre (vigilance), míg a sentinelnél kettő is használható (watchman a hosszabb fázisokkal operáló bossokon, combat a sok burst fázist tartalmazó csatáknál hatékony), ezért változatosabb vele dps-ként játszani.
De a legfontosabb, hogy olyan karival játsszál, ami tetszik, szóval, ha a guardian jobban bejön, akkor csak azért, mert a másiknak több hasznos skillje van/vagy több dps-t lehet vele csinálni ne válaszd.
#54710
Köszönöm a választ. Igazából majd szeretnék klánhoz csatlakozni és hard/NiM op-okra járni. Hosszú távra tervezem a karakteremet, és nem szeretnék váltogatni. Én is a guardian felé hajlok, nagyon tetszenek az animációi, és jók a túlélő skilljei is. A sentinel-t is próbáltam, Dulfy oldalán utána is néztem de nekem elég bonyolultnak tűnt. Nem akarom egész harc alatt az action bar-t nézni, hogy mi proccol éppen 😊
Gunslinger nem jött be, amúgy is mindenképp fénykardos kasztot akarok.
PiszkosFred
#54709
Hja ertem, ok. Plata, szolj/jelezd, ha erdekel egy proba!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Panzeradler
#54708
Pont ezt 😊
Kijelölt részen elküldöd neki a linket(neked ott lesz 1), arra ő rányom kiírja majd neki, hogy ez a Te refer linked, akarja-e, leokézi és ha már volt 1x előfizető akkor megkapja a 7napot+a cuccokat.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Btw a mount miatt már megéri, mindig max speeddel(1es speeder lvl-es is!) megy és nehezen ütnek le róla.
PiszkosFred
#54707
Jo, de en azt akarom, hogy o kapjon 7 nap subot, amellyel megkapna a kiegeket es meg tudna nezni. Ahhoz mit kell tenni?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Panzeradler
#54706
Weboldalon belépsz ott van egy refer linked, azt belinkeled ide/neki, ő rányom és meg is kapja a bónuszokat, te meg kapsz x cc-t(Nem tudom hogy van pontosan,talán az eddig befizetett hónapok x100)+100at minden utána fizetett hónapra. 90napig úgy mond össze lesztek "linkelve" Te addig kapod a bónuszt utána.
PiszkosFred
#54705
Kerdezni akartam mar, hogy en, mint sub, nem tudok valahogy adni neked 7 nap subot referal linkkel? Fingom sincs, hogy mukodik, kinek es mijere kell kattintani, csak gondoltam megkerdezem, mert ha tudok, segitek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54704
Igen, képzeld el így volt. Többek között ezeknek a tiltakozásoknak, amit hozzám hasonlóan több száz embert megtett lett az az eredménye, hogy pl. nem vették ki a cartel reputation vendorokat a fleetről. Kis siker, de siker. A heroic q-ból farmolása a 208-as itemhez kell, az alatt nem szívesen látnak Operationban.
A CM "nyavajgásnak" meg annyi a lényege, hogy folyamatosan szűkítik a rendelkezésedre álló itemek listáját (ami dropból és craftingból, meg pvp-ből jön), hogy mindent a CM-en vásárolj meg.
Mivel a CM-nek hosszú távon nem lesz konkurenciája (és a dropból/craftból/pvpből szerezhető cuccok undorítóan néznek már most ki) ezért rá leszel szorítva, hogy a szeretett karakteredre a CM-ből vásárolj. (Persze alternatívaként még ott a GTN, de a 4.0 óta nagyon felment mindennek az ára a szinte minden szerveren, párhuzamosan azzal, hogy a creditdrop mennyiségét a felére csökkentették.)

Mondom ezt úgy, hogy 3 év alatt összesen talán ha 3000 CC-t költöttem el ott. (Nagyrészt karakter transzferekre.)

Tomb of Freedon Nadd

#54703
Sőt...nem költöd el a creditet egyik karival sem preferredként, hanem hagyod hogy halmozódjon. 90 naponta ráklikklesz egy referral linkre, és 7 napig sub leszel. Átcsoportosítod a pénzt az összes karidtól egyhez és bevásárolsz a GTN-n......<#heureka>

Tomb of Freedon Nadd

#54702
CC-t tudok venni,de előfizetést nem enged,és már nem fogok vele vacakolni.