Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.twitch.tv/sp1gu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
4.0.2 mined infó:
-Healing output from all companions has been significantly reduced. Probably 50% reduction
-ellenben Treek kap egy kis buffott
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kb 2-3 éve volt guardian tankom, így az valamennyire ismerős. shadow/assassin karakterem sosem volt, de a main storykat már nagyjából kivittem, így lehet egyelőre hanyagolnám ezeket.
Szóval a guardian/juggernaut életképes -e? illetve szintezésnél mennyire működik a Tank stance/DPS gear "hybrid"?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.
Köszönöm.
Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.
Köszönöm.
Amúgy mennyi játékos van most? Gondolok én itt a pve részére. Lehet találni raid képes guildeket?
Wardrobe van, outfit designernek hívják. Ha van egy ruhadarabod pl, azt beteszed az egyik ilyen slotban, majd kiveszed és átadhatod a companionnak pl. A skinje mindaddig a slotban marad amíg mást nem teszel oda.
https://www.twitch.tv/sp1gu
Egész sok időt lehet vele elbabrálni, viszont ha nincs csapatmunka akkor nehéz érvényesülni
illetve a strike fighter és a scout hajók is jók megfelelő kezekben.
Although:
Csak röviden: egyre inkább casual barát lett minden, az embereknek nincs kedve/ideje/stb komolyabban belemélyedni a dolgokba. Változik a világ.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
https://www.twitch.tv/sp1gu
Most meg azt látom, amit írtok, itt minden megismétlődik. Mondjuk tudtam ezért is léptem le.
Hihetetlen visszanézve az éveket. RP szerver AOC nem voltunk rosszak sőt létszámhoz képest. De a fő szerver a Crom volt.
Voltak magyarok is. A fekete sereg. Néha néztem amit írnak. Volt viszonyítás. Nálunk is volt elit és ők magyaráztak is, nem lenéztek.
Ott talán nem így volt. De a sereg ismert volt. A legjobb 20 egyike. Most visszanézve mintha kísértetet látnék. Takakura volt a vezetőjük, nem sokat tudok de pár hónapja vagy egy éve meghalt, fiatal volt. Mindig néztem amit csinálnak, Kasuka, Mucsi, stb nem volt kérdés söpörtek HM-be is mikor én normálba is szenvedtem, de sose jutott eszembe nyavalyogni. Tudtam, azért jók mert időt ölnek bele és tanulnak, és a fejüket használják. Ezen múlik minden. Persze mi nevetgéltünk egymáson, jó mókának fogtuk fel. Sajna a tömeg nem ilyen.
De nem engedi használni,magasabb az Archeology skillem mint ami kellene hozzá.Ha rá kattintok azt írja insufficient skill level.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.13. 19:17:49
Állati jól jön xp,de sajna most meg hiába jelentkezek nem hív be semmi,se pvp se pve se gsf.<#szomoru1>#szomoru1>
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
És az xp boost is jó,de úgy tudtam,hogy ha nekem van sub tuti kicsesznek velem és nem lesz időm.Mert valami közbejön.<#sir>#sir>
Este remélem pár órát fel tudok szabadulni,hátha elviszik addig GTN-ről a vackomat,legolcsóbbra tettem fel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
😊
Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.11.12. 08:09:26
Kicsit olyan affliction warlock feelingje van, ami már alapból jó 😊
Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.12. 06:49:50
Egyébkánt igazad van xp-vel,Előfizetősként rohadtul jön.Mentem egy taktikai vackot két szintet lépett a karim.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.12. 06:40:14
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szóval köszi de most 3 hónapig nem tudom kihasználni az ajánlatodat.Viszont kaptam 1 hét subot,felraktam piacra 28 bonty contractot,hátha megveszik és az árából vehetek +kari slotot.
A Stlye off megint nem megy.Ezért is nem olvastam eddig vissza hsz-eket.
Csak a sageről tudom (és az is csak néhány nagyon nehéz boss fighton), hogy könnyebben meghal, mert az a bizonyos néhány boss akkorákat üt, hogy a sage néha egy ütésbe meghal (ha full hp-n van akkor talán nem, de nem lehet mindenkit folyamatosan full hp-n tartani). Szóval ez az a bizonyos 1%, amikor a classtól is függ, hogy meghalsz-e.
De a legfontosabb, hogy olyan karival játsszál, ami tetszik, szóval, ha a guardian jobban bejön, akkor csak azért, mert a másiknak több hasznos skillje van/vagy több dps-t lehet vele csinálni ne válaszd.
Gunslinger nem jött be, amúgy is mindenképp fénykardos kasztot akarok.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kijelölt részen elküldöd neki a linket(neked ott lesz 1), arra ő rányom kiírja majd neki, hogy ez a Te refer linked, akarja-e, leokézi és ha már volt 1x előfizető akkor megkapja a 7napot+a cuccokat.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Btw a mount miatt már megéri, mindig max speeddel(1es speeder lvl-es is!) megy és nehezen ütnek le róla.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A CM "nyavajgásnak" meg annyi a lényege, hogy folyamatosan szűkítik a rendelkezésedre álló itemek listáját (ami dropból és craftingból, meg pvp-ből jön), hogy mindent a CM-en vásárolj meg.
Mivel a CM-nek hosszú távon nem lesz konkurenciája (és a dropból/craftból/pvpből szerezhető cuccok undorítóan néznek már most ki) ezért rá leszel szorítva, hogy a szeretett karakteredre a CM-ből vásárolj. (Persze alternatívaként még ott a GTN, de a 4.0 óta nagyon felment mindennek az ára a szinte minden szerveren, párhuzamosan azzal, hogy a creditdrop mennyiségét a felére csökkentették.)
Mondom ezt úgy, hogy 3 év alatt összesen talán ha 3000 CC-t költöttem el ott. (Nagyrészt karakter transzferekre.)
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd