Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54801
mást is kidob néha szerver?
Terawatt
#54800
Fred:

"Subscription Plans
You have 29 days of subscription play time remaining." <#awink>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54799
nekem nem az első karim
#54798
nem értem, hogy miért sírnak az emberek... szerencsére pvp-re és a fontosabb pve-tartalmakra nem kell companion.
#54797
Na akkor megint nem kell skill a játékba
#54796
Hajó van, ruha van, pénz nincs. De mire 65 lesz a kari, akad ott pénz is elég szépen.
Amúgy ahogy azt már páran leírták, új játékosoknak nem ajánlott egyből a 60as karival kezdeni. Sok minden kimarad, sztorik, bolygók megismerése, de talán fontosabb, hogy az ilyen játékos a saját skilljeit sem fogja ismerni. Jómagam csináltam 60as karit, de csak azért, mert volt már 6 60as karim és a maradék 6 karim 59-57 között. Mivel volt ez a lehetőség, elöször egy friss karival néztem meg az új tartalmat s csak ezután indítottam el a régebbi karaktereim az új sztoriba. Biztosan csábító egy új játékosnak, hogy elkezd egy játékot és egy nap alatt max szinten lehet, de csoportos dolgokból valószínűleg ki fogják dobálni, hisz semmit nem fog tudni a saját karakteréről sem szinte, s az ilyen még nem a taktikát tanulj,a hanem kattingat a skilljein bőszen, azt sem tudva, mit csinál, mit kellene csinálnia... Ne vedd magadra, de ez a jellemző.

#54795
A sok elégedetlenkedő hang miatt valószínűleg kedden visszabuffolják a normál (értsd nem Treek) companionok healjét ( 70% körüli buffról írnak a dataminerek)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54794
Lvl 59-re kimaxolodott mind a 3 crew skill (Diplomacy, Bioanalysis, Biochem). Remélem jól választottam ezeket a Jedi Knight / Sentinelemhez! Kérdés, hogy ezek után itt miből lehet nagyon profitálni? Esetleg max szinten vannak valami "speciális" crew missziók?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#54793
és pénz és felszerelések(hajó,ruha)?
Te csináltál ilyen karaktert?
Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.11.21. 08:04:54
PiszkosFred
#54792
Red Eclipsen jatszok. Nem vagyok guildben egy mar ideje (volt egy hosszabb szunetem, jeleztem, de aztan csak kibasztak, en meg nem kerezkedtem vissza), igy most csak magam szorakoztatasara jatszogatok vele, esetenkent puggal vagy regi cimborakkal (ha onlineok).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#54791
zsír. szerintem benevezek egy ilyenre valamelyik nap. Köszi a választ. Hol van karaktered Fred? Nephinékkel tolod?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#54790
Igen, nyaron meg mukodott, mert a csaladban igy gyartottam le plusz egy accountot, es meg a referal is mukodott, igy 37 nap lett belole 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#54789
Srácok ezt megveszem, akkor él még ez a 30 nap? Régi dobozos kódja. Nem mostanában volt és model váltás után szeretnek ezzel genyózni. (pl csak akkor redeemelheted ha elő is fizetsz lásd Age of Conan ,meg nem is tudom már miben volt még )

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54788
Star Fortress heroic simán lehozható szólóban továbbra is
#54787
Tegnap kipróbáltam magasabb szinten is, ott azért már ne nagyon húzzunk össze 2-3 csoportot<#awink>
Makeben toltam, behúztam 2 csapatot, olyan 20% HP-n megálltam, amikor a 3. csoport meg rámpopolt, úgyhogy csúnya wipe lett a vége. Ha 1 csoportot húzunk be, és szépen szisztematikusan, ésszel haladunk akkor továbbra sincs semmi baj a H2 küldikkel.
#54786
Érdekes videó:

Tomb of Freedon Nadd

#54785
Tegnap megcsináltam két HC Star Fortresst a sentinelemmel + 40es influences heal comppal, és simán leöltem a bosst, egyedül akkor izzadtam kicsit mikor két nagyhp-s elittel kellett küzdeni (plusz néhány sima mob).
A companion healje észrevehtően kevesebb, és ezért nehezebb is volt, de nekem ez a reális, így van benne egy kis kihívás, nerf előtt csukott szemmel mentem rajta végig.
#54784
Lv60-as kezdésnél nincs se class story, se sompanion küldetés, és nem is tudod őket megcsinálni. Csak az új küldetéseket tudod vele tolni (meg a régi bolygós küldetéseket, ha visszamész). Alapvetően csak arra jó, hogy minél gyorsabban elérd a max szintet és játszhasd az end contentet, azoknak, akik opsolnának, de utálnak questelni, vagy annak, aki már gyakorlott, új karaktert próbálna ki, de nincs kedve újra megcsinálni ugyanazt.

#54783
Lvl 60 vengeance juggernauth (190-es gear):
Alderaan összes heroic mission (soloban) együttesen: kb. 45 perc, lvl 34-re visszanerfelve a compi healje 100-500 között váltakozik (lvl 10-es influence), ennek ellenére 95%-ban simán lement mindegyik, egyedül a régi 4-es heroic - ami a duzzasztógátnál játszódik - bonus boss volt az, ahol heroic moment+unity+összes defense skill kellett, mert amikor 50%-ra ért a boss, akkor visszapoppolt mellette 2 strong + 3 sima mob.
Lvl 55 marksman sniper (156-os gear):
Belsavis összes heroic mission (soloban) együtt: kb. 1 óra, a compi healje (lvl 10-es influence) ismét csak kevéske, itt is egyedül egy régi 4-es heroicnál voltak izgalmas pillanatok, de wipe nélkül lement.
Lvl 51 serenity shadow (146-os gear):
Hoth összes Hoth heroic mission kb. másfél óra (companion influence lvl 8), itt már kellett trükközni sokszor, de wipe nélkül lement mindegyik.

Szerintem a low lvl heroic missionok azért teljesíthetőek, valószínűleg az új KOTFE content a nagy sírások oka, dea Star Fortresst nem próbáltam, mert egy 65-ösöm van, és amcsi szerveren, de ott úgy lagoltam tegnap, hogy minden játszhatatlan volt. (Mondjuk azt sem, hogy mondjuk lvl 25+ influencenél mennyivel jobb a companion.)

Tehát összességében látványos és komoly nerf, de azt azért nem mondanám egyelőre, hogy teljesen szétvágja a napi contentet.

Majd ma megpróbálok egy két GSI heroicot, meg Black Hole-t stb.

Tomb of Freedon Nadd

#54782
Ó köszi
#54781
mért jó 60lvl karakter kezdés mi lesz a story es company küldetésekel és stb?
#54780
Companion terminal (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54779
Bocsi közbe elkellett mennem melóba... A küldi neve Spring Thaw.
#54778
Hogy veszitek elő a régi companionokat 65-ös szinten? nekem mindre azt írja hogy nem elérhető. Akkor is ha "régi" területen vagyok.
#54777
Hasonló combó, lehet azért nem volt problémám eddig, bár tény hogy nekem 31/50 az infuelce, szóval elvileg nagyobbat healel
#54776
Combat Sentinel lvl 65, 208-c cuccokban. Toltam 2 Nar Shadaa H2-t, tudom, hogy alacsony szint, de ott parkoltam le előtte. Szóval az egyik a banner égetős, végén champion boss volt, a HP-m 80% alá nem ment le, a másik a Pit bossos volt, ott végén 2 grp+Champion ment le együtt, így mentem kb 70%-ra....
Kira volt a comp, healer módban, 26-s influence.
Kiváncsi vagyok magasabb szinten mi ahelyzet, majd jelentek arról is. Gyanítom egyébként, hogy gear+skill azért itt is számít. Pár évnyi wow múlt+rotáció+szakítás+aoe-ből kiállás azért jelentősen megkönnyíti az ember életét<#awink>
#54775
a srác zöldben volt, így legalább kevésbé volt papír tank módban, a companionja pedig elmondása szerint bugos healer módban.
Serevin volt nehéz, ott csak én maradtam életben, éppen csak le tudtuk verni

Treekre nem panaszkodnak a guildben, majd kipróbálom én is H2 sólozást, a patch után csak a Czerka Heroic drooidot öltem le
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.18. 15:46:12

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54774
Ez érdekes, mármint hogy magasabb szinten alig lehet észrevenni, mert a sírás egy része abból jön össze, hogy az SF hm esélytelen azoknak, akik eddig simán tolták.
Elvileg a 4.0.3-ra igíérik a defenzív stat/armor változásokat, de többen azt állítják a fórumokon, hogy az armor javítás már életbe lépett.
Az a sok tank mód miért kellett? 1 tank, 1 dps, a két comp heal módban sokkal életképesebbnek tűnik, mobokon is és bosson is.

#54773
Akkor némi tapasztalat a patch után

Powertech: Jet charge szerencsére már alacsonyabb szinten is megtanulható (22 ha jól rémlik)
Treek: 11/50-es szinten is egész jó, viszont az armor/defenzív stat bug még mindig itt van, 4.0.3-ra ígérik a javítást
Egy f2p juggernauttal lenyomtuk a Battle of Ilum-ot tactical módban, én tank módban, ő tank módban , Vette szintén tank módban egyedül Treek volt heal módban. Nem mondom, hogy nem voltak meleg pillanatok, de a companion heal még mindig jó (elég sok presence volt bónuszban nálam)

Viszont amiért elmehet a BW a fenébe:
Ilum: napi küldetés nincs többé (csak most tűnt fel)
GTN-en "picit" elszálltak az árak
A Tactical módon kicsit még reszelhetnének
Illetve megint visszajött a FP bug, hogy hiába kezdenénk együtt élőről, nem engedi így a False Emperor csak soló módban volt meg.( így meg 2+2 comp +2 droid eléggé trolol volt)

Nerf:
Alacsony szinten, főleg akinek legacy-ből nincs sok presence ill alacsony influencénl gyilkos amit a BW levágott balance címszó alatt, magasabb szinten alig lehet észrevenni.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.18. 14:55:36

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54772
Ne tudd meg, ilyen sírást még nem láttam az swtor fórumain, pedig volt már nem kevés.

#54771
Egy picit igen (self heal csökkentve lett), ugyanakkor eddig hiba miatt 0 páncélt számolt a compnál, ami elvileg javítva lett (vagy nem, a fórumban eltérőek a vélemények, hogy már most vagy csak a 4.0.3-ban lesz javítva). Ez minden compnál plussz, kavésbé lesznek papírból.
Plussz a tank nagyobb aggrót generált, és javítva lett az a nagyon idegesítő bug, hogy összerántja a közelben álló összes mobot, köztük a nem harcban lévőket is.
Utoljára szerkesztette: oz, 2015.11.18. 14:45:16

#54770
A tank képességek is nerfelve lettek a társaknál?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54769
Ez melyik küldetés név szerint, mert ha hazaértem megnézném magamnak, 6 óra alatt csak patchelt a kliens
#54768
Ettől féltem, hogy átesnek a ló túloldalára....
#54767
Hát azért az durva hogy 43-as vagyok, minden skill kivan fejlesztve, Alderanon vagyok, azaz 34-esre van csökkentve a szintem, és Heroic2-es küldibe healer companionnal, egy azaz EGY! szem Elite Organa War Droid lenyomott úgy hogy minden védekező skilll-t elnyomtam folyamatosan, sőt még egy gyógycsomagot is kellett használnom... És lenyomott... Tegnap meg lazán vertem őket healer companionnal. Nem azt mondom hogy nem kellett a változtatás, de hogy már túl se élem az durva. Egyik napról a másikra ekkora változtatás már pofátlanság szerintem.
#54766
Mindegy, remélem aki eddig nagypofával írogatta az összes fórumra, hogy nerf, az fog a leghangosabban sírni most a buffért....
#54765
Igen, felesleges volt csapatba lenni hozzá, konkrétan a nagy mobot ha előhívtam a companion egyedül leverte, mindenesetre kíváncsi leszek, mert a scoundrelnél konkrétan csak dísz voltam corso mellett
#54764
Annyival pont nem változott volna semmi, dps-ként a heroic missionokat mass pull és csak az aot-t spammeltem, nevetséges, a scoundrelnél meg ha otthagytam a companion egyedül megcsinálta a questet ha előtte behúztam a mobokat, gyakorlatilag semmi kihívás nem volt
PiszkosFred
#54763
Pont ezt kerdeztem par hete, hogy a 4.0 utan ki vesz majd Treeket, ertelmet veszti, nem lesz az az elony, ami volt. Erre tessek, a BW csak akarja, hogy vegyek 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54762
Persze. Egy szóval sem mondtam, hogy nem kellett volna a nerf, de ésszel....
Mindegy, ha hazamentem megnézem mi lett a helyzet, mert ellentétes véleményeket olvasni, van, aki rinyál, de van, aki azt írja, hogy nem sok változott.
#54761
Azért az már a szánalom kategória volt, hogy a Rakhgoul event 4-es heroicját is le lehetett szólózni healer companionnal, ha az adott szint (legyen az lvl 50, vagy 60) top gearjében csináltad.
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.11.18. 09:39:57

Tomb of Freedon Nadd

#54760
Jaja, de talán nem egy 60-70%-os nerffel kellett volna indítani, hanem egy 10-15%-sal és aztán hallgatni a játékosokra. Amúgy ahogy olvastam Treek talán még pici buffot is kap, ez annak fényében persze érthető, hogy Ő CM-ről szerezhető be. Csesszük szét a companionokat, hátha többen veszik meg Treeket?
#54759
Tény de kihívás aztán végképp nem volt healer companionnal, érthető hogy fájó a nerf, de legalább kell használni a skilleket
#54758
Took a few tooltip stats down last night on Xalek and just compared them. DPS nerf looks reasonable. Healing nerf looks a tad excessive, but I almost always run with DPS, so I'm not sure how it will play out for folks.
lvl 65 toon - Xalek lvl 10 influence:
(heal)Soothe: 10214, patched: 2654-4109
(heal)Mending: 3850, patched: 4977
(heal)Enlivening Force: 14871, Patched: 3413
(dps)Pummel: 8312-8494, patched: 5905-6088
(dps)Finishing Strike: 15502-15842, patched: 11015-11354
(dps)Ground Quake: 3665-3745, patched: 2603-2683
lvl 65 toon - Xalek lvl 38 influence:
Soothe: 11787, patched: 3277-4741
mending: 4445, patched: 5908
enlivening force: 17160, Patched: 4051
Pummel: 11105-11132, patched: 7338 - 7365
Finishing Strike: 20711-20762, patched: 13687-13738
ground quake : 4898-4910, patched: 3236-3248

Ez nagyon brutális nerf lett, nyilván túl erősek voltak a compok, de eleve faszért kellett így játékba engedni őket? Az emberek hozzászoktak a "godmode"-hoz, most meg azzal vannak tele a fórumok, hogy hányan fogják törölni a sub-ot. Úgy tűnik BW tényleg ellensége a pénznek....
#54757
livekodok.hu

Nem tudom, hogy megy most Ákosnál, régebben sokszor vásároltam nála és akkor átutalással ment a történet...
torrente111
#54756
<#pardon1>

#54755
Köszi, de kiemeltem, hogy paypal nélküli megoldás kellene. Csak sima utalás játszik sokaknál.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54754
En is ott veszek/vettem mindig, paypallal fizetve. Illetve a masik accomat, amelyet a csalad hasznal tulnyomoreszt egyszer-ketszer feltoltottem a hivatalos oldalon vasarolt 30 napos elofizetesekkel, de szinten paypallal fizetve (muszaj volt, annak ellenere, hogy aranyarban merik ott a "napokat" 😊).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54753
Sajnos konkrét eladót nem tudok, de már kétszer is vettem g2a.com-ról 60 napos Game Time Cardot. Mindkétszer bankkártyával fizettem. Szóval szerintem érdemes azon az oldalon nézelődni.
#54752
Egy kis segítséget kérnék.
elég sok embertől kapok e-mailt, hogy tudok-e megbízható eladót 60 napos gamecardra. Olyan kellene, amit sima banki utalással lehetnefizetni, mivel paypal és társaitól sokan ódzkodnak/nem ismerik/satöbbi.

Szóval, van-e olyan megbízható forrás, akitől lehet ilyen gamecardot venni és natúr utalással ( esetleg banki befizetéssel) lehet rendezni az anyagiakat?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu