60028
  • Terawatt
    #55056
    Jedi Guardian/Sith warrior sztorijáról mi a véleményetek?
  • Gudott
    #55055
    A LS döntés eléggé logikus az esetek 95% az inkvizitor esetén ( én A Belsavison lévő class quest végén lévő döntést nem értem, kicsit fordított logika)
    Majd valamikor két ünnep között rászánom magam, hogy végigvigyem , a társak küldetéseivel együtt.
  • Terawatt
    #55054
    30as szintnél járok és neutralban tartom magam akarva akaratlanul is. Tényleg jó móka. Ha mindenkit végig mészárolnék nem maradna senki a galaxisban :D
  • PiszkosFred
    #55053
    A legjobb, foleg akkor, amikor az "artatlan kislanyos" hangjat elmelyiti es elkezdi a meszarlast :) (az ingame poenokrol nem is beszelve).

    Irta valaki, hogy legalabb ilyen poen a csupa jo (LS) inkvizitor is, az unnepek alatt lehet megnezem, mert el nem tudom kepzelni milyen lehet. Illetve, ugy erzem, olyan lehet, mint egy igazi pokerarcu troll, aki direkt csak azert sem azt csinalja, amit elvarna a tobbseg. Kivancsi vagyok ra.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.18. 19:49:47
  • Terawatt
    #55052
    Fred: sith inquisitor még mindig nagyon állat.

    *pánikol az NPC, omgomgomgomg micsináljunk*
    *mély hangon a female SI* - Murder and mayhem awaits !
  • Gudott
    #55051
    Dupla Xp van egészen január elsejéig. Szóval ha valaki az amúgy is gyors fejlődést skótkockásra szeretné gyorsítani, akkor hajrá :)
  • Gudott
    #55050
    annak fényében, hogy a rollback-ek DDOS miatt voltak, én már nem lepődök meg semmin, ja de mégis: Ha sikerül normálisan elmagyarázni Valkorion "pálfordulását". Némi remény van, rá mivel ha jól rémlik Lana is megemlíti...
  • BoneDragon
    #55049
    Hihetetlen, hogy ennyi év után is ekkora balf*szok...
  • DarkBlade
    #55048
    Na a Rakghoul eventet nem tudják helyre tenni, majd jan. 12. -én tér vissza.

    "Rakghoul event broken | 12.17.2015, 10:19 AM
    Hey folks,

    After further investigation, we unfortunately will be unable to address the issues with the Rakghoul Plague before the event expires on Tuesday. We apologize for any inconvenience this has caused.

    For those who were looking to run the Rakghoul event, it is scheduled to return on January 12th. Thanks everyone.

    -eric"
  • Plata
    #55047
    Elolvastam az angolt is,ezt azt meg értettem belőle.Nem annyira tetszett amit megértettem.
  • PiszkosFred
    #55046
    Hamarosan lejar az NDA es lesz annyi cikk es kritika, hogy meg az is tudni fogja a sztorit, aki meg nem latta moziban, de meg akarja nezni.

    Meg akkor sem tudod majd ezt elkerulni, ha bevetsz mindent, mint amiket anno Ted baratunk a temetes miatt lekesett superbowl miatt bevallalt egy napig :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.16. 23:51:06
  • Gudott
    #55045
    az swsaga.hu oldalán is van összefoglaló, magyarul de az nem mindenben pontos, mivel 1-2 hetes infókra alapoz.
  • Terawatt
    #55044
    Ki ....kell...bírni! Nem...szabad...megnyitni!

  • Plata
    #55043
    Köszi,de sajnos nem tudok angolul.
  • Gudott
    #55042
    innen PDF-ben leöltöd és elvileg jelenetenként le van írva, hogy mi s hogyan történik (angolul)
  • Plata
    #55041
    Engem érdekelne hogy mi a sztori,szóval ha valaki spoilerbe leírná,meg köszönném.
  • Gudott
    #55040
    Itt abramsnak nem sok beleszólása volt, meg nem rajta múlik, csak kellett egy trendi név a filmhez. A lens flare/kamerarángatásból már gondolom kinevelték, a többi meg nem számít. Neki sikerült két teljesen eltérő star treket letenni az asztalra, amiből az első igen jó lett, a másik pedig a "szép emlékű" ötödik és tizedik részt is alulmúlta.


    szerk:
    Ehh, lassan jelenetenként felpakolják a filmet ha jól látom a reddites ill egyéb bejegyzésekből, durva hogy mennyire elkezdték szidni a neten
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.16. 22:09:10
  • ChipHazard
    #55039
    152 pozitív, a 9 negatív kritika ellenében, igen biztos calódás lessz a film XD . jj abrams megerőszakolta gyermek korom meg minden.
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.12.16. 21:53:49
  • Terawatt
    #55038
    Duel of the fates-et semmi nem fogja lenyomni. (vagy a Battle of Heroes: Anakin Vs Obi-wan). vagy.... Pénteken megyek meglesni délelőtt majd kiderül. Egyelőre inkább attól félek, hogy hatalmas cliffhangerrel lesz vége és a következőig pattogni fogunk.
  • Gudott
    #55037
    lesz még ebből sírás. Az új soundtrack pl egészen nagy csalódás, talán 2-3 szám ami igazán hangulatos.
  • Terawatt
    #55036
    Képek arról, hogy a Star Wars őrület kezd túl messzire menni
  • Gudott
    #55035
    Life Day Event, promociók és új PvP tartalom
  • gunji
    #55034
    Én nem tudom, csak fórumban olvastam, hogy csak azoknak él az ajánlat, akik levelet kaptak róla (link). De ha mindenki, akkor annál jobb. ;)
  • PiszkosFred
    #55033
    Nem jart le, folyamatosan fizetem (meg ha nem is jatszottam mar 2-3 hete Fallout meg az ev vegi hajtas maitt) a sajat accomat. Amit a csaladom hasznal neha, az mar lejart nyaron, - illetve volt egy 7 naps ref amikor a 90 nap lejart - de prefkent arra a mailre is jott level. Na mindegy, ezt irjak: :)

    ● Become a Subscriber by January 4, 2016 and get 30 Days of Game Time on us!*
    ● Get 2-Day Early Access for each Knights of the Fallen Empire Chapter and Monthly In-Game Rewards*
    ● Earn 500 Complimentary Cartel Coins every Month
    ● Get HK-55 As Your Personal Assassin Droid Companion - Be a Subscriber on January 11

    *Terms and Conditions Apply - Offer expires January 4, 2016 11:59PM PST // January 5, 2016 7:59PAM GMT. Agreement to the Digital Services Agreement Required - Not valid/applicable in Germany.
    The 30-Days of promotional Game Time is added to the account on or before January 6, 2016.

    #szerk: Utanaeztem kozben, szerintem a fo accountomra veletlenul jott, mert ahogy te is irtad, ez valoszinuleg a lejart subos mailekre kikuldott promo anyag lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.15. 23:43:49
  • Gudott
    #55032
    én talán launcherben láttam pár napja. Neked is mostanában jár/járt le az előfizetés? Mert elvileg van egy új feature a launcherban/ben, hogy az accountnak megfelelő reklámok jönnek fel. Ha az is olyan lesz, mint a Battlefront kód, akkor kenjék a hajukra :D
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.15. 23:13:28
  • PiszkosFred
    #55031
    Szerintem altalanos a dolog, nem latom, hogy direkt csak nekem cimeztek volna. Sot, a prefes csaladi account emailjere is jott ilyen level.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.15. 22:09:57
  • gunji
    #55030
    Egy jó buli lenne, ha nem csak pár szerencsés kiválasztott kapná meg a plusz hónap subot.
  • PiszkosFred
    #55029
    Most kaptam mailt, hogy ha elofizetok vagyunkk januar 4-en/ig, akkor kapunk extra 30 napot. Ez is a promo resze?
  • Gudott
    #55028
    elvileg ma, de sokan azt írják, hogy bugos

    illetve indul az idei Life Day event egészen január első hetéig tart
    http://dulfy.net/2015/12/15/swtor-life-day-2015-event-guide/

    Ma v. holnap lesz leírás magyarul is róla,ill a chapter 1 promóról
  • PiszkosFred
    #55027
    Elvileg ma
  • DarkBlade
    #55026
    Rakhgoul event mikor indul?
  • gunji
    #55025
    Pont a Progenitoron játszok :) Meg is néztem közben: megvannak a tegnapi xp-im, s bónusznak egy 18 órás spamlevél, így tényleg nem veszhetett sok idő kárba. Három nap lenyomtam 3-3 db daily-t és sikerült szintet is lépni \o/
  • Gudott
    #55024
    elvileg csak a Harb. és Prog. szervereken, talán 3-3 óra ment kárba.
  • gunji
    #55023
    Rollback is volt? Vajon mikorra? :o A hétvégén felmentem eventezni, lehet, h ugrott minden.
    Bár én már azt se értem, hogy miért kellett a 60-as jedimet megint jócskán nerfelni :(

    A 'Breaking the Cure'-féle bug nálam is van, próbáltam anno resetelni meg dobni és újra felvenni az egész Bonus series-t, de nem használt. Elvileg Alderaanon is van egy hasonló a köztársasági oldalon.
  • Gudott
    #55022
    volt egy server karbantartás, hétvégén a harbinger és a progenitor is döglödött ill azokon volt is rollback.

    ez meg egy 10/10-es kép(regény)

  • DarkBlade
    #55021
    Be nem tervezett leállás van?
  • Terawatt
    #55020
  • Pacho
    #55019
    A következő 10 hónapban nem lesz új PVE enggame kontent

  • Pongyi
    #55018
    Én Hoult-ból kinézem hogy jó lenne, am a producerek keze valamilyen szinten megvan kötve hisz hót ismeretlen fazont nem tehetnek főszereplőnek, és így már a választék nem is olyan nagy. Muszály hogy valamennyire ismert színész legyen szerintem. Ha a Hollywood Reporter is "csak" ennyi színészt tudott "felmutatni" akkor meg pláne igaz hogy nem nagy a választék.
  • Plata
    #55017
    Lehetne olyan választás is hogy egyiket se mert mind túl gyík.
    Ha ezek közül a bájgúnárok közül lesz valamelyik Han Solo akkor már nem érdekel a film.
    Oda egy értelmes karakteres színész kell,nem valami disney sorozatból szalajtott balfék.