60028
  • Terawatt
    #55096
    Murder and mayhem awaits !
  • PiszkosFred
    #55095
    Eloszor egyedul nyomod le a star fortresseket, segitesz az ottaniaknak (marmint az adott bolygon) es cserebe ok is csatlakoznak hozzad. Utana lesz elerheto a heroic 2 verzio.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 18:46:38
  • Terawatt
    #55094
    "Once you have completed Battle for the Stars, you will unlock the solo mode of Star Fortress for each of the six planets"

    Ez az új kieg sztori végén lévő küldi, gondolom én... :) Erősen bólogassatok, ha jól gondolom. Mentem pár pvp meccset és kb 5 meccs és full lvl 65 lilában vagyok. Most a 2 relicet akarom kiszedni és majd utána jöhetnek a ruhák PvP gearből. Abszolút nem vészes az alap szettet össze szedni.
  • Gudott
    #55093
    Boldog Karácsonyt!
  • PiszkosFred
    #55092
    Akar egyedul, akar csapatban, de a heroic fortresseket is nyomd le, most hogy van geared hozza.
  • Gudott
    #55091
    annyit, hogy jobban jársz, ha pvp-re is pve cuccokban mész, amíg nincs meg a teljes pvp felszerelés, mert a keverés megkavarja a boolstert,
    (kivéve open world pvp ott nincs boolster expertise-re és nincs ami elromoljon)

    Lusta vagyok visszaolvasni: milyen class és milyen discipline a jelenlegi karaktered? (sorc lightning talán?)
  • Terawatt
    #55090
    Ékszerek egy részét kivéve fel is sikerült öltöznöm. Main meg offhand cuccokat pvpből szedtem ki. Elég fincsi így. Napi meg a hetit megcsinálom akkor szerintem a maradék is lvl 65ös lesz. Kezdetnek megteszi :) Sokszor csak nézek, hogy mi hol van és pl a dulfyn lévő guideok egy része is kínai, de boldogulok~.
  • Gudott
    #55089
    Hááát, rég volt mikor én viszonylag aktívan PvP-ztem, amikor még az operative/scoundler healer párostól masszív idegrángást kaptak az ellenfél játékosa (ma már szinte csak a GSF jelenti a pvp-t nálam)
    Ha rendszeresen megcsinálod a napi ill egyéb PvP questeket, akkor annyira nem vészes illetve a köv Gree event alatt érdemes majd a PvP napikat ott is megcsinálni, konkrétan nem tudom. A lényeg, hogy objectivre menj, ne killre
  • Terawatt
    #55088
    Majd másik karival letolom :) Köszi a tippet. Azt most látom, hogy utána meg lehet heroicot vagy dungeont farmolni, hogy legyen glowing data c. PvP geart össze szedni relatíven mennyi idő? Ebben elég jártasnak tűnsz :D
  • Gudott
    #55087
    Dorina09:
    A Deluxe pack használható létező accountra, és bár csak gyorsan átfutottam, nem látom azt a kitételt, hogy accountonként csak 1x lenne használhat, mint az Amazon-boundle

    Terawatt:
    A Hutt cartelt kár kihagyni, szerintem jól megírt a story (Birodalmi oldal valamivel jobb)
    és amint megvan a 65-ös szint, elkezdhetsz felöltözni (common data c. vendor) valamint augment kitekkel ellátni a cuccaidat.

    Makeb prolog:
    mondjuk a LS fejvadásznál egy kicsit nagy volt az az apró spoiler :D (de ha jól rémlik a consularnál is ellőtték a story végét)

  • Terawatt
    #55086
    Ahogy nézem fel tudod használni. Olyan mint az amazon bundle (csak jobb ár/érték arányú az utóbbi)
  • Dorina09
    #55085
    Hali!
    Ha az origin-en megveszem az deluxa pack-et akkor azt feltudom használni a már meglevő account-on mint egy sima game card-ot ?
    Vagy csak egy új account-on tudom felhasználni ?
  • Terawatt
    #55084
    Common data crystalból érdemes beöltözni lilába? (megvan a lvl 65)
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 16:02:31
  • Terawatt
    #55083
    Levelek is viccesek.

    "M. Kovoe
    Former Refueling Technician
    Current Doer of NOTHING"

    Le a kalappal a fejlesztők előtt, mert történetet tudnak írni az egyszer biztos. Kivitelezés is jó, már ahogy egy MMOhoz meg lehet csinálni ezzel az engineel.
  • Terawatt
    #55082
    Az biztos, hogy a dark council tagok jobban hullanak, mint a Trónok Harcában a király jelöltek :D
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 14:06:15
  • PiszkosFred
    #55081
    Jaja, a kiegeket kihagyhatod, ott a szintnek kell meglennie, nem a sztoriknak. Nagyon sokan a 12x XP bonusz idejen nagyjabol Voss kozben/utan mentek Makebre, majd ott meglepve az 55-ot mentek Revanra, majd 60-ason vissza Vosst befejezni/Corelliat elkezdeni es a class sztorit lezarni. Na persze Makeb es Revan prologban volt nemi spoiler annak, aki nem jatszotta meg vegig az adott class sztorijat, de hat 1-2 mondat maximum, annyit kibir az ember.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 12:30:24
  • Terawatt
    #55080
    Hutt cartelt simán skippeltem, mert 54 voltam mire végeztem a class sztorival. Majd következő karival meg a Revan-t skippelem. :)
  • PiszkosFred
    #55079
    Ez volt a standarad 4.0 utani allapot (= a pre 4.0 12x bonusz xp), ez meg oke, kenyelmes, es nem kell tizedjere is megcsinalni a mellek kuldeteseket - ennek orultem. De erre most jott megint egy rakas extra xp unnepek alatti extrakent, hat ez mar igy sok. Jo, mert seperc alatt lehet szintezni, de rossz, mert hiaba szereztel rakas szintet menet kozben, a class sztorival ugysem tudsz tovabbmenni amig nem csinalod meg, a skalazodas miatt meg sok ertelme nincs.

    Annak orulok egyedul, hogy az osszes talonban levo preferred accountomnal (van par) sikerult eljutni a flottara egy ora alatt es megvettem a kegliket mindket oldalon 4 creditert, ez viszont nagyon orvendetes :) (sosem fogom ezeknel hasznalni tobb, mint valoszinu, de legalabb van egy-egy hazuk ezeknek az accoknak is)
  • Gudott
    #55078
    igen dől az xp, nem igazán van kihívás (mondjuk nem sírom vissza a régi időket, mikor egy egy class küldetéshez +1 ember kellett, hogy ne kapjon az ember agybajt, csak átestek a ló túloldalára) HM Fp-knél meg jön a meglepődés, hogy 4 dps nem tudja random gearben megcsinálni (megint sarkítok)
    De lehetne említeni az új SW filmet....
    Elvileg amint elérte az ember a 65-ös szintet, több legacy XP jön és lehet elkezdeni gearelodni az endgame felé.
  • Plata
    #55077
    Már múltkor is rohadtul dőlt az xp,az új karim nulla mellék küldivel 16 lett mire coruscantra ért.
    Na jó egy heroic küldit lenyomtam a kezdő bolygón,kíváncsiságból,de az is röhej könnyű volt,egyedül levertem az egész barlangot.
    Nulla kihívás volt.Főleg most hogy nem is kell gyalogolni a kariknak,mert egyből tudnak mindenhova taxizni,régen legalább fel kellett fedezni a taxist hogy használni tudd,most semmi gyaloglás nincs.
  • BoneDragon
    #55076
    Igen, kicsit túlzás. Elkezdtem felhúzni egy új karaktert és azt vettem észre egy db mellék küldetést se kell megcsinálnom, mert így is 1-2 szinttel magasabb vagyok. Azért nem kevés kidolgozott küldetés van, saját magukkal ****** ki.
  • PiszkosFred
    #55075
    Proba keppen megneztem egy regi preferredes accounttal, frissen krealt random jedi warriorral mire kijottem a barlangbol es beertem az elso class kuldetes vegena jedi templomba jelenteni, siman meglettem lvl8. :D Ez mar az a szintu boost, amelyre - szerintem - semmi szukseg. 4.0 utan a class kuldikkel is siman tulszintezte a karaktert mindenki, erre jon most a dupla xp, nonszensz :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 09:27:00
  • Terawatt
    #55074
    Shadow of revan prelude kész. Nagyon állat volt. :) Ma szerintem még be is lesz fejezve. (valszeg a végére 65 leszek, mert így is 54ről 60 lettem mire idáig eljutottam. Nagyon durva ez a dupla xp event)
  • Terawatt
    #55073
    hmm köszi az infót, már írtam egy ticketet is azért.
  • Gudott
    #55072
    ha tényleg jár neked a +30 nap, akkor azt jan 4-6 között írják jóvá

    Amúgy sikeresen elkefélték a Bounty contract eventet is.
  • Terawatt
    #55071
    Lejárt az előfizu és egyből meg is hosszabbította 30 nappal a rendszer, de nincs hozzáadva a plusz 30 nap amit elvileg kapni kéne... Valakinek ötlet? :)
  • Terawatt
    #55070
    Sokszor van hogy a magától értetődő tanácsok is hasznosak, hogy jobban rögzüljön. :) Első halál után rájöttem, hogy ez mennyire is papír azóta csak csapatban vonultam utána. (Fogalmazzunk finoman: felraktak az anál vonatra)
  • El Protector
    #55069
    jahh, ok, aszittem teljesen newbie vagy, de akkor nem :)) sok sikert, gyorsan húzd fel 65-re a sorcit, aztán kalapálhatjuk az ellent akár együtt is :D
  • El Protector
    #55068
    Sorci healer most sztem a legerősebb pvp-n, főleg, ha tankod is van. PvP-n a legfontosabb, hogy megismerd, miről is szólnak a meccsek, mik a feladatok, van, amikor a damage semmit nem ér. És hallgass a csapattársaidra, nem mindig mondanak okosat, de ha valaki veszi a fáradtságot és beír egy taktikát, az lehet ért hozzá valamennyit. Jahh és, ha esetleg megjelölik az ellen healerét, akkor arról célszerű csak a halála után leszakadni :D Még vmi, sorcival nem célszerű megánakciókba kezdeni, azt hagyjad meg az operative-nak és az assának :)
  • Terawatt
    #55067
    Köszi a tippeket. :) Warhammer onlineban rengeteget pvp-ztem és nem igen üt el az itteni attól szóval egy kis gyakorlás csodákra lesz képes. Huttball nagyon is szórakoztató volt.
  • oz
    #55066
    8v8 esetben ne legyen elsődleges szempont a DPS. Tudd, mikor és mit kell támadni, mikor kell védekezni. Kérj időben segítséget, ha bajban vagy, és menj oda, ahol segítséget kérnek. Figyeld mindig a környezetet, ha hatan üttök két embert, akkor a többi ellenfél valahol van, valószínűleg éppen máshol csinálnak döntő dolgokat. Ugyanígy ne gyilkoltasd le magad feleslegesen, ha kell várj egy kicsit az induló zónában, amíg több csapattárs érkezik.
    És persze az is hasznos, ha nagyjából ismerd az összes kaszt képességeit. Pédául ha egy jedi guardian viszi hutballon a labdát, akkor nem állsz a gólvonalon, mert rád tud ugrani.
    Nézd át a skilljeidet, lehetnek olyanok, amiket PVE környezetben nem igazán használsz, de PVP környezetben hasznos lehet (pl. a csapattag magadhoz rántása kitűnő fegyver hutballon, van lassításod, stb.).
  • Terawatt
    #55065
    Jól hangzik. Healer vonal is érdekelne pvp-n, de csak ott így inkább maradok a dmg-nél. Majd esetleg egy másik karakterrel. (lvl 60 tokent operativera nyomtam el, abból lehet megcsinálom majd a healer vonalat)
  • El Protector
    #55064
    Sorci nagyon erős kari pvp-re, viszont elég papír és a lightning ága nem a legmobilabb, ami pvp-n nem előny. Én a madnesst ajánlanám, ott azt úgy megtanulod, hogy pve-ben sem lesz vele semmi gondod. gyűjtsed a commokat, aztán lvl 65-ön force master gear előbb a 204-es, majd a 208-as ratinget. 800 körüli alacrity, 1100 crit, aztán hullhatnak a repesek :D
  • Terawatt
    #55063
    SI lvl 48 (Sorci) és most próbáltam ki először a warzonet. A huttball kifejezetten mókás volt. Sebzés meg irdatlan volt amit kitoltam. Egy kicsit nem figyeltek rám és már sorba szedtem az ellenfél játékosait. Egyből csapat második lettem sebzés alapján.

    Tudtok adni tippeket PvP-re? :) Mit hogyan érdemes gyűjtögetni.
  • Terawatt
    #55062
    "I will be utterly charming..."
  • Terawatt
    #55061
    Amúgy a launcherben lévő hír szerint recurring subscription kell ahhoz, hogy egy hónap ingyent kapj. Szóval jan 4-ig le kell hogy járjon, majd frissülnie ezzel a módszerrel, hogy megkapd a grátisz 1 hónapot.
  • Terawatt
    #55060
    A bolygóknak igazán adhattak volna HD texturát egyébként. Ótvarul néznek ki.
  • PiszkosFred
    #55059
    Chapter 2 es 3-ban meglatod, foleg a kis intermezzok alatt, ket kuldetes kozott :)
  • Terawatt
    #55058
    Száundz gud. SI-el chapter 1nek most lett vége. Hát... Érdekes volt :D Nem tudom eldönteni, hogy most jó vagy rossz volt-e az illető végülis.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.19. 18:11:19
  • PiszkosFred
    #55057
    Mindketto a klasszikus kotor tortenet, haboru, a sajat oldal segitese a masik fel eltakaritasa, stb. Szerintem jok a sztorik, van par erdekes csavar (foleg a jedinel) bennuk, a tarsak is jok - elvezheto siman a ket tortenet, foleg daralva, szunet nelkul.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.19. 17:57:55