Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha tud másik játékossal kereskedni, akkor a korábban említett lila craft alapanyag elcserélése lehet most a legegyszerűbb.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Viszont 2 v. max 3 heti conquest teljesítésért járó lila alapanyaggal meg lehet "boltolni" mivel azoknak darabja min. 6-900e kreditért szokott menni ( A Harbingerenen biztosan, a többi szerveren nem tudom mi az árfolyam)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
De annyi "csupán" a gond , hogy ritka és drága, sokat kell grindelni hozzá, főleg ha az account wide-osat szeretnéd beszerezni (tippre általában milliós nagyságrendű kredit kell hozzá 1-2, de ha szerencséd van, ki lehet fogni néha olcsóbban is)
Ha esetleg prefered vagy és tudod használni a secure trade opciót , akkor pl a bounty contract week alatt szerezhető tokenekért ( ált mind 20-30) talán el tudod cserélni, vagy a heti conquest teljesítéséért járó lila alapanyag is jó cserealap lehet....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.05. 20:30:58
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- Alapjatek
- RotC kieg (makeb)
- Revan kieg
- KotFE chapter 1-9 resze
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kérdés özön vége. <#hehe>#hehe>
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
kijöttek a negyedik évfordulós ajándékok. (link)
Olcsó Stronghold, HK szobor, Ebown Hawk dekó és regen item
Amint kiteszik a life day-es részleteket is, lesz összefoglaló magyarul.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
mert ahol jártam nem talaltam qvestett
Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.12.04. 16:48:22
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Viszont tény, az EA ezt megint megbonyolította. Ahogy körbekérdeztem a gamepodos BF fórumban, ott is eléggé vegyesek voltak a visszajelzések, volt akinél volt SWTOR kód, de Jakku DLC nem, stb stb.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Szerintem tulbonyolitottak ezt megint. Siman csak minden eredeti Battlefront fiokhoz kellett volna adni egy-egy kodot az Originen (gondolom origines a jatek), amit aztan lehet redeemelni az swtor.com-on. Akinek meg nem kell, az eladja, elajandekozza, kesz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont a Cd Galaxisnál sosem volt gondom vagy bajom.De 576-nál gyerekeknek vettem konzolt azzal is gond volt,mert megpróbáltak át cseszni.
Az 576-os gumikarkötőt pedig maga az 576 adja mellé, nem a beszállító. Ezért is kéne a dobozban kódnak lennie...na mind1, teszek majd egy próbát a customer supportnál, nem vesztek vele semmit.
Egyébként ez számomra csak egy újabb pofon az EAnak magától, elég sűrűn megy mostanság az önfenyítés náluk...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.12.03. 03:28:31
De érdemes átforgatni a dobozt, néha beragasztják alulra ezeket.
lol, ez a launcher....
Na most sikerült egy bénát húzni , hogy anyázhat most az, aki a storyban ennél a résznél tart.....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 22:07:01
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A companion kérdést is kétesélyes, de most van/lesz plusz tartalom is hozzá. Szóval ha lesz is, én október/november előtt nem várnám
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 21:45:01
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
a másik, a bizonyos valaki akit akkor kapunk meg compként, ha január 11-én subok vagyunk, azt a későbbiekben aktivált subért is megkapjuk? Kb olyasmire gondolok, mint Nico Okkar előfizetői jutalom, nekik instant meg lesz, másnak viszont questelni kell hozzá.
Edit: Próbálok rébuszokban beszélni, hogy ne lőjek le semmi poént, erre belogolok és kiírják az arcomba...ülj le Bio, egyes! 😄
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.12.02. 21:28:48
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Jah nem is mert a másik egy sith sorci madness ágon.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.02. 20:33:59
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem ezzel sokkal inkább merek majd jól beszólni az npc-nek mint egy mék láv nát vór-os karakterrel. <#kuss>#kuss>
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Amúgy én marha módra totál tükörklasszban nyomtam a consularal, mindkettő healer....
Fred:
Én az inkvizítornál ha nem cseréltem a férfi/nő között az elején min 4x, akkor egyszer sem.
A többi klasznál nem volt nehéz (knight/smuggler/consular alapból férfi és az is marad, a fejvadásznál a férfit hamar eldobtam, de a női hang ott bejött)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 20:04:18
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Probaltam LS verziot is, de a vege mindig dark lett, vagy egy sotetebb neutral 😊 De lehet nekiesek meg egyszer utoljara egy pure LS assanak, miert ne...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.02. 20:02:43
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
plusz a női szinkron egész jó, egy párbeszéden belül képes hozni az "anyuci pici lánya" és az " arrogáns ribanc" hanghordozást <#banplz>#banplz>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.02. 19:46:09
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
enyhén spoileres azoknak, akik még nem vitték végig a Fallen Empire első 9 fejezetét
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler nélkül lehetetlen kifejteni.
Egyebkent jol belevalasztottal, mert a consular es a trooper sztori az, ami talan a tobbihez kepest kisse egyszerubb, monotonabb es urambocsa, unalmasabb, legalabbis szamomra, igaz, masok meg imadjak - embere valogatja. De persze nem csoda, hogy picit lassabb a dolog, hiszen egy katonatol es egy beket akaro diplomatatol nem varhatunk annyi szarkavarast es csavart (vannak azert itt is), mint egy jamesbond szeru ugynoktol, egy nagyvilago csempesztol, vagy egy ontorvenyu fejvadasztol. A sajat oldalt mindenek ele helyezo sith harcosrol es a jedi lovagrol nem is beszelve. A sith sorcit meg az orok kedvenc, ott a sztori es a valasztasi lehetosegek mellett meg az NPC-k is jok, foleg a chapter 2-3 kornyeken vannak nagyon jo pillanatok.
Instant 60-ast szerintem felejtsd el, majd a legvegen ellovod, amikor lesz konkret elkepzelesed, hogy mit akarsz, de a sztorit mar nem akarod ujra vegigcsinalni 1-50 kozott. Az 1-50 kozotti class tortenetek (chapter 1-3) tobbet ernek, mint a jatek 50-65 kozotti resze osszesen, makebbel, revannal, fallen empirevel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nagyon gondolkodok egy imperialos karakteren, mert a sage sztori kicsit lapos kezd lenni ezzel a rakghoul fertőzéses vonallal. A lőfegyveres karaktereknél meg nem tudom miért zavar az, hogy követi az enemyt, amikor fantasy mmo-kban meg a nyílvessző teszi ugyanezt. <#nemtudom>#nemtudom><#nevetes1>#nevetes1>
Ez az instant lvl 60 karakter is csábító, de az, hogy kimaradok az előtte lévő történeteiből eltántorító.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.02. 15:02:32
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram