60028
  • PiszkosFred
    #55176
    Igen, en is inkabb a strongholdba rakott GTN/cargo/legbankot preferalom. (vagy kerni kulcsot valakitol, akinek van "otthon" ilyesmije addig is :) A fleet pass is feleslegesnek tunik mostansag, mert a strongholdba instant megy az ember, onnan meg egy gombnyomas es ott a flotta.
  • Panzeradler #55175
    Hajóra fölöslegesnek érzem, -szerintem- kényelmes akkor már a strongholdba megvenni a legacybank/bank/mail/gtn kombót.
  • Gudott
    #55174
    Most nem tudom, hogy melyik karakter és melyik legacy perk, de kb ezek a hasznosak

    Legacy perkekből szerintem a rocket boost és a hozzá tartozó updatek, a fleet pass és quick travel CD cdökentő updatjei
    A filed retalent, hogy tudj dicipline-t váltani trainer nélkül
    Ha cratolsz, akkor a craft crit%-ot növelők
    Companion influence-t növeli perkek
    A hajóra GTN-t, guld bankot adó unock
    Unitiy és Sacrifice skillek ( light 5 /dark5 szükséges az unlockhoz)

    Gondolom ez is össze van szedve a redditen, hasonlóan ahhoz, amit Panzeradler linkelt. Én most perpill nem lelem
  • Strayhand
    #55173
    Köszi!
  • Daermon
    #55172
    Van olyan Legacy perk, amit mindenképp érdemes megszerezni?
  • Panzeradler #55171
    Tessék, itt van minden elvileg.
  • Gudott
    #55170
    elő kell fizetni egy hónapra és mindent megkapsz.
    Ha lejár az elfőzetés az új kiegek megmaradnak, már végleg a tiéd,csak visszakerülsz prefered státuszba

    most hirtelen, ami nem jár a preferdeknek az élőfizetőkhöz képest
    -Section X (lehet unlockot venni hozzá) napi zóna, dread guardot kell aprítani, van egy igen komoly world boss, reputation itemek, illetve HK-51
    -kreditlimit
    -heti passok szükségesek, ha operationokre akarsz menni, illetve ha komolyabban akarsz warzoneozni
    -kevesebb crew skill/inventory/GTN hely, kevesebb quickbar (ezek is megvehetőek GTN-ről vagy CM-ről)
    -artifact szintű felszerelést elvileg lvl 51 felett lehet unlock nélkül is viselni, de most még kicsit bugos a rendszer, jobb ha megvan az az unlock is
    - nem kapod meg a lockboxokat a küldetések végén, ha nem vagy előfizető ( az alliance dobozkákat elvileg ez nem érinti)
    - kozmetikai updateke nem érhetők el (unlock szintén beszerezhető máshonnan)

    szerintem nagyjából összeszedtem a lényegesebbeket
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.30. 14:26:00
  • Strayhand
    #55169
    Nem tudom megnézni az oldalt az swtor.com-on, ahol összehasonlítja a F2P-t az előfizetéssel. Jelenleg Preferred vagyok, legalábbis az voltam legutóbb, de nagyon régóta nem játszottam, ha most újrakezdem, már megkapom a kiegeket, vagy kell egy hónap új előfizetés? Ill. ha előfizetek és lejár az egy hónap és nem újítom meg, akkor mi történik, mit veszítek el? Pl. vannak még ilyenek, hogy heti max 3 űrcsatát meg pvp-t lehet menni, meg ilyesmik?
  • Gudott
    #55168
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Marr, Mortis, de mondjuk akár Malgust is ide vehetjük, ők is inkább praktikusak, mint jók. A döntő többség tényleg pszichopata pl : Angral,Torment,Decimus
  • Terawatt
    #55167
    Sith Warriorral próbáltam és elég nagyot sebez. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egyáltalán olyan sith, aki hagyomány tisztelő volt és nem aljas módon került hatalomra? Volt egy emlékzetes beszélgetés valamelyik npc-vel aki mondta, hogy nem sok sith éri el az 50et. Állandó para, hogy mikor árulnak el. :)


  • Gudott
    #55166
    Tegnap sikeresen végére értem az inkvizítor történetének, és megkaptam a legacy képességet is, ami sima force lightning, pedig úgy rémlik, hogy force storm volt régebben. Ez is változott? ráadásul csak 10m a hatótávolsága, ami így kb semmit nem ér.

    Chapter 3 Végjáték:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Thanaton egy igazi görény, tradíciókról beszél, miközben tudjuk, hogy ő hogyan jutott hatalomhoz (Blood of the Empire képregény, Exar Kresh, stb), groteszk képmása a híres fekete lovagnak, akkor is magas lóról dumál, mikor már sokadjára lett rojtosra rúgva a hátsója. A végén pedig mint egy kis féreg, úgy próbálja vonszolni magát, mikor megkapja a "mercy kill"-t Mortistól. Most már csak a Zash/Khem problémát kell megoldani, csak az a párbeszédsorozat nincs meg, a másik néggyel már végeztem
  • Terawatt
    #55165
    Az hogy dől az xp enyhe kifejezés :D Főleg, hogy dupla xp event van. Amennyire lehet én is kihasználom, de még ha nem is lenne akkor is jó. Ha nem lenne akkor még a bolygó fő sztorit is kéne csinálni.

    Bőven megéri befizetni. Majd ha lejár másfél~hónap múlva szerintem egy amazon bundlet fogok venni, mert az is mocskosul jó kategória. (90 nap és 2400 CC) (Ezt elvileg csak egyszer lehet aktiválni/acc)
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.30. 13:27:43
  • Daermon
    #55164
    Megfogadtam a tanácsod, és folytatom a régi karim. Jedi Sentinel, most lett lvl35. 1 flashpointot csináltam csak, meg 2-3 küldit Narr Shaddan, aztán inkább ráálltam a Class küldetésekre, dől az xp :) (megérte befizetni az 1 hónapot, sztem meg lesz lvl cap)
  • PiszkosFred
    #55163
    Na jo, de a vendorokat en speciel pont leszarom :D, el sem olvasom ezeket a posztokat redditen vagy forumon. Viszont a Makeb 47 helyett 51 fontos info, ezt viszont olvastam volna szivesen, bar megegyszer mondom, nem oszt, nem szoroz a mostani agyamant xp mennyiseg mellett. Egyszeruen meglepett, mert az elmult x hetben rossz tippeket adtam ezzel kapcsolatban itt-ott, es nem is tudtam rola :)
  • Gudott
    #55162
    Miért, a vendorok "lemészárlásáról" sem tudtál előzőleg, sőt ez még leak-ként sem jött ki, pedig nem lett volna gond, ha megemlítik azt az "aprócska" változást.
  • PiszkosFred
    #55161
    A GSI-rol emlekszem, hogy irtak valamit meg a pre 4.0 idoszakban (a 12x bonusszal egyutt kukazva lesz, csinaljatok most, blabla), de az 51-es szintre nem emlekeztem, sot, megkockaztatom sosem olvastam vagy hallottam, ez meglepett. Nem nagy ervagas, mert a mostani tempo meg durvabb, mitn a korabbi subos 12x, igy boven meglesz mindenki 51 meg azelott, hogy befejezne a chapter 2-t :), nem, hogy a harmadikat...
  • Gudott
    #55160
    igen, illetve megszűnt a GSI buffot adó terminál ss a staged weekly is a normál napik mellett Makeben.
  • PiszkosFred
    #55159
    Na ma is tanultam valamit akkor, mert eddig Voss korul nagyjabol meglett mindig a 47, onnan irany makeb majd 55-on vissza a classt befejezni (revan idejen 60-askent vissza). Akkor itt lesz a gubanc, nem bug, hanem ficsor :)
  • Gudott
    #55158
    Makeb a 4.0 óta lvl51-től indul.
  • BoneDragon
    #55157
    50 vagyok és tényleg sehol semmi. Már mindent körbe jártam vagy 3x. :(
  • PiszkosFred
    #55156
    Mindenkeppen a hajon levo terminallal indul el a video es vele a sztori mind az osszes kiegnel. Nem tudom, lehet, hogy bug, ha nincs az aktiv kuldeteseid kozott az, hogy talalkozz a ket oldal vezetoivel a Makeb felett az allomason es nem is indithato el, pedig megvagy 47-es (ha jol emlekszem, akkor 47-tol mar ott a hajo terminal felett a jel)
  • BoneDragon
    #55155
    Oké, le is tudok szállni Makebre, viszont nem kapok story questet. Néztem róla videót, elvileg a hajón kéne beadni, de sehol semmi... Most ilyenkor mi van?
  • Gudott
    #55154
    próbáld meg innen letölteni:
    http://www.swtor.com/game/download

    Nem tudom, hogy van-e már fent létező példány és updatelni szeretnéd vagy egyáltalán nem megy?

    Esetleg egy flusdns is segíthet a gondodon.

    szerk:

    illetve itt van a repair tool is, biztos, ami bizonytalan alapon

    http://cdn-patch.swtor.com/patch/LauncherRepairUtilityP1.8.2.exe

    Ezt lemented az swtor könyvtárba és onnan elindítod.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.29. 10:05:01
  • Prince23
    #55153
    Originen van meg a DDE, és felraknám újra a gamet, de mindig a Server not responded üzenet fogad bejelentkezésnél. A bejelentkezés, és a letöltés sehogy sem megy. Sima kliensnél is ez van - a free klienssel.
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.29. 03:53:23
  • Terawatt
    #55152
    Épp elég arról lemaradni :) Most csak főküldetéssel is tudsz fejlődni, szóval ne hagyd ki őket. A lvl60at meg nyomd majd el arra a classra amivel már végig toltad a főszálat, de érdekel a másik ága /pl sith sorci vagy assassin/
  • Daermon
    #55151
    Sziasztok!

    Anno lvl26-on hagytam abba, most befizettem 1 hónapra.
    Így kaptam egy lvl60-as karakter lehetőséget. Sztorin kívül lemaradok valamiről, ha egyből fejest ugrok a 60-assal a játékba?
  • PiszkosFred
    #55150
    Eppen lehet, hogy beszel, en leginkabb a harcokban hasznaltam regebben, a parbeszedekben mindig egy-egy tarsat, hogy kapjam az extra pontokat. Azoknal volt velem hosszabb ideig, amelyik klassznal kesobb jon a healer tars, ott nem sokat beszelt.
  • Gudott
    #55149
    értem, köszi.
    Fura ,mert pl Nar Shaddán azért egy egy helyszínen mondott pár vicceset, gondolom ebben ki is merült a büdzsé Austinban
  • PiszkosFred
    #55148
    Harcok kozben mondja a szokasos dumait, de a konverziokban nem szolal meg, legalabbis amikor nalam volt tarskent korabban, akkor nema volt, ellentetben mondjuk a standard tarsakkal, akik dumalnak a class storyk kozben.
  • Gudott
    #55147
    Lehet bilibe lóg a kezem, de azért megkérdezem.
    Ha HK-51 -et kilockolom tízes szinten, akkor végigkommentálja a class storyt vagy néma marad egészen Makebig?
    Valaki próbálta már így?
  • PiszkosFred
    #55146
    Viszont a 7 nap ref linkes megoldas nem mukodik az uj tartalom megszerzesere, legalabbis en kiprobaltam az egyik sajat accon a hetvegen (akkor jart le a 90 nap) es nem engedett at az "uj" 50+ bolygokra. Nem tudom, hogy korabban valakinek hogy sikerult, de vagy o mazlista, vagy en nem :) Marad tehat a minimum egy honapos elofizetes, azzal jon minden.
  • Gudott
    #55145
    A meglévő 50-es karakteredet előfizetés nélkül is tudod használni a régi területeken, de nem férsz hozzá a kiegekhez. Elég egy hónap, hogy az eddig megjelent összes tartalmat megkapd, ahogy Fred is írta len.
  • Malachit
    #55144
    Mennyit kell előfizetni, hogy az 50-es karakteremmel újra mehessek? Egyenlőre csak szét szeretnék nézni :)
  • Malachit
    #55143
    Most szépen frissíti is :)
  • PiszkosFred
    #55142
    Na akkor jo. Valo igaz, nem olyan regen teljesen uj launchert kaptunk, bar illet volna magatol frissulnie nalad is.
  • Malachit
    #55141
    Megoldódott, olyan régi volt a launcher, hogy nem csinált semmit.
  • Malachit
    #55140
    Leszedem újr aés felrakom újra alaunchert, hátha az segít
  • PiszkosFred
    #55139
    De, mivel aki elofizu, automatikusan megkapja ingyen (ha eddig nem vette volna meg) az osszes kieget egeszen a kotfe chapter 9-ig, amelyet prefkent is hasznalhat, barmikor, barmeddig.

    #55137
    Akkor lehet tuzfal vagy valami megfogja, de csak tippelek.
  • BoneDragon
    #55138
    Ha lejár az előfizu akkor onnantól kezdve nem elérhetőek a 50+os területek? 2 napja járt le, most lett 50-es a jedim, de nem kaptam questet... Néztem hajón is, úgy rémlik assassinommal ott adta be.
  • Malachit
    #55137
    Ahogy nézem, csak leszedte a launchert ami 100+ mega volt és ennyi.