60027
  • Gudott
    #55215
    Chapter X: Anarchy in Paradise Teaser “Firebrand” (link)
  • Kaputelephant
    #55214
    A HK-51 partok amik FP-ben szerezhetőek meg, 4.0 óta Solo módban is elérhető. Alapvetően szerintem nem bonyolult, max Tarisnál, a nagy terület miatt kell szívni vele, nekem mindig az tartott sokáig, a többi aránylag hamar megvolt.
  • Terawatt
    #55213
    És még újabb model is. Proliknak majd kiadják a HK-55c-t
  • Daermon
    #55212
    Ha HK-51 ilyen bonyolult megszerezni, akkor inkább hagyom :D Úgy is előfizetett vagyok, úgyhogy lesz HK-55.
  • gunji
    #55211
    Igen, tényleg, megtaláltam, köszi :D
  • Terawatt
    #55210
    Van valami gomb amivel lehet resettelni a flashpointokat. talán a portrédra jobb klikk és ott dobja fel az opciót.
  • gunji
    #55209
    Jogos, rosszul írtam. A Maelstrom-nél a quest giver háromféle módot ajánlott fel nekem:
    - tactical
    - solo mode
    - hard mode


    A solo mode leszintez (azt hiszem) lvl39-re és adja a droidot pluszban segítségnek. A másik kettő felszintez lvl65-re, s elég nehezek (próba gyanánt szólózni próbáltam, de nem sikerült).
    A próba alatt bugra is futottam: ha megkezdek egy nehezebb változatot, de kilépek és eldobom a küldetést, akkor nem tudok szólót kezdeni, mert még látja a nehezebbet is. (Talán a napi reset után megjavul. :)

    A Maelstrom Prison előtt érdemes megcsinálni a Taral 5-öt, történetileg kapcsolódnak. ;)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.06. 13:45:56
  • Shion
    #55208
    Elkezdtem egy táblázatban összeírni, hogy melyik küldetés mennyit ad. Így a body és trash lootokat is beleszámolván nekem az jött ki, hogyha mindegyik (66 darab) Heroic 2+ küldetést (bónusz küldetésekkel együtt) megcsinálom, akkor azzal legalább 2 millió credit összejön. A klasszikus régi heti (Weekly) bolygó küldetésekkel is összejön 1 millió credit, csak a Yavin 4-es ad 300k-t.

    Szóval hetente egy karival simán összejön a 3 millió credit, de ha több karival esel neki a pénz farmolásnak, akkor arányosan több. Én speciel minden héten elköltök a karijaim / stronghold-jaim fejlesztésére átlag 5 milliót, plusz a guild bankba beteszek 1 milliót és még mindig marad egyebekre. Igaz én minden este játszok 3-4 órát.

    #55206: kiemelkedő szerver lagot én nem tapasztalok este 10-11 körül, inkább a december eleje óta előjövő időnkénti (napszaktól független) lag pike-okat. Ez utóbbi betudható a film és karácsony miatti megnövekedett játékosállománynak és szerver túlterheltségeknek.

    HK-51: továbbra is kell egy normál (Maelstorm Prison?) és egy hard (False Emperor) flashpoint a megszerzéséhez. Kábé 2 hete csináltam meg az egyik karimnak.

    A hard változat 4 fős, tehát ne nagyon próbáljuk leszólózni és csak innen esik továbbra is az egyik HK alkatrész, a False Emperor a normál verziójából nem. Ha szólóban is esik (nem tudom), akkor szerintem az csúnya bug :)

    A Maelstorm Prison szóló verzióját nem ismerem, van egyáltalán? Normálban viszont biztosan esik a HK alkatrész.
  • PiszkosFred
    #55207
    Hat en sem probaltam 4.0 utan a skalazodas miatt, de ha szolo modban is adja a cuccokat, az nagyon jo es nagy szerencse. Ha valaki probalta, irhatna rola, miheztartas vegett.
  • gunji
    #55206
    Az SM és HM mellé van harmadiknak Solo Mode is, ami az swtor.com fóruma szerint elvileg adja a cuccost. De biztosra nem tudom, nem próbáltam, csak a HM-t, de abból bolsterezett lvl65 küldi lett teljes csapatra méretezve (a 208-as geart viselő sorcim 5-6 másodpercig bírta, a 190-es JK addig se :D)

    Srácok, mostanában nem tapasztalt valaki este 10-11 után 50-120k ms körüli lageket? Elseje óta ilyen tájban teljesen játszhatatlan a játék. (Igazság szerint más, pl. az STO is lagos ilyentájt, csak jobb lenne, ha a szerverekkel lenne valami, mintha nálam nem szeretné a trékom drótja a mínusz tíz fokot xD)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.05. 23:42:50
  • PiszkosFred
    #55205
    Azt raersz kesobb is, ugysem ket perc es addig keress embereket majd a hardmode foundryra, ha esetleg KOTFE/skalazodas miatt mar nem szolozhato az sem.

    #55204
    Na, akkor jol emlekeztem. :) Title remlett, meg talan egy inventory modul, de az unify color csak egy kosza emlek volt. Kosz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 21:56:54
  • MarkBlade
    #55204
    Van benne!
  • Daermon
    #55203
    Na már a Revant kieget tolom, eddig ez jobban bejön mint a Hutt. :)
    Viszont most jöttem rá, hogy HK-51-et nem szereztem meg, úgyhogy majd pótolnom kell valamikor.
  • PiszkosFred
    #55202
    Bar lehet, hogy rosszul emlekszem, de a refer friend linkert kapott "ajandek" csomagban is van egy ilyen unify color unlock, mielott megveszed, lehet ennek kellene utananezni, megiscsak ingyen lenne igy.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 16:54:40
  • Pongyi
    #55201
    Köszönöm a segítséget:) Ki is próbálom..
  • Plata
    #55200
    Tényleg az a neve hogy Unify colors,eszembe nem jutott volna.Én megvettem cc-ért,nagyon jó.
  • PiszkosFred
    #55199
    Van egy olyan opcio (elofizetoknek ingyen, masoknak unlockolhato), hogy "unify colors". Ez azt jelenti, hogy a rajtad levo osszes ruha szinet hozzaigazitja a chest slotban levo armorod szinehez. Vagyis, ha a chest armorba raksz egy fekete-fekete szinu modult (dye), akkor az osszes tobbi felszereles is feketeve teheto. Ha teszel egy red-white modult (amit spec en hasznalok), akkor az osszes voros-feher szinben pompazik.

    Akkor lehet szukseg esetleg mindegyik armornal kulon dye modulra, ha azt szeretned, hogy a bakkancs lila, a kesztyu hupizold, a sisak rozsaszin, stb. egymastol eltero szinu legyen, vagy mondjuk nem nez ki jol, es neked speci szin kell egy-egy armor eseteben.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 15:58:49
  • Plata
    #55198
    Kell hozzá egy unlock,fejből nem jut eszembe a neve,de ha megvan akkor van egy opció hogy minden ruhadarabod olyan színű legyen mint a chest.
  • Pongyi
    #55197
    Hogy h elég egy darab? Bakker már megint egy olyan infó amiről fingom se volt. Ha full feketére akarom a teljes páncélom elég egy dye modul? Hogy kell megcsinálni?
  • PiszkosFred
    #55196
    De nem is kell mindegyikbe, mivel a "chesthez" tudod igazitani a tobbi felszereles szineit, eleg egy darab.

    A kerdesre a valasz, nagyon konnyen jon a penz. Csak ha a heti heroickokat letolod, mar boven jo vagy, a tobbi lehetosegrol nem is beszelve.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 14:30:09
  • Pongyi
    #55195
    Hali. Arra lennék kíváncsi hogy egy fizetős játékosnak milyen ütemben gyarapodik a pénze. Azért kérdezem mert láttam dye modult (fekete-fekete) 3-4 milláért.. Ennyi zsé mennnyi idő alatt jön össze kb? Csak amiatt is érdekel mert egy full szettre ugye, sisak, testpáncél, gatyesz, csimma, öv, kesztyű 3 misivel számolva már 18 milla.... Ennyi biztos nem jön össze egy hét alatt..
  • Pongyi
    #55194
    Thx.
  • Daermon
    #55193
    Republic, Jedi Sentinel vagyok. Csak az érdekelt, hogy érdemes-e rohanni a ll65 felé vagy sem. De maradtam Makeben majd szép lassan jön a többi :)
  • Gudott
    #55192
    Pongyi:
    -Vehetsz velük companion gifteket és lhet elkzdeni gyúrni az influencre
    -Vagy strongholdbe való cuccokat is vásárolhatsz, illetve van pár speader, amit ilyen kristályokért vesztegetnek.


    Daermon
    Ha birodalmi vagy, akkor mindenképpen érdemes megcsinálni. Talán az egyik legjobb storyszál a játékban ( de ha teheted csináld meg a rep. oldali párját is, teljesen eltér a két frakció célja Makeben)
  • Daermon
    #55191
    Ha megvan a lvl55 érdemes befejezni a Hut sztorit vagy jobb menni tovább a Revan részre? Vagy mindegy?
  • Pongyi
    #55190
    Hali. BUÉK mindenkinek. Lv50 f2p játékosként hol tudom értelmesen elkölteni a common data crystaljaimat?
  • Gudott
    #55189
    A trooper esetén most kb azt látom, hogy érdemes a nem kifejezetten jófiús utat választani, mert egyébként kimerül a "Yes, Sir" féle válaszokban, így viszont Jorgen és Garza eléggé érdekes reakciókat ad eddig a párbeszédek során

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt eddig is tudtam spoilerekből, hogy a havoc átáll, de az, hogy melléjük még több száz/ezer SpecForce trooper is szedi a sátorfáját, az kicsit meglepett


    Remélem ezt hamarabb végigviszem, mint az inkvizítort és már csak a Warrior marad hátra.
    Az agent lesz utolsó, mivel mindenhol azt olvasom, hogy elég sokat elspoilerez a többi class történetéből.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.01.03. 15:31:23
  • Terawatt
    #55188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sith Warriornál elég egyértemű volt, hogy a triumvirátus "gyenge pontja" te leszel :D De ahogy bejött a csavar az jól sikerült :)
  • PiszkosFred
    #55187
    Hat, a sztori nem erossege a troopernek, bar nem is rossz. Amolyan tipikus katonas sztori, az elejen egy bonyodalommal, majd annak a megoldasaval, aztan a "hirnev" birtokaban ujabb lehetetlen feladatok, amelyek persze nem azok szamodra :)

    Nem rossz a sztori ennek ellenere, jok a tarsak is (no nem mindegyik, de hat ott van Elara, o egymagaban is eleg), a sztori npck (lasd Jaxo vagy Garza), csak a tobbi sztorihoz kepest ez egy standard katonai sztori nemi csavarral, es semmi extra. Ami persze nem meglepo, hiszen megiscsak a katonsagrol beszelunk, nem csempeszekrol, pszicho sithekrol, fejvadaszokrol, jamesbondokrol, stb.
  • Gudott
    #55186
    Bár nagyon régen volt, de Kirával felmerül a házasság lehetősége is, de lehet ahhoz korábban kell elkezdeni a flörtölést vele.
    Később is akad pár románc lehetőség, itt talán Lana az, akit érdemes megemlíteni.

    más
    elkezdtem végre a troopert.
    Kicsit nyögvenyelős a történet Ord Mantellen, remélem ez jobb lesz a későbbiekben. Valamint tényleg agyament XP mennyiséget kapok.
  • Terawatt
    #55185
    Mással is lehet majd.
  • Daermon
    #55184
    Kira adott egy küldetés. Emperor Orphan névvel. Csók volt az utána lévőbeszélgetésben.
    Amúgy mostantól mással is lehet románcolni, a kiegekbe? Vagy folytatódik a Kira szál?
  • Terawatt
    #55183
    Sálálálálálálálálálálálálálálá
  • Gudott
    #55182
    A románc elég nyilvánvaló, ha összejön. A levél ha jól rémlik csak egy pletykát oszt meg a jedi grand masterről.
    Illetve az utolsó class küldetésnél ki került bajba, melyik társad??
  • Daermon
    #55181
    Na 52 vagyok a Jedi sentinellel és most Makeben vagyok.
    Nem volt rossz az alap sztori, viszont nem tudom, hogy Kiraval összejött-e a románc :/ Elvileg levelet kellett volna kapnom tőle (Empire halála és a küldetése után), ahogy olvastam. Nem tudom mit cseszhettem el. De sebaj. Haladok majd tovább 65-re.
    Esetlegesen majd még egy Smugglerben gondolkodom (saboteur vagy snipe még nem tudom).
    El kazuálkodom :)
  • Gudott
    #55180
    Rövid januári emlékeztető


    Terawatt:
    új motor el lehet felejteni, a többségnek nincs olyan gépe, hogy elbírja a legújabb Frostbite motort (battlefield)
    Ha ügyesen tudják meglovagolni az új SW filmek generálta hype-ot, akkor sokáig jövedelmező lehet a játék ( Cartel market főleg)
    Bár ehhez nem ártana ráfeküdni a tartalom készítésére kicsit jobban :)
  • Terawatt
    #55179
    Az Erő legyen veletek srácok jövőre is!

    Örülök hogy vissza tértél, mert én is sajnálom hogy nem kezdtem el előbb. Ezek a sztorik nagyon jóra sikerültek.

    Ha ezt egy gw2 féle harccal megdobták volna akkor ez a játék még nagyobbatdurrant volna anno.

    Fejlesztők maradhatnak új motor és 5 év múlva jöhet a folytatás :) túl optimista lennék?
  • Daermon
    #55178
    Na 46ig jutottam. Ma meg holnap nem tudok már játszani, így ennyit tudtam kihozni az XP pluszból. :) De így kb 4 szintel mindig lejebb vette a szintem class küldetéskor. Szerintem nem lesz gond ezután se :) Most csatlakozott hozzám Lord Scourge és menni kell valami bolygóra.
    De majd szombaton folytatom.
    BUÉK addig is! Az Erő legyen veletek :)
  • Gudott
    #55177
    B:U.É.K.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.31. 14:00:18
  • PiszkosFred
    #55176
    Igen, en is inkabb a strongholdba rakott GTN/cargo/legbankot preferalom. (vagy kerni kulcsot valakitol, akinek van "otthon" ilyesmije addig is :) A fleet pass is feleslegesnek tunik mostansag, mert a strongholdba instant megy az ember, onnan meg egy gombnyomas es ott a flotta.