Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55001
Köszi.
#55000
mate23:
igen automatikusan megújul havonta , amíg le nem mondod

Pongyi:
fővárosokban vannak vendorokok, amik classoknak árulnak üres páncélokat, ill van pér reputation vendor (Voss, Section X, cz-198, pilótaruhák, event vendorok amik lvl 50-nek valók)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54999
Sziasztok. Lv50 f2p játékos vagyok. a GTN-en kívül tudnátok boltokat ajánlani (különböző bolygókon akár) ahol jó páncélokat tudnék venni common kristályért vagy creditért? Előre is köszi.
#54998
Nem akarok "nyelvtannácinak" tűnni, de mi a kérdés?
Befizetődik?
Ki által?
Mikor?
Hogyan?
Hova?

Tomb of Freedon Nadd

#54997
30 napos befizetés az atomatikusan befizetödik ugye ?
#54996
kivették a 3. évfordulós jutalmakat a vendortól..... (bravó BW, bravó)

Egykori előfizetőknek elvileg a Fallen Empire első fejezete január 4. egy promo keretében elérhető. (de talán csak frissen kreált lvl 60-as karakterrel, majd jobban utána olvasok)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54995
Öröm és boldogság 😊
#54994
Jé,tényleg resetelték a referal linkeket.
Egy hónapja használtam egyet és a tiedet is tudtam.<#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Congratulations, you've been successfully invited to play Star Wars: The Old Republic by Spigott!
7 days of subscription level access with unlimited ability to play all game missions including Warzones, Flashpoints, and Operations up to Level 50 as well as full access to convenience features.
Preferred Friends Bundle including a selection of valuable unlocks and customization options via in-game mail.
One-time complimentary Character Transfer.

#54993
Még nem voltam a vendornál,el is felejtettem.

#54992
Gondolom sokaknak feltűnt, de jobb leírni:
a 3. évfordulós jutalmak is ott vannak az évfordulós vendornál,
egyedül ez Ebown Hawk regen itam amit karakterenként kell beszerezni a többi legacy wide

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54991
Mellesleg az új Jedi-m amit még referal linkes sub alatt kezdtem a múlthónapban szintén defektes kicsit.Már 22-es szintű és most tartok a coruscanti sage küldi felénél.

#54990
az az itemeknél még mndig bug, majd javítják.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54989
Nincsenek meg.Max szint 50.És kiírja hogy vásároljam meg a hutt-ot.

#54988
Plata:
olyat már láttam, hogy rosszul írja ki a sub. adatokat, de hozzád hasonlót még nem (ill. volt valaki, aki referal link segítségével megkapta a KotFE-t)
Azt nézd meg, hogy nem kaptad-e meg a legutóbbi kiegeket véletlenül ( SoR, Fallen EMpire)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54987
Fene utolsó képet eltoltam és már nem lehet szerkeszteni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#54986
Köszi ki fogom próbálni,ha valaki esetleg elmondaná vagy meg tudná nekem magyarázni egyik másik karim miért van subscriber státuszban másik karim meg prefered státuszban.
Tudnék új karikat is csinálni és sub fajt is választhatok.Pedig nem vagyok sub.<#guluszem1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


http://kepkezelo.com/images/rla92gyhgaut9zu1gd8w.jpg

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:35:18

#54985
Valkai most már mondja el hogy mi a bánatos fene van az accommal.
Némelyik karim azt hiszi hogy sub,és kap rested xp-t,ingyen van neki a mount skill.És kari váltáskor néha az accountnál azt írja ki 17/23 character slot available és hogy you are subscriber,de nem vagyok az.és néha meg azt írja 17/17 character slot available.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:31:52

#54983
Lehet mindjárt nézek a neten egy referal linket.<#nyes>
Aztán vagy igen vagy nem.de biztos nem,bááár,egy hét sub most nem nagyon jönne jól mert itt a karácsony és még annyi dolgom,másrészt meg épp beteg vagyok.<#whatever>

#54982
nem hiszem hogy resetelték volna, de egy próbát tehetsz, én sok mindent kinézek már a BW-ből (hogy ne csak gúnyolódás legyen, ahogy olvasom megint nagy számú hibát javítottak)

szerk:
az arany/ezüst/bronz pakkokat tényleg kivonták (ideiglenesen) a forgalomból (link)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 20:38:16

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54981
Par napig/hetig nem volt elerheto a ficsor, te elotte hasznaltad, utana volt inaktiv es most ujra aktiv a lehetoseg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54980
Hogy hogy újra működik a referal link?
Eddig is működött múltkor egy hétig buliztam belőle.
Vagy most resetelték és lehet újra kérni?Vagy mi?

#54979
4.0.3 hivatalos patch note (link)
pár érdekesség:
-újra van Weekly Voss-on
-jó pár FP beleszámít immár a Tactical Flashpoints küldetésbe
-Treek chanelling heal képességén reszeltek egy kicsit

Heti Cartel Market akciók (link)
szerintem bug: eltűntek a gold/silver/bronze packok

Strategy Alliance Pack Preview (link)

Újra működik a referal link!

Újab exploit, újabb banhammer (link)

És mától elvileg újra van Gree Event !


Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 19:31:23

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54978
Hát én nem closed béta óta,de még vanilla wowban kezdtem,imádtam a Wacraft 3-at,de WOW-hoz kellett pár hónap mire elkezdtem,mert féltem hogy beszippant majd,mivel a Warcraft 3 nekem hatalmas kedvenc volt.És a WoW be is szippantott,pont ahogy gondoltam.<#whatever>
Nekem a Törpe hunti volt a mindenem.De druidával és warrival is szerettem játszani.Gyerekek imádták nézni hogy játszok vele,és még ma is szoktak piszkálni hogy miért nem játszom már.

PiszkosFred
#54977
Hat nekem ne mondd, 2004-es closed beta ota wowozok 😄, igaz most mar csak casual szinten. Az ido megszepiti a dolgokat, de pl MC elott 40 fos raidet buffolni 5 perces buffal (pullra mar le is pergett a szamlalo, direkt volt 1-2 pala, aki rebuffolt egesz raid alatt), kulon support/dispell papok, kulon debuffolo dps, stb., nagyon jo szivvel gondolok erre es az ezt koveti 2-3 eves idoszakra. A progress verseny, a loot (mert akkor meg volt sulye/erteke), stb. mara mar a multte.
Orulok, hogy reszese lehettem ennek az aranykornak, es sajnalom, hogy manapsag mar nem ilyen elmeny mmozni - viszont ketsegtelen, hogy nem is lenne mar ra idom, se wowban, se swtorban, se mas mmoban.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.08. 11:25:21

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54976
Én még emlékszem amikor a WOW-ban voltak 40 fős raid-ek,és még TS sem volt.Mégis milyen jól megvoltunk.
Bár azt hiszem ma már nem bírnák ki annyit mint régen 6-8 órás eszement grindeléseket.<#whatever>

PiszkosFred
#54975
"Azért remélem lesz új operation, azért mégis csak az a lényege egy MMO-nak, hogy legyen csoportosan végrehajtható tartalom."

Igen, bar a trendek nem ezt mutatjak manapsag... MOBA-k teljesen atveszik ezt az mmoktol, amelyek inkabb az online single elmenyre mennek manapsag. Elcseszett egy vilag ez.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54974
Azért remélem lesz új operation, azért mégis csak az a lényege egy MMO-nak, hogy legyen csoportosan végrehajtható tartalom.
Ezt a NIM dropot én sem értem. Az oké, hogy a HM prio opsok dobnak garantált 224-et (és 220-at is!), de a NIM opsokat úgy "javítják", hogy csak esély van arra, hogy az adott boss 224-et dobjon, ennek semmi értelme. Még, ha a NIM garantáltan dobna 224-et, akkor is egyszerűbb HM prioból öltözködni, de így tényleg semmi értelme NIM-et csinálni. Teljesen érthetetlen ez a döntés számomra.
#54973
Mert a NiM kontentet a játékosbázis töredéke tudja csak megcsinálni, főleg a "rendes" guildek vagy alliance-ok (random pug szerintem sohasem csinált meg sikeresen egy NiM operationt sem).
Ennek ellenére top gearben szeretne mindenki járkálni, azok is akik nincsenek guildben. Plusz egy NiM kontent lefejlesztése idő és pénz ugyebár. Ez azt jelenti, hogy először ahhoz a gondolathoz szoktatnak hozzá, hogy nem lesz több NiM kontent - mert majd a tavaszi metaadatok úgyis azt hozzák ki, hogy nem csinálja senki .
Amit én elképzelhetőnek tartok az az, hogy
1. A februári craft változások - amiket most belengettek - azt hozzák majd, hogy lehet majd top geart (224+) craftolni. (Csak RENGETEG grind kell majd hozzá flashpointokból meg story mode-ból).
2. Ha folyamatosan lehet majd top geart craftolni, akkor nem lesz új operation se.

Tomb of Freedon Nadd

#54972
Mivel nincsenek az új packokhoz reputation vendorok, ezért kétlem, hogy újra lenne certificate drop. (Ráadásul a certificate drop aaz aktuális pack repu itemével "volt egy rollon".)

Tomb of Freedon Nadd

#54971
eddig egy packból 1 mount vagy armor eshetett, most már kettő ( a resztli marad: 1 companion gift és jawa junk kérdés, hgy cartel certification honnan lesz a jövőben...)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#54970
Primary slotot nem értem, nagyobb esély lesz jobb lootra?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54969
De eddig pont az volt a NiM lényege, hogy onnan esett a legjobb gear, a mountok, title stb egyszeri dropok egy karinak, ezek után nem lesz értelme NiM-re járni. Mountért minek menjen az ember, title is megvan már azokon a karikon, amik számítanak.
#54968
A NiM jelenleg bugos, ha jól tudom 224 helyett sokszor csak 220-as itemet ad. Ellenben hetente van egy kiemelt HM-es raid, ami viszont (garantált?) 224-est.
Nyilván a HiM ad olyan extrát ( mount,armor, title, akármi) amit a HM nem, de jelenleg a kiemelt, hetente változó HM raid a legbiztosabb módja az aktuális legjobb gear megszerzésének.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54967
Nem teljesen normálisak, ha NIM-ből kiveszik a fix loot-ot...
#54966
ami kimarad, de friss infó
az Alliance packokban immár 2 primary slot (armor, mount lesz) (link)

Amikor az ember azt hinné, nem lehet jobban eltolni a progression raidat, a BW mindig rácáfol az emberre (link)

Persze lehet csak a HM mód felé akarják terelni a népet, de eléggé f*ck logic az egész

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#54965
Zsirály

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54964
#54963
Elszoktam őket adni kereskedőnek,mást úgy sem tudok,de volt egy nagyon szép fénykard,az jó lett volna a kicsi jedimnek.Most cartel marketes kardja van zöld modokkal.

PiszkosFred
#54962
Hat akkor meg inkabb nem ertem en sem 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54961
Nekem az artifact authorization megvan,unlockoltam CC-ért.Már ezer éve.Amikor lejárt az előfizum és nem volt többé gamecard,vettem egy rakás cc-t és unlockoltam sok mindent.Köztük ezt is,meg még sok sok mindent.

PiszkosFred
#54960
Tipp: Nem a cucchoz kell, hanem a cartel kieghez jaro automatikusan aktivalasra kerulo "Artifact Equipment Authorization"-hoz. Bar hozzateszem, sosem hallottam errol, csak tippelek az elozo 2 komment alapjan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54959
Én azt nem értem mi ez az új hülyeség hogy ha elmész FP-re kis karival 10-20 kb,akkor néha a cucc amit kapsz hiába neked való szintű tehát felvehetném,rá van írva hogy kell hozzá a hutt cartel kieg.Mi a bánatomnak 10-20 szintű cucchoz a hutt cartel kieg?<#nemtudom>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 06:52:57

#54958
Ha kibírod a szintezést lila itamek nélkül, akkor a lvl51-es lila tárgyakat már tudod használni auth nélkül is. Az csak az alapjátékra korlátozódott, a Hutt Cartel tárgyaira már nem.
Utoljára szerkesztette: silverchain, 2015.12.07. 00:54:01
#54957
Igen, ahogy Fred is írta, mikor hogy nevezik őket.

Viszont most láttam valahol, hogy van ilyen EA gamecard féleség és elvileg azzal is lehet fizetni.
Szóval ha valaki nem szeretné a bankkártya adatokat megadni, az (elvileg) ilyennel is tud előfizetést venni
Ha esetleg valaki próbálta már és tudna erről pontosabb infóval szolgálni, azt megköszönném.

más:
SWTOR Upcoming Items from Patch 4.0.3
A hogolyó-bazooka és tank nagyon komoly <#eljen>



The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54956
Mas nev, mas "korszak", de ugyanaz a ketto 😊 (nem osszekeverendo az amazonos bundlekkel, ami szinten ugyanez, de kiegeszitve sok josaggal, nagyon olcson)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.06. 14:34:41

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#54955
Dehogy. Ez a régi dobozos/digitális copy a játékból.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54954
Amit linkeltél, azok un "starter-csomagok" Ezeket accountonként egyszer lehet felhasználni. (de tény, hogy piszkosul olcsón adnak 30 napnyi játékidőt)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#54953
Úgy érted 3.5 ojró. Én innen vettem két példányt és az egyik preorder kód volt amit 1 levélváltással elintézve le is cserélte (1 óra alatt már új kódom volt). Ezt úgy, hogy én a g2a shield-re nem fizetek. Azzal 10 perc lett volna.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#54952
Nagyon nem.Vedd meg a játékot és kapsz 1 hónap előfizetést,utána prefered maradsz.
A játék nem drága 3-4 ezer kb.