Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
igen automatikusan megújul havonta , amíg le nem mondod
Pongyi:
fővárosokban vannak vendorokok, amik classoknak árulnak üres páncélokat, ill van pér reputation vendor (Voss, Section X, cz-198, pilótaruhák, event vendorok amik lvl 50-nek valók)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Befizetődik?
Ki által?
Mikor?
Hogyan?
Hova?
Tomb of Freedon Nadd
Egykori előfizetőknek elvileg a Fallen Empire első fejezete január 4. egy promo keretében elérhető. (de talán csak frissen kreált lvl 60-as karakterrel, majd jobban utána olvasok)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Egy hónapja használtam egyet és a tiedet is tudtam.<#nevetes1>#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
7 days of subscription level access with unlimited ability to play all game missions including Warzones, Flashpoints, and Operations up to Level 50 as well as full access to convenience features.
Preferred Friends Bundle including a selection of valuable unlocks and customization options via in-game mail.
One-time complimentary Character Transfer.
a 3. évfordulós jutalmak is ott vannak az évfordulós vendornál,
egyedül ez Ebown Hawk regen itam amit karakterenként kell beszerezni a többi legacy wide
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
olyat már láttam, hogy rosszul írja ki a sub. adatokat, de hozzád hasonlót még nem (ill. volt valaki, aki referal link segítségével megkapta a KotFE-t)
Azt nézd meg, hogy nem kaptad-e meg a legutóbbi kiegeket véletlenül ( SoR, Fallen EMpire)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Tudnék új karikat is csinálni és sub fajt is választhatok.Pedig nem vagyok sub.<#guluszem1>#guluszem1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://kepkezelo.com/images/rla92gyhgaut9zu1gd8w.jpg
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:35:18
Némelyik karim azt hiszi hogy sub,és kap rested xp-t,ingyen van neki a mount skill.És kari váltáskor néha az accountnál azt írja ki 17/23 character slot available és hogy you are subscriber,de nem vagyok az.és néha meg azt írja 17/17 character slot available.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.08. 22:31:52
Aztán vagy igen vagy nem.de biztos nem,bááár,egy hét sub most nem nagyon jönne jól mert itt a karácsony és még annyi dolgom,másrészt meg épp beteg vagyok.<#whatever>#whatever>
szerk:
az arany/ezüst/bronz pakkokat tényleg kivonták (ideiglenesen) a forgalomból (link)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 20:38:16
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Eddig is működött múltkor egy hétig buliztam belőle.
Vagy most resetelték és lehet újra kérni?Vagy mi?
pár érdekesség:
-újra van Weekly Voss-on
-jó pár FP beleszámít immár a
-Treek chanelling heal képességén reszeltek egy kicsit
Heti Cartel Market akciók (link)
szerintem bug: eltűntek a gold/silver/bronze packok
Strategy Alliance Pack Preview (link)
Újra működik a referal link!
Újab exploit, újabb banhammer (link)
És mától elvileg újra van Gree Event !
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.08. 19:31:23
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nekem a Törpe hunti volt a mindenem.De druidával és warrival is szerettem játszani.Gyerekek imádták nézni hogy játszok vele,és még ma is szoktak piszkálni hogy miért nem játszom már.
Orulok, hogy reszese lehettem ennek az aranykornak, es sajnalom, hogy manapsag mar nem ilyen elmeny mmozni - viszont ketsegtelen, hogy nem is lenne mar ra idom, se wowban, se swtorban, se mas mmoban.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.08. 11:25:21
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Bár azt hiszem ma már nem bírnák ki annyit mint régen 6-8 órás eszement grindeléseket.<#whatever>#whatever>
Igen, bar a trendek nem ezt mutatjak manapsag... MOBA-k teljesen atveszik ezt az mmoktol, amelyek inkabb az online single elmenyre mennek manapsag. Elcseszett egy vilag ez.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ezt a NIM dropot én sem értem. Az oké, hogy a HM prio opsok dobnak garantált 224-et (és 220-at is!), de a NIM opsokat úgy "javítják", hogy csak esély van arra, hogy az adott boss 224-et dobjon, ennek semmi értelme. Még, ha a NIM garantáltan dobna 224-et, akkor is egyszerűbb HM prioból öltözködni, de így tényleg semmi értelme NIM-et csinálni. Teljesen érthetetlen ez a döntés számomra.
Ennek ellenére top gearben szeretne mindenki járkálni, azok is akik nincsenek guildben. Plusz egy NiM kontent lefejlesztése idő és pénz ugyebár. Ez azt jelenti, hogy először ahhoz a gondolathoz szoktatnak hozzá, hogy nem lesz több NiM kontent - mert majd a tavaszi metaadatok úgyis azt hozzák ki, hogy nem csinálja senki .
Amit én elképzelhetőnek tartok az az, hogy
1. A februári craft változások - amiket most belengettek - azt hozzák majd, hogy lehet majd top geart (224+) craftolni. (Csak RENGETEG grind kell majd hozzá flashpointokból meg story mode-ból).
2. Ha folyamatosan lehet majd top geart craftolni, akkor nem lesz új operation se.
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Nyilván a HiM ad olyan extrát ( mount,armor, title, akármi) amit a HM nem, de jelenleg a kiemelt, hetente változó HM raid a legbiztosabb módja az aktuális legjobb gear megszerzésének.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
az Alliance packokban immár 2 primary slot (armor, mount lesz) (link)
Amikor az ember azt hinné, nem lehet jobban eltolni a progression raidat, a BW mindig rácáfol az emberre (link)
Persze lehet csak a HM mód felé akarják terelni a népet, de eléggé f*ck logic az egész
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.07. 06:52:57
Utoljára szerkesztette: silverchain, 2015.12.07. 00:54:01
Viszont most láttam valahol, hogy van ilyen EA gamecard féleség és elvileg azzal is lehet fizetni.
Szóval ha valaki nem szeretné a bankkártya adatokat megadni, az (elvileg) ilyennel is tud előfizetést venni
Ha esetleg valaki próbálta már és tudna erről pontosabb infóval szolgálni, azt megköszönném.
más:
SWTOR Upcoming Items from Patch 4.0.3
A hogolyó-bazooka és tank nagyon komoly <#eljen>#eljen>
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.06. 14:34:41
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
A játék nem drága 3-4 ezer kb.