60027
  • Gudott
    #55255
    Erre azt tudom mondani, hogy szegény ember az, aki már ígérni sem tud. Viszont tényleg nem lehet túl nagy etwas megcsinálni. Ha jól rémlik az im/rep legacy-s armorok (pl makeb) is átküldhetőek és nem morfolodinak vissza.
  • PiszkosFred
    #55254
    Utolso elotti bekezdesig azt htitem, muszaj lesz kiszedni az instant 60-as legacy armorokat kulon-kulon is az azonos classokkal (mindenbol van ketto, mas AC miatt), de aztan megnyugtatott az utana levo szoveg, hogy megsem :)
  • Gudott
    #55253
    Update 4.1 során érkező változások (Crafting, NiM Loot, Cartel Market, Instant lvl60)
  • gunji
    #55252
    Hm, érdekes, pont tegnap este mondtam le (lehet, h technikailag már éjfél után voltunk), de még mindig sub státuszban vagyok. Mindenesetre az ördög Bioware nem alszik alapon én is inkább az utolsó előtti napot ajánlom a lemondásra. A lejárat napját azért nem, mert jártam már úgy, hogy aznap hajnalban terhelt/próbált terhelni (kvázi 29 nap után), s jobb előbb lemondani, mint tiltólistára kerülni a sikertelen terhelés miatt.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.26. 13:32:44
  • Kryon
    #55251
    Az valami bug lehetett, mert engem még egyszer se rakott preferredre, amíg le nem járt az előfizetés, mindegy mikor mondtam le.
  • Shion
    #55250
    Arra azért érdemes odafigyelni, hogy a 30 napos recuiring (ismétlődő) előfizetésnél ne a vásárlást követően azonnal mond le az előfizetést (cancel subscription), mert a játék azonnal visszatesz téged Preferedbe. A befizetett napok ilyenkor nem vésznek el, mert újraelőfizetésnél hozzászámolódik az újhoz.

    Most hétvégén járt úgy az egyik guild társam, hogy előfizetette a 30 naposat, majd rögtön rányomott a cancel-re, hogy 30 nap múlva ne vonja le még egyszer a pénzt a játék. A fentiek miatt azonnal Prefered-be került, pedig ott figyelt az 500 CC az accountján és már tudott 65-ig fejlődni. Újra visszaaktiválta az előfizetést (technikailag újra előfizetett a 30 napra, de a pénz másodjára nem vonta le a játék tőle, mondván a következő pénzlevonási dátum még 30 nappal későbbre esik) és most már tud előfizetőként játszani.

    Röviden és tömören, ha előfizetsz 30 napra, akkor csak az utolsó(előtti) napon mond le az előfizetést.
  • PiszkosFred
    #55249
    Semmi ilyen. Ahogy elofizetsz es aktiv az elso honap (30 nap), mar meg is szuntetheted az elofizetest. Bar lehet jobban jarsz, ha esetleg ilyen amazon swtor bundle jellegu dolgot veszel, mert nagyjabol azonos aron sokkal tobb extrat kaphatsz egy uj account eseteben, ahol nem volt meg elofizetes aktivalva.
  • stuka85
    #55248
    Köszönöm a válaszokat, viszont ha most előfizetek a 30 naposra azt bármikor le tudom mondani, tehát nincsen büntetés azért mert elvileg 30 naponta lenne a levonás de én a második 30 napot már nem akarom kifizetni?
  • Plata
    #55247
    Mikor pref lettem nekem postázta az artifact itemeket.De az règ volt.Cc-böl unlockoltam az artifact cuccokat.Vagy kèt ève.
  • PiszkosFred
    #55246
    Azert az elofizetes alatt megszerzett targyakat tovabbra is hasznalhatja, nem? Nem csak az ujonnan szerzett "lila" cuccok hasznalata lesz csak korlatozva?
  • Plata
    #55245
    Termèszetesen el veszik,prefered leszel.Mèg a pènzed is el lesz vève ha több mint 350k.
  • stuka85
    #55244
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, ha előfizetek akkor ugye hozzá férek a lila cucokhoz meg lehet 3 crew skillem, de ha lejár az előfizu akkor ezeket automatán elvesztem?
  • Gudott
    #55243
    Karbantartás és újabb információk az Eternal Championshipről
  • Gudott
    #55242
    Januári developer stream összefoglaló
  • PiszkosFred
    #55241
    Nagyon ugy nez ki, hogy ez a trukkozes a korabbi 1-2 honapban is inkabb bug volt, mint sem lehetoseg. Most mar valoszinuleg nem kapsz a refes 7 napert semmit, csak "sima" 7 napot, semmilyen ehhez hasonlo promocios akciohoz nem eleg.
  • Gudott
    #55240
    a datacronok kb 90% simán szolózható, van amihez 2 ember kell és van a fleet datarcon, ami olyan 4-8 embert igényel.
  • bekasybalazs
    #55239
    azt hittem bőven lejárt, de KOTFE okt 27-n jelent meg, akkor aktiváltam utoljára referralt, amivel megkaptam a kieget. Akkor a HK55 compról lecsúszok, mert előfizetni nem fogok, csak gondoltam trükközök kicsit. Köszönöm azért a linket és a helpet :)
  • Plata
    #55238
    Köszi,mivel máskor mondtátok hogy a datacronok összegyűjtéséhez sok ember kell így bele sem fogtam,csak azok vannak meg amiket véletlenül találtam meg.
  • Gudott
    #55237
    MGSS (link)

    Először az alderaani gátnál lévő datacronhoz kell.
  • PiszkosFred
    #55236
    Mint volt elofizetonek, 90 napnak elvileg el kell telnie a ket aktivalas kozott.
  • Panzeradler #55235
    Ha voltál sub akkor elvileg megkellet kapnod. Belépve nézted? Kis csomagot is megkaptad?
  • bekasybalazs
    #55234
    Köszönöm, elvileg aktiváltam, de mint visszatérő nem kaptam meg a 7 napot...van átfutási idő, vagy csak szívat? utoljára KOTFE launchkor voltam sub.
  • Plata
    #55233
    Mágneses puska?
  • Panzeradler #55232
    Tessék
  • bekasybalazs
    #55231
    Sziasztok. tudna valaki esetleg egy referral linket dobni nekem? :) köszönöm.
  • Gudott
    #55230
    óóó, igen. Mikor a sokadig próbálkozás után is ledobott a mágneses puska, ha a cél előtt nem sikerült kb 0.5 másodperccel leugrani :D

    Ennél talán egy szemetebb datacron volt: Corellia, birodalmi oldalon willpower, mikor lehetett a mozgó platformokon/csöveken/dobozokon ugrálni, egy rossz mozdulat és már zuhant is a mélybe az ember...
  • gunji
    #55229
    Pedig pont az volt a lényeg: a nagy csoport, az összefogás, az ökörködés, ha valami nem sikerül :D

    Most nézem, tényleg megoldható-e egyedül (szvsz már ott elvérzik a dolog, hogy karakterváltásnál nem biztos, hogy ugyanabba az instance-be tesz vissza, mint ahol voltál).
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.09. 21:26:43
  • Gudott
    #55228
    a videót most nem néztem meg, de már egy ideje nem kell hozzá annyi ember, mint régen (persze a kristály és a mágnesese puska elvileg még mindig alapkövetelmény)

    Illetve kicsit előrelátóbb csoportok egy sorc/sage karaktert fent hagynak és akkor csak pullolni kell a népeket felfelé, nem kell a konzolokkal és egyebekkel szórakozni.

    Nekem a matrix shardok nem minden karakteremnek jelennek meg, pedig elvileg valamelyik patch visszahozta őket, más is tapasztalt ilyet? illetve a class buffok mindig "ledobódnak" a társakról...
  • gunji
    #55227
    A repes fleet dc engem is érdekelne, az időponttól függően szívesen segítenék ;)
    (Bár pár éve egyszer már besegítettem egy csoportnak, csak bugos volt az ajtó, s nekem nem lett meg végül.)
    Láttam egy fura videót, melyben valaki leszólózza két saját karakterével. Nem tudom, mennyire valós, van benne pár problémás rész :(
  • Pongyi
    #55226
    Thx a helpet
  • Gudott
    #55225
    Update 4.0.4, januári evenetek, Chapter X előzetes és még pár apróság
  • Plata
    #55224
    Sehova mert f2p játékosnak 250 ezer pénze lehet úgy tudom,prefnek 350k.
    De kérj valakitől refer linket és lesz egy hetes előfizud,addig meg korlátlan pénzed lehet.
  • MarkBlade
    #55223
    A gyűjtőszámládra kerül. Ha veszel Escrowot aszem így írják akkor tudod felszabadítani..
  • Pongyi
    #55222
    Hali. f2p játékosként ha van 70.000 pénzem és valamit eladok 150.000k-ért a +20k az hova kerül? Megy a levesbe?
  • Daermon
    #55221
    Köszi az infót, így már értem miért nem találtam :)
  • Shion
    #55220
    Data Crystal-ért nem mindent tudsz megvenni:
    - Relic nem létezik 208-as szinten, csak a régi 186-os és a 216+ felettiek léteznek. Így egyik lehetőség, hogy 200 Glowing Data Crystal-ból vásárolsz a vendornál USE típusú 216-os relic-et, vagy eljársz Operation-re a 216 EQUIP relic-ért.
    - Mainhand fegyver nem vásárolható semmilyen féle Data Crystal-ért, csak Offhand. Tehát Common 208, Glowing 216 és Radiant 220 offhand vásárolható. Mainhand-be vagy Heroic 2+ Starfortress-ben szerzel 208-as Hilt/Barrel-t (bónusz bossok és a főboss dobhatja), vagy elmész megint Operation-re és 216-ost megszerzed a főboss-októl.
    - könnyítés lehet, ha van ismerősöd, aki tud már 216+ cuccokat gyártani, mert akkor jó eséllyel csak DMC-t (Dark Matter Catalyst) alapanyagért cserébe hajlandó neked kraftoltni. 216 Hilt/Barrel-hez 1 DMC kell, míg 216 Relic-hez 2 DMC. 220-as cuccokhoz már 3 DMC kell. 216 Implant is gyártható, de fejből nem emlékszem az alapanyag igényére.
    - a legdrágább megoldás, hogy a fentieket megveszed GTN-n sok millió creditért :(
  • Terawatt
    #55219
    Ott leginkább az új karakterek jutnak előtérbe. Lana Beniko pl nekem nagyon bejött.
  • Daermon
    #55218
    Még nem tudom. Befejezem a sztorit és meglátom. PvP nem nagyon vonz (WoW-ban pvp-ztem eleget 11 év alatt)..
    Vagy Smugglert húzok fel, mert még tart az előfizu vagy kicsit pihentetem a játékot.
    A játék sztori vezetése nagyon tetszett. Annyi picit zavart, hogy a Hutt és Revan kieg alatt a companionjaimnak semmi szerep nem jutott. Most KotFE alatt legalább volt 3 mondata Kirának :) (Jedi Sentinellel vagyok).
  • Terawatt
    #55217
    Hajrá ! :) PvP geart is elég hamar össze lehet szedni. Kicsit ráérzel akkor jópofa.
  • Daermon
    #55216
    Na elértem a KotFE chapter 4-et, és pont meg is lett a lvl65 :) Ami volt common data crystalom el is vertam gearre. Kivéve relic és fegyver. Azt még nem találtam, a többi cuccom 208-as epic lett. :)
    Most végig viszem a sztorit, amíg engedi, aztán majd meglátom mihez kezdek.