Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55051
Dupla Xp van egészen január elsejéig. Szóval ha valaki az amúgy is gyors fejlődést skótkockásra szeretné gyorsítani, akkor hajrá 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55050
annak fényében, hogy a rollback-ek DDOS miatt voltak, én már nem lepődök meg semmin, ja de mégis: Ha sikerül normálisan elmagyarázni Valkorion "pálfordulását". Némi remény van, rá mivel ha jól rémlik Lana is megemlíti...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

BoneDragon
#55049
Hihetetlen, hogy ennyi év után is ekkora balf*szok...

#55048
Na a Rakghoul eventet nem tudják helyre tenni, majd jan. 12. -én tér vissza.

"Rakghoul event broken | 12.17.2015, 10:19 AM
Hey folks,

After further investigation, we unfortunately will be unable to address the issues with the Rakghoul Plague before the event expires on Tuesday. We apologize for any inconvenience this has caused.

For those who were looking to run the Rakghoul event, it is scheduled to return on January 12th. Thanks everyone.

-eric"

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#55047
Elolvastam az angolt is,ezt azt meg értettem belőle.Nem annyira tetszett amit megértettem.

PiszkosFred
#55046
Hamarosan lejar az NDA es lesz annyi cikk es kritika, hogy meg az is tudni fogja a sztorit, aki meg nem latta moziban, de meg akarja nezni.

Meg akkor sem tudod majd ezt elkerulni, ha bevetsz mindent, mint amiket anno Ted baratunk a temetes miatt lekesett superbowl miatt bevallalt egy napig 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.16. 23:51:06

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55045
az swsaga.hu oldalán is van összefoglaló, magyarul de az nem mindenben pontos, mivel 1-2 hetes infókra alapoz.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#55044
Ki ....kell...bírni! Nem...szabad...megnyitni!

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55043
Köszi,de sajnos nem tudok angolul.

#55042
innen PDF-ben leöltöd és elvileg jelenetenként le van írva, hogy mi s hogyan történik (angolul)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55041
Engem érdekelne hogy mi a sztori,szóval ha valaki spoilerbe leírná,meg köszönném.

#55040
Itt abramsnak nem sok beleszólása volt, meg nem rajta múlik, csak kellett egy trendi név a filmhez. A lens flare/kamerarángatásból már gondolom kinevelték, a többi meg nem számít. Neki sikerült két teljesen eltérő star treket letenni az asztalra, amiből az első igen jó lett, a másik pedig a "szép emlékű" ötödik és tizedik részt is alulmúlta.


szerk:
Ehh, lassan jelenetenként felpakolják a filmet ha jól látom a reddites ill egyéb bejegyzésekből, durva hogy mennyire elkezdték szidni a neten
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.16. 22:09:10

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55039
152 pozitív, a 9 negatív kritika ellenében, igen biztos calódás lessz a film XD . jj abrams megerőszakolta gyermek korom meg minden.
Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.12.16. 21:53:49
Terawatt
#55038
Duel of the fates-et semmi nem fogja lenyomni. (vagy a Battle of Heroes: Anakin Vs Obi-wan). vagy.... <#buck> Pénteken megyek meglesni délelőtt majd kiderül. Egyelőre inkább attól félek, hogy hatalmas cliffhangerrel lesz vége és a következőig pattogni fogunk.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55037
lesz még ebből sírás. Az új soundtrack pl egészen nagy csalódás, talán 2-3 szám ami igazán hangulatos.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#55036

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55035

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55034
Én nem tudom, csak fórumban olvastam, hogy csak azoknak él az ajánlat, akik levelet kaptak róla (link). De ha mindenki, akkor annál jobb. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55033
Nem jart le, folyamatosan fizetem (meg ha nem is jatszottam mar 2-3 hete Fallout meg az ev vegi hajtas maitt) a sajat accomat. Amit a csaladom hasznal neha, az mar lejart nyaron, - illetve volt egy 7 naps ref amikor a 90 nap lejart - de prefkent arra a mailre is jott level. Na mindegy, ezt irjak: 😊

● Become a Subscriber by January 4, 2016 and get 30 Days of Game Time on us!*
● Get 2-Day Early Access for each Knights of the Fallen Empire Chapter and Monthly In-Game Rewards*
● Earn 500 Complimentary Cartel Coins every Month
● Get HK-55 As Your Personal Assassin Droid Companion - Be a Subscriber on January 11

*Terms and Conditions Apply - Offer expires January 4, 2016 11:59PM PST // January 5, 2016 7:59PAM GMT. Agreement to the Digital Services Agreement Required - Not valid/applicable in Germany.
The 30-Days of promotional Game Time is added to the account on or before January 6, 2016.

#szerk: Utanaeztem kozben, szerintem a fo accountomra veletlenul jott, mert ahogy te is irtad, ez valoszinuleg a lejart subos mailekre kikuldott promo anyag lesz.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.15. 23:43:49

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55032
én talán launcherben láttam pár napja. Neked is mostanában jár/járt le az előfizetés? Mert elvileg van egy új feature a launcherban/ben, hogy az accountnak megfelelő reklámok jönnek fel. Ha az is olyan lesz, mint a Battlefront kód, akkor kenjék a hajukra 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.12.15. 23:13:28

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55031
Szerintem altalanos a dolog, nem latom, hogy direkt csak nekem cimeztek volna. Sot, a prefes csaladi account emailjere is jott ilyen level.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.15. 22:09:57

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55030
Egy jó buli lenne, ha nem csak pár szerencsés kiválasztott kapná meg a plusz hónap subot.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55029
Most kaptam mailt, hogy ha elofizetok vagyunkk januar 4-en/ig, akkor kapunk extra 30 napot. Ez is a promo resze?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55028
elvileg ma, de sokan azt írják, hogy bugos

illetve indul az idei Life Day event egészen január első hetéig tart
http://dulfy.net/2015/12/15/swtor-life-day-2015-event-guide/

Ma v. holnap lesz leírás magyarul is róla,ill a chapter 1 promóról

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55027

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55026
Rakhgoul event mikor indul?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#55025
Pont a Progenitoron játszok 😊 Meg is néztem közben: megvannak a tegnapi xp-im, s bónusznak egy 18 órás spamlevél, így tényleg nem veszhetett sok idő kárba. Három nap lenyomtam 3-3 db daily-t és sikerült szintet is lépni \o/

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55024
elvileg csak a Harb. és Prog. szervereken, talán 3-3 óra ment kárba.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55023
Rollback is volt? Vajon mikorra? :o A hétvégén felmentem eventezni, lehet, h ugrott minden.
Bár én már azt se értem, hogy miért kellett a 60-as jedimet megint jócskán nerfelni 😞

A 'Breaking the Cure'-féle bug nálam is van, próbáltam anno resetelni meg dobni és újra felvenni az egész Bonus series-t, de nem használt. Elvileg Alderaanon is van egy hasonló a köztársasági oldalon.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55022
volt egy server karbantartás, hétvégén a harbinger és a progenitor is döglödött ill azokon volt is rollback.

ez meg egy 10/10-es kép(regény)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55021
Be nem tervezett leállás van?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

Terawatt
#55020
<#szomoru2>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55019
#55018
Én Hoult-ból kinézem hogy jó lenne, am a producerek keze valamilyen szinten megvan kötve hisz hót ismeretlen fazont nem tehetnek főszereplőnek, és így már a választék nem is olyan nagy. Muszály hogy valamennyire ismert színész legyen szerintem. Ha a Hollywood Reporter is "csak" ennyi színészt tudott "felmutatni" akkor meg pláne igaz hogy nem nagy a választék.
#55017
Lehetne olyan választás is hogy egyiket se mert mind túl gyík.<#ravasz1>
Ha ezek közül a bájgúnárok közül lesz valamelyik Han Solo akkor már nem érdekel a film.
Oda egy értelmes karakteres színész kell,nem valami disney sorozatból szalajtott balfék.

#55016
Hali. Egy kicsit off de kíváncsi lennék hogy ti kit választanátok a fiatal Han Solo szerepére.Fiatal Han Solo Én a voksomat Nicholas Hoult-ra teszem
#55015
Sziasztok!

Hamarosan lejár a subom. Itt egy nem használt referal link: http://www.swtor.com/r/mqZBqX
#55014
Az érdekes,nekem is volt már olyan female powertech karival hogy női NPC-vel feljött flirt.Pedig nekem Hutt kieg sincs.
Szerencsére vészesebb bugba ma nem futottam,jó sokat játszottam ügynökkel,kivégeztem Quesh Hoth és Belsavis-on a sztorit.
Viszont idegesítő hogy állandóan haza kell rohangálni Dromund Kaas-ra egy csevejre és mehetek vissza ahonnan jöttem.<#whatever>
És az még nem is jó ha dromund kaas-i házamba teleportálom magam és úgy megyek,hajóval kell.

PiszkosFred
#55013
Nekem (female merc) Mako fele flortot adja be mindig, 65-os szinten a KOTFE jelenlegi tartalmanak vegen, amely szituacio tobb szempontbol sem lenne lehetseges (meg ugy sem, hogy lehivtam Makot a terminallal) 😊

Ha beszelek vele, akkor egy mondat utan megszakad az egesz es leall a parbeszed, de abandon utan ujra ott a kveszt (+ az ikon, hogy Mako beszelni akar velem)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.12. 15:31:31

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55012
mondok jobbat.
-Republic makeb weekly ( a régi fajta, staged) megmarad még 4.0 előttről.
csinálom az új weekly-t közben halad a régi is, végére érek mindkettőnek, bead valami achievmentet a régire, de leadni nem tudom, mert az űrállomáson nincs ott a droid.
-tegnap ránézek a hivatalos oldalra, írja hogy 0 cartel coin <#confused> Szerencsére ingame megvolt mind
-cartel market. Kollekcióból eltűnt pár kristály, illetve nem tudom ugyanazt a kristályt/itemet kivenni, amit régen kitudtam.

Szóval van baj bőven.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55011
Tuti bugos,reseteltem,de akkor is kész a küldi,csak adjam le és kész.<#vigyor>
Csak hogy nem lehet leadni.<#ravasz1>

#55010
ez szerintem a bonus series része és azok eléggé bugosak lettek 4.0 után.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55009
Lehet hogy bug,ma több fura dologba is bele futottam ügynökkel,először mikor el indultam Nar Shadda-ról és felszálltam a hajómra, a hajóm bejárata füstölt és fel robbant sokszor,ha közel mentem abba hagyta ha eltávolodtam újra jöttek a robbanások meg a füst.Utána quesh-re érve elkezdtem a küldiket csinálni,nem tudtam használnia térképet.Akár mit csináltam csak annak a helynek a térképét tudtam megnézni ahol épp voltam.Ki logoltam meg vissza és jó lett,de be kellett mennem egy barlangba és utána ahogy kijöttem belőle a térkép újra be halt.

#55008
Nem elmentem küldizni Quesh-re.Nar Shadda-ra csak Kaliyo miatt mentem,neki volt oda egy küldije,és ha már arra jártam ezt is megcsináltam.

PiszkosFred
#55007
Keress ra guglival, lehet, hogy egy olyan kveszt, amelyet azota kivettek! Egy regi karakterrel jartam en is mar igy, bar latva a rewardokat (nalam nem volt semmi sem), lehet, hogy inkabb bug lesz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55006
Resetelni és újra megcsinálni próbáltad már?
#55005
Ez valami kémkedős küldetés volt,de tényleg régebbi,a köztársaságiakat kellett szabotálni meg szekálni.

#55004
A választ nem tudom pontosan, csak hangosan gondolkodom.

Nem lehetséges, hogy azt a küldetést pár hete vetted fel a Bounty Event alkalmával, akkor megcsináltad, de elfelejtetted leadni? Ezen a héten már nincs Bounty Event, így valószínűleg ezért inaktív az npc-nél, akinél le kéne adni.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55003
A 30 napos előfizetés automatikusan megújuló típus, tehát ezt a pénzt minden hónapban automatikusan levonják tőled, amíg le nem mondod.

A 60 napos és ennél hosszabb típusú befizetések azok mind egyszeri alkalmak, így neked kell figyelni, hogy kezd elfogyni a befizetett napok száma és újra manuálisan befizetni a következő időszakot.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55002
Nar Shaddán van egy 60-as szintű küldim,amit meg csináltam,de leadni nem tudom a küldetést,oda megyek ahol le kéne adni,ott is az NPC de nem tudom leadni,valami süket szöveget nyom és kész.Az a baj hogy a karim csak 48?Vagy bugos a küldi?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.12. 10:22:42