Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ott a rossz az volt, hogy rommá ráztad őket és a 3 kivételével 1et életben hagytál (hogy ne robbanjon fel a bomba). Én legalábbis ezt az utat jártam be náluk. Amit írtam lent olvastam és nagyon megtetszett 😄
SPOILER VÉGE
I really am the best és hasonló egós szövegek is jók. a "YAWN" opciókon egyenesen pusztultam, de most nem jut eszembe egy sem.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Maga a szektás rész volt az egyik legnagyobb kérdőjel. Lekapcsolod a dagadt sithet, majd add a játék egy olyan választást, ahol a Light side kivételével minden más a kreténség határait súrolja és amikor visszamész a chipért a silencerhez , akkor a játék arra "szuggerál", hogy add át a híveidet annak a hive mind szerűségnek. Mondjuk így tényleg nem nehéz jófiúnak lenni, ha a többi lehetőség az agyf*sz a köbön kategória
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Me:
Cyborgs: "We want to join your cult."
Me: "That's a fantastic idea! I wish I'd thought of it myself!"
Cyborgs: We want to offer you our microchip as a sign of our loyalty!
Me: "I suppose that will do."
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"I prefer the term -differently rational-"
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 18:46:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez az új kieg sztori végén lévő küldi, gondolom én... 😊 Erősen bólogassatok, ha jól gondolom. Mentem pár pvp meccset és kb 5 meccs és full lvl 65 lilában vagyok. Most a 2 relicet akarom kiszedni és majd utána jöhetnek a ruhák PvP gearből. Abszolút nem vészes az alap szettet össze szedni.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
(kivéve open world pvp ott nincs boolster expertise-re és nincs ami elromoljon)
Lusta vagyok visszaolvasni: milyen class és milyen discipline a jelenlegi karaktered? (sorc lightning talán?)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Ha rendszeresen megcsinálod a napi ill egyéb PvP questeket, akkor annyira nem vészes illetve a köv Gree event alatt érdemes majd a PvP napikat ott is megcsinálni, konkrétan nem tudom. A lényeg, hogy objectivre menj, ne killre
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
A Deluxe pack használható létező accountra, és bár csak gyorsan átfutottam, nem látom azt a kitételt, hogy accountonként csak 1x lenne használhat, mint az Amazon-boundle
Terawatt:
A Hutt cartelt kár kihagyni, szerintem jól megírt a story (Birodalmi oldal valamivel jobb)
és amint megvan a 65-ös szint, elkezdhetsz felöltözni (common data c. vendor) valamint augment kitekkel ellátni a cuccaidat.
Makeb prolog:
mondjuk a LS fejvadásznál egy kicsit nagy volt az az apró spoiler 😄 (de ha jól rémlik a consularnál is ellőtték a story végét)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Ha az origin-en megveszem az deluxa pack-et akkor azt feltudom használni a már meglevő account-on mint egy sima game card-ot ?
Vagy csak egy új account-on tudom felhasználni ?
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 16:02:31
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"M. Kovoe
Former Refueling Technician
Current Doer of NOTHING"
Le a kalappal a fejlesztők előtt, mert történetet tudnak írni az egyszer biztos. Kivitelezés is jó, már ahogy egy MMOhoz meg lehet csinálni ezzel az engineel.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 14:06:15
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 12:30:24
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Annak orulok egyedul, hogy az osszes talonban levo preferred accountomnal (van par) sikerult eljutni a flottara egy ora alatt es megvettem a kegliket mindket oldalon 4 creditert, ez viszont nagyon orvendetes 😊 (sosem fogom ezeknel hasznalni tobb, mint valoszinu, de legalabb van egy-egy hazuk ezeknek az accoknak is)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De lehetne említeni az új SW filmet....
Elvileg amint elérte az ember a 65-ös szintet, több legacy XP jön és lehet elkezdeni gearelodni az endgame felé.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Na jó egy heroic küldit lenyomtam a kezdő bolygón,kíváncsiságból,de az is röhej könnyű volt,egyedül levertem az egész barlangot.<#rolleyes>#rolleyes>
Nulla kihívás volt.Főleg most hogy nem is kell gyalogolni a kariknak,mert egyből tudnak mindenhova taxizni,régen legalább fel kellett fedezni a taxist hogy használni tudd,most semmi gyaloglás nincs.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.23. 09:27:00
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Amúgy sikeresen elkefélték a Bounty contract eventet is.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
És persze az is hasznos, ha nagyjából ismerd az összes kaszt képességeit. Pédául ha egy jedi guardian viszi hutballon a labdát, akkor nem állsz a gólvonalon, mert rád tud ugrani.
Nézd át a skilljeidet, lehetnek olyanok, amiket PVE környezetben nem igazán használsz, de PVP környezetben hasznos lehet (pl. a csapattag magadhoz rántása kitűnő fegyver hutballon, van lassításod, stb.).
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Tudtok adni tippeket PvP-re? 😊 Mit hogyan érdemes gyűjtögetni.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.19. 18:11:19
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.19. 17:57:55
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Majd valamikor két ünnep között rászánom magam, hogy végigvigyem , a társak küldetéseivel együtt.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Irta valaki, hogy legalabb ilyen poen a csupa jo (LS) inkvizitor is, az unnepek alatt lehet megnezem, mert el nem tudom kepzelni milyen lehet. Illetve, ugy erzem, olyan lehet, mint egy igazi pokerarcu troll, aki direkt csak azert sem azt csinalja, amit elvarna a tobbseg. Kivancsi vagyok ra.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.18. 19:49:47
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”