Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem lehetne átnevezni a topicot Star Wars: Knights Of The Old Republic 3
?? mert így a kedvenceknél a republic commando megelõzi, és nem az elõzõ részek "alatt" van..
?? mert így a kedvenceknél a republic commando megelõzi, és nem az elõzõ részek "alatt" van..
de varja masik forumot kene nyitni aminek nem ez a neve, vajrjal nyitok egyet Star Wars: Knights of the Old Republic 3 néven és az lehetne mondjuk az akkori amikor már megjeleneik 😛
Spread De Love!
pff...
max Star Wars: Knights Of The New Republic
ezt mindenki tudja teeee<#whatever>#whatever>
egyébként kíváncsi leszek hogy most is új karit kapunk-e. vagy ha nem, akkor hogy fosztanak meg az xp-tõl..
jah meg azt is hogy hogy fogják kiszûrni hogy revant a 2-ben jó/rosszank állítottam be + én milyen voltam😄
max Star Wars: Knights Of The New Republic
ezt mindenki tudja teeee<#whatever>#whatever>
egyébként kíváncsi leszek hogy most is új karit kapunk-e. vagy ha nem, akkor hogy fosztanak meg az xp-tõl..
jah meg azt is hogy hogy fogják kiszûrni hogy revant a 2-ben jó/rosszank állítottam be + én milyen voltam😄
Egyenlõre csak pletyka, de bizonyos források szerint az Obsidian már nagyban fejleszti a Star Wars: Knights of the Old Republic harmadik részét. Az információk szerint egy új harcrendszert is beleépítenek majd ebben az epizódban, vagyis inkább átformálják a meglévõt; olyan szinten, hogy a fénykardok nagyobb szóhoz jutnak. Jelenleg úgy fest a dolog, hogy valamikor az E3 környékén kaphatunk hivatalos bejelentést, videót.
Forrás:GameStar Online
Forrás:GameStar Online
Spread De Love!