Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N1ggA
#59
kotor2 topicban van valami, Magyar írta, de nekem nem volt erõm elolvasni. Pláne, hogy angol.

Spread De Love!

#58
nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg?

As long as you do what you think is right, you cannot go wrong.

Muki100
#57
Tuti menni fog szerintem, de dantooinenál NAGYON vigyázz merre nézel 😊

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

N1ggA
#56
szerintem elindul, de élvezhetetlen lesz, ha van egy nagyobb épület, fák, vagy sok ember, akkor körülbelül 5 alá fog menni az fps-ed, talán 640x480-as felbontásban 10 körül lesz, de úgy meg élvezhetetlen

Spread De Love!

#55
Ha az elsõ ment, a második is fog. Ha akadozásokkal vagy grafikai bugokkal találkozol, az nem a gyenge géped miatt van, hanem a Kotor2 optimalizálatlansága miatt. Több helyen még a legjobb gépeken is szaggat, hibásak a szereplõk animációi (pl:Telos Citadel).

#54
Kotor 2 vel az a baj, hogy a tartalmának kábé 30 százalékát durván kivágták belõle a határidõk miatt, emiatt az egész sztori félkész és több ponton bugos maradt. Mint egy félkarú óriás. Íly módon alapból nem versenyezhet az elsõ résszel, ami teljes és gyakorlatilag bugmentes volt már megjelenése pillanatában is.

dinomano
#53
sziasztok! 1 technikai jellegü kérdés, irtam mar a KOTOR 2 topicjaba is, de ottt senki sem valaszolt...1 633mhz-s celeronom van, 256 mega RAM+geforce 2...az elsö rész megy a gépemen; az a kérdésem; h. a 2 is elmegy vhogy ezen a configon; vagy ne almodozzak? :-O A graf engine ugyanaz, ha jol tudom... A min. configom nicns meg papirforma szerint; de tenylegesen, lebutitva menne nalam a 2?

\"Héjjá-héjjá-héjjá-hóóó; pici kupó mogyoró!!! :-P\"

#52
Sztem mindkettõ isten volt, a második meg fõleg. Ha az elsõ 95%, akkor a második 97=)

#51
ja az 1 rész nagyon állat volt foleg mikor kiderült hogy en vagyok revan az lett volna jo ha revan néven kezdem el a gamet az a baj hogy a kotor 2 höz még nincs magyarositas 😞 pedig ha lenne azt is végég nyomnam😊az esö az igen fasta game volt en 97% adnák neki😊
#50
Nagyon várom már a gámát, remélem, olyan lesz mint az elsõ rész. Az nagyszerû játék volt. A második részrõl inkább nem nyilatkoznék...

tigeroo
#49
lehet a fejlesztõk az egyik hajnalon arra eszméltek, hogy "hoppá, valamit elfelejtettünk.."<#gonosz1>
N1ggA
#48
Elsõ hozzászólás: E3 idején kapunk hivatalos bejelentést és videót. Kaptunk?

Spread De Love!

tigeroo
#47
csöndet!! még meghallanak minket!! inkább lapulj tovább a bokorban! pssszt!! az ág megreccsent..
franco
#46
hát ja 😄 de még várhatunk

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

N1ggA
#45
jöhetne már a gamma😄DD

Spread De Love!

N1ggA
#44
hát ja 😄 de még várhatunk

Spread De Love!

franco
#43
jöhetne már a gamma😄DD

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

Checkerboy
#42
Sirály lesz 3. rész 😉
Az 1 és a 2 nagyon tetszett (2be azért voltak hibák de arról nem az Obsidian tehet mert lucasarts megszabott egy határidõt és az eléggé kevés volt tehát nem tudták jól átnézni

Amikor az eget nézem, csak téged látlak. Amikor a napot nézem, csak téged látlak. Amikor a hegyeket nézem, csak téged látlak. Állj már arrébb mert nem látok tőled semmit!

N1ggA
#41
néha lehetett

Spread De Love!

tigeroo
#40
igen, de az 1-ben nem lehetett az embereiddel csevegés után light/darkside pontokat szerezni, szal ott sokkal kevesebb volt..:l
#39
Jóde gondolom megfigyelted már, hogy amikor full darkos vagy és bekapsz egy light side pontota, azt csak 5 dark side pontal tudod visszacsinálni 😄.

Ugyanez van a lightsidereknél is.

franco
#38
csak bizonyos eltolódás után kapod meg a presztízsosztályokat

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

#37
Amúgy milyen részeket hagytak ki a 2-be? Mármint a végérõl.

#36
Eggyetértek.

Az elsõ részben az nagyon nem teccet, hogy eleve csak a végén lehettél sith, és akkor mindenkit kikellett nyírnod.

Ennél a résznél meg nekem a sith az sokkal jobban bejött, mint a light.


Nemkell mindenkit kinyírni. Azt ölsz meg akit akarsz.
És itt már aszerint dõl el, hogy sith vagy light vagy-e, hogy ugyebár mennyire vagy a sötét oldalon vagy a jón.

Tehát, hogy a karidnál az a nyíl a piros felé vagy a kék felé hajlik.

Tényleg! Ti, azt még nem próbáltátok ki, hogy épphogy csak kicsit leszel gonosz és ezzel sith és amikor sith lettél felturbózódni light pontokkal.

Milyen phoen lenne már 😄D?

franco
#35

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

lwb
#34
nem hiszem, hogy ez a határidõ hónapokkal elõtte le lett volna már fixálva. valószínûbb, hogy a lucasarts egyszer csak bejelentette, hogy nincs több idõ, fejezzék be x héten belül - akárhogy.

lwb
#33
a második rész hibáiért csak a lucasarts a hibás ... miattuk és a hülye határidejük miatt (legyen kint a gém még a szünidei nagy hajrára) kellett a játék utolsó harmadát összecsapni. bizonyíték erre a játék könyvtáraiból összehalászható kimaradt részekre utaló nyomok. a bugok meg teljesen rendszer függõek. nekem egyszer sem fagyott ki a játék - ellentétben az elsõvel, ami az 1.01-es peccsig játszhatatlan volt, mert már a menüben kilépett.

(azt már csak zárójelben, hogy az elsõ rész - ami persze nagyon jó volt - százszorta lineárisabb volt, mint a második. messze nagyobb a mozgásterünk, a választásaink súlya a folytatásban.)

Hmuda
#32
Én pont a vége miatt mondom azt, hogy rossz játék. El van kapkodva, de valami hihetetlenül. Egy normálisabb fejlesztõ társaság már jócskán elõre tervezi a dolgait. A KOTOR2-n látszik, hogy az utolsó egy hónapban rádöbbentek, hogy kifutottak az idõbõl és gyorsan összecsapták a végét és optimalizálásra meg hasonló alapvetõ dolgokra már nem maradt idejük. ha elõre dongolkoztak volna, akkor nem akartak volna túl sokmindent beleeröltetni a szûkös keretbe és sokkal jobb is lehetett volna. De nem lett.

A kevesebb jó az még mindig jobb mint a sok rossz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#31
Sztem meg igenis magyarázat,de mindegy,nem vitatkozok,a körülményekhez képest nagyon jó játék lett szeritnem,élveztem leaglább annnyira mint az 1-et,csak a vége elég szar lett 😞

Hmuda
#30
Egy normális fejlesztõgárda tudja mire képes egy határidõn belül és nem vállal többet mint kellene. De ez még mindig nem magyarázat arra, hogy látványos romláson ment keresztül az egész játékengine.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#29
vártam volna még pár hónapot...

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

#28
Csak mondjuk vedd figyelembe hogy mennyi ideig fejlesztették az elsõ részt Bioware-ék,és mennyi idejük maradt az Obsidiannak a második rész fejlesztésére.Meg pusztán azt a tényt hogy a 2-nek a végét egy kissé meg kellett nyirbálniuk,hogy készen legyenek idõre,és az ebbõl következõ logikátlanságok kigyomlálása nem kis feladat fõleg ennyi idõ alatt.Szóval nem a fejlesztõket kellene szidni,hanem a kiadót.Ha mondjuk láttad volna azokat a szövegeket amiket kivágtak a végérõl nem mondanál ilyet 😊

tigeroo
#27
eh arra akartam kilukadni hogy a biowarenek nagyobb a tapactalata...nah
de sokkal több párbeszéd van a 2-ben, dícséretes
franco
#26
ezt te sem gondolod komolyan

nem kell mondani, mindenki tudja

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

tigeroo
#25
jah ha felvetted a felbontást a fõmenü ment összefele, LOL😄DD
tigeroo
#24
a ketóban csak a worckbench a jó.
annyit mondok: bioware >> KOTOR1 / Baldur's Gate sorozat..
N1ggA
#23
Igen. az 1-et én most vittem végig a 2 után elõször, és sokkal jobb volt a történet is és a pályák is, csak csunya volt kicsit 😛

Spread De Love!

Hmuda
#22
Na ja, csak az elsõ részt pillanatok alatt kijavították, tökéletesen bugmentesség tették pár hónap alatt (az elsõ rész ennyi idõ alatt már réges régen a második pecs körül volt, ez meg még mindig semmi), sokkal jobban át volt benne gondolva minden, sehol egy darabka hiba nem volt a történetben. Nagy hiba volt rábízni egy programozni nem tudó csapatra a második részt (sokkal bugosabb volt a második rész, mint az elsõ rész patchek nélkül, ami nem kis teljesítmény, hogy ennyire lerontják a motor stabilitását).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

franco
#21
OFF(mert ugye ez a 3. rész topikja)

nálam a 2 messze überel fiugg...ez van...

aki érdekel azokat olvasom többi /ignore

tigeroo
#20
ha az 1-ben ugyan olyan lenne a "menü" felbontása mint a 2-nek akkor minden téren überelné nekem az 1 a kettõt..
a 2-nek csak a grafikája volt jobb
N1ggA
#19
2 km nem kb 😊

Spread De Love!

N1ggA
#18
Hmuda, és az 1 is tele volt buggal, pedig abba szerelmes voltál 😄
De pl. az a bug nagyon tetszik, hogy megyek elõre, quick save, és kb. 2 kb-er elõréb vagyok, z jo hosszu távok megtevésekor

Spread De Love!

Hmuda
#17
Pecs már megjelenés óta nincs, ráadásul annyi bug, kihagyott és átgondolatlan rész van benne, hogy egy teljes újradolgozás kellene az egésznek, hogy gatyába lehessen rázni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

tigeroo
#16
a 3-ba csak beletudják szuszakolni õket..😞
#15
Inkább a kivágott részek miatt fõtt a fejem...

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

N1ggA
#14
Hmuda, jön ki patch, semelyik játék se tökéletes. Elsõre

Spread De Love!

N1ggA
#13
Kiraly, atnevezve a topic 😊

Spread De Love!

Hmuda
#12
Hát ha tényleg obsidian akkor az nagyon gáz. A második rész akkor bughalmaz volt és átgondolatlan néhol hogy szörnyû. :-(

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

N1ggA
#11
megkérrdezem a cseten

Spread De Love!

tigeroo
#10
meg kellene kérni egy moderátort😊