Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spread De Love!
As long as you do what you think is right, you cannot go wrong.
\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"
Spread De Love!
\"Héjjá-héjjá-héjjá-hóóó; pici kupó mogyoró!!! :-P\"
Az 1 és a 2 nagyon tetszett (2be azért voltak hibák de arról nem az Obsidian tehet mert lucasarts megszabott egy határidõt és az eléggé kevés volt tehát nem tudták jól átnézni
Amikor az eget nézem, csak téged látlak. Amikor a napot nézem, csak téged látlak. Amikor a hegyeket nézem, csak téged látlak. Állj már arrébb mert nem látok tőled semmit!
Ugyanez van a lightsidereknél is.
aki érdekel azokat olvasom többi /ignore
Az elsõ részben az nagyon nem teccet, hogy eleve csak a végén lehettél sith, és akkor mindenkit kikellett nyírnod.
Ennél a résznél meg nekem a sith az sokkal jobban bejött, mint a light.
Nemkell mindenkit kinyírni. Azt ölsz meg akit akarsz.
És itt már aszerint dõl el, hogy sith vagy light vagy-e, hogy ugyebár mennyire vagy a sötét oldalon vagy a jón.
Tehát, hogy a karidnál az a nyíl a piros felé vagy a kék felé hajlik.
Tényleg! Ti, azt még nem próbáltátok ki, hogy épphogy csak kicsit leszel gonosz és ezzel sith és amikor sith lettél felturbózódni light pontokkal.
Milyen phoen lenne már 😄D?
aki érdekel azokat olvasom többi /ignore
(azt már csak zárójelben, hogy az elsõ rész - ami persze nagyon jó volt - százszorta lineárisabb volt, mint a második. messze nagyobb a mozgásterünk, a választásaink súlya a folytatásban.)
A kevesebb jó az még mindig jobb mint a sok rossz.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
de sokkal több párbeszéd van a 2-ben, dícséretes
nem kell mondani, mindenki tudja
aki érdekel azokat olvasom többi /ignore
Spread De Love!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
nálam a 2 messze überel fiugg...ez van...
aki érdekel azokat olvasom többi /ignore
a 2-nek csak a grafikája volt jobb
De pl. az a bug nagyon tetszik, hogy megyek elõre, quick save, és kb. 2 kb-er elõréb vagyok, z jo hosszu távok megtevésekor
Spread De Love!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun