Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Enosh Chan
#110
Ha bejelentik <#idiota>

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#109
mikor is jön a Harmadik rész? egy linket be tudsz ide dobni?

#108
kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor kotor <#finom>

#107
Már miért lenne mmorpg a KOTOR3? Singleplayer lesz, természetesen, ahogy az elõdök is.
Az megy hogy más néven milyen online SW szart adnak ki, nem érdekel.

Csak a KOTOR3-at várom, már nagyon.

Szili08
#106
Ez mikor jön ki?

N1ggA
#105
Na szerencsétek van, én is olvasom, hogy a kotor 3 már karácsonyra kijöhet, de ez nem az mmo, hanem a sima kotor3, de remélem lesz mmo is. Mert igazából lehet Lineage 2 jó, de én inkább olyanra vágyom, amibe az elejétõl tudok belekapcsolódni 😊

Spread De Love!

#104
Ha most a Bioware ráállt a Mass Effect szériákra, van egy Fanbtasy RPG tervük és õk csinálják az új SW MMO játékot, akkor mekkora esélye is van normális KOTOR3-nak?

N1ggA
#103
Lineage 2? Az már kijött nem? 😊

Spread De Love!

Enosh Chan
#102
Ha jo MMO-ra vagysz jatsz Lineage 2-vel 😊 De most nem ezt jottem reklamozni, hanem olvastam, hogy lehet mar karacsonyra kijon, szerintetek igaz?

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#101
Én sem játszom sokat, de a KOTORI-II-t többször is végigvittem. A Team-Gizka féle kiegészítésket is alig várom. Szeretném ha a KOTORIII ezeknek méltó folytatása lenne egy hasonlóan lebilincselõ történettel.

Aztán felõlem lehet mellette Star Warsos MMORPG is dögivel, csak legyen egy "sima" verzió is.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

N1ggA
#100
Én igazából másfél éve semmilyen játékkal nem játszom (SWG óta), mert egy jó MMORPG-re vágyom. Ha Star Warsos lenne, az nagyon jó lenne.

Spread De Love!

#99
Ne legyen MMORPG! Vagy legyen, de legyen külön normál játék is.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

N1ggA
#98
az nagyon jóóó lenne régóta vágyom egy MMORPG-re, mióta ugye SWGt elbaszták 😊

Spread De Love!

#97
Érdekes pletykák keringenek a GameSpot.com-on miszerint a KotOR 3 elképzelhetõ hogy MMORPG lesz.

#96
most nézem mikor jön ki PC-re a harmadik rész? nekem mind2 játék bejött talán a 2. része a Sith Lords látványosabb, de a játékmenetben és a történetben az 1. rész volt jobb!

#95
Nem a Force Unleashed ez egy másik játék .(ha tévedek javítsonki valaki)
#94
én nem revant akarom keresni.. revan akarok ismét lenni xd de mondjuk ki a faszt érdekli én mit akarok?😄
#93
a játék tök jó de mikor jelenik meg és csak konzolra fog készülni?
#92
egyébként a játék neve The force Unleashed😊

Asus P5Q Deluxe Core 2 E8500 4GB RAM ATi HD 4850

#91
A video állati!!

#90
Ilyesmit. 😊
És elvileg errõl is fog szólni. Megkeresik Raven-t.

#89
Ha a video alapján kéne megcsinálni a hármas részt akkor valószínüleg ez lenne a sztoria😞az alapján hogy a kotor 2-ben meddig jutottam)
Meg említették hogy le van zárva a navi computer a ében hélyán és azt HK-47 segítségével feltörjük, végig járjuk a bojgókat ahol Revan járt nyomokért és a végére megtaláljuk.(azt most hirtelen nem tom hogy Kreia mit jósolt a 2 végén de mindegy)<#eplus2>
#88
OK. Kösz.
#87
Teljesen más játék lesz és valóban konzolra készül. SW Force Unleashed a címe.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

N1ggA
#86
ez valami konzolos cucc szerintem

Spread De Love!

#85
Vélemény kéne. Szerintetek ez kapcsolódhat a gamához vagy ez valami tejjesen más:
http://www.youtube.com/watch?v=TPBPYexEEoA
Fogalmam sincs hogy ez mi lehet.
#84
Egyetértek, a motor biztos más lesz, de valszeg még így is komoly. Viszont még 2005-ben ígérték, hogy közel 1 millió(!)szövegbejegyzés lesz benne. Nem tom, hogy ez áll-e még, de ha igen akkor játékosként óriási lehetõség. Viszont én részt vettem a fordításokban (a 2-é még mindig készül..😄), szóval így meg rémisztõ.

#83
Azért a FU egy más kategória. Szinte bizonyos, hogy nem azon a motoron fog döcögni a játék. Netán ha mégis, akkor addigra már kinn leszne ka Dx10-es kártyák, a mostani csúcsok meg már elérhetõ árkategóriában lesznek. Nem aggódom emiatt, de úgy vélem teljesen felesleges a KotOR alá olyan motor, mint ami a FU elõzetesében volt.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#82
Legyen igazad!! Mindenesetre még így is úgy is kb egy év.
Az viszont tuti, hogy komoly grafikai motor lesz mögötte, aki látta a Force Unleashe elõzetesét, valszeg ugyanúgy kiesett a bugyijából, mint én. Tartok tõle, hogy ilyen grafikát, csak a jelenlegi felsõkatos videókártyák birnak majd. Dehát egy év múlva még sok minden változhat.

#81
Na persze. Ez mindig felröppenõ hír. De gyakorlatialg idõvel majd minden játék átíródik PC-re is. Ha már nem tudják vele elpasszolni a konzolokat, akkor jön PC-re, bõvített változatban (mint a HALO1, aztán lassan a HALO 2, a KOTOR 1-is eredetileg csak konzolra íródott, de a Lucasarts hülye lenne kihagyni a Pc-s bevételeket, de említhetõ lenne még a Jade Empire is).

Én nem aggódnék emiatt.

Plusz abban igazuk van a népeknek, hogy konzolra könyebb optimalizálni, mert ott nincsenek fenn felesleges, mindenbe belezavaró programocskák, mindegyik adott típusú konzol ugyanazt tudja, nincs fennakadás, így kisebb melóval lehet megoldani a fejlesztést és garantált lesz a teljesítmény is.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

roblee
#80
Ugye ez nem komoly!!!<#ijedt>
Csak konzolra lesz? Ezt nem akarom elhinni. Ez nagy ki***!!!
Lassan a PC-sekkel nem is törõdnek!

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#79
Jah, annyit már lassan biztosra lehet venni, hogy lesz, de hogy mikor még nagy kérdés. A nagyobbik baj az, hogy minden forrás szerint csak nextgen konzolokra jön majd. Szóval PC-vel szívás. Naggyából ugyan úgy, mint az új Jedi Knight-tal.

#78
Mellesleg ... valóban a Sith lortds ban a címé vel ellentétben nekem nagyon kevés volt asötét oldal feelingje .... és Raven egyik legmisztikusabb és megkapóbb szereplõ a játékban ...

#77
Nem hivatalos, de attól még jó

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#76
Kotor 3 videó

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#75
több szerepe a fénykardnak? A központi karakter fénykarddal fog borotválkozni, meg uborkátszeletelni <#vigyor4>

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#74
nem hallottam ilyesmirõl

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#73
Mit írnak a pc guruban róla vagy csak azt mondták hogy meg fog jelenni? Jesszus milyen messze van mire ki jön. A neve alapján jó lesz. Egyépként szerintetek igaz az a hír hogy új harci rendszere lesz és több szerepe lesz a fénykardoknak?
#72
elõzetes videó?

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

N1ggA
#71
Az elõzetes videó alapján nagyon jó lesz a next generációs grafika. Nem hiszem, hogy PC-re is lesz, vagy ilyen jó lesz.

Spread De Love!

#70
Az elsõ rész yó volt, a másodikkal most játszom, sajnos kb. 3 percenként kell menteni, mer' néha eccerûen kilép..

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#69
11. o. lap teteje

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#68
A 2007/1 es Pcguruban írták, h. már készül (a Force Unleasheddel+a Battlefront 3mal)

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

zorrobomber
#67
en az 1et 533celeronon 512rammal geforce2mx400al toltam vegig, a kettonel mar nem volt turelmem, vettem egy jobb gepet 😊

#66
Alig várom hogy legyen már valami kép videó vagy a gamáról valami infó.
N1ggA
#65

Spread De Love!

#64
hûû :o link??..

N1ggA
#63
namá bevan

Spread De Love!

N1ggA
#62
Még else kezdték?!

Spread De Love!

Muki100
#61
Még be sincs jelentve.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"