Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Anno lvl26-on hagytam abba, most befizettem 1 hónapra.
Így kaptam egy lvl60-as karakter lehetőséget. Sztorin kívül lemaradok valamiről, ha egyből fejest ugrok a 60-assal a játékba?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Fura ,mert pl Nar Shaddán azért egy egy helyszínen mondott pár vicceset, gondolom ebben ki is merült a büdzsé Austinban
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha HK-51 -et kilockolom tízes szinten, akkor végigkommentálja a class storyt vagy néma marad egészen Makebig?
Valaki próbálta már így?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
#55137
Akkor lehet tuzfal vagy valami megfogja, de csak tippelek.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gondoltam belépek 1,5 év után a játékba, de server not respondingot kapok a lauuncherben, Jelszó és Név persze jó. Valakinek ötlete?
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
@El Protector: mint mindig. Én már csak ilyen lonely wolfba nyomom, de már tényleg kéne valami guild lassan.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Az alaplépés az, hogy meg kell csinálni az első küldetést, ami 5000 ship reqet ad, majd abból veszel egy gunshipet, és ha nagyon felborul a match balance , akkor arra váltani.
A tápos hajók annyira nem vészesek, de ha előjön a premade vs pug forgatókönyv, az kicsit lelombozó tud lenni.
Ha van valami csapatjáték, akkor nem igazán számít a felszerelés.
Illetve ami a gond, hogy sokan a strike fightert használják, pedig van alapból egy scout is, ami sebességben,fordulékonyságban lealázz mindent. pl nagyszerűen ki lehet robbantani a kempelő gunshipeket ( akik, mivel 90%-ban csak ezt tudják, bepánikolnak és könnyű prédává válnak)
ha valaki sikeresen megtanulja használni a support hajókat/képességeket, az jóval többet ér, mint pár közepes skillel kempelő gunship
Igazából 2 olyan forgatókönyv van, amikor érdemes más célpont után nézni: jól felszerelt jó reflexekkel rendelkező scout, aki pillanatok alatt képes bárki közelébe érni és gyorsan levadászni a bombereket/gunshipeket. A másik pedig a jól helyezkedő gunship, aki sokszor csak arra vár, hogy kiérj a takarásból és bumm, ha emellé nem pánikol be, amikor ráfordulnak, akkor 2 v 3 ember kell a levadászásához és ha elkezd mondjuk a műhold körül keringeni, sokáig képes lekötni azt a 2-3 embert.
Én ez esetek kb 70% gunshippel játszok, ekkor átlagban benne vagyok a top3 játékosban medálok számát tekintve. Nem szeretek 1 helyben kempelni, kivéve ha védeni kell egy elfoglalt célpontot. A gunship tud talán ez egyik legjobb supoort lenni, távolról kikapni a dronokat,aknákat,lövegeket. Besegíteni a támadásban (tiszta killt kevesebbet, viszont asszisztot nagyon sokat lehet összeszedni) Ha egy ellenséges gunship komoly problémát okoz, akkor biztonságos távolságból lehet semlegesíteni vagy rákényszeríteni, hogy váltson pozíciót. Gond akkor van, ha egy jó scout jön szembe és elkezdődik a "chicken game" ilyenkor felteszem a fortess shieldet és ha sikerül lepani akkor happy, ha nem akkor vagy van időm kigyorsítani és elmenni mellette vagy kampec (ha sikerül elmenni, az már majdnem félsiker, megy a hull repair a shiled/fegyver is töltődik kb 12-20 távnál megállok, szembefordulok és várom a köv kört)
Ha túl sok a scout, és vadásznak a gunshipekre, akkor strike fighterre váltok. Nem annyira gyors, mint a scout, viszont erősebb fegyverzete van ,proton torpedő és számomra könnyebben kezelhető, illetve nem elég egy-két jól eltalált sorozat, hogy kifeküdjön . ilyenkor a gseket támadó scoutokra fókuszálok illetve a leszakadó bomberekre, gunshipeket ritkán tudok leszedni.
Scout: nem igazán használom, számomra túl gyors és nem volt kedvem annyit gyakorolni, hogy a sebességet/fordulékonyságot ténylegesen is ki tudjam használni.Aki jó vele, az tényleg tud vele tarolni.
Bomber: nem ismerem, csak amit olvastam róluk. Jól support hajók illetve távolról proton torpedókkal tudnak még operálni.
Ez csak egy nagyon rövid ízelítő. Én már jó ideje játszok vele, mégsem tudtam megunni. És ami a lényeg, hogy teljesen F2P játékosok is annyit játszanak vele, amennyit akarnak, nincs lekorlátozva a meccsszám.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kérdés: a Galactic Starfighter játszható normál billentyűzet + egér kombinációval is? Vagy mindenképpen joystick kell hozzá? Sokan panaszkodnak, hogy már kezdetekben is elég durván kigyúrt játékosok ellen dobja be őket a gép, így teljesen esélytelenek. Alapvetően mik az alaplépések a GSF-ben? Engem érdekelne, talán rászánom végre magam és belevágok ebbe 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.26. 22:16:02
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Kérdés: Milyen kiegeket kell megvenni? Vagy elöfiztöként mindet megkapom?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
En csak a fakra mentem, a tobbi nem izgatott annyira. Illetve lattam egy tuzhelyet a dekorok kozott, de iden az nem kaphato, vagy megint en vagyok bamba. Az kellene meg, az jol nez ki.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
én is valamikor két ünnep között próbálok betárazni parcelekből, mert vannak jó cuccok a vendornál
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Olvastam amit irtal (meg dulfyt is), meg is tetszettek a holo-tree cuccok, csak hat rosszul ertelmeztem a dolog mukodeset. De, mivel olcso volt a fa a GTN-ben, subos accal inkabb vettem 20-20-20-20 belole, aztan letudtam az egeszet a picsaba.
Aztan most delutan a prefes csaladi accountra is gondoltam rakok par fat, ha nem is sokat, de legyen egy-ket darab mutatoban - no ekkor vettem eszre, hogy hulye voltam, mert kvazi egy ora alatt ablakban jatszva es mellette mas csinalva szpemeltem a droidokat, es lett annyi holo-tree meg token, hogy nem hittem volna.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.12.25. 23:30:51
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ami a life day eventet illeti, nagy marha voltam 😄. En vegig abban a tudatban eltem ezeddig, hogy a hostile "overheated" robotokbol csak egyszer esik cucc, az is csak akkor, ha egyszer megdobom (ugy, hogy en eloszor, kvazi lehutom),aztan vagy esik tree, vagy nem. Ma jottem ra, hogy lofaszt vane z igy, szpemelhetem addig a hogolyokat ra, ameddig a robot el nem tudnik... Na bmeg, ha ezt hamarabb tudom 😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gondolom azért ilyen sürgős, mert most a lentebb linkelt origin deluxe outlander pack 20 euró (6500ft kb)
a Steamen is van star wars akció január negyedikéig
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Hát ez nem full game, szóval nem lettél kisegítve vele.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.25. 21:04:25
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Valaki próbált már origin-es deluxe pack-ot többször az acc-ján. Én kb 2 hónapja vettem egyet a G2A-ról és azóta tök jól működik (csak sajnos lassan lejár a 60 nap). Valaki lentebb írta elvileg többet is lehet venni egy acc-ra a kérdésem tehát az hogy valaki kipróbálta ezt már? És ha mégsem működik az origin visszafizeti-e a játék árát? Elvileg van valamilyen visszatérítés.
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
- nem férsz hozzá egyik kiegészítőhöz sem
- kevesebb quickbar,tárhely, karakterhely, stb
- nem tudsz más játékosnak levelet küldeni, illetve kereskedni velük
-viszont mind a 8 class története végigjátszható
Érdemes 1 hónapra előfizetni és ezzel sok korlátozás részlegesen v. teljesen feloldható.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mennyire van megkötve a f2p játékosnak a keze? Élvezhető f2p játékosként is?
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Leszedtem a youtuberól a Fallen Empire új zenéit, itt csücsül a gépemen jelenleg 128 kbps mp3-ként.
Ha van igény beszerkesztem ( tag, előadó, albumborító stb) és majd felrakom valami filemegosztó oldalra (nagy valószínűséggel mega) ezt ill a 320-as ripet is.
Második kérdés:
A GSF mennyi embert mozgat meg? Érdekelne a társaságot egy többé kevésbé kezdőknek szóló leírás a Galactic Starfighterről magyarul?
Még egyszer kellemeb ünnepeket és gyors felépülést a bejglikomából 😄
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Dobjatok screenshotot a kedvenc karakteretekről, hogy hogy néz ki. 😊 Később én is felrakom, de még kell egy/két armor darab.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nem mertem PNG-be berakni, jpg lerontotta.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.12.23. 21:12:42
Én most ezzel nyomulok:
Advanced Farmhand Blue Color Crystal
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerk.: Ingame mindig elmorzsolok egy könnycseppet, hogy milyen jól néz ki
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 20:59:34
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
a CM-es kristály pedig igen hasznos, már 10-es szinten lehet +41 -es kristályt használni így( és a 4.0 előtt a társaknak is igen komoly bonuszt adott)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
(a vendorok az egyik dolog, alsóbb szinten még a relicek számítanak illetve régen a kristályok is light/dark szinthez voltak kötve, mint most pár fénykard pl vörös kristályt csak dark, kéket csak light karakter használhatott, stb)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Edit: jelenleg 1600-1250 körül van a light/dark side pontjaim, szóval elég balanceos maradt és nagyon is élveztem.
Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.23. 20:12:00
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu