60027
  • Shion
    #55335
    Évek óta folyamatosan előfizető vagyok, így kezdetektől megvan minden karakteremnek a Nico companion-ja, de az utóbbi pár napban egyikkel sem tudom előhívni. Benne van a Companion listában, de az előhívás gombra semmi nem történik. :(

    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem kedvelem ezt a companion-t, így nem gyúrtam ki a rangját, ezért nem is nagyon hiányzik.

    Csak azért tűnt fel a dolog, mert elkezdtem leporolni az imperial karaktereimet és level 60-on még csak néhány (4-5) companionom van a többségnél, így kraftolásnál jól jött volna a Nico plusz companion használata, mert akkor a lehetséges maximum 6 companionnal egyszerre tudtam volna fejlődni 500-ról 550 crew skill-re. Tudom, Chapter IX után már lenne 20+ companionom, de mindegyik karival végigcsinálni a Chapter I-IX küldiket nem pár perc :(
  • Plata
    #55334
    De két napja még használtam,ma reggel meg nem lehet.
  • Gudott
    #55333
    akiknek "jogosan" van/volt meg, ott is vannak problémák Nico-val. Nem arra a pár "lepattanóra" utaznak, amikor nagyobb bugok is bent vannak a játékban. Kérdés ezt mikor javítják
  • Plata
    #55332
    Úgy látszik észrevették hogy Nico nem jogosan van meg nekem,mert ma reggelre elvették.A legújabb karimnak már nincs bent a társak közt,régieknek igen,de nem lehívható.Azért hiányozni fog.Jó volt vele fejlődni,úgy rémlik már 1-es szinten előhívhattam.
  • Gudott
    #55331
    Chapter XI, Update 4.2, PTS változások, bugok és Eternal Championship csúszás
  • picket
    #55330
  • picket
    #55329
    Vegyes érzésem van vele kapcsolatban. Először is ez a furcsa akcentusú, pösze Darth Sidious nálam kb az élmény harmadát elveszi. Aztán ott van még a tovább erőltetett sw általánosságok: fontosabb pörögni a fénykarddal, mint az életünket védeni, meg legyűrjük a szittyákat az életünk árán is (bár nem is tudjuk kik azok). Erre rátetéztek a dragonballos erőeffektekkel, de ez már nem ütött akkorát, mert eddigre már látszott, hogy csak és kizárólag a látvány számít. A túlreprezentált dekoltázs innen már csak egy lépés volt (komolyan, ennyit egész tréningje alatt nem hajol meg fekszik hason egy padawan).
    Ezt félretéve az erőfeszítés, a kosztümök és a technika használata megérdemel úgy 5 pontot a 7-ből. Ezért vegyesek az érzelmeim. Mert ha már ennyi időt, energiát, és tudást belefeccöltek, akkor lehetett volna igazán eredeti és érdekes is. Csak az a fránya kreativitás nem kéne az ilyen alkotómunkához...
  • Shion
    #55328
    Nekem is nagyon tetszett ez kis rövidfilm, amit filmszakos tanulók készítettek. Ahhoz képest, hogy iskolai feladatként forgatták, azért nagyon szépen megcsinálták mind a mozgások koreográfiáját, mind az utómunkálatokat (black box-ban forgatták, a hátteret utólag "rajzolták" oda, jók a vágások, saját zenét komponáltak, stb). Így szerintem is nagyon minőségi munka lett, sok hivatalos filmet leköröz. Remélem látunk még tőlük újabb rövidfilmeket.

    Aki fanyalog, annak két dolgot tudok javasolni:
    - csinálj jobbat és akkor talán jogod lesz ahhoz, hogy fikázd mások munkáját. De ha meg fikázol valakit, azzal önmagad bunkósságát bizonyítod!
    - nézd meg azt a rövid filmet is, ahol bemutatják, hogyan csinálták és mennyit dolgoztak ezzel a kisfilmmel. Nekem van filmes ismerősöm, látom rajtuk, hogy egy 5-10 perces kisfilmmel is mennyi sok meló van. Csak becsülni tudom őket, nem fikázni!
  • Plata
    #55327
    Amikor az erdőben találkozik a szedett vedett jedi banda meg a darth matyi akkor nem tudtam hogy most sírjak vagy röhögjek.
  • Plata
    #55326
    Hááát,eléggé unalmas,kb 2 percet néztem belőle többit pörgettem,tele van lopott ötletekkel.A karakterek elég szárok.
  • Zolkanoble
    #55325


    OFF: mit szóltok az őrületes Darth Maul fan made filmhez ? Egyszerűen hihetetlen, hogy ha az ember akarja és van hozzá lehetősége, akkor mit össze lehet rakni! Szerintem best fan made film ever! És a Jedi lánykák is nagyon "aranyosak" :-)
  • Gudott
    #55324
    Nem rossz de az eleje és a vége inkább Nar Shaddát juttatja eszembe :D
  • PiszkosFred
    #55323
    Folytatatas: nagyon early gameplay video.
  • PiszkosFred
    #55322
    Igen. Ha elofizetsz, akkor minden eddig megjelent tartalom visszavonhatatlanul es vegervenyesen a tied, meg akkor is, ha lejar az egy honap elofizu es preferred statuszu leszel, az elerheto tartalom megmarad.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.02. 09:51:18
  • AlucardHuN
    #55321
    Üdv!

    Mi a legegyszerűbb módja annak hogy tudjak játszani a KotFE-val? Jelenleg f2p vagyok, és van egy 50-es karakterem amit tovább szeretnék vinni. Most úgy van hogyha előfizetek akkor megkapom a Hutt Cartelt, meg a Revan-os kieget, + az a befizetésig megjelent Chaptereket?
  • Gudott
    #55320
    Én csak arra leszek kíváncsi, ha ez kimegy élesbe , mennyire barmolja szét az adatbázisukat
    Szerintem nem vagy max egy darabot adnak , a többit meg jó pénzért lehet a Cartel Marketből venni
  • PiszkosFred
    #55319
    Legalabb kapunk free rename opciot a valtas utan? :)
  • Gudott
    #55318
    Update 4.3 PTS, új PvP pályák, Cartel Pack, Server változások
  • Yoyoba
    #55317
    Nem, felváltva játszanánk, ráadásul Ő egyenlőre csak f2p, tehát ha jól tudom nem postázhat. Ja beleszeret, akkor persze változik.

    Köszönöm a választ.
  • Gudott
    #55316
    Amíg nem akarjátok egy gépről egyszerre használni a két accountot (multibox), addig nem hiszem hogy gond lenne.
    Bár ha nagyobb összegű credit mozog a két fiók között, akkor lehet beriaszt az automata rendszer, de ez általában csak több (tíz) M credittranszfereknél jöhet elő.
  • Yoyoba
    #55315
    Sziasztok. Egy gépről szabad két accal játszani ? Öcsém is kedvet kapott a játékhoz, de a saját accomra nem akarom beengedni.
  • Terawatt
    #55314
    Back pedal :P
  • PiszkosFred
    #55313
    Jaja, stronghold nalam is az elsodleges megoldas. Ha viszont olyan helyen vagyok, hogy nem akarom visszaverekedni magam a map azon reszebe, akkor gyors relog, mountra fel es utana stronghold ki-be. Ilyenkor mar picivel melle szokott lerakni. Bar, neha a mountra ules utan is azonnal bebugzik/ragad, ilyenkor tenyleg marad a futas vissza a stronghold ki-be lepes utan.
  • Shion
    #55312
    Beragadásról jut eszembe, hogy néha /stuck sem segít, sem a Quick Travel (mert azonnal interrupt-olódik az egy helyben futás/rángatózás miatt).

    Ilyen esetekre én az U betű és Travel to Stronghold / Guild Flagship funkciót használom, mert ez tényleg instant cast, még ilyen szorult helyzetből is kiment. Arra azonban érdemes odafigyelni, hogy a bolygóra NE a Exit to Previous Location-al menjünk vissza, mert pontosan a beszorult koordinátára tesz vissza minket a játék. Sajnos ilyenkor "gyalog" (pl. hajó, speeder) érdemes visszamenni, de valamit valamiért.
  • Shion
    #55311
    CTRL + S gombbal tudod be-ki kapcsolni a játék hangját.

    Én rendszerint megnyomom véletlenül, mivel a CTRL gombbal beszélek Teamspeak-en és csata közben előfordul, hogy hátra is kell mozognom az S gombbal :)
  • Plata
    #55310
    Azt ismerem.
  • Gudott
    #55309
    ilyenkor a chatablakba írd be

    /stuck
    (fontos a perjel)
  • Plata
    #55308
    Ma új bugba futottam.
    Corelia-n az ügynök fő sztoriban jöttem ki sztori helyszínről mentem lefeléa lépcsőn és felakadtam,nem tudtam se le se fel semerre elmozdulni,csak a levegőben futottam,végül nyomtam Quick travel-t,erre meg elment minden hang a játékban,azt hittem tönkrement a hangszóróm,de aztán belenéztem a beállításokba és ki lett kapcsolva a játékban a hang.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.02.21. 17:27:14
  • Gudott
    #55307
    nálam is előfordult már, de csak akkor zavaró, ha egy ellenfelet lootolsz, ha több van elég egyet és bizonyos körön belül az összeset megkapod (ill. van valamiféle autoloot opció is)

    Fred:

    Elvileg szerkeszteni is kell egy settings fájlt, mert különben átvált bitraiderre a kliens, de amúgy helytálló az amit írsz.
    Viszont lehet elég lenne csak a registryben átírni az elérési utat az új meghajtóra, és simán átmásolni
  • Plata
    #55306
    Az bug vagy feature hogy a halott ellenséget ha lootolni akarom a hullájuktól méterekre kell kattintanom hogy fel vegyem a lootot.Mert nem ott van sokszor a loot ahol a hulla és a loot jele.
  • Plata
    #55305
    Köszi,akkor ezt fogom tenni,a C-ről át másolom az SwTor mappát.De nekem Win7 van.
  • PiszkosFred
    #55304
    En igy jatszottam az elmult 5 evben, hogy anno az origines eredeti klienst masolgattam egyik helyrol a masikra, nem volt gond. Egyszer talan ujra kellett szedni a klienst, de az nem a masolas miatt, hanem valami frissult, vagy "mittomen", mar nem emlekszem.

    Szerintem a legjobb ha kiprobalod, de ne mozgasd, hanem masold, es az uj helyrol inditsd el, aztan kiderul, indul vagy sem! Ha biztosra akarsz menni, akkor csinalj a teljes kliensrol (esetleg a doku mapparol) egy biztonsagi masolatot valahova, uninstall (a registry miatt), aztan kapd le az uj launchert, install, add meg az uj helyet, majd amikor elkezdi leszedni a cuccost, stop. Masold oda a regi kliensedet, aztan inditsd ujra a launchert, egy verify/repair, es kesz is. Megsporoltal 30-40 gb letoltest es peccselest. Nem tudom, hogy ez igy muxik e, de minden mas mmo eseteben menni szokott, szerintem itt sincs maskent.
  • fluency
    #55303
    Simán. Nekem is úgy van ( win10). Van pár játék, ami nem igényli a telepítést az adott rendszerre. A biztonság kedvéért addig ne töröld az eredeti partícióról, amíg a másikról nem indítod.
  • Plata
    #55302
    Nekem nem hiszem hogy aktuális,de lenne egy aktuális kérdésem.
    Nem igazán értek a gépekhez,lenne egy kérdésem emiatt,lehet hülyeség,de akkor bocs.
    Szóval a játék kezd túl nagyra nőni,már asszem 46+ giga,most C meghajtón van,de kezd elfogyni a helyem,E-n viszont sok hely van,meg tehetem azt hogy a játékot tartalmazó File-t egyszerűen át húzom E-re?
  • PiszkosFred
    #55301
    Na kozben megjottek ma reggelre a CC kulcsok es a chapter 1 promo, akinek aktualis, nezzen ra a mailjere!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.02.20. 10:41:51
  • Gudott
    #55300
    Chapter XI megjelenés és bugfixek
  • Kaputelephant
    #55299
    Gondolom amíg nincs rajta haszon 'cuse it's free addig le se szarja a MikiLajos kompánia. De ha csak 1 cent nyereség lenne rajta...uff szegény devek :D Még az ötletet is átkoznák. Egyébként ha van egy kis esze az EA-nak és látná a potenciált benne simán zöld utat adhatna neki a keze alatt. Szerintem vennék, mint a cukrot, max ha kell veszel pár száz darabot, jó az a száraz kenyér és a száraz víz is.

    MOst olvasom -> http://www.twitch.tv/thedigitalcowboy
    Ezen a Twitch csatornán szokták közvetteni elvileg a fejlesztést. Mekkora fanatikus egy brigád.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.02.16. 17:52:48
  • PiszkosFred
    #55298
    Olvastam en is, de valahol ugy erzem, hogy a Disney/Lucas jogaszai nem biztos, hogy tudnak errol :) Marmint lehet, hogy alap esetben a hatalyos torvenyek alapjan nekik van igazuk - a fejlesztoknek - ha ilyen paramterek mellett fejlesztenek egy remaket, de a valosag? Vajon mit szolnak hozza a tulajok? Hat majd kiderul. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.02.16. 14:27:00
  • Plata
    #55297
    Úgyis hazavágják,látod a Rockszar is nyomozókat meg egyéb állatokat zúdított az ingyenes Online-t fejlesztőkre.
  • Panzeradler #55296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy álom válna valóra, ha lenne belőle valami.

    Is this legal?
    Absolutley!

    Can you make a Star Wars game? Remakes of games have been around since the 80's and some have become very sucessful. Games like Black Mesa did it with Half Life and Renegade X rebuilt Command and Conquer in the Unreal Engine 3

    !

    How much will the game cost?
    100% FREE

    Since the game is still under intellecal property by Disney we are allowed to make the game, but we are not allowed to sell it. So the entire game will be 100% FREE!


    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2016.02.16. 14:13:45