Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gibson9
#212
Hát ha így lesz, akkor csak úgy lesz értelme másik kasztot választani, ha csapatban akarunk játszani, mert egyedül leabálnának nagyon :/
De remélem is, hogy több kaszt lesz, mert nekem még mindig furcsa, hogy belépek a játékba és több millió erõérzékeny ember ugrál majd körülöttem.
Ami bizakodásra ad nekem okot: 1. Bioware
2. Kotor

wedge31
#211
Állitolag több kaszt lesz a gond csak az hogy a userek kb80% jedi vagy sith akar majd lenni és ez egyoldaluvá teheti a játékot lásd SWG.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

N1ggA
#210
Amúgy szerintem úgy lesz hogy mindenki force sensitive lesz az elején, és mellé lehet választani rengeteg kaszt közül. Végülis ha jól megcsinálják, akkor nincs baj.

Spread De Love!

gibson9
#209
Ha csapatban játszanék, akkor én egy orvgyilkos droid szeretnék lenni 😄 Egy HK tipusú! De szívesen lennék egy Twillek kereskedõ is 😄
Jó lenne ha nem csak Jedi vagy Sith-ként lehetne kezdeni a játékot.

Drephis
#208
<#wilting><#wilting>

help

Legend Killer
#207
dáj dzsedáj 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Enosh Chan
#206


Remelem nem igy fog kinezni a kard markolata mert ez rohejes

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#205
Rohadjanak meg az mmo-jukkal együtt.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

[HUN]Crassus
#204
http://pc.ign.com/articles/922/922115p1.html

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

N1ggA
#203
Nagyon félek ettõl a kezdetektõl is lehetek Jedi dologtól, és remélem nem lesz kötelezõ. Ha lehet mást választani valószínûleg doktor leszek, a jó oldalon 😄 De már megdumáltam pár sráccal hogy játszunk együtt, majd mindenkinek meg lesz a maga kasztja. Remélem nem egy wow lesz vagy egy NGE SWG...

Spread De Love!

BlackShadow
#202
vhol azt írták, h elejétõl lehet használni az erõt

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#201
Azért ne felejtsd el, hogy abban a korban amikor a játék játszódik, tényleg ezrével rohangáltak a Sithek és a Jedik. De még egyáltalán nem biztos, hogy a játék kezdetén lehet majd választani Jedit. Lehetséges hogy ugyanúgy meg kell érte "dolgozni", mint SWG-ben PreCU elött.
Legend Killer
#200
Én nekem is velük kéne dolgozni, lenne asszem pár ötletem és akkor kapnék sok zsét és nem lenne gondom új gépre 😄D.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#199
Igen, én tuti Sith leszek, beeee 😛 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

gibson9
#198
Hát én meg akkor inkább úgy mondanám, hogy elsõ megvásárolt MMO 😄 Porosodik egy warez Wow, mert gondolkoztam erõsen rajta, hogy bevásárolok egy WoW-ot pár havi elõfizetéssel, de szerencsére letettem róla. Annyira nem kötött le, hogy ennyit fizessek érte havonta. VISZONT a Star Wars (ráadásul Kotor alapú) megéri már most látom 😄 SW Galaxies-t is csak azért nem szereztem meg mert akkoriban még nem volt netem, mire pedig lett már elb*szták a játékot :/

BlackShadow
#197
én csak biztos vételûnek elsõ.. SWG ott figyel a polcon .. szegényt nagyon elbaszták :\ wow-ot meg már réges rég eladtam egy õrültnek aki képes volt fizetni a karakteremért 😄

megnéztem a videós interjút.. hát a srácok a bioware-nél nagyon lelkesek😊 remélem nem csak HR zsenik és direkte nyomják 😊 bioware játékban eddig nem csalódtam.. most se kelljen!

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

gibson9
#196
Nekem is ez lesz valószínû az elsõ MMORPG-m 😄

BlackShadow
#195
kiváncsian várom! ha nem rontanak el vmit nagyon, életem elsõ biztos vételû mmo-ja lesz belõle 😊
arra legfõkébb kiváncsi vagyok, h, h oldják meg azt, h a sith-ek a legerõsebb karakterek ugye az univerzumban, mégis legyen esélyük a jetiknek -mindig csak a rendezetlenségeik/belsõ viszályaik és egyéb mellékes dolog miatt buktak 😊 játékosok által meg ilyen nemigen lesz-

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

wedge31
#194
Egy dolog tetszik hogy megint lehet választani a jedi kasztot mint a elözö SW mmorpg-ben millio sith meg jedi fog rohangászni mivel mindenki az akar majd lenni.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Legend Killer
#193
Nagyon jó.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#192
#186-187: és ti akkor tudtok vele játszani, van pénzetek rá? Én nem tudok, meg új gép is kellene.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Kandurex
#191
Tekintve, h nem lesz kotor3, és nem is tervezik, így a topikot átkereszteltem a mmorpg nevének megfelelõen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

gibson9
#190
Nagyon jól hangzik <#eljen> Kiváncsi vagyok már rá és nagyon várom.
A legszebb az lenne, ha ingyenes lenne és mellé még elkészülne a Kotor 3 is. Mindenesetre pár havi elõfizetést mindenképpen megér majd nekem.

wedge31
#189
Zanzásitva magyarul:

23:24 - Történet központú játékról van szó, amelyben a karakterek egyedisége igen fontos elem lesz. Mind kinézetben, mind képességekben, mind a harci-stílusban.
23:32 - Két frakció közül választhatunk: Galaktikus Köztársaság, és a Sith Birodalom.
23:34 - A játékosok négy út közül választhatnak: jó, gonosz, pragmatikus, kiszámíthatatlan.
23:36 - Az elsõdleges kasztok több speciális alkaszttal is rendelkezni fognak. Mondhatni a sitj/jedi részt keverhetjük az egyéb klasszikus SW figurák stílusával.
23:40 - A fejlesztõk azt szeretnék, ha minél szélesebb réteget érne el játékuk, így nem terveznek brutális gépigényt.
23:45 - "Egyelõre csak a PC-s verzióról van szó, egyelõre..."
23:50 - Összeállíthatjuk saját egységünket, hiszen társakat is kapunk az "útra", akik azonban nem szolga módon követnek minket. Akár el is árulhatnak, ha úgy tartják jónak. A történet több ezer évvel Darth Vader elõtt játszódik, mikor a régi köztársaság és a Sith birodalom a legvéresebb háborúját vívja egymással.
0:10 - Te is el tudod árulni a társaidat, de akár "udvarolhatsz" is.
0:13 - Alapvetõen adottak a célok, ha a Sith Birodalomban születsz, akkor Sith Lord válhat belõled, ha a Galaktikus Köztársaságban, akkor meg Jedi. Azonban a játék engedélyezi a pálfordulást is, elárulhatod a sötét és a világos oldalt is. Kérdés hogy megéri-e.
0:20 - A fejlesztõk egyelõre még nem beszélték át, hogy az ûrben is bókálaszhatunk-e.
0:22 - Valószínûleg lesz fejvadász kaszt is

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Muki100
#188
Itt idézve van a felszólalóktól, bemásolok egy élõ közvetítést ha valaki lemaradt volna - ártani úgysem árthat.



San Francisco press conference



The event will begin soon...
2:18
OK, I hope some of you can see this. We're starting now.
2:19
THey'[re showing a movie and just showed the logo. They're talking about the history ofd the Star Wars games. BioWare execs on screen.
2:20
They're talking about KOTOR and KOTOR 2.
2:20
Just a montage of play.
2:21
"We were looking to get back to KOTOE in a very big way." - LucasArts boss Daryl Rodriguez. He's just called it the worst kept secret in gaming history.
2:21
He's just official announced the MMO. He's saying BioWare was the natural choice to take on the project.
2:22
BioWare's story-telling expertise and EA's ability to deliver a mass-scale game sealed the deal.
2:22
Ray Muzyka (CEO) and Greg Zeschuk (president) from BioWare are on now.
2:23
The BioWare community's been looking forward to the game for a long time. Yep, that is true.
2:24
Story-based MMO. He's said that ab few times now. He said that this isn't KOTOR 3 - it's 3, 4, 5, 6, etc."There's that much to it."
2:24
"It's a whole galaxy. It's a galaxy of Star Wars."
2:25
Customisation, combat, story. Story gives meaning to your actions, apparently. "It's going to take your gaming experience to a higher level."
2:25
That was Ray. Greg on now. He's talking about bringing the greatness of Star Wars to life.
2:25
No gameplay today. They want to "get it right" before they show it. It's got RvR, he just said,
2:26
He says they're going to create something that all levels of MMO experience can enjoy.
2:26
He's talking about companion characters now.
2:26
Han and Chewy, Luke and R2, etc. The companion characters are "the lens through which you see the world."
2:27
You cna manipulate and change the companions, and they can also help you.
2:27
KOTOR 2 is "completely dwarfed by this product... a mammoth undertaking."
2:27
New video. It''s a "thematic piece to whet your appetite."
2:28
Thousands of years before the rise of Darth Vader...
2:30
Massive ship over planet. Crystal floating in front of woman. Amazing desert space port. Sith and droid. Sith crushing guard's neck and gaining access to port. Sith walking with red light saber. The womand a jedi. Which side will you choose? Star Wars music.
2:30
Goosbumps. Looked wicked.
2:30
James Ohlen, creative director from BioWare Austin's on.
2:31
The game's the most compelling and challenging project he's worked on. He reckons it's the first truly story driven MMO. Hundreds of years before the movies. "It allows players to carve out their own epic stories."
2:32
The game takes place 300 years after the other KOTOR games. A new Sith empire has risen.
2:32
Galactic Republic and the Sith Empire are the two factions, and each has its own story.
2:33
All the assets they're showing on screen are the same shots you can find on the homepage.
2:33
Players will have to make a lot of hard choices - good, evil, pragmatic, or simply unpredictable.
2:34
The companion characters are going to play a big part in the game from the sound of it.
2:34
It's going to be an experience like no other, apparently.
2:34
Jeff Dobson, art director for the game, is now on.
2:35
He reckons it's by far the most ambitious product he's ever worked on.
2:36
They wanted something that was unique in terms of style. They're showing the screenshots on the screen.
2:36
Blah. He's talking about the look of Star Wars in general and "what the Sith are into".
2:37
"Everything gets concepted." Chairs, wallhangings, etc.
2:37
Thjey wanjted to make it feel like concept art that's come to life.
2:38
"No one wants to be just a guy." If you're strong you have broad shoulders and a square jaw. They want to create the fantasy of what it's like to exist in the Star Wars universe.
2:39
He says it'll be able on a "broad range" of computers.
2:39
From "mid-level" to cutting edge PCs.
2:39
It's "far from finished" but all the screens are in-game.
2:39
Gameplay trailer.
2:40
Wow/
2:42
Three or four different cities and bases, lava vistas, caracters with light sabers, fightings monsters, traffic in the sky, amazing cities, jedi force combar, martial arts moves, males and female sith and jedi. Looks very cool. to be honest.
2:42
PvP and raiding confirmed.
2:43
Greg - "We really believe this game will be something special." They're refusing to date it.
2:43
LucasArts boss wrapping up. He's saying how excited they areabout the partnership with EA and BioWare.
2:43
Q&A now.
2:44
Q - Was it pre-alpha? Greg - "Yeah... hot off the presses but there's still a lot of work to do."
2:44
Ray - They won't say how long they've been working on it. "We want to make sure we deliver a great experience,"
2:45
Greg - "We're only talking about PC today." That was in answer to a question about consoles.
2:45
Subs - They won't talk about business models.
2:46
"We're less focussed on a release date" and more interested in the delivering a great game.
2:46
Greg just said there are classes in the game.
2:46
Someone just asked about Star Wars Galaxies. "Today we're just focused on the Old Republic."
2:47
Will there be a beta? "Yeah, at some point," said Rodriguez.
2:48
Classes - If you can do it in the movies, you can do it in this game. Ray said that.
2:48
They're going to show the gameplay trailer again.
2:50
It's classed as "pre-produiction gameplay fgootage," Very cartoony. Loads of dynamic lighting off the light sabers in combat. Plenty of special moves going on: Sith shooting fire from hands, lightning abilities, etc.
2:51
That's it. Keep watching. There are going to be interviews, etc, so we may do more stuff. live. Thanks for tuning in.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

Muki100
#187
Ha MMO és nem koreai akkor valószínû

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

wedge31
#186
Lucas meg az ingyeneség ez sajnos képtelenség modszeresen lerombolja a pénzéhsége miatt az egész SW kultuszt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Legend Killer
#185
és biztos fizetõs lesz 😄 😞, mondjuk nem néztem meg még a linkeket.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Muki100
#184
Szerintem elõbb-utóbb lepasszolhatnák az Obsidiannak, a 2 és az MMO között 300 évet tárgyalja át valahogy, bár ilyesmire aligha számíthatunk 😞

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

Kandurex
#183
Szóval egy momrpg...ahogy várható, de ez nem KOTOR 3 :/ szerintem már nem is lesz KOTOR 3.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Muki100
#182

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

Muki100
#181

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

#180
Mass Effect 2 hun van?😮

Muki100
#179
Már elég régi hír, lejjebb is írva van de pl. itt is itt van.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

fsgh
#178
Mivel még semmi sincs bejelentve idejük gondolom van. Meg aztán ki tudja mióta csinálják.

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Legend Killer
#177
...fizetõs lesz?...

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Kandurex
#176
Ennyit nem lehet egyszerre vinni! Lásd Blizzard, ott 2 játékba is kezdenek belerokkanni, nem hogy 4 -et fejleszteni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

fsgh
#175
A bioware honlapján ezt láttam a fejlesztések alatt:

In Development:

* Dragon Age: Origins
* Massively Multiplayer Online (MMO)
* New Next Gen Game
* LucasArts/BioWare Interactive Product

Tehát ha ezt nézzük lehetne MMO is meg K3 is😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

[Jakuza]
#174
Amit rebesgetnek mar honapok ota, hogy a bejelentes valoszinuleg egy SW-MMO lesz, ami KOTOR alapokon nyugszik. Tehat KOTOR MMO.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Kandurex
#173
Hm, emlékeim szerint, mintha a Bioware mostanában két projekttel foglalkozna, az egyik a Dragon Age, a másik meg egy SW MMORPG, szóval elég esélytelennek látszik a KOTOR3,...pedig jó lenne.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Muki100
#172

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

Legend Killer
#171
Jó lenne. A gépigényére roppantul kíváncsi vagyok. Nekem kábé olyan gépem van, ami a 2nek minimum követelményének megfelel és picit jobb nála. A 3nál remélem nem lesz a minimum gépigénynek nagy igénye 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Kandurex
#170
hm?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Muki100
#169
Elvileg ma este 11-tõl lehull a lepel.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

#168
Az utolsó mondattal teljesen egyetértek.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

N1ggA
#167
na majd ha hivatalos lesz akkor át is lehet írni a topic címét 😊

Spread De Love!

gibson9
#166
Már most elég kacifántos történetet tudhat magáénak a Kotor MMO, hiszen egyrészt hivatalos, másrészt meg mégsem az. Az Electronic Arts és a BioWare közleményben ugyanis sohasem erõsítette meg a játék létét, azonban az EA prominense, John Riccitiello pár hónapja majd kicsattant a boldogságtól, mikor megemlítette, hogy új csapatuk minden idõk legjobb online szerepjátékát fogja megalkotni. Tény, hogy lenne benne ráció. A Star Wars világánál talán nincs is népszerûbb történet, így egy jól összehozott MMO biztos, hogy még a World of Warcraftra is veszélyt jelenthetne, s ha a BioWare fejleszt, akkor a végeredmény olyan rossz úgysem lehet... Mindenesetre most az egyik angol lap, a The Daily Star fedte fel, hogy a következõ hónapban exkluzívan fog beszámolni a Kotor részleteirõl, ha pedig ez megtörténik, akkor ezt úgyis követi a hivatalos bejelentés. De az is biztos, hogy ha az MMO miatt/mellett nem készül el – az amúgy megszellõztetett - harmadik rész, akkor az EA, a BioWare meg az összes többi elmehet a...

by pcdome

#165
2011? hmm az M0-ás körgyûrûjének egy része már akkor készen lesz😄😄 és már rég le leszek érettségizve...😄

remélhetõleg Kotor 3 lesz rendesen, lehet amiket itt összehordtatok ez csak pletyka, mi az h gyerekként? az milyen szar lenne már jo volt ez...

és akkor megyünk vissza a múltba ismét? The Old republic? ez nem lenne rossz, tök jó lenne ha még hátrébb megyünk az idõbe😄😛

gibson9
#164
Na és lehet, hogy pont ez vezetett oda, hogy "meghalt" a játék :S Pedig már éppen játszani akartam vele és néztem fórumot, és beszélték, hogy mennyire kihalt már a játék 😞
Na és most miért ne juthatna ugyanerre a sorsra a Kotor is, ha mindenki Jedi lesz benne?? Szóval remélem ilyen fajta frissítést nem csinálnak a Kotorhoz, illetve, hogy kitalálnak valami jó módszert. Szerintem a Bioware képes rá!! Nagyon jó ötleteik vannak. <#worship>

N1ggA
#163
illetve nagyjából minden oké volt, mert elõtte is volt egy CU nevezetû frissités, ami átalakította részben a Jedit is.

Spread De Love!