Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#263
Aligha.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

Legend Killer
#262
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

gibson9
#261
ha jó lesz a játék, akkor nállam senki sem fogja jobban nyomatni 😄😛

Legend Killer
#260
és majd te leszel az késõbb, aki a legjobban fogja nyomatni a géjmet 😄D.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#259
Akkor sem lesz az igazi. Eleve a története (???) 300 évvel a 2. rész után játszódik majd. Ebbõl kiindulva aligha folytathatjuk az Exile illetve Revan történetét. Pláne, mivel egy MMO-ban eleve nem lehet mindenki ugyanaz a személy...

Áhhh. Csalódás.

Akit vonz, annak jó szórakozást kívánok hozzá, de én kihagyom.

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

#258
Ha jól csinálják meg akkor szólóban is klehet majd sok dolgot megcsinálni.

Amúgy meg társakkal sokkal viccesebb questelgetni, pvpzni stb.

A havidíjról meg annyit, hogy az ingyenes mmok full gázak. Havonta kb 3-4k forint meg nem hiszem, hogy annyira sok lenne.

#257
Ráadásul nem mindenki akar másokkal "együtt" játszani...

Persze most már ez is a lehúzásról szól...

ryzen 5 3600, 16 GB RAM, Radeon 5700XT

#256
Ez igaz, de lehet hogy nem mindenki akar havonta fizetni hogy játszhasson.

#255
Nem igazán értem,hogy ez miért kiszúrás a rajongókkal, hiszen így egy elvileg sokkal hosszabb kalandot kaphatnak, mint egy single player játékban.

Lera,Dynn,Zulgron

#254
Emberek, én ezzel nem fogok játszani, ha nem lesz sima KotOR3, mert amióta elõször végigtoltam a 2. rész azóta várok egy 3. részre, ami álom marad és úgy érzem, hogy nem csak nekem, hanem még nagyon sok embernek. Úgytûnik a Lukasarts valamiért nagyon szeret kiszúrni az igazi SW rajongókkal!

gibson9
#253
igen kicsit szétoffoltuk a topicot 😄 Köszi a segítséget, majd utánna nézek <#eljen>

BlackShadow
#252
dc-n és kazettán 😊 máshonnan nemtudom, de ez már nagyon offtopic 😄 ha kell help >> privát és segítek 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

gibson9
#251
érdekesen hangzik ez is 😊 Bár én elsõ sorban Köztársasági fan vagyok, vagyis Jedik és lázadók történetei jönnek be nagyon. De olvastam már birodalmi történeteket is és azok se voltak rosszak. És ehez a Crimson Empire sorozathoz hozzá lehet még jutni?

BlackShadow
#250
aham.. az se rossz 😊 csak 5 "epizódos"

ha meg már elkanyarodtunk a képregényekhez.. all-time favorit: Crimson Empire I + II !! (Elõtörténete a Dark Empire I+II+III, de sztem nem kötelezõ, csak ajánlott 😄)
Nagyon jó story, persze csak ha Birodalom fan az ember 😄 Kb ezért is hagyták abba, mert ugye a birodalom csak rossz és gonosz, itt meg az emberek egy birodalmi szereplõt imádtak meg ! Pontosabban Palpatine egyik személyi testõrét. Palpatine bukása után van a story
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
elárulta az egyik testõre, és a testõrséget is megpróbálta elintézni.. amit a fõszereplõ túlélt és bosszút esküdött 😄

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

gibson9
#249
Igen a Legacy-ra gondoltam 😄 A Kotort és a Legacyt tavaly még 1 példányban adták ki. Azóta már kivették és a Sith Birodalom Bukása van a Hagyaték helyett.

BlackShadow
#248
oh én nem is vágtam h itthon is megjelennek 😊 gondolom eredeti címében a Legacy-ra gondolsz.. azt is olvasom bõszen 😄 meg úgy az összes jelenlegi dark horse sw comicot 😊 (rebellion, dark times, legacy, kotor - és ahogy így leírtam sztem visszafele olvasva tetszési sorrendben is van 😄)

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

gibson9
#247
ne értsd félre én is nagyon várom a játékot, csak örültem volna egy single verziónak is. De ha jól megcsinálják az MMO-t, akkor egy szavam sem lesz 😄

gibson9
#246
2007 februárjában adták ki az elsõ részt magyarországon. Meg is vettem eddig az összes részt 😄 Nekem nagyon tetszik! <#eljen> Bár én is örülnék ha feltûnne benne valaki a játékból. Vandar mester viszont már szerepelt benne 😄
Van egy másik történet aminek Hagyaték a címe és Skywalker leszármazottjai szerepelnek benne. Na abban meg feltûnt egyszer Darth Nihilus 😄

BlackShadow
#245
már egy-két éve 😊 de nincs köze a játékhoz, csak a cím ua és az old republic idején játszódik.
ill az olvasói levelek 35%-ban kérik, h vezessék be revan-t malak-ot meg ilyenek 😊
link

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Enosh Chan
#244
Uristen le vagyok maradva?! Van kotor kepregeny?!

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

BlackShadow
#243
reméljük, h jó lesz! én még mindig bízok a srácokban, amiért oly lelkesek 😄

btw.. ha belecsempésznek valamit a kotor képregénybõl akkor már meg is vettek 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

gibson9
#242
"megtudtuk a játék vezetõ írójától, Daniel Ericson-tól, hogy nem terveznek "sima" harmadik részt kreálni, ugyanis annyi tartalmat pakolnak a készülõ MMO-ba, ami körülbelül felöleli a KOTOR 3,4...12."

ez azért kicsit elszomorít <#szomoru1>

Kreeder44
#241
sziasztok!
remélem h nem ilyen vastag szerencsétlen fénykardmarkolatok lesznek benne mert ez enyhén szólva ormótlan..... bár a sith lovagok agressziv életformálya tetszik 😄

[HUN]Crassus
#240

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Enosh Chan
#239
Nincs e-book-ban? <#idiota>

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

wedge31
#238
Nekem nagyon tetszik Lucas is elismerte mint egy lehetséges folytatást söt asszem ez az egyetlen hivatalos folytatás , Mara Jade meg az egyik legjobb SW karakter lett szerintem.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

gibson9
#237
ez nekem is kimaradt valahogy az életembõl, de már rá is találtam az alexandrián. Izgalmasan hangzik az ismertetõ, szóval esélyes, hogy bekerül a gyûjteménybe, annak ellenére, hogy én a Jediket jobban szeretem 😛 Csak sajnos az elsõ rész nem kapható már :S Legalábbis most nincs raktáron.

N1ggA
#236
A havidíjat támogatom, mert az minõséget jelent(het)

Spread De Love!

wedge31
#235
Én tavaly nyáron olvastam ujra mindhárom részt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Legend Killer
#234
nem olvastam, de majd utána nézek és köszi infot.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Enosh Chan
#233
Az elnne jo ha ugy csinalnak meg, mint az EVE online-ba, hogy a jatekbeli penzeddel is tudod fizetni a havidijat, vagy legalabbis csokkenteni az osszeget 😊

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#232
te..erre én se emlékeztem,hogy van benne ilyen "Heroes-Haiti" figura,pedig olvastam õket vagy 15 éve😊
wedge31
#231
Vazze nem olvastad a Thrawn triologiát ? ezt azonnal potolnod kell ha igazán tökös sith akarsz lenni.
Az ysalamiri egy olyan lény amelynek közelében nem használható az erö képességek.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Legend Killer
#230
az nem tudom micsoda :S.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

wedge31
#229
Egy ysalamiri fog a hátamon csücsülni ugyhogy nem lesz semmi villám csak a csontok roppogása<#eplus2>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#228
Toydarian seftelõ leszek,a havidíjamért cserébe ülök majd a poros Mos Espa-ban és nem moccannok semerre,mert a bolt az elsõ..csak egyszer kell betöltenie a gépnek a pályát,még forgolódni se fogok<#hehe>
gibson9
#227
sebaj.. ha a pénzemtõl lesz boldogabb 😄 Mondtam, hogy ezért a játékért (ha nem cseszik el), akkor hajlandó leszek fizetni.

BlackShadow
#226
az én véleményem a havidíjról, h egy alap összeget megér.. ugye sokan dolgoznak alatta.. fejlesztenek, segítenek stb.. azokat az embereket fizetni kell vhogy! az én szememben a játékot magát kéne ingyen adni, és akinek tetszik az áldoz rá havi pár ezret (egy szombat este többet költök 😊)

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Legend Killer
#225
oké.

wedge... mielõtt egyet bömbölhetnél a vúkiddal, meg fojtalak és villámokkal hátra repítelek, majd beléd vágom a kardom 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

wedge31
#224
Lucastól ? igen sokat elöbb szurná magát tökön minthogy valamit is ingyen adjon.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

gibson9
#223
23:40 - A fejlesztõk azt szeretnék, ha minél szélesebb réteget érne el játékuk, így nem terveznek brutális gépigényt. - idézet a cikkbõl

De mondjuk ezt mégjobban el lehetne érni, ha mondjuk ingyenes lenne a játék.. Sokat akarok? 😄

BlackShadow
#222
jah, mert sok embernek elérhetõvé akarják tenni.. elnézve az eddigi képeket, tartják is hozzá magukat rendesen 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

wedge31
#221
Én meg wookie bounty hunter aki sith nagyurakra vadászik és a börüket ágyelöként hasznositja.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Enosh Chan
#220
Aztmondjak pedig, hogy nem lesz egetrengeto hardverigenye

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Legend Killer
#219
én meg mint mondtam, Sith. Sith Nagyúr 😄. addig remélem összedobok1ütõs gépet is hozzá.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

gibson9
#218
na az nagyon jó lenne 😄 És még kiegészíteném: Bioware, SW, Kotor, SG Guild együtt csak jó lehet XD

BlackShadow
#217
én egy rakghoul leszek akko má 😄😄😄

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

N1ggA
#216
zabrak doktor, healer. ez az én célom 😛 Majd majd ha megjelenik tolhatnánk együtt valami jó kis sg-s guilddel. Jó lesz ez! Bioware, sw, kotor. Ez a 3 együtt csak jó lehet

Spread De Love!

Legend Killer
#215
😄D... vagy mint kotor2ben a twilek ikrek 😛P.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

gibson9
#214
én egy tisztességes Twillek csaj kereskedõ lennék.. 😄