Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BlackShadow
#313
azé van idézõjelbe téve ^^
jó volt azért mozgásban is látni a dolgot.. twilekeket megint jó nagy csöcsökkel látták el 😄

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#312
Erzõdik is benne a negatív hangzás ;-)

Lera,Dynn,Zulgron

Torzonborz
#311
Héj ez az én szövegem ! <#vigyor>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

BlackShadow
#310
mmogames.hu:
"Üdv kedves SW fanok!

Kiadták az elsõ SW:The Old Republic behind the scenes videót amiben a szokásos rizsa mellet van pár ingame jelenet is.

Meglesni mindenképpen érdemes még ha sok újdonságot nem is tudhatunk meg belõle. Mindenesetre az állam nem esett le tõle..."
video

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#308
legyen úgy 😛
Torzonborz
#307
ja még õk fizessenek Neked hogy játsz vele 😄

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

BlackShadow
#306
crap :\ ennyit a játékról <#szomoru1>

szerk: najó azért nem ásom el egybõl a játékot.. de az ilyen fizetési módu játékok nekem nagyon nem fekszenek.. de kitudja.. bioware-ben eddig nem csalódtam 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#305
A WOW túljó nem lehet felülmúlni
#304
Az lenne a legjobb ha egyszer megvennéd és kész. Nem lenne havidíj, se ilyen fizess + cuccokért.
#303
Ez elég rossz hír :S Inkább kifizetnék 3000-3500 Ft-ot havonta minthogy azert fizessek hogy jobb cuccaim legyenek.

REAL MADRID

#302
http://gamestar.hu/the-old-republic-nem-lesz-havidij.html =))
#301
befejeztem =)
BlackShadow
#300
érdektelen a "vita" hisz ez még pre-alpha állapot.. szal még van pár évünk míg megkapjuk, h valójában, h fog kinézni 😊
én személy szerint a grafikát Star Wars játék szempontjából lesz*rom (azért, nem azt mondom, h igénytelen legyen 😄) .. a lényeg a világ kidolgozottsága, játék összetettsége ! 😊

Motir ca'tra nau tracinya!

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Torzonborz
#299
mi köze egy servernek a kliens oldalon futó grafikus engine-hez ??? mármint a teljesítményt nézve ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#298
beszéltem ismerõsömmel. és van igazad. az hogy a szerók nem bírnák el a cod4 minõségû grafikat sok ezer emberrel. de akkor is azt mondom hogy lehetne jobb grafja a wow-nál. nem akarok most semmihez sem hasonlítani.
#297
Ez olyan mintha most jelenne meg a game, és azt mondtam volna hogy legyen cod 2 grafja és te azt mondod hogy most aligm enne valakinek. vagy ha nem is most 1 éve..
#296
Az hogy a gamerek 40%-ának nem megy a cod4 vagy csak alig-alig elég durva kijelentés volt.. A mass effect-rõl azt hallottam hogy nem a legjobb a garfja, de jobb a cod4 grafjától, de nem sokkal. Így gondoltam hogy nem lehet sokkal nagyobb a rendszerigénye sem.
#295
40%? 😄 te tudod hogy mit mondtál? 😄 gondolkozz el kicsit rajta ^^
Danecay
#294
Mondjuk min. COD: MW és max. MAss Effect grafikai dolgot én sem igazán értem. Szerintem semmivel nem szebb a Mass Effect a COD4-nél, sõt a COD4 sokkal kidolgozottabb, részletgazdagabb.

#293
Mire ez megjelenik mar nem ez a geped lesz tuti 😛

Lera,Dynn,Zulgron

Enosh Chan
#292
en nem arra celoztam, hanem a kikoteseidre...

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Enosh Chan
#291
Hát joh az lehet, viszont mi az hogy cod mw minimumnak? En gepemen meg az is csak docog minimumon, igy maris kiszoritotta gamerek szerintem minimum 40%-at

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#290
Rád pedig biztos rádférne egy ölelés 😛

Lera,Dynn,Zulgron

#289
Amúgymeg mindenkinek más lehet a fõ szempont. Nekem pl az hogy Star Wars. =)
#288
hmm.. nem értem miért érdemelte ^^
úgy értettem hogy elsõnek a grafikát modnom, nem azt hogy a grafika alegfontosabb
Enosh Chan
#287
állok elebe, mar kimondtam

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Danecay
#286
Rád pedig, rád férne egy WARN!

Enosh Chan
#285
Elso a grafika.
Neked bizony a qrva anyad!

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

N1ggA
#284
én 2009vége/2010elejét hallottam

Spread De Love!

BlackShadow
#283
hát az h ne erõhasználóként kezdjük max úgy lehetne megoldani, h a tutor/felépítõ részét még kölökkorban csináljuk meg.. mert ugye a jetik felnõtteket nem képeznek ki, csak gyerekeket 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#282
Na, végre találtam egy értelmes fórumot 😄 Hát el is mondanám, hogy hogyan is képzelem el a játékot 😛
Elsõ a grafika. A játék szerintem 2011-ben fog megjelenni leghamarabb. Még ha egy MMO akkor is legyen meg az alap grafika. Az tetszene a legjobban, ha a minimum beállításokkal CoD4: MW grafikája lenne, és a legjobb beállításokkal mondjuk egy Mass Effect.
Azt mondták, hogy ne várjuk eget rengetõ harcrendszert (<#shakehead>), de remélem elég pörgõs lesz 😛
Az nagyon tetszik, hogy az egész játék fel fog érni jó pár KotOR résszel, de az nem hogy azonnal jedik vagyunk.. Hogy ha már vagy 8-10 résszel felér, akkor jó sokáig kéne gamelni, hogy erõ érzékenyek legyünk. Az ilyen küldik során gyûjtenénk XP-t meg persze pvp-vel, és akkor tudnánk fejleszteni a karakterünket. A karakterünk kinézetét remélem, nagyon részletesen mi tudnánk beállítani, mondjuk úgy, mint a FIFA-ban. Abban is reménykedem, hogy még a ruháját és a fénykardot is mi "készíthetnénk" el. (most nem kell arra gondolni a ruhánál, hogy divattervezõ cég, csak hogy sok ruha közül választhatnánk 😛 ) A harcrendszerhez annyit tennék, hogyha nem is lesz óriási megoldásokkal tele, de a vívóstílust hagy válasszuk ki mi, és ha már mesterek leszünk, vagyis elértük a legmagasabb szintet akkor már majdnem minden stílust megtanultunk (persze jó sok idõn át kellene játszani érte).
Hát most ennyi lenne 😛 Na szerintetek mi lesz, hogy lesz? xD
Legend Killer
#281
akkora, mint egy furkós bot 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Enosh Chan
#280
Igaz, sokkal jobb de meg mindig visszavehetnek a meretebol

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

N1ggA
#279
Szerintem már sokkal jobb

Spread De Love!

Legend Killer
#278
ezt néztem én is, h miafaszom ez 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Enosh Chan
#277
Meg mindig baszott nagy a markolat

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

EnZsolt
#276
Tessék

😊

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

#275
valaki el tudja külden az összes létezõ star wars jatékot
MerlinW
#274


[merlinw.org]

Police88
#273
áááá kell most 😄

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

BlackShadow
#272

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

BlackShadow
#271
akkor kotor2 .. arra emlékeztem csak h vmelyik kotor 😊 kösz

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#270
Miért kell mindenhol eröltetni ezt a rajzfil stílust? Ultragáz szerintem. Nem illik a SW-hoz.
#269
Akárki akármit mond, legyen KOTOR3, én csak offlinban tudom elképzelni. KOTOR számomra nem = TOR, minden maradjon határon belül RPG az legyen offline rpg, MMO maradjon mmo-nak.
Jó próbálkozás ez a TOR, de KOTOR3at a népnek!!! 😄

gibson9
#268
nem a kotor2-re gondolsz? Mert ott van egy olyan, hogy gizka project és a kivágott részek visszaállításán dolgoznak.
gizka-project

BlackShadow
#267
jó lenne 😊
btw a kotor1-hez kiadták már az "uncut" verziót? még régen olvastam, h vki(k) készítik, és a kimaradt jeleneteket/küldetéseket beleteszik

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

N1ggA
#266
Kotor 3,4,5,.....,11,12 ezt mondták a TORra 😄

Spread De Love!

#265
Nem értitek mi a problémám! Alapból nem az MMO-k ellen vagyok, az SWG is jó móka volt a maga idejében. Hanem az, hogy nagyon úgytûnik a KOTOR szériát offline helyett MMO-val akarják folytatni, ami számomra nem teccik! Jöjjön ez is meg egy KOTOR 3 is! 😄 Az lenne a legjobb, továbbá remélem, hogy a Bioware újra nagyot fog alkotni.

Legend Killer
#264
csak mer akik rinnyálnak, néha elõfordul, hogy õk is jáccanak vele utána és nagyon 😄. jó, nem rinnyálsz, csak sopánkodsz.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!