Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fenrir
#364
Ez így van, miért kéne egy BH-nak gonosz oldalon lennie ha csak a pénz az ami motiválja?

A halál csupán a kezdet...

Jeffjohnson
#363
ahogy olvastam azért rakták a BH-t az egyik oldalra mert nem lesz egyetlen olyan class sem ami mind2 oldalon indítható lesz.... mondjuk ez szinte kötelezö.

Torzonborz
#362
BHnak nem kéne sehová sem tartoznia. Nem elvekért mívelik azt amit hanem kemény suskáért.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#361
Én ebbõl úgy vettem ki, hogy maradsz az egyik oldalon, csak lesznek pl kevésbé gonosz sith-ek. Kérdés, hogy mennyire éri meg jólelkûnek lenni a birodalom oldalán.

Bounty huntert csak az egyik oldalnak adni én is elég nagy baromságnak tartom, de egyelõre ez van. Úgy tudom minden kasztnak egyedi sztorit akarnak írni, ezért született ez a döntés. Hátha változtatnak még rajta.

http://sw-tor.hu

#360
Uh... 2005-ben indult a topic, mint knights of the old republic III, és mára már a The Old Republic-ról van szó, és így is csak jövõre dobják ki...(ha nem tévedek)
Jeffjohnson
#359
"Yes, during character selection you will align with the Republic or the Sith Empire. In addition, throughout the game you will also be faced with many decisions which can change your path down the Light or Dark side of the Force."

Hivatalos oldalra ez van írva. Ebböl gondoltam ,hogy átjárható lesz a két oldal végül is Vader sem fõgonoszként kezdte, kár pedig legalább ebben valami újdonságot hozott volna meghogy a Bounty huntert besorolták sith oldalra ... vannak itt érdekes dolgok úgy látszik lucasék elég szabadkezet adtak nekik csak aztán nehogy csak a nevében hasonlítson Star Warsra

#358
Jo lenne te donthetned el melyik oldalra allsz 😛

Lera,Dynn,Zulgron

BlackShadow
#357
igazából az lenne a legegyszerûbb h 3 "frakció" lenne..
jedi - sith - nem erõ használók
így nem lenne senkinek semmi baja szvsz 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#356
Attól, hogy Jedi-ként gonoszkodsz nem fogsz átkerülni a birodalom oldalára, csak másképpen alakul számodra a sztori. Például nem kapsz meg küldetéseket, vagy extra küldetéseket kapsz olyanoktól, akik egyébként szóba sem állnának veled.
Bounty huntert pedig besorolták, mégpedig csak a sith-ek oldalán lehet indítani. Sõt minden kaszt csak az egyik fél számára lesz elérhetõ (legalábbis egyelõre).

http://sw-tor.hu

Pluskast
#355
Éljen a sötét oldal pampampampaampapam.... <#eplus2>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#354
hááát ahogy igérik a tetteid foglyák befolyásolni melyik oldalon leszel kezdesz mondjuk Jedi ként és "gonoszkodsz" ahogyan lentébb is írták pampampaaamp..... és a végén a másik oldalon kötsz ki. Bounty Hunter az elsõ hivatalos class amit igazán egyik oldalra se lehet besorolni.

#353
Látom az már kezd kialakulni melyik oldalon kell lenni ahhoz hogy mindig legyen ellenfeled 😊

Lera,Dynn,Zulgron

Legend Killer
#352
" for the emperor! "... pampampaaaampapaaaaaam.... 😄. birodalmi felvonulós zene 😄D.

amúgy én is sith leszek 😛.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#351
Megharagudtam Adventurinera! 😊

Lera,Dynn,Zulgron

XenHai
#350
Támogatom sith powa.Egyébként a kard típusokról, testreszabásáról van valami info?
Torzonborz
#349
akkor mé' nem jössz DF-be ? ott nincsenek idióta classok 😛

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#348
En nem csipem az elore beallitott frakciokat. Eloszor is ugye pop imbalance miatt es erre meg jon a classok kozotti balance ami mivel sok kulonbozo class van tuti jo rossz lesz... De hat majd meglatjuk...

Lera,Dynn,Zulgron

BlackShadow
#347
örülök a dolognak .. semmi értelme az ellentétes frakcióknak ha mindenük uaz .. bár így az eddigi tippem miszerint 3x több sith lesz mint jedi, kicsit emelkedik.. mondjuk úgy 20x annyi sith lesz 😄

szerk: köztük én is.. for the emperor!

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

wedge31
#346

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

wedge31
#345
Idén biztos nem.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#344
Van már valami info arról ,hogy idén vagy jövöre jelenik meg?

http://sw-outcast.comyr.com/

#343
Sziasztok,

mivel ezt találtam valamennyire közösség-összetartó fórumnak, gondoltam ide írom, hogy megpróbáltunk összehozni egy játékkal foglalkozó oldalt. Ideiglenesen http://oldrepublic.atw.hu címen érhetõ érhetõ el. Reményeim szerint 1-2 hét múlva már a sw-tor.hu lesz a címe.

http://sw-tor.hu

wedge31
#342
Uj képek a kedvenc kasztomról remélem lehet majd wookit is inditani.

Képek itt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Endaer
#341
jaja, az fix hogy a Sony ritka igenytelen grafikat hasznalt, meg akkor is ha az is mar 4 eves jatek (mas 4 eves jatekok grafikaja azert lenyegesen jobb volt mar akkor is)

lvl99 Aeore Eva\'s Saint Server: Chronos Clan: Renovatio (Nova)

Fenrir
#340
Jah, azt a kibic bagázst még egyszer nem szabad mmo közelébe engedni.

A halál csupán a kezdet...

#339
jo lesz majd meglatjatok...felteve ha nem engedik a kozelbe Sony onlanyekat :p
gibson9
#338
#337
Találtam ezt az oldalt igaz a készitõ elmondása szerint még nem nagyon van kész állapotban
http://sw-outcast.comyr.com/

http://sw-outcast.comyr.com/

#336
sziasztok

http://sw-outcast.comyr.com/

Khabbas
#335
Nekem 3 mmo van pillanatnyilag, ami komoly versenyzõnek mondható 😊
A stargate worlds, a star trek online, és természetesen ez 😊
A Bioware-ben eddig még nem kellett csalódni, reménykedem 😊

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

Marcinko
#334
A próféta szóljon belõled 😊

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.

#333
Én wow kocka vagyok, de ha ez kijön, dobom ki az ablakon. Ha a bioware meg tudja csinálni a játékot rendesen, szerintem tényleg wow verõ lesz.
gibson9
#332
Már nagyon várom ezt a játékot. Mondjuk SW játékokat mindig várom 😄 Jó volt mozgás közben is látni. El sem tudok képzelni más nevet, ami felvehetné a versenyt a WoW-al.

[HUN]Crassus
#331
várom a vampire-t....😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fenrir
#330
Hagyd abba azt a nyomorult wowot, látom már kaptál 2 felkiáltójelet is miatta 😛

A halál csupán a kezdet...

[HUN]Crassus
#329
amúgy a játék grafikája szerintem kurvajó így!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#328
azok a feltételezhetõen nõnemû "lények" az irodai gyûlésen nagyon brutálisak ám:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

skorpio7
#327
Most csak a WotlK miatt lesz upgrade a gépemen, ha ilyen marad a grafika SW:ToR-ban a továbbaikban (legalábbis ránézésre) nem félek attól, hogy megjelenéskor ne futna el rajta gond nélkül.
Viszont remélni merem, hogy bízva SW nevében/hátterében már megjelenéskor indítanak jópár EU szervert is. Igaz a legutóbbi 2 WoW "verõ" game-nél is már gondoltak eleve az öreg kontinensre.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Fenrir
#326
Nekem semmi gondom az ilyen, kissé rajzfilmszerû grafikával. Az AoC szép volt a maga realisztikusságával, feltéve ha erõmû volt a szobádban amin fut a játék.

A Wow-nak a karakterei eléggé baltával faragottak, de összhatásban a tájak pl szerintem nagyon szép voltak, a BC-ben pedig az erdõk nagyon hangulatosak voltak ahogy szûrödik be a napfény csóvákban meg hasonlók.

A halál csupán a kezdet...

skorpio7
#325
Végre mozgásban is láthatjuk a játékot és egyre jobban tetszik.
Grafika kb. a WoW szintjén lehet, de számomra ez egyáltalán nem gond, nem feltétlen az tesz sikeressé egy MMO-t.

A Hardwired-es cikk a trailer letölthetõséggel és ha gyorsan csak egy html oldalon akarod megnézni.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Wanax
#324
Hát szerintem mostmár javul a fénykard, nézzétek meg pl a 206os postot, ott mekkora a markolata a fénykardnak... De a játék amúgy tényleg szép, ha nem szúrják el a játékmenetet akkor én tutira beruházok rá 😊

ASUS P5B Deluxe - Core 2 Quad Q9550 - MSI HD4890 OC - GEIL 4x1024M/800 - SB Live! 5.1 - Seagate 750 GB + 750 GB, Samsung 1024 GB - Icon7 Z500 - Samsung 710T, HP LP2475w

#323
Jó képek, viszont azok a brutalnagy fegyverek <#csodalk>, nameg a fénykard majdnem olyan vastag mint a keze.

REAL MADRID

Legend Killer
#322
amúgy kösz a képeket.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#321
érdekes... hát lehet tetszetõs, majd eldöntöm, ha jáccok vele 😄.

nézzétek uccsó képet. ott oda lapul a falhoz.

vajon olyasféle lesz, mint a gta4ben? 😄 v, mint bia hh? 😄 cover me! 😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

N1ggA
#320
nekem is tetszik

Spread De Love!

Fenrir
#319
5 új kép, hw-ról loptam:

Amúgy kövezettek meg, de nekem ez a fajta grafika tetszik, illik a játékhoz.









A halál csupán a kezdet...

Legend Killer
#318
lol

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Enosh Chan
#317
hö nem hö

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Shiwo
#316

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#315
RE . na figyuzzatok!!! Dobnátok ide egy oldal címet ahonnan letudom tölteni ingyenesen az összes játékot kivéve a lego star wars-ot!! megköszönném!!sw4ever