Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A halál csupán a kezdet...
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Bounty huntert csak az egyik oldalnak adni én is elég nagy baromságnak tartom, de egyelõre ez van. Úgy tudom minden kasztnak egyedi sztorit akarnak írni, ezért született ez a döntés. Hátha változtatnak még rajta.
http://sw-tor.hu
Hivatalos oldalra ez van írva. Ebböl gondoltam ,hogy átjárható lesz a két oldal végül is Vader sem fõgonoszként kezdte, kár pedig legalább ebben valami újdonságot hozott volna meghogy a Bounty huntert besorolták sith oldalra ... vannak itt érdekes dolgok úgy látszik lucasék elég szabadkezet adtak nekik csak aztán nehogy csak a nevében hasonlítson Star Warsra
Lera,Dynn,Zulgron
jedi - sith - nem erõ használók
így nem lenne senkinek semmi baja szvsz 😊
\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"
Bounty huntert pedig besorolták, mégpedig csak a sith-ek oldalán lehet indítani. Sõt minden kaszt csak az egyik fél számára lesz elérhetõ (legalábbis egyelõre).
http://sw-tor.hu
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Lera,Dynn,Zulgron
amúgy én is sith leszek 😛.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Lera,Dynn,Zulgron
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Lera,Dynn,Zulgron
szerk: köztük én is.. for the emperor!
\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
http://sw-outcast.comyr.com/
mivel ezt találtam valamennyire közösség-összetartó fórumnak, gondoltam ide írom, hogy megpróbáltunk összehozni egy játékkal foglalkozó oldalt. Ideiglenesen http://oldrepublic.atw.hu címen érhetõ érhetõ el. Reményeim szerint 1-2 hét múlva már a sw-tor.hu lesz a címe.
http://sw-tor.hu
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
lvl99 Aeore Eva\'s Saint Server: Chronos Clan: Renovatio (Nova)
http://sw-outcast.comyr.com/
http://sw-outcast.comyr.com/
http://sw-outcast.comyr.com/
A stargate worlds, a star trek online, és természetesen ez 😊
A Bioware-ben eddig még nem kellett csalódni, reménykedem 😊
Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870
Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
A halál csupán a kezdet...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Viszont remélni merem, hogy bízva SW nevében/hátterében már megjelenéskor indítanak jópár EU szervert is. Igaz a legutóbbi 2 WoW "verõ" game-nél is már gondoltak eleve az öreg kontinensre.
"A BC a jobbik csapat jutalma."
A Wow-nak a karakterei eléggé baltával faragottak, de összhatásban a tájak pl szerintem nagyon szép voltak, a BC-ben pedig az erdõk nagyon hangulatosak voltak ahogy szûrödik be a napfény csóvákban meg hasonlók.
A halál csupán a kezdet...
Grafika kb. a WoW szintjén lehet, de számomra ez egyáltalán nem gond, nem feltétlen az tesz sikeressé egy MMO-t.
A Hardwired-es cikk a trailer letölthetõséggel és ha gyorsan csak egy html oldalon akarod megnézni.
"A BC a jobbik csapat jutalma."
ASUS P5B Deluxe - Core 2 Quad Q9550 - MSI HD4890 OC - GEIL 4x1024M/800 - SB Live! 5.1 - Seagate 750 GB + 750 GB, Samsung 1024 GB - Icon7 Z500 - Samsung 710T, HP LP2475w
REAL MADRID
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
nézzétek uccsó képet. ott oda lapul a falhoz.
vajon olyasféle lesz, mint a gta4ben? 😄 v, mint bia hh? 😄 cover me! 😄
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Amúgy kövezettek meg, de nekem ez a fajta grafika tetszik, illik a játékhoz.

A halál csupán a kezdet...
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../