Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Legend Killer
#466
akkor félre értettem vmit, ehh.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#465
Asszem 8 kasztro beszéltek Fajnak kicsit kevés lenne. Én sajna nem értek anyira Angolul söt szinte semenyire, de azt láttam nagy élvezettel beszéltek róla 😊 Pvp rõl nem nagyon akartak beszélni, sõt azáért sok dologrol nem beszéltek 😄.

Mit mondtak mikor lessz ez, hamarosan vagy mi volt a végszó?

MerlinW
#464
Elvileg 2010 jan. 29.

[merlinw.org]

Legend Killer
#463
SZEPTEMBERBEN JÖN... nem? :S

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

MerlinW
#462
Mocskok nem hoztak gameplay-t, de legalább minimális infót voltak kedvesek adni, hamár megjelentek😊

Két dolog kivitelezésére kíváncsi leszek:
- Sztoriorientált MMO (hogy fognak sztoriorientáltra csinálni egy MMO-t - mármint hosszútávon-?)
- Teljesen új/saját/sehol sem látott harcrendszer

Egyébként kellemesen SWG-sen hangzik. Sok bolygó, 8 faj (vagy osztály - ezzel kavartak, nem értettem), dinamikus felszerelések, döntésorientált questek, világos-sötét oldal pontok, stb.

Bioware szart még nem csinált... (MDK, NWN, Jade'sEmpire, Balsur's Gate, Mass Effect, KOTOR...) Jó lesz ez is...

[merlinw.org]

N1ggA
#461
hát kb. semmi újat nem tudtunk meg

Spread De Love!

MerlinW
#460
Ebben a pillanatban kezdõdött el a TOR interjú😊

[merlinw.org]

#459
Igen köszi láttam Mass Effect 2 is város 😊 Reméljük a kövi pedig a TOR lessz 😊

MerlinW
#458
No, Bioware már ott is van - igaz egyelõre Mass Effect 2 a téma😊

[merlinw.org]

MerlinW
#457
Ha a linkre gondolsz amit írtam, ott élõben közvetítik az E3-at. Magyar idõ szerint most kerül sorra a TOR. Kisebb csúszások változások történhetnek, de eddig nagyjából minden menetrend szerint haladt.

Elvileg a következõ az lesz

[merlinw.org]

#456
remélem sieresen meg is találom, mert nekem sosem az jön be ami kéne 😄

N1ggA
#455
aaah köszi hogy szólsz!! pont ráérek 😊

Spread De Love!

MerlinW
#454
A mûsorlista szerint most éjfél körül gamespot live-on részletes TOR bemutató gameplay-el stb. Link

[merlinw.org]

Legend Killer
#453
😛 😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jeffjohnson
#452
Ezt a játékot nem egy nevesincs cég csinálja nagyot akarnak vele tarolni amihez az SW környezet minden lehetöséget biztosít hülyék lennének ha ingyenes lenne mert még mindíg az elöfizetös játékok uralják a piacot és ebböl jön a legtöbb lé is. Szerintem 100% ,hogy havidíjas lesz.

BlackShadow
#451
ah sry, nem figyeltem akkor, nekem csak skype-on írta be ma ismerõs :d azthittem vmi új hír, utána se jártam 😊

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

MerlinW
#450
E3-mon elhangzottak szerint elvileg (semmi konkrétum, de a beszélgetés alapján ezt vettem ki) havidíjas lesz, és pont hogy nem lesz mikrotranzakció, hiszen az a játékélmény rovására menne (aki fizet az a tápos, stb). Bioware legalábbis nagyon ellene van, EA pedig nem hülye.

Egyébként E3 alapján nem középkategóriásként kezelik a játékot, hanem az egyik húzónévként. Komplett SW-s felvonulások voltak, mûsorok, eddig 2x fél órás interjú + a konferencia 10 perce, stb.

(PS: Legközelebb forrást is mellékelj)

[merlinw.org]

edios
#449
Egyelõre maradjunk inkább a hivatalosnál:

"How much will it cost to play Star Wars: The Old Republic?

Pricing for Star Wars: The Old Republic will be determined and announced at a later date."

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

QuentinT
#448
Személy szerint azt tartom valószínûnek, mint ami az Aion esetében is fennáll... Miszerint nyugaton (ideértve Ausztráliát is:-) a havidíjas rendszer mûködik, míg keleten a konkrét játékidõt fizetik meg. Legalábbis erõsen remélem, hogy csak valami ilyesmi okozott zavart az Erõben:-)

N1ggA
#447
ja hogy ez az a bizonyos fél éves. azt hittem ez valami új. mert a fél éveset még régen olvastam, csak nem akartam neki hinni. na jólvan akkor megint a majd meglátjuk státuszba lépett a játék nálam

Spread De Love!

Fenrir
#446
Nagyon elszúrná az EA ha Guild Wars szintre szeretne levinni egy ilyen húzónevû MMO-t mint a Star Wars.

A halál csupán a kezdet...

#445
Azért ez egy fél éves hír, a játék bejelentése utáni 1 hónapban született. Ráadásul mindenki erre a rejtélyes telefonos interjúra hivatkozik forrás hiányában. Itt egy másik interjú ami áprilisban készült, a Bioware emberei mondják a következõt: "The way we look at these things is, ‘What’s the standard at the time?’ Obviously we’re not quite done yet. We’ve got a lot of work left to do. But we’ll be very conscious of how the market looks,"
Ez nálam azt jelenti, hogy inkább havidíjas lesz. Hiszen az inkább "standard", mint a micropayment.



forrás

http://sw-tor.hu

QuentinT
#444
Üdv!
Igazad van az idõpontot tekintve kicsit csúsztattam... valamivel több 3500 évvel Darth Vader "születése" elõtt játszódik a történet...
A hivatalos oldal legalábbis ezt adta meg... a wikipédia timeline-on meg nem volt kedvem évre pontosan kiszámolni:-)

N1ggA
#443
mikrotranakcióval nem játszanék, mert undorító. ha az lesz az kurva nagy csalódás, és ki se próbálom úgy...

Spread De Love!

Legend Killer
#442
legalább mindenki tud multizni.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

BlackShadow
#441
The Old Republic - Nem lesz havidíj

Az EA - akinek annyira nem sikerült jól az idei éve - adja ki, és a BioWare készíti a legújabb Star Wars MMO játékot. Egy kis elõzetesben már beszámoltunk róla, körülbelül mire is számíthatunk majd egyszer a távoli jövõben. A cikk idején még nem lehetett semmit tudni a fizetési modellrõl, de lévén AAA kategóriás MMO, mindenki borítékolta a fix havidíjas megoldást. Nos, úgy néz ki tévedett mindenki. A jó hír, hogy egyelõre úgy tûnik nem lesz havidíj, a nem annyira jó, hogy talán a játék sem lesz annyira AAA kategóriás mint hittük. Egy mostanában zajlott telefonos interjú során kiderült, hogy az EA a játékot az úgynevezett "mid-session" kategóriában tervezi piacra dobni, és alapvetõen mikrontranzakciókkal kíván bevételhez jutni. Ez a módszer ugyan már elég régóta jelen van az MMO piacon, de eddig elsõsorban az alapvetõen ingyenesen játszható MMO-k pénzszerzési módja volt. Igaz, nem az Old Republic lenne az elsõ AAA kategóriás játék ami ezirányba halad, hiszen a Petroglyph is hasonlóan képzeli el legújabb MMO játékának jövõjét. Az EA szándéka szerint a The Old Republic tehát teljesen ingyenesen játszható lesz, és a FIFA online-hoz és a Battlefield játékokhoz hasonlóan mûködne. Azért reméljük a nagy ingyenesség nem megy a minõség rovására, hiszen a KOTOR sorozatot eltolni pusztán gazdasági megfontolásokból...hát nem lenne õszinte a mosolyom.


--

játék lehúzva a wc-n 😞

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

sambauer
#440
igen

Turn Me On Dead Man

Pluskast
#439
Õõõõ biztos, hogy 3000 évvel Darth Veader születése elött játszódik??<#fejvakaras>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

MrStokes
#438
Hmm lehet ujra kene jatszani a KOTOR-t 😊 Mar alig emlekszem a story-ra...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Legend Killer
#437
én most értem oda, bár annyira nem érdekel az interjú, nemtok jól angolul.

mialényeg, mi volt?

napszemüveges faszi pofázott 😄.1másik meg pofázott és kérdezett 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[HUN]Crassus
#435
/bow

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

QuentinT
#434
Üdv mindenkinek!
Elnézést, ha esetleg okoskodásnak tûnne, de úgy vélem vannak itt néhányan, akiknek nem fog ártani némi infó:-) Szóval, ha az angol nyelv nem ismerete miatt van gondja egyeseknek a játék hivatalos honlapján szereplõ írások értelmezésével, akkor talán tudok segíteni egy kicsit:-)
A játék kb 300 évvel a KOTOR2 útán és nagyjából 3000 évvel Darth Vader "születése" elõtti idõszakban játszódik. A hivatalos honlapon megtalálható egy képregény a Dark Horse jóvoltából, ami egyfajta elõtörténetet mesél el a játékhoz. A sztori, nagyjából a következõ (az esetleges pontatlanságokért elnézést kérek): A KOTOR1 végén Revan legyõzte Malakot és a sith-eket, majd elhajózott az ismeretlenbe. Egykori tábornoka - a KOTOR2 fõhõse - a számûzött jedi, újra egyesülve az Erõvel, legyõzi a jedikre vadászó Darth Nihilus-t, Darth Sion-t és Darth Traya-t, véget vetve ezzel a Jedik Elsõ Kiirtásának, valamint az elsõ Sith polgárháborúnak. Ezt követõen Revan után indul. A sitheknek közel 300 évükbe kerül, hogy ismét jelentõsen megerõsödjenek és a sith birodalom, illetve a galaktikus köztársaság közötti határvillongások lezárását igérõ tárgyalás ürügyén elcsalják a Coruscantról a szenátus és a jedi tanács vezetõit. S amíg a hiábavaló tárgyalások folynak, a sithek flottája - Lord Angar vezetésével - megtámadja a Coruscantot. A védelem felszámolása után pedig a bolygó lakosságának életével zsarolják ki a szenátusból az úgynevezett coruscanti egyezmény aláírását. A trailer ezt a támadást mutatja be.
További szépe estét!

V43 1105
#433
Semmiköze hozzá, nekem inkább a Darth Malak jut róla az eszembe.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

wedge31
#432
Nem.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

[HUN]Crassus
#431
ATYA ÚR ISTEN!

noob kérdés: az a csuklyás muki Darth Vader?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

EnZsolt
#430
Lehet, hogy azért nem csinálnak, mert irdatlan sok munka és idõ. És fõleg azért, mert nem vonzana annyi embert. Ezért lõtték el inkább a Clone Wars-t, mert az fõleg gyerekeknek készült, ergo többen nézik meg.

Mondjuk egy Warcraft animációs filmet (már a többmilliós WoW elõfizetõi táborra gondolva), sokkal nagyobb közönség fogadna 😊 De gondolom egy ilyen animációt, ami a Blizzardra jellemzõ, nem pár perc összedobni, másnak gondolom nem adnák csak oda, hogy szart csináljanak, õk meg inkább a játékkészítésre koncentrálnak 😊

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

Legend Killer
#429
lehet, de én nem hallottam róla nagyon. ezért nem említettem.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Pluskast
#428
Beowulf? Az is animációs film és game is készûlt belõle.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Legend Killer
#427
így van 😄.

megcsináljuk?<#idiota>😄

amúgy fantasy. Final Fantasy filmek és géjmek. simán csináltak belõle, ilyenekbõl is lehetne, nem értem miért nem jutott eszükbe. vagy, ha gondoltak rá, miért nem csinálják meg? nem csak Lucas bá történetét kell tovább fûzni, ami le van zárva, hanem lehet nyitni nyugodtan más idõ síkon is sztorit, kreatívnak kell lenni és kész. de történettõl független is lehet óriási csata sithek vs jedik között, mint itt és az is jól nézne ki.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jeffjohnson
#426
No igen rég láttam ilyen jó minöségü mmo trailert talán a wowhoz készitett trailerek minõségéhez tudnám hasonlítani de ez még annál is jobb.

Kreeder44
#425
inkább a sötét oldalnak van hájtek ruhája 😄 da ha csak annyira lenne pajzsos mint a clone warsban obibácsinak az nagyon tetszene... jó lesz ez lehet Aion elé került a megtarthatósági listámon....talán ez több mint 1 évig fog lekötni 😊

BlackShadow
#424
én sosem értettem miért nem csinálnak ilyen fantasy filmeket .. anno warcraft3-nak is milyen átvezetõ animációi voltak .. hát ilyen technológiával hent orgiákat lehetne csinálni .. lazán 30+ os filmeket .D

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

wedge31
#423
Jó a trailer , és kiderült belöle az is hogy a jedik mindenféle über armort fognak viselni mindenféle tecno kütyüvel.
Részemröl én jobban örültem volna ha maradnak az eredeti koncepcionál és a jedik a kardon kivül nem használnának más technologiát és ruhának megmaradt volna a fürdököpeny.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Legend Killer
#422
lehetne akár filmet csinálni belõle 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#421
Hát a tegnapi nap nem volt gyenge. A trailer-en kivül, hivatalosan bejelentették a smugglert, fejlesztettek a honlapon is + a játék full voice-over lesz. Megpróbáltuk a honlapon összefoglalni, akit érdekel itt

http://sw-tor.hu

#420
Hangulatkeltés-, fokozás, figyelemfelkeltés. És szó ami szó, remekül csinálják. A BioWare azért nem szarral gurigázik.
EnZsolt
#419
Arra jó, hogy az ember minél inkább várja, fokozza a hangulatot, és ki akarja próbálni.

És meg kell, hogy mondjam, nagyon tetszetõs kis trailer, a csata pedig valami elképesztõen jól koreografált.

Várós 😄

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

#418
Ez nem az õ idejük kérdése, a Blur hozta össze súlyos összegekért a videót. A KotOR 2-t pedig nem a BioWare, hanem az Obsidian fejlesztette.

Egyébként én is szeretem az ilyen "gesztusokat", nincs ezzel semmi baj.
Pluskast
#417
Szerintem ez kedvcsinálónak jó. Ne feledd a játék 2010-ben indul. Szerintem ez egy szép gesztus volt a készítõktõl, hogy ilyesmire is jut idejük, és azt is mutatja, hogy minõségi játékot akarnak összehozni, nem pedig valami összecsapott vackot.

Amúgy meg én nem aggódom egy cseppet sem a játék miatt. Ezek a srácok csinálták a KOTOR 1-2 részeit is és mind a 2 rész kifogástalan volt., szóval értik a dolgukat.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”