Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

XenHai
#516
+1 jedi ellenes emberke !És ekkor fogok sétáló trafót csinálni belõled 😊
MerlinW
#515
Max annyi idõre amíg egy villanás után földön a saját véredben fetrengve végignézed ahogy elsétálok a lenyugvó napok irányába <#smile>

[merlinw.org]

edios
#514
Majd találkozunk<#ravasz1>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

MerlinW
#513
Mi ebben a gond? Én is BH voltam, vagyok, leszek... pusztuljon az összes jedi. Persze fizessenek is meg érte, de ha nincs meló unalmamban is levadászok párat...😊

[merlinw.org]

#512
miért? 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

V43 1105
#511
Ajjajjjj .... gyökér <#wow3>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#510
az a lényeg hogy jedikböl nem lesz egyse, sokat megölök majd közölük 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#509
Fenéket 😛 Itt még szó sincs errõl 😊

&#8222;Minek él az olyan aki nem tudja mi a jó aki nem tudja mi való ?&#8221;

BlackShadow
#508
nekem ez a kedvenc:

“Tell me what you regard as your greatest strength, so I will know how best to undermine you; tell me of your greatest fear, so I will know which I must force you to face; tell me what you cherish most, so I will know what to take from you; and tell me what you crave, so that I might deny you…”

—Darth Plagueis

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#507
"Peace is a lie, thee is only passion.
Through passion, i gain strengh.
Through strenght, i gain power.
Through power, i gain victory.
Through victor, my chains are broken.
The Force shall free me. " 😄😄😄😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

EnZsolt
#506
Én inkább az egyensúJ-ra vagyok kiakadva 😮

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

#505
sith-böl mindig csak 2 van 😄 a dark jedikböl van sok 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Omlás
#504
Egy Jedi lehet igaz ember node egy Sith ? 😛P

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#503
Írjunk petíciót a lesz-re is ! Grammarpolice ftw 😊

Lera,Dynn,Zulgron

#502
és büszke vagyok rá xD 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

edios
#501
<#wilting>

Azt hiszem, hogy bátran kijelenthetjük, hogy a te klánod az elsõ klán az országban.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#500
Sziasztok! most alapitok egy fejvadász klánt, aki gondolja beléphet 😄 Majd kinyirjuk az össze köcs*g jedit 😄 "It’s never a question if a Bounty Hunter will find you… only when."

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

wedge31
#499
Én mint örökös BH csak kis fényes bicskának szoktam hivni<#idiota>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

sambauer
#498
bizony, bizony

Turn Me On Dead Man

#497
Egy Igaz ember ugy mondja " Fénykard " De nem érdekes <#eplus2>

Legend Killer
#496
remek ifjú Padawan 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

V43 1105
#495
Szerintem tuti lesznek kiegek, szóval lesz még ott munka bõõõven .. <#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Omlás
#494
Majd írunk petíciót lézerkard redesignra meg ilyenek azt legalább a grafikusok nem lesznek elküldve így neked is meglessz a lelki békéd és egyensúj lesz az erõben 😄

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Legend Killer
#493
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jeffjohnson
#492
Ez olyan mint ha azért sajnálnád a fogorvost mert megcsinálta a fogad <#vigyor2> nyugi lesz nekik is munkájuk nem halnak éhen.

Legend Killer
#491
jómána 😄, de azé szar lehet.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

MerlinW
#490
Már az elején úgy szerzõdnek. Alvállalkozókról beszélünk, nem teljes munkaidõs munkahelyekrõl. Van a bázis, a többi embert pedig szerzõdtetik adott munkára (megbízási szerzõdés). Ha az elkészül, kifizetik az alanyt és mehet a dolgára.

[merlinw.org]

MerlinW
#489
Duplája az átlagosnak.

[merlinw.org]

Jeffjohnson
#488
Itt : LINK

Jeffjohnson
#487
Igen ,igazad van fontos ,hogy ne úgy adják ki mint az AoC-t elsõ hónap hósszútávra meghatározza majd a játék sorsát de mindenki bízik a Bioware-ben amire korábbi játékaikkal rá is szolgáltak.

XenHai
#486
Valahol meg lehet tekinteni a le ment interjút?
#485
Nem lesznek csövesek, átmennek egy új projekthez.

REAL MADRID

Omlás
#484
Mondjuk jelen esetben szerintem ha a rajt jó lesz a várható tartalom bõvítés miatt nem valószínû az alkalmazottak tömeges leépítése. Node nem offolom szét a topikot mert még büntit kapok érte 😊

A lényeg, hogy lassan de biztosan készülget a game és akinek oly nagy ûr maradt az EP 3 után az kicsit ujból elmerülhet az univerzumban. Nálam mindenesetre toplistás a DIO 3-al egyetemben nem is kérdéses, hogy megveszem e majd.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Legend Killer
#483
de ez olyan szar 😞.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Omlás
#482
Kb mindenhol ezt csinálják :/

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Omlás
#481
Ezzel csak az a bajom, hogy változatos küldikbõl nem lesz hiány az egy dolog KOTOR sem volt béna sztori terén de azért ez egy mmo itt kicsit komplexebb az egész és baromira nem lenne jó ha AOC szituba futnánk bele az elsõ pár szint után..

Node félre Baljós Árnyak ^^...
Bízok a Bioware csapatában, hogy megbírkóznak eme nemes feladattal mert igencsak kellene egy minõségi SW game.




|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Legend Killer
#480
oké, értem... és akkor a többi alkalmazottal mi lesz, csövesek lesznek? mármint nem lesz munkájuk? azér picit szemétség ez. oda mennek hozzájuk és ezeket mondják.
- te, figy, kösz a munkád, királyak voltatok, de mosmá sínen vagyunk és csökkentjük a csapatot, de azért tényleg kösz, csak nem kelletek má.

LOL

😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Torzonborz
#479
tecnikai béta már fut . ez pedig ilyenkor még elegendõ. publikus csak akkor kell ha már majd' 100 %os a készenléti állapot.

azt meg tudom mi a különbség mmo és fps között 😛

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Jeffjohnson
#478
Szerintem kb. ennyien dolgoznak eleitne minden mmo-n aztán a start után kb. 1/3 ra szükítik grafikusokból ,programozóból stb. csak az elkészülésig kell sok utána már nem.Ha bétáról megy a beszélgetés azért azt érdemes megjegyezni ,hogy elöször egy zárt béta lesz és csak a legvégsö teszt stádiumba kerül az egész a nyílvánosság elé. Én amondó vagyok ha jövö ilyenkorra kijön az is csoda lesz!
Én 2010 telét tippelem.

Ami még benne volt a gamespotos beszélgetésbe és talán senki sem említette az a dinamukus pvp és ,hogy minden egyes karakternek legyen az npc vagy player más-más hangja lesz. Azt is ki akarják küszöbölni mint ami a mmo-k 99%-ában van ,hogy odamész egy területre felveszed az összes questet és aztán csinálod õket tulajdonképpen grind ölj meg 20 ezt 20azt.
Lehet ez lesz az elsö mmo ahol el kell majd olvasnom a quest szövegét mivel döntéseid befojásolják majd a quest alakulását.

Legend Killer
#477
és700 sok vagy kevés?

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

MerlinW
#476
Lucasarts szerint 2 év munka van beütemezve, viszont összesen 700 ember dolgozik a projekten.

[merlinw.org]

MerlinW
#475
Egy MMO esetében publikus bétára van szükség. Ez egy havidíjas MMO, nem egy egyszemélyes FPS...😊

Másrészt ezt semmi értelme eltitkolni, csak növelné a hájpot. A hivatalos oldalon pedig nincs róla szó.

[merlinw.org]

#474
Én azt mondom inkább nyomjonak arra a 2010 elejére még vagy fél évet és csiszolgassák csak szépen a produktumukat. Senki ne akarja azt hogy minél hamarabb megjelenjen! , hisz tudjuk a példákat hogy mi történik akkor...

PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka

Legend Killer
#473
😄, na ja.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Torzonborz
#472
mibõl gondolod hogy nem megy béta ? azért mert nem kötik a nagyközönség orrára nem azt jelenti hogy nincs . 😉

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

MerlinW
#471
Bounty Hunter alap😊 Galaxies-ben is az voltam... Csak úgy surrantak kifele a Jedik mikor megjelentem a kantinban😊

[merlinw.org]

MerlinW
#470
A végén a gameplay videóról volt szó. Azért nem mondtak semmi értékelhetõ infót, mert ahogy mondta még sokminden nincs kész, és csak arról nyilatkoznak ami már benne van a játékban és benne is marad. Merthogy náluk minden változik napról napra, ötletek jönnek-mennek.

Megjelenési dátumot nem mondtak (vagy éppen nem figyeltem) gametracker oldal írja a 2010-es dátumot. Ha valóban még csak a bolygók és a kasztok fejlesztésével tökölnek reális dátum lehet. Szeptemberi MMO megjelenéshez már most bétázniuk kellene.

[merlinw.org]

N1ggA
#469
azt mondták nem lesz grindelés. nagyon kíváncsi vagyok, mert még a sima kotorban is volt valamennyi. gondolom ebben is lesz, az elkerülhetetlen, de ha minimalizálni tudják, akkor nagy grat. 8 kaszt lesz, ezt kicsit keveslem, mert alapból nem Jedi akartam lenni, de az eddig bejelentett 5 kaszt közül az tetszik a legjobban. talán még bounty hunter, de az csak akkor, ha lesznek player bountyk.
fajnak meg zab'rak kéne

2010. jan 29 honnan jön?

Spread De Love!

#468
2010 Jaunárja? nem tul korai az ? Vagy téleg régóta dolgoznka rajta, de akor is korai ha most egy játékmenet videót sem tudtak hozni kicsit igy fora lenne a ha ien hamar megjelnen, hisz mikor jelneteték be hívatalosan, idén vagy tavaly közepén.

PL Aionról 2006-óta lehetett tudni, és még csak most fog megjelenni.

Azért mondom mert akkor lassan Béta teszteknek meg ieneknek kéne kezdõdnie szerintem 😊

Legend Killer
#467
igen, én is azt értettem a végén, h kurva gyorsan észre vesszük, mikor kint lesz :S.

persze nem ezekkel a szavakkal 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!