Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#566
14-et terveznek, 4-et jelentettek be eddig:

Tervezett:

Agamar
Alderaan
Alpheridies
Coruscant
Dathomir
Hutta
Kashyyyk
Korriban
Manaan
Ord Mantell
Tatooine
Tython
Utapau
Yavin 4


Hivatalosan bejelentettek:

Korriban
Tython
Hutta
Ord Mantell

[merlinw.org]

N1ggA
#565
10 bolygó lesz, azt mondták
amúgy nem lesz 10emberbõl 9 jedi vagy sith, szerintem olyan 60%-70%-ban lesznek erõhasználók az emberek, ami bele is illik a történetbe

Spread De Love!

Fenrir
#564
Lehet majd venni ebben is plexet 😛

A halál csupán a kezdet...

#563
hát "piszkos" szerveren játszani bûn bioware esetében. Hol laksz? 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Torzonborz
#562
1 honnét a jó búbánatból tudnánk mikor még ki sem jött a játék ?

2 remélem nem

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#561
ÉS eddig elég szegényes a bolygók száma, pl én nagyon örülnék a tatuin-nak, meg a koruszánt-nak 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#560
ööö tudom hogy ez off hozzászolásom lesz és plz ne kickeljetek ki innen:

( de szerintetek lesz hozzá piszkos szerver<#idiota> értitek mire gondolok😄 ahol nem kell pénzt fizetni?<#vigyor4>

és bocsánat akit megsértettem ezzel a kérdésemmel!<#kuss>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#559
reménykedem benne hogy jediböl és sithböl csak nagyon kevesen lehetnek egy szerveren, mert nem lenne túl jó ha 10 karakterbõl 9 jedi/sith lenne, meg ugy nem izgamas a vadászat hogy bemész egy kantinba, és kb 50 jedi van ott.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Pluskast
#558
Akkor találkozunk a csatamezõn 😄

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#557
Szerintem július elejére. Legalábbis a trooper, smugler bejelentése között 1 hónap telt el.

http://sw-tor.hu

MerlinW
#556
és a kardjáért is jó pénzt adnak😊

[merlinw.org]

#555
jedi skalpjánál nincs is szebb 😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

QuentinT
#554
Na akkor - ha lesz majd lehetõségem játszani vele - én a csempészt fogom elsõként kipróbálni... már csak az íze kedvéért:-) is Se komoly páncélzat, se brutális tûzerõ, se Erõ trükkök. De ugye mit is érne az élet kihívások nélkül:-)

MerlinW
#553
Az a rövid élet titka😊 Persze ezzel semmi gond, a világos úton járni nem könnyû, mint tudjuk😊

[merlinw.org]

#552
Ahogy látom itt is meg a fõoldalon is! itt mindenki vagy sith vagy BH akar lenni!XD akkor én meg azért is JEDI leszek!😄

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#551
útálom a vukikat xD 😄 a konkurenciát is 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

wedge31
#550
Nekem wookie BH lesz páncélnak jó sok szörrel<#vigyor1>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#549
fél éven belül biztos 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#548
Szerintettek mikorra várható új kaszt? mert eddig nekem egyikse jön be...se trooper a fejvadászrol ne is beszéljünkXD low páncélja van márXD

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

[HUN]Crassus
#547
hmmm nekem a Trooper bejövõs😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

XenHai
#546
Egyébként 2009 ben nem hiszem hogy p4 re kéne fejleszteni...
Egyébként erre vannak a graf állítások.
sambauer
#545
egy MMO-nál még nagyon sokáig a PC lesz a fõplatform, szal nyugalom..

Turn Me On Dead Man

Fenrir
#544
Az egy dolog ha egy játéknak középszerû a grafikája és az egy másik dolog ha a beállítás jól skálázható.

Nagyon remélem, hogy õk az utóbbit akarják megvalósítani.

A halál csupán a kezdet...

Fenrir
#543
Akkor vesztett volna ha elõször konzolra csinálják meg és utána portolják pc-re, láttam már példát rá. Nem voltam hasra esve a grafikától.

A halál csupán a kezdet...

sambauer
#542
/me sighs
ha PC a fõplatform attól még ugyanúgy tudod élvezni a high end csúcszuper gépeden, ahogy mi is némileg butíott grafikával. Tipikus péllda erre az Oblivion vagy a Fallout 3. Vesztett valamit abból hogy elkészült konzolra is ? Nem.

Turn Me On Dead Man

#541
de azért egy jó net nem árthat 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

N1ggA
#540
pedig nem lesz egetverõen jó grafikája a swtornak se, hogy a rosszabb pc-vel rendelkezõ emberek is játszhassanak vele (ha minden igaz ezt nyilatkozták, forrást nem tudok)

Spread De Love!

Fenrir
#539
Nem csak arról van szó hanem a megjelenítésrõl, grafikai effektekrõl, stb. Egy mai közép-felsõkategóriás pc azért teljesítményben már odaveri bármelyik konzolt. Nehogy már nekem valami butított grafikán meg felbontáson kelljen játszanom mert valamelyik nyomorult konzol csak ennyit bír.

Többek között ezért utálom a portolásokat is :\

A halál csupán a kezdet...

Pluskast
#538
Jaja. Hála istennek az mmo még kõkemény pc-s játék.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#537
igaz bár az a konzolosoknak nagyobb szívás lenne de szerintem nem fog bekövetkezni mert a kockák még mindíg pc mögött ülnek <#vigyor3>

Fenrir
#536
Én meg nagyon nem szeretném, hogy egy játékot azért butítsanak le, hogy a kedves konzolosok is játszhassanak vele. Fõleg egy MMO-t...

A halál csupán a kezdet...

#535
HG dobja már ezt be ideiglenes bannernak mert az a szöveg szúrja a szemem, meg amúgy is ott van témanyitás óta. 😄
Lesz kis idõm összedobok vmi jobbat, de ha többieknek ez is megfelel felõlem maradhat véglegesen.

<img src="http://cdn-www.swtor.com/sites/all/themes/swtor/assets/home_logo.png">

REAL MADRID

MerlinW
#534
E3-on erre a kérdésre annyi volt a válasz, hogy még nem döntöttek az ügyben, lesz-e PC-n kívül más platformokra. Én azt mondom, hogy az elsõ években nem valószínû, és utána sem nagyon, de ki tudja...

[merlinw.org]

MerlinW
#533
Miután baromi messze van a megjelenés, senki sem tudja milyen lehetõségek lesznek a játékban.

TOR Wiki, azaz ennyit tudunk

[merlinw.org]

#532
Ha már ilyen szépen kerded: learn to read 😛

Lera,Dynn,Zulgron

sambauer
#531
Hát nagyon remélem hogy nem így lesz, már nagyon hiányzik egy MMO Xboxra fõleg egy Kotor folytatás.

Turn Me On Dead Man

Fenrir
#530
Kétlem, hogy PC-n kívül lenne más platform is.

A halál csupán a kezdet...

sambauer
#529
i asked a fuckin question

Turn Me On Dead Man

#528
úgy értem a kérdést hogy ha vannak a klánonba rangok, akkor lehetséges a páncélon jelõlni egy vállapal, pl. kezdõ fejvadász: fehér vállap, pszihopata fejvadász: bordó vállap 😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

V43 1105
#527
JESUS , milyen kérdéseid vannak =) Általában olyan 5 rang van kb, vagy mint pl ott te tudsz rangokat megadni 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#526
köszi! // eddig akkor a 8ból 5 kaszt megvan (trooper, fejvadász,sith, csempész, jedi). Gondolom lesz még pilota. // Ez lesz az elsõ MMO-m, és lenne egy kérdésem a gyakorlott mmo-sokhoz: a felszerelés mennyire személyre szabható? (pl. klánban rangót jelõlõ vállap).

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

N1ggA
#525
azt mondták ilyen Han Solos. Az a lényege hogy csempészel dolgokat, amiért jól megfizetnek, lesz ilyen lopakodós képessége, és lézerfegyvereket használ. Asszem ennyit mondtak eddig róla.

Spread De Love!

#524
ahogy nézzem a community-t, elég sokat irnak errõl 😄 ///azt valaki megtudná mondni hogy milyen kaszt a "smuggler"?

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

N1ggA
#523
úgy kéne megcsinálni hogy pl romlanak a cuccaid halálodkor

Spread De Love!

Torzonborz
#522
csak az egésznek semmi értelme ha a jetik - meg úgy általában a karakter- nem veszít semmit a halállal.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

MerlinW
#521
SWG-ben volt ilyen.

[merlinw.org]

XenHai
#520
Ez nem is annyira rossz ötlet írj a fejlesztõknek.Kifejezetten élvezném ha ganker playere vadásznál mert meg fizetnek a fejéért.
sambauer
#519
de ez lesz boxra is nem ? az lenne a legszebb ha az összes verzió egy szerveren nyomulna 😄

Turn Me On Dead Man

N1ggA
#518
jaja épp akartam mondani hogy remélem lesznek player bountyk

Spread De Love!

#517
jó lenne ha lenne benne egy olyan opció hogy, vérdíjat lehetne "Kitûzni" a playerekre. És úgy vadászni 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."