Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
[merlinw.org]
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Lera,Dynn,Zulgron
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune
Kicsi,Fegyvertelen,Cantinban részegre itta magát,barna a páncélja?
-Egy jedi által lefegyverzett fejvadász,aki a szégyentõl elment Cantinba inni, és félelemtöl becsinált a páncéjába!<#vigyor>#vigyor>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Fegyver, középen fehér, oldalt lehet sok szinû, (gonoszaknak vörös ) könnyen lehet vele végtagokat levágni.
Halott jedi fegyvere egy fejvadásznál. 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Lera,Dynn,Zulgron
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
dejó hogy ezt beírtad 😊
Spread De Love!
http://sw-tor.hu
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Ez meg azér lesz szar mert mindenki SITH leszXD ez beszarás
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
REAL MADRID
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
minden esetre én is kiváncsi vagyok harcrendeszerre de legjobban arra hogy milyen fajok küzöl lehet majd választani?
én szerintem:ember,wookie,rodain,twi'lek,...többbit nemtom😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
de amúgy ebbõl is látszik hogy a játék a jedikre/sithekre lesz kihegyezve
Spread De Love!
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Nem sok infot olvastam még a harcrendszerrõl...szóval passz, hogy milyen lesz....remélem nem nagyon rontják el a klasszokat meg a harcot és akkor oké lesz a játék.
Én L2 és Wow tört szerókon játszottam ahol a társaság nagyon jó volt, nem is hiányzott az official.
Mondjuk a TOR-ra tuti vevõ leszek 😊
REAL MADRID
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Spread De Love!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
nem akarok itt senkit megsértani, de elég gáz mostanában az mmok játékosállománya...ha még fizetni sem kéne érte akkor még több gáz arc lenne a szervereken...+ gold seller + kínai power lvl emberke + sírós 12 éves stb stb stb
A havidíj legalább valamennyire szûri hülyéket...
Ja, mielõtt valaki ezzel jönne...próbáltam ingyenes mmokat is (igaz csak kb 2x meg igen rövid ideig) és nagyon nem tetszett amit ott láttam.
Az ilyen "inygenes a játék, de ha kell jobb cucc azt lehet pénzért venni" változatokról meg ne is beszéljünk...
örülnék ha nem de nekem ez rémlik
Spread De Love!
REAL MADRID
[merlinw.org]