Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#616
Na vannak új hírek a smuggleröl menjetek fel a hivatalos honlapra!<#worship>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

QuentinT
#615
Biztosan rosszul emlékszem, de a Bioware nem arról híres, hogy állandóan helyesbítene egy idejekorán kiadott, tarthatatlan megjelenési dátumot... Inkább a "majd megjelenik, ha készen lesz" szlogennel és ennek változataival szoktak idegesíteni bennünket:-)

#614
a megjelenési dátum nem ér semmit. Úgy is csuszni fog.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

wedge31
#613
MMO-ról beszélünk majd ha lesz béta akkor majd látszik a fény az alagutban.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

MerlinW
#612
Még nincs hivatalos dátum. De hogy is lenne ha a játéknak a wiki szerint kb 30%-a van kész?😊 E3-on sem mondtak semmit erre, azzal az indokkal, hogy még "sehol" sem tartanak, még millió dolog változhat folyamatában, stb. Ezért nem mondtak másról sem különösebb konkrétumot.

[merlinw.org]

Legend Killer
#611
igen Yoda Mester 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#610
lol

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#609
Ööö én vagyok vak, vagy pedig eddig még nem irtak ki a weboldalra bejelentést hogy mikorra várható a játék?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Jeffjohnson
#608
Konvergenciát érzel az erõben?

#607
Kerem a hazigazdat hogy tegyen rendet ! plz plz !😄

Lera,Dynn,Zulgron

#606
vagy wookie, vagy rodian lehetett :S 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

EnZsolt
#605
Könyörgöm több viccet ne...

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

#604
ÉS MI AZ?:

Kicsi,Fegyvertelen,Cantinban részegre itta magát,barna a páncélja?

-Egy jedi által lefegyverzett fejvadász,aki a szégyentõl elment Cantinba inni, és félelemtöl becsinált a páncéjába!<#vigyor>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Legend Killer
#603
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#602
bocsi de kicsit unatkozok 😄 találos kérdés, miaz?:
-Fegyver, középen fehér, oldalt lehet sok szinû, (gonoszaknak vörös ) könnyen lehet vele végtagokat levágni.


Halott jedi fegyvere egy fejvadásznál. 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

wedge31
#601
Ja ,szerelöpanel egy Coruscanti korvetten.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#600
Remelem lehetek R2es!

Lera,Dynn,Zulgron

#599
Télleg a KOTORBAN volt az a HK47 nevû droid aki velünk van és én arra gondoltam hogy lehet e itt is majd droidot irányitani...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#598
a kotor 4000 ével játszodik a birodalom megalakulása elött, és ha minden igaz, ez 300 ével Malak halála útán. <#nezze>

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

N1ggA
#597
tényleg!! ne felejtsük el hogy a kotor1-et is bioware csinálta szóval gondolom átvesznek néhány dolgot. szerintem itt is így lesz akkor, páncélt (abból is csak a gyengébbeket) csak akkor, ha lemondasz néhány képességrõl
dejó hogy ezt beírtad 😊

Spread De Love!

#596
Úgy emlékszem a KOTOR-ban is úgy volt, hogy használhattál páncélt, viszont pár képességhez oda volt írva, hogy restricted by armor. Ilyesmi tetszene itt is.

http://sw-tor.hu

s0n1c
#595
Én 3000-at hallottam valahol, de tökmindegy, lényeg hogy sokkal korábban 😊
MerlinW
#594
700 évvel, nem?

[merlinw.org]

#593
Alig várom az újabb kasztokrol híreket..

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Torzonborz
#592
tudom hogy sok lesz de nem mindegy mennyi az annyi.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#591
pedig Duu ebben kurva sok jeti lesz
#590
ööö én fejvadász leszek 😊

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#589
LOL GRATXD SWGalaxies azér lett szar mert mindenki JEDI volt..
Ez meg azér lesz szar mert mindenki SITH leszXD ez beszarás

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

s0n1c
#588
Más a környezet, swg new hope után ez meg 3000 évvel az elõtt játszódik, szal nem mindegy 😊
#587
Ha meg lesz az összes kaszt én akkor választok.

REAL MADRID

Torzonborz
#586
remélem nem. swg is ott kezdett elbaszódni hangulatban amikor már túl sok jeti volt benne .

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#585
jedi kaszt választása= öngyilkosság 😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#584
ja togruta kifelejtettem<#idiota>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#583
Da Silva! oks semmi bajXD különös én nálam is pont kiborult a bibli suliba szar napom volt gondoltam feljövök megnézem hozzászolásokat...stb

minden esetre én is kiváncsi vagyok harcrendeszerre de legjobban arra hogy milyen fajok küzöl lehet majd választani?
én szerintem:ember,wookie,rodain,twi'lek,...többbit nemtom😄

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#582
gondolom ilyen szpesziális jediknak való mozgékony armor lesz 😊
de amúgy ebbõl is látszik hogy a játék a jedikre/sithekre lesz kihegyezve

Spread De Love!

MarkBlade
#581
Egy skillen és nem LVL-en alapuló jáékot el tudnék képzelni.. Amolyan Mass effect és JK3 összegyúrva. Érdekesebb lenne a játék és kellene a játékos is hozzá..
Torzonborz
#580
azért ez elég érdekes. minek neki armor ? azért ez mozgékonyságban - szvsz- nem kicsit akadályozhatja . oké legyen de akkor kapjon rá negatív módosítót .

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#579
nem ugatok, csak kb minden fórum tele van a "van tört szeró? ha nem inygenes akkor egy nagy szar, ingyenes a játék?" kérdésekkel és ma amúgy is szar napom van..ezért írtam amit...a köcsögözés nem személy szerint neked szólt..nem ismerlek, szal ezt nem kell magadra venned....csak ma valahogy borult a bili 😊
#578
Mivel ebben az idõben jó sok ilyen-olyan jedi van szerte a galaxisban úgyhogy elég sok jedivel kell számolni...az majd kiderül, hogy mennyire jók vagy rosszak a jedik + a többi klasszal mennyire lehet ellenük jól harcolni.

Nem sok infot olvastam még a harcrendszerrõl...szóval passz, hogy milyen lesz....remélem nem nagyon rontják el a klasszokat meg a harcot és akkor oké lesz a játék.
#577
Az ingyenes MMO-k (vagy a tört szerók) is jók lehetnek ha egy normális társaságba kerülsz.
Én L2 és Wow tört szerókon játszottam ahol a társaság nagyon jó volt, nem is hiányzott az official.

Mondjuk a TOR-ra tuti vevõ leszek 😊

REAL MADRID

#576
bocsánatot is kértem attol akit sért ha meg vak vagy az nem az én problémám...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#575
lehet hogy egy éjszaka az swtorral álmodtam és onnan szedem ezeket a fasságokat. sokszor van az hogy álmodom és hetekkel késõbb elõjön, tényként

Jedi in armor, swtor.com-ról

Spread De Love!

#574
Jolvan na! csak megkérdeztem... fa**ért kell ugatni...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#573
Jajj, ne kezdjük már el ezt itt is....nem gondolom, hogy az a havi 4k annyira sok lenne, hogy nem lehetne befizetni...

nem akarok itt senkit megsértani, de elég gáz mostanában az mmok játékosállománya...ha még fizetni sem kéne érte akkor még több gáz arc lenne a szervereken...+ gold seller + kínai power lvl emberke + sírós 12 éves stb stb stb

A havidíj legalább valamennyire szûri hülyéket...

Ja, mielõtt valaki ezzel jönne...próbáltam ingyenes mmokat is (igaz csak kb 2x meg igen rövid ideig) és nagyon nem tetszett amit ott láttam.

Az ilyen "inygenes a játék, de ha kell jobb cucc azt lehet pénzért venni" változatokról meg ne is beszéljünk...
N1ggA
#572
nem tudok forrást mondani de még valamikor az elsõ videó környékén mintha mondták volna, és a képeken is látszik hogy a jediken páncél van, nem?
örülnék ha nem de nekem ez rémlik

Spread De Love!

#571
Ja a forrás engem is érdekelne, mert szerintem a Jedi kaszt nem fog hordani páncélt. Max vmi Light Low cuccot.

REAL MADRID

MerlinW
#570
Nem tudom ki vagy mi a forrásod, de Bioware még semmit sem közölt ebben a témában (sem)

[merlinw.org]

N1ggA
#569
pancelt fog haznalni ez mar biztos

Spread De Love!

MarkBlade
#568
Gondolom Jedin belül is lesznek alksztok.. a la KOTOR. Egyébként meg valszeg olyan büntetést kap a jedi ami nem fogja ösztönözni az embert.Pl nem vezethet ûrhajót, nem használ páncélt, nem lehet vagyona.. stb.
Jeffjohnson
#567
Én arra leszek kíváncsi ,hogy a hagyományos tank,dps,healer rendszert ,hogy oldják meg esetleg valami újat próbálnak ki.