Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#668
hátt figy. ha 2007-ben nekiálltak akkor már 2és fél éve készitgetik akkor csak kijön 2010-re ez a game.Vagy 20gb MMORPG- akarnak belüle csinállni!?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Torzonborz
#667
egyébként biztos vagy abban hogy csak 10 hónapja dolgoznak rajta ? nem néztem utána a konkrét kezdeti dátumnak de az elsõ dev blog 2007 végén jelent meg az meg már bõven több mint 10.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Torzonborz
#666
gondolod hogy nem rendelkeznek kész fejlesztési roadmappel évekre elõre ? az az elsõ hogy a komplett game designt megcsinálják. nem egy kis kezdõ cégecskérõl van szó.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#665
Hátt remélem télleg igazat mondasz azzal kapcsolatban hogy elörréb járnak csak keveset mutatnak be.
Nincs kedvem várni rá 4-5 éveket nem arrol van szó hogy türelmetlen állat vagyok csak...már nagyon játszanék vele.+ rátesz nekem egy lapátal az is hogy éns SWfan vok és imádom az összes SW játékot. fõleg hogy most KOTOR ruhában lesz a játék...hmmm. NEM BIROK VÁRNI IDE VELE!<#idiota>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Omlás
#664
Az, hogy a marketingesek hogyan adagolják az infókat és híreket és mi a tényleges állapota a játéknak nem feltétlenül a valóságot tükrözi. Ami artwork-ot bemutattak ennyi erõvel kb 1 éve is meg lehet már. Ha meg nemrég álltak neki a munkának, akkor abból 2010 elejére sõt még végére se lesz kész mmo. netán ha mégis kiadják igencsak AOC szindrómás lesz. Mivel viszont Bio nemigen adott ki gáz terméket a kezébõl így inkább az a valószínû, hogy sokkal elõrébb járnak mint amit mutatnak csak épp egy mmo-nak jó esetben is 2x 3x jobb és körültekintõbb marketing kell mint egy normál single játéknak. Véleményem szerint. 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Jeffjohnson
#663
WoW-ba nemsokkal az indulás elött került be a rogue itt sincs még minden kész és kõbe vésve

Jeffjohnson
#662
droid nincs közte <#szomoru1>

MerlinW
#661
Miért nem lehet elhinni, hogy még a fejlesztés elején tartanak?😊 Az elmúlt 10 hónapban a történet, artwork-ökön és egyéb részleteken dolgoztak. A fejlesztés nemrég indult, de ezt elmondták az E3-on is. 2010 elejére igértek valamit, de nem feltétlenül a kész játékot. Lucasarts pedig nem szabott meg határidõt Bio-nak (hálisten).

[merlinw.org]

Torzonborz
#660
vicces... 😄

btw már rég kész van az összes class nem ilyenkor fognak újat csinálni.
max találgatásnak jó.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#659
Eddig ugye 3 kasztot láttunk +még 2 lesz a jedi és a sith kaszt! ez eddig összesen 5db kaszt a 8-bol!

És éppen ezért szavazást inditottak hogy mi legyen a másk 3 kaszt! gondoltam titeket is érdekell+szavazattok ti is.<#papakacsint>

Katt Ide! Szavazáshoz!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#658
Köszi, a gyorsan összetákolt oldal helyét hamarosan átveszi egy jóval profibb. Addig jó ez 😊

http://sw-tor.hu

#657
NP elõször én is azt hittem, hogy õ az. Lord Angral azonban valóban a szenátus ellen vonult, a videóban pedig a jedi templom elleni támadás szerepel. Tehát a trailerben látható sith-rõl egyelõre semmit se tudunk.

http://sw-tor.hu

QuentinT
#656
Nos némi informálódás után elnézést is kérek a kioktató stílusért... valóban nagy az esélye, hogy nem Lord Angral szerepel a trailerben. A képregény szerint legalábbis õ a szenátus elleni csoportot vezette, nem pedig azt amelyik a jedi templomnál ügyködött. Viszont az is igaz, hogy nem teljesen egyezik a trailer és a képregény. A hivatalos fórumon a fejlesztõi hozzászólás pedig csak annyit szögez le, hogy nem Darth Malak az illetõ. Szóval azon a fórumon is megy a szájszkander, hogy ki szerepel a videón:-)

#655
Azta kösz szépen!<#circling>

Nem is tudtam hogy van magyaroldal is.<#banplz>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Jeffjohnson
#654
Bannerbe kérésetekre bekerült a hivatalos oldal linkje illetve a magyar oldalé is.

QuentinT
#653
Aham... ebben az esetben, szerinted ki az illetõ... bár valóban, ha Lord Angral a zászlóshajó parancsnoki hídjáról nézte végig ölbe tett kézzel a támadást. Merthogy a hivatalos oldalon a trailerhez írt szöveg szerint õ vezette a támadást. Persze írhatnál nekik, hogy javítsák ki a szöveget, mert Te jobban tudod:-)

#652
Csak az a probléma, hogy a trailerben nem lord Angral szerepelt.

http://sw-tor.hu

QuentinT
#651
Melyik videóra gondolsz? Arra a trailerre, amelyik a Lord Angar által vezetett támadást mutatja be Coruscant ellen? És ami által kikényszerítették a sithek a már emlegetett coruscanti egyezmény aláírását? Mert azt láttam... sõt, még a kísérõ szöveget is elolvastam hozzá:-)))

[HUN]Crassus
#650
nézzétek meg a FANBOYS-t míg nem jön ki😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Legend Killer
#649
mert még nem jelent meg.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

derdani
#648
hogy-hogy nem raktok be képeket?

MerlinW
#647
A coruscanti egyezmény megszegése után😊 Nem láttad a videót?😊

[merlinw.org]

QuentinT
#646
Hmm... ha jól tudom (sajnos az angol nyelvtudásom messze áll a tökéletestõl), akkor a játék pontosan a háborút lezáró coruscanti egyezmény aláírása után indul. Szóval nyugodtan lehetnének semleges karakterek, bolygók, rendszerek is... bár tény, hogy a fennálló helyzet nem kevés feszültséget szül és egy újabb háború felé vezet.

Torzonborz
#645
értem én hogy mit akarsz mondani de ez nekem nagyon nem elfogadható .
nem szeretem ha olyas vmit próbálnak beskatulyázni egy játékban ami nem illik oda. fõleg sw univerzumban ahol a nyilvánvaló 2 oldal mellett azért volt egy igen jelentõs harmadik is. és nem nekik nem kell sehová sem csatlakozniuk hiszen megvan a saját életük a saját világukban.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

N1ggA
#644
Ez egy olyan háborúról szól, ahol mindenkinek tartoznia kell valahova. Nem maga az SW világa a lényeg ebben a játékban, ez nem egy második swg, ez a Republic-Sith Empire háborúra lesz kihegyezve. Játék közben amúgy szerintem lehetõség lesz átállni a másik oldalra, mindent a tetteid fognak meghatározni.

Spread De Love!

QuentinT
#643
Egyébként én is szerencsésebbnek tartanám, ha induláskor a jedi/sith pároson kívül a többi kaszt frakció semlegesként kezdene, és aztán a játékos tettei döntenék el, hogy melyik oldalhoz közeledik, illetve csatlakozik végül...

QuentinT
#642
:-) Akkor pontosítok... a rendvédelmi szervektõl és a bürökratikus kormánytól független egyének, akik bár dolgozhatnak a Köztársaság által is jónak tartott célért (pl: kiiktatni egy veszedelmes bûnözõt), módszereik miatt (a kiiktatás sikerült, csak vele halt még pár ártatlan is, meg közben hogy-hogy nem lerombolódott egy fél ûrkikötõ) nem kívánatos egyének. Illetve maga az elv, hogy pénzt fizessenek olyanért valakinek (aki nem a rendszer része) amiért egy államilag fenntartott aparátust mûködtetnek... Tehát ebben az olvasatban a fejvadász rendszertõl és akár frakciótól is független, de létezni csak az egyik jóvoltából tud. Ráadásul ha belegondolsz, melyik jogállam engedné, hogy egy-egy polgára egy kisebb hadsereg felszerelésére elegendõ fegyverzettel a kezében/testén mászkáljon a közigazgatási területén, úgy, hogy azt az a bizonyos polgár saját belátása szerint használja is? Mert az önvédelmi kategóriába kissé nehezen lehetne már besorolni a lángszórót és a rakétavetõket:-)
Egyébként ahogy írtam is, ez csak egy "nagyjából elfogadható" magyarázat:-)

s0n1c
#641
ezekszerint nem csak számomra ez (lesz) a játéknak az egyik leggyengébb pontja
Torzonborz
#640
ez így van de nem is kizárólag egy oldalt szolgálnak vagy azon állnak. Te is írtad "független egyének" . így már nem egészen azok.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#639
engem az zavar hogy a fejvadászoknak, és a csempészeknek egy adott oldalon kell álniuk, ennek a két kasztnak legalább "szabaduszonak " kéne lennie, akiket csak a pénz érdekel 😄 jó lenne ha lenne a köztársaság meg a sithek mellet mégegy csoport, a semlegesek. (ki irja a bioware-nek az emailt? 😄)

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Legend Killer
#638
azé nem jelentik, mer arra vártak, h ezt leírd, amit írtá<#idiota>😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

N1ggA
#637
nagyjából be van jelentve, csak részleteket nem tudunk egyáltalán. Annyit mondtak hogy aki Jedit választ az is lehet úgymond gonosz, és a Sith is lehet jó.

Spread De Love!

#636
Nem értem mi tart nekik ennyi ideig bejelenti a jedi és a sith kasztokatXD

1.mindenki tudja hogy lesz jedi és sith kaszt
2.a vidoeokbol látni lehet hogy már kész vanna kasztok
3.rohadtul várom jedi kasztotXD Hajrá jedik!😄

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

QuentinT
#635
Gondolod, hogy aki arra is lusta, hogy itt kicsit visszaolvasson, majd veszi a fáradtságot és értelmes sztorikat fog írni ebben a témában <#buck>

Legend Killer
#634
ahányan itt vagyunk, mehetnénk1 sw rpg oldalra írni jó történeteket. addig ellennétek, nem rágnátok le milliószor ezt a csontot swrõl 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

QuentinT
#633
Akkor már mondok is neked egy nagyjából elfogadható indokot: A köztársaság a törvényességben hisz, és az azt betartani hivatott rendvédelmi szervekben amik a jedikkel karöltve biztosítják a galaxis békéjét. Ebbe nem igazán fér bele, hogy pénzt fizessenek olyan független egyéneknek, akiknél az eredményesség az elsõ, és ritkán törõdnek mások jogaival. Magyarán egy ilyen rendszerben nehezen élnének meg a fejvadászok, míg a sith-eknek nincsennek lelkiismereti problémáik az esetleg járulékos civil veszteségek miatt:-)

Legend Killer
#632
ok

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

QuentinT
#631
Nem hinném... Én inkább a klón katonákat tekinteném a rohamosztagosok elõdjeinek, már a páncélzatuk hasonlósága, illetve a létrehozásukban fõszerepet játszó Palpatine -szenátor/késõbbi császár- miatt is. A republic trooper-t a bemutató szövegben is inkább specializált elit-ként írják le, nem pedig amolyan tömegesen bevetett "ágyútöltelékként".

Torzonborz
#630
ez még oké. na de hogy a BH hogy kerül sith oldalra azt nem vágom. persze ha csak 2 oldal lesz öszvisz akkor érthetõ hogy vhová be kellett tenni no de akkor is.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Legend Killer
#629
a trooperek most akkor a késõbbi birodalmi rohamosztagosok?

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

QuentinT
#628
A hivatalos oldal információi alapján, választani kell a két frakció között, és ez alapján tudsz majd kasztot választani is... ugyanis a különbözõ kasztok csak adott frakción belül érhetõek el... Eddig a Sith birodalom oldalán a sith-ek és a bounty hunter-ek, míg a Köztársaság oldalán a jedi-k, a trooper-ek és smuggler-ek találhatóak. Ezen kívül még a játék során tartozhatsz a jó vagy a sötét oldalhoz is. Ez utóbbi kicsit furcsának hathat, de az egyik E3-as interjú során pont ezt fejtegették.

#627
Én ugy tudom hogy a játék elején ki kell választanod hogy a Köztársaságot vagy a Sith Birodalmat szolgálod.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

MerlinW
#626
Nem. 8 osztály lesz és te döntöd el hogy a jediknek vagy a sith-eknek élsz-e.

[merlinw.org]

#625
valamit nem értek. eddig 3 class van bejelentve, és ha mindent jol értelmezek a swtor.com-on, akkor a class-ok köztársaság/sith only lesz? Úgy értem hogy , ha a sith oldalon állok ,nem lehetek trooper? ÉS a trooper sith megfelelölye a BH? És nem lesz "semleges" oldal a BHnak és a csempésznek? (tudom soká fog megjelenni, de érdekel a véleményetek)

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#624
XenHai!

XD ez értelmes egy hozzászolás volt.."Én meg szerintem meg várom a többi clast bár elég erõteljesen a sit felé hajlok."
1.az nem sit és nem is shit hanem sith!<#vigyor>
2.erõteljesen a sith felé hajlok de még csak 1 sith kaszt vanXD ilyen hamar döntést hozni egy kaszt alapján...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

QuentinT
#622
Ha mmoRPG-t játszol, ott símán elképzelhetõ a dolog... persze ha csak mmo-t játszik az ember rpg nélkül, akkor neccesebb. Persze az is elképzelhetõ, hogy a questek megoldásánál használhatóak lesznek az efféle szociális skillek is... már ha valóban meg tudják oldani, hogy ne csak az "ölj meg 20 ilyet" és "hozz nekem 30 olyat" stílusú küldetések legyenek.

XenHai
#620
A link az tényleg jó lenne.Én meg szerintem meg várom a többi clast bár elég erõteljesen a sit felé hajlok.
#619
-ja a linket énis támogatom!

hátt nem is tudom....eddig ha választanom kellene a 3 kaszt közül...eddig nekem a Trooper jön be!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

BlackShadow
#618
kéne egy link az oldalra a banner alá.. 😄

+ most jutott eszembe.. kotor-okban ugye nagy szerepe volt a nem harci képességeknek, mint a sárm, megfélemlítés stb .. ezt egy mmo-ba, h építik vajh bele? lebeszélem a másik játékost a lábáról chaten? 😄

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Fenrir
#617
Jó lesz!

A halál csupán a kezdet...