Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Nincs kedvem várni rá 4-5 éveket nem arrol van szó hogy türelmetlen állat vagyok csak...már nagyon játszanék vele.+ rátesz nekem egy lapátal az is hogy éns SWfan vok és imádom az összes SW játékot. fõleg hogy most KOTOR ruhában lesz a játék...hmmm. NEM BIROK VÁRNI IDE VELE!<#idiota>#idiota>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
[merlinw.org]
btw már rég kész van az összes class nem ilyenkor fognak újat csinálni.
max találgatásnak jó.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
És éppen ezért szavazást inditottak hogy mi legyen a másk 3 kaszt! gondoltam titeket is érdekell+szavazattok ti is.<#papakacsint>#papakacsint>
Katt Ide! Szavazáshoz!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
http://sw-tor.hu
http://sw-tor.hu
Nem is tudtam hogy van magyaroldal is.<#banplz>#banplz>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
http://sw-tor.hu
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
nem szeretem ha olyas vmit próbálnak beskatulyázni egy játékban ami nem illik oda. fõleg sw univerzumban ahol a nyilvánvaló 2 oldal mellett azért volt egy igen jelentõs harmadik is. és nem nekik nem kell sehová sem csatlakozniuk hiszen megvan a saját életük a saját világukban.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Spread De Love!
Egyébként ahogy írtam is, ez csak egy "nagyjából elfogadható" magyarázat:-)
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Spread De Love!
1.mindenki tudja hogy lesz jedi és sith kaszt
2.a vidoeokbol látni lehet hogy már kész vanna kasztok
3.rohadtul várom jedi kasztotXD Hajrá jedik!😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
XD ez értelmes egy hozzászolás volt.."Én meg szerintem meg várom a többi clast bár elég erõteljesen a sit felé hajlok."
1.az nem sit és nem is shit hanem sith!<#vigyor>#vigyor>
2.erõteljesen a sith felé hajlok de még csak 1 sith kaszt vanXD ilyen hamar döntést hozni egy kaszt alapján...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
hátt nem is tudom....eddig ha választanom kellene a 3 kaszt közül...eddig nekem a Trooper jön be!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
+ most jutott eszembe.. kotor-okban ugye nagy szerepe volt a nem harci képességeknek, mint a sárm, megfélemlítés stb .. ezt egy mmo-ba, h építik vajh bele? lebeszélem a másik játékost a lábáról chaten? 😄
\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"