Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fenrir
#718
EVE-vel konkrétan én most is játszok, ha a HUN Corp-ra gondolsz akkor az elég szégyen a magyar játékosokra nézve...

A halál csupán a kezdet...

Buci
#717
Miért ne sikerülhetne? Most ezzel nem azt mondom, h én megalapítom és mki csatlakozzon, nem vagyok olyan jó vezetõ 😊
De sztem akkor is kéne egy United Hungarian guild 😊 Én szívesen lennék a tagja.

(Tudom, tudom ez az SWTOR topik, de ha belegondolsz a legtöbb MMO-ban mûködött: EVE Online, Shaiya, WoW, Lineage II)

carpe diem

Fenrir
#716
Ezt már sokan megpróbálták sok másik játékkal, általában nem szokott összejönni 😊

A halál csupán a kezdet...

Buci
#715
Hát szvsz ez csak töredéke. Sõt szerintem ezt csak azoknak a "terve" akik a SWTOR wiki-n reggelve vannak. Nem hinném h hivatalos 😊

De annyit mondok, h az angol, francia, német, ausztrál és török (amik most ott vannak) guild-eken kívül meg kéne csinálni a két nagy magyar Guildet a két frakcióra 😊
Miért ne indulhatna innen? Sztem az SG az egyik legnagyobb magyar Game fórum, tehát sztem klassz lenne ha megalapítanánk. Ki tart velem? <#taps><#taps><#taps><#vigyor3>
(sry h kissé elragadtattam magam 😄)

carpe diem

wedge31
#714
Kár hogy mint BH nem lehetek semleges mert szivesen begyüjteném a sith lordok skalpját is de erre talán lesz is lehetöség....<#vigyor1>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fenrir
#713
SWG-ben a lázadó kutyák voltak többen 😊

A halál csupán a kezdet...

wedge31
#712
Meglepö hogy eddig egálban van guildben a két oldal ,sith tulsulyra számitottam.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Buci
#711
Am. min mondtam, sokat nézegettem a videókat, és kiválogattam a concept art-okon, a lehetséges játszható fajokat (már amit eddig felfedtek)

Amik biztosak:
- Ember (ezt tovább nem ragoznám)
- Kel Dor (Annyi képet mutattak róla, h szinte 100%)

Amikben nem vok biztos:
- Chagrian (csak 2 képen láttam, ahol egy jedivel harcol)
- Ithorian (errõl viszont nemláttam gameplay képet)

Valószínûsíthetõ kísérõ karakter fajok:
- Dashad (ez szinte biztos, rengeteg képen szerepelt, de mindig player mögött)
- Droid (ezek szinte biztosak h lesznek companionként, bár a képekbõl nem tudtam leszûrni, még azis elõfordulhat hogy játszható lesz)

Valamint még egy érdekességet szeretnék mutatni:
Elkezdtek gyûlni a Guild-ek 😊

carpe diem

Fenrir
#710
A mindenkori euró árfolyamától függ, de nagyjából 3000-4500 között szokott lenni.

A halál csupán a kezdet...

Buci
#709
az HUF-ban durván 4000 igaz?

carpe diem

Fenrir
#708
Gondolom ahogyan a többi havidíjasé.

Kb 15 euró lesz, szinte mindenhol ennyi a tarifa 😊

A halál csupán a kezdet...

Buci
#707
Találgatások a havidíjról? Mert ugyebár nem minitranzakciós lesz, az nagyon tönkre vágná.
Végignéztem már minden interjút, és videót, de nem találtam rá sehol se utalást. Ezért gondoltam h megkérdem, szerintetek hogysmint lesz a díj?

carpe diem

s0n1c
#706
Az rp véleményem szerint a communityn múlik elsõsorban, az, hogy ezt a dev team miként supportálja, az már egy másik kérdés.
wedge31
#705
Jól mondod ,én azért remélem hogy mi rpg fanok is sikere tudunk vinni egy játékot.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

QuentinT
#704
Na akkor, hogy pörögjön a topic, írok egy hatalmas bölcsességet:-) Vagy nagyon-nagy siker lesz a játék, vagy nagyon-nagy bukás... esetleg egyszerre mindkettõ:-)
Ez utóbbit el tudom képzelni olyan formában, hogy a szerepjáték fanok szemében igazi kincs lesz, de pénzügyileg pontosan ezért inkább bukás... hiszen a sok-sok egyéb játékos lusta lesz szöszölgetni vele, ha nem érhet el azonnal látványos eredményt, mint pl egy halom grindelõs quest megoldása... Remélem ebben nem lesz igazam!

Fenrir
#703
Ki beszéli itt meg az élményeket?

Csak láttam, hogy írogat már ide Wildo meg sonic is 😊

A halál csupán a kezdet...

wedge31
#702
Senki se tudja hol tarthatnak a fejlesztésel, majd ha lesz béta akkor már sejteni lehet a release idejét.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#701
Megjelenés dátumáról lehet valamit tudni?
Jeffjohnson
#700
Ha megnézed a hivatalos oldalon az új hírek kiadásának a dátumát akkor látod ,hogy 1-2 kivétellel többnyire péntekenként jön ki az új info.

#699
jeffJhonson!

Azt megkérdezhetném tõled hogy honnan tudod hogy péntekre várható új info? csak azért kérdem mert minden pénteken új nfo vannak?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Jeffjohnson
#698
Péntekenként jön új infó a játékhoz legalábbis eddig ez volt. Este 6 fele kerül fel a hivatalos oldalra.

Off: amíg kulturált formában megy a beszélgetés/vita addig nem fogok 1hsz-t sem törölni persze azért próbáljunk meg ontopic maradni.

Omlás
#697
Én is pont ebben bízom, hogy inkább a szerepjátékosok csoportjára öszpontosítanak és nem casual játékosokra. Némi farmolósdi úgyis lesz de maga az univerzum és a benne rejlõ lehetõségek igen nagy ütõkártyát jelentenek. Viszont tényleg mutathatnának már gameplay vidit mert ami eddig kikerült minden dokumentációt rongyosra néztem már 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#696
<#wilting>

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man\"

wedge31
#695
Hát ha bejön amit igérnek a fejlesztök és nem a grindelésröl fog szólni a game hanem inkább a szerepjátékrész fog kidomborodni akkor ez nem hiszem hogy sok wow-ost érdekelne.

Valamilyen szinten nem egy kategoria a két játék.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

s0n1c
#694
Nincs nagyon beszélni a játékkal kapcsolatban, egyelõre. Beszélgethetünk tõlem az star wars galaxies-ról is 😊
Omlás
#693
"!OFF!"

Szeritnem nem lett agyon flamelve a topic szal nem tudom mi a probléma. Ha meg annyira offtopic a házigazda ki söpri, de nehogy már ne lehessen említeni itt semmit se csak SW TORT 😊 Az hogy esetlegesen te utálod a *O*-ot (😛) és minden 4. Hsz-ben kommentelni fogsz, ha esetlegesen nem ontopic hszt ír valaki azzal ugyanúgy offolsz.
"!ON!"

*=W

Písz

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#692
Fenrir!

Kérlek ne itt beszéljétek meg a Wow-al meg a Warhammeral kapcsolatos játékélményeiteket ez SWTOR topic és nem ocska Wow topic!

KÖSZÖNÖM!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Fenrir
#691
Úgy látom elég sokan itt vannak már akik wowoztak, aztán warhammer online-oztak <#wave>

A halál csupán a kezdet...

Legend Killer
#690
ja, ez azé igaz.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Buci
#689
áááhh... ahhoz lusták 😊
én olyan #200 óta olvasom a fórumot, azt még okés volt visszaolvasni, de lehet ha most kapcsolódnék be, rajtam is gyõzne a lustaság
(sry az off-ért)

carpe diem

Legend Killer
#688
de visszaolvasó stílusban a topikban is 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Buci
#687
wedge31
#686

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#685
szarásig untam már én is a wow-ot, remélem ez végre jó alternatíva lesz helyette.
saccperkb. mit lehet eddig róla tudni, dióhéjban összefoglalná valaki?

#684
Énis egyetértek!

Másrészt nemtudom mit lehet a wowal annyit játszani..én meguntam 1hét alatt azt ment az egész a lomtárba...+ kit érdekell a wow ez itt SWTOR topic...nem béna WOW..

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Omlás
#683
Nem volt szándékomban offolni még ha részben sikerült is amúgy meg nagyrészben az SW TOR ról beszéltem 😉.

písz

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

s0n1c
#682
Bocsánat, én a klónokról beszéltem nem a versenytársakról.
Jeffjohnson
#681
egyetértek!

Torzonborz
#680
az ilyen wowos kijelentéseket kerüljük már . egyrész SW TOR topik másrészt meg kinek mi a mérce .

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Omlás
#679
Nem a szakmá vagy a kaszt fog megváltozni hanem hogy, hogyan viszonyulnak hozzád. Hol tudsz új küldit felvenni hova tudsz simán besétálni és hol akarnak egybõl darabokra szedni. Mondjuk egy fejvadász pont nem jó példa mert elvileg neki ugyebár úgymond politikailag függetlenek kellene lennie ott van ahol a nagy lóvé.

Továbbá ugyebár elhangzott az is hogy, Jedi is lehet Sith és gondolom ez fordítva is igaz. Ergo miért elképzelhetetlen a dinamikus frakcióváltás? Szerintem nem feltétlenül kellene egymásnak szegezni a két oldalt pont ezért mert mindegyik oldal játékosa alakíthatja úgy a dolgokat hogy, egyszercsak letér az addigi pályáról és szépen más irányba halad mint az életben is.

Abban meg teljes mértékben egyetértek, hogy amit a Blizz letett az asztalra annak 50%-át sem nagyon ütötte meg eddig egy versenytársa sem. A mai napig wowozok de igencsak jól esne egy kis versenyhelyzet és egy minõségi ellenfél a piacnak.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#678
Nemazért de kiadhatnának már egy jó 10perces gameplay videot! gondolom majd akkor fogják ha meglesz mind a 8 kaszt,mert nehogy lelöjék a poént a gameplay videoval.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

s0n1c
#677
Megoldás arra, amit mondtam valóban, de ettõl még ez se jobb.
Fenrir
#676
Esetleg ha túl sok sötét oldal pontot gyûjt akkor nem fejlõdni amíg legalább semleges nem lesz.

A halál csupán a kezdet...

s0n1c
#675
De 😊
Torzonborz
#674
a wow is klón , nem ? 😄

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

s0n1c
#673
A classok, ha jól tudom faction specifikusak, ergo smuggler nem lehet sith. Ennek tudatában hogy változik dinamikusan? Teszem azt, ha egy smuggler túl sok dark side pontot gyûjt/kap, akkor hirtelen átváltozik a szakmája Bounty Hunterré? Nem hinném.


És egy picit off megjegyzés, mert sok helyen dobálózunk itt a wow klónokkal. Nem lenne baj a wow klónokkal, ha csak az 50%-át is megütnék annak, amit a Blizzard az asztalra tett.
Omlás
#672
Ellenben esetlegesen megoldás lehetne az ígért döntéseid alapján változik a reakció és a helyzeted a két oldal között. Ha ezt kivitelezik szerintem már jól jártunk. Mert egyetértek , hogy nem sikeres ötlet beskatulyázni egyik kasztot sem egyik oldalra sem. Miért kövessék az anno felállított mmo szabvány klisét 2 oldal 2 ellenfél ,ha ezt választod a karaktered ott marad örökre esélyed nincs változtatni max reroll. Viszont ha dinamikusan változik, a két oldalhoz való viszonya a karakterednek a cselekedeteid alapján az nagyban megnövelné az élvezeti faktort szerintem. Továbbá ugyebár az egész SW univerzum nagyban a két oldal között lavírozó vagy mindkét oldalt megjáró "hõsök" és társaságuk köré épül. ezt kellene megvalósítani és kivitelezni. Senkinek nem kel wow klón SW köntösben szerintem és a dinamikusan változó helyzete a karaktereknek már jó jel hogy nem is kapunk wow klónt.

Szeretném ha igazam lenne majd ki derül. 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

s0n1c
#671
- hogy látogasd az oldalt
- foglalkozz a készülõ játékkal
- "kiderüljön", hogy mekkora community barát a bioware
- hype
#670
Hátt de akkor méert inditottak szavazást a hivatalos oldalon?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#669
Legalább 2006, de inkább 2005 óta fejlesztik a játékot. Az, hogy mikor, milyen infót adagolnak tényleg semmit nem jelent. Valószínûleg kész van mind a 8 kaszt, vagy már csak minimális változásokon esnek át.

http://sw-tor.hu