Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fenrir
#878
Nem a játék miatt hanem amiatt, hogy felbukkant a SOE már megint. Az a cég semmi jót nem alkotott eddig az SW világában, õk voltak az elsõk akik egy kiadott játékban három különbözõ harcrendszert alkalmaztak kb évente váltva, emiatt a játék sohasem volt több egy erõs bétánál. Az NGE-vel meg szépen ki is nyírták a játékosállományukat, sikerült mindenkivel megutáltatni az SWG-t.

Egy nagy büdös, kókler banda.

A halál csupán a kezdet...

MerlinW
#877
SOE b@szta el az SWG-t is. Ez a probléma. SOE kizárólag a profitnak él és dolgozik (mindenki, de õk túlzásba viszik, saját fejük után mennek), ezáltal semmi sem jó nekik ami más. Így lett a Galaxiesbõl primitív WoW utánzat.

[merlinw.org]

Omlás
#876
Nyugi nem vagy egyedül én is úgy elvesztettem a fonalat, hogy tán sosem lelem meg <#idiota>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Jeffjohnson
#875
rinyálnak egy olyan játék miatt amit még ki sem adtak ebbõl nem is kell semmit érteni unatkoznak meg már nagyon kerestek 1 okot ami miatt a fent említett dolgot mûvelhetik bár nem gondoltam ,hogy pont én segítek nekik ebben...<#idiota>

#874
Valaki elmondaná tömören a lényegét mert ebböl sza*t se értek...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Fenrir
#873
Aki játszott az SWG-vel azt tudja, hogy mirõl beszélek.

A halál csupán a kezdet...

Torzonborz
#872
#869 😛

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

XenHai
#871
??
Torzonborz
#870
na köszi szépen akkor ennyi volt <#hehe>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Fenrir
#869
Jajajajajajajj...Soe...

A halál csupán a kezdet...

Jeffjohnson
#868
“BioWare Austin came in to existence in early 2006... We started the game working with only a few people. We’re now a very, very large studio,” says Walton. “Some of the staff came from SOE, but the early seeds were all BioWare. James (Ohlen) has some considerable experience; he was the lead designer on Baldur’s Gate, Baldur’s Gate 2, Neverwinter Nights and KotOR. We knew who the high level core creative team was going be. But the key hire that wasn’t settled on day one was Ohlen, because we didn’t know who we would get.”

Jeffjohnson
#867
demo sajna még akkor se lesz 😞

Omlás
#866
Pedig valószínû, hogy a lényegesebb dolgokat comic-conre tartogatják.. Nem baj várunk türelemmel...

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Jeffjohnson
#865
Ha minden igaz ebben a hónapban is kapunk egy új class-t lehet fogadni melyik héten jelentik be remélem nem a comic-conra tartogatják

Legend Killer
#864
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Omlás
#863
Tény, hogy kicsit elcsendesedtek a dolgok, de én már érzem a zavart az erõben <#idiota> szal minden nap be nézzek nehogy lemaradjak valamirõl.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

QuentinT
#862
Üdv mindenkinek! (Ha még szokott itt más is lézengeni néha:-) Mindazok számára, akik vannak olyan elvetemültek, hogy nem látogatják a magyar rajongói oldalt, íme egy új infó: Nem a hiavatalos honlapon ugyan, de úgy tûnik egy interjúban feltett kérdésre válaszolva megerõsítették, hogy a játékban lesz ûrutazás és ûrharc. Remélem valóban így is lesz, mert ezzel egy újabb piros pontot kaptak nálam a fejlesztõk:-) Nagy köszönet a hírvadászatért a magyar oldal készítõinek!

Torzonborz
#861
mi az hogy hogy ? játszottam.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#860
Nem azt mondom, hogy az a rendszer tökéletes volt, de azért az nge féle dolognál vagypedig a megszokott szintes rendszernél sztem sokkal jobb volt.

Az igaz, hogy kellett grindolni elég sokat, de én speciel élveztem a solo groupokat is...kurva jókat dumáltunk a többiekkel grind közben..aztán ha meguntuk elmentünk valamit csinálni...a story teller cucc is jó ötlet, azon is kéne még egy picit dolgozni és abból is elég nagy dolgokat ki lehetne hozni.

SWG óta játszottam már rengeteg mmoval, de azt a szabadságot, sokszínûséget egyik játék sem tudta visszaadni.

A biowareben bízom, a KOTOR részek is elég jól sikerültek, amit eddig láttam a játékból az is tetszik, szal valszeg nem rontják el a dolgot.
Fenrir
#859
Akkor végül is hogyan fejlõdtél?

A halál csupán a kezdet...

Torzonborz
#858
körülöttem meg sokan nem így csinálták.

swg meg sandbox ( volt ) . az meg nem a quest alapú fejlõdésrõl szól.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Fenrir
#857
Mindenki így csinálta körülöttem amikor elkezdtem a játékot.

Mivel szinte egyáltalán nem voltak küldetések a játékban (én a klasszikus küldetésekre gondolok amik benne vannak a többi mmo-ban, nem arra mit swg-ben ennek csúfoltak) nem is láttam esélyét, hogy máshogyan csinálhasd.

A mindenféle theme park-ok a vicckategóriába voltak sorolhatóak.

A halál csupán a kezdet...

Torzonborz
#856
ha így csináltad akkor az volt...

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Fenrir
#855
Én meg az swg precu skill rendszerére mondtam, hogy egy büdös nagy grind volt csak, semmi más. Mented ütni a bol-lair-t teras kasi-ként úgy, hogy a combat queue-t teleraktad scripttel, ez aztán a játékélmény 😊

Végül is a végén már nem is kellettél a gép elé, a karakter el volt maga egyedül is.

A halál csupán a kezdet...

QuentinT
#854
A meglepi itt is meglehet.. ki mondta, hogy fogod látni az ellenséges frakció karaktereinek szintjét? Ha nem lesz egyértelmûen beazonosítható az ellenfél fejlettsége a felszerelése alapján, akkor ugyanúgy beleszaladhat az "ember" egy kellemetlenül nagy pofonba:-)

BlackShadow
#853
nem a grindre reagált, hanem a szintezésre 😊 itt látod h lvl60 .. nem mész neki 40esen.. de ha nincs szint akkor jön a meglepi

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Torzonborz
#852
he ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Fenrir
#851
Te most a pvp-ról beszélsz, ott a boxokat ugyanúgy grinddel töltötted fel.

A halál csupán a kezdet...

XenHai
#850
KB.....
Fritz Von...
#849
Fejlesztõi oldalon ez egyszerûbb, mert ha unja a jónép, akkor jön a kieg és +10 szint. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

#848
nem, örülök a szinteknek... mi a francért nem tudják a jó öreg pre-cu swg skillrendszer fejlesztett változatát betenni?

Eddig az volt a legfaszább, legtöbb lehetõséget engedõ rendszer. Sosem tudhattad, hogy éppen kibe futsz bele... csak amikor harcoltatok akkor derült ki, hogy végül is mennyire komoly az ellenfél...ez volt a legjobb.

Szintek meg amúgy is mennek ki a divatból...
Pluskast
#847
Na kíváncsi leszek, hogy az itt leírt problémákat, hogy fogják kiküszöbölni...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#846
Új hír: a játék szint alapú lesz.
"The design team believes that one of the hallmarks of both great Bioware products and of the strongest MMOs is a solid character progression system. By this, we think characters should get stronger, they should gain more flexibility (i.e. more abilities or other choices to make in combat), and they should be presented with different avenues for character development within their class.

There are multiple ways to build an advancement system in an MMO. We did indeed choose to go with a level-based system for SW:TOR. It seemed to be the best system to align with our other goals for the game, including the story progression elements. Our version of advancement gives greater returns for questing and story than simply killing critters.

Regarding the grind: level systems aren't inherently bad, and in fact are a lot of fun in a lot of games, both MMOs and not. A leveling system (and indeed, any advancement system) becomes a grind when it is poorly tuned - when it's too slowly paced, when its uneven (i.e. 'hell levels'), when the rewards are poorly paced (i.e. no rewards between levels 35-39 but several at level 40), or when the advancement system acts as a barrier between you and what you really want to do. When this happens, people stop just enjoying the game and start looking for ways to maximize their advancement efficiency. This is when people start talking about there being a 'grind'. Put another way, the 'grind' is a symptom of a bigger problem, that being the act of progressing your character isn't inherently fun on its own.

Again, this is no way limited to level-based systems - I've certainly played MMOs without levels where players 'grinded' up their skills, their abilities, or their faction reputations, among other things. Still, we're pretty sure we have a handle on how to keep the advancement path smooth but interesting, and advancement rate is one of the things that we've been asking our players about in all of our internal playtesting."

MerlinW
#845
Szövegesen vannak az új infók, nem a videóban...😊 Csak azt a részét GS tojt kitenni..: itt van minden

[merlinw.org]

Fenrir
#844
Semmi gond, gyorsan rámentem én is hátha van valami újdonság csak kb 2 perc után volt feltünõ nekem is, hogy túl sok az ismerõs anyag benne 😛

A halál csupán a kezdet...

Omlás
#843
Nem figyeltem megtévesztõ volt a Gamestaros leírás miszerint új infók stb .. melóbol írtam a hsz-t így nem csekkoltam le a vidit csak bedobtam hátha valaki nem látta.

sry ha nagy bûnt követtem el <#idiota>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#842
igen, de ez írja a videó elején is.. :p

Fenrir
#841
Ez az összes eddig megjelent videó összerakva egybe...

A halál csupán a kezdet...

Omlás
#840
Star Wars: The Old Republic ingame gameplay trailer

Csapegtettek pár új dolgot. Az ember agyát húzni azt tudják 😄.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#839
erröl a lisghtsaber kick-boxról jut eszembe: commonutyn olvastam, valami olyasmit irt az egyik emberke hogy vibro kardot használ majd és ysamirit, és a jediket "hazai pályán" öli meg 😄😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Jeffjohnson
#838
addig szerintem felesleges találgatni amíg a konkrét harcrendszerröl semmit sem tudunk

XenHai
#837
Lightsaber kick-box ez kurva nagy<#taps>
QuentinT
#836
Ezt biztos:-)

wedge31
#835
Gondolom arra se csak egy galaxis van...<#buck>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

QuentinT
#834
*hátrányt
Illetve kifelejtetem még, hogy ha mindent feltérképeztek volna, akkor hogyan indulhatott el Revan az ismeretlenbe? :-)

QuentinT
#833
Te talán nem próbálnád meg, hogy pusztán magadnak tartsd meg azt a valamit, ami nagyon-nagy elõnyt ad a veled szembenálló ellen, illetve az õ kezében számodra jelent hátrámyt? Ez olyan mintha az amcsik pár éve odaadták volna a szerbeknek a legmodernebb légvédelmi rendszereiket, hogy egyenlõek legyenek az esélyek, mikor õk majd bombáznak:-)
Amúgy meg eddig arról volt szó a játék kapcsán, hogy mindenkinek lesz esélye (több-kevesebb)a másik kasztok ellen és sehol nem emlegették az erõ alkalmazását gátló tényezõket.

wedge31
#832
Ha tudnának róla akkor miért csak egyik félnél lenne ?

Egy ilyen konstans világban mint a SW nehéz elképzelni hogy ne ismerték volna gyakorlatilag több ezer éve minimális fejlödés van és mindent feltérképeztek a galaxisban.

De inkább arra hajlok amit Jeffjohnson írt ysalamiri nélkül is kell hogy legyen minden kasztnak nyerési esélye az eröhasználok ellen egyébként megette a fene az egészet.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

QuentinT
#831
Már hogyne adott volna elõnyt? Pont az a lényeg, hogy ha tudnának róla, akkor csak az egyik félnél lenne belõlük:-) Bármelyik oldal is elfoglalja a bolygót és ott egy erõs bázist alakít ki, illetve titkolja létezését amíg csak lehet, az kiállíthat jedi/sith vadász egységeket és elég komoly taktikai és stratégiai elõnyhöz jutna... már csak a lélektani oldalát nézve is, mikor bebizonyítják, hogy a másik fél legerõsebb harcosai milyen "könnyedén" legyõzhetõek. Remélhetsz-e védelmet a nagyszerû jedi lovagoktól, ha pár jól felkészített katona/kommandós/fejvadász relatíve símán elkapná õket?... Kellene-e rettegned az Erõnek parancsoló, lekiismeret furdalás nékül gyilkoló Sithektõl, ha tudod, milyen "egyszerûen" megfékezhetõek? Külön iparággá válna az ysalamirik tenyésztése:-))

wedge31
#830
Ez az egész téma elméleti sikon zajlik mert ha a fejlesztök beteszik akkor benne lesz és nem kell megmagyarázni semmit az a bolygó nem a semmiböl lett ott van már eonok óta.

Pont azért logikus hogy nem használták jedi vs sith háboruban mert egyik félnek se adott volna semmi elönyt mert ha mindketönél lenne akkor mehetne a lightsaber kick-box...<#nevetes1>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

QuentinT
#829
Ysalamiriket, amennyiben jól tudom, Timothy Zahn szerepeltetett elõször a Birodalom Örökösei címû regényében... Bár ott ugyan említést tesznek rá, hogy a Császár tudott róluk és Thrawn fõadmirális az õ feljegyzései alapján találta ki mire is használhatná õket... de az egész SW történelemben ezt megelõzõen nem volt róluk szó... magyarán a kedves profi BH-k lesznek szívesek még cirka 3-4 ezer évet várni a felbukkanásukra:-)
Szerény véleményem szerint, ha ismert lett volna egy ilyen erõ semlegesítõ alkalmazás, akkor az igenis komoly szerepet kapott volna a Köztársaság kontra Sith Birodalom háborúskodásai során.
A golyóállómellényes hasonlatra pedig: Ha olyan helyre megyek ahol nagy eséllyel lõni fognak rám, akkor igenis viselem.