Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
LINK
Ez így teljesen igaz, de ha befejezed a történeted utána lesznek ilyen endgame contentek. Raid, ilyesmi
Nameg pvp
Craft
stb
Spread De Love!
-Megszünt?,Valami hiba van honlapon?, Esetleg karbantartás van?
-Csak azért kérdezem mert én gyakran szoktam látogatni a honlapot,és sokat szoktam ott is forumon beszélgetni az SWTOR-al kapcsolatban,és most meg nem jön be az oldal már vagy 7 kerek órája...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Jövöhéten pénteken július.24-én a Comic Com-on szerintem,valami új ütös informáciot fognak mondani.
-Talán egy új kaszt,vagy bolygó, esetleg szoba jöhet amit nagyon sokan várunk egy 10 perces gameplay video!
-Minden esetre sok informáciot fognak ki kotyogni számunkra remélem!
On:
-A video alapján eddig jónak tünik ez a játék,bár felmerül bennem az a kérdés hogy ez mért is MMORPG?
-Hiszen szinte tökre olyan eddig mintha ez Kotor 3 lenne csak itt a haverokkal együtt is nyomulhatsz...
-Na mind1 nem sokat láttam még a játékbol majd akkor beszélek/beszéljünk a játékrol hogy milyen ha már láttunk legalább egy 10 perces gameplay-t.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Nektek bejön a magyar oldal?
Nekem valamiért nem... és nagyon idegesit hogy csak nálam nem jó,vagy senkinek se jön be!?
erre gondolok: www.sw-tor.hu
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Nekem valamiért nem...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
lvl99 Aeore Eva\'s Saint Server: Chronos Clan: Renovatio (Nova)
Alapból a játékosok és NPCk hangjairól beszélnek, de egy csomó gameplay jelenet is van benne. Érdemes gyorsan megnézni!
Spread De Love!
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
* The update tomorrow is not an announcement about the gameplay demo
* The update tomorrow is not an announcement about testing
* The update tomorrow is not a class or planet reveal"
de azt igérik mindenkinek tetszeni fog háááát legyen igazuk de kb a fent felsoroltakon kívül nem hinném ,hogy sokmindennel lázba tudnák hozni a népet de ne legyen igazam
I will say this, tomorrow's update won't be about the demo (or external testing) but it will be something a lot of you will enjoy. More tomorrow!"
Am. meg baromi unalmas tud lenni egy MMO ahol csak quest, quest, quest, de természetesen el se olvassa az ember, csak gyüjtsd be ezt, gyüjtsd be azt, meg level up, level up, level up...
Sztem nagyon jól teszik, h szövegorientált lesz a játék. <#circling>#circling>Egyébként egy korábbi hírben olvastam, h elvileg a játék megjegyzi h a questet tényleg elolvastad, vagy csak katt-katt-katt menjünk má hackelni módban toltad. Bár azt nem tom, h ennek mi jelentõsége, vagy máshogy jutalmazza-e.
carpe diem
REAL MADRID
Valszeg ez lesz az elsö MMO amelyiket nyelvtudás nélkül nem lesz érdemes tolni.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Spread De Love!
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
A SOE-töl pedig gyanítom a tehetséges programozókat stb. vették át amire meg ti haragszotok az pedig a SOE azon döntéshozó vezetõi akik azt tették amit a kettõt sohasem kell összekeverni. Egy játék sikertelenné válásában sohasem a "tápláléklánc" legalján lévõ egyébként (tegyük fel)baromi tehetséges programozó közkatona a felelõs mert azt ,hogy merre fejlesztenek nem õ szabja meg csak sokan egy kalap alá veszik az egészet.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Lera,Dynn,Zulgron