Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://sw-tor.hu
Nemtom mit szóltok hozzá, de sztem lehetne olyanra csinálni a bannert mint az Anime topicban, h mindig másikat rak be frissítésnél.
Letöltöttem jópár concept art-os képet, átszerkesztem õket banner méretre ha van rá igény.
carpe diem
REAL MADRID
REAL MADRID

REAL MADRID
REAL MADRID
Gondolom addig semmit nem akarnak és nem is fognak mutatni...
Ezen a héten fan art lesz..jõvõhéten meg webcomic...gondolom!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Ez bannernak ilyen.
Egy photoshop mágus biztos tudna még rajta javitani.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Hírbõl tényleg nincs sok, de végülis kibírunk még 2 hetet szerintem. Utána úgyis nyilvános lesz a gameplay.
http://sw-tor.hu
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Szóval szerintem itt is be lehet..remélem mert nekem is jobban menne a történet megértése ha feliratos lenne!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Triathlon for life
Spread De Love!
Triathlon for life
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Spread De Love!
Wikipedia szerint:
Blizzard Entertainment announced World of Warcraft on September 2, 2001.<6>6> The game was released on November 23, 2004, on the 10th anniversary of the Warcraft franchise.
Ebbõl a 2001-es dátumból simán le lehet vonni még 1 évet az alapok lefektetésére, stb.
A halál csupán a kezdet...
Csak engemet az zavar hogy állitolag már 2005 ota készitik a játékot és 4 év nem volt elég nekik rá?
Nem vagyok annyira jártas az MMO-ban de a WoW-ot mennyi ideig készitették?
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
A halál csupán a kezdet...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Spread De Love!
2.meg csak tipp volt nemtudom mit kell fikázni... -_-
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
nem már csak 15
márcsak 13.. -.-"
Mit szoltok hozzá?<#idiota>#idiota>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
A halál csupán a kezdet...
Spread De Love!
Csak ugy száll ki az értelem ebböl kommentböl 😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.