Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.


Az elsõdleges ötletforrás természetesen Darth Vader volt, ezért a Sith Warrior is nehéz páncélzatot visel, sötétségbõl és dühbõl táplálkozik. Fizikai fölényét használja ki, kevésbé támaszkodik az Erõre, de azért jártas a legtöbb képességben. Története a Birodalom ellenségeinek felkutatása, megölése, vagy a sötét oldalra csábítása körül forog.
Force choke
Ez a kaszt azok számára lesz érdekes, akik szeretnek az elsõ vonalban harcolni. Képes nagy mennyiségû sebzés kiosztására (melee dps) vagy kifejleszthet támadó és védekezõ képességeket egyaránt (tank?). Rendelkezik egy ún. “spender” képességgel. Ezt akkor tudja használni, amikor elegendõ mennyiségû rage gyûlt össze, általában csak egyszer, a csata közepén. Ekkor nagy erejû támadással, valószínûleg egy ütéssel leteríti legerõsebb ellenfelét (fatality SW módra😉).
Dual wielding lesz a játékban és megnöveli a bevitt fizikai sebzést, valamint új képességeket nyithat meg a Stih Warrior elõtt. Azonban ez a fajta játékstílus kompromisszumokkal is jár.
Nem fog rendelkezni partytagokat segítõ buffokkal, inkább az elsõ vonalban harcol. Ezért azoknak az embereknek ajánlják, akik élvezik a vezetõ szerepet betölteni, vagy hatalmas sebzést kiosztani. Magyarul az interjú során többször megerõsítik, hogy ezek a karakterek tank és dps szerepkörben mozognak.
A döntések természetesen itt is nagyon fontos részét képezik a játéknak. Elküldenek egy távoli bolygóra, hogy leszámolj a Birodalom ellenségével. Kiderül azonban, hogy az áldozat ártatlan. Mit teszel? Véghez viszed mestered parancsát, vagy hagyod futni a szerencsétlent?"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
persze ez csak az én otletem!
kérném a véleményeket és hogy kiszerint lenne igy jo😊
PSN ID:misi2mezei
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
grat!
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Azta fasza lett!!! Grat a munkához!<#eljen>#eljen>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Viszont innentõl a banner téma részemrõl lezárva ha van olyan akinek nem tetszik megcsinálja elküldi én meg berakom.
<object classid="clsid😄27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width=700"undefined" height=250"undefined">
<param name="movie" value="http://dl.getdropbox.com/u/1710067/banner1.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="menu" value="false" />
<param name="wmode" value="" />
<embed src="http://dl.getdropbox.com/u/1710067/banner1.swf" wmode="" quality="high" menu="false" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width=700"undefined" height=250"undefined"></embed>
</object>
REAL MADRID
REAL MADRID
REAL MADRID
Persze lehet hogy csak nálam sz@r...
Mind1 azért thx probálkozásért!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
carpe diem
sakkozunk? 😄
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
😄
de nembaj, mind1.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
REAL MADRID
1.feelingesebb
2.a hülye is tudja sw-röl van szó...bár igaz ki van irva sw:tor...
Vagy legyen képváltogatos,esetleg 2 banner legyen!
De ez ami kint van szerintem gagyi,de ez magánvélemény.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
ha gondolod neked is elküldöm (privit elindítom, ha nem kell törlöd)
carpe diem
REAL MADRID
elküldtem Jeff-nek remélhetõleg megnyeri tetszését és kirakja õket ahogy korábban leírtam 😊
carpe diem
egyenlõre ez lesz bent (köszi a gyors munkát!) ha lesz valami jobb természetesen kicserélem.