Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1028
remélem lesznek ien birodalmiak is.. én tuti ezt a kasztot választanám elsõnek.. 😊

#1027

#1026
"A tegnapi feltételezés helyesnek bizonyult: a Sith Warrior következõ bejelentett kaszt a Star Wars The Old Republic-ban. A megerõsítés a gamespot.com-on történt egy interjú formájában, ahol James Ohlen néhány részletet is elárult errõl a class-ról.


Az elsõdleges ötletforrás természetesen Darth Vader volt, ezért a Sith Warrior is nehéz páncélzatot visel, sötétségbõl és dühbõl táplálkozik. Fizikai fölényét használja ki, kevésbé támaszkodik az Erõre, de azért jártas a legtöbb képességben. Története a Birodalom ellenségeinek felkutatása, megölése, vagy a sötét oldalra csábítása körül forog.


Force choke

Ez a kaszt azok számára lesz érdekes, akik szeretnek az elsõ vonalban harcolni. Képes nagy mennyiségû sebzés kiosztására (melee dps) vagy kifejleszthet támadó és védekezõ képességeket egyaránt (tank?). Rendelkezik egy ún. “spender” képességgel. Ezt akkor tudja használni, amikor elegendõ mennyiségû rage gyûlt össze, általában csak egyszer, a csata közepén. Ekkor nagy erejû támadással, valószínûleg egy ütéssel leteríti legerõsebb ellenfelét (fatality SW módra😉).


Dual wielding lesz a játékban és megnöveli a bevitt fizikai sebzést, valamint új képességeket nyithat meg a Stih Warrior elõtt. Azonban ez a fajta játékstílus kompromisszumokkal is jár.


Nem fog rendelkezni partytagokat segítõ buffokkal, inkább az elsõ vonalban harcol. Ezért azoknak az embereknek ajánlják, akik élvezik a vezetõ szerepet betölteni, vagy hatalmas sebzést kiosztani. Magyarul az interjú során többször megerõsítik, hogy ezek a karakterek tank és dps szerepkörben mozognak.


A döntések természetesen itt is nagyon fontos részét képezik a játéknak. Elküldenek egy távoli bolygóra, hogy leszámolj a Birodalom ellenségével. Kiderül azonban, hogy az áldozat ártatlan. Mit teszel? Véghez viszed mestered parancsát, vagy hagyod futni a szerencsétlent?"

#1025
és akkor megint mi a vége? a pénzes parasztok a legdurvább cuccokkal kezdenek.. grat -.-"

Tatyla
#1024
szerintem is inkább havidíj...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

XenHai
#1023
Támogatom full hülyeség az egész.Sok vérpistike jól felszedné magát és verné a mellet, akkor inkább a havidíj.
Zeenoo
#1022
Egész jó ötlet, attól függetlenül, hogy baromság. Bár végül is arra jó, hogy ne haljon meg a fórum. Azzal mert itt teóriákat gyártunk, tuti, hogy nem adunk ötleteket a fejlesztõknek/kiadóknak de egy próbát megér, vezesd elõ az ötleted egy hivatalos fórumon is, ki tudja, lehet, hogy vevõk lesznek rá és milliomos leszel. Viszont azt javasolnám, hogy abból a levélkébõl ne hagy ki a mondatvégi pontokat és a nagybetûket, bár ki tudja, lehet ezt is értékelnék. Söt, egyenesen javaslom, hogy a szóközt is spórold meg, úgy még sokkal jobb és viccesebb lesz az irományod.

#1021
na kitaláltam,hogy hogyan lehetne a majd a játék a havidijal vagy a tárgy vásárlással kapcsolatban😄szerintem ugy lenne jo ha ingyen játszhatnál tehát megveszed a játékot regisztrálsz és játszhatsz na de itt jon a fordulatXDnem kellene havidijat fizetni és az itemekért sem kellene igazi pénzel fizetni és ez ugy lenne,hogy pl a boltban lehetne majd venni Gamecardot mint a wow nál de nem felfizetésre lenne jo(természetesen átutalásal is lehet mint a wowban)hanem kapnál érte kreditet pl 10 dollárért 1000 kreditet kapnál a profilodban ha bejelntkezel a hivatalos oldalon na és ott lehet vásárolni a itemeket amiket nem lehet megszerezni a játékban(ha meg meglehetne szerezni ugy meg nem lenne értelme sztem az egésznek de azért jolenneXD)anniy lenne,hogy ott a profilod alatt kilennének téve az itemek pl jedi ruha 60 kredit vagy dupla éllu fénykard 70 kredit,és csak rámész a BUY ra lemegy a 70 kredit a számládrol és amikor fel lész a játékra akkor már ott fog viritani a tobbi itemed kozott az item amit vettél😊
persze ez csak az én otletem!
kérném a véleményeket és hogy kiszerint lenne igy jo😊

PSN ID:misi2mezei

XenHai
#1020
Már lassan ideje lenne....
Jeffjohnson
#1019
Nem beta , arról még nincs hír. Egy hosszabb video (Developer Walkthrough) lesz mert amit eddig láttunk az csak pár perces ez remélhetõleg valami komolyabb cucc lesz.

MrStokes
#1018
Demo alatt mit kell erteni? Vmi beta verzio?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Jeffjohnson
#1017
Ma fun friday és Threat of Peace 13# ...magyarán semmi érdekes. Viszont jövõ hét pénteken jön a demo azután pedig megmutatnak valami újat (remélem egy új classt).

mrzoltan
#1016
Nekem mind1 nem én nézegetem,csak szóltam...
XenHai
#1015
Jó ez.
mrzoltan
#1014
Sztem jó lett,csak kevés a frame az animációba és így "akad".
gibson9
#1013
Ennél jobbat nem is lehetett volna csinálni O.o Nagyon jó <#eljen>

wedge31
#1012
Király a banner...<#eljen>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Jeffjohnson
#1011
A magyar oldal új kinézetet kapott link a bannerben

Legend Killer
#1010
sztem nagyon szép. hangulatos mindegyik.

grat!

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Buci
#1009
klassz lett, örülök h hozzájárulhattam 😊

carpe diem

#1008
Most már jó,köszi helpet!
Azta fasza lett!!! Grat a munkához!<#eljen>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1007
Flash player-t telepítettél? Esetleg frissítsd le hátha segít.

Jeffjohnson
#1006
Kód átírva thx a helpet.
Viszont innentõl a banner téma részemrõl lezárva ha van olyan akinek nem tetszik megcsinálja elküldi én meg berakom.

#1005
Tedd be ezt a kódot, sztem így mindenki látni fogja:

<object classid="clsid😄27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width=700"undefined" height=250"undefined">
<param name="movie" value="http://dl.getdropbox.com/u/1710067/banner1.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="menu" value="false" />
<param name="wmode" value="" />
<embed src="http://dl.getdropbox.com/u/1710067/banner1.swf" wmode="" quality="high" menu="false" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width=700"undefined" height=250"undefined"></embed>
</object>

REAL MADRID

#1004
IE-t hasznalsz?

REAL MADRID

#1003
Nice, csak sztem írd át a méretet 700x250-re mert az az eredeti. Mintha most nagyobb lenne.

REAL MADRID

#1002
Nem akarlak megbántani,de nálam semilyen kép nem jön be...egy nagy hófehér kockát látok...többször is frissitettem az oldalt hátha bejön de semmi.
Persze lehet hogy csak nálam sz@r...
Mind1 azért thx probálkozásért!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Jeffjohnson
#1001
nem lett tökéletes de akinek nem tetszik annak itt a lehetõség jobbat csinálni

gibson9
#1000
Nagyon jó lett ez a banner <#eljen> Sugárzik belõle a SW hangulat 😄 Türelmetlenül várom a játékot!(L)

Legend Killer
#999
király

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jeffjohnson
#998
hétvégén kész lesz

Buci
#997
ha visszaolvasol, láthatod h van még több mint 30 féle banner amit csináltam, csak jeff nem tudja h kell berakni váltakozóra õket

carpe diem

#996
Sziasztok

Most induló ,swtor közösségi oldal keres csapatába embereket. Részletek:
SwTorHun

Legend Killer
#995
ja.

sakkozunk? 😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#994
nem azt mondjuk, hogy szar a banner, jó munka. csak lehetne a másik kép IS és kettõ lenne, nem EGY.

😄

de nembaj, mind1.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jeffjohnson
#993
Látszik ,hogy nincs hír 😊

wedge31
#992
Legyen a képváltos és akkor mindenki elégedett lesz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#991
Szerintem meg ilyen baromságon hülyeség filozofálni 😄 Komolyan leakadni azon, hogy milyen a banner 😄DD Vicc. Már bánom hogy csináltam, inkább tedd vissza azt a torz szutykot az biztos jó 😄

REAL MADRID

#990
Szerintem is a lézerkardos a jobb...
1.feelingesebb
2.a hülye is tudja sw-röl van szó...bár igaz ki van irva sw:tor...
Vagy legyen képváltogatos,esetleg 2 banner legyen!
De ez ami kint van szerintem gagyi,de ez magánvélemény.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Legend Killer
#989
amúgy felsõ lett volna a jó a lézerkardok miatt 😛 😄. legyen dupla banner. felül a felsõ, alul az alsó 😛 😄D.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#988
jó a banner

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Buci
#987
sajna énse vágom h kéne, mert ez a java-s scriptelés nekem magas, de kérdezd meg talán az Anime topikban vagy a PS Works topik házigazdájától

carpe diem

Jeffjohnson
#986
nekem mind tetszett 😊

Buci
#985
tõlem ki lehet válogatni a jobbakat, de ha végignézed õket sztem nem nagyon lesz szíved kinyomni 24et, mert mind olyan klassz kép 😊
ha gondolod neked is elküldöm (privit elindítom, ha nem kell törlöd)

carpe diem

#984
De a 34 sok sztem. Max 10.

REAL MADRID

Jeffjohnson
#983
a képek tetszenek ahogy rájövök ,hogy hogyan kell úgy berakni ,hogy váltakozzanak kirakom <#idiota>

Buci
#982
na megcsináltam a bannerokat, 34 lett 😄
elküldtem Jeff-nek remélhetõleg megnyeri tetszését és kirakja õket ahogy korábban leírtam 😊

carpe diem

Facek
#981
alsó.
Jeffjohnson
#980
Nekem is az alsó tetszik jobban ezért
egyenlõre ez lesz bent (köszi a gyors munkát!) ha lesz valami jobb természetesen kicserélem.

wedge31
#979
Szerintem jöhet legyen választék.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.