Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1078
És mért lenne nevetséges?
Nem azt mondtam hogy egy sith kék lézerkardal nyomuljon hanem mondjuk a piros mellé egy lila,vagy narancssárga kard nem nézne ki rosszul...
Ja! amugy Exar Kunnak kék szinû dupla pengéjü lézerkardja volt,és mégis sith volt.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1077
tudom hulyeséget kérdezek de ha valaki nagyon akar mennyi ido alatt tud megtanulni angolul?😄mert egyre jobban érdekel ez a játék de a videok alapján én nem láttam benne semmi MMO-t inkább 1 sima RPG re hasonlit...

PSN ID:misi2mezei

N1ggA
#1076
valószínûleg úgy lesz. bár egy sith zöld fénykarddal vagy egy jedi pirossal nevetséges

Spread De Love!

N1ggA
#1075
fogalmam sincs ez hogyan van megoldva

Spread De Love!

#1074
Én meg inkább annak örülnék ha lennének több,ritka lézerkard színek pl:cyan kék,zöldesárga, citromsárga, narancssárga, lila,...stb
És akkor ugy lenne mint a sima KOTOR-ban hogy ezeket betudnád szerezni kristálybarlangban.Esetleg megvásárhatod egy kacatostól 1000000kreditért!😊

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

[HUN]Crassus
#1073
érdekes......mondjuk fejvadász vagyok megtudom,hogy akit keresek egy kocsmában iszogat,bemegyek éppen oda ahol az emberem lenne,de õ épp párbeszédezik a csapossal-vagyis "nem látom"???

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

N1ggA
#1072
ha jól emlékszem, régebben azt mondták, hogy a párbeszédes részekben nem fog látszani a többi játékos, csak te

Egyébként az egyetlen problémám eddig, hogy a videó végén a sith kék fénykardot is használt. Szerintem úgy lenne a legjobb, ha a sithek csak piros színt, a Jedik pedig zöldet vagy kéket használhatnának csak.

Meg nem tudom, nem kevés-e egy 10 slotos bar

Spread De Love!

[HUN]Crassus
#1071
valószínûleg nagy hülyeséget kérdezek,DE azt hogyan oldják meg,hogy míg én a "videós párbeszédet" látom addig mit látok abból ami körülöttem illetve a többi playerrel történik? Vagy ha pl. míg beszélek betámad valaki akkor azonnal megaszakad a "videós" rész?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1070
Ja végig arrol beszéltek 😛

Lera,Dynn,Zulgron

XenHai
#1069
A vidiben említették is hogy sith warrior.Vagy csak én vagyok süket?
#1068
Az a legjobb az egészben hogy jövöhét pénteken megkapjuk az új kasztot!
Lehet hogy a sith warrior lesz az...persze ezt csak egy pletykának vegyétek énis csak ugy olvastam a magyar oldalon forumon...de reménykedjünk hogy igaz ez a pletyka!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

XenHai
#1067
Gondolom de amikor vagy 4 genkelnek akkor is át jön majd<#idiota>
V43 1105
#1066
Birodalmi Rohamoszgatos és Klón keveréke 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1065
4:35-tõl.. 😄

#1064
Nem igazán a PVP-re gondoltam, hanem a fejlõdésre.

REAL MADRID

XenHai
#1063
Ez igaz bár ha majd vagy kb 30 player támadja meg a hajód akkor lehet át jön <#eplus2>
#1062
Egyébként a videókból nekem nem jön át az MMORPG hatás/érzés. 😞

REAL MADRID

Kandurex
#1061
jah a futás elõször szokatlanul csámpás, aztán 3. videótól meg már nem is vettem észre 😊)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1060
Ja,nekem is marhára tetszik!
Csak azt bánom hogy a gameplay videoban nem mutatták Tython-t a Jedi-k bolygóját...meg kimondottan Troopert meg Jedi-t sem láttam videoban,ugy értem hogy nem ellenfélként,hanem játékosként!
Remélem majd mutatnak videot a karakter készitésrõl is,kiváncsi lennék rá mennyire szabadon szerkeszthetõek lesznek a karik...
Na mind1 nem akarok telhetetlennek tünni egyenlõre ennek is nagyon örülök!<#buck>
Off:mit szoltok az új nick képemhez?<#banplz>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1059
Remélem nem csak AWSD irányítás lesz, mint a KOTOR játékoknál.

REAL MADRID

V43 1105
#1058
Nekem picit debil ahogy fut a karakter, de nagyon bejön SW : TOR FTW! 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kandurex
#1057
Remek lesz, az összkép nagyon meggyõzõ!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

XenHai
#1056
Csak ne szúrják el apróságokkal..Sok bug megjelenéskor no end game tartalom stb....
Tatyla
#1055
nagyon jók a videók,áttekinthetõ az UI és maga a terep is pompás...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

XenHai
#1054
Ez nagyon vad!A Sith warrior nagyon bejön....
#1053
Kösz a linket!
Én megmondtam tegnap hogy az a gameplay megfog jönni igaz mára jött de tökmind1....
Megnéztem nagyon fasza a video,már a játékot is ku*vára várom...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1052
Itt megnézhetõ a gameplay, én még nem láttam egybõl közkincsé tesezm szóval véleményt nem tudok mondani még 😄
http://media.pc.ign.com/media/816/816935/vids_1.html

#1051
nemis lehetnének rohamosztagosok mivel a filmek elott 3700 évvel játszodik😊

PSN ID:misi2mezei

Kandurex
#1050
old republic éra...nem lesznek rohamosztagosok :s

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1049
Bocsánat!
Elirtam nem holnap van a gamescom utolsó napja hanem vasárnap.Szóval lehet hogy vasárnap kapjuk meg a gameplay-t....ahogy nézem este 10 óra van de még mindig nem frissitették az oldalt,és lehet nem is fogják!😞

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

XenHai
#1048
XD
V43 1105
#1047
Én azt a pár órát elütöm egy kis Empire At Warozással ... csak az a baj gyengék az ellenállók<#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1046
Mivel ugyis péntek van,és mindig ilyenkor szokták frissiteni a hivatalos honlapot ezért,én azt gondolom hogy mi még ma este megfogjuk kapni azt az 5-10 perces gameplayvideo-t.😉
Ha meg nem ma kapjuk meg akkor tuti holnap,mert holnap van a gamescom utolsó napja....hacsak átnem basztak minket...DE PERSZE A BIOWARE NEM OLYAN!!!😄
Megjegyzés:álltalában este 9óra és 12óra között szokták frissiteni honlapot össze vissza...ugyhogy én ma egész éjjel lesni fogom!😊

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

V43 1105
#1045
Nem feltétlen 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

JaSoN HuNTeR
#1044
akkor felejtõs.😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#1043
Havidíj

REAL MADRID

JaSoN HuNTeR
#1042
akkor hogyan lesz?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#1041
Nem.
JaSoN HuNTeR
#1040
A játék teljesen ingyenes lesz?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#1039
wow-ba is 1-2 szövegrészt lefordítottak azt kész.. megunták.. XD

Muki100
#1038
Több száz óra párbeszédet, meg még rengeteg játékbeli szöveget kinek lenne kedve magyarra fordítani mikor játszhatna is az idejében?

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

#1037
szoval akkor neis számitsak magyaritásra?😞pedig lehetne hozzá mert ugyanolyanok lesznek a párbeszédek elvileg mint a Kotornál csak tobb lesz😄és annak is van magyaritása.

PSN ID:misi2mezei

V43 1105
#1036
Utóbbi ^^.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1035
szerintetek ha majd megjelenik a játék lehetséges,hogy valaha is kijojjon rá magyaritás?😄vagy megkellene tanulnom angolul?😞XD

PSN ID:misi2mezei

#1034
szép.. 😊)

N1ggA
#1033
mi a különbség e között és az "igazi pénzzel fizetni az itemekért" között? semmi. a gazdagoknak jó lesz, a szegényeknek nem. havidíj kell

Spread De Love!

V43 1105
#1032

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1031
jolvan na csak 1 otlet volt jobb lenne mintha pénzért kéne venni a cuccokat 5-6 dollárért 1 cuccot....
de amugy énis a havidij mellet vagyok😊az lenne a legjobb olyan 6000FT 2 honapra és kész😄az elozo csak 1 otlet volt mert ahogy már mondtam jobb lenne 10 dollárért venni pl 1000 kreditet és 1 cucc lenne 70 kredit pl minthogy 10 dolcsiért vegyél 1 cuccot!

PSN ID:misi2mezei

#1030
rohamosztagosok nem hiszem hogy lesznek benne ( azok 4000 ével késöbb ölik a **** lázadokat 😄) de talán lehet hasonló páncélt csinálni 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1029
ahh, elöször reménykedtem hogy valami trooper szerüség lesz, mert az nem nagyon tetszik hogy a fejvadászok lesznek a bakák benne 😞 útána meg láttam a képeket😞:😞😞😞😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."