Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1129
ha összefutsz a családjával, akkor egyszerüen megmutatod nekik hogy mit csinál a vörös fénykard pár emberel 😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1128
Szerintem kezd el tanulni😄 1 év alatt nem leszel folyékony angol de egy minimum tudás lesz és az is jobb mint a semmi😊
Legend Killer
#1127
futnék 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#1126
aha így már értem😄de ha ossze is futnák a családjával nem magyarázkodnák mert nem érteném mit mondXD
meg kell tanulnom angolul😄még van 1 évem kb annyi ido alatt meglehet tanulni?😄

PSN ID:misi2mezei

Pluskast
#1125
Na sikerült megnéznem a 4 részes walktrough videot. Hát mint mondjak.... Ez kegyetlen jó!!!

Jeff szerintem nagyon jókat fogunk játszani ezzel a gameval 😄 😄

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#1124
A magyar oldalon találsz videót ahol az egyik készítõ ezt pontosan elmagyarázza. KB. egyik a hovatartozásod amit nem tudsz megváltoztatni a másik pedig az morális kérdés ,hogy jó vagy e vagy rossz. Magyarán te attól még Sith maradsz mert nem ölsz meg minden utadba kerülõ embert. A Morál a sztorit fogja befolyásolni szerintem ha megölsz valakit és összefutsz késõbb a családjával akkor már hiába magyarázod ,hogy csak rossz napod volt 😊

#1123
pedig multkor még azt mondták,hogy Jedi vel lehetsz majd rossz Jedi,Sith el meg lehetsz jo sith is😄(persze forditva is)

PSN ID:misi2mezei

V43 1105
#1122
Nem nem nem ... a történetben sokszor volt az hogy pl, Anakin átállt a sötét oldalra és Darth Vader lett.. na itt ilyen nem lesz ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1121
az mit takar,hogy " Újabb megerõsítés: nem lehet frakciót váltani"?
1 szerveren csak 1 frakcios karaktered lehet vagy hogy?

PSN ID:misi2mezei

[HUN]Crassus
#1120
10 hozzászólásonként megkérdezi valaki.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

V43 1105
#1119
Khm .. 😞

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

[HUN]Crassus
#1117
kb 12 hozzászólással lejjebb......

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

triplet
#1116
És azt tudni-e hogy fizetõs lesz-e? Vagy egyszer megveszem és kész? Mert errõl még pontos információkat nem találtam:S

[HUN]Crassus
#1115
elég régi,de megnézzük megint😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

triplet
#1114
Szevasztok! Nem tudom láttátok-e már ezt a videót, de egy blogon találtam, lessétek meg: http://szunde.blog.hu/2009/08/23/star_wars_the_old_republic

Ez valami Isten Király játék lesz😄

Jeffjohnson
#1113
Néhány infó (magyar oldalról másoltam ide)

* Továbbra sincs megerõsítve healer kaszt, de annyira nincs is rájuk szükség, ugyanis bizonyos companion-ok el tudják látni a healer szerepét.
* Aki nem kedveli a companion rendszer gondolatát, az egyedül is kalandozhat, nem kötelezõ “használni” õket.
* Frakcióknál lesz reputation system.
* Újabb megerõsítés: nem lehet frakciót váltani
* Minden kasztnak lesz harcon kívüli gyógyító képessége, így próbálják elkerülni a folyamatos ivást/evést csaták után.

* Egy flashpoint-ba HAT játékos léphet be. Mindegyikük a companion-ja kíséretében.

Me0w
#1112
<#hehe>

Together we'll fly someday...

Legend Killer
#1111
jaja, a mozilla az jó. én szerep játékozok és fontos, hogy jól legyenek írva az írások az oldalakra, noha kijelenthetem, hogy nagyjából egész jó helyes író vok, de kinek nem csúsznak be hibák, nem?
valamint, ha gyorsan írsz, sietve, akkor benézel ezt-azt. és ilyenkor a pirossal aláhúzottat megkeresed, kijavítod, katt és ment is a szép iromány a szerepjáték oldalra.
hasznos ez a villámgyors ellenõrzés, bár ennyi erõvel word is jó. azt is szoktam használni, hogy ott írom, de inkább fent az oldalon.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[HUN]Crassus
#1110
ez így teljesen rendben van...legyen a LORE a színek alapja illetve a buffok is függhetnek attól az úgy nem gáz😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1109
Ha jól emlékszem KOTORban is megvolt hogy melyik színû kristályok milyen beállítottságú jedinek adtak pozitív buffokat. Gondolom ez itt is így lesz. Ugyanakkor ott jól el is magyarázták hogy a kék fénykardot(igen fénykard nem lézerkard 😛 ) mondjuk a jedi guardianok használják, míg zöld kardod jedi consularok, a sárgát pedig a sentinelek. A sithek pedig pirosat. Gondolom azért itt is lesz variálás de ez az alap felállás. A rózsaszínt amit pedig Samuel L Jacson használt azt csak az õ kérésére tették a filmbe 😛

Lera,Dynn,Zulgron

N1ggA
#1108
én nem magyarázok semmit és nem is keresek rációt semmiben, csak annyit mondtam, hogy a filmekben (amik ugye az sw alapjai) a jediknek kék-zöld, a sitheknek piros fénykardjuk volt (ráadásul az swtor videókban is), és ezt szoktam meg, ez tetszik.

exar kun amúgy alapból Jedi volt, bár természetesen ez nem magyaráz semmit, mivel a Sithek egy (nem kis) része bukott Jedi

Spread De Love!

[HUN]Crassus
#1107
huhh most láttam a gameplayt😛 kérem karácsonyra!😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

vear
#1106
Pontos megfogalmazásban "festett neoncsõ" kéne legyen. <#eplus2>

V43 1105
#1105
<#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Jeffjohnson
#1104
Kulturált vita legyen ha kérhetem ne pedig egymás alázása/szidása Sasvader te pedig vegyél vissza egy kicsit mert már másodjára kell törölgetnem miattad!

(u.i. rakj fel mozillát abban van helyesírás ellenõrzõ alapból beépítve használata sok problémától megkímél)

#1103
Inkább haggyuk...1 dolgot értünk mind a 2 szavon...fénykard,lézerkard...stb felölem hivhatjuk mi világitó gumirudnak,vagy esetleg zseblámpának is..XD

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

V43 1105
#1102
Nem ugyanaz , Lightsaber = Fénykard .. <#miaz>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

[HUN]Crassus
#1101
semmi,de szarul jössz ki belõle😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#1100
np

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1099
de abban mi a tudatlanság hogy:
1.fénykard helyett lézerkardok irok mikor ugyanaz...
2.véletlenül rosszul irtam le egy szot..-_- ???

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

[HUN]Crassus
#1098
hmmm 2010 elsõ negyedév az finom lenne

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1097
kösz a tippet yoda mester!;d

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1096
állitolag 2010 elsö negyedévében kész lesz,bár hallottam olyan pletykákat is hogy 2010 szeptemberében jön ki...de ezt inkább erös fentartásal kezeljük!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

[HUN]Crassus
#1095
amikor valaki "tudatlansággal" vádol valakit ekkora szarvashibát ne kövessen el,mert a mérleg másik oldalára esik!😛😉

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#1094
lol

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1093
Jól van na....véletlenül elirtam..most lehet nevetni egész nap!nagyon vicces áááá befosok...-_-'

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Police88
#1092
<#hehe>

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Kandurex
#1091
Ha már kioktatod, szegény tudatlanokat, akkor könyörgöm, ne írd már a szerencsétlen fasiszta szót "FASZistának", mert csak nevetni fognak rajtad.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

[HUN]Crassus
#1090
ebbõl mikor lesz kész game? 2010?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1089
LOL nem tök mind1 melyiket mondom? ez olyan mintha azt mondanám hogy faszista..közben faszisták az olaszok voltak és nem a németek...de mégis azt mondják a tudatlanok hogy faszisták azok nácik...stb
1 szó mind 100 ugyanaz a kettö..izlések és pofonok...😉
Amugy fénykard mennyivel értelmesebb kifejezés mint a lézerkard?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

V43 1105
#1088
Remélem ha kijön a végleges verzió akkor lesz itt egy erõs csapatjáték alapú csapat majd SG-n <#nyes>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kandurex
#1087
jaja,..lézerkard 😄

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Torzonborz
#1086
de akkor már hívjuk fénykardnak és ne lézernek 😉

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1085
Ne vedd kötekedésnek de szerintem különbség van egy hajónak,vagy egy pisztolynak a lézerszine között.
Más a lézerkardoknak a szine...a lézerkard szineknek jelentése is van!
pl:a kék lézerkard szin az igazi jedi-t testesiti meg,olyanokat akik soha semmiért nem állnának át a sötét oldalra! (persze anakin kivétel😄)
ennyi erõvel akkor a rohamosztagosok fegyverei mértnem zöld lézert lõnek mint a tie vadászok?
Szóval szerintem nem kéne összehasonlitani lézerkardot a lézerpisztolyal vagy a hajoknak,ágyuknak a lézerszinével...

Annak akit érdekellnek a lézerkardok színei és jelentései annak EZT a honlapot ajánlom!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

XenHai
#1084
XD
Fenrir
#1083
Azt hogyan magyarázod, hogy a birodalmi hajók zöld lézert lõnek, a felkelõk meg vöröset?

A halál csupán a kezdet...

#1082
Szerintem is tök 8 hogy ki melyik oldalon milyen szinû fénykardal nyomul...
Csak azért szeretném ha több szín is lenne nem csak "kék,zöld,piros"...mert az feelingesebb.😉
Megjegyzés:a KOTOR-ban is több szinû fénykardszinek voltak pl:Bastilanak citromsárga,én szereztem lilát,cyan kéket meg sárgászölder is...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

[HUN]Crassus
#1081
az meg ugyanaz....jönnek be genkelni a fogadóba miközben beszélgetsz,de már csak azt látod,hogy a "semmibõl" kapod a sorozatot a tarkódba!😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#1080
fénykard színe kúrvára nem a használója jellemét kéne ,hogy "mutassa"
Azért,mert anno a SW-ban ilyen klisével volt megoldva a jó és a rossz elkülönítése itt nemkéne ,hogy számítson és szerintem nem is fognak ilyen marhaságra kényszeríteni! Énis azt gondolom szabadon lehet majd "színezni" a fegyókat a kedvünkre!
Még az is hülyeség lenne ha esetleg erõsségük szerint lenének a színek mivel lehet neked vagy nekem épp a "level 28-as" fénykard tûrkíz színe jön be a legjobban ,de csak a színe miatt ezt level 49-en már nem igazán lenne értelme használni😛😉

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1079
Nem azt írta, hogy a párbeszédezõ nem látszik, hanem õ nem látja a többit.

Több megoldás is van erre mmo-kban, lehet kis ikon, felirat a feje felett, hogy párbeszédben van, vagy csak simán nem kijelölhetõ, nem támadható, lehetnek a quest körzetek pvp mentesek stb...