Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jajj Istenem. Hát igen. Oda van írva a téma címébe nagybetûkkel zárójelben: MMORPG! Akkor mit nem lehet rajta érteni?😄
Galaxis?😄
Ha lenne benne SP akkor beadná nekem is😄
Mondjuk, úgy hallom, hogy a Force Unloashed (nemtom hogyirják) végül csak ki fog jönni PC-re. És akkor majd az kompenzálja azt, hogy ebbe nincs.xD😄
Ha lenne benne SP akkor beadná nekem is😄
Mondjuk, úgy hallom, hogy a Force Unloashed (nemtom hogyirják) végül csak ki fog jönni PC-re. És akkor majd az kompenzálja azt, hogy ebbe nincs.xD😄
#1173
pont hogy jó, hogy végre lesz új multys star wars.. 😄
Hát, akkor kiváncsian várom😊
Köszy az infót.. Bocsy, hogy 1 kicsit lowoskodtam..d e amihez nemértek. ahoz nem értek😄
Köszy az infót.. Bocsy, hogy 1 kicsit lowoskodtam..d e amihez nemértek. ahoz nem értek😄
#1168
kb 😄
sohasem wow-oztam:S kotor-hoz hasonlít? hogy rákatintasez az eleségre és megadod mit csináljoon? vagy te csinálod azt amit akarsz..:S?
Már várom a game-t😊 De, azt is hallottam már, hogy olyan lesz mint a KOTF. Tehát nem lehet majd rendesen harcolni benne, hanem rá kell kattintani és kiválasztani.😞 Remélem ezt nem ***** el ezzel!😄
nem esett le senkinek a poén:S
(pont,pont, VESSZÕCSKE lett volna a következõ😛)
(pont,pont, VESSZÕCSKE lett volna a következõ😛)
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
#1157
Ezt be lehet fejezni.
REAL MADRID
így kell ezt, hogy semmit nem küldesz el 😛 😄.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
#1153
.
#1152
na miaz?behalt a topic?irjatok már valamit😄
PSN ID:misi2mezei
én meg dzsíájdzsót, vagy rambót 😄.
csak viccelek 😄.
csak viccelek 😄.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
XD Remek kellenek a vállalkozó egyedek... a kitartó és nehéz ellenfelek fejét meg különösen szeretem az ágyam fölött kitömve látni 😄 bár Te vicces emberkének tûnsz... tehát lehet Te megmaradsz házi kis kedvencnek 😄 De azt nem tudom h mi okból akarnál levadászni... a fejvadász pénzért öl és csak a Birodalom bérli fel õket... szval vigyázz mit mondasz mert nem lesz kenyér az asztalodon 😄 Akinek meg nem tetszik a grafika azt sajnálni tudom én már most játszanék vele... nem tudom h egy mmo-nál mióta fontos a graf.... ha jó a játékmenet meg a story nekem nem kéne jobb küllem mint ami most van... annó az ultimát is élveztem nagyon XD
Én meg fejvadász, és bandába fogjuk levadászni a fejed...muahahha <#vigyor1>#vigyor1>
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Elsõ felében biztosan nem béta bejelentés sincs (ami nem 1-2 hónap) tartalomnak jó ha a 5%-ról tudunk. Nyáron meg azért nem mert akkor "senki sem" játszik tehát az utolsó negyedév a legvalószínûbb.
Egyenlõre nincs sok infó insták 6fõsek lesznek lesz endgame tartalom pvp. Ja és azt igérik a storyline karakterenként több lesz mint végigjátszani a Kotor 1 v. 2-t. Pvp pörgõs lesz.
Nagyjából ennyit lehet tudni. Persze még hivatalos megjelenés sincs tehát minden változhat. Találgatás van 2010sep-okt. megjelenésrõl de semmi több.
Ha kell még infó a bannerben lévõ linkeken kutakodj.
Nagyjából ennyit lehet tudni. Persze még hivatalos megjelenés sincs tehát minden változhat. Találgatás van 2010sep-okt. megjelenésrõl de semmi több.
Ha kell még infó a bannerben lévõ linkeken kutakodj.
#1139
A végjátékról van már valami infó? Raidek? PVP? Vagy egyáltalán milyen lesz az endgame tartalom? Vagy csak felhúzok egy karit a storyline-t élvezve és utánna jöhet a következõ alt?
nekem speciel már ez is qrvajó!
c+4 tõl is lehidaltam anno....nincsenek nagy igényeim😄
c+4 tõl is lehidaltam anno....nincsenek nagy igényeim😄
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Amúgy meg nem kell félni attól, hogy ilyen lesz a grafika és az effektek a végleges változatban is, ez még a megjelenésig rengeteget fog csiszolódni.
A halál csupán a kezdet...
lvl99 Aeore Eva\'s Saint Server: Chronos Clan: Renovatio (Nova)
#1133
játszom illetve játszottam a Kotor 2 vel😊
de sajnos állandoan kilép most vagyok az Oderon on vagy mi a neve de amikor be toltom vagy akkor lép ki vagy pedig ha tolt a játék akkor is kilép ezzel:"az alkalmazás hibát észlelt és leáll"és nem tudok ellene semmit tenni😞már emgkérdeztem a forumján a kotor 2 nek de nem kaptam választ pls aki tudja a választ miért lehet kuldje el PM ben vagy irja le😊elore is thx!
és bocs az OFF ért!
de sajnos állandoan kilép most vagyok az Oderon on vagy mi a neve de amikor be toltom vagy akkor lép ki vagy pedig ha tolt a játék akkor is kilép ezzel:"az alkalmazás hibát észlelt és leáll"és nem tudok ellene semmit tenni😞már emgkérdeztem a forumján a kotor 2 nek de nem kaptam választ pls aki tudja a választ miért lehet kuldje el PM ben vagy irja le😊elore is thx!
és bocs az OFF ért!
PSN ID:misi2mezei
En pont most jatszom oket ujra, annyira hangulatos mindket jatek. Mondjuk orultem volna, ha kijon egy harmadik resz meg az mmo elott.
Together we'll fly someday...
#1131
Próbáld ki a SW KOTOR1-2t! Az kb meg tudja mutatni mire számíthatsz... Meg ugye sztori sem utolsó 😊
#1130
jaja😄de azért már kicsit tudok angolul valamit megértek meg valahogy eltudom magyarázni pár mondatotXDmivel a WOW ban is szukség volt rá szoval abbol is tanultam kicsit angolul meg feliratos filmeket is nézek abbol is lehet tanulni😄de foleg a wow ban mert elég gáz ha megyek instázni angolokkal és nem tudnék 1 mukkot sem szolniXDszal azért valahogy megy az😊
PSN ID:misi2mezei