Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N1ggA
#1179
?

Spread De Love!

triplet
#1178
Mert az MMO, és az MMORPG egy és ugyan az. Vagy tévednék?

Szili08
#1177
aha, akkor a hivatalos oldalon + mindenhol miért mmo van?XD Meg a videóba is😄😄?XD

triplet
#1176
Jajj Istenem. Hát igen. Oda van írva a téma címébe nagybetûkkel zárójelben: MMORPG! Akkor mit nem lehet rajta érteni?😄

Szili08
#1175
De am, ez csak MMO lesz, nem?:S😄

Szili08
#1174
Galaxis?😄
Ha lenne benne SP akkor beadná nekem is😄
Mondjuk, úgy hallom, hogy a Force Unloashed (nemtom hogyirják) végül csak ki fog jönni PC-re. És akkor majd az kompenzálja azt, hogy ebbe nincs.xD😄

#1173
pont hogy jó, hogy végre lesz új multys star wars.. 😄

triplet
#1172
Bocs a dupla hozzászólásért, de le kell írnom valamit: Ez rohadt jó lesz😄

triplet
#1171
Mér, mit vártál egy MMORPG-tõl?😊

Szili08
#1170
csak kár, hogy csak multi lesz😞:S

Szili08
#1169
Hát, akkor kiváncsian várom😊
Köszy az infót.. Bocsy, hogy 1 kicsit lowoskodtam..d e amihez nemértek. ahoz nem értek😄

#1168
kb 😄

Szili08
#1167
Tehát ez egy ilyen keverék?😄xD Nem is KOTOR de nem is JA ?😄DxD

#1166
elmagyarázni nehéz, inkább nézd meg video 😄

triplet
#1165
Rákattintasz az ellenségre, és megtámadja. Meg közben nyomogatod a skilleket.

Szili08
#1164
sohasem wow-oztam:S kotor-hoz hasonlít? hogy rákatintasez az eleségre és megadod mit csináljoon? vagy te csinálod azt amit akarsz..:S?

N1ggA
#1163
egyáltalán nem. ez inkább olyan mint a wow

Spread De Love!

Szili08
#1162
Tehát ez nem olyan, mint pl a jedi academy?:S Vagy mint a Turf Battles?

N1ggA
#1161
mint minden mmoban. kattintasz, aztán nyomogatod a számokat. ez így van rendjén

Spread De Love!

Szili08
#1160
Már várom a game-t😊 De, azt is hallottam már, hogy olyan lesz mint a KOTF. Tehát nem lehet majd rendesen harcolni benne, hanem rá kell kattintani és kiválasztani.😞 Remélem ezt nem ***** el ezzel!😄

Legend Killer
#1159
fail

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[HUN]Crassus
#1158
nem esett le senkinek a poén:S

(pont,pont, VESSZÕCSKE lett volna a következõ😛)

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1157
Ezt be lehet fejezni.

REAL MADRID

Legend Killer
#1156
így kell ezt, hogy semmit nem küldesz el 😛 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#1155

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[HUN]Crassus
#1154
.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1153
.

#1152
na miaz?behalt a topic?irjatok már valamit😄

PSN ID:misi2mezei

Legend Killer
#1151
én meg dzsíájdzsót, vagy rambót 😄.

csak viccelek 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Kreeder44
#1150
XD Remek kellenek a vállalkozó egyedek... a kitartó és nehéz ellenfelek fejét meg különösen szeretem az ágyam fölött kitömve látni 😄 bár Te vicces emberkének tûnsz... tehát lehet Te megmaradsz házi kis kedvencnek 😄 De azt nem tudom h mi okból akarnál levadászni... a fejvadász pénzért öl és csak a Birodalom bérli fel õket... szval vigyázz mit mondasz mert nem lesz kenyér az asztalodon 😄 Akinek meg nem tetszik a grafika azt sajnálni tudom én már most játszanék vele... nem tudom h egy mmo-nál mióta fontos a graf.... ha jó a játékmenet meg a story nekem nem kéne jobb küllem mint ami most van... annó az ultimát is élveztem nagyon XD

Kandurex
#1149
Én meg fejvadász, és bandába fogjuk levadászni a fejed...muahahha <#vigyor1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kreeder44
#1148
Én sith Assassin kasztot szeretnék magamnak XD

XenHai
#1147
Ezt a nyarast ki kérem magamnak 😄
[HUN]Crassus
#1146
akkor engem átvertek:S😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Jeffjohnson
#1145
Elsõ felében biztosan nem béta bejelentés sincs (ami nem 1-2 hónap) tartalomnak jó ha a 5%-ról tudunk. Nyáron meg azért nem mert akkor "senki sem" játszik tehát az utolsó negyedév a legvalószínûbb.

[HUN]Crassus
#1144
hol láttál te novembert?😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Me0w
#1143
Ha neked a november az ev elso fele, akkor irigyellek 😉

Together we'll fly someday...

[HUN]Crassus
#1142
2010 elsõ fele....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Jeffjohnson
#1141
Egyenlõre nincs sok infó insták 6fõsek lesznek lesz endgame tartalom pvp. Ja és azt igérik a storyline karakterenként több lesz mint végigjátszani a Kotor 1 v. 2-t. Pvp pörgõs lesz.
Nagyjából ennyit lehet tudni. Persze még hivatalos megjelenés sincs tehát minden változhat. Találgatás van 2010sep-okt. megjelenésrõl de semmi több.
Ha kell még infó a bannerben lévõ linkeken kutakodj.

XenHai
#1140
Ez engem is érdekel ....
#1139
A végjátékról van már valami infó? Raidek? PVP? Vagy egyáltalán milyen lesz az endgame tartalom? Vagy csak felhúzok egy karit a storyline-t élvezve és utánna jöhet a következõ alt?
XenHai
#1138
Tény hogy lehetne szebb 1 kicsit..Bár ki tudja hogy 4x aa mellet hogyan fog ki nézni.
[HUN]Crassus
#1137
nekem speciel már ez is qrvajó!

c+4 tõl is lehidaltam anno....nincsenek nagy igényeim😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fenrir
#1136
Amúgy meg nem kell félni attól, hogy ilyen lesz a grafika és az effektek a végleges változatban is, ez még a megjelenésig rengeteget fog csiszolódni.

A halál csupán a kezdet...

[HUN]Crassus
#1135
ezen az oldalon még csak 2x😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Endaer
#1134

lvl99 Aeore Eva\'s Saint Server: Chronos Clan: Renovatio (Nova)

#1133
játszom illetve játszottam a Kotor 2 vel😊
de sajnos állandoan kilép most vagyok az Oderon on vagy mi a neve de amikor be toltom vagy akkor lép ki vagy pedig ha tolt a játék akkor is kilép ezzel:"az alkalmazás hibát észlelt és leáll"és nem tudok ellene semmit tenni😞már emgkérdeztem a forumján a kotor 2 nek de nem kaptam választ pls aki tudja a választ miért lehet kuldje el PM ben vagy irja le😊elore is thx!
és bocs az OFF ért!

PSN ID:misi2mezei

Me0w
#1132
En pont most jatszom oket ujra, annyira hangulatos mindket jatek. Mondjuk orultem volna, ha kijon egy harmadik resz meg az mmo elott.

Together we'll fly someday...

#1131
Próbáld ki a SW KOTOR1-2t! Az kb meg tudja mutatni mire számíthatsz... Meg ugye sztori sem utolsó 😊

#1130
jaja😄de azért már kicsit tudok angolul valamit megértek meg valahogy eltudom magyarázni pár mondatotXDmivel a WOW ban is szukség volt rá szoval abbol is tanultam kicsit angolul meg feliratos filmeket is nézek abbol is lehet tanulni😄de foleg a wow ban mert elég gáz ha megyek instázni angolokkal és nem tudnék 1 mukkot sem szolniXDszal azért valahogy megy az😊

PSN ID:misi2mezei