Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
veheted elõ a lugert 😄.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
ez akkor is érdekes. kérte a jelszavam e-mailem, erre megint behozza a regisztrációs oldaltXDXDDD!
#1227
hmm.. ffel hiba, operával bugos az oldal, de betudtam regizni o.0
ez érdekes. elvileg be vagyok lépve az oldalon, rákattintok jobb felsõ sarokba a my account-ra erre kéri a jelszavam meg az e-mailemXD
#1224
mert nálam ezt írja..
"Sorry, you do not meet the criteria"
"Sorry, you do not meet the criteria"
#1223
Egyébként itt nekem is lehal az egész, szal most nem tudom regisztráltam-e. E-mail-ben annyit ír updatelve lettek az adataim.
REAL MADRID
#1222
ti nyelvnek magyart, országnak szintén magyart adtatok meg ?
#1220
Biztos a sok 10 éves low, divatjátékosra gondol 😄
REAL MADRID
akkor kit? magadat? miért lenne bárki is "buzzdancs" aki szeretne regisztrálni? te nemvoltál buzzdancs mikor te regisztráltál?
gondolkozz már el édes fiam!
gondolkozz már el édes fiam!
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
#1218
Én is kaptam 24 üzenetet 😄DD
REAL MADRID
Ez még nem az open beta csak zárt teszt kevés emberrel nagyjából olyan dolgokat kell majd csinálni ,hogy tesztelni a login motort meg hasonló unalmas dolgokat tehát aki nem jut be ne legyen ideges lesz majd ez még open beta is ahová lehet könnyebb lesz bejutni.
ha a sok kis buzzancs miatt nem tudok regisztrálni a bétára én kicsinálom magam(a sok kis buzzancs alatt nem titeket értelek)
sajnos a sok ember kinyírta az oldalt szinte lehetetlen regisztrálni nála egy véget nem érõ folyamat az egész...
már töröltem a többi 99-et😄
küldeni kellett valami szarásgot vagy én nem tom mit kelet de kitöltöttem viszadobott a fõoldalra rákattintottam hogy jelentkezés kitöltöttem mindent de így sem jó. wtf?!
küldeni kellett valami szarásgot vagy én nem tom mit kelet de kitöltöttem viszadobott a fõoldalra rákattintottam hogy jelentkezés kitöltöttem mindent de így sem jó. wtf?!
ha csomót kaptál, párat passzolj át nekünk 😄D.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
na ez fasza. kaptam vagy 100 ilyen levelet hogy:
Your account on the Star Wars™: The Old Republic™ website has been successfully updated! If you did not authorize this change or if you need assistance with your account, please contact a member of the Community Team.
May the Force be with you,
The Star Wars: The Old Republic Team
Akk. most sikerült?
Your account on the Star Wars™: The Old Republic™ website has been successfully updated! If you did not authorize this change or if you need assistance with your account, please contact a member of the Community Team.
May the Force be with you,
The Star Wars: The Old Republic Team
Akk. most sikerült?
Congratulations, you have completed the sign up process to test Star Wars: The Old Republic. Click below if you wish to update your information.
Nagy nehezen összejött.
Nagy nehezen összejött.
GanXstaZolee#2709
IE-n is ugyan az. beírok mindent és akk se jó kiírja ezt:
pedig az elején elfogattam amit kelett és viszadob:S
pedig az elején elfogattam amit kelett és viszadob:S
#1204
Ahogy nézem leginkább csak IE-t szereti
Lera,Dynn,Zulgron
engem még regizni sem enged! kitöltök minden kis mezõt, elfogadok mindent amit lehet kitöltöm aztán a nevem címem telefonszámom stb. rákattintok a folytatásra erre visszadob a kezdõ oldalra hogy töltsem ki a felhasználó nevem jelszómat stb.
mi a franc van?
mi a franc van?
Vegigszenvedem magam a proceduran erre a vegere bedobja hogy nem vagyok bejelentkezve, hat johogy kidob 😄D
Ja én már három bétárol maradtam ki...<#szomoru1>#szomoru1>
De az ember mindig megprobálja.
De az ember mindig megprobálja.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Nem pletyka.
"Thank you for visiting www.StarWarsTheOldRepublic.com. We are making adjustments to the site due to the overwhelming response to the testing announcement. Please be patient and check back later. We estimate that the site will be back up in the next few hours."
"Thank you for visiting www.StarWarsTheOldRepublic.com. We are making adjustments to the site due to the overwhelming response to the testing announcement. Please be patient and check back later. We estimate that the site will be back up in the next few hours."
Spread De Love!
" Szemfüles The Old Republic rajongók szerint hamarosan elindulhat a BioWare MMO-jának béta tesztje.
Egyelõre semmiféle hivatalos bejelentés nem történt, szóval tessék pletykaként kezelni az alábbi hírt. Néhány The Old Republic rajongó, akik óránként többször is ellátogattak a játék hivatalos honlapjára, érdekes hírt vettek észre.
A fõoldalon csak néhány percig volt látható a felhívás, ami felszólította a rajongókat, hogy jelentkezzenek a zárt bétára. Mire jobban szemügyre vehettük volna a híradást, az már lekerült a honalpról, így sajnos csak a találgatások maradnak. A rajongók meg vannak gyõzõdve arról, hogy a hír valós, csak egy kicsit túl hamar került ki. A hivatalos zárt bétára majd péntektõl lehet jelentkezni, a pletyka szerint. Hogy mi az igazság, kiderül pénteken, vagy akkor, ha a BioWare jónak látja kommentelni az esetet. " - GSO
Vazze ha ez igaz...
Egyelõre semmiféle hivatalos bejelentés nem történt, szóval tessék pletykaként kezelni az alábbi hírt. Néhány The Old Republic rajongó, akik óránként többször is ellátogattak a játék hivatalos honlapjára, érdekes hírt vettek észre.
A fõoldalon csak néhány percig volt látható a felhívás, ami felszólította a rajongókat, hogy jelentkezzenek a zárt bétára. Mire jobban szemügyre vehettük volna a híradást, az már lekerült a honalpról, így sajnos csak a találgatások maradnak. A rajongók meg vannak gyõzõdve arról, hogy a hír valós, csak egy kicsit túl hamar került ki. A hivatalos zárt bétára majd péntektõl lehet jelentkezni, a pletyka szerint. Hogy mi az igazság, kiderül pénteken, vagy akkor, ha a BioWare jónak látja kommentelni az esetet. " - GSO
Vazze ha ez igaz...
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Tömegkezelés.
Kábé annyit tesz, hogy olyan területre ható képességeket/varázslatokat használ ami több ellenfelet is immobilizál, bénít, összezavar, szétkerget stb.
Kábé annyit tesz, hogy olyan területre ható képességeket/varázslatokat használ ami több ellenfelet is immobilizál, bénít, összezavar, szétkerget stb.
A halál csupán a kezdet...
#1186
FAQ-ot a népnek.
REAL MADRID
Az MMO az amolyan gyûjtõnév. mellé lehet rakni hogy RPG, FPS bármi. Csak nem feltétlen van még olyan játék 😊
pl.:
MMORPG: Massive Multiplayer Online Role-Playing Game
MMOFPS: Massive Multiplayer Online First Person Shooter (Game)
pl.:
MMORPG: Massive Multiplayer Online Role-Playing Game
MMOFPS: Massive Multiplayer Online First Person Shooter (Game)
Spread De Love!