Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Legend Killer
#1229
veheted elõ a lugert 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

triplet
#1228
ez akkor is érdekes. kérte a jelszavam e-mailem, erre megint behozza a regisztrációs oldaltXDXDDD!

#1227
hmm.. ffel hiba, operával bugos az oldal, de betudtam regizni o.0

triplet
#1226
ez érdekes. elvileg be vagyok lépve az oldalon, rákattintok jobb felsõ sarokba a my account-ra erre kéri a jelszavam meg az e-mailemXD

triplet
#1225
szintén nekem is szoval most én sem tudom mi van:S

#1224
mert nálam ezt írja..
"Sorry, you do not meet the criteria"

#1223
Egyébként itt nekem is lehal az egész, szal most nem tudom regisztráltam-e. E-mail-ben annyit ír updatelve lettek az adataim.

REAL MADRID

#1222
ti nyelvnek magyart, országnak szintén magyart adtatok meg ?

triplet
#1221
pontosan😊

#1220
Biztos a sok 10 éves low, divatjátékosra gondol 😄

REAL MADRID

[HUN]Crassus
#1219
akkor kit? magadat? miért lenne bárki is "buzzdancs" aki szeretne regisztrálni? te nemvoltál buzzdancs mikor te regisztráltál?
gondolkozz már el édes fiam!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1218
Én is kaptam 24 üzenetet 😄DD

REAL MADRID

Jeffjohnson
#1217
Ez még nem az open beta csak zárt teszt kevés emberrel nagyjából olyan dolgokat kell majd csinálni ,hogy tesztelni a login motort meg hasonló unalmas dolgokat tehát aki nem jut be ne legyen ideges lesz majd ez még open beta is ahová lehet könnyebb lesz bejutni.

triplet
#1216
ha a sok kis buzzancs miatt nem tudok regisztrálni a bétára én kicsinálom magam(a sok kis buzzancs alatt nem titeket értelek)

Jeffjohnson
#1215
sajnos a sok ember kinyírta az oldalt szinte lehetetlen regisztrálni nála egy véget nem érõ folyamat az egész...

triplet
#1214
akkor most lehet ben vagyok a bétások között?XDXDDDD

XenHai
#1213
Én nem kaptam...
triplet
#1212
már töröltem a többi 99-et😄
küldeni kellett valami szarásgot vagy én nem tom mit kelet de kitöltöttem viszadobott a fõoldalra rákattintottam hogy jelentkezés kitöltöttem mindent de így sem jó. wtf?!

Legend Killer
#1211
ha csomót kaptál, párat passzolj át nekünk 😄D.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

triplet
#1210
na ez fasza. kaptam vagy 100 ilyen levelet hogy:

Your account on the Star Wars™: The Old Republic™ website has been successfully updated! If you did not authorize this change or if you need assistance with your account, please contact a member of the Community Team.

May the Force be with you,

The Star Wars: The Old Republic Team

Akk. most sikerült?

triplet
#1209
hát én ezen besza-behu! nem sikerül ez a lowság-.-

triplet
#1208
te milyen adatokat adtál meg? fake vagy eredeti?

GanXstaZoleeWrk
#1207
Congratulations, you have completed the sign up process to test Star Wars: The Old Republic. Click below if you wish to update your information.

Nagy nehezen összejött.

GanXstaZolee#2709

Pluskast
#1206
Nekem is😞((

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

triplet
#1205
IE-n is ugyan az. beírok mindent és akk se jó kiírja ezt:

pedig az elején elfogattam amit kelett és viszadob:S

#1204
Ahogy nézem leginkább csak IE-t szereti

Lera,Dynn,Zulgron

triplet
#1203
engem még regizni sem enged! kitöltök minden kis mezõt, elfogadok mindent amit lehet kitöltöm aztán a nevem címem telefonszámom stb. rákattintok a folytatásra erre visszadob a kezdõ oldalra hogy töltsem ki a felhasználó nevem jelszómat stb.
mi a franc van?

Facek
#1202
Vegigszenvedem magam a proceduran erre a vegere bedobja hogy nem vagyok bejelentkezve, hat johogy kidob 😄D
Facek
#1201
Mar nem is megy, annyira tulterhelt, h allandoan lelovik
Facek
#1200
Megy az oldal de ahogy kivettem, ugy kell jelentkezni, hogy elotte megviszgaljak a geped 😄
Fenrir
#1199
Nekem is van sok email címem bevetésre készen 😊

A halál csupán a kezdet...

Facek
#1198
Csapataink harcban allnak mar epitem a bothadsereget betaregre 😄D ma'szthev kategoria 😄
wedge31
#1197
Ja én már három bétárol maradtam ki...<#szomoru1>

De az ember mindig megprobálja.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

[HUN]Crassus
#1196
úgysem jutok be:S😞

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

N1ggA
#1195
Nem pletyka.
"Thank you for visiting www.StarWarsTheOldRepublic.com. We are making adjustments to the site due to the overwhelming response to the testing announcement. Please be patient and check back later. We estimate that the site will be back up in the next few hours."

Spread De Love!

[HUN]Crassus
#1194
JYHAD!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Facek
#1193
Komoly... :]
wedge31
#1192
" Szemfüles The Old Republic rajongók szerint hamarosan elindulhat a BioWare MMO-jának béta tesztje.
Egyelõre semmiféle hivatalos bejelentés nem történt, szóval tessék pletykaként kezelni az alábbi hírt. Néhány The Old Republic rajongó, akik óránként többször is ellátogattak a játék hivatalos honlapjára, érdekes hírt vettek észre.

A fõoldalon csak néhány percig volt látható a felhívás, ami felszólította a rajongókat, hogy jelentkezzenek a zárt bétára. Mire jobban szemügyre vehettük volna a híradást, az már lekerült a honalpról, így sajnos csak a találgatások maradnak. A rajongók meg vannak gyõzõdve arról, hogy a hír valós, csak egy kicsit túl hamar került ki. A hivatalos zárt bétára majd péntektõl lehet jelentkezni, a pletyka szerint. Hogy mi az igazság, kiderül pénteken, vagy akkor, ha a BioWare jónak látja kommentelni az esetet. " - GSO

Vazze ha ez igaz...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

XenHai
#1191
Fenrir
#1190
Tömegkezelés.

Kábé annyit tesz, hogy olyan területre ható képességeket/varázslatokat használ ami több ellenfelet is immobilizál, bénít, összezavar, szétkerget stb.

A halál csupán a kezdet...

Jeffjohnson
#1189
ezeken az sem segítene...

Szili08
#1188
😄 nagy játék. csak gépre kéne😊

triplet
#1187
Én meg megpróbálom megcsinálni a Force Unleashedba a pályát, amivel már 1 hete szenvedek😊.

#1186
FAQ-ot a népnek.

REAL MADRID

Szili08
#1185
Nem tudom.:S DE annyira sw-zhetnékem lett, hogy felteszem a kotor2-t.xD

triplet
#1184
Hopp, elírtam: crowd controll

Szili08
#1183
Aha, hát biztos😄 Mindegy, hogy mit jelent.. csak yó legyen, ne olyan mint a galaxies:S😄

triplet
#1182
Amúgy mi az a Crowe Control(CC) vagy mi? Mit takar?

N1ggA
#1181
Az MMO az amolyan gyûjtõnév. mellé lehet rakni hogy RPG, FPS bármi. Csak nem feltétlen van még olyan játék 😊
pl.:
MMORPG: Massive Multiplayer Online Role-Playing Game
MMOFPS: Massive Multiplayer Online First Person Shooter (Game)

Spread De Love!

triplet
#1180
Én sem értem mit akar mondani, vagy mire akar kilyukadni, de jóvan😄