Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nah hát ez a játék nagyon jó lesz. Ha nem havidíjas, akkor az elsõ leszek aki megveszi. WoW készülhet 😄 Igen erõs vetélytársa akadt 😊
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ezt már rád bízom. Blizzardnál így mûködött, gondolom a többieknél is.
Természetesen zártról beszélünk, nyíltnál azt csinálsz amit akarsz.
Természetesen zártról beszélünk, nyíltnál azt csinálsz amit akarsz.
[merlinw.org]
closed béta esetén elképzelhetõ . open bétánál nem igazán 😄
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
#1276
Nehéz eldönteni hogy viccelsz vagy komolyan gondolod ezt 😊
Lera,Dynn,Zulgron
Ez OK, én mindössze képeket, esetleg videókat említettem, azokat meg nem hinném, hogy ki tudják nyomozni, hogy melyik felhasználó is töltötte fel akármelyik képfeltöltõ oldalra...
Mindegy, ha nem kapunk semmilyen illegális infót, akkor sem dõl össze a világ, sõt, ha lefújják a játékot, akkor sem.
Mindegy, ha nem kapunk semmilyen illegális infót, akkor sem dõl össze a világ, sõt, ha lefújják a játékot, akkor sem.
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
Aláírtad, és megadtad a személyes adataidat, telefonszámodat regisztrációkor. Ha meg nem valós adatokat írtál be, úgysem vehetsz részt a bétában. Általában pont ezért postán küldik az béta adatokat, de van hogy szúrópróbaszerûen felhívnak telefonon. Fõleg a külföldieket, mert ugye ha nem tudsz angolul, nem tudsz hibát jelenteni, ergo semmi keresnivalód ott.
Lényeg, ha rajtakapnak, hogy kiszivárogtattál valamit, perelhetnek téged.
Lényeg, ha rajtakapnak, hogy kiszivárogtattál valamit, perelhetnek téged.
[merlinw.org]
#1273
igen ebben is van valami,de ha kiis szivárog serial key nélkül nem nagyon fogsz vele játszani.Szóval hiába szivárogna ki bármi is.
Crysis -t kell csak említeni.Zárt beta telepítõje kijött,serial nélkül nem tudtad használni.
Crysis -t kell csak említeni.Zárt beta telepítõje kijött,serial nélkül nem tudtad használni.
Azért én nem vennék mérget arra, hogy semmi nem fog kiszárogni. Gondolj csak arra, hogy hány warez játék jelenik meg a neten a hivatalos megjelenés elõtt... (és igenis vannak köztük "véglelges", hivatalos megjelenés állapotában lévõ játékok is. legutóbbi példa Majesty 2 😊
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
#1271
Látom nem vagy tisztába a dolgokkal a zárt bétákkal kapcsolatban.
Szerzõdést kötsz arról,hogy titoktartást fogadtsz a játék tezstelése alatt.Open beta esetén van az ,hogy akárki jöhet ,így titkolni sem kell semmit.
És igen jól mondod ,nem csinálok videót ,képeket.Nem az a célom a játékban,hogy ezeket gyûjtsem.majd akkor ha tényleg teljesen játszható lessz max akkor.
Szerzõdést kötsz arról,hogy titoktartást fogadtsz a játék tezstelése alatt.Open beta esetén van az ,hogy akárki jöhet ,így titkolni sem kell semmit.
És igen jól mondod ,nem csinálok videót ,képeket.Nem az a célom a játékban,hogy ezeket gyûjtsem.majd akkor ha tényleg teljesen játszható lessz max akkor.
#1270
"aláírtuk" hogy nem csinálunk.. <#pardon1>#pardon1>
#1269
Miért ha te bekerülsz nem csinálsz képeket, videót? Nem is írsz róla? <#taps>#taps>
REAL MADRID
#1268
hát mivel zárt beta.Így semmilyen vieót nem fogsz látni ill,semilyen beszámolót nem fogsz olvasni.
Az nem derült ki, hogy mikor indulna a béta teszt? Bár gondolom a meghírdetés után 1-2 héten belül, nem? Remélem valaki innét is bekerül, és egy csomó képet-videót prezentál nekünk 😄 - persze a legjobb az lenne, ha mindenki bekerülne 😛
#1266
Ha az adataidnal ki van pipalva hogy testelnel akk jelentkeztel.
REAL MADRID
Oks.
De akkor elég az amit csináltam? 😄
Vagy van valami külön menüpont ahol kell regelni?
De akkor elég az amit csináltam? 😄
Vagy van valami külön menüpont ahol kell regelni?
BattleTag: kabel15#2672
#1264
Biztos összeválogatják a configokat. Kisebb gép, nagyobb gép ... Általában ezt hívják tesztelésnek 😄
REAL MADRID
Jó csek nehogy az legyen hogy csak az kap teszt lehetõséget akinek 8gb ram meg 4 magos proci és egy 9800 kártyája van.
Amúgy amit leírtam az elég? Vagy kell még valamit csinálni?
Amúgy amit leírtam az elég? Vagy kell még valamit csinálni?
BattleTag: kabel15#2672
Hol kell jelentkezni?
Regisztráltam kaptam levelet be is tudok lépni de a jelentkezést sehól sem látom.
Amúgy szerintetek 2gb rammal és egy 2x1.86ghz procival be lehet kerülni?
Amúgy szerintem ez hülyeség hogy ez alapján lövik be.
Regisztráltam kaptam levelet be is tudok lépni de a jelentkezést sehól sem látom.
Amúgy szerintetek 2gb rammal és egy 2x1.86ghz procival be lehet kerülni?
Amúgy szerintem ez hülyeség hogy ez alapján lövik be.
BattleTag: kabel15#2672
#1260
Ha be akartok kerülni akkor a hangsúly a CPU-n és a RAM-on van. Hallottam azt is, hogy az ország is számít valamit, de ez szerintem butaság.
#1259
Nekem a személyes adatok megadásakor dobott mindig vissza de megoldotta a gondot hogy csak reggeltem és miután meg volt a regisztráció és sikeresen beléptem csak utánna jelentkeztem a bétára.
#1257
Ha már beregisztráltad magad és a bétára akarsz regizni akkor a köv. ted:
-Az account managerbõl (my account) kezdj el a bétára jelentkezni.
-Ne hasznáéj ékezetet!
-Országnak az egyesült királyságot, nyelvnek az angolt add meg.
-Ha visszadob az odlalra próbáld meg még párszor!
Nagyjából ennyi nekem így sikerült!
-Az account managerbõl (my account) kezdj el a bétára jelentkezni.
-Ne hasznáéj ékezetet!
-Országnak az egyesült királyságot, nyelvnek az angolt add meg.
-Ha visszadob az odlalra próbáld meg még párszor!
Nagyjából ennyi nekem így sikerült!
#1256
felhasználó név stb.Pár dologt kell beállítani utánna mindent áttudsz írni magadnak.
#1255
figyi privátban írd le a jelszódat amit akarsz meg az email címed.Megpróbálom megcsinálni neked.
#1252
Ezt lehetett várni. Simán ráugrott egyszerre a regisztrációra x millió gamer.
REAL MADRID
#1251
Nemtom ki hogy van vele, de nekem elveszi akedvemet a játéktól, ha már a regelés is úgy meg, hogy : "próbálokzz csak majd összejön..."
Én is megszívtam vele... minden OK ---> vissza a kezdõlapra
???? még a weblap is vagy a reg script is béta?
Én is megszívtam vele... minden OK ---> vissza a kezdõlapra
???? még a weblap is vagy a reg script is béta?
#1249
ez nekem még mindig egy bugos szar. IE-vel probálkozok de szarik arra hogy én mire kattintok visszadob a regisztrácios oldalra:S
nem regisztrálna nekem valaki?😄
nem regisztrálna nekem valaki?😄
#1247
Berregeltem énis.
Célszerü egyébként eöbb csak regisztrálni magatokat.Utánna a My account részben belépni teszternek.Jobban mûködik ,mintha egybõl bejelölsz mindent.
Célszerü egyébként eöbb csak regisztrálni magatokat.Utánna a My account részben belépni teszternek.Jobban mûködik ,mintha egybõl bejelölsz mindent.
#1246
Na sikerült beregelni. Egyébként én sem hibákat akarok keresni de ha bekerülök legalább tudom milyen lesz 😄
REAL MADRID
Gondoltam beregisztrálok a beta miatt...de aztán rájöttem, hogy én játszani akarok, nem pedig hibákat hajkurászni. Szóval, majd a FULL -al ...haha 😊
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Hát ránéznek az adatlapodra és ha ott 18 szerepel akkor tudják ,hogy annyi vagy egyébként meg egy szerzõdést írsz alá amiben elvileg benne van ,hogy az adataidnak meg kell felelnie a valóságnak. Viszont szerintem attól nem kell félni ,hogy ennek utánajárnak (nem is tudnak max ha beperelnek de nem fognak 1000000 16 évest beperelni mert értelmetlen pénzkidobás mert szinte minden országnak más-más az erre vonatkozó törvénye)
én ezt feladom. visszadob vagy hibát ír ki😞
majd írjatok ha nem lesz ilyen leterhelt szar. amúdj honnan tudják a készítõk hogy tényleg ki a valódi 18 éves és ki nem?
majd írjatok ha nem lesz ilyen leterhelt szar. amúdj honnan tudják a készítõk hogy tényleg ki a valódi 18 éves és ki nem?
most egy ilyen jött ki azután hogy rákattoltam a folytatásra:
warning: array_shift() : The argument should be an array in /opt/vhost/swtor.com/sites/all/modules/custom/cohort/cohort.signup.inc on line 490.
warning: call_user_func_array() : First argument is expected to be a valid callback, '' was given in /opt/vhost/swtor.com/includes/form.inc on line 366.
warning: array_shift()
warning: call_user_func_array()
egyébként nem ennyi volt a beta mert írták ,hogy 18 éven felüliek közül fognak kiválogatni hely és gép alapján tesztereket
most valamit alakult. kitöltök mindent, beírok valami fake telefonszámot rákattintok hogy menjen tovább, nem csinál semmit de legalább ott marad meg úgy láttam hogy a telefonszámnak amit beírtam az elsõ 3 számjegyét zárojelbe rakta.
#1234
fél perc, most már remélem elfog futni egyszer a gépemen, hamár megnézték mien gépem van.. 😄
(ám sztem ennyi volt a nagy béta teszt, megnézték kinek mien gépe van..)
(ám sztem ennyi volt a nagy béta teszt, megnézték kinek mien gépe van..)
nekem sikerált végre majdnem minden csak a gépem scannelése tart már vagy 5 perce igazából semmi sem történik pedig felraktam a java-t...