Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jeah, akkor már két kaszt közül is választhatok😊 Lényeg, hogy hulljanak a Jedik😊
[merlinw.org]
Az meg majdnem ugyan az mint a fejvadász nem? Mindkettõ pénzért öli a jediket.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Meg is van. http://darthhater.com/2009/11/06/imperial-agent-revealed-at-european-perss-event/
A halál csupán a kezdet...
A halál csupán a kezdet...
Spread De Love!
Azért kiváncsi leszek hogy oldják meg az egyensúlyt hogy ne mindenki sith vagy jedi legyen. Valami ütõs képesség kell a többinek is hogy csábítsa a népet.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Szerintem meg nem kell feltalálni a spanyol viaszt újra nem ezen van a lényeg legyenek érdekesek a questek a harcrendszer meg lehet hagyományos.
Ráknak se kell ezer ikon a képernyõre😄
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
Amit eddig láttunk a játékból, írányítása hasonló lesz mint a war, wow, aoc és társai.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Nem csípem ha csak a skilleket kell nyomogatni mint a bajnok és nézni ahogy két álló valaki csépeli egymást, ráadásul oda nem illõ kivédéseket csinálnak meg hasonló monoton dologkat.
Jó lenne ha nem azon múlna ki milyen erõs, hogy mekkora kocka.
Nagy sw és mmorpg fun vagyok, szóval tuti kipróbálom majd, csak már készülne el 😊
Vagy hogy kiderül ki mehet és ki nem?
BattleTag: kabel15#2672
Lera,Dynn,Zulgron
REAL MADRID
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
[merlinw.org]
Legyen csak havidíjas az SW:TOR, így legalább mindenki ugyanonnan indul.
A halál csupán a kezdet...
Lera,Dynn,Zulgron
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
REAL MADRID