Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fenrir
#1329
Nagyon csöndben vannak a bétáról is :\

A halál csupán a kezdet...

Agamemnon
#1328
Semmi értelmes hír a hétre 😞

MerlinW
#1327
Elkéstél😊

[merlinw.org]

Agamemnon
#1326
Ne hagyd, hogy elcsábítson a sötét oldal! <#ejnye1>

MerlinW
#1325
"Mindkettõ pénzért öli a jediket."
Jeah, akkor már két kaszt közül is választhatok😊 Lényeg, hogy hulljanak a Jedik😊

[merlinw.org]

Agamemnon
#1324
Imperial Agent a hivatalos oldalon; holonettel.

#1323
ha jól értelmezem, a sith agent egy bérgyilkos lesz.
Az meg majdnem ugyan az mint a fejvadász nem? Mindkettõ pénzért öli a jediket.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Jeffjohnson
#1322
Magyar oldalt olvassátok ott van a hír.

#1321
Valahol olvastam egy új Classról.
Meg is van. http://darthhater.com/2009/11/06/imperial-agent-revealed-at-european-perss-event/

Agamemnon69
#1320
Péntek van, és semmi új hír...

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

Fenrir
#1319
Az be, de az oldal ugyanolyan lassú mint régen, szinte lehetetlen bármit is böngészni rajta.

A halál csupán a kezdet...

Agamemnon
#1318
Jedi Knight bemutatva.

MarkBlade
#1317
Age of Conan.. abban is így megy, csak az a baj vele hogy pvp-ben elég körülményes mikor rohangálnak elõled. Ráadásul a casterek meg egy gombos spellekkel ledurantják az embert közben. Itt meg gondolom a lövõs karakterek kerülnek akkor elönybe.Kiváncsi leszek hogy oldják meg..
Jeffjohnson
#1316
Olvassátok el a magyar oldalt lehet ,hogy a köv. két bejelentett class a Jedi Knight és a Sith spy/agent lesz

[HUN]Crassus
#1315
veriníd😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fenrir
#1314
Hangulat meg van <#eljen>

A halál csupán a kezdet...

XenHai
#1313
1 és 2 dik new vidi
N1ggA
#1312
így van

Spread De Love!

Fenrir
#1311
Azért ez két külön idõsík, itt megszokott a sok jedi látványa (sith-é annyira nem) míg az SWG idejében szinte csak az a pár volt akiket a filmekbõl és könyvekbõl megismertünk.

A halál csupán a kezdet...

N1ggA
#1310
Az swg-t részben ez tette tönkre. De ez nem jelenti azt, hogy ezt is elfogja.

Spread De Love!

N1ggA
#1309
Sehogy se fogják megoldani, de nem is akarják. Inkább úgy csinálják a játékot, hogy normálisnak tûnjön, hogy sok a Sith és Jedi. Meglátjuk mi sül ki belõle.

Spread De Love!

#1308
Hmm... ez hogy le kell nyomni az irányokat érdekesen hangzik.
Azért kiváncsi leszek hogy oldják meg az egyensúlyt hogy ne mindenki sith vagy jedi legyen. Valami ütõs képesség kell a többinek is hogy csábítsa a népet.

N1ggA
#1307
Hát most azért bejelentettek egy új bolygót.

Spread De Love!

[HUN]Crassus
#1306
nagy a csend amióta a béta jelentkezést bejelentették....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Jeffjohnson
#1305
Combo elnyomása után ütésirányokat kell lenyomnod ,hogy végrehajtsa a combot de lehet simán csépelni is benne teljesen más mint ami a többiben van ahol ha lenyomsz egy skillt végrehajt egy ütést.

Szerintem meg nem kell feltalálni a spanyol viaszt újra nem ezen van a lényeg legyenek érdekesek a questek a harcrendszer meg lehet hagyományos.

#1304
Azért remélem az ember ügyessége is beleszól egyegy duel vagy bármi végkimenetelébe, és itt nem a skillek ügyesen egymás után nyomogatására gondolok, hanem mozgás, esetleg ugrálás ( remélem lesz benne :S bár eddig nem úgy jött le 😞( ) stb

#1303
de nyomogatni kell az ikonokat, hogy csinálj valamit.

#1302
nagyon remélm nem lessz wow filingje mert akkor kegyetlenül szar lessz.
Ráknak se kell ezer ikon a képernyõre😄

Jeffjohnson
#1301
Az AoC-ban teljesen más harcredszer van mint a többiben.

The Protector
#1300
ez is ilyen ezer ikon van a képernyõn aliglátokvmit szutyok lessz?VAgy inkább kotor online?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#1299
az rpg csak annyit takar, hogy role playing game aka szerepjáték, és nem utal, hogy milyen jelegû a játékmenet.
Amit eddig láttunk a játékból, írányítása hasonló lesz mint a war, wow, aoc és társai.

#1298
MMORPG. Benne van hogy rpg. Szoval a harcredszer a KotOR-hoz hasonló lesz.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1297
Click and Kill game lesz vagy jedi acadmy szerû szabad mozgás?
Nem csípem ha csak a skilleket kell nyomogatni mint a bajnok és nézni ahogy két álló valaki csépeli egymást, ráadásul oda nem illõ kivédéseket csinálnak meg hasonló monoton dologkat.
Jó lenne ha nem azon múlna ki milyen erõs, hogy mekkora kocka.
Nagy sw és mmorpg fun vagyok, szóval tuti kipróbálom majd, csak már készülne el 😊

[HUN]Crassus
#1296
valószínüleg még jopár hét....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

XenHai
#1295
kabel15
#1294
Amúgy mikorra várható a szerver nyitás?
Vagy hogy kiderül ki mehet és ki nem?

BattleTag: kabel15#2672

Jeffjohnson
#1293
már semmit mert ami volt azt töröltem

MerlinW
#1292
SOE, jogos. Mondjuk a szóban forgó mondatom az EA-ra szintúgy igaz😊

[merlinw.org]

MerlinW
#1291
Végig a játékról (bár még meg sem jelent) beszéltünk, nem tudom mit olvasol😊

[merlinw.org]

Jeffjohnson
#1290
Inkább a játékról beszélgessetek és hagyjátok a flame-et másik topicban így nekem is kevesebbet kell majd törölni.

#1289
Sztem SOE-ra gondolsz de nem, mivel Bioware Electronic Arts alá tartozik, szóval tuti az adja ki. Voltak róla jó rég hírek hogy nem havidíjas lesz meg itt sg-n is elõ elõ veszik emberek bizonyos idõközönként de az itemshopos dolgot egybõl cáfolták anno. Tuti nem játszanék vele én akkor mondjuk 😛

Lera,Dynn,Zulgron

#1288
GW az megint kulon kategoria.

REAL MADRID

wedge31
#1287
Fene tudja másfél évig toltam a GW és nem igazán tapasztaltam ilyeneket...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

MerlinW
#1286
Mindig havidíjasra volt tervezve, soha fel sem merült az ingyenesség. Fõleg, hogy a SOA áll emögött is. De jobb is így, az ingyenes MMO-k mindig a káoszt, csalókat és parasztokat vonzották.

[merlinw.org]

XenHai
#1285
Pontosan és van rendes bevétel forrás a szerver karbantartáshoz .Ne ilyen laggos bugos szar legyen a game.
Fenrir
#1284
Én most néha játszom a DDO-val amerikai szerveren ahol a játék ingyenes és nincs havidíj viszont az insták felét meg kell venned Turbine pontokért ami persze kemény dollárokba kerülnek. Nem tetszik ez a micromanagement ahol vehetek extra fajokat, kasztokat, xp boostokat, cuccokat, ergó ha van pénzed és gyõzöd fizetni akkor eléggé op lehetsz.

Legyen csak havidíjas az SW:TOR, így legalább mindenki ugyanonnan indul.

A halál csupán a kezdet...

#1283
Én voltam jópár closed bétában már de még sosem kaptam póstai levelet 😞

Lera,Dynn,Zulgron

Gideon Wieth
#1282
én úgy hallottam nem havidíjasra tervezték, de lehet hogy rosszul hallottam. De talán esetleg még fizetnék is érte. Mondjuk ha ilyen kártyás megoldással lesz akkor havonta 2-3000 Forintot még elviselnék, ha tényleg jó játék lesz 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#1281
Inkább havidíj mint Item Shop.

REAL MADRID

Agamemnon69
#1280
Ha nem lenne havidíjas, akkor biztosan letaszítaná a trónról a wow-ot, de kétlem, hogy eltekintenének egy ilyen hatalamas bevételi forrástól - sajnos.

Bár legalább alternatívaként lenne örökös tagság - mondjuk 1 éves elõfizetési díj ellenében 😊

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild