Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1380
Off:Csak nehogy a kék lézerkardom a fejedbe landoljon!<#mf1>
On:Látom fél világ erõhasználoval nyomul...én azért is Trooper-al vagy Agent-el leszek.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

XenHai
#1379
Ez számomra jó hír lesz kit ölni <#mf2>
#1378
Mellesleg szavazásnál eddig több a Köztársaság párti mint a Sith birodalom pártiak!XD d:

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

edios
#1377
Nem kicsit😉

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

XenHai
#1376
Nekem is bejön.
#1375
Látom a magyar oldalon el vannak ájulva Sith Inquisition-tol....
Warrior sztem jobb<#mf1>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Kandurex
#1374
A régi render trailer még mindig odabassz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1373

#1372
érdekes lenne ha nem.. 😊

XenHai
#1371
Remélem lehet sith oldalon is....
XenHai
#1370
Imádom a 2 pengéjû kardokat!
#1369
bocs dupla remélem-értXD

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1368
hátt remélem akkor remélem hogy nem csak a Consular használhat dupla pengéjû kardot...mert eléggé brutál hogy jól tudja használni az erõt+még kaszabolja az ellent dupla kardal.Akkor lehessen Jedi-nek meg a Sith Warriornak is dupla.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#1367
elég sokan "felháborodtak" duplapengéjú kard miatt, de nem értem, valószínûleg tökmindegy lesz, hogy melyiket használod, akár a kotorban (a videókban volt aki duplapengéjût, valaki simát használt)

Spread De Love!

#1366
Consular holoneten!
Hátt..ez a dupla pengéjü kard egy kicsit...
na mind1 maradok sima jedinél meg a sith warriornál.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1365
Hiába irod ezt nekem...ugyanis egyik oldalon se vagyok.Nekem tök 8 hogy most jedi vagy sith mindegyiket utálom.XD Ezért nyomulok Trooperal vagy Agent-el.😉
Ui:Sitheket jobban utálom az értelmetlen gyilkolászások miatt.Még a saját mesterüket is kinyirják....értelmes egy hit.Azt csodálkoznak ha hamar elbuknak.XD

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1364
nekem a fejvadász tetszett eddig, de most ök töltik be a "sima katonák" szerepét, igy majd szerintem hanyagolni fogom. Maradt még a sith agent és warrior. Mindkettõvel jól lehet ölni a jediket és a sz*mét lázadokat.... vagyis köztársaságiakat. ^^

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1363
Mondjuk most elbizonytalanodtam:S
Ez a Consular és Jedi között gondolkozom.
Inquisotor az nem jön be nekem...warrior jobb!😄

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1361
Majd ha lesz kieg akkor jöhet ninja ewok-od!:d
Már csak egy fajlista kéne azt nekem elég lenne ennyi info játékrol!
Majd ki adják valamikor jõvõ nyáron (bár ilyenkor majdnem mindenki nyaralni megy...) inkább jõvõ karácsonyra tippelek.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1360
Ewok ninja pl! 😊

Lera,Dynn,Zulgron

s0n1c
#1359
aminek kb. nulla köze van a star-wars környezethez
N1ggA
#1358
a játék valószínûleg a trinity systemet fogja alkalmazni (vagy annak valamilyen továbbfejlesztett (vagy visszafejlesztett) változatát), és ehhez a rendszerhez elég lesz a 8 kaszt.

Spread De Love!

s0n1c
#1357
Még ha nem is hagyományos mmorpg lesz az old republic, alapvetõen szerintem kevés a 8 class, ha lehet specializálódni akkor még talán elfogadható. De pl elfért volna egy közelharcos (brawler, teras kasi artist), medic/combat medic, engineer, stb.
#1356
Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de engem nagyon zavar hogy nincs sith trooper. 😞 És ha mindenigaz a bounty hunter veszi át a helyét 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1355
ugy értettem de tökmind1...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Pluskast
#1354
Olvasni tudsz vagy annyira figyelmetlen és lusta vagy, hogy még a banner alatti magyar oldal-ra sem kattintasz rá? Ilyen jellegû dolgokat szerintem már az általánosban is tanítanak.....

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#1353
A játék során minden kaszt számára lesz egy pont, ahol el kell döntenie milyen irányba akar specializálódni. Ennek a döntésnek nem lesz túl nagy hatása a történet alakulására, a játékstílusra viszont annál inkább. Kétféle út közül lehet választani, nyilván ez mindegyikük számára más lesz. Arra azonban figyelnek a fejlesztõk, hogy különbözõ szerepeket tudj betölteni, akármelyik osztállyal is játszol.

bõvebben a Magyar oldalon találtok infót (link a bannerban)

Agamemnon69
#1352
Nem akarnak mindent felfedni dec 3-ig. Mindössze dec 3-án mutatják be az utolsó két kasztot. Illetve ígéretük szerint, most már minden héten "rendes" hírek lesznek, nem rajzok, meg történetek.

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

#1351
Ha már mindent fel akarnak fedni dec 3-ig akkor remélem hogy mondanak
egy fajlistát is.
Eddig mindig az embereket mutogatták...az 100% hogy nem embert fogok
inditani ha ki adják a játékot.😄

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#1350
fake

Spread De Love!

Me0w
#1349
<#eljen><#hehe>

Together we'll fly someday...

Jeffjohnson
#1348
nem jelent meg de ha több info kell a bannerban ott a hivatalos és a magyar oldal linkje is

Agamemnon69
#1347
Ne szemétkedjetek 😊 Kell mind a két félnek kempelnivaló <#ravasz1>

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

triplet
#1346
Életkor:14 alatt
<#wow3>

#1344
Sziasztok! Ez a játék megjelent már? Ha igen le lehet valahonnan tölteni?

A sarlót és a kalapácsot felváltja a fagyi és a galamb. Aki nem nyal, repül.

Agamemnon69
#1343
Jedi, vagy ha van dps Consular, akkor az 😄

A sötét oldal felé nem hajlok, de ha csak az lenne, akkor Agent vagy Warrior.

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

N1ggA
#1342
valszeg Consular. Még a játék bejelentésekor eldöntöttem hogy valami healer szeretnék lenni.

Spread De Love!

N1ggA
#1341
Köztársasági oldalon Jedi Knight vagy Jedi Consular leszek, a másik kettõ nem tetszik, Sith oldalon Sith Agent és Bounty Hunter tetszik.

Spread De Love!

#1340
Most hogy megvan mind akkor kinek melyik oldalon és mi a kedvence?😄
Köztársaság:1.Trooper
2.Jedi
3.Smuggler
4.Jedi Consular

Sith birodalom:1.Sith Agent
2.Sith Warrior
3.Bounty Hunter
4.Sith Inquisit Kiváncsian várom ti véleményeiteket is!😊

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

wedge31
#1339
Jedi Consular: "Class number 7 is the Jedi-Consular. Other than the a few weeks ago revealed Jedi-Knight the Consular is not found in the first frontline. Though he can handle the lightsaber, the Consular also masters a few different long-range combat abilities such as "Sleep", "Lift" or "Smash". The class can for once be played offensively on damage oriented or specialize in healing. Therewith the Jedi-Consular is a really powerful supporter-class in The Old Republic.

Abilities:
Sleep
Lift
Smash
Force Push
Reflect"

Sith Inquisitor: "The Sith Inquisitor is the last of the totally eight character-classes, that will be at the ready with the launch of SWTOR. The Inquisitor is the counterpart of the Consular and also a fighter in the second ow. Suited with force-abilities as "shock" or "lightning-stroke" he can fire his enemies up, as we were able to convince ourselves during a thorough gaming session.One quest sent us into an old Sith grave, with swarms of huge killer-worms (K'lor'slug Ravager) and deserted Imperials running around. With the aid of the area-of-effect skill "Overload", that can not only damage nearby enemies, but also knock them down a stun for a few seconds, we quickly killed the brood.

Abilities:
Sabrestrike
Shock
Execute
Overload
Lightning Stroke
Whirlwind
Dark Gift
Call Ferry
Dark Meditation"

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

N1ggA
#1338
talán a consular lesz a healer

Spread De Love!

Agamemnon69
#1337
Egyenlõre még nincs hivatalos információ. Majd dec. 3-án minden-KI-derül. <#ravasz1>

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

#1336
.....-_- megin jedi meg sith?
ez értelmes a jedi consular a jedi kaszton belül kéne lennie mint pl:
jedi guardian,jedi sentinel...

ha ez lesz a nagy durranás akkor grt!
én jobban örülnék egy droid,vagy healer kasztnak na mind1!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Agamemnon69
#1335
"...A téma indítója 3 különbözõ forrást is megjelöl, ahol állítják a Sith Inquisitor-ról és a Jedi Consular-ról van szó. Gyanúsan egybevág ez az mmorpg.com cikkével, ahol kasztok leleplezését ígérik 3-án.
"

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

Strahd_
#1334
😉 mondjuk hogy nem keszul el a jatek 😛

[HUN]Crassus
#1333
nemkicsit, nagyon.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#1332
az esetek 99% ban a nagy durranás mindíg a végén jön.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1331
Eddig nekem:
Köztársaságnál Trooper jön be.
Sith birodalomnál meg a Sith spy.
De még megvárom azt a 2 kasztot, sztem azok már nem lesznek egy nagy durranás...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Agamemnon
#1330
Talán dec 3. után lesz arról is szó, feltéve, hogy 3-án tényleg bemutatják a másik két kasztot is.