Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
On:Látom fél világ erõhasználoval nyomul...én azért is Trooper-al vagy Agent-el leszek.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Warrior sztem jobb<#mf1>#mf1>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Spread De Love!
Hátt..ez a dupla pengéjü kard egy kicsit...
na mind1 maradok sima jedinél meg a sith warriornál.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Ui:Sitheket jobban utálom az értelmetlen gyilkolászások miatt.Még a saját mesterüket is kinyirják....értelmes egy hit.Azt csodálkoznak ha hamar elbuknak.XD
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Ez a Consular és Jedi között gondolkozom.
Inquisotor az nem jön be nekem...warrior jobb!😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Már csak egy fajlista kéne azt nekem elég lenne ennyi info játékrol!
Majd ki adják valamikor jõvõ nyáron (bár ilyenkor majdnem mindenki nyaralni megy...) inkább jõvõ karácsonyra tippelek.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Lera,Dynn,Zulgron
Spread De Love!
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
bõvebben a Magyar oldalon találtok infót (link a bannerban)
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
egy fajlistát is.
Eddig mindig az embereket mutogatták...az 100% hogy nem embert fogok
inditani ha ki adják a játékot.😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
A sarlót és a kalapácsot felváltja a fagyi és a galamb. Aki nem nyal, repül.
A sötét oldal felé nem hajlok, de ha csak az lenne, akkor Agent vagy Warrior.
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
Spread De Love!
Spread De Love!
Köztársaság:1.Trooper
2.Jedi
3.Smuggler
4.Jedi Consular
Sith birodalom:1.Sith Agent
2.Sith Warrior
3.Bounty Hunter
4.Sith Inquisit Kiváncsian várom ti véleményeiteket is!😊
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Abilities:
Sleep
Lift
Smash
Force Push
Reflect"
Sith Inquisitor: "The Sith Inquisitor is the last of the totally eight character-classes, that will be at the ready with the launch of SWTOR. The Inquisitor is the counterpart of the Consular and also a fighter in the second ow. Suited with force-abilities as "shock" or "lightning-stroke" he can fire his enemies up, as we were able to convince ourselves during a thorough gaming session.One quest sent us into an old Sith grave, with swarms of huge killer-worms (K'lor'slug Ravager) and deserted Imperials running around. With the aid of the area-of-effect skill "Overload", that can not only damage nearby enemies, but also knock them down a stun for a few seconds, we quickly killed the brood.
Abilities:
Sabrestrike
Shock
Execute
Overload
Lightning Stroke
Whirlwind
Dark Gift
Call Ferry
Dark Meditation"
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
ez értelmes a jedi consular a jedi kaszton belül kéne lennie mint pl:
jedi guardian,jedi sentinel...
ha ez lesz a nagy durranás akkor grt!
én jobban örülnék egy droid,vagy healer kasztnak na mind1!
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
"
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Köztársaságnál Trooper jön be.
Sith birodalomnál meg a Sith spy.
De még megvárom azt a 2 kasztot, sztem azok már nem lesznek egy nagy durranás...
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.