Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s0n1c
#1430
Windu Yoda után talán a legerõsebb jedi volt, hozzá képest Obi-wan is egy csicska. Próbáljatok meg elvonatkoztatni a filmektõl, és ne sand-box mmot várjatok. És játszatok a kotor i-ii-vel 😊
Kandurex
#1429
...igazából ez az egyetlen dolog amibe belelehet kötni,..a többitõl nem tartok, ez viszont pöppet zavaró, majd meglátjuk

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

V43 1105
#1428
Nyugodj már meg.. majd lesz ami lesz, én aztmondom elõbb játszunk vele 1-2 órát és utána alkossunk véleményt : o)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

N1ggA
#1427
Az SWG-vel ellentétben az SWTOR világába beleillik a sok Jedi kevés nemJedi felállás. Az SWTOR-nak nem az lesz a lényege, hogy az SW univerzumban élj, hanem az, hogy Republic-Sith háborúban játssz. Szóval én annyira nem aggódok.
Fõleg, hogy ez a 60%-40% nem is olyan rossz, hisz a választható kasztok fele Erõhasználó csak, így viszonylag jól el lesz osztva.
Az NGE-SWG-vel az volt a legnagyobb baj, hogy 9 kasztnál volt az, hogy 60% játszott egy kaszttal, és 40% a másik 8-cal.
Szerintem túlreagáljátok ezt a problémát.

Spread De Love!

HiPPoNaX
#1426
Igen, üzletpolitikai szempontból nyilván sokkal jobban megéri az a verzió, hogy bárki rohangászhat erõhasználó karakterrel. Csak ez így nem igazán klappol a SW univerzumhoz 😄 Fõleg akkor nem, ha így az egyensúly miatt túl táposra kell venni a nem erõhasználókat.

Az alkohol öl, butit és gyomorba döntöm.

Kandurex
#1425
Na, most ugyan ezt a képet fordítsuk* meg...röhej 😊


*Töméntelen Jedi állja körbe a fejvadászt

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1424
Ez. 😄

Kandurex
#1423
ahh...az emlékek, az elsõ MMORPG -ém az SW volt..de tetszett!..😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#1422
Geci jó volt vadászni rájuk 😄

...volt felelõsség és érdekesség az egészbe! Szerintem is kiváló rendszer volt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Torzonborz
#1421
ha nem is 1 de több trooper padlóra küldhet egy jetájt. elég csak SW III-ra visszaemlékezni.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1420
Aztán azután 1 órával meg ott volt Jango Fett meg Sámuel rövid és gyászos, párharcnak nem igen nevezhetõ afférja... 😊

Viccen kívül értem én, hogy változatos kasztokat szeretnének csinálni, meg elég izzadtságszagúan belemasszírozható ez a dolog a világba, de azért az alapján, ahogy eddig ismertük a star wars-t, eléggé megerõszakolják a bennem/bennünk kialakult képet azzal, hogy pl. egy trooper vagy egy smuggler felér majd egy jedivel vagy sith-el.

Jobb megoldást nem tudok, vagy ez, vagy mindenki jedi/sith lesz, vagy hosszas sötétben tapogatózás után lehet unlockolni az erõérzékeny karaktert, mint az swg kezdetén. Ez utóbbi számomra szimpatikusabb, vhogy még mindig elõttem van az a néhány klasszikus kép az elsõ swg-s jedirõl, ahogy a canteenban körbeállják, faggatják, ajánlatokat tesznek a kardjára, meg a másik, ahol fut a pusztában és amolyan Brian élete módra rohan a tömeg utána. 😄

#1419
Nem értem hogy mért ba*ogatja mindenki Jediket...Kandurex! kevés jedi legyen? Ahogy látom mivel bejött ez Sith Inquizitor a világ háromnegyede a birodalom oldalán lesz...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

s0n1c
#1418
SW:TOR az Episode I elõtt játszódik kb. 3-4000 évvel, a két játék, ami (nagyjából (-300 év)) ebben az idõszakban játszódik és alapjául szolgált az mmonak a KOTOR I és II, amikben bizony rohadt sok jedi/sith van.
s0n1c
#1417
Kényes kérdés, ez így van, de próbáld úgy felfogni, hogy ezek a jetik, akik a swtorban kreálódnak a játékosok által, nem ikonok, mint windu, vagy yoda, vagy palpatine, hanem "mezei" erõérzékeny karakterek.

Kföldi forumokon a force-sensitive / non force-sensitive arány kb. 60/40% (a sith-republic arány meglepõ, de szinte mindenhol 50-50%) a szavazások alapján, szerintem ez bíztató, na persze abszolút nem reprezentatív. A vér istván osztagokkal, meg sajnos nem tudsz mit kezdeni 😊
edios
#1416
Sztem arra céloz, h kicsit illúzióromboló lesz egy olyan világban szaladgálni, ahol rajtad kívül szinte mindenki jedi/sith, hiszen a filmek alapján még a köztársaság fénykorában is csak nagyon kevesen voltak.

De nem sok választásuk van a fejlesztõknek. Ha kihagynák az erõhasználókat, akkor jelentõsen megfogyatkozna a potenciális elõfizetõk tábora. Legjobb esetben annyit tehetnek (és sztem TOR esetében is errõl beszélhetünk), hogy legalább olyan hatékonnyá teszik az összes másik osztályt, mint a jedi/sith, és akkor egyensúly lesz az erõben😊

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Kandurex
#1415
Jó maradjunk annyiba, szerintem a megfelelõ út az SW világban:

kevés: dzsedáj
sok: egyéb kaszt

mint, ahogy az összes létezõ könyv, film, játék eddig is taglalta

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Torzonborz
#1414
szvsz többrõl szól az de ebbe itt nem biztos hogy bele kell menni.

mindenesetre az biztos hogy a jeti/sith classon kívül a többit is élvezetessé/hasznossá kell tenni hogy meglegyen a megfelelõ alternatíva.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

XenHai
#1413
SW alapból a sith vs. jedi ellentétrõl szólt .Nem csoda hogy domináns az erõ használok kasztjai.
Kandurex
#1412
Pont ez a problémám...

Ez az út járható, ha nincs korlátozás, felerõsítik a többi karakterosztályt, akkor meg mi értelme van a jedi kasztnak?! Attól, hogy a fénykorát élte a régi köztársaságban, akkor sem ugrott elõ minden bokorból egy "Jeti"...nem azt mondom, h nem kell, sõt, kifejezetten szükség van az SW világban rájuk,...de annyi számra, mint a rohamosztagosok!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

s0n1c
#1411
Próbáljuk már meg elfogadni, hogy ez az era errõl szól. SWG-be valóban hülyeség volt a jediket belerakni olyan formában, ahogy azt megtették. Ez viszont nem swg, hanem swtor, ebben az idõszakban a jedik a köztársaság õrzõi, a sith birodalom pedig a fénykorát éli. Az erõ ennek az mmo-nak az alap pillére, nem korlátozhatják le. És bízzunk egy kicsit a Bioware-ben is, nem az a cég, aki mindenféle szart szokott az asztalra rakni.

Egyébként attól, hogy fénykardod van nem leszel mindenható, ezzel tisztában vannak a fejlesztõk is, egyik interjúban erre a kérdésre egyébként az epi II-ben látható obi-wan és jango fett párharcát hozták fel, ami a legjobb példa arra, hogy mennyire van esélyük a nem erõérzékeny karaktereknek az erõérzékenyekkel szemben.
N1ggA
#1410
Consular leszek

Spread De Love!

#1409
bounty hunter, sith warrior, agent. Ezek a szimpatikusak. 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Agamemnon69
#1408
Az ember nem azért szeretne SW:TOR-al játszani, hogy pizzafutárként játszon; fõleg nem, ha lehet Jedi vagy Sith is...<#ravasz1>

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

Kandurex
#1407
A sok dzsedáj...nem lesz ez így jó, valahogy be kellene korlátozni a sok erõ érzékeny karaktert, legalább valami kurva nehéz fejlõdési rendszerrel...már csak, hogy ne kapjon azonnal minden Vér István azonnal lightsaber -t...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Agamemnon69
#1406
Jedi wari.

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

Torzonborz
#1405
smuggler vazze . az lenne a jó ha lopkodni is lehetne vele. az összes kötsög jetitõl elcsórnám a fénykardját. <#hehe>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

gibson9
#1404
Bounty Hunter

edios
#1403
Jedi Consular

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#1402
Sith Warrior

XenHai
#1401
Sith Inquizitor
#1400
Na és itt ki mivel fog nyomulni elöször? Én Jedi Knight vagy Trooper-al indittok lehet.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1399
Megnéztem énis és 100% igaza van!

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1398
Kár hogy nincs ignore <#buck>

Lera,Dynn,Zulgron

#1397
Szerintem meg tök mind1 ilyen sza*ságon veszekedni! Mindegyikötöknek igaza van de akkor is ha én most fénykard helyett "lézerkardot" irok akkor ugyis tudod hogy mirõl van szó...mind a 2 szó esetében 1 dologra gondolsz...akit meg zavar az ne olvassa el!<#mf2>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#1396
Nem bizonyít semmit, csak azt, hogy létezik a kifejezés: "lasersword"

Spread De Love!

edios
#1395
Ez így van, csak nem tudom mit bizonyít😊

Attól h a laikusok azt mondják az amerikai focira, h rögbi, még nem az.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#1394
Episode I-ben Anakin egy 9 éves rabszolga kisfiú aki meséket hallott a jedikrõl kb 😛

Lera,Dynn,Zulgron

#1393
<#hehe>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Kandurex
#1392
Láttam a filmet, nekem a lightsaber ugrik vissza.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#1391
ugye?! 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

N1ggA
#1390
Anakin Skywalker: You're a Jedi Knight, aren't you?
Qui-Gon Jinn: What makes you think that?
Anakin Skywalker: I saw your laser sword. Only Jedi carry that kind of weapon.
Qui-Gon Jinn: Perhaps I killed a Jedi and took it from him.
Anakin Skywalker: I don't think so. No one can kill a Jedi.
Qui-Gon Jinn: I wish that were so.

Spread De Love!

N1ggA
#1389
Ep I-ben a kis Anakin is mondja asszem Qui-Gonnak hogy "I saw your lasersword." Van olyan "nyelvjárás" ahol laserswordnak mondják

Spread De Love!

#1388
ha már itt tartunk, a saber az szabja nem? A kard az sword. 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Kandurex
#1387
Pedig nagyon nem mindegy lightsaber <> lasersaber <#gonosz3>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1386
én a 3. oldalon képzeltem el a fejvadászokat, és csempészeket 😞😞😞😞😞😞 T.T T.T

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1385
Egy 3. oldal lehet késõbb egy kiegészítõ.

REAL MADRID

#1384
Off:akk fénykard bazd+ haggyá már ilyen sza*ságokal...<#beka3>
On:Kár nincs olyan karakter ami egyik oldalon se állna...pl:mandalorianokal is nyomulnék szivesen!<#idiota>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

edios
#1383
lézer

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Kandurex
#1382
Így van, legalább bõven lesz "lázadó kutya" akit halomba lehet majd aprítani.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

XenHai
#1381
off: Elöbb lesz belõled trafó öcsém <#mf1>
on: Ez igaz e azért szép számmal van fejvadászok is.