Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Fõleg, hogy ez a 60%-40% nem is olyan rossz, hisz a választható kasztok fele Erõhasználó csak, így viszonylag jól el lesz osztva.
Az NGE-SWG-vel az volt a legnagyobb baj, hogy 9 kasztnál volt az, hogy 60% játszott egy kaszttal, és 40% a másik 8-cal.
Szerintem túlreagáljátok ezt a problémát.
Spread De Love!
Az alkohol öl, butit és gyomorba döntöm.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
...volt felelõsség és érdekesség az egészbe! Szerintem is kiváló rendszer volt.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Viccen kívül értem én, hogy változatos kasztokat szeretnének csinálni, meg elég izzadtságszagúan belemasszírozható ez a dolog a világba, de azért az alapján, ahogy eddig ismertük a star wars-t, eléggé megerõszakolják a bennem/bennünk kialakult képet azzal, hogy pl. egy trooper vagy egy smuggler felér majd egy jedivel vagy sith-el.
Jobb megoldást nem tudok, vagy ez, vagy mindenki jedi/sith lesz, vagy hosszas sötétben tapogatózás után lehet unlockolni az erõérzékeny karaktert, mint az swg kezdetén. Ez utóbbi számomra szimpatikusabb, vhogy még mindig elõttem van az a néhány klasszikus kép az elsõ swg-s jedirõl, ahogy a canteenban körbeállják, faggatják, ajánlatokat tesznek a kardjára, meg a másik, ahol fut a pusztában és amolyan Brian élete módra rohan a tömeg utána. 😄
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Kföldi forumokon a force-sensitive / non force-sensitive arány kb. 60/40% (a sith-republic arány meglepõ, de szinte mindenhol 50-50%) a szavazások alapján, szerintem ez bíztató, na persze abszolút nem reprezentatív. A vér istván osztagokkal, meg sajnos nem tudsz mit kezdeni 😊
De nem sok választásuk van a fejlesztõknek. Ha kihagynák az erõhasználókat, akkor jelentõsen megfogyatkozna a potenciális elõfizetõk tábora. Legjobb esetben annyit tehetnek (és sztem TOR esetében is errõl beszélhetünk), hogy legalább olyan hatékonnyá teszik az összes másik osztályt, mint a jedi/sith, és akkor egyensúly lesz az erõben😊
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
kevés: dzsedáj
sok: egyéb kaszt
mint, ahogy az összes létezõ könyv, film, játék eddig is taglalta
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
mindenesetre az biztos hogy a jeti/sith classon kívül a többit is élvezetessé/hasznossá kell tenni hogy meglegyen a megfelelõ alternatíva.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ez az út járható, ha nincs korlátozás, felerõsítik a többi karakterosztályt, akkor meg mi értelme van a jedi kasztnak?! Attól, hogy a fénykorát élte a régi köztársaságban, akkor sem ugrott elõ minden bokorból egy "Jeti"...nem azt mondom, h nem kell, sõt, kifejezetten szükség van az SW világban rájuk,...de annyi számra, mint a rohamosztagosok!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Egyébként attól, hogy fénykardod van nem leszel mindenható, ezzel tisztában vannak a fejlesztõk is, egyik interjúban erre a kérdésre egyébként az epi II-ben látható obi-wan és jango fett párharcát hozták fel, ami a legjobb példa arra, hogy mennyire van esélyük a nem erõérzékeny karaktereknek az erõérzékenyekkel szemben.
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Lera,Dynn,Zulgron
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Attól h a laikusok azt mondják az amerikai focira, h rögbi, még nem az.
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
Lera,Dynn,Zulgron
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Qui-Gon Jinn: What makes you think that?
Anakin Skywalker: I saw your laser sword. Only Jedi carry that kind of weapon.
Qui-Gon Jinn: Perhaps I killed a Jedi and took it from him.
Anakin Skywalker: I don't think so. No one can kill a Jedi.
Qui-Gon Jinn: I wish that were so.
Spread De Love!
Spread De Love!
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
REAL MADRID
On:Kár nincs olyan karakter ami egyik oldalon se állna...pl:mandalorianokal is nyomulnék szivesen!<#idiota>#idiota>
-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯