Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55251
Az valami bug lehetett, mert engem még egyszer se rakott preferredre, amíg le nem járt az előfizetés, mindegy mikor mondtam le.

#55250
Arra azért érdemes odafigyelni, hogy a 30 napos recuiring (ismétlődő) előfizetésnél ne a vásárlást követően azonnal mond le az előfizetést (cancel subscription), mert a játék azonnal visszatesz téged Preferedbe. A befizetett napok ilyenkor nem vésznek el, mert újraelőfizetésnél hozzászámolódik az újhoz.

Most hétvégén járt úgy az egyik guild társam, hogy előfizetette a 30 naposat, majd rögtön rányomott a cancel-re, hogy 30 nap múlva ne vonja le még egyszer a pénzt a játék. A fentiek miatt azonnal Prefered-be került, pedig ott figyelt az 500 CC az accountján és már tudott 65-ig fejlődni. Újra visszaaktiválta az előfizetést (technikailag újra előfizetett a 30 napra, de a pénz másodjára nem vonta le a játék tőle, mondván a következő pénzlevonási dátum még 30 nappal későbbre esik) és most már tud előfizetőként játszani.

Röviden és tömören, ha előfizetsz 30 napra, akkor csak az utolsó(előtti) napon mond le az előfizetést.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55249
Semmi ilyen. Ahogy elofizetsz es aktiv az elso honap (30 nap), mar meg is szuntetheted az elofizetest. Bar lehet jobban jarsz, ha esetleg ilyen amazon swtor bundle jellegu dolgot veszel, mert nagyjabol azonos aron sokkal tobb extrat kaphatsz egy uj account eseteben, ahol nem volt meg elofizetes aktivalva.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55248
Köszönöm a válaszokat, viszont ha most előfizetek a 30 naposra azt bármikor le tudom mondani, tehát nincsen büntetés azért mert elvileg 30 naponta lenne a levonás de én a második 30 napot már nem akarom kifizetni?

#55247
Mikor pref lettem nekem postázta az artifact itemeket.De az règ volt.Cc-böl unlockoltam az artifact cuccokat.Vagy kèt ève.

PiszkosFred
#55246
Azert az elofizetes alatt megszerzett targyakat tovabbra is hasznalhatja, nem? Nem csak az ujonnan szerzett "lila" cuccok hasznalata lesz csak korlatozva?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55245
Termèszetesen el veszik,prefered leszel.Mèg a pènzed is el lesz vève ha több mint 350k.

#55244
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, ha előfizetek akkor ugye hozzá férek a lila cucokhoz meg lehet 3 crew skillem, de ha lejár az előfizu akkor ezeket automatán elvesztem?

#55243
#55242

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55241
Nagyon ugy nez ki, hogy ez a trukkozes a korabbi 1-2 honapban is inkabb bug volt, mint sem lehetoseg. Most mar valoszinuleg nem kapsz a refes 7 napert semmit, csak "sima" 7 napot, semmilyen ehhez hasonlo promocios akciohoz nem eleg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55240
a datacronok kb 90% simán szolózható, van amihez 2 ember kell és van a fleet datarcon, ami olyan 4-8 embert igényel.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55239
azt hittem bőven lejárt, de KOTFE okt 27-n jelent meg, akkor aktiváltam utoljára referralt, amivel megkaptam a kieget. Akkor a HK55 compról lecsúszok, mert előfizetni nem fogok, csak gondoltam trükközök kicsit. Köszönöm azért a linket és a helpet 😊
#55238
Köszi,mivel máskor mondtátok hogy a datacronok összegyűjtéséhez sok ember kell így bele sem fogtam,csak azok vannak meg amiket véletlenül találtam meg.

#55237
MGSS (link)

Először az alderaani gátnál lévő datacronhoz kell.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55236
Mint volt elofizetonek, 90 napnak elvileg el kell telnie a ket aktivalas kozott.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Panzeradler
#55235
Ha voltál sub akkor elvileg megkellet kapnod. Belépve nézted? Kis csomagot is megkaptad?
#55234
Köszönöm, elvileg aktiváltam, de mint visszatérő nem kaptam meg a 7 napot...van átfutási idő, vagy csak szívat? utoljára KOTFE launchkor voltam sub.
#55233
Mágneses puska?

Panzeradler
#55232
#55231
Sziasztok. tudna valaki esetleg egy referral linket dobni nekem? 😊 köszönöm.
#55230
óóó, igen. Mikor a sokadig próbálkozás után is ledobott a mágneses puska, ha a cél előtt nem sikerült kb 0.5 másodperccel leugrani 😄

Ennél talán egy szemetebb datacron volt: Corellia, birodalmi oldalon willpower, mikor lehetett a mozgó platformokon/csöveken/dobozokon ugrálni, egy rossz mozdulat és már zuhant is a mélybe az ember...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55229
Pedig pont az volt a lényeg: a nagy csoport, az összefogás, az ökörködés, ha valami nem sikerül 😄

Most nézem, tényleg megoldható-e egyedül (szvsz már ott elvérzik a dolog, hogy karakterváltásnál nem biztos, hogy ugyanabba az instance-be tesz vissza, mint ahol voltál).
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.09. 21:26:43

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55228
a videót most nem néztem meg, de már egy ideje nem kell hozzá annyi ember, mint régen (persze a kristály és a mágnesese puska elvileg még mindig alapkövetelmény)

Illetve kicsit előrelátóbb csoportok egy sorc/sage karaktert fent hagynak és akkor csak pullolni kell a népeket felfelé, nem kell a konzolokkal és egyebekkel szórakozni.

Nekem a matrix shardok nem minden karakteremnek jelennek meg, pedig elvileg valamelyik patch visszahozta őket, más is tapasztalt ilyet? illetve a class buffok mindig "ledobódnak" a társakról...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55227
A repes fleet dc engem is érdekelne, az időponttól függően szívesen segítenék 😉
(Bár pár éve egyszer már besegítettem egy csoportnak, csak bugos volt az ajtó, s nekem nem lett meg végül.)
Láttam egy fura videót, melyben valaki leszólózza két saját karakterével. Nem tudom, mennyire valós, van benne pár problémás rész 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55226
Thx a helpet
#55225
#55224
Sehova mert f2p játékosnak 250 ezer pénze lehet úgy tudom,prefnek 350k.
De kérj valakitől refer linket és lesz egy hetes előfizud,addig meg korlátlan pénzed lehet.

MarkBlade
#55223
A gyűjtőszámládra kerül. Ha veszel Escrowot aszem így írják akkor tudod felszabadítani..
#55222
Hali. f2p játékosként ha van 70.000 pénzem és valamit eladok 150.000k-ért a +20k az hova kerül? Megy a levesbe?
#55221
Köszi az infót, így már értem miért nem találtam 😊
#55220
Data Crystal-ért nem mindent tudsz megvenni:
- Relic nem létezik 208-as szinten, csak a régi 186-os és a 216+ felettiek léteznek. Így egyik lehetőség, hogy 200 Glowing Data Crystal-ból vásárolsz a vendornál USE típusú 216-os relic-et, vagy eljársz Operation-re a 216 EQUIP relic-ért.
- Mainhand fegyver nem vásárolható semmilyen féle Data Crystal-ért, csak Offhand. Tehát Common 208, Glowing 216 és Radiant 220 offhand vásárolható. Mainhand-be vagy Heroic 2+ Starfortress-ben szerzel 208-as Hilt/Barrel-t (bónusz bossok és a főboss dobhatja), vagy elmész megint Operation-re és 216-ost megszerzed a főboss-októl.
- könnyítés lehet, ha van ismerősöd, aki tud már 216+ cuccokat gyártani, mert akkor jó eséllyel csak DMC-t (Dark Matter Catalyst) alapanyagért cserébe hajlandó neked kraftoltni. 216 Hilt/Barrel-hez 1 DMC kell, míg 216 Relic-hez 2 DMC. 220-as cuccokhoz már 3 DMC kell. 216 Implant is gyártható, de fejből nem emlékszem az alapanyag igényére.
- a legdrágább megoldás, hogy a fentieket megveszed GTN-n sok millió creditért 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

Terawatt
#55219
Ott leginkább az új karakterek jutnak előtérbe. Lana Beniko pl nekem nagyon bejött.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55218
Még nem tudom. Befejezem a sztorit és meglátom. PvP nem nagyon vonz (WoW-ban pvp-ztem eleget 11 év alatt)..
Vagy Smugglert húzok fel, mert még tart az előfizu vagy kicsit pihentetem a játékot.
A játék sztori vezetése nagyon tetszett. Annyi picit zavart, hogy a Hutt és Revan kieg alatt a companionjaimnak semmi szerep nem jutott. Most KotFE alatt legalább volt 3 mondata Kirának 😊 (Jedi Sentinellel vagyok).
Terawatt
#55217
Hajrá ! 😊 PvP geart is elég hamar össze lehet szedni. Kicsit ráérzel akkor jópofa.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55216
Na elértem a KotFE chapter 4-et, és pont meg is lett a lvl65 😊 Ami volt common data crystalom el is vertam gearre. Kivéve relic és fegyver. Azt még nem találtam, a többi cuccom 208-as epic lett. 😊
Most végig viszem a sztorit, amíg engedi, aztán majd meglátom mihez kezdek.
#55215
Chapter X: Anarchy in Paradise Teaser “Firebrand” (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55214
A HK-51 partok amik FP-ben szerezhetőek meg, 4.0 óta Solo módban is elérhető. Alapvetően szerintem nem bonyolult, max Tarisnál, a nagy terület miatt kell szívni vele, nekem mindig az tartott sokáig, a többi aránylag hamar megvolt.
Terawatt
#55213
És még újabb model is. Proliknak majd kiadják a HK-55c-t <#nevetes1>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55212
Ha HK-51 ilyen bonyolult megszerezni, akkor inkább hagyom 😄 Úgy is előfizetett vagyok, úgyhogy lesz HK-55.
#55211
Igen, tényleg, megtaláltam, köszi 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Terawatt
#55210
Van valami gomb amivel lehet resettelni a flashpointokat. talán a portrédra jobb klikk és ott dobja fel az opciót.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#55209
Jogos, rosszul írtam. A Maelstrom-nél a quest giver háromféle módot ajánlott fel nekem:
- tactical
- solo mode
- hard mode

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A solo mode leszintez (azt hiszem) lvl39-re és adja a droidot pluszban segítségnek. A másik kettő felszintez lvl65-re, s elég nehezek (próba gyanánt szólózni próbáltam, de nem sikerült).
A próba alatt bugra is futottam: ha megkezdek egy nehezebb változatot, de kilépek és eldobom a küldetést, akkor nem tudok szólót kezdeni, mert még látja a nehezebbet is. (Talán a napi reset után megjavul. 😊

A Maelstrom Prison előtt érdemes megcsinálni a Taral 5-öt, történetileg kapcsolódnak. 😉
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.06. 13:45:56

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55208
Elkezdtem egy táblázatban összeírni, hogy melyik küldetés mennyit ad. Így a body és trash lootokat is beleszámolván nekem az jött ki, hogyha mindegyik (66 darab) Heroic 2+ küldetést (bónusz küldetésekkel együtt) megcsinálom, akkor azzal legalább 2 millió credit összejön. A klasszikus régi heti (Weekly) bolygó küldetésekkel is összejön 1 millió credit, csak a Yavin 4-es ad 300k-t.

Szóval hetente egy karival simán összejön a 3 millió credit, de ha több karival esel neki a pénz farmolásnak, akkor arányosan több. Én speciel minden héten elköltök a karijaim / stronghold-jaim fejlesztésére átlag 5 milliót, plusz a guild bankba beteszek 1 milliót és még mindig marad egyebekre. Igaz én minden este játszok 3-4 órát.

#55206: kiemelkedő szerver lagot én nem tapasztalok este 10-11 körül, inkább a december eleje óta előjövő időnkénti (napszaktól független) lag pike-okat. Ez utóbbi betudható a film és karácsony miatti megnövekedett játékosállománynak és szerver túlterheltségeknek.

HK-51: továbbra is kell egy normál (Maelstorm Prison?) és egy hard (False Emperor) flashpoint a megszerzéséhez. Kábé 2 hete csináltam meg az egyik karimnak.

A hard változat 4 fős, tehát ne nagyon próbáljuk leszólózni és csak innen esik továbbra is az egyik HK alkatrész, a False Emperor a normál verziójából nem. Ha szólóban is esik (nem tudom), akkor szerintem az csúnya bug 😊

A Maelstorm Prison szóló verzióját nem ismerem, van egyáltalán? Normálban viszont biztosan esik a HK alkatrész.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55207
Hat en sem probaltam 4.0 utan a skalazodas miatt, de ha szolo modban is adja a cuccokat, az nagyon jo es nagy szerencse. Ha valaki probalta, irhatna rola, miheztartas vegett.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55206
Az SM és HM mellé van harmadiknak Solo Mode is, ami az swtor.com fóruma szerint elvileg adja a cuccost. De biztosra nem tudom, nem próbáltam, csak a HM-t, de abból bolsterezett lvl65 küldi lett teljes csapatra méretezve (a 208-as geart viselő sorcim 5-6 másodpercig bírta, a 190-es JK addig se 😄)

Srácok, mostanában nem tapasztalt valaki este 10-11 után 50-120k ms körüli lageket? Elseje óta ilyen tájban teljesen játszhatatlan a játék. (Igazság szerint más, pl. az STO is lagos ilyentájt, csak jobb lenne, ha a szerverekkel lenne valami, mintha nálam nem szeretné a trékom drótja a mínusz tíz fokot xD)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.01.05. 23:42:50

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55205
Azt raersz kesobb is, ugysem ket perc es addig keress embereket majd a hardmode foundryra, ha esetleg KOTFE/skalazodas miatt mar nem szolozhato az sem.

#55204
Na, akkor jol emlekeztem. 😊 Title remlett, meg talan egy inventory modul, de az unify color csak egy kosza emlek volt. Kosz.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 21:56:54

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MarkBlade
#55204
Van benne!
#55203
Na már a Revant kieget tolom, eddig ez jobban bejön mint a Hutt. 😊
Viszont most jöttem rá, hogy HK-51-et nem szereztem meg, úgyhogy majd pótolnom kell valamikor.
PiszkosFred
#55202
Bar lehet, hogy rosszul emlekszem, de a refer friend linkert kapott "ajandek" csomagban is van egy ilyen unify color unlock, mielott megveszed, lehet ennek kellene utananezni, megiscsak ingyen lenne igy.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.01.05. 16:54:40

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”