Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#55351
Jaja. Bar nem volt veszes. (Egy orat ha jatszottam, epp' Hothon csinaltam Blizz meg Q.... "ork" recruit cuccait, de erezheto volt pont az ido alatt is, hogy neha nem ugy mukodnek a dolgok, ahogy megszoktam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55350
Tegnap több guild társamnak is gondja volt a t-home szolgáltatással, elsősorban a külföldi oldalak elérésével. Volt ami bejött, volt ami nem. SWTOR órákon át nem indult el nekik, nem tudtak csatlakozni a szerverhez. Valamikor este 9-10 óra körül normalizálódott a helyzet.

Nekem inkább az volt a gondom, hogy iszonyatosan laggolt a játék tegnap. Akár Nar Shaddaa-n csináltam a Heroic 2 küldetéseket, akár Operation-ön voltam, rendszeres lagpike-jaim voltak. Más is tapasztalt ilyet?

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55349
Jah, úgy nézve pont most kaptam két napos küldiket a hét naposak helyett, szerencsére nem kellett sokat tölteni 😄
SWTOR/STO nekem nincs steam/arc/origin alatt telepítve, így mára kihagyom őket, pedig lett volna még egy jó kis százmillás bizniccem. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55348
Egy kicsit tudtam STO-zni,de steamről,nem arc-ról,nekem nincs napi küldi,mert 8-10 napos küldijeim vannak.<#whatever>

#55347
Nálam megy az arc, a napi küldi is letudva, még pár játék is indulna, csak a fontosabbak nem. Grindhiányom lesz végül 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55346
Jah tudom ARC hulla,Origin épp csak lébecol,Gta online hulla és még sorolhatnám.
WOT-ban 30-1200 közt ugrál a ping meg a pong.<#vigyor>

#55345
Igen-igen, tréhómos vagyok. Fura, az off-topic Cryptices játékok közül se megy mind, ahogy próbálgattam. Akkor reméljük a gyors javítást 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55344
Nem volt ma patch, enegm siman beengedett. Valoszinuleg a Plata kollega altal leirt szolgaltatoi oldal a ludas, nem te/kliensed.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55343
Gondolom thome neted van,az a gondja.

#55342
Srácok, van valami gubanc a játékkal? A launcher Unable to retrieve patch data. Please check network connection (311) üzit ad, s leáll, a twitteren nem láttam róla infót. Igaz, az swtor.com is lassú 😞
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.03.22. 18:31:35

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55341
Na megneztem. A csaladi pref statuszu accountnal is jelen van Nico, de se nem melozik se nem harcol, ergo nem lehet summon. Az elofizeteses fo accountnal is ez a helyzet, ott is bugos. (Utobbi accon a commandonal Treekkel kevertem ossze, ezert is tudtam max letszamu csapatot meloztatni, nem Nico volt az extra, hanem Treek. Ez alapjan mar hetvegen is bugos volt nalam is, rosszul emlekeztem, sorry).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#55340
Akkor tuti, hogy bug lesz, meghozza valami account szintu nyavaja, ha egysegesen hibas minden karakternel.

#szerk: most neztem a dev trackert, szerencsedre volt mar szo rola, akkor elobb-utobb csak meghegesztik.
"We are still looking into the Nico issue. We were unable to identify a fix in time for 4.2a, but getting him fixed is still a priority.
-Tait"
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.16. 13:56:06

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55339
Imperial karakterek esetén még csak a Juggernaut-al vittem végig a Chapter IX-ig a sztorit, a többivel még bele sem kezdtem (csak 60-ról 65-re húzással és geareléssel foglalkoztam eddig). Ezért volt furcsa, hogy a régi rendszer alapján nekem működnie kellett volna a Nico-nak a Juggernaut kivételével mindegyik karinál, de semmi 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55338
Jo, akkor nem irtam hulyeseget, nem valtozott a rendszer a mult heti chapterrel. 😊

Ebbol kiindulva, a kerdes az, hogy mikor vesztetted el Nicot? Hol tartasz epp es melyik sztoriban a karakterekkel?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55337
A KOFTE kiegészítő Chapter I elkezdésével borulnak meg a régi companion rendszerek. Régen volt ugyebár minden class-nak saját 4 companionja + hajó droid + HK-51 + Treek. Chapter I elkezdésével (annak története miatt) ideiglenesen elveszíted az összes régi companion-t és Chapter I - IX-ben a történet szerinti companionnnal kell haladnod. Chapter IX befejezését követően kapsz egy csomó Alert küldetést, amelyek egy részének a jutalma új Alliance / Companion beszerzése. Ilyen küldetés során lehet újra megszerezni Nico Okarr-t, sőt ideiglenes akár a régi (de Chapter történtet szerint még nem megtalált) companion-t is újra aktiválhatsz (Alliance Room legkisebb szobájában a galaxis térkép). Így aki végigcsinálja az összes Alert küldetést, annak 20-25 companionja lesz a végén.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55336
Lehet felreertem a dolgot, vagy azota valtozott, de par hete meg ugy volt (kihagytam egy honapot mostansag), hogy ha belekezdesz a KotFE sztoriba, onnantol kezdve Nico ugrik egy idore. A token, amit kaptal, az 1-60 kozott teszi aktivva Nicot, lenyegeben a kotfe chapter 1-ig. Onnantol csak akkor kapod meg, amikor a sztoriban is elersz hozza, illetve korabban elo lehetett hozni a terminallal ot is (ahogy a korabbi tarsakat is lehetett unlockolni - bar ekkora mar lesz annyi uj arc, hogy boven eleg a crew skill slotokra)

En a commandomat vettem elo a hosszu hetvegen, aztan rajottem, hogy Ziost meg kimaradt neki, igy azzal bohockodtam, a kotfe sztoriba vele meg nem kezdtem bele. De az biztos, hogy a "tokenes" Nico ott figyelt a tars listaban az eredeti legenyseggel, kuldtem is melozni mindegyiket. Ma vagy holnap megmondom, hogy kotfe utan mi a helyzet, Mercenary, Gunslinger/sniper es Nyugger eseteben tuti, hogy nem volt elerheto (ezekkel allok valahol Kalyo kornyeken, az uj chapterbe meg nem kezdtem bele egyikkel sem).

De lehet, hogy siman bugos (megint), tul friss meg az uj chapter, csoda lenne, ha nem lenne benne valami marhasag 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.16. 11:22:34

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55335
Évek óta folyamatosan előfizető vagyok, így kezdetektől megvan minden karakteremnek a Nico companion-ja, de az utóbbi pár napban egyikkel sem tudom előhívni. Benne van a Companion listában, de az előhívás gombra semmi nem történik. 😞

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem kedvelem ezt a companion-t, így nem gyúrtam ki a rangját, ezért nem is nagyon hiányzik.

Csak azért tűnt fel a dolog, mert elkezdtem leporolni az imperial karaktereimet és level 60-on még csak néhány (4-5) companionom van a többségnél, így kraftolásnál jól jött volna a Nico plusz companion használata, mert akkor a lehetséges maximum 6 companionnal egyszerre tudtam volna fejlődni 500-ról 550 crew skill-re. Tudom, Chapter IX után már lenne 20+ companionom, de mindegyik karival végigcsinálni a Chapter I-IX küldiket nem pár perc 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55334
De két napja még használtam,ma reggel meg nem lehet.

#55333
akiknek "jogosan" van/volt meg, ott is vannak problémák Nico-val. Nem arra a pár "lepattanóra" utaznak, amikor nagyobb bugok is bent vannak a játékban. Kérdés ezt mikor javítják

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55332
Úgy látszik észrevették hogy Nico nem jogosan van meg nekem,mert ma reggelre elvették.A legújabb karimnak már nincs bent a társak közt,régieknek igen,de nem lehívható.Azért hiányozni fog.Jó volt vele fejlődni,úgy rémlik már 1-es szinten előhívhattam.

#55331
picket
#55330

&#3237;_&#3237;

picket
#55329
Vegyes érzésem van vele kapcsolatban. Először is ez a furcsa akcentusú, pösze Darth Sidious nálam kb az élmény harmadát elveszi. Aztán ott van még a tovább erőltetett sw általánosságok: fontosabb pörögni a fénykarddal, mint az életünket védeni, meg legyűrjük a szittyákat az életünk árán is (bár nem is tudjuk kik azok). Erre rátetéztek a dragonballos erőeffektekkel, de ez már nem ütött akkorát, mert eddigre már látszott, hogy csak és kizárólag a látvány számít. A túlreprezentált dekoltázs innen már csak egy lépés volt (komolyan, ennyit egész tréningje alatt nem hajol meg fekszik hason egy padawan).
Ezt félretéve az erőfeszítés, a kosztümök és a technika használata megérdemel úgy 5 pontot a 7-ből. Ezért vegyesek az érzelmeim. Mert ha már ennyi időt, energiát, és tudást belefeccöltek, akkor lehetett volna igazán eredeti és érdekes is. Csak az a fránya kreativitás nem kéne az ilyen alkotómunkához...

&#3237;_&#3237;

#55328
Nekem is nagyon tetszett ez kis rövidfilm, amit filmszakos tanulók készítettek. Ahhoz képest, hogy iskolai feladatként forgatták, azért nagyon szépen megcsinálták mind a mozgások koreográfiáját, mind az utómunkálatokat (black box-ban forgatták, a hátteret utólag "rajzolták" oda, jók a vágások, saját zenét komponáltak, stb). Így szerintem is nagyon minőségi munka lett, sok hivatalos filmet leköröz. Remélem látunk még tőlük újabb rövidfilmeket.

Aki fanyalog, annak két dolgot tudok javasolni:
- csinálj jobbat és akkor talán jogod lesz ahhoz, hogy fikázd mások munkáját. De ha meg fikázol valakit, azzal önmagad bunkósságát bizonyítod!
- nézd meg azt a rövid filmet is, ahol bemutatják, hogyan csinálták és mennyit dolgoztak ezzel a kisfilmmel. Nekem van filmes ismerősöm, látom rajtuk, hogy egy 5-10 perces kisfilmmel is mennyi sok meló van. Csak becsülni tudom őket, nem fikázni!

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55327
Amikor az erdőben találkozik a szedett vedett jedi banda meg a darth matyi akkor nem tudtam hogy most sírjak vagy röhögjek.

#55326
Hááát,eléggé unalmas,kb 2 percet néztem belőle többit pörgettem,tele van lopott ötletekkel.A karakterek elég szárok.

#55325


OFF: mit szóltok az őrületes Darth Maul fan made filmhez ? Egyszerűen hihetetlen, hogy ha az ember akarja és van hozzá lehetősége, akkor mit össze lehet rakni! Szerintem best fan made film ever! És a Jedi lánykák is nagyon "aranyosak" :-)
#55324
Nem rossz de az eleje és a vége inkább Nar Shaddát juttatja eszembe 😄

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55323
Folytatatas: nagyon early gameplay video.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#55322
Igen. Ha elofizetsz, akkor minden eddig megjelent tartalom visszavonhatatlanul es vegervenyesen a tied, meg akkor is, ha lejar az egy honap elofizu es preferred statuszu leszel, az elerheto tartalom megmarad.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.02. 09:51:18

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55321
Üdv!

Mi a legegyszerűbb módja annak hogy tudjak játszani a KotFE-val? Jelenleg f2p vagyok, és van egy 50-es karakterem amit tovább szeretnék vinni. Most úgy van hogyha előfizetek akkor megkapom a Hutt Cartelt, meg a Revan-os kieget, + az a befizetésig megjelent Chaptereket?
#55320
Én csak arra leszek kíváncsi, ha ez kimegy élesbe , mennyire barmolja szét az adatbázisukat
Szerintem nem vagy max egy darabot adnak , a többit meg jó pénzért lehet a Cartel Marketből venni <#nevetes1>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55319
Legalabb kapunk free rename opciot a valtas utan? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55318
#55317
Nem, felváltva játszanánk, ráadásul Ő egyenlőre csak f2p, tehát ha jól tudom nem postázhat. Ja beleszeret, akkor persze változik.

Köszönöm a választ.
#55316
Amíg nem akarjátok egy gépről egyszerre használni a két accountot (multibox), addig nem hiszem hogy gond lenne.
Bár ha nagyobb összegű credit mozog a két fiók között, akkor lehet beriaszt az automata rendszer, de ez általában csak több (tíz) M credittranszfereknél jöhet elő.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55315
Sziasztok. Egy gépről szabad két accal játszani ? Öcsém is kedvet kapott a játékhoz, de a saját accomra nem akarom beengedni.
Terawatt
#55314
Back pedal 😛

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#55313
Jaja, stronghold nalam is az elsodleges megoldas. Ha viszont olyan helyen vagyok, hogy nem akarom visszaverekedni magam a map azon reszebe, akkor gyors relog, mountra fel es utana stronghold ki-be. Ilyenkor mar picivel melle szokott lerakni. Bar, neha a mountra ules utan is azonnal bebugzik/ragad, ilyenkor tenyleg marad a futas vissza a stronghold ki-be lepes utan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55312
Beragadásról jut eszembe, hogy néha /stuck sem segít, sem a Quick Travel (mert azonnal interrupt-olódik az egy helyben futás/rángatózás miatt).

Ilyen esetekre én az U betű és Travel to Stronghold / Guild Flagship funkciót használom, mert ez tényleg instant cast, még ilyen szorult helyzetből is kiment. Arra azonban érdemes odafigyelni, hogy a bolygóra NE a Exit to Previous Location-al menjünk vissza, mert pontosan a beszorult koordinátára tesz vissza minket a játék. Sajnos ilyenkor "gyalog" (pl. hajó, speeder) érdemes visszamenni, de valamit valamiért.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55311
CTRL + S gombbal tudod be-ki kapcsolni a játék hangját.

Én rendszerint megnyomom véletlenül, mivel a CTRL gombbal beszélek Teamspeak-en és csata közben előfordul, hogy hátra is kell mozognom az S gombbal 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55310
Azt ismerem.

#55309
ilyenkor a chatablakba írd be

/stuck
(fontos a perjel)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55308
Ma új bugba futottam.
Corelia-n az ügynök fő sztoriban jöttem ki sztori helyszínről mentem lefeléa lépcsőn és felakadtam,nem tudtam se le se fel semerre elmozdulni,csak a levegőben futottam,végül nyomtam Quick travel-t,erre meg elment minden hang a játékban,azt hittem tönkrement a hangszóróm,de aztán belenéztem a beállításokba és ki lett kapcsolva a játékban a hang.<#wow3>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.02.21. 17:27:14

#55307
nálam is előfordult már, de csak akkor zavaró, ha egy ellenfelet lootolsz, ha több van elég egyet és bizonyos körön belül az összeset megkapod (ill. van valamiféle autoloot opció is)

Fred:

Elvileg szerkeszteni is kell egy settings fájlt, mert különben átvált bitraiderre a kliens, de amúgy helytálló az amit írsz.
Viszont lehet elég lenne csak a registryben átírni az elérési utat az új meghajtóra, és simán átmásolni

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55306
Az bug vagy feature hogy a halott ellenséget ha lootolni akarom a hullájuktól méterekre kell kattintanom hogy fel vegyem a lootot.Mert nem ott van sokszor a loot ahol a hulla és a loot jele.

#55305
Köszi,akkor ezt fogom tenni,a C-ről át másolom az SwTor mappát.De nekem Win7 van.

PiszkosFred
#55304
En igy jatszottam az elmult 5 evben, hogy anno az origines eredeti klienst masolgattam egyik helyrol a masikra, nem volt gond. Egyszer talan ujra kellett szedni a klienst, de az nem a masolas miatt, hanem valami frissult, vagy "mittomen", mar nem emlekszem.

Szerintem a legjobb ha kiprobalod, de ne mozgasd, hanem masold, es az uj helyrol inditsd el, aztan kiderul, indul vagy sem! Ha biztosra akarsz menni, akkor csinalj a teljes kliensrol (esetleg a doku mapparol) egy biztonsagi masolatot valahova, uninstall (a registry miatt), aztan kapd le az uj launchert, install, add meg az uj helyet, majd amikor elkezdi leszedni a cuccost, stop. Masold oda a regi kliensedet, aztan inditsd ujra a launchert, egy verify/repair, es kesz is. Megsporoltal 30-40 gb letoltest es peccselest. Nem tudom, hogy ez igy muxik e, de minden mas mmo eseteben menni szokott, szerintem itt sincs maskent.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55303
Simán. Nekem is úgy van ( win10). Van pár játék, ami nem igényli a telepítést az adott rendszerre. A biztonság kedvéért addig ne töröld az eredeti partícióról, amíg a másikról nem indítod.
#55302
Nekem nem hiszem hogy aktuális,de lenne egy aktuális kérdésem.
Nem igazán értek a gépekhez,lenne egy kérdésem emiatt,lehet hülyeség,de akkor bocs.
Szóval a játék kezd túl nagyra nőni,már asszem 46+ giga,most C meghajtón van,de kezd elfogyni a helyem,E-n viszont sok hely van,meg tehetem azt hogy a játékot tartalmazó File-t egyszerűen át húzom E-re?