Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ami konvertert találtam, annak alapján 14:00 - 18:00 óra között lesz a 4 órás leállás.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Repen nem tudom mit kezdjek, egyelőre jedi guardian/sentinel, meg trooper vanguard/commando között vivódok mainnek.
Guadiannal meg Vangurddal ugye ott van a tank/dps opció, Commandoval meg heal/dps. Ahogy elnézem most 4.2-el asszem ha jól láttam Vangu megint kapott 1 kisebb nerfet, Guariannal meg régen is faceroll volt minden kb.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Akkor jó egy rota, hogyha folyamatosan fent vannak a dot-ok, van mindig powered és mindig van mit nyomni, nincs holtidő. Balance Sage-el 35 APM-t csinálok, de Telekinetics-el 42-43 APM-t toltam. Itt ugyebár eltérő a két stílus, burst dps-nél többet kell kattintani (több az instant skill).
Bár erős dps vagyok, de mindig tanulok valami újat másoktól, vagy olvasok olyan leírásokat, ami miatt újabb módszereket próbálok ki. Damage sose elég, mindig kell egy kicsivel több 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Tehát tankként a lehető legrosszabb nyitány, hogy taunt-al indít valaki! Először pár ütés, várni, hogy a dps-ek is elkezdjenek dolgozni, aztán amikor már "kezd elszaladni" a mob, akkor taunt és sose fog már lefordulni. Gyengébb tank és nagyon erős dps esetén érdemes a tauntot folyamatosan használni!
Minap azzal a problémával szembesültünk TFB HM-n, hogy egy srác régóta nem játszott már velünk, ergó a gear-je messze nem fejlődött annyira, mint az én Sage-mnek és bizony alig bírta magán tartani a boss-t, pedig cooldown-on toltam az aggró csökkentőt. Tehát van az a szint, ahol ha offtank valaki és nem spammelheti a tauntot, csak időnként veszi át a main tanktól, ott már gond lehet az aggró tartással egy erős dps ellen.
..................
Companion-oknak több vállfaja létezik. van amelyik ranged és amikor elkezdődik a csata, azonnal lecövekel és a csata végéig nem hajlandó megmozdulni egy tapodtat sem. Ez akkor okozhat nagy problémát, amikor egy Jump-al vagy Teleport-al 30 méterre elugrunk, így kapásból 30 méterre tőlünk lecövekel a companion és ha ezek után kapunk egy knockback-et, amivel még messzebbre rúgnak minket, akkor a companion csak integeni fog 40-50 méterről, de healelni na azt tuti nem fog 😊 Ha mindenképpen ranged healer-t akarunk használni, akkor próbáljunk ne 30 méterről ráugrani a mobra, hanem mondjuk 10-15 méterről. Kevesebb kellemetlenség fog érni minket a csata alatt.
A másik companion típus a melee, ezek szerencsére csata közben is mozognak és jönnek utánunk. De cserébe benne fognak állni az AoE-ban, amit én kapok. Szóval kényelmesebb, de kicsit jobban oda kell figyelni rá csata közben.
Plusz érdemes szakítani a mobokat, pláne azokat a skill-jüket, amivel CC-zik a healer companionunkat. Sajnos van pár mob, ami szereti ezt csinálni és ha 10 másodpercig nem kapunk healt, miközben rajtunk van 4-5 elite mob, akkor bizony a mosoly az arcunkra fog fagyni 😊
Nar Shaddaa level 20-24 bolygó, így Morgukai is 24 körüli szintű most. Azonban Heroic 2 küldetések erőssége között nagyon nagy különbségek vannak. Egyrészt nagyon nem mindegy, hogy 4.x előtt az adott küldetés Heroic 2+ vagy Heroic 4 volt. Utóbbiban sokkal több a champion és elite mob, sokkal erősebben ütnek, stb. Másrészt egy level 10-15 Coruscant küldetés szinte autoattack-al lemegy, de egy Voss h2 bizony megtréfálhat, amikor közel láthatatlan (piros) AoE-kat pakolnak a vöröses narancs fűtengerbe és csak azt látjuk, hogy a hp-k fogy, mint az őrült. Egy Corellia (level 48-50) vagy Makeb (50-55) bolygó heroic küldetései macerásabbak, mert itt már combosak a mobok, szívósak és erőset ütnek. Persze, egy jó companion-nal és kellő odafigyeléssel minden megoldható. 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.04. 11:53:20
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.04. 11:27:07
Mint írtam nem l2p a dolog, cd-n ment a ward is, a szakítás is. De ahogy utánaolvastam láttam, hogy többen is írták, hogy nagyon nehezen viseli a damage spike-okat a shadow, valszeg abba szaladhattam bele.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
DE, en meg mindnig nem ertem, hogy 4.0 utan hogy lehet meghalni heroic bosson? Most nem nagy arcbol vagy ilyesmi, de mindenki tudja aki jatszik, hogy egy healer comppal a seggunkben nincs az a H2 boss, amelyik problemat okozna. Ha dps vagy tank szerepben van a tars, akkor oke, mert heal az kell, de anelkul ha leviszd a kutyat setalni 10 percig, akkor sem vernek agyon 😊 (talan csak akkor, ha behuzol mellette meg 2 groupot es CC-zik a healer tarsat, na akkor kampo). Es itt most teljesen mindegy, hogy tankkal vagy dpssel jatszol, mert a healer tarsad ugyanugy eletben tart. Sot, tank specben heroicot (h2) tolni szerintem idopocseklas, bar ez fugg az adot ttank dpsetol is persze.
Jimbo eseteben en szinte biztosra veszem, hogy valami bug lehet, vagy a tars volt passzivban, vagy bugzott be (akadt be valahova es nem healelet), vagy kapott egy CC-t nem tudom, de shadowkent ha dps cuccban probal tankolni sem fog gondot okozni egy H2-es 25-30-as szintu boss (meg nem mondom fejbol hanyas Morgukai, de NarShaada miatt kb ennyi lehet).
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Na szóval, visszatérve a Shadow problémára. Ha nincs az offhand-ban SHIELD, illetőleg nem a tank STANCE-t használod, akkor gyakorlatilag nem vagy tank, hanem sima dps. Offhand Shield nélkül a Shield Rating-ed és az Absorb Rating-ed nulla, nem kapcsolnak be!!!! Ha dps Stance-ben vagy, akkor lásd a fenti Commando történetet. Plusz, nem árt, ha minden ruhád ad valamilyen védelmet (defense, absorb, shield). Láttam már +power-es és +critical-os "tankokat" flashpointokban, gyorsabban haltak, mint a dps társaik. 😊
A fentiek csak ötletelések, példák voltak, hátha nálad is itt a bibi valahol.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
The Red Eclipse szerver most jól pörög, van élet rajta. Az én guildemben (Republic oldalon a Jedi Köztársaság) is nagyon sok olyan játékos van, aki más szerverekről jött át hozzánk. Most hétvégén is jött egy Hard játékos, mert a Progenitor-ból elege lett, de más szerverekről is heti rendszerességgel jön új tag. A Guild 20-30%-a visszatérő vagy más szerverről érkező játékosokból áll.
Nem tudom milyen guildre vágy, a mi guildünk fél-HC guild lett az idő folyamán. Alapvetően casual guildként indultunk bő fél évvel ezelőtt, de olyan nagy volt az igény az Operation-re, hogy gyakorlatilag az utóbbi pár hónapban napi rendszerességgel megyünk 1-2 Ops-t. Emiatt vetődött fel az igény többek részéről, hogy legyünk inkább fél-HC guild, mert aki szeretne, az hadd menjen (akár) napi szinten Hard Operation-öket, aki meg nem, az marad kötetlenül casual tag 😊 HM Ops-ra nem kötelező minden nap járni, bőven elég ha hetente 1-2 alkalommal eljön az ember, hiszen nálunk a többség dolgozó/családos ember, akik főleg csak este érnek rá. Van aki csak hétköznap játszik, van aki csak hétvégén, van aki 24/48-ban tolja a műszakot. Mégis, mindenki megtalálja a számítását. Toljuk a Conquest-et is, fejlesztjük a guild hajót, vannak Warzone-ra járók is, egyszóval nem unatkozunk. Teamspeak-et folyamatosan használjuk, legkényelmesebb és leginformatívabb kommunikációs csatorna. Ha felkeltettem az érdeklődésed, csak szólj.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Tank > healer > dps (sok tactical FP is rémálom normális tank nélkül)
Elvileg nagyon sok régi -új legacy gear fog érkezni a lvl8 -as vendorokhoz , valamint végre jön majd az Eternal Championship is
guld ügyben nézz szét a guild ajánlóban, hátha találsz kedvedre valót
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Szóval.
Nekem annyira nem is a content-el volt bajom, bár 1-2 dologban kilógott a lóláb, nekem inkább az küldte fel a végterméket az agyamba amit gearelés kapcsán csináltak, hogy a craftot meg a vendorokat nerfelték és csak a napi küldikből lehet stat ügyileg so-so normális geart szerezni 50-ig, az is ugye sub only volt mert csak ők választhatnak a napi és egyéb küldik reward dobozai között. Feloldásilag nekem a legacy meg normál title-öket és az ideiglenes unlockokat (sec-x, stb) kivéve asszem minden megvan. Annó Progenitoron toltam de az már eléggé kipusztult, szóval gondolkozom 1 szeró váltással egybekötött visszatérésen. Tud valaki valamilyen guildet ajánlani (imp-rep mindkettő jöhet)?
Story-kból a conzulens és a csempéz eddig kimaradt, és még jól jönne 1 olyasmi is, hogy mire van esetleg szükség, lévén eddigi pályafutásom alatt mind 3 role-t elsajátítottam már.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.03. 09:26:31
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Illetve ha az armorok nem voltak up-to-date-ek a light armor és a shadow tank féle armor-felszorzás miatt lehettél papirabb a megszokottnál
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Morgukai Heroic 2 sose volt könnyű zóna, ha van CC-d, akkor érdemes használni, illetőleg amikor csak tudod, interruptold a mobokat. Anno kezdő dps Sage-ként, gyengébb companion-nal (20 alatt) simán elhasaltam, mert piszok nagyokat ütnek ott. De rank 50-es companion esetében sem chatelhetek csata közben, mert megesznek. Egy szó, mint száz, mindenképpen oda kell figyelni, stun és interrupt használta ajánlott 😊
Guardian nagy előnye, hogy van 5 másodperces Saber Reflect-je, ezt pull után szeretem használni (AoE taunt és utána Saber Reflect), iszonyat sokat visszasebeznek a mobok magukba 😊 Na, ez sajnos a többi tanknak nincs meg, ergo ott másképp kell ügyeskedni.
Dps-ben szerintem nincs nagy különbség a tankok között, itt is inkább a gear és skill használatfüggő. Guardiannal szóló boss fighton simán tolok 2500 dps-t. Shadow tanktól én a Force Breach-et irigylem, na az ütős kis skill 😊 Vanguard meg tud ugrani és rántani is. Imádom mindegyik tankot.
Hm, péntek reggel van, össze vissza írogattam, úgy látom. A lényeg, mindegyik tank jó, de ismerd a skilljeit, legyen jó geared és erős companionod. Használd a stun és interrupt skilleket, amikor csak tudod. Akkor mennie kell.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Lehet valami bug a skalazas miatt. Mult heten volt egy idoszak, amikor az adott bolygon (vagy Taris vagy Balmorra volt, mar nem emlekszem pontosan), amikor minden mob 1 hit volt 20-as szint koruli heroicban, mert a stat+fegyverbol jovo sebzes nem csokkent le a maximum szintrol. Mondanom sem kell, 10 perc alatt vegeztem mindegyik heroiccal, sima shotokkal 😄 Masik karakterre atlogolva mar nem volt ilyen "szerencsem".
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.01. 09:46:54
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egy szinttel alacsonyabb a jedi guardian tankom, azzal meg nagyjából 90 % alá nem kerülök. A furcsa az még, hogy a dps-e is kétszer nagyobb a knightnak, tényleg ekkora különbség van köztük, mind dps-ben, mind defenseben? Juggernauttal már végigtankoltam a játékot, szóval nem hinném, hogy l2p probléma lenne<#hawaii>#hawaii>
Vicces kis hibák vannak benne.
Trooperrel lelöktem a birodalmi droidokat a mélybe,mert untam a sok harcot,erre a rohadékok nem zuhantak le hanem a falba meg rekedtek és onnan lövöldöztek.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.31. 22:25:36
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De a Trooperrel is volt vicces dolog,el kellett mennek coruscantra vele,így hát fogtam magam tipli oda,be a szenátusi plázába ott meg az ajtó nem enged be,valami olyat mondott hogy a hajómmal utazzak coruscantra,néztem nagyot szentségeltem,és vissza a hajóra,elutaztam a flottához vissza coruscantra,roham a szenátushoz,erre megint azt írja,sűrű anyázás,vissza hajóra,eltipliztem alderaanra majd vissza coruscant,igen csak sűrű szidalmazások közben tipli vissza a szenátushoz,és végre be engedett.bent még elnyomtam pár cifra szóvirágot.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.31. 21:10:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Csempésznek van csempész jedi consular buffja.Trooper knight nem jelenik meg,de nagyon nem izgat a dolog,viszont birodalmi oldalon megy minden.
Illetve az interface editort is megneznem, nem lehet, hogy valojaban megkapod a buffot csak nem jeleniti meg?
(este ranezek en is - bar idejet nem tudom, mikor leptem be a consularral, lehet ehen halt azota 😄 -, de addig csak tippelgetni tudok)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szerintem a játék úgy gondolja hogy a jedi már így is túl erős,minek további buff neki.<#vigyor>#vigyor>
Épp most érek a végére a jedi consular sztorinak,a karim még csak 47.
De lehet CC-ből veszek még egy kari slotot.
Egész kedvet kaptam a játékhoz.És már egy rakás nagy karim van.Valami vad troopert lehet megint el tudnék viselni.
Valamint próbáld úgy feltenni a buffot, hogy nem targetelsz ki senkit (még magadat sem). Több karakternél is van ilyen jellegű bug/feature, hogy nem működik a class buff, ha van targeted. 😞
Hoth most nem kiemelt bolygó, tehát nem tudom, mi okozott nálad lagot. Mennyien voltak a bolygón? 10-20 fő vagy 50+? Hány instance volt? A fleet szokott sok embernek laggolni, mert ott mindig 150-200 ember van.
Corellia végén eljutsz a Chapter 3 befejezéséig, utána 50-es szint felett már közös történet szálak lesznek (Ilum, Makeb, Oricon, stb).
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Őszintén szólva a jedi consular sztori nem valami izgalmas az elején,elég lapos,de a harmadik fejezet már érdekes.
Viszont Hoth nekem nagyon lagos volt 100-200 közötti pingem volt,jah és vissza kaptam Nico Okarr-t.
Azt hittem nem adják vissza,hisz nekem valami bug miatt adta oda a játék.
Viszont valami bibi megint van,nem kapom meg a többi class buffját,amikor elnyomom a jedi consular buffot.
Ha el nyomom a Force Valor-t csak a smuggler buffot kapom meg plusszban,pedig minden class elérte már a Chapter 2-t és unlckolva is volt eddig,de most a Legacy fül alatt a trooper és a jedi knight tök üres,mintha sosem lett volna jedi knight meg trooper karim,pedig trooperből kettő is van.
Nekem csak alapjáték van meg,de ez a KotFe nem is nagyon vonz.
Viszont most féláron van Treek és Treek customization pack,aki meg akarta venni most tegye.
CC-t én sem nagyon költök, néha karakter kinézet módosítás nálam is, mindenféle Unlock és más egyéb semmi. Utóbbi időben Artifact Authorization (account) item-eket vettem guild társaknak, ezekre ment el elég sok.
Szerencsére az elmúlt fél évben sikerült egy eleven magyar társaságot összehozni és összekovácsolni, már hónapok óta napi szinten járunk Operation-re, hetek óta toljuk a Conquest-eket, stb. Warzone és GSF téren még nem vagyunk túl erősek, de vannak akik ezt is tolják "unalmas" perceikben. Fókusz nálunk most a Hard Operation, mert élvezzük a kihívásokat, az achievement-eket és a közös játékot.
Jut eszembe, mivel szeretnénk az összes HM OPS-t letolni 4.x-ben 8/16 fővel, ezért bővülni kívánunk! Nem csak új / veterán casual játékosok jelentkezését várjuk társaságunkba, hanem Hard Operation-re járó embereket is szívesen várunk! Nem elvárás nálunk, hogy minden karaktered nálunk legyen, bőven elég, ha egy karakterrel (amivel jönni szeretnél Ops-ra) csatlakozol hozzánk és tudunk közösen HM Ops-okat tolni. A honlapunk DKP oldalán és fórumán szerintem sok mindent meg tudtok nézni, ha kérdésetek van, bátran tegyétek fel!
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
A sztori nagysaga chapterenkent tenyleg eleg sovany a korabbi vanilla chapterekhez kepest. Nagyjabol ott tartunk, hogy amig a vanilla jatekban a chapterek 4-5 bolygon erinto ativelo komoly sztorik voltak, most nagyjabol egy uj kotfe chapter egy regi bolygo sztorijanak felel meg. Nem is tudom, miert hivjak chapternek, ha anno is ennek hivtak oket, ez most igy gaz, eg es fold a kulonbseg.
De, egy szo mint szaz, en tovabbra is jol elvagyok vele, minden honapban visszaterek par oracskara es jol szorakozok, de.... hat van hianyerzetem es maradnek nagyon szivesen tobb idore is.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.30. 10:42:56
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De mondhatom, meg is tettem. 😊, hiszen a KotFE premierje ota (chapter 1-9, amit o maga is latott es unt) mi is valtozott a sztorit leszamitva? Az haladt elore, visszajott par tars (ki nagyobb, ki lofasznyi "sztori" utan) es ennyi egyelore. Abban egyetertunk, hogy azoknak, akik eddig nem kovettek a sztorit, most mar tenyleg erdemes varni a vegeig (en is ezt javasoltam, hozzateszem), mert akkor egyben kapnak mindent.
Elofizetes dolog az izlesek es pofonok. En speciel fizetem a teljes kotfe szezont eddig. A jetpack tetszett (bar az iranyitas miatt eltornek valamelyik BW alkalmazott kezet, aki kitalalta igy), a HK tarsnak is orultem, a sisak kuka, a jovo heti fegyverek is valoszinuleg kukaban vegzik.
Nem a rewardok miatt fizetem (mert nincs ketsegem afelol, hogy a season vegi HK chapter is olyan lesz, amilyen...), hanem mert nem vagyok hajlando pref statuszban jatszani a megkotesek miatt (kenyelmes hulye vagyok), es annal (is) lustabb vagyok, hogy most unlocokoljak minden szart. Hozzateszem, van annyi CC-m, hogy nem lenne gond szerintem, mert CM cuccokra nem koltok, faji unlockok megvannak, igy nem tudok mit kezdeni vele - a fodrasz visz el max havonta 100-200 CC-t, amikor reaktivalok egy regi karaktert,e s mondjuk atvarialom kicsit. De mindez egy pizza ara havonta, annyit nekem boven meger.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.03.30. 10:30:35
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A Bioware egyelőre ott vérzik el az új rendszerrel, hogy nagyon keveset adnak, így a napi szinten játszókon kívül senkinek nem éri meg az előfizetés. Szóval jól belőtték az irányt, de jó nagy öngólt rúgtak maguknak a tetű lassú fejlesztéssel és kritikán aluli bónuszokkal. Megkaptuk a HK-55 companion-t, hurrá. Sose használom, évek óta megvan a HK-51-em. Kaptunk HK-55 sisakot, király ... vagy mégsem, ki rohangál egyáltalán robot páncélban? Én senkit nem látok a fleet-en, ergo egy droid sisakot adni ajándékba....hülye volt aki kitalálta. Most kapni fogjuk a HK-55 fegyvereket....ha legacy-s és modolható fegyverek lesznek, akkor legalább hasznos lesz mod-ok átadogatásához, de hordani nem fogom őket. Milyen csodás ötletük lesz még? 😞
Az új Story-val meg az a gondom, hogy amennyire beharangozták, hogy milyen jó lesz, hogy ők újra a történetre helyezik a hangsúlyt, ahhoz képest megint mellélőttek. 50-es szintig mindegyik class-nak különálló története volt, csak ezért megérte új karit csinálni. 50-től 60-ig már közös történet volt Makeb, Oricon, Rishi és Yavin bolygókon, minimális eltéréssel a két oldal között. KOFTE kiegészítőben én nagyon örültem, hogy dobták a számomra már dögunalmas Revan történetszálat és újba kezdtek bele. DE mi a fenéért kellett még mindig közös történetet csinálni? Miért nem lehetne már végre az eredeti class-onként eltérő történetmesélést folytatni? Na ennek lenne értelme, mondjuk minden hónapban egy-egy class-nak az új sztoriját kidobni. Nem a Chapter x+1-nek 😞
Másik nem tetsző dolog a story-driven témában az új Flashpointok és Operation-ök hiánya, valamint hogy Hard módban is esik a 224-es cucc amelyek kinyírták a Nightmare-t járó HC közösséget, szinte az összes HC játékos lelépett az SWTOR-ból más játékokba. Ha nincs kihívás, nincs miért játszani .....
Szó ne érje a ház elejét, van most is szép content a játékban, hiszen én is 3 éve itt vagyok már és nem tervezem átmenni más MMO-ba, de rengeteg potenciál van még az SWTOR-ban és bosszantó nézni, hogy mennyi hülyeséget csinál sokszor a Bioware. Például az áprilisi guild hajó decoration és guild létszám bővítés, valamint a guild ablakban megjelenő legacy név már olyan dolgok, hogy nyál csorgatva várom. Na ezekre már azt mondom, hogy igenis olyan kényelmi funkció bővülések, amelyekből még sok ilyet szeretnék látni. 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Az előfizetői bónuszok meg kriminálisan szarok. HK inspired helmet? topkek go kill yourself
tl;dr; Most nincs értelme előfizetni, mert havonta másfél óra single player nem ér meg 4k pengőt, az egyéb ajándékok eddig vicc kategória. Augusztusban viszont majd megéri, mert akkor egyben megkapod az egészet (ez is egy agyrém üzletpolitika).
ಥ_ಥ
Némi újdonság elvileg most áprilisban fog jönni a szokásos új fejezet mellé ( 2 új PvP pálya, ezekről már írtam ill az Eternal Championship, meglátjuk mennyire fogja a népet lekötni)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szóval, hogy áll most a game? Nemrég elővettem 1 szintén régebben abbahagyott mmo-t is (Star Trek Online), attól nem lettem annyira lenyűgözve, Progenitoron voltam swtorban, leírná valaki pár szóban hol van most élet, stb?
thx
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
A következő heti karbantartásnál javítják a hibát.
Hey folks,
I wanted to pop in this thread and address your concerns with the 3 day delay on Cartel Coin grants. Since August of last year an issue creeped into our granting system which caused Cartel Coins to be granted every 33 days, instead of every 30 days as intended. As you pointed out, if this issue went on for a long period of time, your monthly grant could be affected and so we definitely did not want that to happen. As of right now the only effect is that your grant may be delayed.
With that in mind, we have a fix for this issue planned with next week’s maintenance. After next week your grants should continue forward, 30 days apart, as intended. Thank you for raising this issue so we could get it addressed.
-eric
Eric Musco | Community Manager
Follow us on Twitter @SWTOR | Like us on Facebook
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
És elvileg innentől már akciódúsabb fejezetek jönnek (valamint tippre nem a "royal family" lesz a legnagyobb gond a 16. fejezet végére)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Igen, láttam és délután/este tervezem kitenni a többi hírrel együtt. (abban a trailerben nem a fegyverépítés a leglényegesebb momentum 😊 )
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Uplay: Speeddevil1969
Apropó, új trailer. Új fegyót építünk? Kapunk egy "Ashbringert"? Láttátok Ti is? Vajon lesz létfontossága vagy csak story szempontból?! Érdekes lesz. Remélem nem a Blizzardot akarják majmolni egy Legion féle artifact weaponnel.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.03.23. 23:01:39
Elindult a havi Bounty contract week.
Összefoglaló valamikor a holnapi nap folyamán várható.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu