60026
  • GaborST
    #55694
    Ha meg veszem a Shadow of Revan kieget akkor azon az 5+ szinten kívűl mit kapok még hozzá?
  • GaborST
    #55693
    Király :P
  • Nomad90Hun
    #55692
    De igen 65 a max ha megvan a Shadow of Revan, illetve a Knights of the Empire kiegészítő, előbbi tolja 60-ra míg utóbbi 65-re, ha 55-ön megálltál akkor neked csak a Hutt Cartel kieg van meg ami adja a Makeb bolygót.
  • GaborST
    #55691
    Nem 65 a max szint?
    Meg álltam 55. szinten :O
  • BryceHUN
    #55690
    A haldokló szervereknek megadják a kegyelem döfést: május 26. és június 5. között 90 CC-be fog kerülni a character server transfer. Forrás.
    Utoljára szerkesztette: BryceHUN, 2016.05.18. 18:55:58
  • Bandras DaSilva #55689
    Igazából mind a két dolog jó. Mind a kettő achievementet is ad, így érdemes egyszer megölni, egyszer meg lefagyasztani. A célpontok variálódhatnak, szal mindig nézned kell, hogy az adott célpontot korábban megölted vagy fagyasztottad-e?
  • GaborST
    #55688
    Ennél a hunter eventnél most akkor nem szabad megölni a célpontot vagy igen?
  • Pacho
    #55687
    *buildben nem szabnék korlátot...
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2016.05.18. 14:30:34
  • GaborST
    #55686
    Oksa köszi :)
  • Pacho
    #55685
    Nagyon egyszerű, kiírja az item, hogy + x expertise (mint bármelyik stat). Elvileg most már nem juthatsz hozzá low lvl-en ilyenekhez, egyedül CM-es kristályhoz.
    Sentinelként alacsony szinten szerintem Power kristály, 65-ön crit (persze buildtől függ, lehet power/crit).

    A buildben én szabnék korlátot, ahogy fejlődsz próbáld ki mindet, tapasztalgasd, tesztelgesd melyiket hogy tudod kezelni (a sentinelnél kell kb. a legtöbb gombot nyomogatni), end game-ben pve-ben szerintem Watchman, PVP-ben Combat, de hát kinek mi a stílusa:)
  • GaborST
    #55684
    Oksa akkor sentinel-nek milyen kristály való meg mellék kaszt mert ilyen kaszttal nem játszottam még.
  • GaborST
    #55683
    Azt hol látom hogy melyik item add vagy nem ilyen expertise dolgot ?
    Bár nem vagyok nagy pvp-s inkább pve meg story hajt :)
  • Pacho
    #55682
    Hát 650k nem nagy pénz (+a sentinellel amúgy sincs szükséged endurance-os kristályra). Azt még vedd figyelembe, hogy az unlock után ebből az itemből bármennyit lehívhatsz ingyen a karikhoz, de mind BoP (bound to player) lesz.
  • Pacho
    #55681
    Kiegészítésként talán annyit, hogy a low lvl pvp (pre 65) esetében két fontos szabályt tarts be:
    1. ne legyen rajtad semmilyen expertise-t adó item (mert durván rontja az expertise statodat)
    2. minden slotban legyen item (relic is) mert különben durván romlik az expertise statod.

    Így lvl 65 előtt 1936 expertise-nak kell lenni. Ha nem ennyi van, valamit rosszul csinálsz, és javítanod kell.
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2016.05.18. 14:08:18
  • GaborST
    #55680
    azért néztem mert az a kristály tegnap cirka 650k credit volt a legolcsóbb :D
  • Pacho
    #55679
    Igen CC-ért lehet unlockolni a CM-es itemeket, akkor minden karaktered számára elérhető lesz. Szerintem érdemesebb a ritkább itemekre hagyni ezt a lehetőséget (pl. ne lőj el 120 CC-t egy olyan kristályért, amit 200.000 kreditért veszel a GTN-en.) Én pl. a CM-es Czerka fegyóra, a Vorantikusra, fehér kristályra lőttem el. Ha van annyi türelmed mint nekem (3 évnyi) akkor várd meg amíg a collection unlock árakat leviszik egy hétvége erejéig.
    Persze ezek csak akkor fontosak ha nem akarsz nagyon költeni CC-t, ha felvet a pénz, akkor szórd nyugodtan:)
  • GaborST
    #55678
    srácok vettem pár kristályt már a GTN-on és most láttam van itt egy ilyen opció ha jól értem akkor minden karakter megkapja vagy nem?


    Illetve a képen látható Jedi Sentinelnél melyik mellék kasztot érdemes választani?
  • Shion
    #55677
    Ha elérhető számodra a Chapter I - IX, akkor hasznos a level 60-as karakter indulás, hiszen a friss 60-as karaktert automatikusan a Chapter I-ben indítja el néhány skill-el. Olyan, mintha level 1-es karid lenne néhány skill-el. Nem kell megijedni, kb. 20% xp növekedéssel újabb és újabb skilleket ad, így 2-3 szintlépés alatt meglesz az összes skilled. Ez azért jó megoldás, mert ha még sose játszottál az adott Class-al, akkor friss 60-asként sem fog pánikba esni 30 új skill láttán. 188-as full gear pedig igenis 60-as szinten nagyon jó. Simán lehet fejlődni a karival, a KOFTE Chapterek sem jelentenek problémát. Még SM Operation-re is elmehet benne az ember, ha jól tudja használni a kariját!

    A friss 60-as karakter még akkor hasznos, ha már unod a kis szintű bolygókat és sztorikat. Például nekem 19 karakterem van, már réges régen unom mindegyik Class küldetést, pláne azokat amik nem is tetszettek soha :) Ezeket muszájból csak ledarálom, legyek már túl rajta felkiáltással. 4 év játék hosszú idő, na! :)

    PvP Warzone level 65-ön nagyon kemény, itt 204-es gear alatt szóhoz sem jut az ember. Ebben van már 2080 Expertise, ez már életképes gear. Amikor nekem is meglett a 204, rögtön az első meccsen csináltam 28 kill-t :) Level 65 alatt nincs jelentősége az Expertise-nak, mert senkinek nincsen. Itt bármilyen gear-ben el lehet bohóckodni. Tehát ha valaki 65-ön is szeretne Warzone-ozni, annak javasolt nem 65-ön elkezdeni Warzone Commendation-t farmolni (mint én), hanem egy kiskarit felhúzni WZ-n és 65-öt elérve rögtön felöltözni. Különben úgy fog szívni, mint én! :(

    Hm, valamire még akartam reagálni, de elfelejtettem. Na majd legközelebb :)
  • Slee
    #55676
    Meddig lesz szerver állás?
  • Champy
    #55675
    Nem bánom hogy nem kell végigvinni a storyt megint. Az igaz hogy friss lenne az élmény meg minden, de így előb btudok csatlakozni majd a guildes témákhoz ha lesz egy.
  • Nomad90Hun
    #55674
    Attól ne legyél annyira elájulva, én kipróbáltam nem jó, számomra totál "lelketlen" lesz a karakter tőle. Kezdesz 1 lvl 60-as karaktert, szép és jó, kapsz 1 "elmegy" szintű geart hozzá, és valami totál random endinget a storyvonallhoz, amit amúgy te játszanál végig, értsd: imp agent pl a commander megszólítást, és military endinget kap, stb.
  • Champy
    #55673
    Hm
    Ez elég érdekes, de tök jó elgondolás.
    Akkor amint elérhetőek lesznek a szerverek, már indulok is a Red Eclipse-re.
    Szerencsére van ez a lvl 60 astól indulás, úgyhogy alig várom, hogy szét healeljek mindenkit :)
  • PiszkosFred
    #55672
    Univerzalis szerverek lettek bevezetve, vagyis nem attol fugg, hogy Tombon vagy Red Eclipsen vagy (ertsd, korabbi pvp vagy pve szerveren), hanem hogy te milyen instancet/phaset allitasz be magadnak a minimap aljan. Ezert ugyanugy csinalhatsz pvp szervert a RE-bol, mint ahogy pve-t a Tombbol. Es itt most nem a pvp flag on/off esetere kell gondolni, hanem ilyenkor atrak egy korabbi pvp/pve szervernek megfelelo "kornyezetbe", mindenki massal egyutt aki szinten ugy dont, ahogy te.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.05.17. 13:16:32
  • Champy
    #55671
    Köszi
    Rp szerveren már voltam régebben. Most újrakezdeném egy másikon, ha lehet akkor pvpsen.
  • Nomad90Hun
    #55670
    Amikor Progenitoron voltam én is tag voltam ott, nem ájultam el tőlük túlzottan, nagyjából a "ha nem jössz ops-ozni és nem vagy 24/7 online és nem subozol az év 365-ből 366 napján folyamosan akkor 1 darab **** vagy az út szélén" hozzáállás ment, nem csak velem másokkal is.

    Most, hogy húzogatom a sniperemet, olvasgattam, szinte mindenhol operative-ot ajánlanak az embereknek, a snipereket lehúzzák, csak nekem beugranak a szép kis emlékek, mint pl. amikor bementem corelia wz mapra 4-en voltunk sniperek, az ellenfélnél 1 sage + commando + gunslinger + guardian kombó volt, az egyik meg is jegyezte, hogy "wow 4 sniper easy victory", aztán kicsit esett pofára amikor széltébe hosszába feltöröltük a wz mapot velük.
  • Kaputelephant
    #55669
    Vagy még a The Progenitor RP szerón vannak magyarok, ha gondolod. Gondolom guildbe akarsz csatlakozni ->A Fényhozók Rep oldalon + Éjhozók Imp oldalon. Elég összetartó kis guild, korábban voltam tagja.
  • Shion
    #55668
    The Red Eclipse szerveren vannak szerintem most a legtöbben, Tomb of Freedom Nadd utóbbi hetekben kiürült. Nagyon sok ember (nem csak magyarok) költöztek át ide, sőt jó pár nagy külföldi guild is. Szóval mindenképpen ezt a szervert ajánlom.

    Kristály: dps vagy healer karakternek csakis Critical kell mind mainhand, mind offhand-be. Amennyiben PvP-zni mennél, akkor Expertise kristály. Tankok használnak csak Endurance vagy néha Power kristályt.

    Statok (arányok nagyjából, persze classonként picit eltérő):
    - tank: 1300 absorb, 1300 shield + 2600 defense
    - dps: 680 accuracy, 1200 critical, 800 alacrity + 2600 power
    - healer: 1400 critical, 1300 alacrity + 2600 power

    Tankok esetén a Defense, dps/healer esetén a Power jön minden mod-ból, szóval Augmentek esetén erre ne gyúrjatok. Augmentnél a fenti arányok jöjjenek ki és ha jó cuccotok lesz, akkor kijön a Defense és Power is. Ezek persze level 65 karakter 216 gear szintjén jönnek ki, de arra jó, hogy a statok fontosságát és arányát megmutassa.
  • Champy
    #55667
    Sziasztok
    Magyarok melyik szerón vannak többségben ?
  • Nomad90Hun
    #55666
    Én meg azt csípem amikor bemegyek fp-re, bejön dps-ként 1 sniper / gunslinger gyerek, és 2 mp után jön a jól megszokott han solo-s féloldalas vigyor, mert kedves kis kezdő shaolin tanonc lelkem, fogja és jól telibe fejeli a billentyűzetet, ezzel elégetve az összes erőforrását, majd nézeget úgy 15 mp-ig ki a kis fejéből, hogy akkor most mi is van mint bárány az új kapunál, és miután leesett a tantusz 7-es szintű földrengést, és nem kis zavart okozva az erőben, a harc maradékának felében az alap támadással lődözget.

    Mellékesen sokan hülyének néznek randomok közül amikor bemegyek wz-re vagy fp-re virulance sniperrel aztán aratok mint állat, jut eszembe megyek is kirángatom Huttáról.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.16. 20:57:58
  • GaborST
    #55665
    Köszi még jó hogy pont azt választottam :)
  • Gudott
    #55664
    Igazából mindhárom használható PvE-re, de jelenleg a DoT pakolgatós/öngyógyítós discipline (Serenity) a legerősebb, amit nerfelni fognak a 4.5-ös update során.
  • GaborST
    #55663
    Srácok Shadownál melyik a legjobb mellékkaszt?
  • Gudott
    #55662
    kristály: inkább crit-es kell, power lesz a modokból bőven

    Matusy:szerintem nem éro meg, ha meg van, vegyél egy 30 napos starter kittet ( leánykori nevén cd-key) 1-2e forint között lehet beszerezni, bár lehet érdemes várni vele a Fallen Empire első "szezonjának" végéig

    Az adaptive armor vendornál egy csomó régi/FP-s/stb legacy armor szett jelent meg. Így legalább valamire el lehet költeni az alap kristályokat

    Plata: véletlenül nem töröltél egy olyan karaktert, aki ezekkel a jedi/sith karakterekkel egy "családfában" volt?
  • Nomad90Hun
    #55661
    @GaborST
    Modokat emlékeim szerint a cybertech tud gyártani annak kell gyűjtögetőhöz a roncsvadász (scavenging), meg underworld trading, páncél modokat is az gyárt.

    @Matusy
    A Preferred acces boundle csak ad pár unlockot, ha mással már megkaptad a preferred státuszt akkor nem adja meg újra, illetve a már meglévő unlockokat sem használhatod fel újra.

    Más:
    Nekem most kicsit elegem volt republicból, átmentem imp oldalra, ha valakinek van kedve csapatozni, etc az Noma'd névvel megtalál, sniper lesz a mainem odaát.


    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.15. 17:43:55
  • GaborST
    #55660
    Nem kristályra hanem ilyen vendor modokra
  • Matusy
    #55659
    Üdv!

    Újra felnéztem ToR-ra és az lenne a kérdésem h érdemes-e megvenni a prefered acces budnle-t? Egyelőre F2P vagyok és nem annyira van időm játszani. Csak most épp le van értékelve 40%-al :). Vagy ha úgyis prefered leszek, akkor nem érdemes?
  • Kaputelephant
    #55658
    Ha kristályokat akarsz kraftolni akkor archeo + artific
  • GaborST
    #55657
    Köszi a tippet :)
    Craftolásal próbálkoztam de ahhoz milyen képesség fa kell mert most van a guberálós/roncsvadász meg a botanikus bár az csak azért hogy legyen valami másik is :)
  • Plata
    #55656
    Gyárts bele craftolt modokat.
  • Nomad90Hun
    #55655
    Endurance az inkább tank kariknak kell / kellett, neked a Sage-el inkább Power (képességek alap sebzését növeli, gyógyítást erősíti), vagy Critical Rating-es (crit sebzés / gyógyítás esélyét, és annak sebzését / erejét növeli) kavics kéne.

    Én mondjuk az armor vendorok kivételével, és, hogy csomó páncél ki lett véve még mindig nem vagyok kibékülve (pl. sentinel mainemre szívesen rádobnám a régi wz vendoros lvl 40-es rucit, vagy amit régen kapni lehetett Oricon-os küldikből ami kasztonként más volt kinézetre, abból a sentinel-es tetszett). Az, hogy CM-be beraktak 1 csomó ruhát nem lenne rossz, csak épp a sok agyilag megborult állatkert 10-en 20-on milliós árakon osztogatja a cuccokat, nehogy véletlenül egy-egy F2p, vagy Pref. se vehesse meg...