Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55601
Hali,

Ha esetleg partner kellene bármihez, kereshetsz a követlező neveken: Bandras, Antoth. Ezek már65ös karik, de heroicokra, flashpointokra, egyebekre mindig kapható vagyok.
Nem vagyok guioldben mert nem olyan rég hoztam át a karit a Red Eclipse-re.

Mostanában nem is vagyok minden nap online mert meló és egyebek mellett nehézkes, de segíteni tuidok mindenben, kisebb-nagyobb kihagyásokkal vagyok beta óta SWTOR-ban.
#55600
Hajrá akkor 😊

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55599
Én is, jelenleg repen vagyunk, fejből nem vágom, de leader jobban tudja van-e guildünk imp oldalon is. Én snipert terveztem oda mainnek, az erő sötét oldala engem is jobban vonz, de azért rep. maint fel akarom húzni 65-re. meg alttal class story-t befejezem még aztán meglátom.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55598
Igazad van, köszi, hogy szóltál. The Red Eclipse serveren játszom

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55597
Biztos, hogy van, de 1 lényeges infó kimaradt. Mégpedíg, hogy melyik szerveren játszol?

Én magam is, most tervezek kicsit átruccanni imp oldalra, egyelőre consular story-t nyüstölöm, de még mainemet is fel kéne tolni 65-re és gearelni kicsit.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55596
Sziasztok !
Esetleg van-e olyan magyar klán (Empire oldalon) aki egy szinte napi szinten játszó, de még fejlődés alatt lévő (lvl. 33) Sith Sorcerert felvenne ? (nem subscriber... sajnos)
Barátságos vagyok és hajlamos a csapatmunkára. Kissé még tanulatlan a játékban , de fejlődőképes
Előre is köszi 😊
Utoljára szerkesztette: Slee, 2016.05.10. 15:33:18

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55595
Ha lejárt a subod akkor automatice lock-olja a karaktereket, nevük mellett van 1 unlock gomb, rányomsz és 2mp múlva tolhatod azzal karakterrel mintha semmi nem változott volna.

Másik, eddíg 2 kasztot nem toltam sose, a consulart meg smugglert, elkezdtem 1 shadow-ot eleinte infiltartion-ön mentem vele, de tegnap így lvl 40 környékén gondoltam 1-et és bementem 1 wz-re meg 1 fp-re serenity shadow-al háát marhára más, és jobb is, túlélőkéje is.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55594
Na fasza belépek erre lockolva van az összes karakterem <#wow2>
#55593
Az jó, egyébként az is valami játék hiba volt hogy ledobált a szerver mindig vagy csak nálam van/volt ilyen?
#55592
az jó akkor azért tölt most <#rinya>
#55591
Gondoltam felmegyek és játszom pár menet GSF-t,de nem akar senki sem menni rá,ha meg behív olyanra tesz ami épp véget ér.
Ez valami vicc,épp csak bementem,de már vége is volt,alig kaptam xp-t meg egyéb vackot.

#55590
Nem. Tegnap volt a 4.4 élesedés.

http://dulfy.net/2016/05/04/swtor-may-producers-livestream-coverage/

Error 308-at orvosolták.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.04. 23:10:49
PiszkosFred
#55589
Tegnap, ma nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55588
Jött ma valami nagyobb frissítés?
#55587
Gondolom a bind miatt ma vagy holnap kerülnek be 1st.
#55586
Én rákerestem GTN-n a Tuning cuccokra, egyelőre 0 találat volt 😊

Viszont a legacy bound-os Odessen Lightsaber is kapott Tuning slot-ot, így szerencsére nem kell lecserélnem a fegyvert 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55585
http://dulfy.net/2016/05/03/swtor-weapon-tunings-guide/

Meg sem merem nézni majd GTN-t...
#55584
Már jelentve a cucc, elvileg lesik mi lehet: https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4hoax6/unable_to_retrieve_patch_data_please_check/
#55583
Nálam is fejreáll... "Unable to retrieve patch data (error 308)", kilépek és fut tovább, taskkal kell nekem is lelőni de mindig megakad. Folytatni akartam shadow-omat, ha már 30+ és még coruscantot sem kezdtem el story-t illetően, de akkor ez így kimarad.. Na nem baj haverral elugrok akkor Sanctuary-ba hétvégére levadászni néhány randaságot 😉

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55582
igen azt csináltam én is.

PiszkosFred
#55581
Launcher bugos lett, de nagyon. Taskot kell kiloni es ujrainditani, ha nem akar indulni, vagy ha megakad/megall a patcheles. Mar azt htitem a netemmel van gond, de nem, ezuttal a launcherbe kerult nemi homokszem.

#55577
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=881475
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.05.03. 20:51:20

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55580
Végre javult a legacy bug is,mentem jedi sage-el egy fp-t és utána már jelezte hogy a jedi sage sztorit lenyomtam.
Kár hogy max 50-ig tudok menni,ahogy elnéztem érdekes skillek vannak nagyobb szinten.

#55579
nekem is error 308-at dob, de már túl fáradt vagyok, hogy foglalkozzak vele
és elvileg a collection unlockok 50% kedvezménnyel vehetőek igénybe (armomr & vehicle)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55578
Le jött patch.
Nem engedte elindítani a játékot,végül feladatkezelőben kilőttem és újra indítottam,így sikerült.
Mert a játék kikapcsolódni sem volt hajlandó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.03. 19:30:26

#55577
Értem, így világos, köszi. Azt hittem ez egy ilyen új funkció, hogy random a rendszer néha bedob ilyen opciót, mint pl wow-nál random queue-nél.

Plata: Passz, nekem megy rendesen. Rákerestem, de nem találok 308-as jelzésű errort. Patchet leszedted? Vagy közben írja?
#55576
Srácok most nincs szerver vagy miért nem enged fel?
Valami 308-as errort ír.

#55575
dupla xp mellett dupla warzone comm is jár. Volt már párszor a múltban, hogy külön "eventként" jelölték volna? Passz. De pl a Festival of Splendor alatt is volt ilyen majd fél évig.

És elvileg megy a Gree event is a dupla XP mellett.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.05.03. 18:47:24

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55574
Hali!
Kérdésem lenne felétek. EZ valami új cucc: Warzone Event?
Még sosem láttam ilyen eventet, pedig már két éve tolom. A mostani Patch Notes-ban sem szerepel.
#55573
Valamit olvastam, hogy tudnak repülni PvP-n. Még nem találkoztam vele hál'isten.
#55572
ismert bug, bár a PvP-nél most nagyobb gondok is vannak, előbb a hacket foltozzák be.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55571
Lehet ismert bug, de a következőt találtam. Odessen Prov-on az IMp karik share-ni tudják a weekly pvp 15-s küldit, így nekem most 2x 15 + 2x4-es küldik vannak. És sikeresen leadtam Odessenen az Imp oldalon a küldit. Ez most valami bug vagy mostmár "szabad átjárás" van?!
#55570
Köszi 😊 Igen, nekem is jönnek olyankor, csak reméltem, h nem változtattak ebben. Egyébként meg az a jó ezekben a levelekben, hogy nem törlődnek harminc nap után, a rekorder azt hiszem 1235 napos. 😉

(Jah és boldog szülinapot a topikgazdinak 😛)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55569
Ahogy Fred is írta, levélben fog jönni és minden karakter (meglévő és jövőben kreált) is meg fogja kapni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55568
Eddig mindig acc szintu volt, majd tuti jon ez is minden karakternek emailben. Ha krealok egy uj karaktert, 30+ email varja az elso postaladat megnezve minden ilyen pettel, cantina cuccal, promokkal, stb. 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55567
Azt lehet tudni, hogy M4 unlockja szokás szerint acc wide, vagy csak az a karakter kapja meg, amelyikkel beléptünk az adott időkeretben?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55566
PiszkosFred
#55565
Jol nez(ne) ki, de ez megint tul nagy. Twitteren volt egy kep rola, nekem tul nagy es mar most latom, hogy idegesito lesz a flottan vagy egyeb szukebb helyeken 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55564
Infó 4.4 items:
http://dulfy.net/2016/05/01/swtor-upcoming-items-from-patch-4-4/

Azaz ide azzal a Corellian Stardrive Spark-al! 😊

Teljes pack: http://dulfy.net/2016/04/01/swtor-plunderer-alliance-pack-preview/
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.01. 10:52:47
#55563
Persze,pl Csillagösvény....... pont a két véglet közt vagyunk,se nem full kezdök,de nem is a 24/24ben Swtort játszok közt,és nálunk nincs kirugás inaktivitás miatt,mindenki jön ahogy tud....
készülget a honlap is...http://csillagosveny.enjin.com/home
#55562
Red Eclipse-n van magyar klán Imperial oldalon? Lehet, hogy raidelnék megint, picit már hiányzik<#nyes>

Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.30. 05:45:20
#55561
Lehet, de sok esélye nem lesz egy átlag játékosnak. Nehéz lesz felvenni a harcot azon full 224-be öltözött arcokkal, akik a taktikákat a teszt szerveren már begyakorolták. Plussz - ismerve a taktikákat - azon agyalnak, melyik class alkalmas a leggyorsabbnak, és van idejük május elejéig felhúzni egy olyat és gyakorolni velük.
Ezen kívül gyakorlatilag kiesik az összes healer, tank mainnal rendelkező játékos, nem hiszem, hogy lenne esélyük sebességben leverni a dps karaktereket.
A nyeremények közül az a londoni út sokkal izgalmasabbnak (és értékesebbnek) tűnik, mint holmi 1 éves előfizetés 😊
Utoljára szerkesztette: oz, 2016.04.28. 12:31:27

#55560
Elég kevés Eu ország vesz részt benne ahogy látom. De ez a solo speedrun hihetetlen. Fődíj közt 1 éves swtor előfizetés?! Solo run spamelés lesz azt hiszem.
#55559
Érdekes, hogy míg a speed run feltételei szerint mehet Magyarországról is, a story so far feltételei közül ki van hagyva sok európai ország, köztük Magyarország is.

#55558
May 4 rewardok és kieg Promók, Eternal Championról etc: http://dulfy.net/2016/04/27/swtor-month-of-may-contests-and-promotions/
PiszkosFred
#55557
Bullfrog (Meirm fele), de igen, az az. Keveset fogyaszt, kis helyen elfer, stilusos es meg dudal is ha raulok 😊 A nagy boszme gepeket nem szeretem, inkabb a klasszikus "motorbicikli" jellegueket preferalom.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55556
Válaszolhattam volna a mount témádra az előző hozzászólásomban is, de elfelejtettem 😞

Én mostanában azt csinálom, hogy GTN-n vásárolok olcsó CM-es mount-okat (20-50k / darab), majd a Collection-ben feloldom őket 40-60-240CC-ért, hogy minden karakterem tudja használni őket. A Random Speeder használatával legalább minden alkalommal más mount jön elő, nem annyira egyhangú a motorozás 😊

A dudálós mount a Frog nevet viseli, nekem is van és nagyon mókás 😊 De mindegyik speedernek más a motorhangja, így már emiatt is érdemes többet kipróbálni. Nem drágák, de legalább megszínesítik a játékot 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55555
Bind to Legacy ruhákat én is gyűjtögetem, sőt több karakterem ebben a gear-ben feszít már 😊 Egyrészt jól néznek ki, másrészt hasznosak (lásd lentebb).

A legacy-s ruha nagy előnye, hogy a hasonló class-ok között átadható a gear és máris kikerülhető az Ops lock-ja és a több karakter párhuzamos felgearelése. Lefordítva érthető nyelvre (az én példámból kiindulva), van kettő Sage-m és egy Sorcererem. A régi Sage-m dps gear-ben van, az új Sage és a Sorcerer közös healer gear-t használ. Azonban ha imperial oldalon inkább dps-re lenne szükségem, akkor a régi Sage dps gear-jét rádobom a Sorcerer-re, beállítom ugyanazt a skill fát, ami republic oldalon van (Telekinetics = Lightning) és máris mehetek bármire dps-ként 😊

Legacy ruha tárolást én úgy oldottam meg, hogy kineveztem 2 karaktert, akiknél a Personal Storage-ban tárolódnak a cucok. Az egyik karim az erőhasználók gear-jét tárolja, a másik a nem erőhasználókat. 4+4 fül (10 oszlop x 8 sor) nálam elegendő a függőleges tároláshoz (egy oszlop egy gear). Amint egy gear minden darabja megvan, akkor vagy odaadom a gear-t valamelyik karimnak, vagy érintetlenül hagyom és ezen gear újabb darabjait, ami a ládából jön megy a vendor-hoz eladásra (3-5k credit / darab).

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55554
Hat, nekem van egy kis berrego motorom (ha raulok, dudal is kettot), azt szeretem azt hasznalom 😊 Sosem voltam nagy mount gyujto egyik mmoban sem. Ami jon, azt megkoszonom, amit lehet dropbol, megprobalom, de fizetni nem fizetek erte, se arannyal, se ccvel, se euroval. Penzem meg annyi van, hogy kinomban a hazakban nyitogatom a teljesen ures extra szobakat, amelyekbe aztan persze be sem teszem a labam. Bar most gyujtogetek, mert ha vege a KotFE tartalmanak, a vegen hatha lesz majd uj haziko, ami meg akar tetszhet is es akkor koltozok. Az meg sosincs ingyen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55553
mindig van mire költeni a kristályokat
Comp giffekből sohase elég, valamint exotic isotope. Darabját min 50k-ért el lehet sütni gtn-en. Pikk pakk multimilliomos lehet az ember és a sok pénzt el lehet verni Nexu és Manka cat és egyéb mountokra😊
Utoljára szerkesztette: Schmicu66, 2016.04.27. 10:02:45
PiszkosFred
#55552
Utolso mondathoz - mikozben surun bologatok, hogy en is - annyit tennek hozza, hogy plusz en meg valami szamomra is erthetetlen okbol kifolyolag gyujtom az ott kapott legacy skineket (az mar mas kerdes, hogy a legacy bankban sem fernek mar el - jo lenne ha lehetne meg tovabb boviteni, minden penzt megerne nekem), igy aztan hetente vegigszaladok ezeken a maxos karakterekkel. Ami persze ujabb "gondot" okoz, mert gyors el kell koltenem par kristalyt (ami ujabb dilemma, hogy most eppen mire), hsizen az nem jarja, hogy a kapott reward kristalyok pocsekba menjenek 😄 Csak a baj van ezekkel a heroicokkal...

(megjegyzes: Nar Shaddaa lvl26-ra skalaz le, pont tegnap neztem valami miatt es megragadt)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.27. 09:47:24

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”