Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy consular story-t kivégeztem, smugglerhez viszont semmi kedvem, és olyan balfék tankokkal találkozok fp-ken, hogy indítani fogok 1 tank altot.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
viszont az egyik flaskapoint (direkt így) szerintem bugos azokat hülye disznókutyákat nem lehet levágni se, a championom ilyenkor bezzeg tiszta nyomi 😛
Mondjuk asse tom milyen cuccok vannak 65-ön.<#whatever>#whatever>
Gudott:próbáltam ki be lépni,érdekes hogy csak jedi és sith karik tüntek el legacy részről.
Plata: próbálj újra belépni velük, hátha azt is megoldja
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tegnap játszottam is az egyikkel.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Szerintem is full screenen fut jobban a játék.
Más MMo-ban próbáltam hogy windowed módban egyszerre több accountal játszottam,de ilyenkor mindegyiknél megcsappant az fps.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.15. 07:35:31
Kaputelephant:
Nem akarok hülyeséget mondani, de a korai hybrid megoldásoknál (azt hiszem optimus néven futottak), néha gond volt az integrált/dedikált VGA közötti váltásnál, lehet windowed módban te is ebbe futottál bele, viszont biztos vagyok benne, hogy lehet kézzel is engedélyezni (vagy még a windows desktop hardveres gyorsítása is belekavarhat)
Amúgy szerintem a teljes képernyős megoldásnak kelenne gyorsabbnak lennie, mert semmi mással nem foglalkozik a gép közben
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Legacy ablakon nincs meg minden karim.Nem tudom hova lett,de eltűnt legacy ablakról.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 23:06:16
AA meg árnyék asszem ki is van kapcsolva, meg a flytext-et(névtáblák, sebzés értékek, heal értékek, stb kiírására szolgál) nézd majd meg, nekem is az tett be flash-eken meg wz-ben én átlagban ilyen 5-10 fps-es diavetítésen voltam, mióta ezeknek a flytext-eknek nagyrészét kinyomtam stabilan 20-30 fps körül. Nekem bolygókon szokott fps drop lenni jellemzően amikor valaki be vagy kilép, egy pár másodpercre ilyenkor 5-8 fps-em van.
@GaborST
Legacy-n belül instant átmegy a levél, de a Stronghold tárolóban is átadhatod.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 16:35:08
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Gudott, kösz a tippet. A névtáblákkal szórakoztam, az enyhe fokú javulást mutat. A shadow totál ki van kapcsolva mindig. Shader Complx is le kellett vennem low-ra, ha 25-30 FPS fölé akarok pattanni. Bye-bye bloom effect! 😞
Ez tankolás szempontjából kellemetlen, különösen ha egy dps magára ránt egy immunitással rendelkező elit/champo mobot, aki ált egy rail shot + ion overlod proctól rámakadt (jó, ez mondjuk pár HM FP jellemzője, nem általános probléma) vagy egy egy missile blast a frissen felpoppolt addokra és nem másznak rá a healelre (ez azért gyakoribb gond)
Azt elképzelhetőnek tartom, hogy a két DPS ága a VG/PT duónak erős, de a tankokat kb a 3.0-óta szívatják, nincs már jet speed (külön utility skill), megnőtt az interrupt CD-je, a shoulder cannon self healje is utility skill lett, ami egy elég nagy baromság, mert a középső ág +3 instant rakétájával elég csúnya burst dmg rásegítést add , a hydraulic override CD-je is 20-ról 45 másodpercre nőtt, cserébe a tankok semmit nem kaptak, ha emellé mondjuk az oil stick is megy utility skillnek, akkor kb be is lehet fejezni a tankolást ezzel az AC-vel. Mindemellett a DPS ág elég komoly bónuszokat kapott ( jet charge, az utility skillé tett korában tank specifikus képességek)
FPS gond:
nézd meg a shadow beállításokat a menüben, hátha segít (ill van egy két opció amit érdemes visszább venni pl: AA,látótávolság, fú, stb) valamint a névtáblák megjelenítésével is lehet játszani. De WZ esetén, főleg ha egy egy effekt dúsabb periódus van (villám, lángszóró, stb), akkor lehet FPS esésekre számítani...
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Apropó kérdésem lenne felétek: Van valami tippetek FPS Warzone csökkenésre? Full 50-60 FPS-el megy a game, de warzone-ba combatban leesik 20-12-re. OPS-n megy frankón 50-en minimum. Van valami tippetek? (újkeletű probléma)
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 11:15:03
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 11:12:12
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Semmi extra, csak a szokásos idiotizmus a köbön. PT/Vanguard távolsági támadások le lettek korlátozva 30 méterről 10 méterre, gondolom a következő lépés az lesz, hogy a Unload/Full Auto mintájára merc/commando exkluzívak lesznek a távolsági támadások....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Alkalmanként lehet növelni pénzt,de az CC-be kerül,vagy több pénzbe mint amennyivel növeled.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.13. 20:47:36
ja és akkor nem is lehet meg növelni a max. credit limitett igaz?
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.13. 20:36:20
és mikor lesz legközelebb ha lehet tudni?
Ugyebár én csak prefered vagyok,nincs kiegem,max 350k pénzem lehet,de elcseréltem egyszer 2 millás cuccot bounty hunter eventes tokenekre.Keress olyat aki cserélne talán,biztos neked is van mire cserélni.
GTN-n nagyon drága sajna
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.12. 08:43:46
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nekem mondjuk érdekes volt látni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kérdés, hogy mi lesz másik fejezet.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Forrás: http://dulfy.net/2016/05/11/swtor-chapter-14-mandalores-revenge-teaser-trailer/
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.11. 22:05:47
Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?
Ezen a fórumon, illetve a saját fórumon vagyok elsősorban aktív. Kérdezhetsz bármivel kapcsolatosan.
Sajnos az swtor.hu oldalát napközben a melóhelyről nem érem el, munka után esténként pedig egyáltalán nem fórumozom, csak játszom. Ezért nem járok oda, illetőleg hétvégenként ezért is vagyok távol a fórumoktól 😞
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?
Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?
A teamspeak címet nagy nyilvánosság részére nem akarom publikálni, mert a saját, bérelt szerveremen vagyunk, így guild társak és régi cimborák bátran használhatják, de nem szeretnék átjáróházat csinálni belőle. Amint guilden belül leszel, a guild ablak MOTD részébe be van írva a cím, onnan már nem probléma a kommunikáció.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?
Jelenleg a többség republic oldalon játszik, de napi szinten egyre többen ugranak át imperial oldalra fejlődni vagy achievement-et csinálni. Nekem is van 8 darab imp karakterem, ebből 2 kari 60-as, a többi már 65-ös. Én terveim szerint a következő (nyári) hónapokban szeretnék több időt imperial oldalon tölteni, hogy az imp oldali acsikat is begyűjtsem.
Viszont a lényeg, hogy teamspeak-en szinte mindenki fent van, függetlenül attól, hogy melyik oldalon játszik éppen. Így tanács kérések vagy közös csapatolások könnyen szervezhetőek, mert a közös pont a teamspeak.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka