Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55651
Az a Mandalorain Raiders fp lesz, ott nekem rendszerint az jön be, hogy egyszerre csak 1 ellenfélre fókuszál a csapat, és elsőnek érdemes a kutyákat leütni. Érdekes ott mindig megfekszik mindenki legalább 1x, ha mást nem min. a fél csapat elhasal, pedíg a imperial / republic boarding party utána szivatosabb szerintem, mondjuk az tipikusan az az fp ahova kell a healer.

Amúgy consular story-t kivégeztem, smugglerhez viszont semmi kedvem, és olyan balfék tankokkal találkozok fp-ken, hogy indítani fogok 1 tank altot.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55650
Na leadtam egy küldit és most már 52. 😄
#55649
jelenleg 51. Jedi Sage
viszont az egyik flaskapoint (direkt így) szerintem bugos azokat hülye disznókutyákat nem lehet levágni se, a championom ilyenkor bezzeg tiszta nyomi 😛
#55648
Endurance-ra nem nagyon érdemes szerintem,hányas szintű vagy?
Mondjuk asse tom milyen cuccok vannak 65-ön.<#whatever>

Gudott:próbáltam ki be lépni,érdekes hogy csak jedi és sith karik tüntek el legacy részről.

#55647
Srácok fénykardnál mit érdemes modolni mire érdemes eltolni (Mast. End. Pover stb.)?
#55646
igen, többen is írták, hogy bug (talán egy relog megoldja...)

Plata: próbálj újra belépni velük, hátha azt is megoldja

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55645
Az vmi bug, hogy amikor a 208-s cuccot cserélném 216-ra, akkor kevesebb lesz a melee damagem? Ugye kiírja zölddel,h hogy mi k lesznek a változások, minden zöld, ehhez képest mégis minden kevesebb lesz....
#55644
Karakter választón igen,de eltűntek legacyból.
Tegnap játszottam is az egyikkel.

#55643
de a karakterválasztó képernyőn megvannak a hiányzó karakterek?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55642
Igen,és van olyan karim ami eltűnt,nincs rajta az ablakon,oldalt sincs ahol a még fel nem használt karik vannak.
Szerintem is full screenen fut jobban a játék.
Más MMo-ban próbáltam hogy windowed módban egyszerre több accountal játszottam,de ilyenkor mindegyiknél megcsappant az fps.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.15. 07:35:31

#55641
Mármint arról a legacy ablakról, ahonnan be lehet állítani a "rokonsági fokot" a karakterek között?

Kaputelephant:
Nem akarok hülyeséget mondani, de a korai hybrid megoldásoknál (azt hiszem optimus néven futottak), néha gond volt az integrált/dedikált VGA közötti váltásnál, lehet windowed módban te is ebbe futottál bele, viszont biztos vagyok benne, hogy lehet kézzel is engedélyezni (vagy még a windows desktop hardveres gyorsítása is belekavarhat)
Amúgy szerintem a teljes képernyős megoldásnak kelenne gyorsabbnak lennie, mert semmi mással nem foglalkozik a gép közben

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55640
Én megint belefutottam egy bugba.
Legacy ablakon nincs meg minden karim.Nem tudom hova lett,de eltűnt legacy ablakról.

#55639
A flytext disable nem segített, de egy valamit észrevettem. Windowed Full screenen toltam idáig. Átváltottam sima Fullscreenre és mostantól azon hagyom. +10-15 FPS-t nyertem vele. Laptopon tolom egy intel graphic integrált + nvidia dedikáltal. Gondolom windowed-on átvált integráltra, ami gyengébb, fullon meg Nvidiára...gondolom. Nem tudom, nem látom a miértet/összefüggést. Elvileg Windowed-on kéne gyorsabbnak lenni, nem?!
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 23:06:16
#55638
oksa köszi 😊
#55637
Igen nekem is le van csavarva elég durván.
AA meg árnyék asszem ki is van kapcsolva, meg a flytext-et(névtáblák, sebzés értékek, heal értékek, stb kiírására szolgál) nézd majd meg, nekem is az tett be flash-eken meg wz-ben én átlagban ilyen 5-10 fps-es diavetítésen voltam, mióta ezeknek a flytext-eknek nagyrészét kinyomtam stabilan 20-30 fps körül. Nekem bolygókon szokott fps drop lenni jellemzően amikor valaki be vagy kilép, egy pár másodpercre ilyenkor 5-8 fps-em van.

@GaborST

Legacy-n belül instant átmegy a levél, de a Stronghold tárolóban is átadhatod.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 16:35:08

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55636
El is küldheted neki postán, frakciótól függetlenül. De egyébként ez is megoldás, igen, Strongold Cargo-ban is okés a dolog.

Gudott, kösz a tippet. A névtáblákkal szórakoztam, az enyhe fokú javulást mutat. A shadow totál ki van kapcsolva mindig. Shader Complx is le kellett vennem low-ra, ha 25-30 FPS fölé akarok pattanni. Bye-bye bloom effect! 😞
#55635
Srácok olyat lehet hogy kellene ruha az egyik karakteremnek de annak nincs annyi cridje ezért a másikkal venném meg GTN-n és ha berakom a Strongholdos bankba és a másikkal kivenném ez így megoldható?
#55634
oké, hogy melee, de ennyi erővel a saber throw/dual sabre throw/disptach is mehetne le 10 méterre, meg kb minden, ami nem kifejezetten ranged class képesség....
Ez tankolás szempontjából kellemetlen, különösen ha egy dps magára ránt egy immunitással rendelkező elit/champo mobot, aki ált egy rail shot + ion overlod proctól rámakadt (jó, ez mondjuk pár HM FP jellemzője, nem általános probléma) vagy egy egy missile blast a frissen felpoppolt addokra és nem másznak rá a healelre (ez azért gyakoribb gond)

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy a két DPS ága a VG/PT duónak erős, de a tankokat kb a 3.0-óta szívatják, nincs már jet speed (külön utility skill), megnőtt az interrupt CD-je, a shoulder cannon self healje is utility skill lett, ami egy elég nagy baromság, mert a középső ág +3 instant rakétájával elég csúnya burst dmg rásegítést add , a hydraulic override CD-je is 20-ról 45 másodpercre nőtt, cserébe a tankok semmit nem kaptak, ha emellé mondjuk az oil stick is megy utility skillnek, akkor kb be is lehet fejezni a tankolást ezzel az AC-vel. Mindemellett a DPS ág elég komoly bónuszokat kapott ( jet charge, az utility skillé tett korában tank specifikus képességek)

FPS gond:
nézd meg a shadow beállításokat a menüben, hátha segít (ill van egy két opció amit érdemes visszább venni pl: AA,látótávolság, fú, stb) valamint a névtáblák megjelenítésével is lehet játszani. De WZ esetén, főleg ha egy egy effekt dúsabb periódus van (villám, lángszóró, stb), akkor lehet FPS esésekre számítani...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55633
Szerintem késtek vele. Ideje volt, mivel közelharciak alapvetően. Nekem bejön.

Apropó kérdésem lenne felétek: Van valami tippetek FPS Warzone csökkenésre? Full 50-60 FPS-el megy a game, de warzone-ba combatban leesik 20-12-re. OPS-n megy frankón 50-en minimum. Van valami tippetek? (újkeletű probléma)
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 11:15:03
#55632
A PT / Vanguard nerf félíg-meddíg jogos, mert azért ha megnézzük ők melee tehát 0-10m kasztok, és elég kemény, hogy 30m-ről dobálnak gránátokat, stb, a madness sorc nerf-nek (dotos self healingjét lecsökkentették) nem örülök, mert ez így elég papír lesz... Forumon meg kéregetik még a Sniper / Gunslinger nerf-et is, könyörgöm tanuljanak meg játszani az ilyenek, 1. nem csak pvp-ből áll a game, 2. meg ha valaki annyira imád pvp-zni(jo én is szeretek, de van határa), annak tudni kéne csapatban is menni, és nem agyatlan ürcsigaként bevágódni az 4-5-6-7 emberes védő csapatok közepébe, aztán telespammelni a chatet a rinyálással, hogy milyen pofátlanul erős az ellenfél. Persze Pt + Merc / Vang. + Comm. párosok még mindig aratnak, de ez ellen is megvan a megoldás, 1 perces cc a tankra 4 seces a healerre, annyi elég 2-3 esetleg 4 embernek, hogy összecsukja mint nagymama a receptkönyvet, aztán a tank csinálhat amit akar, be cc-zik őt is ismét elolvad ő is mint hógolyó jani a sivatagban.... Sniperek ellen is megvan a megoldás (nem tagadom nekem is nagy kedvenc ugyan), valaki leköti szemből tank az kibírja ellene addig pl. amíg hátulról meglepi valaki, másik ha mozognia kell addíg szinte 0 dmg-et tol mert rengeteg képessége az castolós....
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 11:12:12

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55631
Class Changes Coming in Game Update 4.5

Semmi extra, csak a szokásos idiotizmus a köbön. PT/Vanguard távolsági támadások le lettek korlátozva 30 méterről 10 méterre, gondolom a következő lépés az lesz, hogy a Unload/Full Auto mintájára merc/commando exkluzívak lesznek a távolsági támadások....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55630
Sorry a képet elfelejtettem XD

#55629
Na jó srácok ha van itt valami érdekel titeket esetleg több valami is ami kelhet nektek egy fehér kristály az ára 😊
#55628
Az nézegetem 600 K a legnagyobb belőle 😊
#55627
hát akkor lehet nem lesz fehér kristályom ha csak tényleg nem cserélek majd valakivel 350 K limittel nehezen lesz meg az a cirka 12 milla 😄
#55626
Escrow a neve,egyszer megemeli a limited asszem.

#55625
nekem 350 ezer a limit van 710 ilyen cc-m csak nem tom melyik az a vacak amivel lehetne az inventory meg a GTN plusz slotot meg találtam csak ezt nem
#55624
Nem,F2P 250 ezer,prefered 350 ezer,előfizető talán végtelen?
Alkalmanként lehet növelni pénzt,de az CC-be kerül,vagy több pénzbe mint amennyivel növeled.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.13. 20:47:36

#55623
hú király 😊
ja és akkor nem is lehet meg növelni a max. credit limitett igaz?
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.13. 20:36:20
#55622
A honlapjuk szerint jövő keddtől.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55621
oksa köszi
és mikor lesz legközelebb ha lehet tudni?
#55620
Javaslom ha lesz megint bounty event csináld meg az összes karival,az sok mani.Ha jól emlékszem nekem 50 ezerért számolták máskor a tokent,ha van sok karid sok tokent szerezhetsz.

#55619
Oksa lehet megpróbálom már van egy csomó vackom ami nem tom mi meg nem is kell 😊
#55618
Nem tudom mennyi GTN-en de miért nem cseréled el valakivel?
Ugyebár én csak prefered vagyok,nincs kiegem,max 350k pénzem lehet,de elcseréltem egyszer 2 millás cuccot bounty hunter eventes tokenekre.Keress olyat aki cserélne talán,biztos neked is van mire cserélni.

#55617
kár 😞
GTN-n nagyon drága sajna
#55616
Sajna nem lehet craftolni, csak venni GTN-ről, vagy valamilyen CC-s boxból nyitni.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55615
Srácok hogy tudok fehér fénykardkristályt csinálni? Már ha lehet egyáltalán.
PiszkosFred
#55614
Csak tippeltem, de tenyleg, most mar remlik, hogy azt majd a vegen/finale utan kapjuk meg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55613
Nem valószínű, mert a bonus chapter majd Augusztusban jön vagy utána valamikor. A promo a bonus chapter-ér Aug 1-ig szól.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.12. 08:43:46
PiszkosFred
#55612
Jon valamikor majd az extra HK-s chapter is az elofizetesi rewardkent, nem lehet, hogy az?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55611
Igen.

Nekem mondjuk érdekes volt látni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Shae Vizla-t Mandalore-ként, bár valószínűleg az Eternal Empire inváziója alatt meghalt az előző, és így megnyílt számára az út.
.

Kérdés, hogy mi lesz másik fejezet.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55610
Heyya! Június hónapban 2 fejezetet is kapunk! 3-án + egy másik nap.
Forrás: http://dulfy.net/2016/05/11/swtor-chapter-14-mandalores-revenge-teaser-trailer/
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.11. 22:05:47
#55609
Rendben van délután megírom facebookon az azonosítómat és akkor be tudtok venni a guildbe és akkor fellépek teamspeakre és akkor már tudunk kommunikálni 😊

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55608
Szívesen 😊

Ezen a fórumon, illetve a saját fórumon vagyok elsősorban aktív. Kérdezhetsz bármivel kapcsolatosan.

Sajnos az swtor.hu oldalát napközben a melóhelyről nem érem el, munka után esténként pedig egyáltalán nem fórumozom, csak játszom. Ezért nem járok oda, illetőleg hétvégenként ezért is vagyok távol a fórumoktól 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55607
Köszi a Befogadást 😊

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55606
Rendben van Farkas Bálint névvel rányomtam a csatlakozási kérelemre.

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55605
Persze. Ha van facebook-od, keress rá a Jedi Köztársaság zárt csoportra, beveszlek oda és ott, illetőleg messengeren keresztül könnyebben tudunk egyeztetni adatokat.

A teamspeak címet nagy nyilvánosság részére nem akarom publikálni, mert a saját, bérelt szerveremen vagyunk, így guild társak és régi cimborák bátran használhatják, de nem szeretnék átjáróházat csinálni belőle. Amint guilden belül leszel, a guild ablak MOTD részébe be van írva a cím, onnan már nem probléma a kommunikáció.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55604
Akkor esetleg lenne rá lehetőség, hogy ha délután megadom a karakterem nevét akkor felvegyetek a klánba ?

Autocad , SWTOR, HOTS, Sorozatfügg?

#55603
Van az imperial oldalon is guildünk, "I am not your Father" a neve. Nem, nem én adtam ezt a nevet, hanem a régi cimboráim. 😊 A cimborák 2 éve abbahagyták az SWTOR-t, a guildet rámhagyták, van guild hajó, egyebek.

Jelenleg a többség republic oldalon játszik, de napi szinten egyre többen ugranak át imperial oldalra fejlődni vagy achievement-et csinálni. Nekem is van 8 darab imp karakterem, ebből 2 kari 60-as, a többi már 65-ös. Én terveim szerint a következő (nyári) hónapokban szeretnék több időt imperial oldalon tölteni, hogy az imp oldali acsikat is begyűjtsem.

Viszont a lényeg, hogy teamspeak-en szinte mindenki fent van, függetlenül attól, hogy melyik oldalon játszik éppen. Így tanács kérések vagy közös csapatolások könnyen szervezhetőek, mert a közös pont a teamspeak.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55602
Ja, ami kimaradt: ezek IMP oldali karik.