60025
  • Nomad90Hun
    #55773
    Én Selkath-ot.

    Amúgy valakivel aki red eclipse-en van lehetne boltolni az új packból eső crossguard fénykardra (részletekben visszafizetném)? Mert a gtn-es árak fénysebességgel repülnek....
  • gunji
    #55772
    A voss fajról lehetett olvasgatni ilyeneket, még a togruták érkezte előtt. Azóta passz. Én szívesen látnék minden fajt, a basic nyelvismeretétől függetlenül.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl. egy kék kis elefántszerű lényt ortalant szeretnék, meg egy nelvaanit, úgy legalább megoldódna a honosítás problémája is :D Vagy sithnek jawat vagy gungant.

  • GaborST
    #55771
    Azt lehet tudni hogy lesz-e még további játszható faj a játékba?
  • GaborST
    #55770
    Hát elég beteg valami :)
  • gunji
    #55769
    Orvosdroidnál lehet vásárolni rakghoul injekciót, azzal be tudod oltani magad, s immunis leszel pár órát, vagy a következő halálig.
    Jah, sokan élvezik, azt hiszem, van valami olyasmi küldetés is hozzá, hogy tíz percenként meg kell halni vagy felrobbanni. Vagy hasonló, de én inkább messzire kerülöm ezeket a dolgokat :D
  • GaborST
    #55768
    Ettől a Raktghoul szartól hogy lehet megszabadulni mert valaki ezt élvezi az űrállomáson hogy ragasztja mindenkire :P
  • picket
    #55767


    Preferences / User Interface / Conversation / Show Conversation Alignment Gain

    Bepippant, örül.
  • GaborST
    #55766
    Igazából csak a világos és a sötét oldali pontok érdekelnek full világos karit akarok :)
  • PiszkosFred
    #55765
    + illetve, amiota a companion szimpatiaja nem csokkenhet valasztas miatt (de szerintem maskent sem, csak ha meghal/lelep :)), emiatt aztan tenyleg felesleges ujrakezdeni akar egy beszelgetest is, leven egy gagyi gift neki es meg is van a kiesett esetleges extra pont.
  • picket
    #55764
    Ha már akkor tudod, amikor kiválasztottad, hogy nem azt szeretnéd, akkor egyszerűen esc gombbal ki tudsz lépni az aktuális beszélgetésből, és újrakezdeni (comapnion affectionnél is működik). Ez rövidebb, mint az egész questet újrajátszani. Egyébként valahol van rá beállítás, hogy alapból mutassa a válaszon, hogy milyen pontot fog adni (light vagy dark, a compainionok reakcióját sajnos nem mutatja), ha ez fontosabb neked, mint hogy szabadon válassz a lehetőségek között, akkor azt ajánlom kapcsold be.
  • GaborST
    #55763
    aha meg van azért nem engedte mert még a küldetés területén tartózkodtam mihelyst elhagytam tudtam resetelni is :)
  • GaborST
    #55762
    Srácok hogy tudom likvidálni a küldetés ha nem engedi az abadon funkciót?
    Ugyanis véletlen rossz válaszra kattintottam és 50 sötét pontot adna!
  • Kaputelephant
    #55761
    Na mit szóltok az új fejezethez? Ez már döfibb volt, mint a korábbiak egy fokkal.
  • Nomad90Hun
    #55760
    Khm... Khm.. Ép... a bir...lmi flottár.. jele...ezem. Pont mo.. h...t vala.. nyak... Itt mind..ho. ott vann.. a Rakg...ok. Azonal.. erő..té.. kérü... Véte..
  • Gudott
    #55759
    Elvileg újra van Rakghoul event, most mindenki kedvenc homokdűnéje a soros
  • Gudott
    #55758
    Force in Balance/ Death Field: igazából itt a nerf megérdemelt, mert rajtuk kívül az összes instant AOE 5 méteres hatósugárral rendelkezett, csak nyilván kellemetlen, mert a sage/sorc párosnál eddig ez terjesztette a DoT-okat tovább

    Sage/Sorc heal: tényleg viszonylag könnyebb volt velük healelni, minimálisam tapasztalt játékos ritkán fogyott ki a force-ból, hogy emellé miért kellett a Burst healjükre ráerősíteni ezzel a nerffel, azt nem tudom.

    PT/VG értem én, hogy a két dps ág nagyon erős, de ezzel a hatótávolság nerffel már megint a tankok fogják megszívni
  • Nomad90Hun
    #55757
    Nah még jó, hogy opi healt akarok majd, ezzel a kis nerf-el a sorc-oknak elég nagy érvágás lesz a heal szerintem, mondjuk a death field hatósugarának csökkentését nem értem minek... múltkor meg a dotokból, és madness képességekből kapott self heal-t csökkentették le, ennyi erővel death field is lehetne már single target-es is akár... de minek is tépem itt a szám (billentyűzetem), mert úgyis a sok kis nyavalygó 15 évesekből álló marauder fanclub dönti el mit kell nerfelni, mert a sorci az már nem megy nekik, talán mert ahhoz ész is kéne, nem csak kezdő shaolin szerzetes módjára telibe fejelni a billentyűzetet...

    No offense, nekem is tetszik a mara mint class, és aki jól tolja, és értelmes azzal nincs is bajom, szóval akinek nem inge...
  • Gudott
    #55756
    Update 4.5, Chapter XIV/XV , új soundtrack, kedvezményes karaktertranszfer és pár apróság
  • gunji
    #55755
    Meg sokan mondták rá anno 2.2-2.4 idejében, hogy rossz. Bár mentségére szóljon, hogy akkoriban az egyik (vagy talán az egyetlen) olyan oldal volt, ahol slotra lebontva adtak tippet a modokhoz, s nem kellett oldalakat olvasgatni meg számolgatni.
    Én legutóbb a skill fa átszabása után néztem rá, azóta azt hittem már le is állították a szervert.
  • Nomad90Hun
    #55754
    Oh bazz.... tleg, látszik, hogy nem aludtam rendesen éjszaka...
  • El Protector
    #55753
    Ugyanígy vagyok, ranged karikkal nagyobb fun minden, főleg a wz-k, pedig assa már valor 97-en áll, de fél éve nem visz rá a lélek, hogy foglalkozzak vele komolyabban. Pedig még mókás is lenne, mert mindig megszólnak, hogy mit akarok 99018 HP-val, aztán jön a csodálkozás, amikor 16-21 medállal zárokegy-egy meccset :D
  • oz
    #55752
    A noxxicot mindenképp felejtsd el, nem friss, még a 2.x-es verzióhoz volt utoljára, most meg már 4.x-et írunk.
  • Nomad90Hun
    #55751
    Van pár.

    dulfy

    star wars class guides

    noxxic

    Azt mondjuk hozzátenném ezek többsége inkább kiindlási alapnak jó.

    Amúgy mentem pár kört operative-al (wz + fp) , és arra jöttem rá, hogy inkább marad a jó öreg sorc, hiába van meg nála már minden comp maxra, opi helyett inkább majd 1 sniper alt lesz, lehet repen az is volt a bajom, hogy mindig melee karikat erőltettem pedig ranged karik jobban fekszenek nekem.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.25. 16:19:35
  • Kaputelephant
    #55750
    Elnézve a Progenitoros guild toborzás reakciókat...hát azok se különbek, már ne haragudjatok. Voltam én is tag, Rep oldali karival. Különösebb gond vagy lenézésről szó sem volt. Rossz egyéneket fogtatok akkor ki. Én viszont egyre jobban érzem, hogy magyarokkal nem igazán szeretnék tömörülni, inkább külföldiekkel. Ez a mentalitás mindenhol megtalálható, ez a balkáni. Aki Progenitoron tolja, nézzen szét itt: Progenitor Guildek és Szervezetek. Érdekesség, hogy itt nem csak guildes tömörülések vannak, hanem egyes játékosok (guilddel rendelkezők vagy nélküliek) összetömörülnek szervezetekbe "magasztosabb" célok érdekében. Érdekesnek találom ezt a koncepciót. És még mielőtt valaki elkezdené: Nem, nincs kihalva a Progenitor. Lehet nincs akkora populációja, mint a Red Eclispe-nek, de van élet "dögivel". Lehet jobban is. Átjárja az Erő :D
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.24. 19:45:28
  • GaborST
    #55749
    Ja tényleg most ad a hero küldi ilyen lila cuccokat amin lakat van azt mért nem lehet kinyitni?
  • GaborST
    #55748
    Azzal rohangászom csak néha elfelejt hílerni :D
    Amúgy az a nyavalyás Alderani rovarok vagy hangyák vagy mik amiknek olyan kemény a kitinjük hogy lepattan róla minden XD
    Ja amúgy nem tudtok olyan oldal ahol tudnék karakter buildeket nézni hogy mit hogy?
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.24. 19:30:33
  • Plata
    #55747
    Mindenkit le skáláz,de amiatt ne aggódj ha viszel magaddal híler társat nem okoz gondot.
    Nekem 34-es a karim de még 22-es itemekben rohangászik.És nem is veszem észre hogy gáz lenne.
  • GaborST
    #55746
    Skáláza a nénikéjét nem azért ölök sok creditet meg kristályt új cuccokba :D
    De ne heroik küldinél skálázzon már mikor az enemi majd 13K Hp-val jön ez azért fura :P
  • PiszkosFred
    #55745
    Mert "leskalaz" a rendszer :)
  • GaborST
    #55744
    Na most ki log belog másik pályan már meg 10K HP én nem értem ezt !
  • GaborST
    #55743
    Na egy nagy kérdés mi francér van az hogy fel tuningolom a a karakterem ruháját + fegyverét akkor kiírja hogy 35K feletti a HP-m és mikor bemegyek az egyik pályára level 61. szinten a level 25-30. szintű elpicsáz mire észreveszem hogy a 35K HP ugyan sehol sincs mert úgy gondolja a játék hogy 4500 HP elég nekem abból!
    Ez most hogy nem vágom de komolyan megőrjít!
    Máskor meg meg se tudnak karcolni!!
  • Plata
    #55742
    Hatvanas leszel,kezdő szettel,ami nagyon tuti.
    A képességeidet kapod egymás után ahogy haladsz előre.
  • GaborST
    #55741
    Akkor ez olyan mint ha 1. szintről indulnék nem?
  • Plata
    #55740
    Hiába leszel 60,a képességeidet egyenként fogod kapni ahogy halad előre a sztori.
  • GaborST
    #55739
    Váo ez érdekes de ezt akkor most hagyom, lévén még az eredetiből se húztam ki egyik sztorit se és a kasztokat sem ismerem még úgy mint a tenyerem, hogy tudjam mivel vágjak neki :D
    Azért köszi az infót :)
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.24. 17:24:12
  • Big Boss Hu
    #55738
    Ha 60on kezdesz kapsz egy alap cuccot, és csak az új kiegészítő sztoriját tudod játszani. Az elején van egy tutorial szerűség amit ki lehet kapcsolni. Ez abból áll gyakorlatilag, hogy csak 1-2 alap skillt tudsz majd használni, de a sztori során szép lassan megkapod az összes skilledet.
    Utoljára szerkesztette: Big Boss Hu, 2016.05.24. 17:19:37
  • Plata
    #55737
    Valahol a búsban,azzal a Fallen Empire sztorit kell tolni,bár lehet hogy ha megcsináltad mehetsz simára is,nem tudom.
  • GaborST
    #55736
    És az mit takar?
    Azzal hol kezdek?
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.24. 17:16:04
  • Plata
    #55735
    Az nem egy sima kari lesz hanem Fallen Empire sztoris kari.
  • GaborST
    #55734
    Srácok kaptam olyan lehetőséget (most hogy előfizettem) hogy instant indíthatok egy 60. szintű karaktert ez mit takar?Ugyan ott kezdek csak 60. szinten minden skillel vagy átugrom a sulit és egyből a mélybe dob?