60025
  • Kaputelephant
    #55813
    Na már nyomják is egy ideje. Titanfall 2-re ideértem. Valami Star Wars témát muszáj lenyomni, nem laca-facázhatnak, ha náluk vannak a jogok. Kváncsian várom.

    E3 EA

    +

    E3 Gamestar Kommentárral ha valakit érdekel magyarul is.

    MOst olvasom, hogy ez a mai program: "Star Wars, Mass Effect, FIFA 17, Battlefield 1, Titanfall 2 a mai program, aztán az egészet megfejelik egy órányi 64-fős Battlefield 1 gameplay-jel."
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.12. 22:20:28
  • Gudott
    #55812
    Az EA nincs is kint az E3-on, helyette van egy saját rendezvényük az EA play, amit az E3 0. napjának lehet felfogni, elvileg este tíztől kezdődnek a bejelentések, holnap okosabbak leszünk. De a season 1 végéig én nem várnék semmi nagy bejelentést, pláne nem a tavalyihoz hasonló blue trailert (feltéve, ha tényleg elkészült, de akkor is elég szerencsétlen lenne ellőnni)
  • Jimbo
    #55811
    Nem nálam volt a gond, másnap csont nélkül ment több órán keresztül. Lehet, hogy Tython szarakodott szokás szerint.
  • oz
    #55810
    Szerintem nincs rá sansz. A srácok nem a bejelentésekről híresek, majd augusztus tájékán mondanak valamit a season kettőről.
  • Kaputelephant
    #55809
    Nem tudjátok, hogy van-e valami esély, hogy a mai E3-on lesz-e valami SWTOR-os téma/bejelentés/etc?
  • PiszkosFred
    #55808
    No meg itt a focieb, boldog boldogtalan streamet nez estenkent.
  • Shion
    #55807
    Én tegnap este 20:30 körül ültem le játszani és egészen éjfélig voltam online mindenféle megszakadás nélkül. De ahogy néztem, a guild társaimnál sem volt szerver megszakadás.

    Így szerintem nálad lehet a probléma. Nem lehet, hogy az interneteddel van a gond? Az internet pár másodperces megszakadása okozhat a játékban karakter/szerver választóra dobást. Nekem nyáron szokott sűrűn előfordulni, mert a kánikulát nem bírják a helyi áramelosztó központok :(
  • Nomad90Hun
    #55806
    Passz én most meg se merem nézni, mert nekem valamiért kb. negyed akkora a sebesség mint kéne (az átlag 20 mega helyett 7), jellemzően a feltöltési sebességem ilyenkor elszáll mint az ágyúgolyó úgy 5 mega környékére a normál 1 mega helyett.
  • Jimbo
    #55805
    Mást is kibaszogat 5 percenként a Red Eclipse, vagy csak engem tisztel meg engem a szerver?
  • gatyo98
    #55804
    Szia Gudot én tudom erre a megoldást.Csak annyit kell tenned hogy valakivel csapatba lépsz nem kell veled mennie akivel csapatban vagy,Csak a lényeg hogy csapatban legyél.Remélem tudtam segiteni :)
  • PiszkosFred
    #55803
    Masodik kliens, f2p accal partyban?
  • Gudott
    #55802
    Van valami megoldás rá, hogy a kolto állomásokat használjam Tactical FP során, ha solózom? Ha tud valaki egy kerülő megoldást, ne tartsa magában :D
    Tegnap/ma csináltam meg az első Kuat Drive Yard FP-t és a végén néha centizni kellett a unity/heroic momentekkel (a companion csak 28-as influanceon volt én meg egy sage healer voltam), plusz a Lord Moldo enragelt is, de sikerült elsőre megölni, bő negyed óra alatt....
  • Kaputelephant
    #55801
    Jajj ne, már kezdtem normálisan aludni, cudar emlékek :D
  • Plata
    #55800
    Nem mondanám magamat vaskalapos Sw fannak,de ezek a rajzfilmek annyira igénytelenek,meg annyi baromság van bennük hogy az már gáz.Néha olyan logikátlan hülyeség van bennük.
  • PiszkosFred
    #55799
    Mindaddig, amig az ember nem egy kemenyvonalas vaskalapos SW fan, addig ezek a kis rajzfilm sorozatok roppant szorakoztatoak tudnak lenni. Akinek az SW szent es serthetetlen, az biztos, hogy fogja a fejet es habzo szajjal szidja a Disneyt es mindent, amihez kozuk van, legyen az Rebels, Clone Wars vagy uj SW film :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.07. 13:20:52
  • Plata
    #55798
    Én nem szoktam nézni ezeket a rajzfilmeket,de ezekről a retardált önműködő ventillátor fénykardokról én is hallottam.
    Meg valaki azt mondta benne van rebelsben a KOTOR-os vén genyó banya,Darth Traya vagy mi a rossebb volt a neve.Jó párszor kijátszottam mindkét KOTOR-t de már elfelejtettem az öreglány nevét.
  • PiszkosFred
    #55797
    Csak nehogy visszafele is mukodjon, es az SWtOR-ban is megjelenjenek a helikoptereket megszegyenito inkvizitor fenykardok, amelyek miatt fogtuk a fejunket a Rebelsben :)
  • Kaputelephant
    #55796
    Lehet várok vele, addigra jön még egy kis della, a kövi packban lehet lesz ugyanez csak untsable módozatban. Na az már döfi lenne.
    Ilyen fénykardja egyébként ősi Jediknek is volt elvileg - a Rebels sorozat ezt sugallja; volt benne ugyanilyen stabil és zöld színben. (Nagyon úgy fest, hogy a Rebels sorozat próbálja bevonni kissé az Old Republic szériát).
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.07. 12:18:01
  • Kaputelephant
    #55795
    Itt egy Ref link ha kérsz: http://www.swtor.com/r/HLN8Jz
    + Ha nincs meg valakinek a kieg, és ha még a rokonom nem használta fel akkor egy "Free* Trial of Chapter One: The Hunt" kód: 7J46-D63X-6BLF-U46N
  • Plata
    #55794
    Keres rá a neten,van egy csomó,csak arra figyelj hogy új legyen,három havonta én is elnyomok egyet,rá keresek guglin oszt kész.
  • Lokker
    #55793
    akkor marad a fapados játék
  • Plata
    #55792
    Van friend ref link,de nekem nincs,1 hétig előfizussá válsz,kapsz 1 táska slotot,meg pár baromságot.
  • Lokker
    #55791
    Plata, írtál valamit hogy lehet valami kódot szerezni amivel 1 hónapig vagy meddig elérhető a fizetős tartalom is. Itt vagy PH-n. Vagy csak haluztam? :D
  • Plata
    #55790
    Hát ez bűn ronda,tiszta olyan mint annak a rinyáló hülye gyereknek a kardja.Ezért nem adnék még 500 ezret sem.
  • Kaputelephant
    #55789
    Defiant Vented Lightsaber

    Egyszer csak meglesz.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.07. 10:13:45
  • Plata
    #55788
    Milyen kard?
  • Nomad90Hun
    #55787
    A kardot illetően ne nagyon reménykedj, ma néztem meg délután, és RE-n 50-150 milka között mozog az ára, én már letettem róla, hogy lesz ilyenem valaha is (max majd akkor ha cartel milliomos leszek, az meg a következő évezredben nem várható... ).
  • Kaputelephant
    #55786
    Na ne. Azt hittem ez valamim bug. Ok, persze én és a többi tapasztalt játékos kívülről fújja a témát, no de aki esetleg új? Honnan fogja tudni, érdemes-e reward után "rohangálni"?

    Kérdés: A 60-as token és a Keresztvas kard, mennyibe fáj más szerveren a Progenitoron kívül? Mivel sokan a RE-n tolják arra lennék leginkább kíváncsi, milyen árban mozognak most. Van 20 Milla alatt kard + 7Milla alatt token?
  • Shion
    #55785
    Talán egy hónapja vezették be, hogy csak a "Daily reward" felirat díszeleg, nem pedig a pontos jutalom. Én is utálom :(
  • Kaputelephant
    #55784
    Az normális, hogy a GFinder nem mutatja a rewardokat? Még nem néztem, hogy meg kapom-e vagy sem, not showing up. Lehet már régebbi hiba csak most vettem észre? Másnál is tapasztalható ilyesmi?
  • Kaputelephant
    #55783
    1 óra max a transfer. A kommented írása óta bőven eltelt. Honnan hova transfereltél? A "View your Character Transfer history."-ban benne van? Ha nincs akkor nem történt meg. Ha továbbra is a 90CC-s transfert írja akkor válaszd ki a karit ismét és a servert. Menj a nextre. Ha az utolsó fázis oldalán vagy, (Checking to see if you can make this transfer) kattints a backra és ismét a free transfer ugrik elő, ha még nem lett felhasználva.
  • PiszkosFred
    #55782
    Nem midnig azonnali a dolog, eltelt par ora azota mar?
  • Ozzyehh
    #55781
    srácok, mit csináljak.... haverral transfereltünk karit pontosabban neki sikerült, nekem meg kiírta, hogy oké transzferelve van, de utána nem történt meg a dolog és most már cartlet kért érte, nagyon dühös vagyok, ticketet meg nem tudok írni (preferred vagyok) valami tipp?
  • Nomad90Hun
    #55780
    Ha ilyen akadozva / össze-vissza jön le, akkor ott a nettel / routerrel valami gixer van, esetleg bitraider bekavarhat még.
  • Plata
    #55779
    Nekem nagyon hülyén jön le,1.5kb és 3 mb között ugrándozik,egyik pillanatban dől mint állat köv pillanatban csepeg.
  • Nomad90Hun
    #55778
    Nekem is megvan eredetiben, de mostanában hivatalos oldalról szedett installert használok én is, amúgy szerintem 1,5-2 óra alatt is lejön az.

    gondoltam impen nekikezdek a végleges carnage mara mainemnek, gondoltam ráhangolódásnak megnézek 1-2 videót.
    hát ezen szét röhögtem magam, bár igaz az emberek 95%-ra illik sajna, én nem csak marauderrel....
  • Plata
    #55777
    De nekem megvan eredetiben,valamikor ugye csak azzal lehetett játszani,gondoltam úgy rakom újra,de ha szerinted onnan gyorsabb akkor lehet hogy azt.
  • Lokker
    #55776
    Én a hivatalos oldalról szedtem a telepítőt és úgy volt kb 2-3 óra.
  • Plata
    #55775
    Na úgy alakult hogy a gépemet újra rakták,minden ami a C-n volt törölve,a D-n lévő cuccok meg maradtak,sajna SW ToR C-n volt,ha fel rakom dvd-ről szerintetek hány nap mire fel patchel?
  • Kaputelephant
    #55774
    Kel Dor jedi knight. Óóó messzi jövő...Csika tonima uma kua la poka. :D