60025
  • jazzy
    #55853
    Van arra valami lista, hogy miket lehet csak CC-ből unlockolni és mit lehet creditből is? Még nem látom ezeket át :)
  • Kaputelephant
    #55852
    Bár én hozzáteszem, account unlockosan oldottam meg :D Franc se veszi meg többször :)
  • Pacho
    #55851
    Én is pont így csináltam. Mindig is jókat nevettem az ilyenekre CC-k tízezreit elbaszó idiótákon. Ami nem lett meg, az kiegészítette a referral link, a maga unlockjaival.
    Amikor először abbahagytam a játékot és visszatértem 1 év után és megvettem egy egyszeri akcióban a kiegeket, akkor már volt nálam vagy 10000 CC és egyszerűen nem tudtam mire elkölteni.

  • Schmicu66
    #55850
    jaja, ott a pont.
    Őszintén, nem is értem, miért nem foglalkoznak a GSF-al a fejlesztők, pedig ez egy markáns feature, ami más mmo-ba nincs jelen és igazán kapcsolódik az SW-hez. sokkal többet ki lehetne belőle hozni.
  • Plata
    #55849
    GSF-re télen sem nagyon jönnek,bár azért többen.
    Igazából én is keveset érek rá nyáron,télen sokkal jobban.
  • Shion
    #55848
    Nyár és foci EB van, ilyenkor a számítógép elé nagyon kevesen ülnek le játszani. Például én se játszottam semmit a hétvégén, mert anyósnál hétvégi parti volt, esténként meg foci + sör. Játék? Ilyenkor? Kizárt :))))
  • Kaputelephant
    #55847
    Az a gond, hogy sokan nem tolják már, mert nem foglalkoznak vele, nem újíták, így repetitív nagyon. Erre pedig nagyon rá lehet unni.
  • Plata
    #55846
    Én egyet tudtam menni,utána félóráig malmoztam mire meguntam a várakozást.
  • Schmicu66
    #55845
    GSF valóban eléggé változó a behívás gyakoriságát illetően, de pl tegnap hamarabb behívott, mint WZ, pedig egyszerre jelentkeztem be a kettőre.
  • Kaputelephant
    #55844
    Én úgy csináltam, hogy 1 hónapra a kezdetnél előfizettem. Kifarmoltam a különböző unlockokat és GTN(aukciós ház)-ről megvettem ingame creditért, 0CC-ért, gyakorlatilag egy fityingembe sem került. Így ha preferred vagyok max a heti 5x warzone és Insta/Flashpoint 3x loot ami max zavaróható lehet, de 1 hetes unlockokat lehet venni és szintén gtn creditért warzone/fp/operations (raid)-ekre. Picit jobb is abból a szempontból a preferred, hogy ha megvan a 350kiló credit, eltárolja külön a creditet és nem cseszem el mindenféle baromságra, hanem gyűlik.......... Ez volt régen, most az új kieg megjelenése óta pedig előfizető vagyok :D Nekem kellenek a sub promó itemek. :) Tudom lehet beteges ezek miatt előfizetni, de szerintem pofásak a mountok, fegyók, armorok stb + a bonus chapter a fő célpont.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.19. 19:43:05
  • Plata
    #55843
    Például ha craftolni is szeretnél a fizetős nagyon nagy előnyben van,preferedként CC-ből unlockolva a max crew skill slotot egyszerre öszvissz asszem 3 feladatot oszthatsz ki 1 companionnak 1-1 feladatot,előfizetősként már 25 is lehet,5 companionnak 5-5 feladatot oszthatsz ki.
  • Plata
    #55842
    Flottán rakás ember lébecol és hiába jelentkezek GSF-re nem hív be.Ez így nagyon lehangoló.
  • Plata
    #55841
    Rohadtul frusztráló,a prefered és az előfizus közt a különbség oltári nagy,kb a prefered olyan mint a trial acc WoW-ban.
    Preferedként is max 350 ezer pénzed lehet,ami kb semmire sem elég.És iszonyú sok megszorítás.
    Kérj valakitől refer linket,ad egy hét előfizetést,1 sor táskát,satubbit,csupa jót,de egy hétre előfizus leszel és kipróbálhatod az előfizus játékot,már a karakterkészítő is más lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.19. 17:05:46
  • jazzy
    #55840
    Köszönöm a segítséget, Red Eclipse lett a nyertes. Annyi érdekelne még, hogy előfizettek rá, f2p, vagy preferred statusban játszotok? Egyszer nyilván előfizetek a kiegészítők miatt, de utána mennyire frusztráló preferredben játszani?

    Esetleg van valami ingame currency-ért vásárlás, mint anno wowban voltak akik árultak goldért gct, vagy rafot?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.06.19. 15:51:19
  • Kaputelephant
    #55839
    Outpost lerohanás még szokott lenni. Valamely nap pont Balm - Section X-nél nyomatták a Sithek és Jedik egyaránt. Valami Event volt, a Progenitor közös ENjin oldalon volt azt hiszem meghirdetve. Jó sokan voltak. Van itt élet dögivel! :)
  • gunji
    #55838
    Jah, értem, köszönöm. Én anno ezt nem figyeltem, vagy csak annyira élveztem a játékot, hogy nem tűnt fel, legfeljebb Tythonon a templon környékén mászkáló jedik, vagy amikor egymás outpostjait próbáltuk lerohanni (pl. a sithek Thorazant), az jó poén volt. De talán ezek már kihaltak a szerverről.
  • Plata
    #55837
    Engem ezek inkább zavartak,úgy éreztem sokszor nagyon túl játszák a szerepüket,inkább csak magamutogatásról meg kivagyiságról szól az RP.
    Bár tény hogy ha nem is értem miről vakerolnak angolul,az kevésbé zavaró mint amikor Red Eclipsen magyarok kezdő bolygón egymás anyját szidják vagy azt ecsetelik hogy a másik családja miféle kínokban fog meghalni.Bár jókat lehet rajtuk röhögni.
    Annó WoW rp szeróról úgy kivágtak mint a macskát azt a bizonyos dolgát végezni.
    Pedig tök jól hoztam a suttyó paraszt figurát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.19. 12:43:56
  • Kaputelephant
    #55836
    Alapvetően PvE alapokon nyugszik, de Szerepjáték stílusban játszák a playerek. Guilden belöl vagy külön szervezetekbe tömörülnek (ez guilden kívüli csoport). Persze nem kötelező RP stílusban, de sokat dob a hangulaton. Járőröző Trooperek Coruscant-on vagy Ord Mantell-en, Jedi trainingek Tythonon...nagyon pöpec tudd lenni. Nagyon sokan RP-znek még mindig amúgy (magyarokról nem nyilatkozom, nem tudom. Ha csinálják is akkor is komolytalanul elviccelik az egészet.). Továbbra is "RP" szervernek nevezhető, hisz a szervezetek/a játékosok ugyan azok.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.19. 12:38:47
  • gunji
    #55835
    Bocs, ha butaságot kérdezek, de mi (volt) a különbség az RP és a PVE szerver között? Azt tudom, hogy mit jelentenek, de nem nagyon rémlik, hogy a Progenitoron bárki is role playezett volna. PVP volt bőven, sokszor zavart is, de egy-két kivétellel az is inkább csak vicces volt (ha figyelt az ember a pvp-flagjére) míg a level-syncet be nem hozták.
  • Kaputelephant
    #55834
    Nem tudom milyen süket dumára gondolsz, kulturált a chat.

    Big Boss: FP és Warzone is hamar behív, OPS kicsit lassabban, de guildben könyebb és szinte azonnali a call. Ezzel sem látok problémát itt.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.19. 11:07:39
  • Big Boss Hu
    #55833
    Kiegészíteném azzal, hogy ha normálisan akar opsolni esetleg pvpzni esetleg hm fp-ket tolni akkor is a TRE a nyerő. Nem tudom nálad mi a "minden egyéb" de RP-n kívül kb semmire se jó a prog.
  • Plata
    #55832
    Nem tom,de engem zavart a sok süket duma amit lenyomnak RP szerveren,bár ha kikapcsol minden csetet akkor elviselhető lehet.
  • Kaputelephant
    #55831
    Mi a fontossági sorrended? Mi az alapvető dolgok amik elengedhetetlenek? Ha populációra + magyar játékosok kombóra hajtasz akkor Red Eclipse. Minden egyébre azt tudom mondani, hogy The Progenitor (+RP). :)
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.18. 18:55:18
  • Plata
    #55830
    Jedi Consular vége nem rossz,nekem a jedi knight és a sith warri nem jött be.Azokból 1-1 van,de sztori negyedéig sem jutottam el,csempészből van 3 vagy 4.Sith inqusitorból is van 3.
  • PiszkosFred
    #55829
    Hat, azota minden megvaltozott a jatekban, max a kuldetesek maradtak azonosak, mar ami a szovegkonyvet es a feladatokat illeti, mert azokon kivul kategoriak, fontossagok, stb. is valtoztak :)

    En a Red Eclipsen jatszok, meg rengeteg masik magyar is - nincs olyan 10 perc kinn vmelyik bolygon, hogy ne fussak ossze egy masik magyarral -, es aranylag jo az ottani nemzetkozi kozosseg is, porog minden, dugig a flotta, stb.

    A PVE/PVP reszet mar nem kell nezni egy szervernel, mert mar nincs ilyen, barmelyik szerver lehet barmilyen (minimap aljan te allithatod be a "kornyezetet")

    Mivel nalam minden oldalon van minden karakterbol maxos, ezert en nem tudok pl oldalt mondani valasztasra, mert mind a ketton nagyon jok a class sztorik (talan a jedi consulart untam picit, de a tobbit elveztem egytol egyig), illetve mindket oldalon jo a kozosseg. Bar, talan itt is igaz, hogy az Rep oldalon neha nagyon gyerekes a hangulat, de persze ez ugyanugy megtalalhato a masikon is, csak talan, talan nem annyira surun. De mivel a szintezes 90%-ban szolo tartalomra epul, a maradek 10% meg random lfg, ki lehet birni, akarmilyen hulyet is sodor eled a sors. Ertelmes, jo hangulatu kozossegeket pedig mindket oldalon talalsz az endgame tartalomra, magyart, nemzetkozit egyarant.

    A bank, legacy, unlockok, stb. pedig ugyis kozosek, vagyis barmikor megteheted, hogy egyszerre ket karaktert is szintezel mind a ket oldalon. Elofizetokent kurva gyors lett (kinek sajnos, kinek hurra) a fejlodes, rengeteg penz is fog jonni, illetve a heti heroic kuldetesekbol kvazi megvan a gear, csak arra figyelj, hogy ne egyszerre told le mindegyiket, hanem 4-5 szintenkent (ha egyszerre nyomod, ugyanazokat kaphatod (itemlevel szinten), pocseklas szintezes kozben), illetve a kezdo bolygo heroicjait csak akkor csinald meg, amikor mar valasztottal advanced classt lvl10 utan (mert ekkor mar eleve annak valo geart vehetsz ki a reward ladajabol).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.18. 10:59:41
  • Plata
    #55828
    Én a Red Eclipset szeretem,ott van 19 karim,én csak prefered vagyok,de minden unlockolva CC-ből.
    Ha annyira fontos a karid kinézete érdemes egy kis CC-t költeni rá,hajak hajszínek nagyon jók,szem annyira nem érdekelt.
    Pofátlanság hogy azok a hajak alapból nincsenek benne.
    Az RP-s szerver nem jött be,zavart a sok sületlen duma amit levágnak.a PVP meg nem izgatott ezért nem játszottam a PVP szerveren,igaz mára már nem lényeg mert pvp szerveren is lehetsz PVE most már.
    De akkoriban még nem lehettél nyugiban pvp szerveren.Régen még pvp szerveren 50-esek ölték a kicsiket,igaz ma már nem is 50 a max szint.
    Meg szoktam Red Eclipset,ott van nagy Legacy-m én már ott maradok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.18. 10:45:21
  • jazzy
    #55827
    Elsőre úgy gondoltam, hogy 1 hónapot befizetek, hogy meglegyenek a kiegészítők és akkor azért elég sok lehetőségem van. Vagy jobban megérné csak azt gyorsan kivennem amit szeretnék indítani és nagyobb szinten befizetni azt az 1 hónapot? De mondjuk akkor meg f2p lesz az acc nem preferred. Na, szóval tegnap reggel óta fent van a játék és még addig nem jutottam, hogy szervert válasszak, szörnyű mennyit tudok szenvedni ilyen marhaságokon :D
  • Plata
    #55826
    Ha ember karit akarsz készíteni javaslom előtte vedd meg a CC-s hajakat meg egyéb marhaságokat,sokkal szebb karit lehet úgy készíteni.
    Vannak haj stílusok és haj szinek is,de úgy emlékszem fizetős szem szinek meg egyéb dolgok is vannak.
    Az biztos hogy én human hairstyles meg human hair colors packokat vettem.Sokkal jobb hajak vannak benne mint alapból,de nem sok,és van még olyan haj is ami nem csak embereknek van.Ha megveszed a cartel marketben a különböző fajokat,olyan variációkat is csinálhatsz amit még előfizetősök sem készíthetnek.
    Megvan adva melyik faj érhető el melyik kaszthoz,de ha megveszed cartel coinból akkor bármelyik lehet.Van nekem miraluka sith karim,meg miraluka fejvadász.Meg egyéb elmebajos keverék.De annyi karim van már hogy fele sem jutna eszembe.
  • jazzy
    #55825
    Már játszottam lvl50 körülig egy sith assassinnal releasekor anno, nagyjából emlékszem miről van szó. Nekem ezek ilyen kardinális kérdések, karaktert kreálni is képes vagyok órákon keresztül :)

    Az meg hogy mit játsszak.. szintén órák..
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.06.18. 01:31:09
  • Kaputelephant
    #55824
    THe Progenitoron egélban van Rep-Imp.
  • Lokker
    #55823
    Főleg hogy a teljes élvezetért tejelni is kell egy kicsit. :)
  • PiszkosFred
    #55822
    Elsonek ismerkedj a jatekkal, jatssz azzal, ami szimpatikus vagy ami erdekesnek tunik, aztan ha tetszik es komolyan gondolkodsz egy swtor "karrieren", akkor majd raersz donteni iylen kerdesekben.
  • jazzy
    #55821
    Köszi!

    Empire vagy Republic oldalon játszanak többen? Vagy kb egál, tök mindegy melyiket kezdek, amelyik szimpatikusabb?
  • Kaputelephant
    #55820
    A tomb-on kevés player van, azt se nagyon tudom ajánlani. Red Eclipse-t akkor érdemes, ha nagy populációjú szerverre akarsz. Én személy szerint a The Progenitoron vagyok. populáció közepes szintű és fun a sok RP-st lesni. Van 1-2 magyar guild is. Szerintem nagyon jó a "környezet" a szerveren. barátságos. Természetesen pár eszeveszett troll ott is van, de nemzetközi szinten értendő.
  • Plata
    #55819
    Red Eclipsen sok sületlen magyarral lehet összefutni.
  • jazzy
    #55818
    Üdv,

    Melyik szerveren érdemes kezdeni? A 3 english közül melyiken vannak a magyarok?
  • Kaputelephant
    #55817
    Háát...ez a Star Wars részleg...Semmi konkrét. Tudjuk, akarjátok, majd megkapjátok, most viszont semmit. Ha nem is SWTOR, de legalább az új RPG-ről jöhetett volna valami. Na mindegy.
  • Kaputelephant
    #55816
    Hát beszarok. Story mód a Fifa-ban. Ez sem vett meg :D
  • Kaputelephant
    #55815
    Bioware jön! Most Mass Effect! Kváncsi vagyok.

    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.12. 22:29:02
  • Plata
    #55814
    Érdekes lenne egy új SW játék,de ezek az új GS újság írók olyan irritálóan retardáltak hogy az már fáj.
    A GS színvonal már sehol,régen ez egy neves újság volt,értelmes írókkal.Élvezetes jó cikkekkel,de ezek a mostani írók olyanok mintha a fogyatékosok lennének.Én le is mondtam a GS előfizetésem,és még a gyereknek is vettem,de a jelenlegi színvonal olyan szár hogy nem érdemes megvenni.