60025
  • Naowyn
    #55893
    Sziasztok!Red Eclips empire oldalon tud ajánlani valaki még aktív guildet?
  • Pacho
    #55892
    Mármint úgy kieg, hogy tulajdonképpen egy Season 2?:DD
  • Kaputelephant
    #55891
    Gyakorlatilag jah. Fogadok és ezt most jegyezze meg mindenki: Knights of the Eternal Throne lesz a címe. Totál levágós, nem?!
  • Gudott
    #55890
    csak nem nevezhetik el KotFE season 2-nek :D
  • Kaputelephant
    #55889
    Talán a kövi kieg neve. Nem túl kreatív lesz. : Next Expansion
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.27. 19:53:52
  • Gudott
    #55888
    Update 4.6, Chapter XV., Light vs. Dark event

    A Light vs Dark eventről részletesebb leírás a héten várható.
  • Nico Bellic
    #55887
    Adnék egy web címet valamiért linkelni nem sikerült https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p itt elvileg választ kapsz arra mi lesz ha előfizetsz és lejár a 60 nap.
    Ha nem megy az angol a google fordítóba tedd a címet és megközelítőleg magyar lesz.
    Utoljára szerkesztette: Nico Bellic, 2016.06.25. 23:28:12
  • gibson9
    #55886
    Sziasztok. Hogy van most az előfizetési rendszer? G2A-n árulnak ilyen 60 napos előfizukat. Ha egy ilyenre beruházok akkor a feloldott tartalmak a 60 nap lejárta után is érvényben maradnak? Úgy tudom elég egyszer előfizetni.
  • oz
    #55885
    Az achievement rendszeren keresztül lesz követés.
  • gunji
    #55884
    Igazad van, bocsi, itt érthetőbben írják. Hát... nem értem, miért nyomják ezt a random bind on pickup item dolgot. Ha már jutalom, akkor vagy legyen fixen meghatározva, hogy melyik class mit kap, vagy lehessen választani, s legalább legyen acc wide, mert így attól tartok, a jutalmak többsége a kukában köt ki, s belekezdeni se lesz érdemes :(
  • Plata
    #55883
    Felmentem red eclipsre és 159-12k ping.Kétszer kivágott többet nem mentem vissza.
  • Champy
    #55882
    Sziasztok
    Mi van a szerverekkel ? 9000 es ping figyel mindenütt :)
  • Kaputelephant
    #55881
    Hál'isten. Ez jól jött volna az Eternal Championship-nél is.
  • PiszkosFred
    #55880
    Valahol olvastam (FAQ, swtor blog vagy Dulfy), hogy igen, van valami fele nyomonkovetes.
  • Kaputelephant
    #55879
    Valahogy majd nyomon lehet ezeket követni? PL: Tejlesítsd az összes FP-t. Trackeli valahol azokat, amiket már megcsináltam? Vagy írjam magamnak papírra :)
    Temérdek grind...nem erre számítottam. Baromi nagy izgalomba kerültem a rewardokat látva, esély a keresztpallosra...aztán megláttam a követelményeket. Jézusom. A Legendary...ismétlem, Jézusom! Mást vártam, valami újdonságot. Egy új eventet a Night Life, fertőzés és bounty hántörködés mellett, ami még visszaköszön néha...de ez remélem soha többé.
  • picket
    #55878
    Gondolom a "Dark vs. Light Pack" tartalmaz random jutalmat: "(includes one “Best of” Dark or Light themed weapon, gear, mount, decoration, color crystal or dye from previous cartel packs plus either an XP Boost or Companion gift)".
  • Gudott
    #55877
    skuzi mindenkitől, de csak most lett annyi szabadidőm&kedvem, hogy tudjak írni.
    Hétvégén összefoglaló a L&D eventről részletesen, valamint a Fallen Empire utolsó két fejezetéről némi spoileres infó.
  • Plata
    #55876
    Na tényleg az a neve.
    Meg van még az a ratyitaki,eddig azt sem unlockoltam mert nem tetszett.
  • PiszkosFred
    #55875
    Az Abraka-zabrak? :)
  • Plata
    #55874
    De azt megvettem,de van az a bűn ronda csupa szarvas izé,amilyen Dart Maul is vót az a félbevágott szeletelt sith.
  • gunji
    #55873
    A togrutát? Azt nem vetted már meg tavaly? :P
    Most épp leárazták 300 CC-re.
    Csak sajnos kevés a jó arc-template hozzá :(
  • Plata
    #55872
    Asszem van olyan 750 cc-m,lehet megveszem azt a ronda szarvas fajt és csinálok belőle jedit.
  • gunji
    #55871
    Én egy jó kis láblógatós eventet várok már egy ideje, ahol nem a grindelésen van a fő hangsúly, hanem hogy ökörködni is lehessen kicsit. Igaz a sith oldalon még két classom hiányzik, s egy jedi karakter is be volt még tervezve, de a leírás alapján valahogy nem érzem annyira a játék hívó szavát. Ha lenne classonként két-három új faj, vagy generáláskor duplaennyi customizációs lehetőség, hogy ne egy sokadik ugyanolyan karaktert kelljen létrehozni, akkor talán. A jutalmakat is nagyon kevésnek tartom, jóval több kellene, s éjjel mintha még random jutalmakról írtak volna, ami inkább visszatartó erő lenne/lett volna (de akkor szerencsére rosszul emlékszek).
    Előre is elnézést kérek, nem szeretnék offolni, de egy hasonló újrajátszósdit az STO-ban sikerült sokkal jobban megoldani (igaz, nekem is ideje lenne befejezni a delta recruitomat xD), s most jön a nyáron kettő hasonló event is új küldetésekkel, új jutalmakkal. Valami hasonló kellett volna itt is. Fáj a szívem érte, a Star Wars világa sok lehetőséget nyújt, amit ki lehetne aknázni.
  • PiszkosFred
    #55870
    Egyetertek. Ertem en, hogy nem akartak retroaktiv eventet, de akkor legalabb lett volna valami nagyobb valtozas, vagy akarmi a kontentben, hogy legyen nemi ujdonsag is. Lehet tevedek, de ha hirtelen belegondolok, akkor ez az event nagyon jol jott volna akkor, amikor bevezettek a leskalazos rendszer, az adaptive rewardokat, szolozhato heroicokat, stb. Lehet felhuzok egy uj karaktert majd, mert subkent par nap az egesz es van tervben mar egy ideje (csak nem vett ra semmi, hogy elkezdjem), de ennyi. Azt szerintem ok sem gondoltak komolyan, hogy epeszu ember megcsinalja mindezt, amit kitalaltak :D

    Hja, es koszi a hataridos infot.
  • Pacho
    #55869
    Hát ettől még az is jobb lett volna ha visszahozzák a Night Life eventet, de ezúttal egy piros rancorral. Legalább a játékosoknál lévő kreditmennyiség csökkent volna.
  • oz
    #55868
    Annyit írnak, hogy őszig.
  • oz
    #55867
    Csalódott vagyok és szomorú. Egy event, ami arról szól, hogy csináljam újra mindazt, amit az elmúlt években már megcsináltam (akár többször is)? Újra, ugyanazt? 2-3 hónap alatt? Meh. A koreai mmo-k is megirigyelhetik azt a grindfesztet, ami a legendary szinthez kell. Persze nem ezt kell célul kitűzni, de akkor is.
    Új tartalom helyett beadnak egy achievement 2.0 rendszert, gondosan figyelve arra, hogy mindenki tiszta lappal induljon, nehogy számítson a játékba eltöltött eddigi idő. Nem igazán értem, kinek jó ez. Csúcsra járatják a tartalom újrahasznosítást.
    Szép volt a játékban eddig eltöltött idő számomra, és vártam, hátha lesz valami, ami a játékban tart, de tényleg csak a cancel sub maradt hátra. Csalódott vagyok és szomorú.
  • Kaputelephant
    #55866
    Nem gáz, ha nincs több slot az event ideje alatt: "Once you have completed the objective by receiving the achievement, that character no longer needs to be active. So you could level to 50 on a character, and then delete it."
  • Plata
    #55865
    Még mindig megvan a +1 kari slot,ami nem tudom honnan jött,prefered az accom +12 kari slotot vettem eddig.Egyet kaptam a 60-as karihoz,mert ugye kilehetett próbálni a Chapter 1-et és kaptunk hozzá 1 kari slotot,de nekem 2 jött.Úgy néz ki.

    Viszont valami új név generáló kéne,mert a játék random név generálója már nem az igazi,vagy félóra mire talál olyan nevet ami nem foglalt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.23. 20:15:43
  • Kaputelephant
    #55864
    Igen, az új karikra vonatkozik, amiket J. 28, az új patch élesítése után kreálódik.
  • PiszkosFred
    #55863
    Az majd vesz. Vagy torol egy regi es ujrakrealja. Ki van ez talalva :) (mint a szpesz is lehet a nevben + character rename token)
  • Plata
    #55862
    De akinek nincs kari slotja az most szopja.
    Bár mintha egy bug miatt kaptam volna karislotot.Ránézek.
  • PiszkosFred
    #55861
    "To participate in the Dark vs. Light event, you must use a character created on or after June 28, 2016. You will know if your character is participating in the event if they have the following icon present on the Character Select screen."

    Hat fasza :) Gondolom csuklik most sok jo ember naluk, mert az otlet jo, de az, hogy megint szinetzzen az ember uj karaktert, nem is egyet.. hat na.

    Azt lehet tudni, hogy meddig tart? Hirtelen nem lattam.
  • Plata
    #55860
    Ha jól értem,ehhez egy új karit kell kezdeni?
    Ha lesz magyar leírás szóljatok.
  • Kaputelephant
    #55859
    Na meg is vagyunk. Dark Side VS Light Side
  • Kaputelephant
    #55858
    Köszi. Szóval Chapter 15-el jön. Kíváncsian várom.
  • oz
    #55857
    Dark Side vs Light Side Event, csütörtökön jönnek részletek.
  • Kaputelephant
    #55856
    Új Event lesz, vagy mi ez pontosan? Hallottatok már róla? LS/DS Event LS/DS azaz Light + Dark Side?
  • Kaputelephant
    #55855
    Így van, mindent tudsz creditből is. Ha van egy lvl 65-s karid, akkor 1 hónap előfizuval sztem simán ki tudsz farmolni egy csomót a heti és Daily questekkel, +FP és warzone heti+daily questek.
  • Plata
    #55854
    Szinte mindent tudsz pénzből,de sok millióba kerülnek,ahhoz meg először előfizusnak kell lenni,sztem.
    mert preferedként max 350k pénzed lehet,F2P max 250k.