60025
  • Plata
    #55933
    Hát aszittem csak 15-től van tact,Esseles veszett idegesítő tud lenni,eszement sok duma.
  • Kaputelephant
    #55932
    Gyakorlatilag mindegyik tactical. Régen Kuat volt egyedül 50-ig kb, de ha jól tudom az összes "tacticalosítva" lett 4.0 után.
  • PiszkosFred
    #55931
    Pedig az, 10-es szinten Essel es BT is szerepfuggetlen "tactical flashpoint". Igaz, a tobbihez kepest inkabb tutorial jellegu mind a ketto.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.03. 21:23:12
  • Plata
    #55930
    Közben már bounty hunter és sith sorci buffom is van.
    Ok,majdnem minden buff megvan,agent,sith sorci,bounty hunter,trooper,jedi consular és smuggler.
    Azt hiszem az miatt van hogy mentem tact flashpointot,és ott használtam a legacy power-eket.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:10:42
  • Plata
    #55929
    Szerintem Esseles nem tactical flashpoint,mert 12-es szinten még nincs tactical flashpoint.
    Megint gubanc van a class buffokkal.Trooper karinak ha elnyomom a buffját,akkor megkapja a jedi consular jedi knight és muggler buffot is,mert már azokat is unlockoltam legacyban.Na de az új trooperem nem a jedi knight buffot kap hanem sith warriort.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:02:02
  • Gudott
    #55928
    -A legtöbb tatical Flashpoint (ha van healelni ,akár csak offheal szinten tudó karakter) nem egy nagy wasistdas, főleg ha van egy táposabb companion+ kolto állomások. ( jó a bloodhunt és a két rakghoul FP-hez már tactical módba is kell a tank és rendes healer)
    Ha kihívást akartok, arra ott a hard mode vagy szolózni a tactical FP-t

    -Elvileg a ToS-ban benne van, hogy a multibox és társaiért bannolhatnak.

    - Mara/sentinel: nekik van egy team buffja, ezért legalább egy ilyet általában el szoktak vinni opsokra.
    Amúgy minden relatív, egy commando/merc burst dps ágon vagy főleg egy scoundler/operative is elég jó healt tud kitolni dps ágon hála a HoT-nak.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.03. 18:38:39
  • Plata
    #55927
    Na sikerült újra elmenni Esselesre,elég érdekes volt,híler trooperrel mentem,gunslinger meg jedi sage volt a csapatban,negyedik egyből lelépett.Nem tudom hogy esseles lett-e ennyire gyönge vagy a sage volt-e valami csaló féleség.De a sage felszerelése nagyrészt adapted armorból állt,csupa cartel marketes cucc,de öt ruhájában mod sem volt.Híler sage volt ő is,viszont mindent megölt,alig tudtuk követni,bossokat is leverte hamarabb minthogy elkezdett volna minket ölni,kb nulla szükség volt hílerre.
  • PiszkosFred
    #55926
    MMO valogatja, hogy hol tilos es hol nem. A legtobb esetben, amig csak iranyitja az accountok karaktereit es a progi nem nyul bele a kliens altal kapott vagy kuldott adatokba, addig leszarjak, mert nem hack/cheat, meg akkor is, ha a tobbi jatekos szamara zavaro. Mas mmoban viszont azonnal bannolnak, ahogy kiderul (vagy akar csak felmerul a lehetosege), hogy 3rd party cuccost hasznal valaki.
  • Plata
    #55925
    Köszi a segítséget,most hogy visszajött netem sikerült az új telómon aktiválni security key-t.
  • Plata
    #55924
    Nem fél hogy bannolják ha ennyire nyíltan csinálja?
    Mondtátok hogy legacy bankon át lehet passzolni kiskarinak modokat amit fleeten veszünk,bevásároltam kiskarinak modokat,és tényleg át tudtam adni legacy bankon,felszereltem a ruháit,jelentkeztem esselesre,3 híler 1 dps feleállással sikerült is találni egyet,bementem,az egyik tag még valahol tythonon vacakolt egy ideig,vártunk rá pár percet,megjött,elindítottuk az első dumát,erre jött a cumi,teljesen ideért a vihar és elment a net.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 12:35:34
  • HyperManiax
    #55923
    Egy játékos négy accounttal tolja egyszerre. Amit a "fő" karakter csinál, azt csinálja a többi. Ahogy Fred írja, multibox. Sok MMO-ban használják PVP-re meg farmolásra.
    Utoljára szerkesztette: HyperManiax, 2016.07.03. 11:58:14
  • PiszkosFred
    #55922
    Multiboxing, megszokott jelenseg jo par mmoban. Van ahol tiltott, van ahol nem.
  • HyperManiax
    #55921
    A marauder mennyire túlélő raid vagy dungeon szituációban? Nincs hatékony self healje azt tudom. Szoktam tolni olyan instát ahová akár 4 DPS is bemehet. Ott pl biztos nem annyira túlélő healer nélkül. Jól gondolkodom?
  • Plata
    #55920
    Ó a rosseb,köszi a segítséget.Sikerült bekapcsolnom azt a szar régi telóm.
    Fura dolgot láttam kiskarival republic fleet-en,négy tök egyforma 16-os Jedi sage libasorban fut,utánuk 4 tök egyforma companion.Minden hova libasorban futottak,guild bankhoz,crew trainerhez GTN-hez.Elég vicces volt,nem tudom hogy csinálták még félméter sem volt két karakter közt,ezek most botok lennének?Vagy csak követték volna az elsőt?De érdekes volt hogy mindig azt csinálták amit az első.
  • PiszkosFred
    #55919
    Ha nem akarsz a supporttal telefonon beszelni, akkor marad az, hogy amikor belepsz az swtor.com-on, uresen hagyod a kulcs mezojet. Ekkor rakerdez, hogy elhagytad a security key-t? Igen, es koveted a folyamatot. Attol tartok mast nem tudsz sajnos csinalni.
  • Plata
    #55918
    Volna egy kis gondom,a régi telóm behalt,azon volt rajta sw tor security key app.
    Lett új telóm arra is feltettem az appot és megadtam a játék cd kulcsát,de így sem megy,a security key amit megad nem jó,és nem tudok hozzáférni az accomhoz.
  • Kaputelephant
    #55917
    Kép DvL Ők ketten elvileg companionok lesznek. Attól függ melyik side nyer.
  • Kaputelephant
    #55916
    Most megy ha valakit érdekel: SWTOr Livestream
  • Kaputelephant
    #55915
    Így van, így próbáltam, elfelejtettem, hogy ez csak warzone commal működik.
  • PiszkosFred
    #55914
    Az oke, en azt hittem postazni akarta es ott nem sikerult. Mert postan eddig sem nagyon ment ez a trukk, mert - ha jol emlekszem - azonnal ugrott ilyenkor a visszavaltas lehetosege. (de mar az is lehet, hogy keverem vmi masik mmoval) :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.30. 16:58:16
  • Kaputelephant
    #55913
    Jaaa tényleg a LEgacy bank. Jujj de rég altoztam, elfelejtettem. Köszi szépen!
  • oz
    #55912
    Nem, eddig ha megvetted a modot common kristályért, akkor ugye 2 óráig vissza lehet adni a vételárért. Ha betetted a legacy bankba, akkor az altnál szintén úgy viselkedett, mintha ő vette volna meg, tehát ha visszaadtad a vendornak, akkor 2 common crystal jött vissza. Így lehetett lassan de biztosan áttolni common crystalt egyik karaktertől a másikra. Szívás, ha ez megszűnt.
  • PiszkosFred
    #55911
    Eddig sem volt ez maskent, ha jol emlekszem.
  • Kaputelephant
    #55910
    Nem lehet már trükközni a Common Data Crystallal? Megvettem egy csomó módot és az alt-al csak creditért tudom már csak eladni.
  • Plata
    #55909
    Köszi,tényleg elfelejtettem.
    Megtaláltam,de nem tudom kivenni.
    Nem értem miért.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.29. 20:14:08
  • PiszkosFred
    #55908
    Legacy panel, karakter perks es ott jobb oldali hasab
  • Plata
    #55907
    Vér ciki,de elfelejtettem hogy Treek-et hogyan kell előcsalogatni.
    Tudom hogy ciki,de megmondanátok hol is találom azt a küldetést amitől lesz Treek companionom?
  • Plata
    #55906
    Nekem van egy csempészem akit csak azért csináltam hogy legyen egy GSF karim.És egy ideje irtó sok xp-t kap GSF-ből.Még csak ott tart a főküldiben hogy menjen coruscantra de már lassan 40.
    És pénz is több jön mint régen.
  • Pacho
    #55905
  • PiszkosFred
    #55904
    Oh, koszonom a tippet, de megvan a optimalis szintezesi gorbem/utvonalam, amit kovetni szoktam (es ami fun is szamomra, nem eroszakolt valami), nincs ezzel gondom :) A szintet csak azert irtam, mert eredetileg 5 percre ugrottam be megnezni az event rendszeret, aztan lett belole 2 oras maradas es egy 20-as szintu (+2 darab convo skippes essels run) ujabb alt a meglevo veteranjaim melle. Amelyet most mar csak illene majd folytatni legalabb az elso 1-2 tierig (amibol felek megint az lesz, hogy a szopoalarcos Legendaryn kivul a nyar vegere meglesz a tobbi tier is)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 14:21:48
  • Plata
    #55903
    Én troopert kezdtem,csempészem már van 4.Három rendes kari egy repülős.
    Ha kell a szint menj GSF-re,előfizetőként 100k xp is jön már 20-as szint körül.Nekem preferedként 61 ezer xp is össze jött,neked szerintem mivel előfizető vagy sokkal többet ad.A heti meg napi küldi is sok xp-t ad.
  • PiszkosFred
    #55902
    Beleptem en is tegnap, kivancsi voltam a progresst koveto achievement rendszerre (aztan 2 ora jatek utan, lvl20-kent leptem ki, pedig "csak" be akartam nezni), de Ord Mantellen annyira nem voltak sokan (este 9-11 korul jatszottam), bar ketsegtelen, hogy sokan voltak :) Ami viszont feltuno, az az, hogy gyorsabb volt a respawn a mobok es az aktivalhato targyak eseteben is. Nem nagyon kellett varnom vagy sorban allnom, meg a heroic kveszteknel sem, 10-15 sec es spawnolt az ujabb group mindenfele.

    Ami viszont erdekes es tippnek sem utolso. Smuggler eseteben amikor Corso csatlakozik (lvl 8-9-10 szint korul, sub/pref statusztol es a kapott XP-tol fuggoen) akkor az o altala hordott fegyver 33-34es szintu modokkal van tele, de osszessegeben a fegyver lvl8 (vagy lvl10) req, vagyis kicsit imba lowlvl szinten. DE, ha kiszedem belole a modokat, hogy atrakjam egy cartelmarketes vagy egyeb sajat fegyverbe, akkor kapcsol a kliens es kiszedni engedi, de berakni mar nem, a lvl33-34-es szintkovetelemeny miatt. Vagyis jo tanacs, inkabb hasznalja mindenki es egy par szinting nem lesz gond a dpssel, mint sem szedje szet, mert azzal bukja ezt a kis bugot :) (mint en)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 13:44:56
  • Plata
    #55901
    Csináltam egy Cathar troopert.
    Kezdő bolygón az este tömegnyomor várt.Minden küldis szörnynél sor várt.
    Tiszta wow hangulat.Még jó hogy itt ki lehet kapcsolni a pvp-t,bár Red Eclipse úgyis pve szerver.
    Kezdőhelyen a postánál kicsit be lagolt a szerver,rengeteg kari nyitogatta a postákat meg egyéb vackokat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.29. 07:27:08
  • PiszkosFred
    #55900
    Hat nem sok. Az elso 5 szint nem veszes, lenyegeben ha akartal egy-egy uj altot csinalni valaha 1-rol 65-re az osszes eddigi chapterrel, mindennel egyutt mind a ket oldalon, akkor okes, kapora jon. Par menet pvp, szolo flashpointok meg a sztori kvesztek. A 6. szint (legendary) viszont mar elmebaj, ahhoz kell ido, segg (vegigulni mindent) es vegtelen turelem, mert az kb akkora faszsag, mint a wowban az "insane" title, foleg akkoriban, amikor bekerult a jatekba.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.28. 23:14:29
  • Plata
    #55899
    Hát akkor sok értelme nincs az eventnek.
  • PiszkosFred
    #55898
    Hat kiegek nelkul talan 2 szintet tudsz elerni, ott meg nem igazan kell farmolni, csak szintet lepni (25 es 50) es mellette csinalni a sztori flashpointokat (essels/bt, taral/boarding es prison/foundry). Csinalj healert ha mas nem, legalabb nem lesz szopas es megmented a szituaciot, ha nagyon gaz a group.
  • Plata
    #55897
    Ezt az idióta eventet.
  • PiszkosFred
    #55896
    Mit akarsz farmolni, attol fugg.
  • Plata
    #55895
    Szerintetek milyen karit érdemes ilyen farmolásra indítani?Melyik a legkönnyebb és legegyszerűbb farmolni?
  • Kaputelephant
    #55894
    Növelték a max character slotot:Max slot