Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kezdő bolygón az este tömegnyomor várt.Minden küldis szörnynél sor várt.<#mf2>#mf2>
Tiszta wow hangulat.Még jó hogy itt ki lehet kapcsolni a pvp-t,bár Red Eclipse úgyis pve szerver.
Kezdőhelyen a postánál kicsit be lagolt a szerver,rengeteg kari nyitogatta a postákat meg egyéb vackokat.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.29. 07:27:08
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.28. 23:14:29
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.06.27. 19:53:52
A Light vs Dark eventről részletesebb leírás a héten várható.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha nem megy az angol a google fordítóba tedd a címet és megközelítőleg magyar lesz.
Utoljára szerkesztette: Nico Bellic, 2016.06.25. 23:28:12
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Mi van a szerverekkel ? 9000 es ping figyel mindenütt 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Temérdek grind...nem erre számítottam. Baromi nagy izgalomba kerültem a rewardokat látva, esély a keresztpallosra...aztán megláttam a követelményeket. Jézusom. A Legendary...ismétlem, Jézusom! Mást vártam, valami újdonságot. Egy új eventet a Night Life, fertőzés és bounty hántörködés mellett, ami még visszaköszön néha...de ez remélem soha többé.
ಥ_ಥ
Hétvégén összefoglaló a L&D eventről részletesen, valamint a Fallen Empire utolsó két fejezetéről némi spoileres infó.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Meg van még az a ratyitaki,eddig azt sem unlockoltam mert nem tetszett.<#vigyor>#vigyor>
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Most épp leárazták 300 CC-re.
Csak sajnos kevés a jó arc-template hozzá 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Előre is elnézést kérek, nem szeretnék offolni, de egy hasonló újrajátszósdit az STO-ban sikerült sokkal jobban megoldani (igaz, nekem is ideje lenne befejezni a delta recruitomat xD), s most jön a nyáron kettő hasonló event is új küldetésekkel, új jutalmakkal. Valami hasonló kellett volna itt is. Fáj a szívem érte, a Star Wars világa sok lehetőséget nyújt, amit ki lehetne aknázni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Hja, es koszi a hataridos infot.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
Új tartalom helyett beadnak egy achievement 2.0 rendszert, gondosan figyelve arra, hogy mindenki tiszta lappal induljon, nehogy számítson a játékba eltöltött eddigi idő. Nem igazán értem, kinek jó ez. Csúcsra járatják a tartalom újrahasznosítást.
Szép volt a játékban eddig eltöltött idő számomra, és vártam, hátha lesz valami, ami a játékban tart, de tényleg csak a cancel sub maradt hátra. Csalódott vagyok és szomorú.
Viszont valami új név generáló kéne,mert a játék random név generálója már nem az igazi,vagy félóra mire talál olyan nevet ami nem foglalt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.23. 20:15:43
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Bár mintha egy bug miatt kaptam volna karislotot.Ránézek.
Hat fasza 😊 Gondolom csuklik most sok jo ember naluk, mert az otlet jo, de az, hogy megint szinetzzen az ember uj karaktert, nem is egyet.. hat na.
Azt lehet tudni, hogy meddig tart? Hirtelen nem lattam.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha lesz magyar leírás szóljatok.
mert preferedként max 350k pénzed lehet,F2P max 250k.