Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amik esnek cuccok, egyesével nem lehet unlockolni őket, csak full settel. A LvL 50 minden classal nagyon hamar megvan srácok. pár heroic, max 2 nap. + FP, WZ, GSF. És farmolódik ezerrel a credit is.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
(De lehet, hogy en vagyok vak es bamba... Esett par mount es crystal a csomagokbol, azok bekerultek a Collectionsba es lehetett "orokiteni", viszont esett par armor is (Revan chest es gloves, Freedon Nad chest es gloves, meg 1-1 Reaver es Ceremonial fejes, meg egy rakas ov) es azok sajnos nem. Bar lehet, hogy ez mindig is igy volt, mert pl a Mantellan Privateer szettemet sem sikerult sosem, lehet, hogy en hagyok ki valami folyamatot.)
Plusz meg annyit kiegeszitesnek, hogy a lvl50-es "Legacy" szinttert kapott +25% XP-t ado armorok (Vicakarmi Pioneer vagy ilyesmi nevu) viszont legacy boundosak es a bonusz stackelheto a XP-s scrollokkal. Ezekbe csak modot es enchantemeket lehet belerakni, mert ugy fest, alapbol van egy szinthez igazodo armor/mastery/egyeb erteke az armor mod slotok helyett, igy csak 2 modot kell cserelni benne szintezes kozben.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.10. 12:10:44
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A mostani rendszerben szerintem nem igazán nagy dolog 8 karaktert elvinni 50-es szintig, van annyi +xp bonus, hogy ihaj
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Birodalmi klán a RE-n talán a Hungarikum?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
És elvileg a 208/212 craftolt itemeket kétszer lehet reverese engenlni, hogy 216/220-as típusú tervrajzot adjon (bár ezek a nem moddolhato itemekre igazak, ha jól tudom)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Egy ideje érdekelne hogyan tudnék 208+ armoring , barrel , mod , enchantment et gyártani? Honnan szerezzek tervet hozzá?
A válaszokat előre is köszi.
https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4r8klm/datacron_decorations_post_40/
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Group Finder követelmények:
(Level 15-) Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
(Level 50-) Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
(Level 50-) Story Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Ugyebár level 15-től használható a Group Finder, ezért mindenki a level 15-re emlékszik.
Level 15 alattt a normál játékmenet szerint egyetlen egy flashpoint (Esseles/BT) található, amely GF nélkül is tolható akár már level 10-esként is. Ugyebár itt még nem létezik a Tactical/Hard módozatok, ezért én is inkább Heroic 2-nek mondanám. Sőt, régen (4.0 előtt) hivatalosan is Heroic 2+ küldetés volt oda. Tehát level 15 alatt ez Heroic2 zóna, level 15-től már Tactical Fp-ként is tolható.
Level 15-től elérhetővé válik egy csomó Flashpoint Tactical Flashpoint módozatban, még olyan Flashpoint-ok is, amik normál story módban sokkal később (pl. level 50 felett) válnának elérhetővé.
+ Tactical nagy előnye, hogy nem kell tankra és healerre órákat várni, hamar összejön a csapat, mivel bárki jöhet.
- Hátránya pedig az, hogy bár hamar lesz csapatunk és tolhatjuk a Fp-ket, de egyáltalán nem tanít meg játszani. Az emberek (főleg az újak) fogalom nélkül rohangálnak az Fp-ben, pontosan az csinálják, mintha éppen szólóznának vagy Warzone-oznának. Ezek az emberek szoktak oltári nagyot pofára esni level 50-en az első Hard Fp-ken, mert kiderül, hogy bár level 50-65 már a karakterük, de semmilyen szinten nem tudnak játszani vele. 1700 dps-el rendelkező dps-ek, magukat tanknak képzelő dps huszárok akik mindent behúznak, magukat dps-nek képzelő healerek, akik csak gyógyítani felejtenek el, stb.
Hard Flashpoint level 50-től az igazi erőpróba, mert itt már a klasszikus tank+healer+dps felállás kötelező. Aki eddig nem tanult meg játszani, az innentől szenvedni fog, mire megtanul vagy valaki(k) megtanítják. Vannak könnyű és irgalmatlanul nehéz Hard Fp-k, nagy a szórás. De aki itt megtanul játszani, annak már jó ugródeszka lesz az Operation-ök világába.
Level 50-től szintén elérhetőve válnak az Operation-ök, igaz egyelőre "csak" Story Operation formájában. Ha napi GF-el megyünk, akkor a gép miatt kötelező a 2 tank + 2 healer + 4 dps felállás. Bár nerfelve van már sok Story Ops, de jó tanuló időszak megismerni mindegyik boss taktikáját, plusz a 216-os SET bónuszos cuccok igenis nagyon jók.
Level 65-től már lehet Hard és Nightmare Operation-ket tolni, de ez már másik történet és világ.
Group Finder követelmények:
Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
Story/HM/NM Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Ez alapjan en az Essels/BT-t annak tartom. Az egyertelmu, hogy lenyegesen konnyebb, mint barmelyik masik, megis csak egy fajta tutorial az egesz, bemutatva a gameplay mechanikat. Emiatt sem erdemes messzemeno kovetkezteteseket levonni az ottani teljesitmenybol, vagy viselkedesbol, mert az megteveszto lehet kesobb, mind a karakter kepessegeire, mind a csapatra nezve 😊
De lehet, hogy en ertelmezem rosszul a Tactical Flashpoint fogalmat, benne van a pakliban...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.04. 10:51:15
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A marauder/sentinel kiváló túlélő képességekkel rendelkezik, sok védekező jellegű cdje van.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.03. 21:23:12
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ok,majdnem minden buff megvan,agent,sith sorci,bounty hunter,trooper,jedi consular és smuggler.
Azt hiszem az miatt van hogy mentem tact flashpointot,és ott használtam a legacy power-eket.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:10:42
Megint gubanc van a class buffokkal.Trooper karinak ha elnyomom a buffját,akkor megkapja a jedi consular jedi knight és muggler buffot is,mert már azokat is unlockoltam legacyban.Na de az új trooperem nem a jedi knight buffot kap hanem sith warriort.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:02:02
Ha kihívást akartok, arra ott a hard mode vagy szolózni a tactical FP-t
-Elvileg a ToS-ban benne van, hogy a multibox és társaiért bannolhatnak.
- Mara/sentinel: nekik van egy team buffja, ezért legalább egy ilyet általában el szoktak vinni opsokra.
Amúgy minden relatív, egy commando/merc burst dps ágon vagy főleg egy scoundler/operative is elég jó healt tud kitolni dps ágon hála a HoT-nak.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.03. 18:38:39
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mondtátok hogy legacy bankon át lehet passzolni kiskarinak modokat amit fleeten veszünk,bevásároltam kiskarinak modokat,és tényleg át tudtam adni legacy bankon,felszereltem a ruháit,jelentkeztem esselesre,3 híler 1 dps feleállással sikerült is találni egyet,bementem,az egyik tag még valahol tythonon vacakolt egy ideig,vártunk rá pár percet,megjött,elindítottuk az első dumát,erre jött a cumi,teljesen ideért a vihar és elment a net.<#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 12:35:34
Utoljára szerkesztette: HyperManiax, 2016.07.03. 11:58:14
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Fura dolgot láttam kiskarival republic fleet-en,négy tök egyforma 16-os Jedi sage libasorban fut,utánuk 4 tök egyforma companion.Minden hova libasorban futottak,guild bankhoz,crew trainerhez GTN-hez.Elég vicces volt,nem tudom hogy csinálták még félméter sem volt két karakter közt,ezek most botok lennének?Vagy csak követték volna az elsőt?De érdekes volt hogy mindig azt csinálták amit az első.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lett új telóm arra is feltettem az appot és megadtam a játék cd kulcsát,de így sem megy,a security key amit megad nem jó,és nem tudok hozzáférni az accomhoz.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.30. 16:58:16
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Megtaláltam,de nem tudom kivenni.
Nem értem miért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.29. 20:14:08
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tudom hogy ciki,de megmondanátok hol is találom azt a küldetést amitől lesz Treek companionom?
És pénz is több jön mint régen.
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 14:21:48
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha kell a szint menj GSF-re,előfizetőként 100k xp is jön már 20-as szint körül.Nekem preferedként 61 ezer xp is össze jött,neked szerintem mivel előfizető vagy sokkal többet ad.A heti meg napi küldi is sok xp-t ad.
Ami viszont erdekes es tippnek sem utolso. Smuggler eseteben amikor Corso csatlakozik (lvl 8-9-10 szint korul, sub/pref statusztol es a kapott XP-tol fuggoen) akkor az o altala hordott fegyver 33-34es szintu modokkal van tele, de osszessegeben a fegyver lvl8 (vagy lvl10) req, vagyis kicsit imba lowlvl szinten. DE, ha kiszedem belole a modokat, hogy atrakjam egy cartelmarketes vagy egyeb sajat fegyverbe, akkor kapcsol a kliens es kiszedni engedi, de berakni mar nem, a lvl33-34-es szintkovetelemeny miatt. Vagyis jo tanacs, inkabb hasznalja mindenki es egy par szinting nem lesz gond a dpssel, mint sem szedje szet, mert azzal bukja ezt a kis bugot 😊 (mint en)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 13:44:56
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”