60024
  • Kaputelephant
    #55972
    Remény döglik meg utoljára. Ha más nem, a feszt elég pöpec volt tegnap is. Érdemes lesni.
  • Gudott
    #55971
    Igen, a cantina kód megosztós játék majd kint lesz az oldalon.
    Mivel az utolsó fejezet augusztusban jön, én komoly bejelentésre nem várnék ( bár EA/BW duó csinált már pár szokatlan dolgot)
  • Plata
    #55970
    Jaah,aszittem valami új companion.
  • Kaputelephant
    #55969
    Ahsoka Tano szinkronhangja.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.15. 18:32:45
  • PiszkosFred
    #55968
    O
  • Plata
    #55967
    Az meg ki?
  • Kaputelephant
    #55966
    Na vége mára. Mai tapasztalat: belezúgtam Ashley Eckstein-be! :D
  • Kaputelephant
    #55965
    Én igen. Kirakom. Dulfyt érdemes lesz lesni.
  • Plata
    #55964
    Ha lesz kód kiteszitek?
  • Kaputelephant
    #55963
    SW Celebráció

    A videólink alatt a teljes menetrend. Az oldal egyébként hozza az aktuális panel összesítését is magyarul. Érdemes lesni.

    Csóközön, vasárnapig tapadok a képernyőre!
  • PiszkosFred
    #55962
    Hja tenyleg, lattam is valahol a Londoni Cantina event promojat is. Lesz gondolom egy ujabb szinre festett "robogo" majd rewardnak :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.15. 15:50:40
  • Kaputelephant
    #55961
    Már nagyban megy a Star Wars Celebration 2016 from London. Holnap 19:00 BST (angol idő szerint) The Minds Behind EA’s Star Wars Games.
  • Gudott
    #55960
    Azért annyira nem rossz a helyzet:

    - Players who qualified in July for the Sub Reward will still receive the July Subscriber reward on July 26th.
    - Players who qualified for early access by being a Sub on July 1 will still have early access to the Chapter on August 9th.
    - Players subscribed as of July 28th, will be granted access to Chapter XVI when it goes live on August 9th.

    Kérdés, hogy a HK bonusz fejezet mikor jön
  • Kaputelephant
    #55959
    Rossz hír: Chapter csűszás Aug 11
  • Kaputelephant
    #55958
    All SWTOR servers will be unavailable from 6:00AM - 9:00AM PDT (1400 - 1700 BST) on July 12th as we perform back end updates. Thank you for your understanding!
  • Plata
    #55957
    Tegyél mobilodra security key appot.
    Ne használj freemail vagy citromail vagy hasonló vackot.Arra órákig várhatsz míg megjön és 15 perc után úgyis lejár.
  • PiszkosFred
    #55956
    Na, en voltam a hulye. :) Megvolt a szett mar evek ota, de a fejest sosem hasznaltam, az BoE volt egeszen tegnapig a bank melyen, de amikor felvettem egybol meg is jelent a Collectionsban.
  • Gudott
    #55955
    állítsd át valami "nemzetközibbre" pl gmail, outlook, stb
  • HyperManiax
    #55954
    t-home
  • Gudott
    #55953
    Használj security key-t, és akkor eltűnik.
    Milyen email címed van?
  • HyperManiax
    #55952
    Minden belépésnél one time password-öt kér és van amikor nem kapom meg. Hogy lehet ezt az átkot kikapcsolni? Fix IP van. Miért kéri ezt akkor?
  • PiszkosFred
    #55951
    Na ezt nem tudtam, hiaba, nem nagyon foglalkoztam eddig ilyen carteles packokkal, csak 1-2 szett volt, ami design miatt tetszett, azt meg megvettem gtnbol. Az viszont tuti, hogy a Privateer Mantellan megvan teljesben, de majd akkor megegyszer megnezem.
  • Gudott
    #55950
    http://dulfy.net/2013/02/12/swtor-relics-of-the-gree-event-guide/#Gray_Secant_Missions és itt a Ancient Gree Relays – One Time Quest részt nézd, de ezek szerintem csak a Gree event alatt vannak itt. Illetve Coruscanton van egy Gree küldetéslánc is, bár ot lehet nincsenek Gree droidok.
  • Kaputelephant
    #55949
    Csak egy kérdés: mely bolygón találok Gree droid droidokat? Tarison a Rakghoulok kiírtva, kövi Gree eventig meg nem akarok várni.
    Amik esnek cuccok, egyesével nem lehet unlockolni őket, csak full settel. A LvL 50 minden classal nagyon hamar megvan srácok. pár heroic, max 2 nap. + FP, WZ, GSF. És farmolódik ezerrel a credit is.
  • Gudott
    #55948
    Elvileg pedig igen. Mondjuk lehet hülyén fogalmaztam, nem unlockolja, hanem te unlockolhatod kollekcióban cc-ért, mintha rendesen normál CM packból vagy GTN-ről vetted volna (persze csak full set esetén, ha minden megvan, részeket nem lehet unlockolni, de ez régen is így volt talán a covert energy armor kivételével)
  • PiszkosFred
    #55947
    Koszi a cikket. Arra a tippre nem is gondoltam, hogy az a karakter kapja meg a reward packokat, aki teljesiti, ezt lehet erdemes kihasznalni, mert sajnos a kapott packokbol szerzett cuccok mind BoP (kiveve az XP boostokat), illetve ha Armor esik, azok nem unlockoljak a collectionst reszben az adott targyat.

    (De lehet, hogy en vagyok vak es bamba... Esett par mount es crystal a csomagokbol, azok bekerultek a Collectionsba es lehetett "orokiteni", viszont esett par armor is (Revan chest es gloves, Freedon Nad chest es gloves, meg 1-1 Reaver es Ceremonial fejes, meg egy rakas ov) es azok sajnos nem. Bar lehet, hogy ez mindig is igy volt, mert pl a Mantellan Privateer szettemet sem sikerult sosem, lehet, hogy en hagyok ki valami folyamatot.)

    Plusz meg annyit kiegeszitesnek, hogy a lvl50-es "Legacy" szinttert kapott +25% XP-t ado armorok (Vicakarmi Pioneer vagy ilyesmi nevu) viszont legacy boundosak es a bonusz stackelheto a XP-s scrollokkal. Ezekbe csak modot es enchantemeket lehet belerakni, mert ugy fest, alapbol van egy szinthez igazodo armor/mastery/egyeb erteke az armor mod slotok helyett, igy csak 2 modot kell cserelni benne szintezes kozben.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.10. 12:10:44
  • Gudott
    #55946
    ja és inkább télig, mert valamikor ősz vége felé lesz vége ( late fall volt a hivatalos PR anyagban)
  • Gudott
    #55945
    lehet a BW mindkét companiont elérhetővé teszi
    A mostani rendszerben szerintem nem igazán nagy dolog 8 karaktert elvinni 50-es szintig, van annyi +xp bonus, hogy ihaj
  • Gudott
    #55944
    a guardian/jugg dpsként is elég jól defenzív képességekkel rendelkezik.
    Birodalmi klán a RE-n talán a Hungarikum?
  • gunji
    #55943
    Jó cikk, köszi! Majdnem el is csábultam, de aztán felébredtem: nyolc új karit felhúzni lvl50-re őszig? Meg, hogy az új companionnál nem a mi ligh/dark döntéseink számítanak, hanem a globális végeredmény? Áh, nem értem a BW-t :(
  • HyperManiax
    #55942
    A juggernaut mennyire jó DPS most? A red eclipse-en van imerial klán akik aktívak?
  • Gudott
    #55941
    Light versus Dark event ismertető
  • Gudott
    #55940
    https://www.reddit.com/r/swtor/comments/44o6kq/a_guide_to_new_craftable_items_and_schematics_in/

    És elvileg a 208/212 craftolt itemeket kétszer lehet reverese engenlni, hogy 216/220-as típusú tervrajzot adjon (bár ezek a nem moddolhato itemekre igazak, ha jól tudom)
  • Nico Bellic
    #55939
    Sziasztok.

    Egy ideje érdekelne hogyan tudnék 208+ armoring , barrel , mod , enchantment et gyártani? Honnan szerezzek tervet hozzá?

    A válaszokat előre is köszi.
  • Gudott
    #55938
    Aki "régi" tárgyakra, dekókra vágyik, az olvassa e a linkelt reddit post jelenleg egyetlen kommentjét,

    https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4r8klm/datacron_decorations_post_40/
  • Shion
    #55937
    Mivel már nem engedi a rendszer javítani a hozzászólásom, ezért ide teszem a javított listát:

    Group Finder követelmények:
    (Level 15-) Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
    (Level 50-) Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
    (Level 50-) Story Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)
  • Shion
    #55936
    Szerintem most a képzavart a level 10-15 közötti szintek okozzák.

    Ugyebár level 15-től használható a Group Finder, ezért mindenki a level 15-re emlékszik.

    Level 15 alattt a normál játékmenet szerint egyetlen egy flashpoint (Esseles/BT) található, amely GF nélkül is tolható akár már level 10-esként is. Ugyebár itt még nem létezik a Tactical/Hard módozatok, ezért én is inkább Heroic 2-nek mondanám. Sőt, régen (4.0 előtt) hivatalosan is Heroic 2+ küldetés volt oda. Tehát level 15 alatt ez Heroic2 zóna, level 15-től már Tactical Fp-ként is tolható.

    Level 15-től elérhetővé válik egy csomó Flashpoint Tactical Flashpoint módozatban, még olyan Flashpoint-ok is, amik normál story módban sokkal később (pl. level 50 felett) válnának elérhetővé.
    + Tactical nagy előnye, hogy nem kell tankra és healerre órákat várni, hamar összejön a csapat, mivel bárki jöhet.
    - Hátránya pedig az, hogy bár hamar lesz csapatunk és tolhatjuk a Fp-ket, de egyáltalán nem tanít meg játszani. Az emberek (főleg az újak) fogalom nélkül rohangálnak az Fp-ben, pontosan az csinálják, mintha éppen szólóznának vagy Warzone-oznának. Ezek az emberek szoktak oltári nagyot pofára esni level 50-en az első Hard Fp-ken, mert kiderül, hogy bár level 50-65 már a karakterük, de semmilyen szinten nem tudnak játszani vele. 1700 dps-el rendelkező dps-ek, magukat tanknak képzelő dps huszárok akik mindent behúznak, magukat dps-nek képzelő healerek, akik csak gyógyítani felejtenek el, stb.

    Hard Flashpoint level 50-től az igazi erőpróba, mert itt már a klasszikus tank+healer+dps felállás kötelező. Aki eddig nem tanult meg játszani, az innentől szenvedni fog, mire megtanul vagy valaki(k) megtanítják. Vannak könnyű és irgalmatlanul nehéz Hard Fp-k, nagy a szórás. De aki itt megtanul játszani, annak már jó ugródeszka lesz az Operation-ök világába.

    Level 50-től szintén elérhetőve válnak az Operation-ök, igaz egyelőre "csak" Story Operation formájában. Ha napi GF-el megyünk, akkor a gép miatt kötelező a 2 tank + 2 healer + 4 dps felállás. Bár nerfelve van már sok Story Ops, de jó tanuló időszak megismerni mindegyik boss taktikáját, plusz a 216-os SET bónuszos cuccok igenis nagyon jók.

    Level 65-től már lehet Hard és Nightmare Operation-ket tolni, de ez már másik történet és világ.

    Group Finder követelmények:
    Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
    Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
    Story/HM/NM Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)
  • PiszkosFred
    #55935
    Akkor viszont erdemes lenne tisztazni, mit ertunk Tactical Flashpoint alatt. Mert az en olvasatomban az olyan flashpoint, amelyet szerep nelkul random osszedobalt emberekkel le lehet nyomni, mert a jatek ad annyi segitseget es konnyitest, hogy nemi esszel kombinalva nem okozhat problemat.

    Ez alapjan en az Essels/BT-t annak tartom. Az egyertelmu, hogy lenyegesen konnyebb, mint barmelyik masik, megis csak egy fajta tutorial az egesz, bemutatva a gameplay mechanikat. Emiatt sem erdemes messzemeno kovetkezteteseket levonni az ottani teljesitmenybol, vagy viselkedesbol, mert az megteveszto lehet kesobb, mind a karakter kepessegeire, mind a csapatra nezve :)

    De lehet, hogy en ertelmezem rosszul a Tactical Flashpoint fogalmat, benne van a pakliban...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.04. 10:51:15
  • oz
    #55934
    Alapvetően Esseles nem tactical, hanem HC2, lv15-16 fölött már nem is lehet választani. Inkáb gyakorló jelleggel van benn.

    A marauder/sentinel kiváló túlélő képességekkel rendelkezik, sok védekező jellegű cdje van.
  • Plata
    #55933
    Hát aszittem csak 15-től van tact,Esseles veszett idegesítő tud lenni,eszement sok duma.