Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#55951
Na ezt nem tudtam, hiaba, nem nagyon foglalkoztam eddig ilyen carteles packokkal, csak 1-2 szett volt, ami design miatt tetszett, azt meg megvettem gtnbol. Az viszont tuti, hogy a Privateer Mantellan megvan teljesben, de majd akkor megegyszer megnezem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55950
http://dulfy.net/2013/02/12/swtor-relics-of-the-gree-event-guide/#Gray_Secant_Missions és itt a Ancient Gree Relays – One Time Quest részt nézd, de ezek szerintem csak a Gree event alatt vannak itt. Illetve Coruscanton van egy Gree küldetéslánc is, bár ot lehet nincsenek Gree droidok.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55949
Csak egy kérdés: mely bolygón találok Gree droid droidokat? Tarison a Rakghoulok kiírtva, kövi Gree eventig meg nem akarok várni.
Amik esnek cuccok, egyesével nem lehet unlockolni őket, csak full settel. A LvL 50 minden classal nagyon hamar megvan srácok. pár heroic, max 2 nap. + FP, WZ, GSF. És farmolódik ezerrel a credit is.
#55948
Elvileg pedig igen. Mondjuk lehet hülyén fogalmaztam, nem unlockolja, hanem te unlockolhatod kollekcióban cc-ért, mintha rendesen normál CM packból vagy GTN-ről vetted volna (persze csak full set esetén, ha minden megvan, részeket nem lehet unlockolni, de ez régen is így volt talán a covert energy armor kivételével)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55947
Koszi a cikket. Arra a tippre nem is gondoltam, hogy az a karakter kapja meg a reward packokat, aki teljesiti, ezt lehet erdemes kihasznalni, mert sajnos a kapott packokbol szerzett cuccok mind BoP (kiveve az XP boostokat), illetve ha Armor esik, azok nem unlockoljak a collectionst reszben az adott targyat.

(De lehet, hogy en vagyok vak es bamba... Esett par mount es crystal a csomagokbol, azok bekerultek a Collectionsba es lehetett "orokiteni", viszont esett par armor is (Revan chest es gloves, Freedon Nad chest es gloves, meg 1-1 Reaver es Ceremonial fejes, meg egy rakas ov) es azok sajnos nem. Bar lehet, hogy ez mindig is igy volt, mert pl a Mantellan Privateer szettemet sem sikerult sosem, lehet, hogy en hagyok ki valami folyamatot.)

Plusz meg annyit kiegeszitesnek, hogy a lvl50-es "Legacy" szinttert kapott +25% XP-t ado armorok (Vicakarmi Pioneer vagy ilyesmi nevu) viszont legacy boundosak es a bonusz stackelheto a XP-s scrollokkal. Ezekbe csak modot es enchantemeket lehet belerakni, mert ugy fest, alapbol van egy szinthez igazodo armor/mastery/egyeb erteke az armor mod slotok helyett, igy csak 2 modot kell cserelni benne szintezes kozben.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.10. 12:10:44

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55946
ja és inkább télig, mert valamikor ősz vége felé lesz vége ( late fall volt a hivatalos PR anyagban)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55945
lehet a BW mindkét companiont elérhetővé teszi
A mostani rendszerben szerintem nem igazán nagy dolog 8 karaktert elvinni 50-es szintig, van annyi +xp bonus, hogy ihaj

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55944
a guardian/jugg dpsként is elég jól defenzív képességekkel rendelkezik.
Birodalmi klán a RE-n talán a Hungarikum?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55943
Jó cikk, köszi! Majdnem el is csábultam, de aztán felébredtem: nyolc új karit felhúzni lvl50-re őszig? Meg, hogy az új companionnál nem a mi ligh/dark döntéseink számítanak, hanem a globális végeredmény? Áh, nem értem a BW-t 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55942
A juggernaut mennyire jó DPS most? A red eclipse-en van imerial klán akik aktívak?
#55941

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55940
https://www.reddit.com/r/swtor/comments/44o6kq/a_guide_to_new_craftable_items_and_schematics_in/

És elvileg a 208/212 craftolt itemeket kétszer lehet reverese engenlni, hogy 216/220-as típusú tervrajzot adjon (bár ezek a nem moddolhato itemekre igazak, ha jól tudom)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55939
Sziasztok.

Egy ideje érdekelne hogyan tudnék 208+ armoring , barrel , mod , enchantment et gyártani? Honnan szerezzek tervet hozzá?

A válaszokat előre is köszi.
#55938
Aki "régi" tárgyakra, dekókra vágyik, az olvassa e a linkelt reddit post jelenleg egyetlen kommentjét,

https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4r8klm/datacron_decorations_post_40/

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55937
Mivel már nem engedi a rendszer javítani a hozzászólásom, ezért ide teszem a javított listát:

Group Finder követelmények:
(Level 15-) Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
(Level 50-) Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
(Level 50-) Story Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55936
Szerintem most a képzavart a level 10-15 közötti szintek okozzák.

Ugyebár level 15-től használható a Group Finder, ezért mindenki a level 15-re emlékszik.

Level 15 alattt a normál játékmenet szerint egyetlen egy flashpoint (Esseles/BT) található, amely GF nélkül is tolható akár már level 10-esként is. Ugyebár itt még nem létezik a Tactical/Hard módozatok, ezért én is inkább Heroic 2-nek mondanám. Sőt, régen (4.0 előtt) hivatalosan is Heroic 2+ küldetés volt oda. Tehát level 15 alatt ez Heroic2 zóna, level 15-től már Tactical Fp-ként is tolható.

Level 15-től elérhetővé válik egy csomó Flashpoint Tactical Flashpoint módozatban, még olyan Flashpoint-ok is, amik normál story módban sokkal később (pl. level 50 felett) válnának elérhetővé.
+ Tactical nagy előnye, hogy nem kell tankra és healerre órákat várni, hamar összejön a csapat, mivel bárki jöhet.
- Hátránya pedig az, hogy bár hamar lesz csapatunk és tolhatjuk a Fp-ket, de egyáltalán nem tanít meg játszani. Az emberek (főleg az újak) fogalom nélkül rohangálnak az Fp-ben, pontosan az csinálják, mintha éppen szólóznának vagy Warzone-oznának. Ezek az emberek szoktak oltári nagyot pofára esni level 50-en az első Hard Fp-ken, mert kiderül, hogy bár level 50-65 már a karakterük, de semmilyen szinten nem tudnak játszani vele. 1700 dps-el rendelkező dps-ek, magukat tanknak képzelő dps huszárok akik mindent behúznak, magukat dps-nek képzelő healerek, akik csak gyógyítani felejtenek el, stb.

Hard Flashpoint level 50-től az igazi erőpróba, mert itt már a klasszikus tank+healer+dps felállás kötelező. Aki eddig nem tanult meg játszani, az innentől szenvedni fog, mire megtanul vagy valaki(k) megtanítják. Vannak könnyű és irgalmatlanul nehéz Hard Fp-k, nagy a szórás. De aki itt megtanul játszani, annak már jó ugródeszka lesz az Operation-ök világába.

Level 50-től szintén elérhetőve válnak az Operation-ök, igaz egyelőre "csak" Story Operation formájában. Ha napi GF-el megyünk, akkor a gép miatt kötelező a 2 tank + 2 healer + 4 dps felállás. Bár nerfelve van már sok Story Ops, de jó tanuló időszak megismerni mindegyik boss taktikáját, plusz a 216-os SET bónuszos cuccok igenis nagyon jók.

Level 65-től már lehet Hard és Nightmare Operation-ket tolni, de ez már másik történet és világ.

Group Finder követelmények:
Tactical Flashpoint = 4 x bármilyen szerepkör
Hard Flashpoint = 1 tank + 1 healer + 2 dps
Story/HM/NM Operation = 2 tank + 2 healer + 4 dps (8 fő)

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55935
Akkor viszont erdemes lenne tisztazni, mit ertunk Tactical Flashpoint alatt. Mert az en olvasatomban az olyan flashpoint, amelyet szerep nelkul random osszedobalt emberekkel le lehet nyomni, mert a jatek ad annyi segitseget es konnyitest, hogy nemi esszel kombinalva nem okozhat problemat.

Ez alapjan en az Essels/BT-t annak tartom. Az egyertelmu, hogy lenyegesen konnyebb, mint barmelyik masik, megis csak egy fajta tutorial az egesz, bemutatva a gameplay mechanikat. Emiatt sem erdemes messzemeno kovetkezteteseket levonni az ottani teljesitmenybol, vagy viselkedesbol, mert az megteveszto lehet kesobb, mind a karakter kepessegeire, mind a csapatra nezve 😊

De lehet, hogy en ertelmezem rosszul a Tactical Flashpoint fogalmat, benne van a pakliban...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.04. 10:51:15

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55934
Alapvetően Esseles nem tactical, hanem HC2, lv15-16 fölött már nem is lehet választani. Inkáb gyakorló jelleggel van benn.

A marauder/sentinel kiváló túlélő képességekkel rendelkezik, sok védekező jellegű cdje van.

#55933
Hát aszittem csak 15-től van tact,Esseles veszett idegesítő tud lenni,eszement sok duma.

#55932
Gyakorlatilag mindegyik tactical. Régen Kuat volt egyedül 50-ig kb, de ha jól tudom az összes "tacticalosítva" lett 4.0 után.
PiszkosFred
#55931
Pedig az, 10-es szinten Essel es BT is szerepfuggetlen "tactical flashpoint". Igaz, a tobbihez kepest inkabb tutorial jellegu mind a ketto.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.03. 21:23:12

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55930
Közben már bounty hunter és sith sorci buffom is van.<#taps>
Ok,majdnem minden buff megvan,agent,sith sorci,bounty hunter,trooper,jedi consular és smuggler.
Azt hiszem az miatt van hogy mentem tact flashpointot,és ott használtam a legacy power-eket.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:10:42

#55929
Szerintem Esseles nem tactical flashpoint,mert 12-es szinten még nincs tactical flashpoint.
Megint gubanc van a class buffokkal.Trooper karinak ha elnyomom a buffját,akkor megkapja a jedi consular jedi knight és muggler buffot is,mert már azokat is unlockoltam legacyban.Na de az új trooperem nem a jedi knight buffot kap hanem sith warriort.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 21:02:02

#55928
-A legtöbb tatical Flashpoint (ha van healelni ,akár csak offheal szinten tudó karakter) nem egy nagy wasistdas, főleg ha van egy táposabb companion+ kolto állomások. ( jó a bloodhunt és a két rakghoul FP-hez már tactical módba is kell a tank és rendes healer)
Ha kihívást akartok, arra ott a hard mode vagy szolózni a tactical FP-t

-Elvileg a ToS-ban benne van, hogy a multibox és társaiért bannolhatnak.

- Mara/sentinel: nekik van egy team buffja, ezért legalább egy ilyet általában el szoktak vinni opsokra.
Amúgy minden relatív, egy commando/merc burst dps ágon vagy főleg egy scoundler/operative is elég jó healt tud kitolni dps ágon hála a HoT-nak.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.03. 18:38:39

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55927
Na sikerült újra elmenni Esselesre,elég érdekes volt,híler trooperrel mentem,gunslinger meg jedi sage volt a csapatban,negyedik egyből lelépett.Nem tudom hogy esseles lett-e ennyire gyönge vagy a sage volt-e valami csaló féleség.De a sage felszerelése nagyrészt adapted armorból állt,csupa cartel marketes cucc,de öt ruhájában mod sem volt.Híler sage volt ő is,viszont mindent megölt,alig tudtuk követni,bossokat is leverte hamarabb minthogy elkezdett volna minket ölni,kb nulla szükség volt hílerre.

PiszkosFred
#55926
MMO valogatja, hogy hol tilos es hol nem. A legtobb esetben, amig csak iranyitja az accountok karaktereit es a progi nem nyul bele a kliens altal kapott vagy kuldott adatokba, addig leszarjak, mert nem hack/cheat, meg akkor is, ha a tobbi jatekos szamara zavaro. Mas mmoban viszont azonnal bannolnak, ahogy kiderul (vagy akar csak felmerul a lehetosege), hogy 3rd party cuccost hasznal valaki.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55925
Köszi a segítséget,most hogy visszajött netem sikerült az új telómon aktiválni security key-t.

#55924
Nem fél hogy bannolják ha ennyire nyíltan csinálja?
Mondtátok hogy legacy bankon át lehet passzolni kiskarinak modokat amit fleeten veszünk,bevásároltam kiskarinak modokat,és tényleg át tudtam adni legacy bankon,felszereltem a ruháit,jelentkeztem esselesre,3 híler 1 dps feleállással sikerült is találni egyet,bementem,az egyik tag még valahol tythonon vacakolt egy ideig,vártunk rá pár percet,megjött,elindítottuk az első dumát,erre jött a cumi,teljesen ideért a vihar és elment a net.<#falbav>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.07.03. 12:35:34

#55923
Egy játékos négy accounttal tolja egyszerre. Amit a "fő" karakter csinál, azt csinálja a többi. Ahogy Fred írja, multibox. Sok MMO-ban használják PVP-re meg farmolásra.
Utoljára szerkesztette: HyperManiax, 2016.07.03. 11:58:14
PiszkosFred
#55922
Multiboxing, megszokott jelenseg jo par mmoban. Van ahol tiltott, van ahol nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55921
A marauder mennyire túlélő raid vagy dungeon szituációban? Nincs hatékony self healje azt tudom. Szoktam tolni olyan instát ahová akár 4 DPS is bemehet. Ott pl biztos nem annyira túlélő healer nélkül. Jól gondolkodom?
#55920
Ó a rosseb,köszi a segítséget.Sikerült bekapcsolnom azt a szar régi telóm.
Fura dolgot láttam kiskarival republic fleet-en,négy tök egyforma 16-os Jedi sage libasorban fut,utánuk 4 tök egyforma companion.Minden hova libasorban futottak,guild bankhoz,crew trainerhez GTN-hez.Elég vicces volt,nem tudom hogy csinálták még félméter sem volt két karakter közt,ezek most botok lennének?Vagy csak követték volna az elsőt?De érdekes volt hogy mindig azt csinálták amit az első.

PiszkosFred
#55919
Ha nem akarsz a supporttal telefonon beszelni, akkor marad az, hogy amikor belepsz az swtor.com-on, uresen hagyod a kulcs mezojet. Ekkor rakerdez, hogy elhagytad a security key-t? Igen, es koveted a folyamatot. Attol tartok mast nem tudsz sajnos csinalni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55918
Volna egy kis gondom,a régi telóm behalt,azon volt rajta sw tor security key app.
Lett új telóm arra is feltettem az appot és megadtam a játék cd kulcsát,de így sem megy,a security key amit megad nem jó,és nem tudok hozzáférni az accomhoz.

#55917
Kép DvL Ők ketten elvileg companionok lesznek. Attól függ melyik side nyer.
#55916
Most megy ha valakit érdekel: SWTOr Livestream
#55915
Így van, így próbáltam, elfelejtettem, hogy ez csak warzone commal működik.
PiszkosFred
#55914
Az oke, en azt hittem postazni akarta es ott nem sikerult. Mert postan eddig sem nagyon ment ez a trukk, mert - ha jol emlekszem - azonnal ugrott ilyenkor a visszavaltas lehetosege. (de mar az is lehet, hogy keverem vmi masik mmoval) 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.30. 16:58:16

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55913
Jaaa tényleg a LEgacy bank. Jujj de rég altoztam, elfelejtettem. Köszi szépen!
#55912
Nem, eddig ha megvetted a modot common kristályért, akkor ugye 2 óráig vissza lehet adni a vételárért. Ha betetted a legacy bankba, akkor az altnál szintén úgy viselkedett, mintha ő vette volna meg, tehát ha visszaadtad a vendornak, akkor 2 common crystal jött vissza. Így lehetett lassan de biztosan áttolni common crystalt egyik karaktertől a másikra. Szívás, ha ez megszűnt.

PiszkosFred
#55911
Eddig sem volt ez maskent, ha jol emlekszem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55910
Nem lehet már trükközni a Common Data Crystallal? Megvettem egy csomó módot és az alt-al csak creditért tudom már csak eladni.
#55909
Köszi,tényleg elfelejtettem.<#wow3>
Megtaláltam,de nem tudom kivenni.
Nem értem miért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.06.29. 20:14:08

PiszkosFred
#55908
Legacy panel, karakter perks es ott jobb oldali hasab

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55907
Vér ciki,de elfelejtettem hogy Treek-et hogyan kell előcsalogatni.
Tudom hogy ciki,de megmondanátok hol is találom azt a küldetést amitől lesz Treek companionom?

#55906
Nekem van egy csempészem akit csak azért csináltam hogy legyen egy GSF karim.És egy ideje irtó sok xp-t kap GSF-ből.Még csak ott tart a főküldiben hogy menjen coruscantra de már lassan 40.
És pénz is több jön mint régen.

#55905

Tomb of Freedon Nadd

PiszkosFred
#55904
Oh, koszonom a tippet, de megvan a optimalis szintezesi gorbem/utvonalam, amit kovetni szoktam (es ami fun is szamomra, nem eroszakolt valami), nincs ezzel gondom 😊 A szintet csak azert irtam, mert eredetileg 5 percre ugrottam be megnezni az event rendszeret, aztan lett belole 2 oras maradas es egy 20-as szintu (+2 darab convo skippes essels run) ujabb alt a meglevo veteranjaim melle. Amelyet most mar csak illene majd folytatni legalabb az elso 1-2 tierig (amibol felek megint az lesz, hogy a szopoalarcos Legendaryn kivul a nyar vegere meglesz a tobbi tier is)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 14:21:48

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55903
Én troopert kezdtem,csempészem már van 4.Három rendes kari egy repülős.
Ha kell a szint menj GSF-re,előfizetőként 100k xp is jön már 20-as szint körül.Nekem preferedként 61 ezer xp is össze jött,neked szerintem mivel előfizető vagy sokkal többet ad.A heti meg napi küldi is sok xp-t ad.

PiszkosFred
#55902
Beleptem en is tegnap, kivancsi voltam a progresst koveto achievement rendszerre (aztan 2 ora jatek utan, lvl20-kent leptem ki, pedig "csak" be akartam nezni), de Ord Mantellen annyira nem voltak sokan (este 9-11 korul jatszottam), bar ketsegtelen, hogy sokan voltak 😊 Ami viszont feltuno, az az, hogy gyorsabb volt a respawn a mobok es az aktivalhato targyak eseteben is. Nem nagyon kellett varnom vagy sorban allnom, meg a heroic kveszteknel sem, 10-15 sec es spawnolt az ujabb group mindenfele.

Ami viszont erdekes es tippnek sem utolso. Smuggler eseteben amikor Corso csatlakozik (lvl 8-9-10 szint korul, sub/pref statusztol es a kapott XP-tol fuggoen) akkor az o altala hordott fegyver 33-34es szintu modokkal van tele, de osszessegeben a fegyver lvl8 (vagy lvl10) req, vagyis kicsit imba lowlvl szinten. DE, ha kiszedem belole a modokat, hogy atrakjam egy cartelmarketes vagy egyeb sajat fegyverbe, akkor kapcsol a kliens es kiszedni engedi, de berakni mar nem, a lvl33-34-es szintkovetelemeny miatt. Vagyis jo tanacs, inkabb hasznalja mindenki es egy par szinting nem lesz gond a dpssel, mint sem szedje szet, mert azzal bukja ezt a kis bugot 😊 (mint en)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.06.29. 13:44:56

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”