60024
  • Kaputelephant
    #56012
    Van valami mód arra, hogy 2 klienst indítsak a játékból? Ha már fertőzés event van akkor megcsinálnám a PvP achi-t, kill 1000 player. Másik accounttal beloggolnék ellentétes frakcióval és farmolnám "magam" :) Van valakinek valami ötlete?

    Guildek: Progenitorról tudok csak jelentkezni. Ott egyedül a Fényhozók(rep)/Éjhozók(imp) guild van jelen mind 2 frakciónál ha jól emlékszem. Talán 1-2 kisebb van még, de azok nem nagyon aktívak. Fényhozók is inkább Rep Oldalon, de mikor hogy.
  • Gudott
    #56011
    Itt egy tavaly klánkörkép, kiindulási alapnak jó lesz.

    http://swtor.hu/ezek-vagyunk-mi-avagy-a-nagy-magyar-seregszemle

    Akik EU-s szerveren vannak, majd írnak tapasztalatot, hogy mi s merre.
  • Thomasovics
    #56010
    Sziasztok!

    Nemrég elővettük haverral a játékot, ToFN-ból költözve Red Eclipse-re. tudnátok valami aktív klánt esetleg?
  • Gudott
    #56009
    Rakghoulok Corellián, heti Cartel Market változások.
  • Kaputelephant
    #56008
    Han Solo Casting :D
  • Kaputelephant
    #56007
    4.6 New Datacron Ha valakit érdekel.
  • Kaputelephant
    #56006
    Mióta van Oricon-on Datacron? Most nézem a LvD event résznél a Datacron panelt. Ott szerepel, de a összegző résznél a Legacy-nál nincs. Hát ha másra nem is, de erre jó volt az event...
  • Kaputelephant
    #56005
    Ahogy észrevettem ezt előszeretettel csinálják. Revannál is járt a Hutt kieg is. Ez azért korrekt gesztus. Nem kell midnen kieget megvenni külön.
  • Nomad90Hun
    #56004
    Én is megkaptam a levelet, azt írja hogy KotFE karkaterrel kell belépni, hogy megkapd az ingyen chapter 10-14-et. Namost, hogy ez 60+ kartaktert jelent, vagy elég ha chapter 1-9 birtokában 1-1 frissen / nemrégiben kreált karakterrel belépsz azt passzolom, bár ha tippelnem kéne, akkor, utóbbi, mert valószínűsíthető, hogy a Knights of the Eternal Throne-ra be akarják rántani a népeket, ami ugye KotFE folytatása lesz, és ugyanezt játszották el amikor kijött KotFE, hogy ha előfizetsz, akkor jön KotFE 1-9 plusz hutt és revan kieg is.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.07.23. 16:50:50
  • gunji
    #56003
    Így igaz.

    Promo vagy sem, de ebben legalább konzekvensek, s ezért respect. Másokkal ellentétben.
  • Gudott
    #56002
    Redditen postolták, hogy páran, akik csak az első kilenc fejezetre fizettek elő, megkapták a 10.-14. fejezetet is, egyfajta promoként. Szóval érdemes ránézni az email fiókokra, ki tudja milyen elvek alapján küldik ezeket a promóciókat.


    kép a promopról



    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.23. 08:15:13
  • Gudott
    #56001
    Elképzelhető, hogy igaz a Q&A, de sok mindent maguknak köszönhetnek.
    Mennyibe tellett volna az Eternal Championshipet operation móddal is felruházni, kb semmibe
    Vagy a Star Fortesseket és shield bunkereket tényleges flashpoint ( tactical és hm) móddal?
    Pár új GSF map (még csak új játékmód sem)
    Egyedül az Odessen új warzone az, amire kalapot lehet emelni.(maga a játékmód és a cross-fraction)



    és ha már Shadow of Revan, nem volt népszerű húzás tavalyelőtt karácsonykor azt mondani, hogy bocsi fiuk,lányok, mi elmentünk telelni viszlát februárban...

    Értem én, hogy kettős nyomás van rajtuk a játékosok és az EA miatt, de ebbe a helyzetbe ők navigálták bele magukat....
  • PiszkosFred
    #56000
    Mellebeszeles meg hagyjan... de hogy ennyire be vannak fosva attol, hogy "ha nem tetszik, akkor mekkora hiszti lesz miatta" az mar nonszensz.
  • Kaputelephant
    #55999
    Van benne valami :)
    Lassan srácok GamesCon, talán majd akkor kapunk valami friss infómorzsát, szerintem addig tutira semmit. + Előbb le kéne futnia a last chapternek.
  • oz
    #55998
    Nem vagyok biztos benne, hogy ez a Q&A valódi. Elvileg fejlesztőkkel beszélgettek, de egy fejlesztő nem tud ilyen szinten mellébeszélni, egész bekezdéseket tolni a semmiről :).
  • Kaputelephant
    #55997
    Kösz a HD-s képet! :D

    Kaptunk egy Q&A Ha valakit érdekel.
  • Gudott
    #55996
    Új kiegészítő, Fallen Empire utolsó fejezet, Cantina Tour ajándék mount és még pár apróság
  • PiszkosFred
    #55995
    Gyakorlatilag is.
    Ugy fest elfogytak a szinek az elozo prinawe vagymianeve gepek kinalatabol :)
  • Kaputelephant
    #55994
    Nem a szokásos megosztós van. Most mindenkinek csak annyit kell beírni, hogy "CelebrationCantina16".
  • Kaputelephant
    #55993
    elvileg ezt a mountot kapjuk: new mount
  • Kaputelephant
    #55992
    (Már nem tudom szerkeszteni az előzőt, bocs)
    Kaptunk az 5 éves évfordulóra egy kis beszédet James Ohlen-től, ha valakit érdekel: 5th Year!

    COLLAGE PROJECT-et is terveznek, be lehet küldeni karakterünk képét.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:26:33
  • Kaputelephant
    #55991
    Köszi

    Kódok majd itt lesznek: https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4t4um9/community_post_london_star_wars_celebration/

    Majd kiírom a sajátomat ide is + swtor.hu fórumra is.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:17:17
  • Gudott
    #55990
    TORCommunity oldalán
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://torcommunity.com/database/update-previews/1552-4-6-mined
    és itt changed conversation, de egy kicsit nehéz kijönni belőle, keress rá NPC nevekre pl , de ha érdekel privát üzenetben elmondom.

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 21:12:08
  • Kaputelephant
    #55989
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hol nézted a dataminet? Tudnál majd linkelni?

    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:04:34
  • Gudott
    #55988
    Remélem azért fognak még csepegtetni némi infót, mert ez így elég sovány.
    Remélem élesítik a cantina kódokat és holnap du körül lesz egy bejegyzés az infókkal és a játékkal is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ellenben ha a concept arton azt látom, amit, akkor a dataminelot utolsó fejezet nem teljesen az lesz, aminek be volt tervezve

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 20:56:48
  • Kaputelephant
    #55987
    Ja igen, nem tudom miért végét írtam.
  • Gudott
    #55986
    én csak az írásos közvetítést "nézem", de ott fall 2016-van írva, szóval kb ismét október vége/közepe.


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 20:48:30
  • Kaputelephant
    #55985
    Mondtam én, Eternal Throne lesz :D Még idén, 2016 végén.
  • Kaputelephant
    #55984
    A kötelezők röviden sem javasolt általában ;)
    Max angolt talán tudnék küldeni, de szerintem magyarul nincs.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 19:25:13
  • Plata
    #55983
    Nincs valahol véletlen leírva magyarul hogy mi a bánat történt a rebelsben?Őszintén szólva nulla türelmem van hogy végignézzem.
    De érdekelne a sztori.
  • gunji
    #55982
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaja, teljesen olyan, mint az EU-ban volt.

    Még jöhetnének a nelvaanok is, s azzal ellennék egy ideig. ;)
  • Gudott
    #55981
    itt van nagyjából összeszedve, hogy mi várható a rebels 3. évadjában

    Eredetileg Kallus is Chiss lett volna, csak a tervezés pillanatban még nagyon a régi EU ellen voltak, most meg kénytelenek onnan meríteni, jobb híján szerintem
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 18:44:46
  • Plata
    #55980
    És kék bőrű mint a könyvekben?
  • Kaputelephant
    #55979
    Grand Admiral Thrawn visszatért a kánonba. Rebels 3. évaddal.
  • Kaputelephant
    #55978
    Így már értem. "(most csak az elő,ember alakította szereplőket veszem számításba)" Nyugodtan. Mondd ki: JarJar :)
  • Gudott
    #55977
    sem-sem illetve is-is:

    A régiek közül csak Fordot hoztam volna vissza, (magával a kiírásával és hogyannal sem volt semmi bajom), az újak meg, nos talán a Rey-t alakító színész, az aki nem volt halálosan idegesítő (bár ez főleg a forgatókönyvön múlott)
    A PT esetén csak Portman és Christensen volt halálosan idegesítő, de ez tényleg egyéni preferencia kérdése.
    (most csak az elő,ember alakította szereplőket veszem számításba)

    Én igazán a szürke karaktereket hiányolom, sajnos itt már-már karikakúria szerű jó kontra rossz szerepek vannak, míg régen Kenobi (nem bontotta ki az igazság minden részletét és ezzel elég csúnyán manipulált) vagy Solo (amikor még ő volt a shot first) azért nem volt teljesen idealizált jó.

    Persze értem én, hogy mindent le kell végletekig egyszerűsíteni, ez a trend és nagyvásznon nem lehet bonyolult karaktervezetést végigvinni.
    Meg a láttuk már érzés is sok emberben csalódást okozott, sokan meg pont egy kis szürke nosztalgiát vártak a filmtől. Ez van, nem tetszhet mindenkinek.

  • Kaputelephant
    #55976
    Nyílván személyes preferencia kinek mi. Nekem pl tetszett tegnap Dave Filoni lore lökete. Vagy akár a robotok amiket építettek hogyan is műdöknek. Nyílván megtalálható a rongyrázós puccparádé is itt, azokat csak skipelni kell.
    SW7: Nem értem ezt a sok fricskát sok helyről. Igen, ez egy biztonsági lépés, egyfajta igény felmérésnek felfogható dolog volt. Az egész gyakorlatilag csak most indul be, nem szabad egyből leköpni. Ébredezik, akárcsak az erő. A film nem tökéletes, de jó. Igenis egy jó film lett. Az eredet trilógiákkal is ez a szitu. Nem tökéletesek, de mégis szeretem őket. Tágították az SW univerzumot. Sok mindent megmutatott, legyen az jó vagy rossz. És az tök mindegy hogy Disney vagy sem. Lucas papa előzmény trilógiát meg lehet lesni. Azért mert a Disney kezében van még lehet jó (lásd Marvel-igen Marvel).
    Gudott: Casting részt nem értem. A régiek visszahozatala zavart vagy az ismeretlen noname színészek? Nem látok olyan nagy kivetnivalót a castingba egyelőre.

    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 14:04:42
  • Gudott
    #55975
    Az új filmet hagyjuk, már a castingnál szemforgatás volt részemről, hogy ezt komolyan gondolták. Az, hogy totál kiszámítható biztonsági játék volt az egész nem meglepő, az "újraindított" filmek közül senki sem mert drasztikusat lépni, egyedül talán a MM, de az kb garázsproject volt a nagyokhoz képest.

    Jó lenne, ha bevezetnének "ligákat" itt is, mint mondjuk a Path of Exile esetén, bár a legacy ennek kicsit gátat szab.
    az swtornál a gond a folyamatosság hiánya a nehézségben, kb becsukott szemmel végig lehet menni a tartalom 85%-án, aztán jön néhány tactical fp és nézz mindenki, mint rozi a moziban....

    Illetve van pár elhanyagolt tartalom, mint a GSF, most az event miatt nálam folyamatos pop volt, és az esetek többségében jó menetek voltak, de valahogy jó lenne, ha kihasználnák és meg lehetne tartani az új pilótákat valahogy
  • gunji
    #55974
    Hát valami jó bejelentés tényleg jöhetne. Bár eléggé pesszimista hangulatban leledzek (lehet, h az eső miatt). Valahogy nem jön be az egész frencsájz, mióta az egér karmai közé került (a Rebels még el-elmegy, de az új film az valami borzalmas volt szvsz).
    Az SWTOR-t is csak a havi új kontent menti meg valamennyire, mert amúgy már eléggé szétnerfelték (skillek, skillfa, nerfelt credit lootok, gyorsított fejlődés). Fura, most ez lehet a divat a fejlesztők között (lásd a szénné nerfelt contraband esetét az STO-ban :o)
    Hiányzik az igazi játék, a régi 2.4-es állapota a játéknak. Kellene egyszer olyan special event, hogy egy hétre felállítanak egy szervert egy akkori mentéssel. Az volna az igazi :)
  • Gudott
    #55973
    Lehet, bár ebből engem csak az EA-s rész érdekel, a többi csak egy vállrándítás részemről