Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mennyibe tellett volna az Eternal Championshipet operation móddal is felruházni, kb semmibe
Vagy a Star Fortesseket és shield bunkereket tényleges flashpoint ( tactical és hm) móddal?
Pár új GSF map (még csak új játékmód sem)
Egyedül az Odessen új warzone az, amire kalapot lehet emelni.(maga a játékmód és a cross-fraction)
és ha már Shadow of Revan, nem volt népszerű húzás tavalyelőtt karácsonykor azt mondani, hogy bocsi fiuk,lányok, mi elmentünk telelni viszlát februárban...
Értem én, hogy kettős nyomás van rajtuk a játékosok és az EA miatt, de ebbe a helyzetbe ők navigálták bele magukat....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lassan srácok GamesCon, talán majd akkor kapunk valami friss infómorzsát, szerintem addig tutira semmit. + Előbb le kéne futnia a last chapternek.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ugy fest elfogytak a szinek az elozo prinawe vagymianeve gepek kinalatabol 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kaptunk az 5 éves évfordulóra egy kis beszédet James Ohlen-től, ha valakit érdekel: 5th Year!
COLLAGE PROJECT-et is terveznek, be lehet küldeni karakterünk képét.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:26:33
Kódok majd itt lesznek: https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4t4um9/community_post_london_star_wars_celebration/
Majd kiírom a sajátomat ide is + swtor.hu fórumra is.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:17:17
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és itt changed conversation, de egy kicsit nehéz kijönni belőle, keress rá NPC nevekre pl , de ha érdekel privát üzenetben elmondom.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 21:12:08
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 21:04:34
Remélem élesítik a cantina kódokat és holnap du körül lesz egy bejegyzés az infókkal és a játékkal is.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 20:56:48
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 20:48:30
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Max angolt talán tudnék küldeni, de szerintem magyarul nincs.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 19:25:13
De érdekelne a sztori.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Még jöhetnének a nelvaanok is, s azzal ellennék egy ideig. 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Eredetileg Kallus is Chiss lett volna, csak a tervezés pillanatban még nagyon a régi EU ellen voltak, most meg kénytelenek onnan meríteni, jobb híján szerintem
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.16. 18:44:46
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A régiek közül csak Fordot hoztam volna vissza, (magával a kiírásával és hogyannal sem volt semmi bajom), az újak meg, nos talán a Rey-t alakító színész, az aki nem volt halálosan idegesítő (bár ez főleg a forgatókönyvön múlott)
A PT esetén csak Portman és Christensen volt halálosan idegesítő, de ez tényleg egyéni preferencia kérdése.
(most csak az elő,ember alakította szereplőket veszem számításba)
Én igazán a szürke karaktereket hiányolom, sajnos itt már-már karikakúria szerű jó kontra rossz szerepek vannak, míg régen Kenobi (nem bontotta ki az igazság minden részletét és ezzel elég csúnyán manipulált) vagy Solo (amikor még ő volt a shot first) azért nem volt teljesen idealizált jó.
Persze értem én, hogy mindent le kell végletekig egyszerűsíteni, ez a trend és nagyvásznon nem lehet bonyolult karaktervezetést végigvinni.
Meg a láttuk már érzés is sok emberben csalódást okozott, sokan meg pont egy kis szürke nosztalgiát vártak a filmtől. Ez van, nem tetszhet mindenkinek.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SW7: Nem értem ezt a sok fricskát sok helyről. Igen, ez egy biztonsági lépés, egyfajta igény felmérésnek felfogható dolog volt. Az egész gyakorlatilag csak most indul be, nem szabad egyből leköpni. Ébredezik, akárcsak az erő. A film nem tökéletes, de jó. Igenis egy jó film lett. Az eredet trilógiákkal is ez a szitu. Nem tökéletesek, de mégis szeretem őket. Tágították az SW univerzumot. Sok mindent megmutatott, legyen az jó vagy rossz. És az tök mindegy hogy Disney vagy sem. Lucas papa előzmény trilógiát meg lehet lesni. Azért mert a Disney kezében van még lehet jó (lásd Marvel-igen Marvel).
Gudott: Casting részt nem értem. A régiek visszahozatala zavart vagy az ismeretlen noname színészek? Nem látok olyan nagy kivetnivalót a castingba egyelőre.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.16. 14:04:42
Jó lenne, ha bevezetnének "ligákat" itt is, mint mondjuk a Path of Exile esetén, bár a legacy ennek kicsit gátat szab.
az swtornál a gond a folyamatosság hiánya a nehézségben, kb becsukott szemmel végig lehet menni a tartalom 85%-án, aztán jön néhány tactical fp és nézz mindenki, mint rozi a moziban....
Illetve van pár elhanyagolt tartalom, mint a GSF, most az event miatt nálam folyamatos pop volt, és az esetek többségében jó menetek voltak, de valahogy jó lenne, ha kihasználnák és meg lehetne tartani az új pilótákat valahogy
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az SWTOR-t is csak a havi új kontent menti meg valamennyire, mert amúgy már eléggé szétnerfelték (skillek, skillfa, nerfelt credit lootok, gyorsított fejlődés). Fura, most ez lehet a divat a fejlesztők között (lásd a szénné nerfelt contraband esetét az STO-ban :o)
Hiányzik az igazi játék, a régi 2.4-es állapota a játéknak. Kellene egyszer olyan special event, hogy egy hétre felállítanak egy szervert egy akkori mentéssel. Az volna az igazi 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mivel az utolsó fejezet augusztusban jön, én komoly bejelentésre nem várnék ( bár EA/BW duó csinált már pár szokatlan dolgot)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.15. 18:32:45
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A videólink alatt a teljes menetrend. Az oldal egyébként hozza az aktuális panel összesítését is magyarul. Érdemes lesni.
Csóközön, vasárnapig tapadok a képernyőre!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.15. 15:50:40
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- Players who qualified in July for the Sub Reward will still receive the July Subscriber reward on July 26th.
- Players who qualified for early access by being a Sub on July 1 will still have early access to the Chapter on August 9th.
- Players subscribed as of July 28th, will be granted access to Chapter XVI when it goes live on August 9th.
Kérdés, hogy a HK bonusz fejezet mikor jön
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ne használj freemail vagy citromail vagy hasonló vackot.Arra órákig várhatsz míg megjön és 15 perc után úgyis lejár.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Milyen email címed van?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu